Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Vse o Hunterovi a Petech
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 02/08/2005 :  18:49:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze ked petovi pribudne jeden bod loyality, dostane tolko bodov, kolko ma lvl. Takze pet na lvl 10 dostane 10 TP ale pet na lvl 60 dostane 60 TP. I ked myslim ze sa to nevyrovna, ale na vytrenovanie abilit to bude stacit. Ale neviem, huntra na 60 som nikdy nemal. Ale fakt je shit brat peta o dajme tomu 10 lvl menej ... jeho doexpovanie na tvoj lvl je fakt magorina.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/08/2005 :  20:19:57  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Myslim ze ked petovi pribudne jeden bod loyality, dostane tolko bodov, kolko ma lvl. Takze pet na lvl 10 dostane 10 TP ale pet na lvl 60 dostane 60 TP. I ked myslim ze sa to nevyrovna, ale na vytrenovanie abilit to bude stacit. Ale neviem, huntra na 60 som nikdy nemal. Ale fakt je shit brat peta o dajme tomu 10 lvl menej ... jeho doexpovanie na tvoj lvl je fakt magorina.



cetl jsem bluepost caydiema, ktery na internich blizardich realmech (kde by mel byt uz patch 1.7) udajne zkusil na lvl 60 tamnout lvl 50 peta a ze pry ho mel natrenovanyho behem okamziku... (okamzik blize nespecifikoval, ale psal ze to bylo super rychle...) tak se nechme prekvapit...

no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/08/2005 :  20:22:13  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
pro zmenu bych mel jeden dotaz...

dneska jsem shodou okolnosti shanel claw5 a bite5 a v ramci toho shaneni jsem byl nucen tamnou krokodyla a zjistil jsem, ze ten krokodyl ma damage reduction asi 35%...
medved/kocka maji bezne kolem 30% s tim ze medved ma trosku vic zivotu...
ale nezdalo se mi ze by krokodyl mel nejak vyznamne min hp ... ale nemam presny srovnani protoze medved lvl 38 jeste nemam...

zajimalo by me co si myslite o pouzivani krokodyla jako tankpeta v pve misto medveda... vim, ze se razi "teorie" ze do pve medveda... tak by me zajimal nazor zkusenejsich hunteru...

no mmo
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 03/08/2005 :  19:03:30  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

dneska jsem shodou okolnosti...



No jde nejspis i o to, ze krokodyl nemuze pouzivat pri boji tlapy, takze ho nenaucis nektery udery, ktery medved pouzivat muze a tim padem meda lip udrzi agro.

Jinak jestli shanis peta na PvE s nejvetsim armorem budou to asi zelvy.

Nicmene mne k hunterum proste nejvic sedej medvedi, kocky a vlci
Go to Top of Page

Strakosh
Starting Member

14 Posts

Posted - 05/08/2005 :  09:54:52  Show Profile Send Strakosh a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem se vydal chytit Broken Tootha, zatim jsem si jen obehl spawn mista a zbytek az po vikendu. Jsem zvedavej, jak dlouho tam budu campovat:)

Takze update - vcera kolem 19:00 jsem ho tamnul, nasel jsem ho par minut po loginu (at zijou makra :)), pak uz jen freeze trap, pull a tame. Ma abilitu Dash, kterou ale po 30 minutach ztrati, da se od nej ale naucit a pak mu ji znovu dat, az dosahne lvl 40. Attack speed 1.0 bude asi nocni mura pro castery v PvP :)

Edited by - Strakosh on 09/08/2005 09:55:55
Go to Top of Page

Rill
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/08/2005 :  12:16:33  Show Profile Send Rill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Strakosh

Vcera jsem se vydal chytit Broken Tootha, zatim jsem si jen obehl spawn mista a zbytek az po vikendu. Jsem zvedavej, jak dlouho tam budu campovat:)

