Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 HUNTER vs ROGUE
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:14:28  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
cekam na new varku wow a zajima me vas nazor na lovce a zlodeje nevim koho s tehlech postav si mam vybrat libej se me obe a chtel bych poradit kdo je lepsi hunter(elf) nebo rogue(clovek) ??? dik

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:29:13  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
ani jedno, protoze sis k tomu zvolil rasy ze spatne strany

edit: relevantni linky
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14898
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=14963

Edited by - Warlord on 15/03/2005 15:33:48
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:34:33  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
jakto?? dyt hunter je elf a zlodej muze bejt clovek ??tak v cem je problem?

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:37:18  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
Rogue je hrani na easy mod, ale uz v soucasnosti za nej hraje tak tretina hracu, navic jako warlock je nemam rad :)
Hunter je dobrej na PvE solovani
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:39:17  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
me se libi na zlodejovi ty komba ale zase u huntera se me zamlouva to zvire ale cet se je moct nechtej do party huntery takze to me zarazilo :p

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 15/03/2005 :  16:19:55  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BrainBox

Rogue je hrani na easy mod, ale uz v soucasnosti za nej hraje tak tretina hracu, navic jako warlock je nemam rad :)
Hunter je dobrej na PvE solovani


easy mod? co se tady nedozvim... zkus hrat melee postavu s leather armorem na vyssim levelu
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 15/03/2005 :  16:27:00  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by BrainBox

Rogue je hrani na easy mod, ale uz v soucasnosti za nej hraje tak tretina hracu, navic jako warlock je nemam rad :)
Hunter je dobrej na PvE solovani


easy mod? co se tady nedozvim... zkus hrat melee postavu s leather armorem na vyssim levelu



Stačí kontrolovat jen dmg dealing, ne? Bouchat tak, aby si nechytl agro. Já nevím, všechny classy prostudované zatím nemám. Má třeba rogue nějakou formu detauntu? Nejhorší sou tací, kteří si myslí že sou prostě uber, mají mega dmg, berou snad schválně agro palovi/warovi a pak se diví, že priest už nemá manu na jeho vyhealování. /wave Danger

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 15/03/2005 16:27:21
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 15/03/2005 :  16:30:39  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
pekna postava meda :p

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Vigo_mocny
Starting Member

43 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:01:49  Show Profile  Visit Vigo_mocny's Homepage Send Vigo_mocny a Private Message  Reply with Quote
No ja hraju za Orc huntera a zatim mi nikdo nerek ze me nechce do party ze jsem hunter. Tankovani petem se obcas docela hodi i kdyz jako jediny tank pet uplne nestaci. Na PVP neni hunter nic moc. PVE je vpohode dost casto jsem ve hre jen na skok (hodne soluju)a bezne delam sam ukoly o 4 lvly vyssi.

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:17:46  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vigo_mocny

Na PVP neni hunter nic moc.

To vubec neni pravda! Ver si kua trochu!
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:45:38  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Vigo_mocny

Na PVP neni hunter nic moc.

To vubec neni pravda! Ver si kua trochu!



ja kdyz prohraju pvp boj tak taky nezacnu nekomu brecet na rameno, ze ten warr je proste na hovno
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 16/03/2005 :  09:49:18  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ale warrior je...
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 16/03/2005 :  10:35:43  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
hehe
vite co je sranda ?
ze uz sem celkem slysel cca tohle
shaman je i win, easy mode
paladin je i win, easy mode
rogue je easy mode
priest je i win
mage je i win a nechutnej grinder
WARLOCK !!!! je i win

---
vis co udelej si rogua a ja si s tebou dam duel a uvidime jak na tom budes ty easy mode
imho to za rogue neni vubec sranda neco vyhrat pokud tne druhej clovek vi co dela a s tim co ted o roguovi vim bych ho byl schopnej sesmahnout at uz se shamanem, priestem nebo warem ktery imho moc gimply neni ( nehlede na to ze rogue tezici ze stealth attacku to ma pri expeni vcelku tezky, malokdy na nekoho clovek chce zautocit a vetsinou oni zautocej na tebe a vyhraj to pak ( delam to jen kdyz mi nekdo z aliku vyzira quest itemy a quest monstra )
---
tyhlety to je easy kecy nenavidim

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 16/03/2005 :  10:50:28  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

ale warrior je...



jj, ale ja taky
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 13/04/2005 :  11:09:15  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vigo_mocny

No ja hraju za Orc huntera a zatim mi nikdo nerek ze me nechce do party ze jsem hunter. Tankovani petem se obcas docela hodi i kdyz jako jediny tank pet uplne nestaci. Na PVP neni hunter nic moc. PVE je vpohode dost casto jsem ve hre jen na skok (hodne soluju)a bezne delam sam ukoly o 4 lvly vyssi.




