Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mágové
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 25/03/2005 :  17:19:09  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Jsou na Shadow Moonu mágové často se vyskytující povolání?
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 26/03/2005 :  14:16:38  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Nedá se někde najít přesný popis mágových kouzel?
Go to Top of Page

Danda I
New Member

268 Posts

Posted - 27/03/2005 :  00:44:28  Show Profile Send Danda I a Private Message  Reply with Quote
http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=225
http://wowvault.ign.com/View.php?view=Classes.Detail&id=3
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/03/2005 :  05:10:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no mam sice zatim level 24, ale diky mana regeneranci 1500% je to v pohode. Bez problemu dam 2 moby o 2 levely vejs.
Kdyz nahodou pulnu 3, tak 1 dam ovci druhymu no a sdalsima se mydlim. vetsinou na 1 potvoru o 2 levely vejs vypotrebuji 1/2 az 2/3 many.. potom nahodim ten talent co dava 1500% regen a a jedu dalsi potvoru (heal doplnim 1 healpotionem, pripadne pouziju mana stit)

Ja hlavne soluju a prijde mi to v pohode.. na 20 levelu sem s level 22 potvorama nemel problemy i kdyz byli 2.
Co sem nechapal, ze level 23 potvora uz mi vyrezistila 80% kouzel :( (ten samej druh ten samej spot). To mi prislo divny..

Spis by mne zajimal PvP build zalozenej na Arcane+Fire coz se snazim provozovat.. ve fire mam jen par bodu kvuli pyro kterej budu mit a dal sem do fireball abych mel stun..ale premejslim ze to zrusim abych mel ten pyroblast.. jinak vsecko do arcane.. vas nazor? nebo je frozen cesta lepsi?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/03/2005 :  05:12:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

ad sheep:
Ja teda nevim, ale kdyz se pokousim sheepovat ?? postavy, tak to kouzlo resistnou. Myslim, ze kazda postava ma nejakej zpusob, jak utect z boje a mag ma proste ovci, takze fakt nevim co resite.
To je jako bych si ja stezoval, ze nemuzu nosit Mail nebo ze nemam neviditelnost jako Rogue. heh



Porid si ToolTips a uvidis levely vseho a vsech ;-) jinak jo.. jak je neco (mob ci hrac) o X levelu vejs.. tak 80% resistnou.. I kdyz na 24 levelu co ted mam sem sheepnul i 32 level hrace ;-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 29/03/2005 :  09:36:54  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no mam sice zatim level 24, ale diky mana regeneranci 1500% je to v pohode. Bez problemu dam 2 moby o 2 levely vejs.
Kdyz nahodou pulnu 3, tak 1 dam ovci druhymu no a sdalsima se mydlim. vetsinou na 1 potvoru o 2 levely vejs vypotrebuji 1/2 az 2/3 many.. potom nahodim ten talent co dava 1500% regen a a jedu dalsi potvoru (heal doplnim 1 healpotionem, pripadne pouziju mana stit)

Evocation má desetiminutový tímer, takže tohle můžeš udělat jednou za deset minut. Z hlediska zkušeností za hodinu je nejlepší jít na -2 lvl moby.

quote:
Co sem nechapal, ze level 23 potvora uz mi vyrezistila 80% kouzel :( (ten samej druh ten samej spot). To mi prislo divny..
...
jak je neco (mob ci hrac) o X levelu vejs.. tak 80% resistnou.. I kdyz na 24 levelu co ted mam sem sheepnul i 32 level hrace ;-DD

To je design hry - asi aby mágové nemohli v pohodě drtit moc vysoké potvory. Taky důvod, proč +2 lvl potvory jsou docela těžké je, že pořád něco resistují. Proti hráčům to ale není zdaleka tak drsné, i když už 4-5 levelů je znát.

quote:
Porid si ToolTips a uvidis levely vseho a vsech ;-) jinak jo..