Takze update - vcera kolem 19:00 jsem ho tamnul, nasel jsem ho par minut po loginu (at zijou makra :)), pak uz jen freeze trap, pull a tame. Ma abilitu Dash, kterou ale po 30 minutach ztrati, da se od nej ale naucit a pak mu ji znovu dat, az dosahne lvl 40. Attack speed 1.0 bude asi nocni mura pro castery v PvP :)



Jak se vlastne Hunter uci od petu ty Ability ?? Je to automaticky nebo k tomu jeste neco potrebuje ? Respektive pokud neco tamnes a on tu abilitu ma , ziskavas ji taky hned ty nebo je to nejak jinak jeste ??
Go to Top of Page

puki
Starting Member

39 Posts

Posted - 09/08/2005 :  12:19:36  Show Profile Send puki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rill



Jak se vlastne Hunter uci od petu ty Ability ?? Je to automaticky nebo k tomu jeste neco potrebuje ? Respektive pokud neco tamnes a on tu abilitu ma , ziskavas ji taky hned ty nebo je to nejak jinak jeste ??



moj postup je po tamenuti nakrmit, a ist utocit na nejake zelene ciele a pouzivat tu ability, este sa mi nestalo zeby som sa ju do polhodinky nenaucil
Go to Top of Page

Rill
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/08/2005 :  12:34:03  Show Profile Send Rill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by puki

quote:
Originally posted by Rill



Jak se vlastne Hunter uci od petu ty Ability ?? Je to automaticky nebo k tomu jeste neco potrebuje ? Respektive pokud neco tamnes a on tu abilitu ma , ziskavas ji taky hned ty nebo je to nejak jinak jeste ??



moj postup je po tamenuti nakrmit, a ist utocit na nejake zelene ciele a pouzivat tu ability, este sa mi nestalo zeby som sa ju do polhodinky nenaucil



Takze pokud tomu rozumim z tohoto postu, je to po tamnuti a bojovani s par mobama automaticky ??
Go to Top of Page

puki
Starting Member

39 Posts

Posted - 09/08/2005 :  13:15:36  Show Profile Send puki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rill


Takze pokud tomu rozumim z tohoto postu, je to po tamnuti a bojovani s par mobama automaticky ??



jj, dokonca ti to napise do logu, len neviem ci normalneho alebo combat logu
alebo staci stale kontrolovat training skill obrazovku pre peta :)
Go to Top of Page

Strakosh
Starting Member

14 Posts

Posted - 09/08/2005 :  13:15:42  Show Profile Send Strakosh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rill

quote:
Originally posted by puki

quote:
Originally posted by Rill



Jak se vlastne Hunter uci od petu ty Ability ?? Je to automaticky nebo k tomu jeste neco potrebuje ? Respektive pokud neco tamnes a on tu abilitu ma , ziskavas ji taky hned ty nebo je to nejak jinak jeste ??



moj postup je po tamenuti nakrmit, a ist utocit na nejake zelene ciele a pouzivat tu ability, este sa mi nestalo zeby som sa ju do polhodinky nenaucil



Takze pokud tomu rozumim z tohoto postu, je to po tamnuti a bojovani s par mobama automaticky ??


Musis tu abilitu hlavne pouzivat - ja jsem se ten Dash2 naucil po tom, co jsem ho 3x dal petovi pouzit.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 09/08/2005 :  23:11:52  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno dalo by se rict ze UI ktera u petu zarizuje spousteni abilit je dost debilni.Treba zrovna dash by se mel poustet po zautoceni na moba at k nemu pet dobehne rychleji ovsem velmi casto pet "zrychli" na miste a vypotrebuje timer i focus :((((

jinak abilita od noveho peta se ti automaticky zapise do "knihy" max 5 min po zacatku pouzivani....