Hunter je na duely nerf ,kdyz to za nej clovek umi..

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 13/04/2005 :  11:47:35  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Nevim, me ten hunter na pvp prisel spatnej, i kdyz na max lvl asi uz bude delat nejaky rachot :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 13/04/2005 :  15:12:28  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Nevim, me ten hunter na pvp prisel spatnej, i kdyz na max lvl asi uz bude delat nejaky rachot :)


dobre zahranej hunter je nehorazna svine + freeze trap je fakt humus

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 13/04/2005 :  15:31:01  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nevím, jestli to sem patří: Včera jsem měl duel s hunterem, lépe řečeno s jeho petem. Já druid level 17, hunterova micinka je na levelu 22. Prohrál jsem jen o fousek, ale stejně to pro mne znamenalo "smrt" a následnou cestu ze hřbitova :). Hunter sám se do souboje nezapojil. Máte někdo podobné zkušenosti?
Jednalo se o duel.. "takové to s tím praporem v zemi".
Já jen, když je tu tolik hráčů, co duelovalo s hunterem :) .
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 13/04/2005 :  15:33:41  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Nevím, jestli to sem patří: Včera jsem měl duel s hunterem, lépe řečeno s jeho petem. Já druid level 17, hunterova micinka je na levelu 22. Prohrál jsem jen o fousek, ale stejně to pro mne znamenalo "smrt" a následnou cestu ze hřbitova :). Hunter sám se do souboje nezapojil. Máte někdo podobné zkušenosti?
Jednalo se o duel.. "takové to s tím praporem v zemi".
Já jen, když je tu tolik hráčů, co duelovalo s hunterem :) .



Coze? Duel a cesta ze hrbitova? Co to je za divnost?

Kazdopadne, coby druid mas sanci peta etanglovat a zacit si uzivat s huntrem :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 13/04/2005 :  16:06:44  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Nevím, jestli to sem patří: Včera jsem měl duel s hunterem, lépe řečeno s jeho petem. Já druid level 17, hunterova micinka je na levelu 22. Prohrál jsem jen o fousek, ale stejně to pro mne znamenalo "smrt" a následnou cestu ze hřbitova :). Hunter sám se do souboje nezapojil. Máte někdo podobné zkušenosti?
Jednalo se o duel.. "takové to s tím praporem v zemi".
Já jen, když je tu tolik hráčů, co duelovalo s hunterem :) .



Ja nechapu jak nekdo muze kotit peta misto huntera :) Osobne pety ignoruju pac jako warr sundam toho huntera driv nez my ten pet udela nejaku slusnejsi dmg ... u druida nevim, ale myslim ze je to jeste jednodusi kdyz ma root ;)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 13/04/2005 :  16:25:53  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Nevím, jestli to sem patří: Včera jsem měl duel s hunterem, lépe řečeno s jeho petem. Já druid level 17, hunterova micinka je na levelu 22. Prohrál jsem jen o fousek, ale stejně to pro mne znamenalo "smrt" a následnou cestu ze hřbitova :). Hunter sám se do souboje nezapojil. Máte někdo podobné zkušenosti?
Jednalo se o duel.. "takové to s tím praporem v zemi".
Já jen, když je tu tolik hráčů, co duelovalo s hunterem :) .



jako druid -> uspani peta a sejmout huntera pokud nemas este uspavani tak ROOTy :)) , nicmene 5 lvl rozdil na pvp je docela hodne zvlast takhle na zacatku

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/04/2005 :  17:38:58  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Njn tebe ako warrovi nic, ale skus neco vykuzlit ked do teba masty spider s 1,0 attack speed

