Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Vymena SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/06/2005 :  22:56:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Kdyby tu byl nekdo kdo ma CoH EU a chtel by zkusit SWG.. muzem se dohodnout :-)
icq 10905813


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 28/06/2005 :  00:19:39  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Kdyby tu byl nekdo kdo ma CoH EU a chtel by zkusit SWG.. muzem se dohodnout :-)
icq 10905813


lool tos tady moc dlouho nevydrzel.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/06/2005 :  05:35:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ale ne.. to se netyka mne ale kamos ma swg..hral ho asi 10 hodin a nevi co ted stim ;] ja bych si coh nejspis koupil..ale asi nekoupim ;-) po dnesku se mi zaclo swg moc libit :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  10:39:11  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
tak to je good

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:13:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

tak to je good



myslime to uprimne

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/07/2005 :  08:48:52  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Prodam Star WArs Galaxies Total Exp. nebo vymenim za Guild WArs

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/07/2005 :  11:11:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Prodam Star WArs Galaxies Total Exp. nebo vymenim za Guild WArs



rofl

ty guild wars jsou ale dobre ze, jsou zadarmo..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/07/2005 :  13:47:24  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by razorek

Prodam Star WArs Galaxies Total Exp. nebo vymenim za Guild WArs



rofl

ty guild wars jsou ale dobre ze, jsou zadarmo..


Jde o to ze si SW Galaxies vubec nezahraju, kdyz maji posahany launchpad, a stale dokola to taha stejne veci. Nikdo nevi a neporadi, co to budu platit, kdyz si to nemuzu zahrat. A guild wars jsem jeste nehral tak proc to nezkusit

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/07/2005 :  13:57:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Jde o to ze si SW Galaxies vubec nezahraju, kdyz maji posahany launchpad, a stale dokola to taha stejne veci. Nikdo nevi a neporadi, co to budu platit, kdyz si to nemuzu zahrat. A guild wars jsem jeste nehral tak proc to nezkusit



to obcas nekomu dela, ale pokazde se to po par pokusech umoudri.. me to treba delalo jen jedinkrat, tusim nekdy v dobe, kdy se prechazelo na nove DirectX..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/07/2005 :  15:09:42  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Taky mi to delalo. Mas dve moznosti

1) reinstal coz obvykle pomuze.
2) Navstivit online chat s tech. podporou a tam taky obvykle poradej (preinstalovat Gr. ovladace )

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/07/2005 :  22:37:38  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Taky mi to delalo. Mas dve moznosti

1) reinstal coz obvykle pomuze.
2) Navstivit online chat s tech. podporou a tam taky obvykle poradej (preinstalovat Gr. ovladace )


* reinstal nepomohl
* na online chatu mi poradil furu veci a taky nic nepomohlo, jen jsem si chvili zahral kdyz mi to kamarad updatoval a toho updatovaneho klienta vypalil, ale delat to po kazdem patchi to nejde.

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 05/07/2005 :  23:03:08  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

quote:
Originally posted by Giltanas

Taky mi to delalo. Mas dve moznosti

1) reinstal coz obvykle pomuze.
2) Navstivit online chat s tech. podporou a tam taky obvykle poradej (preinstalovat Gr. ovladace )


* reinstal nepomohl
* na online chatu mi poradil furu veci a taky nic nepomohlo, jen jsem si chvili zahral kdyz mi to kamarad updatoval a toho updatovaneho klienta vypalil, ale delat to po kazdem patchi to nejde.


je ale divny že si jedinej komu to dělá . tak ti nikdo nemůže pomoct i kdyby sme chtěli.
Co reinstall oken? třebas je něco pokaženýho tam:-)
pak novou desku, novej disk, ???

:-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/07/2005 :  23:38:47  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
I reinstal oken jsem zkousel. Tenhle problem ma vic lidi co jsem cetl na foru sonyonline. Podle nich je problem v routru od Linksysu pres ktery jedu taky.

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:28:26  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Ze by za tohle mohl hardware na siti mi prijde nejaky divoky. Aktualizace klienta se predsi deje na softwarove urovni lokalni instalace. Pri spusteni se to mrkne, jestli je klient aktualni a pokud ne, zacne ztahovat soubory. To, ze to ztahuje pri kazdem spusteni to same spise vypada na nejakou blbost ve Woknech. Ale predpokladam, ze takove veci jako posledni verze Directx, vsechny patche do windows, posledni verze detonatoru nebo catalystu atd. asi mas naistalovane.
Opravdu ti to dela na cistych Woknech?
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:39:23  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Skús nasledovný postup:
1. Zmaž súbor, ktorý to ťahá.
2. Zmaž súbor patchcache2.xml aj prípadne iné patchcacheX.xml
3. Daj fullscan (mal by sa spustiť aj sám)

Edit: Inak raz som to musel robiť tak, že po každom spadnutí sťahovania som musel súbor na ktorom to padlo zmazať a zmazať aj patchcache. Ale to bolo za čias, keď som mal zlý net.

Edited by - erdisk on 06/07/2005 10:42:22
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:44:20  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
v tomhle postu jsou linky na manualni stazeni patchu

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Techsupport&message.id=225451
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:53:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
dalsi vec - v adresari hry je programek TREfix.exe, zkus ho spustit, nekde se tam poflakuje i navod
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/07/2005 :  11:00:09  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
a posledni napad - mas pusteny BITS?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/07/2005 :  02:29:25  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste je tu nabidka SWG Total Exp. za 500kc


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 11/07/2005 23:41:34
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000