Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 europe-farstar
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gu-Jin
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/06/2005 :  21:56:19  Show Profile  Visit Gu-Jin's Homepage Send Gu-Jin a Private Message  Reply with Quote
Jsem ze serveru Europe-Farstar a chtel bych udělat tým na to abychom se stali jedi.(pouze pro rebely a neutrály)
Jsem nováček takže to nebude jen tak
Potřeboval bych kde se dá sehnat droid(ten mrnavej-R2...)
A ještě bych vyměnil AB-1 nebo V-35 landspeeder či swoop bike za nějaké zvíře na kterém bych mohl jezdit(nejlíp varactyl)

Pro ten tým mám v zásobě Y-winga pro neplacené lérání a landspeedery

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/07/2005 :  07:57:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
si na spatnem serveru, udelej si postavu na Eclipse

a nez budes Jedi, pocitej min pul roku intezivniho hrani

Edited by - Almych on 01/07/2005 10:58:40
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 01/07/2005 :  08:03:31  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

si na spatnem serveru, udelej si postavu na Eclipse


Jj, zakladni predpoklad k tomu stat se jedi je byt na Eclipse

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 01/07/2005 :  10:07:07  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gu-Jin

Jsem ze serveru Europe-Farstar a chtel bych udělat tým na to abychom se stali jedi.(pouze pro rebely a neutrály)
Jsem nováček takže to nebude jen tak
Potřeboval bych kde se dá sehnat droid(ten mrnavej-R2...)
A ještě bych vyměnil AB-1 nebo V-35 landspeeder či swoop bike za nějaké zvíře na kterém bych mohl jezdit(nejlíp varactyl)

Pro ten tým mám v zásobě Y-winga pro neplacené lérání a landspeedery



Co vim tan na farstar zadnej cech neni, takze si ten tym budes muset udelat sam se sebou:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 01/07/2005 :  12:34:01  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
nenechaj sa ovplynovat ... EU serveri maju lepsi spojenie ... hraj tam kde ta bavi ... ale pokyal ti ide o cesku komunitu tak ta je na eclipse najvecsia...

Edited by - Whom on 01/07/2005 12:35:49
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  12:52:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whom

nenechaj sa ovplynovat ... EU serveri maju lepsi spojenie ... hraj tam kde ta bavi ... ale pokyal ti ide o cesku komunitu tak ta je na eclipse najvecsia...



uz jsem to resili vedle v topicu - na eclipse je ping 170 a na evropskou chimeru 80 - a rozdil v podstate nepoznas..
SWG neni CounterStrike..

samozrejme zalezi na kazdem, ja osobne uprednostnuju komunitu cz/sk hracu, jednak neumim tak dobre anglicky a i kdybych umel, tak si nikdy v anglictine pri hre nepokecam tak jako v rodnem jazyce.. (napr. o kladelku)
a druhak radeji hraju s lidma, kteri jsou mi bliz (i na mape)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 01/07/2005 :  13:55:34  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Jedinej rozdil je v tom ze kdyz shodej servery tak chimarea jede za 15 minut a eclipse nekdy az 5 hodin. (ne neobvykle) obvykle tak za dve hodiny.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/07/2005 :  16:14:37  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Jedinej rozdil je v tom ze kdyz shodej servery tak chimarea jede za 15 minut a eclipse nekdy az 5 hodin. (ne neobvykle) obvykle tak za dve hodiny.



vubec tomu nerozumim, ale jako laika me nedavno napadlo, jestli delka nahozeni nezalezi (taky) na velikosti serveru ?? kvuli vetsi databazi atd..

a eclipse mam dojem patri zrovna k tem vetsim ne ?

coz me privadi opet k otazce, kterou jsem jiz pokladal, nicmene nebyla zodpovezena (asi nikdo nevi) - jak nebo kde zjistim pocty hracu na jednotlivych serverech ?
nejspise nikde, protoze tyhle informace SOE nezverejnuje (radsi)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 01/07/2005 :  17:48:15  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Giltanas

Jedinej rozdil je v tom ze kdyz shodej servery tak chimarea jede za 15 minut a eclipse nekdy az 5 hodin. (ne neobvykle) obvykle tak za dve hodiny.



vubec tomu nerozumim, ale jako laika me nedavno napadlo, jestli delka nahozeni nezalezi (taky) na velikosti serveru ?? kvuli vetsi databazi atd..

a eclipse mam dojem patri zrovna k tem vetsim ne ?

coz me privadi opet k otazce, kterou jsem jiz pokladal, nicmene nebyla zodpovezena (asi nikdo nevi) - jak nebo kde zjistim pocty hracu na jednotlivych serverech ?
nejspise nikde, protoze tyhle informace SOE nezverejnuje (radsi)


taky by mne zajimalo, kde hraje nejvic lidi. Slysel jsem par nazoru ze na Bria. Mozna by stalo za to se tam lognout, obhlidnout a porovnat priblizne pocty hracu. Taky podle cen jedi na ebay to souhlasi :). Nejdrazsi na Bria, Eclipse, nejlevnejsi na Valcyn, Starsider, kde je nejmin hracu..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 03/07/2005 :  20:04:29  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Já hraju na Chimaeře s pingem 65. Češi tu moc nejsou, takže mi to nekazí atmosféru SW.