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rill
Starting Member

30 Posts

Posted - 10/08/2005 :  00:31:41  Show Profile Send Rill a Private Message  Reply with Quote
Diky moc , tohle vse objsanuje , haha. Neni nejaky odkaz na kterem, jsou co kteri mobove maji za ability a ktery jsou must have ??
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/08/2005 :  07:11:44  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi tip na uceni abilit je stat blizko peta kdyz ji pouziva... takze postup je takovej ze po tamnuti peta nekrmim jen ho poslu na nejblizsiho moba, stoupnu si vedle nej a nejpozdejs tak 3. - 5. pouziti ability me uz novou abilitu nauci... coz u claw je rychle u bite je to pozdejs, protoze to ma pitomej cooldown...
dash 2 jsem se vcera dokonce naucil na 1. pokus...

co se tyce automatickyho dash... ja nekde cet makro na attack peta se startem dash... takze by jsi se mohl chytremu addonu vyhnout... ono stejne na obycejny mobovani me prijde dash zbytecny... az to budu resit do pvp tak si to macro udelam...

no mmo
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 13/08/2005 :  16:41:54  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo kolik muze naraz pouzivat pet abilit? naucil sem svyho peta (kocka, broken tooth) vsech 5 co muze umet, ale ukazujou se mi u nej jen 3 ze muze pouzivat :/ daji se nejak menit ty ability co chcu, aby pouzival, nebo si mam jit tamnout novyho, abych mu ty ability upravil podle potreby? dostal 37 bodu za zvyseni loyality a nahazel sem mu dash, bite a crowl.. to mi neprijde jako idealni rozhozeni. radeji bych mu dal dash, bite a growl...

edit: hmm tak uz sem nasel ve spellbooku zalozku pet a ze si to muzu prohazovat jak chcu :) ale porad tam je misto jen na 4 ability-da se nejak ziskat 5. slot na 5. abilitu? treba nejakym addonem..

Edited by - Grewen on 13/08/2005 19:32:15
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 02/09/2005 :  14:21:32  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Novy patch sa nekontrolvatelne blizi, skumali ste uz niekdo tie nove talenty ? A co vam z toho vyslo ?
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 02/09/2005 :  17:29:41  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen

Nevite nekdo kolik muze naraz pouzivat pet abilit? naucil sem svyho peta (kocka, broken tooth) vsech 5 co muze umet, ale ukazujou se mi u nej jen 3 ze muze pouzivat :/ daji se nejak menit ty ability co chcu, aby pouzival, nebo si mam jit tamnout novyho, abych mu ty ability upravil podle potreby? dostal 37 bodu za zvyseni loyality a nahazel sem mu dash, bite a crowl.. to mi neprijde jako idealni rozhozeni. radeji bych mu dal dash, bite a growl...

edit: hmm tak uz sem nasel ve spellbooku zalozku pet a ze si to muzu prohazovat jak chcu :) ale porad tam je misto jen na 4 ability-da se nejak ziskat 5. slot na 5. abilitu? treba nejakym addonem..

Pet pouziva i ability ktere nema v ovladaci desce,to je problematicke hlavne u coweru,takze doporucuju ho tento skill vubec neucit....(pripadne kdyz uz to umi hodit do ovladaci desky a vypnout)

btw talenty: Vidim to na 0/21/30 :) ale furt nevim jestli si mam dat improwed windclip nebo +10% hp....

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 13/09/2005 :  13:19:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Takze patch je zitra a ja stale nejsem rozhodnuty jakej build si dam,Blizzardu se povedl pozoruhodny tah a vsechny 3 vetve jsou dobre hratelne(i kdyz 31 sur bude mit malokdo)

Takze:
BM/MS/Sur

1) 31/13/7 nebo
2) 0/21/30 nebo
3) 0/31/20?

na test serveru jsem skousel vsechny a treba pet od BM huntera dava takovej dmg ze se musi leckterej rogue stydet(250dps do clothera) a je nezastavitelnej (pripadne pomuze impr Mend pet) , Novej spirit Bond je bohuzel na nic...

