Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Vse o Hunterovi a Petech
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Vigo_mocny
Starting Member

43 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:06:50  Show Profile  Visit Vigo_mocny's Homepage Send Vigo_mocny a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu, ze jsem tu marne hledal nejake komplexni info o Hunterech, dovolil jsem si založit toto

Prosim piste sem sve zkusenosti s timto povolanim. Popripade vas nazor na vyhody/nevyhody v PVP a PVE. Dale by me velice zajimalo jake pouzivate pety. Muzete pridat i vase rady kde pro jaky lvl najt co nejlepsiho peta (utok/armor)

Diky

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:17:15  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
Hunter aka Celesten je marny, v polovine SM zahlasi ze mu doslo maso pro peta a chce jit domu
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:21:09  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Vigo : nevies hladat http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-hunter&t=155&p=1&tmp=1#post155

Warlord : ked je noob a nevie si urobit zasoby
Go to Top of Page

Stan
Starting Member

82 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:40:02  Show Profile  Send Stan an ICQ Message Send Stan a Private Message  Reply with Quote
Warlord to musi rict vsechno
SM jsme chodili ten vecer nekolikrat posobe. On jako War se bud nekde flakal vzatu (neustale ICQ od zenskych) , nebo se sem tam nechl "vykopnout" ze hry, pak se vymlouval na frontu 500 lidi a muj pet musel delat neustale tank. Casto umiral a po smrti chce zrat a zrat a zrat.... Takze muj batoh, ktery byl na zacatku plny, polovinu naboje a druha polovina zradlo pro peta , byl po nekolika hodinach prazdny..

Takze tohle se ukryva za kratickou vetou "v polovine SM zahlasi ze mu doslo maso pro peta"

p.s. nepodarilo se mi v tom fofru najit reznika v UC, rvali na mne at pohnu, ze cekaji u SM Nevi nekdo kde tam je?

Maxik-Celestyn.........................<CzA> - AO (retired)
Celesten , Gorchar , Kostej.........<CoNT> - WoW (active)
Stan Bode a jeho rodina.............TR (active)

Kdo si hraje nezlobí....
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:55:08  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Co se petu tyce, tak je udajne jedno jakeho mate... armor/hp/attack je udajne stejny - resp. rozdily jsou zanedbatelne.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 16/03/2005 :  10:53:23  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Já připravuji takové malé komplexní FAQ pro huntera, včetně maker a nastavení ovládání. Ale času je jaxi málo a přes samé hraní, učení, práci to jde pomalu. Takže za měsíc to možná bude


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 16/03/2005 :  10:56:12  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

Já připravuji takové malé komplexní FAQ pro huntera, včetně maker a nastavení ovládání. Ale času je jaxi málo a přes samé hraní, učení, práci to jde pomalu. Takže za měsíc to možná bude



jake uceni?! jaka prace?!
Go to Top of Page

Vigo_mocny
Starting Member

43 Posts

Posted - 16/03/2005 :  11:18:27  Show Profile  Visit Vigo_mocny's Homepage Send Vigo_mocny a Private Message  Reply with Quote
2 Pepo: No hledat umim myslel jsem, ale že tady na foru by taky mohlo neco byt v cestine. Navic z prace se na wow stranky nedostanu a doma radsi parim

2 Tragedy: To jsem si mylslel taky, ale peti jsou vybalancovany spis tak, že jeden ma vetsi armor naukor utoku a druhej treba naopak. Jako priklad uvedu peta na lvl 30 co jsem zkousel. Mel jsem medveda utok cca 20-30 armor 1300 pak gorilu utok 28-40 armor 1100 a ted mam nakou kocku co ma 20-30 a 1400. Vzhledem k tomu ze hraju na PVP serveru chci peta s co nejvetsim utokem. Kazdy utoci na me ne na peta takze potrebuju aby ubiral a nemusi tolik vydrzet. V Pve je to jedno protoze ho stiham healovat.