Od posledního patche tohle nefunguje.
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/03/2005 :  10:08:43  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tharn
To je design hry - asi aby mágové nemohli v pohodě drtit moc vysoké potvory. Taky důvod, proč +2 lvl potvory jsou docela těžké je, že pořád něco resistují. Proti hráčům to ale není zdaleka tak drsné, i když už 4-5 levelů je znát.


moby +2 sou jeste v pohode , +3 uz resistujou cca 50%, +4 ani nezkousim (vic jak 80% resist) aspon na mym levlu (47)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 29/03/2005 :  10:11:02  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
neni to jen domena magu, melee postavy zase porad videj napis "miss", kdyz se snazej jit na moba o 3 a vice levelu vejs
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 29/03/2005 :  14:35:41  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
Nejlepší kombinace pro mága (teda aspoń podle mě) je arcane+fire. Fire mají největší damage, zato frost neudělují takový damage, ale mají zpomalení pohybu a ůtoku.
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/03/2005 :  14:44:40  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
hehe no jedna z vyhod maga je ta, ze na rozdil do jinejch charu vsechny tri talent vetve sou pouzitelny ;)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 30/03/2005 :  19:15:21  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
tj
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 31/03/2005 :  00:42:17  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
me se na nasem magovi libi ice/arcane kombinace, jak v dungeonech, tak v mass pvp

kdyz v instanci chytne agro, udela ze sebe kostku ledu a pohodka - to je proste bomba
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 31/03/2005 :  09:00:08  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvědavý, jestli Ice Block pomůže proti Living Bomb od Barona Geddona v Molten Core.
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 31/03/2005 :  09:57:07  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
Můj názor Mága na 49lvl :
pro začátek hry jsou výhodnější fire talenty než ice. Ale později mají monstra tendenci často rezitnout fire utoky . Např v Blasted lands kde jsem nekolikrát hodně umíral protože přes častý rezist se škorpion dostal až ke mně. Zkusil jsem si přehodit talenty na frost a účinek byl znát. Mob se ke mně přes zmražování ani nedostane, navíc frostbolty se kouzlí rychleji a žerou miň many a při zmražení nepřítele je 50% šance na kritický zásach. To vyrovnává menši damage oproti fire. V dungeonech se mi osvětčilo použávat Ice blok kdy mne nic nemůže zranit na 10sec ale priest mne přitom může vyléčit :). V PVP je zmražování a zpomalování nepřátel k nezaplacení, není nad to když se na utíkající hordu hodí Blizard který jim zpomalí Běh na 35% :) a naši je pak mohou v pohodě dobít.

Jinak mne celkem zklamalo nové kouzlo Magic armor protože nepřidává žádný armor a zvýšená regenerace není tak rychlá. Vyplatí se jen proti kouzelníkům a low lvl.

ps. ohnivá kouzla samozřejmě požívám dál zvašť instantní Fireblast a rychly scorch

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 31/03/2005 :  10:45:02  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

Jinak mne celkem zklamalo nové kouzlo Magic armor protože nepřidává žádný armor a zvýšená regenerace není tak rychlá. Vyplatí se jen proti kouzelníkům a low lvl.

Mage armor je dobrý hlavně v partách a v instancích, pokud zrovna neděláš AoE.
Go to Top of Page

pmikulec
Starting Member

17 Posts

Posted - 31/03/2005 :  10:51:38  Show Profile Send pmikulec a Private Message  Reply with Quote
Cau fsichni,
mam jednu prosbu.Jakozto novacek na poli MMORPG chci pozadat o radu jak hrat maga v PvP.Jsem 42 lvl zamereni frost, arcane a z fire mam fireball.Z npc problem neni ale jakmile narazim na protihrace tak mam docela problem.Vetsinou me stuntnou a nemuzu kouzlit a dostanu hroznou cocku.Snazim se je drzet od tela ale moc se mi to nedari.Vetsinou je jednou zamrazim,trochu poskadlim a pak koncim.
Dik Zorander

Zorander
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:10:44  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pmikulec