Hodne cool je savage strikes ,crity s AV spearem RaptorS do clotheru za 1000+dmg hodne magu kteri vlezou do "bezpecne" 8y zony kolem huntera prekvapi

Dale se mi zda ze se nevyplati dojit na 30sur kvuli +15% agi ,prida to max 60agi coz je cca 1%crit a 120AP (+2.5dodge)... a samozrejmne +3%crit

Zato nova Aura dava +100Ap vsem v grupe(i petovi a na 45 YARDU!!!!) RWS se taky hodi.

Tak jak to vidite vy? .)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 13/09/2005 :  14:10:41  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Já asi půjdu do 0/21/30.

Scatter shot neopustím, je to má záchrana v boji.
Do BM nepůjdu z důvodu, že chci chodit MC a další dungy, kde je pet k ničemu.
V survival nevím jestli jít do +agi bonusu, to se ještě rozhodnu, určitě si asi vrazím do +hp, protože mít +10% životů (cca 400-450hp) navíc je dost znát.

Počkám si navíc na reference na fórem a zkušenosti s jednotlivými buildy.


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/09/2005 :  14:18:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
Ja zustanu u 31/20/0 (full BM, MM) mam k tomu sve duvody...
akorat nejakou chvili budu muset experimentovat s petama abych nasel toho praveho... (asi nejvic tedka vede vlk, pak mozna croc nebo boar nebo medved)

tim patchem zitra jsi si jist? protoze co jsem koukal po us sitnach (ign, offic) tak ticho po pesince... akorat je fakt, ze se nasazuji rp pvp servery (2) a je prodlouzena maintenance...

no mmo
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 18/09/2005 :  01:21:40  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
no ja po patchi jedu 14 marksmanship 5 beastmastery 31 survival

je to super hlavne dva duvody zvysena agilita (15%) a zivot (10%)
pak je tu wywern sting coz je genialni vec na pvp a pak takovy vychytavky jako counteratk hunter ted se survivalem je problem pro vetsinu klasu ted si davam s prehledem warriory prilepim je na zem obehnu a jedu ale davam si i magy apod protoze diky vetsi agilite strilim rychleji a silneji a je to OWN na arathi basinu s tim valim jako prase

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 18/09/2005 :  14:55:19  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Mno jeste nejsu 60 (56) a zkousim jet 21 MS, 30 SUR(momentalne 21 MS 26 SUR). na pvp mi to prijde fajn, ale hodne premyslim nad prejitim na 31 BM, zbytek MS. pet co ma kolem 5500 armor a 3500 hp, chuzi v hidu, rychlost utoku 1,0 a k tomu wrath a 3s stun, je podle me to nejlepsi co si muze hunter v pvp prat :)
v MC sem jeste nebyl, ale rekl bych, ze 20 bodu v MS tam bude, co se tyce dmg, stacit na vyrovnani se ostatnim hunterum (kdyz od nich dostanu auru)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 18/09/2005 :  20:16:59  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
je pravda ze tvuj pet bude naboostovanej jako svina ale otazka kdo utoci po petovi? nikdo vsichni dou po tobe a 30 SU je dobry ale zapomnel si nej skill a to je ten wywern sting to sem poslal na jednoho MS a ten se nemoh vzpamatovat jak sem ho moz uspat a pak ten poison az se probudil. a je pravda ze v basinu se vzdycky sejdu proti nakymu MS huntero (Zozu jestli to taky tady cte) ten jel asi MS a ve streleckym souboji sem ho se svymy 300 agility prestrilel ze mi ubral asi pulku hp a pak konecne davam 500 na blizko takze kdyz pribehne mag a hodi na me novu a ja stihnu utok tak ho to dost poznamena