Podle toho co jsem napsal by se nekdo mohl zeptat proc nepouzivam tu gorilu jenže ta žere jen houby a ovoce a to se shani hur nez treba maso. To prodavaj vsude a alternativne muzu nachytat ryby. Pokud nekdo zna snadny zpusob ziskani hub nebo ovoce at mi da vedet ja si dojdu zase pro gorilu ta totiz krom utoku taky mooc pekne vypada.

Jo jeste dotaz nejsou ve hre nekde opice co zerou maso ?
Go to Top of Page

Petr Vok
Moderator

Petr Vok

254 Posts

Posted - 16/03/2005 :  15:04:41  Show Profile  Send Petr Vok an ICQ Message Send Petr Vok a Private Message  Reply with Quote
Ja mam asi dost blbej dotaz, ale proc kdyz mam peta a on mi sam smazne moba, proc toho moba uz nemuzu vybrat a nedostanu ani expu?
V jinych hrach to prece slo ne?

LOTRO ( Laurelin ) Vok - trpajzlik - minstrel

Neberte život moc vážně ... stejně jednou všichni umřem :-)
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 16/03/2005 :  15:38:39  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Petr Vok

Ja mam asi dost blbej dotaz, ale proc kdyz mam peta a on mi sam smazne moba, proc toho moba uz nemuzu vybrat a nedostanu ani expu?
V jinych hrach to prece slo ne?


Mno buď rád, blizzardi tím chtěli docílit, aby jsi se taky trochu snažil a vystřílel nějaké to střelivo


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Petr Vok
Moderator

Petr Vok

254 Posts

Posted - 16/03/2005 :  20:46:11  Show Profile  Send Petr Vok an ICQ Message Send Petr Vok a Private Message  Reply with Quote
Coz o to, to bych i pochopil. Jde mi o to ze kdyz strilim na jednoho moba a mezitim me atakne jinej a pet ho slozi tak proc ho nemuzu vybrat? O expe uz ani nemluve

LOTRO ( Laurelin ) Vok - trpajzlik - minstrel

Neberte život moc vážně ... stejně jednou všichni umřem :-)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 16/03/2005 :  22:06:23  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Petr Vok

Coz o to, to bych i pochopil. Jde mi o to ze kdyz strilim na jednoho moba a mezitim me atakne jinej a pet ho slozi tak proc ho nemuzu vybrat? O expe uz ani nemluve



Tak do něj jednou plácnu/střelím a je po problému, ne? (možná ne, já nevím, huntra nehraju :p)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Petr Vok
Moderator

Petr Vok

254 Posts

Posted - 16/03/2005 :  23:22:32  Show Profile  Send Petr Vok an ICQ Message Send Petr Vok a Private Message  Reply with Quote
To mas pravdu,ze to staci, ale ja mam kolikrat nalozino i s tim jdenim placnutim

LOTRO ( Laurelin ) Vok - trpajzlik - minstrel

Neberte život moc vážně ... stejně jednou všichni umřem :-)
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:07:59  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
je mozny, ze kdyz jsme z aliance a prijdu na zemi hordy a tam cci zkrotit zvire, ze to njde? sla sjem si tam pro lva a nic, zkousela jem i hyenu a raptora a vsichni me okamzite zabili, i kdyz byli na lvl hodne nizsim nez ja. navic okamzite po zacatku tamu mi jeste nez ke me zvire dobehlo, ubyla pulka zivotu. je to tim, ze to bylo na uzemi hordy?
jeslti jo, kde spalsim lva na uzermi aliance? :-)

Harra
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 18/03/2005 :  09:22:57  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
lacina reply z me strany:
hraj za hordu

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:51:02  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
ehm je k dipsozici jina treba nelacina reply ? :-P

Harra
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:54:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Harra

je mozny, ze kdyz jsme z aliance a prijdu na zemi hordy a tam cci zkrotit zvire, ze to njde? sla sjem si tam pro lva a nic, zkousela jem i hyenu a raptora a vsichni me okamzite zabili, i kdyz byli na lvl hodne nizsim nez ja. navic okamzite po zacatku tamu mi jeste nez ke me zvire dobehlo, ubyla pulka zivotu. je to tim, ze to bylo na uzemi hordy?
jeslti jo, kde spalsim lva na uzermi aliance? :-)



Alterac Mountains
Uprostřed úplně dole hledej
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:18:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tragedy, neni to jedno.

