Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Pomoc s klientem
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Krny
Starting Member

2 Posts

Posted - 02/07/2005 :  09:44:46  Show Profile  Send Krny an ICQ Message Send Krny a Private Message  Reply with Quote
ahoj tu Krny z BoH...mam takovy malickaty problemek s SWG. jeste predevcirem jsem mohl normalne hrat, od vcerejska uz nemuzu. jakakoliv ma snaha o pripojeni se do hry konci na prvni obrazovce - kde si zadavam jmeno a heslo - po zadani se objevi error hlaska ze vyprsel casovy limit. restartoval jsem pocitac, zkousel jsem vypnout pocitac, dokonce i vypnout zdroj proste to dela porad. dalsi drobnost ale je, ze se nemuzu ani podivat na svuj acc. at to zkousim jak to zkousim, pokazde skoncim na obrazovce, kde se zadava heslo a jmeno. dokonce jsem si nechal zmenit heslo primo od SOE aby snad nebyla chyba v tom. jedine co mi jeste je system schopny odepsat je pri zadani jmena a hesla tato hlaska: Our records indicate that your Station Member account has been placed on hold due to a delinquent payment. Please contact Customer Service at 1-858-537-0898 to pay the amount owed and fully re-activate your account.
ja teda nechapu co to ma znamenat...od 24.4.2005 mam zaplaceny acc na rok dopredu, mam zaplaceny a stazeny datadisk na vsechno ma mdukaz v podobe vypisu z banky kde je jasne videt probehnuvsi transakce dva mesice uz takhle hraju a nebyl vubec zadny problem, a ted najednou tohle.
zacinam mit pocit ze SOE zkousi triky ktere pouziva cesky telecom, kdy za provedene sluzby chce platit dvakrat a tak posila nekolikrat znova ty same faktury a tak dale...jenze problem je ze se nemam jak proti tomuto branit. neumim anglicky rict skoro ani dobry den, takze nejake volani na nejake cislo je prakticky mission imposible, a psat neni kam a hlavne neni co - ja ani nemuzu zjistit co je s mym accauntem, protoze proste nevim jak se mam na svuj acc podivat - proste to nejde. kompletne me zablokovali s tim, ze acc vlastne "nekde" mam, ale nemuzu se na nej podivat ani s nic abych nahodou nepsiel na to, ze je v poradku?! tak trochu zlodejina.
jestli nekdo z vas vi co se to deje a co s tim udelat, prosim poradte - bud to piste sem, nebo na me ICQ. diky

Edited by - Krny on 02/07/2005 10:33:46

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 02/07/2005 :  10:36:21  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krny

ahoj tu Krny z BoH...mam takovy malickaty problemek s SWG. jeste predevcirem jsem mohl normalne hrat, od vcerejska uz nemuzu. jakakoliv ma snaha o pripojeni se do hry konci na prvni obrazovce - kde si zadavam jmeno a heslo - po zadani se objevi error hlaska ze vyprsel casovy limit. restartoval jsem pocitac, zkousel jsem vypnout pocitac, dokonce i vypnout zdroj proste to dela porad. dalsi drobnost ale je, ze se nemuzu ani podivat na svuj acc. at to zkousim jak to zkousim, pokazde skoncim na obrazovce, kde se zadava heslo a jmeno. dokonce jsem si nechal zmenit heslo primo od SOE aby snad nebyla chyba v tom. jedine co mi jeste je system schopny odepsat je pri zadani jmena a hesla tato hlaska: Our records indicate that your Station Member account has been placed on hold due to a delinquent payment. Please contact Customer Service at 1-858-537-0898 to pay the amount owed and fully re-activate your account.
ja teda nechapu co to ma znamenat...od 24.4.2005 mam zaplaceny acc na rok dopredu, mam zaplaceny a stazeny datadisk na vsechno ma mdukaz v podobe vypisu z banky kde je jasne videt probehnuvsi transakce dva mesice uz takhle hraju a nebyl vubec zadny problem, a ted najednou tohle.
zacinam mit pocit ze SOE zkousi triky ktere pouziva cesky telecom, kdy za provedene sluzby chce platit dvakrat a tak posila nekolikrat znova ty same faktury a tak dale...jenze problem je ze se nemam jak proti tomuto branit. neumim anglicky rict skoro ani dobry den, takze nejake volani na nejake cislo je prakticky mission imposible, a psat neni kam a hlavne neni co - ja ani nemuzu zjistit co je s mym accauntem, protoze proste nevim jak se mam na svuj acc podivat - proste to nejde. kompletne me zablokovali s tim, ze acc vlastne "nekde" mam, ale nemuzu se na nej podivat ani s nic abych nahodou nepsiel na to, ze je v poradku?! tak trochu zlodejina.
jestli nekdo z vas vi co se to deje a co s tim udelat, prosim poradte - bud to piste sem, nebo na me ICQ. diky


a co live chat v launchpadu tam se dostanes?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/07/2005 :  13:01:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
no kurva..