Cau fsichni,
mam jednu prosbu.Jakozto novacek na poli MMORPG chci pozadat o radu jak hrat maga v PvP.Jsem 42 lvl zamereni frost, arcane a z fire mam fireball.Z npc problem neni ale jakmile narazim na protihrace tak mam docela problem.Vetsinou me stuntnou a nemuzu kouzlit a dostanu hroznou cocku.Snazim se je drzet od tela ale moc se mi to nedari.Vetsinou je jednou zamrazim,trochu poskadlim a pak koncim.
Dik Zorander



Mag je na duely nepoužitelnej

Hus da masta?
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:25:46  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pmikulec

Cau fsichni,
mam jednu prosbu.Jakozto novacek na poli MMORPG chci pozadat o radu jak hrat maga v PvP.Jsem 42 lvl zamereni frost, arcane a z fire mam fireball.Z npc problem neni ale jakmile narazim na protihrace tak mam docela problem.Vetsinou me stuntnou a nemuzu kouzlit a dostanu hroznou cocku.Snazim se je drzet od tela ale moc se mi to nedari.Vetsinou je jednou zamrazim,trochu poskadlim a pak koncim.

Jako Frost mage bys měl mít výhodu proti warriorům a rogueům, ale všechno co tě může léčit tě snadno sejme a dobrý warlock s felhunterem je taky smrt. Ale pár rad jak to zlepšít:
1. vezmi si Fireblast (další instant, tentokrát se slušnou DPM)
2. při stunu použij Blink
3. pokud už máš Shatter, zkus občas (zvlášť k závěru) použít Frost Nova-Frostbolt-CoC-Fireblast combo (na lvl 42 to s Ice Shards může při troše štěstí udělat i 1K damage během asi dvou sekund)
4. Pokoušej se counterspellnout healy, zvlášť pokud budou mít míň životů - tzn. budeš moct provést závěrečné kombo
5. Když začneš sheepem, máš výhodu
6. Ve víc lidech se to vždy lépe táhne
Go to Top of Page

pmikulec
Starting Member

17 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:34:04  Show Profile Send pmikulec a Private Message  Reply with Quote
Mag je na duely nepoužitelnej
[/quote]
To je mi jasny taky je sam nevyhledavam ale casto se stane ze mi horda napadne (levnej frag)tak jim to chci aspon co nejvic zneprijemnit.

Zorander
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:37:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun
Mag je na duely nepoužitelnej



No to je ale zase jedna broskvovina ;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:39:21  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pmikulec

Mag je na duely nepoužitelnej


To je mi jasny taky je sam nevyhledavam[/quote]
Děláš chybu. Praxe je důležitá.
Go to Top of Page

pmikulec
Starting Member

17 Posts

Posted - 31/03/2005 :  11:47:29  Show Profile Send pmikulec a Private Message  Reply with Quote
To Thran:
jj koukam ze zas tak jednoznacny to nebude.No PvP budu urcite ted vic trenovat s lidma z guildy.Jen jsem chtel trochu poradit abych si neudelal spatny navyky.Protoze kdyz se mi nedostanou na telo tak damage je docela slusna.Taky jsem videl PvP Mag vs Warior lvl 40vs39 a ten War toho maga ani neskrabnul.

Zorander
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 31/03/2005 :  13:18:05  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
nepouzitelnej? no to je ulet
Go to Top of Page

Spiritus
Starting Member

39 Posts

Posted - 31/03/2005 :  17:13:25  Show Profile  Send Spiritus an ICQ Message Send Spiritus a Private Message  Reply with Quote
quote:

Mag je na duely nepoužitelnej



Jak můžeš říct takovou hovadinu, že mág je na duely nepužitelnej??? Nikdy jsi např. neviděl sorrow hill? Větší blbost jsem neslyšel

