Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 16/05/2008 :  16:03:50  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
nebo mam sahnout po tom herald of xotli? jak moc jede na blizko?


co ja vim tak hox je meelee a snad zadny kouzla na dalku ani nema


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/05/2008 :  17:07:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Launch event v Oslo. Mimo jiné 200 novinářů.

Hodně shopů po světě dnes začalo rozesílat krabice, tak jsem zvědavý, kdy se dočkáme i v ČR :-)

http://www.tentonhammer.com/node/33432
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/05/2008 :  17:28:21  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Hmmm tak to pondělí byl moc optimistickej odhad, už to posunuli na úterý ....
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 16/05/2008 :  18:42:22  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

já jsem právě po konzultaci se spajdrem objednal tohle: http://lcd-monitory.alza.cz/lcd-panel-samsung-2232bw-d81942.htm

te´d k tomu muísm ještě dokoupit vhodnou grafickou kartu a k ní zdroj, GF 8600GT AoC na High v 1680x1050 nezvládne


Tak to mám zapojené doma a musím říct, že Spajdr ví, o čem mluví, tne obrza je ve srovnání s mým starým LCD neuvěřitelný...
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/05/2008 :  18:54:32  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
funcom.com: "...Due to unexpected issues with European servers we are forced to move early access to next Tuesdey (20.5.08). The problems are not at our side. Our european internet provider has informed us that he has to extend his capacity and cannot guarantee that servers will be available at given time. We are very sorry for our European customers and right now we are making decision how to compensate them. Thank you for understanding and stay tuned for entering exciting world of Conan...."
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 16/05/2008 :  22:53:37  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

funcom.com: "...Due to unexpected issues with European servers we are forced to move early access to next Tuesdey (20.5.08). The problems are not at our side. Our european internet provider has informed us that he has to extend his capacity and cannot guarantee that servers will be available at given time. We are very sorry for our European customers and right now we are making decision how to compensate them. Thank you for understanding and stay tuned for entering exciting world of Conan...."



fake... je to tu na foru napsany uz snad 5x :)


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/05/2008 :  03:48:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier
nebo mam sahnout po tom herald of xotli? jak moc jede na blizko?


co ja vim tak hox je meelee a snad zadny kouzla na dalku ani nema



hmm ze je v archetype mage :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 17/05/2008 :  11:45:49  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier
nebo mam sahnout po tom herald of xotli? jak moc jede na blizko?


co ja vim tak hox je meelee a snad zadny kouzla na dalku ani nema



hmm ze je v archetype mage :-D


to sice je, ale je to hybrid mezi magem a vojakem, primarni zbran 2HE, navic nema spellweaving a vypada to, ze ma /bude mit/ 5 smerovych utoku jako ostatni meelee classy


Go to Top of Page

minja
Starting Member

5 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:16:36  Show Profile Send minja a Private Message  Reply with Quote

Dnes nam to snad zacne

Nicmene preju vsem,aby nam start dopadl co nejlepe a hodne stesti v novem svete
Uvidime se v Hybornii

AC inactive
KO inactive
WoW inactive
AoC 17.5.2008 http://www.youtube.com/watch?v=Tj1CkznRqUk
Go to Top of Page

Foxicek
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:36:32  Show Profile Send Foxicek a Private Message  Reply with Quote
proboha kdy uz to spustej ja nikde nemuzu najit ani nejmensi zminku o case
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 17/05/2008 :  12:45:29  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foxicek

proboha kdy uz to spustej ja nikde nemuzu najit ani nejmensi zminku o case


někde se psalo že 19:00 našeho času.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/05/2008 :  13:02:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier
nebo mam sahnout po tom herald of xotli? jak moc jede na blizko?


co ja vim tak hox je meelee a snad zadny kouzla na dalku ani nema



hmm ze je v archetype mage :-D


to sice je, ale je to hybrid mezi magem a vojakem, primarni zbran 2HE, navic nema spellweaving a vypada to, ze ma /bude mit/ 5 smerovych utoku jako ostatni meelee classy



:)) ty utoky nerfli jen na 3.. a spellweaving jsem teda zatim nevidel..snad tam bude. Zkouseli ste nekdo teda tempest of set? pripadne nejak dal demonologistu?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/05/2008 :  14:18:28  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Seka se mi zvuk pri intru, je to mala vada na krase, nebot stejne jako WOW budu hrat i AOC bez zvuku, nicmene nevite nekdo cim by to mohlo byt, zkousel jsem dat CPU na defaultni hodnoty, nove audio drivery, kodeky, ale porad to same !?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 17/05/2008 :  14:40:50  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier


:)) ty utoky nerfli jen na 3..


