Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mágové
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 21/03/2005 :  20:05:21  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Mágové, co vy na ně?

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 21/03/2005 :  21:08:54  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
Nejlepší bude, když si mága zkusíš. Je možné, že tě nepustí .
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 21/03/2005 :  22:41:47  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Mana burn, heal, mana burn, heal :)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/03/2005 :  22:51:08  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
nerf poly

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 21/03/2005 :  23:55:13  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Mana burn, heal, mana burn, heal :)

Ten heal beru - je to asi hlavní důvod proč priest > mage, ale ten mana burn ... neznám priesta tolik, ale dovedl bych si představit lepší využití času.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:01:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mozna to sem tak docela nepatri ale da se nejak branit proti ovci ? zautocim na maga ten ze me v 90% udela ovci a jde dal, to je docela ultimatni. Je treba nejaky potion ktery vypiju, sam sebe poisnu a budu dostavat dot ? :) Taky se chci zeptat jestli je zpusob jak poznat ze mag kouzli prave ovecku, kolik to stoji many a jak dlouho to trva ? diky za rady

lastfm

Edited by - Rashaverak on 22/03/2005 09:02:10
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:23:52  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ovecku.. no.. nejsem si uplne jistej, ale tusim, ze proti tomu se sam vubec nijak neubranis (pokud nejsi samozrejme preboostlej shaman, nebo shapeshiftnutej druid, kterej je na to imuni)
poznas to podle toho, ze mu zacnou svitit svetle(-modrozelene) ruce a cast time je asi 1.5sec, cooldown tusim ze zadnej, doba trvani je nahodna az do nejakejch pul minuty
jinak ovci z tebe udela jen na zacatku boje (nebo kdyz zdrha), protoze kdyz jsi v ovci, tak mas silene velkou regeneraci a behem par vterin jses full
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:38:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Mne mag pripada aj super na solovanie, ma dmg jak svina, a zranenia ktore dostane si behom par sekund vyrestuje tym jedlom, a nestoji ho to nic ...
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:40:53  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Mne mag pripada aj super na solovanie, ma dmg jak svina, a zranenia ktore dostane si behom par sekund vyrestuje tym jedlom, a nestoji ho to nic ...


narozdil od jinych povolani, ktery ani ten rest nepotrebujou... mag neni nejlepsi solista, porad musi sedet na zemi a chlastat a chlastat a chlastat..
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:45:13  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
Ovce: 1,5 sec cast, s Presence of Mind (každých x minut) může být instant. Ruce jsou bílo-žluté. Trvání 10-15 sekund, hodně záleží na rozdílu levelů (např. když na 30. sheepneš lvl 60, tak ten bude za 3-5 vteřin zpátky a naopak, na lvl 30 si ovce od lvl 60 užiješ dosytosti). Sheep tě téměř okamžitě vyléčí na maximum, takže se dá použít jen na začátku boje nebo na "reset".

Na sólo ... no, jde to, ale jsou povolání, co mají život jednodušší. Musíš vybírat cíle, abys chodil vždy jen na jednoho moba (dva na steným lvlu se dají, ale pak jsi vyšťavněný; když máš tři, běžíš). Nejlepší je chodit na tak -2 lvl moby. A fut chlastáš. Když nemáš manu (o kterou rychle přijdeš), nemůžeš dělat prakticky nic.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:50:30  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
no na jednoho dva moby co sem videl magy tak hodne jednou tak ze pulnou 3 a vice mobu a vsechny umlatej arcane explozi za stejnej time co s warem zabijim jednoho :)


Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:03:48  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Scout: Ale pak restujou a ty zatim umlatis ty dva moby, co si mezitim nestih :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:25:35  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
No já už chodím dost dlouho ve skupině s mágem /warlock+mág, oba okolo 32lvl/ , a nemyslím si že by byl na solo lepší mág. Pokud jde na něj víc mobů, tak se v podstatě nechytá a než stačí něco vykouzlit tak končí. Warlock je na tom v solu podstatně lépe, jeho výhoda je voidwalker a spol. Ale když jdeme spolu a mobové jdou na peta, tak jsou mágova kouzla velice cool.

