Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 imperium.cz
 Novinky ve foru
 podpis
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/05/2005 :  18:10:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mno neni tu zadna sekce ciste ohledne fora tak to pisnu sem.
jeste vcera slo davat do podpisu obrazky pres [.img] a [./img]
ted uz to nejde, proc? proste se ten 1. tag dycky umaze

jo a jeste jedna vec. nefunguje (aspon v mozile) preview pro podpis. objevi se okynko a vnem je ve stredu tecka.. jinak nic.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 30/05/2005 18:11:44

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/05/2005 :  18:12:33  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jeste neco. mam vpodpisu jen 1 url a center ale presto je ten prostor tak dlouhy na nekolik radku.. neda se stim neco delat? je to zbytecne plemcani mistem


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 30/05/2005 :  18:53:52  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

mno neni tu zadna sekce ciste ohledne fora tak to pisnu sem.
jeste vcera slo davat do podpisu obrazky pres [.img] a [./img]
ted uz to nejde, proc? proste se ten 1. tag dycky umaze

jo a jeste jedna vec. nefunguje (aspon v mozile) preview pro podpis. objevi se okynko a vnem je ve stredu tecka.. jinak nic.
To jsem udělal já. Nelíbí se mi za každým, i sebekratším, postem ohromnej podpis, nebo dokonce obrázek (160Kb). Poslední dobou se to nějak začíná rozrůstat a už to nestíhám každého jednotlivě prosit aby si to smáznul. Tak jsem se dneska vyprudil a udělal automatiku.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 30/05/2005 :  18:55:04  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

jeste neco. mam vpodpisu jen 1 url a center ale presto je ten prostor tak dlouhy na nekolik radku.. neda se stim neco delat? je to zbytecne plemcani mistem
Plánuju migraci na nověkší engine fora, pokud bych narazil na problém s přetažením dat a migrace se protáhla něco s tím udělám.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/05/2005 :  02:50:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hh ;] proc vubec tohle forum a ne nejaky klasicky?? neni tak zname = neni tolik bugu odhalenejch? :))

kdyz uz tak by to chtelo aby to umazalo oba tagy i to co je mezi ;-DD

a co ten preview? dela to jen v Mozille?

jinak stema podpisama mas samozrejme pravdu.. je to strasne neprakticky .. obcas kdyz cumim na US fora.. tam maj lidi klidne pul mega pics v podpise velikosti 640x480 .. no ale mam co kecat ;-D ja mam na dktech.cz v podpise


;-DDD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 31/05/2005 02:52:24
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 31/05/2005 :  05:01:09  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hh ;] proc vubec tohle forum a ne nejaky klasicky??
Podle čeho se pozná, že nějaké forum je klasické? Vzhledem ke konfiguraci serverů jsem omezen na asp / asp.net. Proto jsem kdysi vybral snitz.
Ve firefoxu mi to preview tlačítko funguje.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/05/2005 :  09:19:52  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Já vám nevím, mě tohle forum přijde nejpřehlednější a nejpříjemnější, že všech for co jsem kdy navštívil. Rozhodně mě přijde nesmysl bavit se o změně typu fora jen proto aby všichni mohli mít kdejaký stupidní podpisy nebo mohli postovat bez omezení obrázky.
Pokud chci postnout obrázek tak dám na něj odkaz a hotovo. Podpisy s obrázkem jsou debilita a úchylnost stejně jako podpisy třikrát delší než post.
Proboha Tibore doufám v tvůj zdravý rozum a že nepodlehneš nějakým tlakům a necháš styl fora takový jaký je. Ty vypnuté obrázky do podpisu jsou neprosto OK, bejt na mě vypnu možnost vkládání obrázků uplně. Odkazy bohatě stačí.


Noe

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 31/05/2005 :  09:24:22  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ten přechod na jiný typ fora je spíše z technických důvodů než na něčí popud.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 31/05/2005 :  09:28:50  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Ten přechod na jiný typ fora je spíše z technických důvodů než na něčí popud.
Přesně tak. Pokud budu něco měnit, tak jenom pokud budu přesvědčenej, že to je změna k lepšímu.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 31/05/2005 :  09:58:35  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Zase si prihodim. Bylo by mozne u noveho fora (jestli bude) udelat, aby sly vypnout avatary a podpisy (pripadne nadpisy a jine kraviny). Vim, ze spoustu lidi to prijde jako super napad, ale ja na forum chodim kvuli postum, ne jako do galerie prohlizet ruzne neuveritelnosti a stahovat MB dat.
Go to Top of Page

Bohous
New Member

214 Posts

Posted - 22/06/2005 :  15:40:13  Show Profile  Send Bohous an ICQ Message Send Bohous a Private Message  Reply with Quote
pls jaky prikaz se pouziva pro zmenseni pisma v podpise? pismo v nem mi prijde prilis velky, di moc

Bohous - AO - MA lamka
Mrkef - AO - ENF hromotluk
Break - UO, Kelevar -inactive
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 22/06/2005 :  15:48:30  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
kuk sem
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 03/07/2005 :  14:33:23  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Zase si prihodim. Bylo by mozne u noveho fora (jestli bude) udelat, aby sly vypnout avatary a podpisy (pripadne nadpisy a jine kraviny). Vim, ze spoustu lidi to prijde jako super napad, ale ja na forum chodim kvuli postum, ne jako do galerie prohlizet ruzne neuveritelnosti a stahovat MB dat.



Pokud se použíje IPB, které mám na svém fóře a naprostý luxus.
Uživatel si může vypnout zobrazování avatarů nebo podpisů ve svym nastavení profilu. Pro ty co neznaj IPB

tak se můžete kouknout na moje fórum abyste měli přehled

osobně vubec neznám tento typ fóra to bude určitě nějakej starej předělanej systém fóra z nějakýho jinýho.

odkaz na moje fórum http://wowresource.ic.cz/forum/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000