Edit: Jop, každej má to hraní rád jinak...

Co tu ale hodně je jsou Jedi.... Těšim se až je vyřadí z GCW. Zatim si dodělávám postavu - hlavně Force Sensitive skilly - abych se pak mohl pustit do GCW PvP. Ona totiž klasická bitva kde je 30 JEDI, 10 riflemanů a 5 random je dost o ničem. Vstup do Non-Jedi Guild versus Guild PvP mě neláká a Non-Jedi server zatim neni.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 03/07/2005 20:21:00
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  20:30:39  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

...Češi tu moc nejsou, takže mi to nekazí atmosféru SW.
...



rofl..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 03/07/2005 :  20:45:22  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Dargnon

...Češi tu moc nejsou, takže mi to nekazí atmosféru SW.
...



rofl..



Podstatný procento ze zábavy v SWG je atmosféra, a ta s množstvím "vlivů které tě z té atmosféry vytrhávají" klesá. Takže klesá i hratelnost a zábava. Aspoň u mě je atmosféra asi 20-30% proč zrovna SWG.

Předpokládám že nemusim dodávat že sem taky hodně hrál D&D nebo RP UO

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  20:54:32  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Dargnon

...Češi tu moc nejsou, takže mi to nekazí atmosféru SW.
...



rofl..



Podstatný procento ze zábavy v SWG je atmosféra, a ta s množstvím "vlivů které tě z té atmosféry vytrhávají" klesá. Takže klesá i hratelnost a zábava. Aspoň u mě je atmosféra asi 20-30% proč zrovna SWG.

Předpokládám že nemusim dodávat že sem taky hodně hrál D&D nebo RP UO



a jak te cesi vytrhavaji z atmosfery ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 03/07/2005 :  21:07:59  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Dargnon

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Dargnon

...Češi tu moc nejsou, takže mi to nekazí atmosféru SW.
...



rofl..



Podstatný procento ze zábavy v SWG je atmosféra, a ta s množstvím "vlivů které tě z té atmosféry vytrhávají" klesá. Takže klesá i hratelnost a zábava. Aspoň u mě je atmosféra asi 20-30% proč zrovna SWG.

Předpokládám že nemusim dodávat že sem taky hodně hrál D&D nebo RP UO



a jak te cesi vytrhavaji z atmosfery ?



Spíš bych to řekl tak že číst/psát všechno v angličtině zvýrazňuje tu "cizokrajnou atmosféru". Ale to je opravdu o tom jak to člověk hraje a co je pro něj důležitější. Například s těma anglánama se moc nezasměju.... (jinej humor + nedokonalá znalost toho jazyka).

Pro zajímavost - jednu dobu sme měli guildu která měla jen pár členů - Mě a asi 5 americkejch vojáků co byli někde na základně v evropě a hráli tam SWG.

V EQ2 zase byl týpek co musel každej den asi ve dvanáct v noci odvést manželku do práce.

Na druhou stranu pak ale neni možná ta dokonalá spolupráce a známost (aspoň já sem tohle v angličtině fakt nezvládnul). Ale WoW sem hrál čistě s čechama a myslim že to tak určitě bylo lepší, i pro EQ2 bych to asi doporučoval.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 03/07/2005 21:12:16
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/07/2005 :  21:15:27  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon



jo tak to je jina :) mel jsi napsat, ze ti atmosferu kazi cesky jazyk..
takhle to vyznelo, ze je problem se samotnymi cechy..


a jasne zalezi na kazdem, jak to chce, jen ze mne cestina atmosferu nekazi :) to spise ti jedi a jine veci..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 03/07/2005 21:17:37
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 03/07/2005 :  21:29:53  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
S čechy problém samozřejmě neni... v ČR se moc "malejch, hloupejch dětí" k těmhle hrám nedostane.

Spíš ti zahraniční Jedi občas vypadaj že hrajou ze školky

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 04/07/2005 :  11:03:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja bych hlavne kolikrat rek ze nektere cele guildy jsou plne 12ti letych deti. Napr. takova AOTR a ty jejich vyrazi a zpusob mysleni, hlavne ten jejich leader... a nebo jsou proste tak amici stupidni :)
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 04/07/2005 :  12:08:28  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No me nevadi bytž s cechy na stejny serveru, ale z nejakyho duvodu neustale koncim v anglicky mluvicich guildach. Fakt je ze si aspon trochu procvicim anglictinu :-) (potrebuju to jak prase drbani)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000