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 19/09/2005 :  19:42:55  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Nevydrzel sem to a uz ted se respecnul na peta. prehazel sem petovi ty novy ability a ma ted na lvl 56 4700 armor a 4000 hp. zkousel sem si dat par duelu s magama a jen ten pet sam o sobe bez problemu toho maga sezere (pripadne s mou malou pomoci) a on s tim vicemene nemuze vubec nic delat. taky sem byl v ST (uznavam ze je to low instance, ale co uz..), tam vyuzival peta jako tank pac sme nemeli wara, a treba u toho nejvetsiho draciho bosse ten pet udrzel po celou dobu agro, ikdyz do toho draka busili jeste 60 shaman a zezadu 60 rogue aniz by jakkoli regulovali svy dmg.
co se tyce toho uspavaciho sipu, tak bych misto nej rozhodne volil scatter shot, pac ten te muze narozdil od toho uspavadla zachranit v boji kdyz te nekdo napadne a rozhodne ho vyuzijes ikdyz napadas nekoho ty.
jo a desne rad bych nekdy zasel nejakou 5man instanci v 5 hunterech pac mi to pripadne docela dobry a dost mozna i uspesny.. zkouseli ste to nekdo nekdy?
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 19/09/2005 :  19:52:08  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
no ja pak zkusim ale vim ze ted se survivalem si davam warry a rogui a magy taky a to uspavadlo neni naprd mam cast na to polozit frezzing trap a vyhodu prvniho aimed shotu coz u magaudela velkej problem pak jenom pribehne nad past a druhej aimed hadraky to slozi hned rogue to nerozchodi a war ma polovinu v pr... no ja beastmastery jel este pred patchem a bylo to super muj pet zabijel ve warsongu skoro sam ted to taky zkusim jestli dostanu prachy na retalent nevite jestli se ty ceny vinulovali ze bych zacal zase od 10st??:)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 19/09/2005 :  20:21:17  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
jenze uspavadlo nevyuzijes kdyz na tebe nekdo zautoci to je ten problem... kdyby se to dalo pouzit v boji tak bych o scatter shotu ani nepremyslel, ale tohle proste u me rozhoduje.
uvazuju ze si rozjedu druhyho huntera, jednoho necham specnutyho na pety a druhyho dam 21 MS/30 SUR, pac mi bude lito tech penez za reset talentu a bavi me obe moznosti a budu to chtit stridat :)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 19/09/2005 :  21:56:51  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
hehe no ja vim ez to nejde v boji ale kdyz das feigh death tak ses out of combat a kdyz to dobre das tak to zvladnes ale vetsionu kdyz hunter nezautoci prvni tak je tuhej no ale nejlepsi je stejne o 15% vetsi agility

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 19/09/2005 :  23:03:20  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
no praveze s tim naboostenym petem dokazu docela dobre posramotit i toho s kym nepocitam. podle me se ted dokazu branit daleko lip nez kdyz sem byl MS/SUR-tam je vsecko az na scatter shot o nahode (parry, dodge atd.). ted mam stoprocentni ze pet da pri prvnim utoku stun a kdyz mam nabitej trinket, tak se navic po prvni rane zrychli a prvni ranu da tak za 250, kdyz utoci z hidu za 400...
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 20/09/2005 :  16:02:46  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
jasny ale to zase zalezi na vybaveni ja to na lvl 60 zkusim jet taky BS aůe ted jedu survival a zatim mi to vyhovuje uvidim dal kdyztak nashromazdim 15G a retalentnu se

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 28/09/2005 :  23:40:42  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
Co je podle vas pro huntera nejlepsi neepicka obourucka na pvp? vyplati se podle vas investovat do Arcanite reaperu nebo staci Barberous blade? blade je lepsi abilitama, ale reaper ma o 50 vyssi horni dmg, coz dela svoje...
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 29/09/2005 :  07:16:02  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
nej sou dve jednorucky:)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/09/2005 :  09:39:56  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

nej sou dve jednorucky:)

Best je samozrejmne 2hnd..nejlip asi spear z AV..
Kdo nedava crit clotherum RS za 1000+ nepochopi..:)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 29/09/2005 :  12:19:09  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grewen