Edited by - Magic on 22/03/2005 11:26:41
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:35:40  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
nerekl bych, ten rest rozhodne netrva tak dlouho jako trva warovy zabiti dalsich potvor

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:35:43  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mozna to sem tak docela nepatri ale da se nejak branit proti ovci ? zautocim na maga ten ze me v 90% udela ovci a jde dal, to je docela ultimatni. Je treba nejaky potion ktery vypiju, sam sebe poisnu a budu dostavat dot ? :) Taky se chci zeptat jestli je zpusob jak poznat ze mag kouzli prave ovecku, kolik to stoji many a jak dlouho to trva ? diky za rady


Osobne bych zkusil vyuzit vyssi dosah mych (priest) vlastnich kouzel s tim, ze mu dam silence a v tech 5s co nemuze oveckovat bych do nej napral SW:P + mind blast + flay (popripade ten burn)

zatim jsem to moc netestoval, ale myslim ze by to mohlo jit

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:36:15  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
2Tragedy: to neni pravda :)vyrestovat manu trva mnohem krasti dobu nez ja umlatim dva dalsi moby :) + beru jen situaci kdy mlati 3 moby ale muze mlatit klidne 5+ :)


Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:51:52  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

2Tragedy: to neni pravda :)vyrestovat manu trva mnohem krasti dobu nez ja umlatim dva dalsi moby :) + beru jen situaci kdy mlati 3 moby ale muze mlatit klidne 5+ :)

Tobě trvá umlátit dva moby 45-60 sekund? To je totiž doba regenerace z nuly, což po AE máš.

Navíc IAE se dá použít jen na hodně green moby, protože jinak:
1) Tě umlátí
2) Dojde ti mana než pochcípou (na moba na stejným lvlu stačí mana jen-tak-tak)

Na vyšších levelech asi půjdou dělat triky typu Frosbite-Blizzard (po patchi), FN/Shatter-CoC, FN/Flamestrike, PoM-Flamestrike, atp., které ti ušetří manu i health, ale na většinu z toho nemáš níž talent pointy. Chce to taky herdovat s mountem, protože jinak máš hp na polovině dřív než nahromadíš 4-5 mobů.

Osobně jsem měl problémy dostat víc než 5 mobů v Azurlode Mines co byli 27-28, když jsem byl na 34. (nová IAE byla na 30.) a párkrát jsem tam zařval (obvykle když mi dlouho trval herding). Používám Int/Sta gear, takže tímhle nedostatkem to nebylo.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 22/03/2005 :  12:35:39  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
s warem umlatit 2 moby stejneho lvl naraz trva opravdu tento cas(a to si nejsem jistej zda to netrva dyl + samozrejme mluvime o solo) a pokud jdou naraz tak rovnou muzes restovat(situace je jina kdyz uzivas treba counterattack abilitku ale jejich 30 min coolddown znemoznuje efektivni nasazeni)

na hodne green moby? uzivam na zluty a bez problemu ani dostane me to na minimum many ktery pak musim dorestovat ale je to rozhodne lepsi nez je davat po jednoma pak restovat... a ano obcas to nevyjde ale to uz je zivot :)

no zacit blizzardem s chill efektem na grupu monster a kdyz sou blizko zacit AE a nevidim problem(full rest je pak samozrejmosti ale casove to vyjde mnohem lepe nez je zabijet po jednom)



Edited by - Scout on 22/03/2005 12:47:12
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  12:52:52  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

nerekl bych, ten rest rozhodne netrva tak dlouho jako trva warovy zabiti dalsich potvor


proc to srovnavas s gimpem warriorem?
se mrkni treba jak rychle muze grindovat rogue => moba zabije za cca 8 sec a jde dal a temer bez zraneni, pokud ma remorseless attack, tak ma temer kazdej ambush kritickej (=1000 damage)
Sice zabiji po jednom, ale tak neuveritelne rychle, ze za tu dobu ani nenatahnes agro s magem
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:10:37  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

ovecku.. no.. nejsem si uplne jistej, ale tusim, ze proti tomu se sam vubec nijak neubranis (pokud nejsi samozrejme preboostlej shaman, nebo shapeshiftnutej druid, kterej je na to imuni)
poznas to podle toho, ze mu zacnou svitit svetle(-modrozelene) ruce a cast time je asi 1.5sec, cooldown tusim ze zadnej, doba trvani je nahodna az do nejakejch pul minuty
jinak ovci z tebe udela jen na zacatku boje (nebo kdyz zdrha), protoze kdyz jsi v ovci, tak mas silene velkou regeneraci a behem par vterin jses full



a jak ze se ten shaman muze branit ovci ?