zkus ten chat v launchpadu, ale nejspise se na nej nepripojis, kdyz se nemuzes pripojit ani na ucet..

takze zbyva napsat emila na technickou podporu, ale s tim ti neporadim, protoze ani ja nejsem v angl. zrovna zbehly..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 02/07/2005 13:16:26
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/07/2005 :  14:50:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
naloguj se na ofic strankach pod svym station loginem, v profilu se da zjisiti ledacos, minimalne se dostanes na online podporu
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/07/2005 :  17:12:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

naloguj se na ofic strankach pod svym station loginem, v profilu se da zjisiti ledacos, minimalne se dostanes na online podporu



Tam ho to taky nepusti. Zkousel jsem to i ja.
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 02/07/2005 :  17:45:18  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne bych zkusil technickou podporu online na strankach SOE. (Online chat with tech supp. Nebo tak nejak. Tam mi pomohli vzdy a se vsim.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 02/07/2005 :  18:46:45  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Ja osobne bych zkusil technickou podporu online na strankach SOE. (Online chat with tech supp. Nebo tak nejak. Tam mi pomohli vzdy a se vsim.


JJ my uz zname s Giltem odpoved : Preinstalujte si ovladace graficke karty

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  00:08:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Giltanas

Ja osobne bych zkusil technickou podporu online na strankach SOE. (Online chat with tech supp. Nebo tak nejak. Tam mi pomohli vzdy a se vsim.


JJ my uz zname s Giltem odpoved : Preinstalujte si ovladace graficke karty




Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Krny
Starting Member

2 Posts

Posted - 04/07/2005 :  20:35:17  Show Profile  Send Krny an ICQ Message Send Krny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Giltanas

Ja osobne bych zkusil technickou podporu online na strankach SOE. (Online chat with tech supp. Nebo tak nejak. Tam mi pomohli vzdy a se vsim.


JJ my uz zname s Giltem odpoved : Preinstalujte si ovladace graficke karty




tak to snad nemyslis vazne?! doufam ze je to jen vtip.
jinak jsem byl v bance, jestli nahodou neni chyba treba tam nebo tak neco - a jednoznacne ne. normalne probehla transakce, vsechno je z me strany v poradku....akorat se nemuzu nalogovat, podivat se NIJAK na svuj ucet a nikdo neodepisuje na mail, ktery jim Koudy ( kez se dozije 150 let a pohrbi 40 manzelek za to :-) )napsal....dle meho nazoru je to jen pokus o to, vytahnout ze mne dalsi prachy. zamerne me blokuji jakykoliv pristup an muj ucet nemuzu se podivat na nic co se SWG tyka snad jen na ofic stranky ale stejne se dal nikam nedostanu protoze vsude chteji muj login ze...proste parada. asi jsem s SWG skoncil, protoze na novy ucet - a novou hru proste nemam penize. jo vlastne nemuzu skoncit, protoze nemuzu ani cancelnout ucet ze :-) uzasne
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/07/2005 :  21:09:47  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krny
tak to snad nemyslis vazne?! doufam ze je to jen vtip.


je to fór. takhle CS jednou odpověděl na nějakej dotaz ohledně problému s hrou.

quote:
Originally posted by Krny
dle meho nazoru je to jen pokus o to, vytahnout ze mne dalsi prachy. zamerne me blokuji jakykoliv pristup an muj ucet

o tom pochybuju... stěží to je záměrný, spíš bude někde chyba

pokud ti neodpověděj na Koudyho email, já bych tam možná i zavolal... ačkoliv, to je hodně krajní řešení, vzhledem k cenám mezinárodních hovorů.

podle mýho (a to je pouze podle mýho) budou mít chybu v databázi... pokud si to vod 24.4. měl normoš zaplacený, neni možný aby to najednou přestalo fungovat z ničeho nic... u tebe bejt porucha nemůže, tudíž musej mít v prdeli záznam o tvé platbě.

otázkou je (jestli tu neplácám samý hovadiny ), jak jim to ukázat...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000