Edited by - Spiritus on 31/03/2005 17:14:15
Go to Top of Page

MumIa
Starting Member

10 Posts

Posted - 01/04/2005 :  09:53:56  Show Profile  Send MumIa an ICQ Message Send MumIa a Private Message  Reply with Quote
Mag je vybornej na duely..jediny co me fakt dava cocku je warlock za to plechove si ani neuprdnou.A kdyz srovnam rogua a maga na duely tak mag jasne vede (mam je zatim oba na 40 lvl tak nevim treba se to zmeni).
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/04/2005 :  10:35:15  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
By mne zajimalo jak build Arcane/Fire udrzi meelera dal od tela.
Nevideli ste nekdy nekde nejaky hybrid ktery by mel i neco z Frost specialne kvuli udrzeni meelee od tela?
Frostnova+blink je sice fajn ale moc dlouhej cooltime :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 21/04/2005 :  10:39:42  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
jeste mas blast wave a cone of cold
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/04/2005 :  10:50:06  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
CoC nejak nezvladam pouivat... v 90% se s tim netrefim ani v PvE :)))

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 21/04/2005 :  21:21:07  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
chci se zeptat do ceho se zacatku vyplati davat talenty?
pojedu Fire/Arcane, ale nejsem rozhodnuty zda nejdriv si skocit do arcane pro Arcane Concentration (popripade Evocation) a pak teprve jet Fire a nebo to vzit od podlahy a jet rovnou fire

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/04/2005 :  16:14:41  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
CoC nedava freeze, pouze dmg a snad zpomaleni?

Ja jsem sel nejdrive do arcane missile, aby mi ji neprerusili busenim do mne, tim padem pouzivam strategii ze na dalku dam pyroblast (ten sem ziskal az ted, na 30.levelu drive fireball) no a potom zacnu sypat arcane missile ktere mi neprerusi , potom koncentrance a evokace.
Bohuzel sem resetoval abych mel ten pyroblast a nak mi to uteklo a tu evokaci ted nemam ;-(
z fire sem jako prvni delal ten impact kvuli stunu.. ale to byla spatna cesta lepsi je jit fireball abys mel co nejdriv pyroblast kterej se hodi obzvlaste do PvP. potom ten impact, ktery da cili 2sec stun coz se hodi.. abych rek pravdu, tak ale ta koncentrace mi zatim prijde zbytecna. v 80% pripadu ji ziskam zrovna kdyz uz nepotrebuju dal kouzlit ;-D



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/05/2005 :  15:26:03  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Protiovci taktiky:
Vi nekdo jake classy a jakym zpusobem muzou zrusit ovce? Rad bych mel prehled o tom na koho nema smysl toto kouzlo pouzivat.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 02/05/2005 :  15:43:19  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Protiovci taktiky:
Vi nekdo jake classy a jakym zpusobem muzou zrusit ovce? Rad bych mel prehled o tom na koho nema smysl toto kouzlo pouzivat.


Pokud vim, tak zatim se umi dostat z ovce pouze druid. Respektive uplne kazdy kdo ma v pvp min. rank 3, protoze si za par supu koupi "Insignia of the Horde" (teda aliance si asi nekoupi "of the Horde" :)) a ten umi breaknout polymorph, fear a dalsi veci (cooldown 5 minut). A ze zkusenosti druha ovce nevydrzi na cili vic nez jen 2-3s. Mam dojem ze to nejak menili v patchi.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 02/05/2005 :  15:53:22  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
efekt insignie of the horde (ali) je zavysli na classu

zdaleka ne kazdej ma brejk na poly

(treba sham na na snare, stun, root ... ale ne fear ani poly)
priest ma myslim na poly / fear ale ne na stun

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:01:04  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Protiovci taktiky:
Vi nekdo jake classy a jakym zpusobem muzou zrusit ovce? Rad bych mel prehled o tom na koho nema smysl toto kouzlo pouzivat.


pouzivej to rozhodne na vsechny
Go to Top of Page

Magery
Starting Member

26 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:26:17  Show Profile Send Magery a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Tragedy

Protiovci taktiky:
Vi nekdo jake classy a jakym zpusobem muzou zrusit ovce? Rad bych mel prehled o tom na koho nema smysl toto kouzlo pouzivat.


pouzivej to rozhodne na vsechny

presne tak a druha ovce vydrzi taky dost dlouho resp. zavysi to od vyse rozdilu levelu a pak nahodnym hodu kostkou na mage supportu u Blizzardu nehlede na to ze druhej breake z insignie muze pouzit az za 5minut
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:29:31  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Takze na vsechny krome druida? Nebo druid ma to zruseni playmorfu nejak omezeny?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Sutech
cokoliv jineho