Od lvlu 40 bude 5, ne?
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 17/05/2008 :  14:41:09  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Seka se mi zvuk pri intru, je to mala vada na krase, nebot stejne jako WOW budu hrat i AOC bez zvuku, nicmene nevite nekdo cim by to mohlo byt, zkousel jsem dat CPU na defaultni hodnoty, nove audio drivery, kodeky, ale porad to same !?


to že si někdo vypne hudbu už jsem slyšel a hrát hru bez zvuku je dost prapodivný.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/05/2008 :  14:55:55  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by terawatt

Seka se mi zvuk pri intru, je to mala vada na krase, nebot stejne jako WOW budu hrat i AOC bez zvuku, nicmene nevite nekdo cim by to mohlo byt, zkousel jsem dat CPU na defaultni hodnoty, nove audio drivery, kodeky, ale porad to same !?


to že si někdo vypne hudbu už jsem slyšel a hrát hru bez zvuku je dost prapodivný.



Rychle si zvyknes, zvuky jsou porad stejne a kdyz je slysis moc casto, tak docela vadi. Ja si je klidne domyslim kdyz je treba

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 17/05/2008 :  15:03:46  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Rodier


:)) ty utoky nerfli jen na 3..


Od lvlu 40 bude 5, ne?



Četl jsem, že standardní meleek má 3 a ty classy, který jsou vyloženě melee dostanou další dva an vyšších levelech.

To asi znamená, že takový HoX, Bear Shaman bude mit jen 3 po celou dobu, ale třeba Assasin, Conq, apod. 5
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 17/05/2008 :  15:08:09  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by bodhi

quote:
Originally posted by Rodier
nebo mam sahnout po tom herald of xotli? jak moc jede na blizko?


co ja vim tak hox je meelee a snad zadny kouzla na dalku ani nema



hmm ze je v archetype mage :-D


to sice je, ale je to hybrid mezi magem a vojakem, primarni zbran 2HE, navic nema spellweaving a vypada to, ze ma /bude mit/ 5 smerovych utoku jako ostatni meelee classy



:)) ty utoky nerfli jen na 3.. a spellweaving jsem teda zatim nevidel..snad tam bude. Zkouseli ste nekdo teda tempest of set? pripadne nejak dal demonologistu?


3 smery maj non meele postavy, spelweaving by snad byt mohl v bete uz je
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 17/05/2008 :  15:09:08  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Rodier


:)) ty utoky nerfli jen na 3..


Od lvlu 40 bude 5, ne?



Četl jsem, že standardní meleek má 3 a ty classy, který jsou vyloženě melee dostanou další dva an vyšších levelech.

To asi znamená, že takový HoX, Bear Shaman bude mit jen 3 po celou dobu, ale třeba Assasin, Conq, apod. 5


bear shaman je meele ma tedy 5 , 3 ma demonolog necro pom asi i tos
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/05/2008 :  19:27:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
hehe si rikam odlozenej start kouknu na zpravy a ono v nakym poradu na nove byla upoutavka na conana , nema to nekdo zdigitalizovany cely ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/05/2008 :  19:27:23  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
NOVA přinesla v Koření reportáž o launch party z AoC co se konala u Osla. Jako mazec ten komentář k tomu. Teď sem to dokoukal

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/05/2008 :  19:34:14  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

NOVA přinesla v Koření reportáž o launch party z AoC co se konala u Osla. Jako mazec ten komentář k tomu. Teď sem to dokoukal

nemáte to někdo nahraný?
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 17/05/2008 :  19:39:21  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
nic prevratnyho tam nebylo

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:03:39  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Presne tak. Spis to byla reportaz, jak kdyby online hry byla nejaka novinka.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:06:08  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
hele jde se vam normalne prihlasit na forum ? pred dvema dnema jsem si udelal pristup pres acc managment(jmeno + pass) ale stale mi to pri prihlasovani pise spatne heslo nebo jmeno(vse pisu spravne nemam zapnutej caps a podobne)


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:13:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

hele jde se vam normalne prihlasit na forum ? pred dvema dnema jsem si udelal pristup pres acc managment(jmeno + pass) ale stale mi to pri prihlasovani pise spatne heslo nebo jmeno(vse pisu spravne nemam zapnutej caps a podobne)



Nejde.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:28:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
http://forums-eu.ageofconan.com/
a přístupový jméno a heslo si nastavíte ve správě účtu. já už sme zalogovanej
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:32:13  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Já si nastavil a to zvolený nefunguje, ale nemám zaplacený EA.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/05/2008 :  20:32:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
New PvP Ruleset: Culture PvP
As part of celebrating the release of Age of Conan we are happy to unravel a brand new PvP ruleset that has not previously been disclosed: The Culture PvP ruleset! Note that this new PvP server type is experimental and players on these servers must expect an ongoing change to the ruleset.