Jedina moznost je uspat, root, atd. ale ak ho budes ignorovat tak to je dost blbe.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/04/2005 :  08:32:26  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Prostě jsme chtěli vyzkoušet, jestli já na 17, přeperu jeho kočku na 22, co je na tom divného. Jinak říkal, když třeba zabije příšeru jen jeho pet (bez jeho přičinění), tak že ji nemůže lootnout... Taky se vám to stává?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/04/2005 :  09:16:26  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
i v duelu muzes chcipnout
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 14/04/2005 :  17:15:50  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
říkal, když třeba zabije příšeru jen jeho pet (bez jeho přičinění), tak že ji nemůže lootnout... Taky se vám to stává?



To je v poradku, nejen ze ji nemuze lootnout, ale ani XP za ni nedostane. To neni bug to je feature :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online

Edited by - Herbicid on 14/04/2005 17:16:22
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 14/04/2005 :  17:19:08  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
no s warrem ti dam hamstring prepnu na peta IS pet zustane na zemi a ty si pomaluckym krokem fearnuty behas kolem a ja ti vrazim sekyru do chrbta ;P

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 14/04/2005 :  17:33:33  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

i v duelu muzes chcipnout



IMHO bug. Nevim, nestalo se mi to este, ale tipoval bych ze umrit muzes jen v pripade ze te "dorazi" hunteruv pet.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/04/2005 :  17:46:51  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ee, stava se to, zridka ale prece, treba i nas shaman zabil naseho wara
Go to Top of Page

ozor
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/04/2005 :  20:27:45  Show Profile  Visit ozor's Homepage Send ozor a Private Message  Reply with Quote
Hlavne si neber Rogueho protoze za nej hraje tretina lidi na serveru (blbost) Rogueho si vem ma Blind a Vanish!!! A zbytek sou kraviny...

quote:
Originally posted by MA3X

cekam na new varku wow a zajima me vas nazor na lovce a zlodeje nevim koho s tehlech postav si mam vybrat libej se me obe a chtel bych poradit kdo je lepsi hunter(elf) nebo rogue(clovek) ??? dik


You see nothing...hear nothing...feel pain and then I take your poor aliance life and silently convert you on my side.

PRINCESS DIANA IS BACK!

"/devilishcryofthehungrydead"
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 10/05/2005 :  18:41:19  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

cekam na new varku wow a zajima me vas nazor na lovce a zlodeje nevim koho s tehlech postav si mam vybrat libej se me obe a chtel bych poradit kdo je lepsi hunter(elf) nebo rogue(clovek) ??? dik


Oba dva chary maj sve vyhody a nevyhody..
Na druhou stranu,Hunter kterej aspon trochu vi co dela,musi kazdyho rogua v duelu porazit.
[nepocitam real pvp ali vs horda ,resp. nahodne setkani]

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

Lord Mark
Starting Member

42 Posts

Posted - 10/05/2005 :  18:42:29  Show Profile  Visit Lord Mark's Homepage  Send Lord Mark an ICQ Message Send Lord Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vigo_mocny

No ja hraju za Orc huntera a zatim mi nikdo nerek ze me nechce do party ze jsem hunter. Tankovani petem se obcas docela hodi i kdyz jako jediny tank pet uplne nestaci. Na PVP neni hunter nic moc. PVE je vpohode dost casto jsem ve hre jen na skok (hodne soluju)a bezne delam sam ukoly o 4 lvly vyssi.




Neboj,na high lvl instance je hunter dost zadanej.

Zivot je jen otazkou priorit.Jaka to vsak je?
Mark(Orders)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/05/2005 :  20:13:47  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Mark

quote:
Originally posted by Vigo_mocny

No ja hraju za Orc huntera a zatim mi nikdo nerek ze me nechce do party ze jsem hunter. Tankovani petem se obcas docela hodi i kdyz jako jediny tank pet uplne nestaci. Na PVP neni hunter nic moc. PVE je vpohode dost casto jsem ve hre jen na skok (hodne soluju)a bezne delam sam ukoly o 4 lvly vyssi.




Neboj,na high lvl instance je hunter dost zadanej.


na ktery? jedina o ktery vim je molten core a to jen diky tranq. shotu
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000