83 Posts

Posted - 02/05/2005 :  16:50:30  Show Profile  Send Sutech an ICQ Message Send Sutech a Private Message  Reply with Quote
No shaman me grounding totem,kerej pohlti jedno (ne AoE) kouzlo smerujici proti nemu,tim padem i poly opener.Pak ma jeste tremor totem,kterej,kdyz je sheeplej ho morfne instantne zpatky.Myslim ze to nekdo uz vyse psal,druid je v morfly podobe na ovci imunni.Jinak neni prilis sance,jak se tomu vyhnout,pro warra treba,kdyz si toho vsimne vcas a chargne,pokud stoji blizko a ma dost rage,tak este intimidating shout prerusi spellcast.Mozna by zafungoval i potion na arcane resist,pac polymorph je myslim arcane school,ale tim si nejsem jistej.

Gunglir - Lotro
Akhabet - AoC Crom
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 02/05/2005 :  17:04:10  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
pokud udela shaman grounding a ten to sezere, resheepni ho, pokud ho probudi tremor, odbehny tak aby nestal u nej a zase ho resheepni... etc... pokud dostanes charge a fear od warriora (to sem fakt jeste nevidel) tak az se probudis tak ho sheepni a tak to jde s kazdym povolanim, ovce je proste opener a da ti sanci se poradne pripravit na boj
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 02/05/2005 :  18:09:36  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Takze na vsechny krome druida? Nebo druid ma to zruseni playmorfu nejak omezeny?

Druid to ma neomezeny,proste kdyz je v ovci tak muze reshiftnout do nejakyho zvirete(to ho samozrejmne stoji manu) takze se to vetsinou nevyplati pouzivat protoze druid jde do medy chargne k tobe a stunne te...(meda/kocka 600many ,travel form 200 many)...

nijak mu tim neublizis a jses silenced na 4sec+imobilized(todle plati jen pro druidy s min. 11 feral talentama,takze ne pro me ,ale ja mam s magama skore 9:1 ,ja nejake feral charge na ownovani tech hadraku ani nepotrebuju)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 02/05/2005 :  19:54:58  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Tak to mate asi jinej polymorph nez ja. Jeste se mi po patchi nestalo, ze by ovce na nekom vydrzela vic nez 5s (mluvim o stejnem levelu) a druhou ovci spis davam jen tak pro formu, protoze se z toho dostane temer insta.
Go to Top of Page

Tar
Starting Member

9 Posts

Posted - 04/05/2005 :  20:05:06  Show Profile Send Tar a Private Message  Reply with Quote
Jakej build mate na 60 levelu? jak je na tom vas build v PvP? Je opravdu fire mag na tomto levelu k nicemu v PvE?

Sem na 50 lvl, mam fire build a chtel bych ho trochu upravit na toto. Ma to cenu? Neni lepsi frost?



Arcane Talents (21 points)


Improved Arcane Missiles - 5/5 points
Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while channeling Arcane Missiles.


Arcane Concentration - 5/5 points
Gives you a 10% chance of entering a Clearcasting state after any damage spell hits a target. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.


Improved Arcane Explosion - 5/5 points
Reduces the casting time of your Arcane Explosion by 1.5 seconds.


Evocation - 1/1 point
While channeling this spell, your mana regeneration is active and increased by 1500%. Lasts 8 seconds.


Improved Counterspell - 2/2 points
Gives your Counterspell a 100% chance to silence the target for 4 seconds.


Improved Mana Shield - 2/2 points
Decreases the mana lost per point of damage taken when Mana Shield is active by 20%.


Presence of Mind - 1/1 point
When activated, your next Mage spell with a casting time less than 10 seconds becomes an instant cast spell.



Fire Talents (30 points)


Improved Fireball - 5/5 points
Reduces the casting time of your Fireball by 0.5 seconds.


Impact - 1/5 point
Gives your fire spells a 2% chance to stun the taget for 2 seconds.