Ono, teoreticky to chce mat dvoch petov ....

Medveda do PvE, pretoze ma najviac AF, a predsa uloha peta v PvE je tankovat, takze musi vydrzat najviac.

A kocku do PvP, pretoze ta ma najvacsi dmg, a ma najmensi attack speed.

A jo, staci ked urobi 1 dmg tomu mobovi a uz ho moezs lootovat, takze myslim ze to stoji za to
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:37:08  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
Perfektni pet pro huntera od levelu 15 je The Rake s attack speed 1.2, ktery se jednou zacas spawnuje vpravo od Thunder Bluffu. Ted si uvedumuju ze je vlastne i hodne rychlej.

...
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:42:00  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
MOST POPULAR HUNTER PETS
The Rake, level 10 lion in Mulgore - The lowest level beast available with a 1.2 attack speed.
Humar the Pridelord, level 23 lion in the Barrens - Popular for its 1.3 attack speed as well as its unique black coloring.
King Bangalash, level 43 tiger in Stranglethorn Vale - This beast retains its fast running speed when tamed. Also has a unique white color.

Ide o to ci je ten attack speed 1,2 a 1,3 taky hrozny rozdiel v dmg ....

Potom na vysokom lvl treba tamnut :

1.0 Spire Spiderling level 55 - 56 Aqua widow / spider found in Blackrock Spire

Ale zase spider nevie Claws ...

Edited by - Pepo on 18/03/2005 11:46:00
Go to Top of Page

Dread01
Starting Member

57 Posts

Posted - 21/03/2005 :  01:52:53  Show Profile Send Dread01 a Private Message  Reply with Quote
Ja pouzivam presne jak psal pepo pve medveda pvm kocku.



ale posledni dobou uz pouzivam jen tudle kocku:

http://off.cz/wow/screenshots/images/mourek.jpg

http://off.cz/wow/screenshots/images/mourek2.jpg
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 21/03/2005 :  07:32:20  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No vsak to je ten King Bangalash, ne ?
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 21/03/2005 :  08:08:14  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Jinak pokud někdo nechápe princip učení nových abilit u peta, tak je to asi takto:
1) ochočíte si svého miláčka a bojujete s ním
2) pokud chcete nové ability pro něj, umístíte ho do stáje (1gold)
3) tamnete si jiné zvíře, které nové vlastnosti má, zautočíte s ním a po chvilce vám to napíše you learnt new spell
4) peta zahodíte
5) vezmete ze stáje starého a dáte train

pozn. :ne každý pet umí všechny vlastnosti
pozn. 2: každá vlastnost má několik úrovní (záleží na vašem lvl) a pokud chcete peta naučit vyšší úroveň dané vlastnosti, musíte tamnout nového s tímto vyšším levelem viz tato tabulka: http://www.goodintentionsguild.info/hunters#

Jinak zde je přehled DPS pro pety + jsou tam další odkazy na armor, health atd.:
http://www.goodintentionsguild.info/petinfo#health

Snad jsem to nenapsal příliš zmateně


World of Warcraft - Mamut [retired]

Edited by - Mamut on 21/03/2005 08:17:20
Go to Top of Page

Dread01
Starting Member

57 Posts

Posted - 21/03/2005 :  09:15:40  Show Profile Send Dread01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

No vsak to je ten King Bangalash, ne ?




ne king bangalash je pri tamnuti mensi nema ty velke zuby a hlavne mu nesviti oci :)


http://wow.allakhazam.com/images/mobs/kingbangalash.jpe

todle je bangalash, toho ma ale kde kdo...

to co mam ja je Rak´shiri

http://www.burnspot.com/modules/xcgal/albums/userpics/10023/Herakles2.JPG

http://off.cz/wow/screenshots/images/mourek3.jpg

Edited by - Dread01 on 21/03/2005 09:54:26
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 28/03/2005 :  15:32:59  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Při zkoumání proč mám tak nízký power attack jsem zjistil následující:

STR: +1 k power attack v melee/ 0 k melee
AGI: +2 k power attack v range/ 0 k melee
STA: cca +10 life
INT: +10 mana

Co jedinné nevím jak zjistit jakou rychlost útoku má můj pet, protože je často uváděno několik rychlostí u jednoho typu peta např Cat má 2.0,1.6,1.4,1.2
Jak zjistit tuto rychlost??