The goal of this PvP server-type is to stimulate war behind the three cultures of Cimmeria, Aquilonia and Stygia. As a player on a Culture PvP server, you are shielded from lone travelers of your own culture, however you may still group with any culture and form a group and attack anyone.

The Culture PvP ruleset is an evolving ruleset that will be tweaked and polished based on player-feedback in the months to come. Although it is, at least currently, possible to make guilds across cultures, pure culture groups and guilds will be endorsed on this server, and as such players on the Culture PvP servers must prepare that the future will hold continued changes to the ruleset.

We have changed to ruleset on two servers that were previously flagged as full PvP. The homes for the Culture PvP servers are:


Bane (US)
Twilight (EU)

With best regards,

Funcom
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 17/05/2008 :  21:47:18  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
To zni zajimave. Celkem dobrej kompromis mezi bezpecnyma zonama na PvE serveru a PvP serverem.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/05/2008 :  22:36:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Toto nebude nikdy fungovat ak nepomenia rozlozenie classov pre rasy aspon na tychto serveroch ..ak dobre viem je tam rasa co nemozem mat ziadnych soldierov.

Edited by - ManiaCCC on 17/05/2008 22:39:28
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/05/2008 :  22:37:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Toto nebude nikdy fungovat ak nepomenia rozlozenie classov pre reassy aspon na tychto serveroch ..ak dobre viem je tam rasa co nemozem mat ziadnych soldierov.



No tak si to přečti ještě jednou.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/05/2008 :  22:41:37  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Okej..ako to chapem ja.. Tento server ma stimulovat hranie ras proti sebe ..teda kultur aby som bol presny.. takze neni mozne zautocit na svoju vlastnu kulturu.. samozrejeme stale sa mozes spojit s nejakou inou... super.. takze tu mame viac limitovane pvp.. pretoze sama kultura nemoze spravit plne funkcnu guildu .. takze jedine co dokazali ze nemozes zautocit na koho chces.. uzasne.

EDIT: A aby to bol este vacsi paradox.. tak mozes zautocit na koho chces len ked si s niekym v grupe.. wow.. viem ze tento server je len v stadiu vyvoja ale sak taky nezmysel je ako past na oko.

Pochopil by som ak by z toho chceli spravit nove DAoC.. proste tri narody proti sebe v jednom velkom svete ..to by bolo zaujimave..ale to by museli povolit kazdej rase kazdu classu alebo aspon to nejako vyvazit.

Edited by - ManiaCCC on 17/05/2008 22:43:50
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 18/05/2008 :  00:13:05  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC


Pochopil by som ak by z toho chceli spravit nove DAoC.. proste tri narody proti sebe v jednom velkom svete ..to by bolo zaujimave..ale to by museli povolit kazdej rase kazdu classu alebo aspon to nejako vyvazit.



DAoC je o niecom uplne inom, Funcom urcite nechce a ani velmi nemoze spravit nic podobne daocu.
Funcom taktiez tvrdi ze sa ruleset bude menit cize to casom moze byt vseliak.

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/05/2008 :  03:16:46  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
do 3AM jsem hral Barbariana a mam otazku na vsemi vychvalovany system sipek a stitu. K CEMU TO JE?, jak to obohati system boje krome toho, ze to sezere 6 klaves ????

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/05/2008 :  04:39:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

do 3AM jsem hral Barbariana a mam otazku na vsemi vychvalovany system sipek a stitu. K CEMU TO JE?, jak to obohati system boje krome toho, ze to sezere 6 klaves ????


větišna hráčů si svoje štíty nepřehazuje, ale co se npc týká, tak to je sakra rozdíl - pokud rubeš do strany, kde NPC nemá žádnej štít, dostává strašný pecky, pokud má al en ajedný straně všechny tři štíty a ty tam rubeš, skoro mu neublížíš

jinka já hrál kudlenku do teď, jen lvl 14, ale je to paráda. hra běží na high (high textury postav i krajiny) v 1680x1050 líp, než closed beta na 1280x1024 s podobnym nastavenim.

http://sweb.cz/Otakar.Schon/kudlenka_picture022.png (fps si nevšímejte, při screnshotování přímo ve hře to klesá...)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/05/2008 :  04:43:21  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak nevim ale prijde mi to dost nesmyslne a jeste vice nahravaci na gankovani ktery ted jede na PvP.

Culture PvP = jsi sam .. mas smulu. nemuzes zabit nikoho kdo te sere. jdou na tebe v parte? muzou na tebe zautocit

tzn party o 3 clenech (3 rasy) ftw..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 18/05/2008 04:44:05
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 18/05/2008 :  09:01:47  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak nevim ale prijde mi to dost nesmyslne a jeste vice nahravaci na gankovani ktery ted jede na PvP.



