Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 imperium.cz
 Novinky ve foru
 Forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 08/07/2005 :  15:53:36  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Ked hovorime o tom, co by sme na fore radi videli, tak v mojom pripade by sa mi pacilo, ak by sa niekto pozrel trochu na organizaciu uvodnej stranky. Je to na 4 strany na vysku, kazda hovadina tam ma vlastnu sekciu, a vela z nich ma prispevky tak raz za uhorsky rok.

Ja viem, ze ked sa to preorganizuje, tak bude musiet clovek viacej klikat, aby sa dostal k tomu svojmu, ale mozno to bude paradoxne aj trochu rychlejsie (menej scrolovania dole, menej dat, co sa nacitaju, etc.).

Kazdopadne to uz je celkom velky chaos, a mozno by neskodilo to tu trochu upratat. Rad pomozem, ak bude zaujem.

http://bf2s.com/player/kormi/

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 08/07/2005 :  15:56:09  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Jukni na hlavní stránku na volbu Change Category Group nebo přímo na http://www.imperium.cz/forum/default_group.asp
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 11/07/2005 :  12:11:40  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Diky za odpoved, ale myslel som nieco podobne, ale trochu viacej dotiahnute do dosledkov.
Chodim sem rad, a su tu fajn ludia, ale aj tak ma drviva vacsina for nezaujima (predsa len hram iba par hier). Ale aj keby to tak nebolo, tak je zvlastne, ze napriklad taka UO ma sama pre seba 4 zlozky (so vsetkymi podzlozkami) na hlavnej strane. Podobne je to aj pre dalsie hry. Aj ked si pozatvaram (tymi minusmi vedla nazvov) vsetko, co ma nezaujima, tak som stale asi na 2 stranach na vysku.
Ja som v upratovani myslel skor nieco v zmysle urobenia sekcii pre MMORPG, FPS, trebars ine hry, mozno samostatnu pre pripravovane novinky, vseobecne thready, a mozno odkazy na ine fora. A aj pod nimi to trochu upratat. Preco je napriklad Entropia stale v sekcii Pripravovanych hier, ked to uz zdaleka nie je ani novinka? Preco je vo Vseobecnej sekcii Ultima - technicke dotazy, ked tu ma Ultima dalsie 4 sekcie?
Tak toto som myslel, ale chapem, ze na to mozno nie je cas. Kazdopadne, stale plati ten navrh o pomoci, ak bude zaujem.

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 11/07/2005 :  21:44:40  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
zdravim, muzu vedet proc to tu cele jede na tomto prehistorickem formatu to forum jako?

nejvic mne tu chybi funkce oznacujici vetve ve kterych se vyskytl novy (mnou neprecteny) prizpevek,

nebo ta funkce je tu nekde schovana?
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 11/07/2005 :  22:01:30  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Active topics?

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 12/07/2005 :  06:00:19  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

zdravim, muzu vedet proc to tu cele jede na tomto prehistorickem formatu to forum jako?
Když jsem vybíral na co přejít z prehistorického CzH fora přišel mi snitz nejlepší. Teď zvažuju přechod na něco modernějšího, ale zatím si nejsem úplně jistý jestli by to bylo ku prospěchu věci.
Jaký "formát" ti nepřijde prehistorický (nechci provozovat PHP).
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 12/07/2005 :  08:52:41  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Néé, jen nechat tak jak to je. Brouzdal jsem po hodně forech a tohle mi přijde stejně pořád nejlepší... Max. bych konečně zavedl ty PM a možná změnil barvy, ať je trošku vzrůšo

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 05/08/2005 :  16:45:01  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Néé, jen nechat tak jak to je. Brouzdal jsem po hodně forech a tohle mi přijde stejně pořád nejlepší... Max. bych konečně zavedl ty PM a možná změnil barvy, ať je trošku vzrůšo


nejlepší ? to určitě ne viděl si někdy IPB 2.1?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000