Ignite - 5/5 points
Your critical strikes from fire damage spells cause the target to burn for an additional 40% of your spell's damage over 4 seconds.


Flame Throwing - 2/2 points
Increases the range of your fire spells by 6 yards.


Improved Flamestrike - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your Flamestrike spell by 15%.


Burning Soul - 2/3 points
Gives your fire spells a 50% chance to not lose casting time when you take damage.


Incinerate - 2/2 points
Increases the critical strike chance of your Fire Blast and Scorch spells by 4%.


Pyroblast - 1/1 point
Hurls an immense fiery boulder that causes 148 to 195 fire damage and an additional 56 damage over 12 seconds.


Critical Mass - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your fire spells by 6%.


Blast Wave - 1/1 point
A wave of flame radiates outward from the caster, damaging all enemies caught within the blast for 160 to 192 fire damage, and dazing them for 6 seconds.


Fire Power - 5/5 points
Increases the damage done by your fire spells by 10%.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 04/05/2005 :  20:37:19  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
tremor totem je naho...
shaman jedine bud stihne pred ovci hodit grounding (tim absorbne ten spell) ale nic nebrani magovi hned potom castnout sheepa znovu (a samo se to bere jako 1. sheep)
jeste sham muze brejknout ten cast sheepa shockem .. ale to je zase oddaleni ...


[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

pmikulec
Starting Member

17 Posts

Posted - 10/05/2005 :  09:49:31  Show Profile Send pmikulec a Private Message  Reply with Quote
Cus,
nevite nekdo pls kde zacina quest na 60lvl abych mohl delat 60kovy lahve na manu?

Zorander
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 10/05/2005 :  12:19:59  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pmikulec

Cus,
nevite nekdo pls kde zacina quest na 60lvl abych mohl delat 60kovy lahve na manu?


v DM, viz http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=7463


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 14/05/2005 :  19:38:19  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
Co je podla vas lepsie pre maga int/spirit alebo int/stam... + vyhody/nevyhody. Dik
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 15/05/2005 :  06:08:22  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
pro maga jednoznacne int / stam ..

tvuj dmg je plne zavyslej na castu .. tj castis v podstate porad (v boji) takze prakticky neregenerujes (5 sec po poslednim castu) ..
a mimo boj doregenerujes stejne prez vodu ..

kdyz pojedes jako kazdej int / stam tam nejakej spirit mit stejne bdues (bo dost veci pridava i spirit) ale vylozene se na spirit zamerovat u maga je asi hloupost

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/05/2005 :  11:25:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
znam individium kery ma vsechny veci do + dmg :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 15/05/2005 :  14:43:24  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

znam individium kery ma vsechny veci do + dmg :)



mno to se snad vyplati jen pri PvE ne?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 16/05/2005 :  12:35:57  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

znam individium kery ma vsechny veci do + dmg :)

Ne, ale z modrých věcí povětšinou z Dire Maulu se dá sestavit výbava se slušnou +spelldmg (tak 150 ke všemu) a jen mírným snížením many a hp (tak -300-500 hp).

Epic sety jsou v posledním patchi předělané tak, že dávají slušnou staminu i damage.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 17/05/2005 :  11:44:27  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Ehm muze mi nekdo rict jak se jako druid z ty ovce muzu dostat? Pac kdyz nestihnu reshift a mag na me hodi ovci at chci reshifnout do cehokoliv pise to Cant do that while polymorphed (bo tak nejak). zkratka ikdyz se u ability pise ze to zrusi polymorph (myslim reshift ne imuni na sheep ve feral podobe) tak me to castnout nejde a beham si tam a becim misto toho abych vyuzil toho ze mam jako druid vuci tomuhle vyhodu

Teda ne ze by ovce nejak vadila kdyz to na me castne uprostred boje tak me to pekne regne (coz teda na stesti pro ne - na nestesti pro me - dela malokdo pac je to blbost delat uprostred)...ale stve me to jako opener nebo kdyz chce mag utect

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."

Edited by - Little on 17/05/2005 11:48:16
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000