Co je podle vas pro huntera nejlepsi neepicka obourucka na pvp? vyplati se podle vas investovat do Arcanite reaperu nebo staci Barberous blade? blade je lepsi abilitama, ale reaper ma o 50 vyssi horni dmg, coz dela svoje...


neepicka ? asi spear z AV

no, a pak tu je tohleto

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19854

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 29/09/2005 12:19:41
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 29/09/2005 :  14:21:13  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
no spear si tezko vezme protoze vetsina hunteru si vezme tu kus takze zbejva to druhy

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 29/09/2005 :  14:29:00  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
mno do pve mam 2x dawns edge s +15 agi enchantama, ale do pvp je to uplne na prd. proto se shanim po te obourucce.

jo ten mec ze zulgurubu vypada pekne :)
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/09/2005 :  15:04:40  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

no spear si tezko vezme protoze vetsina hunteru si vezme tu kus takze zbejva to druhy

tupi hunteri si vezmou kus chytri spear(A kus ze stratu)...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 29/09/2005 :  15:48:33  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by Ilinia

no spear si tezko vezme protoze vetsina hunteru si vezme tu kus takze zbejva to druhy

tupi hunteri si vezmou kus chytri spear(A kus ze stratu)...


presne tak :) akorat ted je docela problem dostat se do AV...
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 29/09/2005 :  23:20:15  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
no jo ja mam este malej lvl me by ta kus z AV stacila a vezmu si ancient long bow nebo jak se jmenuje pridava +11 agi

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 30/09/2005 :  00:07:57  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Grewen

Co je podle vas pro huntera nejlepsi neepicka obourucka na pvp? vyplati se podle vas investovat do Arcanite reaperu nebo staci Barberous blade? blade je lepsi abilitama, ale reaper ma o 50 vyssi horni dmg, coz dela svoje...


neepicka ? asi spear z AV

no, a pak tu je tohleto

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19854



hunter co jenom pomysli na to ze by tuhle zbran chtel by mel byt ukrizovanej hlavou dolu

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 30/09/2005 :  01:54:33  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Grewen

Co je podle vas pro huntera nejlepsi neepicka obourucka na pvp? vyplati se podle vas investovat do Arcanite reaperu nebo staci Barberous blade? blade je lepsi abilitama, ale reaper ma o 50 vyssi horni dmg, coz dela svoje...


neepicka ? asi spear z AV

no, a pak tu je tohleto

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19854



hunter co jenom pomysli na to ze by tuhle zbran chtel by mel byt ukrizovanej hlavou dolu


asi jako dalrendy :)

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Pharoxx
Starting Member

Rei-wow

70 Posts

Posted - 30/09/2005 :  02:22:24  Show Profile  Send Pharoxx an ICQ Message Send Pharoxx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Mefisto

quote:
Originally posted by Grewen

Co je podle vas pro huntera nejlepsi neepicka obourucka na pvp? vyplati se podle vas investovat do Arcanite reaperu nebo staci Barberous blade? blade je lepsi abilitama, ale reaper ma o 50 vyssi horni dmg, coz dela svoje...


neepicka ? asi spear z AV

no, a pak tu je tohleto

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19854



hunter co jenom pomysli na to ze by tuhle zbran chtel by mel byt ukrizovanej hlavou dolu



V Salvation Army (nebo RfH, ted nevim) to zadnej warr nechtel...tak s tim beha hunter

Jinak imho nejvetsi plejtvani je to pro trpasliky a gnomy...na nich je tenhle ohromnej "final fantasy" sword takovej...noo jak bych to rek....malinkatej

World of Warcraft:
Pharris <Motion>, 70lvl shaman @ Drak'Thul EU
Pharoxx <Motion>, 70lvl rogue @ Drak'Thul EU

Age of Conan:
Pharra <Dawn>, 80lvl, Stygian Tempest of Set @ Wildsoul EU (PvP)
Pharris <Dawn>, 22+lvl, Cimmerian Bear Shaman @ Wildsoul EU (PvP)
Go to Top of Page

