Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 XP-38 Landspeeder a V-35 Landspeeder
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

verdes
Starting Member

6 Posts

Posted - 12/07/2005 :  10:10:22  Show Profile  Send verdes an ICQ Message Send verdes a Private Message  Reply with Quote
Prepacte ze som vytvoril novy topic ale chcem sa nieco spytat ze len tak som si vytvoril postavu a pozrel som sa na serv bria lebo ma najvacsiu populaciu no a hned jak som sa objavil mos eisli mislim tak som uvidel dva landspeedre ktore som nikdy nevidel prvy bol V-35 landspeeder a druhy XP-38landspeeder poznate ich? ten XP-38 lanspeeder vyzera skoro tak isto jak uplene prvy lanspeeder ale ma uzavretu kabinu a trochu ine trisky a ten V-35 landspeeder ma tiez uzavretu kabinu je velky asi jak av-21 landspeeder a ze ci je ten xp-38 a v-35 dostupny aj na eclipse

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/07/2005 :  10:34:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Na vsech serverech jsou dostupne vsechny speedery, mel by sis precist na nasich strankach clanek o vozitkach v SWG - www.starwarsgalaxies.wz.cz tam o nich najdes vsechno.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 12/07/2005 :  14:19:49  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
JJ ted nedavno jsem resil rychlosti speedru a Jorssk to ma moc hezky zpracovane na tech strankach takze jsem hned nasel co jsem potreboval.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/07/2005 :  19:39:05  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a ja si neodpustim rypnuti, kdyby sis nejprve precetl topic, ktery je k tomu ucelu, tak bys tam nasel, co potrebujes

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000