Ja naprosto nechapu proc nepouzivaji podobnej system postihu PK jako v Lineage 2. V plno hrach si lidi stezujou na gankovani, ale L2 je open PvP a nic takovyho tam neexistuje. Kdyz vas nekdo prudi, tak ho klidne zabijete nebo kdyz bojujete o spot a i za cenu PK. Tech par bodu karmy se da v pohode shodit. Ale kdyby tam gankoval jako v jinych hrach, tak je v podstate vyrizenej...nikam se neportne, NPC s nim nemluvi a cim vic karmy na vyssim levelu ma, tim hur se toho zbavuje atd.....

Edited by - Nogglli Guemaah on 18/05/2008 09:02:31
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/05/2008 :  12:41:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Anebo to muzou rovnou presunout vsechno do battlegroundu...pokud na to nemate nervy, tak to nehrejte. Vzdyt je to preci vase volba.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/05/2008 :  12:59:44  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Nevite dostanou melee na vyssich levelech dalsi utoky k Overhead, Upper left, Upper right attackum ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 18/05/2008 :  13:06:48  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Nevite dostanou melee na vyssich levelech dalsi utoky k Overhead, Upper left, Upper right attackum ?


jo dalsi 2 na lvl 40
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/05/2008 :  13:23:13  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by terawatt

Nevite dostanou melee na vyssich levelech dalsi utoky k Overhead, Upper left, Upper right attackum ?


jo dalsi 2 na lvl 40



Hmmmmm, takze je pravda, ze na 1 combo budou treba az 4 klavesy ???

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

bodhi
Starting Member

47 Posts

Posted - 18/05/2008 :  13:47:13  Show Profile Send bodhi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by terawatt

Nevite dostanou melee na vyssich levelech dalsi utoky k Overhead, Upper left, Upper right attackum ?


jo dalsi 2 na lvl 40



Hmmmmm, takze je pravda, ze na 1 combo budou treba az 4 klavesy ???


v rozhovoru na gamespotu bylo receno, ze nejdelsi kombo bude 5 klaves


Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 18/05/2008 :  17:48:51  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
netuste nekdo jak se resetujou talenty ?


Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 18/05/2008 :  17:56:28  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

netuste nekdo jak se resetujou talenty ?


feat fixer npc tortage docks / old tarantia
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 18/05/2008 :  18:25:13  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by Scout

netuste nekdo jak se resetujou talenty ?


feat fixer npc tortage docks / old tarantia


dekuju :)


Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 18/05/2008 :  18:49:17  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
a jeste jedna vec nocni quest za assasina aweakingIII zabit ulrika tininym mecem , netusite nekdo kde ten mec vzit a jak ho na 14 lvl s assasinem nasadit ? kdyz dojdu k ulrikovi tak spi a nijak ho nemuzu zabit(asi mi chybi onen mec)


Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:03:30  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

a jeste jedna vec nocni quest za assasina aweakingIII zabit ulrika tininym mecem , netusite nekdo kde ten mec vzit a jak ho na 14 lvl s assasinem nasadit ? kdyz dojdu k ulrikovi tak spi a nijak ho nemuzu zabit(asi mi chybi onen mec)


nejde na nej jen kliknout ? nepamatuju si ze bych neco nasazoval kdyz jsem ten q delal
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:06:14  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

a jeste jedna vec nocni quest za assasina aweakingIII zabit ulrika tininym mecem , netusite nekdo kde ten mec vzit a jak ho na 14 lvl s assasinem nasadit ? kdyz dojdu k ulrikovi tak spi a nijak ho nemuzu zabit(asi mi chybi onen mec)

meč dostaneš při rozhovoru s tinou, pak na ulrica jenom klikneš (najedeš myší a ukáže se to ozubený kolečko..)
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:24:59  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Scout

a jeste jedna vec nocni quest za assasina aweakingIII zabit ulrika tininym mecem , netusite nekdo kde ten mec vzit a jak ho na 14 lvl s assasinem nasadit ? kdyz dojdu k ulrikovi tak spi a nijak ho nemuzu zabit(asi mi chybi onen mec)

meč dostaneš při rozhovoru s tinou, pak na ulrica jenom klikneš (najedeš myší a ukáže se to ozubený kolečko..)


no,ono to neni primo pro me, ale kamarad jediny mec ma v baglu(nijak zvlastne se nejmenuje) a nemuze ho na svojem lvl nasadit(14 ass) muze jen daggery ale to pocitam neni onen problem... co kdyz ho vyhodil ? ten kvest se neda vyhodit a kliknuti na ulrica nejde proste se po "koleckach" nic nestane


Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,69 seconds. on eygor Snitz Forums 2000