ZdePospa
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/09/2005 :  08:56:40  Show Profile  Send ZdePospa an ICQ Message Send ZdePospa a Private Message  Reply with Quote
No podle mne nejlepší 2H zbran pro Huntera je tato

http://www.thottbot.com/?i=36492

akorát ten drop :(
Go to Top of Page

Grewen
New Member

126 Posts

Posted - 30/09/2005 :  20:18:13  Show Profile  Send Grewen an ICQ Message Send Grewen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar
hunter co jenom pomysli na to ze by tuhle zbran chtel by mel byt ukrizovanej hlavou dolu


proc? fakt dobra obourucka.. hunter potrebuje dobrou obourucku na pvp stejne jako war
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 30/09/2005 :  22:52:08  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Myslím že co chce ambiciózní Stilgar naznačit je... Kdyby sis měl vybrat, luk nebo dvouručku, co bys zvolil?

Když už jsem to napsal, měl bych asi zmínit že já osobně jsem pro pravidlo budeš to používat - rolni si
Go to Top of Page

Ghrrr
Starting Member

33 Posts

Posted - 01/10/2005 :  18:48:43  Show Profile  Send Ghrrr an ICQ Message Send Ghrrr a Private Message  Reply with Quote
No s kamosem sme zalozili huntery a sou super :) prvni instance v ogr ve dvou bezproblemu oba lvl 17. zitra nebo snad jeste dnes nas ceka wc ve trech, teda snad se ten treti logne, ve dvou je to na nasich lvl obtizne pac tri mobove delaji problem a kdyz by byli ctyri tak je to jasna smrt :) kazdopadne mame v planu projit vsechny instance only hunter :)) doufame jen ze do MC nebude problem sehnat 40lidi repsketive hunteru :)) (akorat to ma jednu nevyhodu desne se hadame o itemy :D)

Spite - UO Moria - Ranger
Dyshar WoW SM - DarkPriest
Go to Top of Page

Ghrrr
Starting Member

33 Posts

Posted - 01/10/2005 :  18:50:30  Show Profile  Send Ghrrr an ICQ Message Send Ghrrr a Private Message  Reply with Quote
Btw jak yje vas nazor na gun/bow/crosbow ?? zatim mame guny a radi bychom u nich zustali, ale nejak je u zadnych hunteru na vyssich lvl nevidime :(

Spite - UO Moria - Ranger
Dyshar WoW SM - DarkPriest
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 01/10/2005 :  19:01:55  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Myslím že teorie "hunter only" Vás velmi rychle přejde :)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 01/10/2005 :  19:37:10  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
guny nevidis protoze sou pak super luky na vysokym lvl a na guny se pece ty ti musej jenom dobry spadnout

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/10/2005 :  23:53:15  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Haha, MC only hunter, jasne ak sa nahodou nejako dostanete k lucifronovi tak vas wipne hned bo nemate decurse

A myslim ze zbran mozes pouzivat podla toho co aktualne ziskas najelpsie. Nema moc vyznam specializovat sa len na luky alebo guny od zaciatku, proste najdes dobrej luk, pojdes luky, atd. Ten skill rastie rychlo. 0-250 guns mi zozralo asi 800-1000 nabojov. Coz je tak hodinu skillovania.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 02/10/2005 :  00:34:45  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Dispel curse je myslím to poslední co by bylo překážkou

Řekněme to takhle: rozhodně musej všichni dělat engineering
Go to Top of Page

anoniim
Starting Member

5 Posts

Posted - 02/10/2005 :  16:32:08  Show Profile  Send anoniim an ICQ Message Send anoniim a Private Message  Reply with Quote
Myslíte, že talenty 31/20/0 případně 30/21/0 je špatnej nápad?
Ještě si tam nejsem jistej tim Bestial Wrathem, jestli to nemám vyměnit za Scatter Shot. Kdyžtak napište, jak si myslíte, že nejlepší rozdělit talenty a do čeho se vyplatí investovat.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000