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:13:01  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ask shamans, vim ze Desta si vzdycky hodi totem a bud to primo pohlti polymorph, nebo ho to probudi
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:14:15  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, tak co som bol na jednom spotu 43 lvl mobov tak som tam bol ja 41 lvl a 44 rogue a ze by to ten rogue nejake ownoval sa neda povedat, ja s hutnerom som ich zabijal tak 2x rychlejie ked to vezmes v globale, bez restu atd.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:15:30  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
je rogue a rogue a zalezi co zabijis za moby http://www.sbmalice.com/beano_rogue.zip doporucuju (jestli to jeste jede)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:16:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Na ovci by mel fungovat Recombobulator, ale to je pouze pro ty co maji engineering.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:18:25  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Na ovci by mel fungovat Recombobulator, ale to je pouze pro ty co maji engineering.


a jeste pouze pro ty, co nejsou polymorphnuty
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:23:12  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Hunter je naj
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:34:29  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

ask shamans, vim ze Desta si vzdycky hodi totem a bud to primo pohlti polymorph, nebo ho to probudi


jo to je ale PRED tim nez ses v ovci .. war taky muze chargnout a stunem ti zrusit cast ...
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:35:53  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
Nelepčí je Warlock. Stačí si ráno vymodlit od nějakýho mága ty jeho flašky a můžu je chlemtat až do večera.Jinak LifeTap rulez.

Hus da masta?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:22:19  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
No ona ta ovce je víceméně k hovnu 1vs1, ale problém je v menších, organizovaných skupinách(né zergy, né lamy co bouchají do toho co je nejblíž atd.). Dojde mage o 10 lvlů vyšší, shepene mě (na 1 min)a zatím umlátí mého kolegu a já nemůžu prostě nic dělat. To mě dost sere, protože se proti tomu prostě nejde bránit. Další obranou je samozřejmě dispel, ale ten má pally,priest a shaman(?,nebo ten má purge vlastně).
Jako není to overpowered, ale dokáže to mega nasrat

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:25:59  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Od kolikatého levelu je ovce k dispozici?
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:30:34  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
dal bych proste na sheepu Int check caster vs target.

nechces byt sheepovan ? mej int vysi jak ten mage (coz se s normalnim gearem u rouga/huntera/wara ... nepovede) ... v praxi se moc nezmeni (bo magiove maji int vysokoooo) ale zmizi beznadej (muzes udelat gear na int aby te nesheepnuli, ale budes mit houby stam atd takze hned hebnes) a to ze me mag o 20 lvlu niz sheepne
(stejne tak agil check na sap,....)

wtb wtbvwtb

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 22/03/2005 15:31:32
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:35:20  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
ad sheep:
Ja teda nevim, ale kdyz se pokousim sheepovat ?? postavy, tak to kouzlo resistnou. Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.
To je jako bych si ja stezoval, ze nemuzu nosit Mail nebo ze nemam neviditelnost jako Rogue. heh

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:41:22  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
to je fakt skvělý, ale nemůžete mi někdo sdělit od kolikátého levelu je ovce umáha k dispozici?
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:42:21  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
8 +/-2
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:43:18  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tharn

8 +/-2



...a pak sem tam vylepsena varianta.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:44:27  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
díky
Go to Top of Page

Magery
Starting Member

26 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:44:56  Show Profile Send Magery a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

ad sheep:
Ja teda nevim, ale kdyz se pokousim sheepovat ?? postavy, tak to kouzlo resistnou. Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.
To je jako bych si ja stezoval, ze nemuzu nosit Mail nebo ze nemam neviditelnost jako Rogue. heh


presne tak to je jako bych si stezoval ze Fear je instant a jde se ptoti tomu branit zkruba stejne blbe jako proti sheep
IMHO ale nesouhlasim s tim rezistem, NPC na stejnym levelu jako PC rezistuje asi 10x vic
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:11:01  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magery