Už jsem to zjistil stačí v detailech peta najet na attack a tam se to napíše...

Edit: Zodpovězení si otázky sám


World of Warcraft - Mamut [retired]

Edited by - Mamut on 28/03/2005 23:57:17
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:03:25  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut
tabulka: http://www.goodintentionsguild.info/hunters#

Jinak zde je přehled DPS pro pety + jsou tam další odkazy na armor, health atd.:
http://www.goodintentionsguild.info/petinfo#health





neni to jeste nekde jinde v tehle podobe? stranky uz jsou nefunkcni
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 29/03/2005 :  20:17:23  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Mamut
tabulka: http://www.goodintentionsguild.info/hunters#

Jinak zde je přehled DPS pro pety + jsou tam další odkazy na armor, health atd.:
http://www.goodintentionsguild.info/petinfo#health





neni to jeste nekde jinde v tehle podobe? stranky uz jsou nefunkcni


Stránky jsou funkční, akorát je dávali do nové podoby, takže enjoy :-)


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 29/03/2005 :  21:28:50  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

quote:
Originally posted by solo

[quote]Originally posted by Mamut
tabulka: http://www.goodintentionsguild.info/hunters#

Jinak zde je přehled DPS pro pety + jsou tam další odkazy na armor, health atd.:
http://www.goodintentionsguild.info/petinfo#health




neni to jeste nekde jinde v tehle podobe? stranky uz jsou nefunkcni


Stránky jsou funkční, akorát je dávali do nové podoby, takže enjoy :-)

jee, no jo, diky:)

Edited by - solo on 29/03/2005 21:29:24
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 05/04/2005 :  01:03:54  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
kolik se muzu u peta naucit abilit ?
zajima me kolik jich existuje....jsou nejaky jiny nez bite,claw,cower a growel ?
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 05/04/2005 :  16:02:21  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ne
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 15/05/2005 :  13:41:17  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Zde jsou ke stažení, docela cool videa, kde je vidět, že v rukou dobrého hráče se s hunterem dá jet PvP také
http://files.filefront.com/Assara_PvP_Part_1/;3842534;;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/Hunter_PvP_Part_2/;3844940;;/fileinfo.html


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 23/06/2005 :  19:45:27  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Krmení.

Když krmím peta i když je "šťastný" a píše mi to, že se happiness zvedlo několikrát o xx bodů, tak tato hodnota se někde stockuje a občas to dingne, že loajalita ke mě se zvedla (alepsoň nějakou dobu po tom co mám nového peta) a nebo pokud je pet happy a dává damage 125% tak nemá smysl mu dávat žrát?

Lexon
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 24/06/2005 :  11:26:21  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Krmení.

Když krmím peta i když je "šťastný" a píše mi to, že se happiness zvedlo několikrát o xx bodů, tak tato hodnota se někde stockuje a občas to dingne, že loajalita ke mě se zvedla (alepsoň nějakou dobu po tom co mám nového peta) a nebo pokud je pet happy a dává damage 125% tak nemá smysl mu dávat žrát?



Nema to smysl, kdyz je stastny, tak "jen" ziskavas jeho loajalitu rychleji. Tim ze ho budes "prekrmovat" to nijak neurychlis.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 24/06/2005 :  18:20:00  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid
Nema to smysl, kdyz je stastny, tak "jen" ziskavas jeho loajalitu rychleji. Tim ze ho budes "prekrmovat" to nijak neurychlis.



Jop, to jsem potřeboval vědět. Takže odemě kočka nedostane nažrat dokud trošku nezhubne... potvora přežraná
Díky

Lexon
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/07/2005 :  20:40:02  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak som si teraz zohnal Bow of Searing Arrows ktory je lvl req. 37 a chcem si na neho namontovat scope +7 dmg ktora je lvl req. 40. Tu scope si mozem nahodit na lvl 60 charu a poslat mojmu lvl 37 huntrovi, len sa chcem opytat, bude ten luk potom lvl req. 37 alebo 40 ? Budem ho moct pouzivat ?
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 17/07/2005 :  21:07:03  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jestli se nemýlím tak ten lvl req na scope, armor kity a podobně, je minimální požadovaný level ZBRANĚ (nebo brnění) na který se to dá namontovat.

Čímž je elegantně ošetřené přesně to co chceš udělat.

Jinými slovy to IMHO na ten luk namontovat nepůjde.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 17/07/2005 :  22:19:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ja jen doufam ze nemas pravdu, protoze to zni jako kravina
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 17/07/2005 :  22:29:23  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Zajimal by me vysledek, postni ho sem pak prosimte.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 17/07/2005 22:30:00
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 17/07/2005 :  22:44:33  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
No stoprocentně jistej si tím nejsem, ale přišel jsem na to když jsem se naivně pokoušel aplikovat nejvyšší armor kit na brnění pro twinka - smůla, i když jsem to dělal na l60 charu.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 18/07/2005 :  00:40:25  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Tak som si teraz zohnal Bow of Searing Arrows ktory je lvl req. 37 a chcem si na neho namontovat scope +7 dmg ktora je lvl req. 40. Tu scope si mozem nahodit na lvl 60 charu a poslat mojmu lvl 37 huntrovi, len sa chcem opytat, bude ten luk potom lvl req. 37 alebo 40 ? Budem ho moct pouzivat ?



Cheatz0r ftl

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/07/2005 :  15:00:49  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
To mi pripada ako blbost, kedze ten luk ma DPS ako lvl 50 zbran tak sa da urcite pouzivat dlhsie ako do lvl 40
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/07/2005 :  15:08:23  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Som sa pytal tak 20 huntrov nikdo nic nevie. Tak to vyzera ze si pockam 12 lvl a potom vam to poviem sam
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/07/2005 :  15:45:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak jo, je to tak, teraz mi to potvrdili nejaky crafti, prej to tam nejde nasadit ked je ta zbran lvl 37 lvl, skoda
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 30/07/2005 :  19:31:26  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Mam takovej dotaze na zkusene. Rozjel sem si alt character huntera. A neni me zcela jasna jedna vec.

Ma nejakou vyraznejsi vyhodu kdyz pojedu od zacatku jednoho peta? Pokud tomu dobre rozumim tak kdyz na lev dejme tomu az na lev 50 zacnu noveho peta a naucim ho nove ability od jinejch zvirat na adekvatnim levelu bude tento pet stejnej jako kdyz budu u jednoho petika postupne zvysovat vsechny jeho mozne ability?

Mohl by sem nekdo z hunteru ev. hodit jeho nazor na talenty. Jak to zatim vidim vetsinu talentu na 60 asi vrazim do marksmanship, na pvp zvlastne v BG kam se prakticky vsechno pvp presunulo ma asi jediny smysl strelba z dalky a v MC i v jinejch raid instancich taky hunter funguje maximalne jako puller a odstrelovac. Do ty doby si moc nejsem jistej,zajimaly by me nazory podlozene zkusenosti

Diky za odpoved.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 30/07/2005 19:34:22
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/07/2005 :  22:42:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hlavne neudelej to co ja dneska... ze si vypiplavas rakea od 10. levelu a na 37. si ho propustis :-(
jinak obecne se povazuje do pvp rychla attk spd u peta jako vyhoda a nejrychlejsi je asi jeste porad broken tooth s 1.0, pak je prave ten the rake s 1.2
v pve se vetsinou berou medvedi protoze maj vic zivotu a zda se mi ze i lip absorbujou dmg...
ja se rozhod, ze pro leveling pojedu BM... jeste nemam spirit bond, ale zda se mi to jako dobry pro levelovani, final spec pak bude MM+asi survival... pokud mi ovsem do small grp pvp nebude vic vyhovovat spirit bond...