NPC na stejnym levelu jako PC rezistuje asi 10x vic

To je ve hře schválně. NPC +4 lvl mají asi 90% resist na vše co na ně hodíš (což je docela uměle vytvořené, ale je to hlavně pro PvE balanci). Pro PC to je takhle kruté, když je rozdíl lvlů asi 30.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:28:31  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

ask shamans, vim ze Desta si vzdycky hodi totem a bud to primo pohlti polymorph, nebo ho to probudi


jo to je ale PRED tim nez ses v ovci .. war taky muze chargnout a stunem ti zrusit cast ...


ptal ses jak se branit ovci, tremor/grounding totem (nevim presne jak se to menuje, nejsem shaman), nikdo jinej nic takovyho nema
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:32:27  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.


ovci beru spis jako magskej opener
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:59:49  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Co tím myslíš magskej ope?ner
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  17:11:22  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Tragedy
Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.


ovci beru spis jako magskej opener


No, když už mi na toho paladina dojde mana, můžu ho sheepnout a běžet pryč.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/03/2005 :  17:17:52  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiritus

Co tím myslíš magskej ope?ner



Zakuzli ovci - nasledne ma cas si poodbehnout + muze zakouzlit hodne destruktivni kouzlo (casu dost). Lze pouzit pouze na zacatku boje = opener :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 22/03/2005 :  17:26:18  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Už rozumím.... Za jakou hraješ rasu??
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/03/2005 :  19:16:06  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Za maga :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 23/03/2005 :  09:06:24  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

ad sheep:
Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.


Jasne warrior pouziva na utek obe nohy pekne nastridacku, ale pred magem se nezdrha, mag se rozplacne na stit par stouchancu mecikem do zeber a jde kukat.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/03/2005 :  11:07:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

ad sheep:
Ja teda nevim, ale kdyz se pokousim sheepovat ?? postavy, tak to kouzlo resistnou. Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.
To je jako bych si ja stezoval, ze nemuzu nosit Mail nebo ze nemam neviditelnost jako Rogue. heh



ee spatne me chapes ja si nestezuju jen schromazduju informace a hledam zpusob jak minimalizovat sanci ze me opicha nejakej nadrzenej beran i kdyz je pravda ze v te inkriminovane chvili by se to dalo brat jako ze dostavam damage :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 23/03/2005 11:11:10
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 23/03/2005 :  11:08:17  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by MegaDeath

ask shamans, vim ze Desta si vzdycky hodi totem a bud to primo pohlti polymorph, nebo ho to probudi


jo to je ale PRED tim nez ses v ovci .. war taky muze chargnout a stunem ti zrusit cast ...


ptal ses jak se branit ovci, tremor/grounding totem (nevim presne jak se to menuje, nejsem shaman), nikdo jinej nic takovyho nema


pssst !

ale jo ma, Priest muze dispel

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 23/03/2005 :  11:10:55  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

ale jo ma, Priest muze dispel

Opět ne když jsi ovce. Můžeš ale dispellnout někoho jiného, kdo už ovcí je. Ale jako priest, první ovce budeš vždy ty, sorry.

Grounding totem se ničí tak, že se vystřelí hůlkou.

Bránit se dá jedině vysokou Arcane resistencí.

Edited by - Tharn on 23/03/2005 11:11:37
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 23/03/2005 :  11:43:56  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Je nejaky zpusob, jak zvysovat ressist?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 23/03/2005 :  11:49:51  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tharn

quote:
Originally posted by Stilgar

ale jo ma, Priest muze dispel

Opět ne když jsi ovce. Můžeš ale dispellnout někoho jiného, kdo už ovcí je. Ale jako priest, první ovce budeš vždy ty, sorry.

Grounding totem se ničí tak, že se vystřelí hůlkou.

Bránit se dá jedině vysokou Arcane resistencí.


Grounding a Tremor je neco jinyho
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000