ability trenujes za tzv. training points, ktere tvuj pet ziskava pri levelingu a pri ziskavani loyalty, jestli jich ale budes mit stejne u peta co si piplas od 20. levelu a u peta, kteryho tamnes na 50. levelu to vazne netusim... zatim se mi ale zda, ze mam training points nadbytek (ale jeste jsem teprv 37 tak nevim jak to bude az budu potrebovat davat i dash)
jinak peta nemuzes vzdy naucit vsechno jsou urcite restrikce co se ktera trida petu muze naucit... je to nekde pekne shromazdeno na webu nejake guildy, ten link se poflakuje vsude mozne, takze bude nejspis nekde i tady... je tam i tabulka kdy jakou abilitu od kteryho moba ziskas i s levelem....

no mmo
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 31/07/2005 :  09:07:49  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Dik. To o tech restrikcich a special petech vim, ten web sem procetl.
Jestli sem to dobre pochopil tak kdyz si tamnes peta az na high lev tak ti asi budou chybet prave training points..cili uz ho moc novym kouskum nenaucis...
Problem je ze s elfem Rakea ho asi netamnu , ale elfi tigri maj attack speed 1.3 coz me vs 1.2 uz neprijde takovej rozdil abych se snazil nekde v mulgore pobihat s elfem a cekat na spawn co je a 1 hodina..

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 31/07/2005 13:00:38
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 31/07/2005 :  11:05:20  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Divali ste se na www.worldofwarcraft.com v novinkach na nove talenty?Uz ted si s hunterem pripadam v pvp jako hodne velkej maser a po tomdle.......

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

ZdePospa
Starting Member

4 Posts

Posted - 31/07/2005 :  20:44:23  Show Profile  Send ZdePospa an ICQ Message Send ZdePospa a Private Message  Reply with Quote
Jo jo s tím novým talent stromem to bude maso, jsem docela zvědav na účinost toho Wyvern šotu
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/08/2005 :  08:49:12  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZdePospa

Jo jo s tím novým talent stromem to bude maso, jsem docela zvědav na účinost toho Wyvern šotu



mno prijde mi na moc kratkou dobu a navic out of combat... takze pro me imho nic moc...

spis me zaujali zmeny v BM... spirit bond se sesoupnul dolu na 21 takze by se dal kombinovat s high MM...
a ten novy wrath je taky zajimavej... navic je tam novy typ utoku pres peta... stun na 3s coz bude asi zaroven interrupt...
rek bych, ze BM bude mozna novy favorit a souperi si mozna budou daleko vic hledet hunterovych petu nez driv... ale kdo vi...

no mmo
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 01/08/2005 :  14:00:10  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Petr Vok

Ja mam asi dost blbej dotaz, ale proc kdyz mam peta a on mi sam smazne moba, proc toho moba uz nemuzu vybrat a nedostanu ani expu?
V jinych hrach to prece slo ne?



protoze by si pak hunter mohl nastavit peta aby sam utocil a sel by si sednout afk mezi spawn nejakejch zelenejch mobu a pet by ho sam expil...

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/08/2005 :  08:23:13  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
dneska jsem vyhrabal neco k jedne z otazek co tu padla, neni to teda blue post, ale doufam, ze je to pravda:

" No, because pets tamed at level 60 have the same training points (once they have full loyalty) as pets raised from 10 to 60."

ve zkratce to znamena, ze je uplne jedno kdy peta ziskas... training points pri full loyalty na urcitym levelu by jsi mel mit stejne...

mimochodem mluvi se o moznosti "customizace" petu... coz chapu tak,ze si prebyvajici training points budem moc prelyvat do statu... (a doufam, ze i do attk spd, armor atd.) mimochodem jedna z veci nad kteryma jsem premyslel ze by se dost hodila

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000