Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 druid pvp talent build
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 06/06/2005 :  15:16:22  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
No já myslel že druid je healer, v medvědovi tank a v kočce damage dealer...


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/06/2005 :  15:21:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ne, v kocce by si moc prat bejt damage dealer, ale neni.. mozna kdyz si to bude hodne moc prat, tak v pristich patchich ho jeste boostnou a uz bude i damage dealer

videl sem screenshoty, jak medved utankoval magmadara - neco je spatne =O
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 06/06/2005 :  15:24:14  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Pokud je druid jenom healer tak to pro mě přestává být zajímavý, proč mít odvar priesta se slabšíma healama (pokud do nich nevrazíš všechny talenty aby ses mu vyrovnal) a s menším damage.


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/06/2005 :  15:27:15  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no jeho nejvetsi role v parte byva healer a myslim ze i v pvp je nejsilnejsi druid zrovna ten restoration
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:21:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No hlavně to musíš řešit s lidmi, co druida hrají nebo hráli a někam to dotáhli. :-)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:22:14  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Druidova specialita je variabilita, ked chces v pvp heal, healuejs, ked dmg tak nukujes, mozes rootovat, debuffovat. JE to hybrid, v nicom sa nikomu nevyrovna ale z kazdeho ma nieco.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:28:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Druid je co se heal outputu tyce zcela srovnatelny healer s priestem, jedine dve slabiny ohledne healovani jsou absence rychleho levneho healu a absence fade. Na druhou stranu ma vice many nez priest diky innervate.

Druid je podle mne main healer (spolu s priestem), secondary tank (diky taunt abilite v medvedovi dokaze instantne prebrat aggro, jedina chyba je, ze aggro dlouhodobe neudrzi proti damage dealerum), a secondary damage dealer (opravdu mi prijde v poradku, ze takhle univerzalni class nedava takovou damage jako rogue. Nicmene na solo je cat form hodne dobra vec).
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:30:53  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Druid by bol aj dobry tank, ma dost HP, vela armoru, lenze mne prave chyba u neho moznost nabrat agro viacerych mobov. Ten taunt spamovat vsade dookola nieje nejaka vyhra kedze je tam ten reuse timer. A nema ziadne kvalitne area dmg ability, a ten jeho AE taunt je raz za 5 min myslim.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:32:59  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jo, v tom healu, ked chcem healovat ,,efektivne,, (tzn. ze healujem target az ked ma ubratych tolko HP za kolko je heal) tak musim healit az niekde na 50-60% (podla toho aky ma equip) a to neni nic moc, dostane nahodne dva kritikaly a chcipne ti

No a healovanie mage ked ide AE je hotove manove peklo, musim hadzat manovo najnarocnejsie healy a to ide mana do prdele hned.
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:33:29  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Z čeho pak pramení ty výkřiky že je nejslabší solovač, pokud má nej healy a druhý nej damage po rogueovi? Docela mě to překvapilo...


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:35:09  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Nema druhy najlepsi dmg, este je tam pred nim mage, warrior, warlock, hunter

Edited by - Pepo on 06/06/2005 16:35:37
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:37:21  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Nema druhy najlepsi dmg, este je tam pred nim mage, warrior, warlock, hunter


no a ani na shamana bych nezapominal
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:37:39  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Druid je co se heal outputu tyce zcela srovnatelny healer s priestem, jedine dve slabiny ohledne healovani jsou absence rychleho levneho healu a absence fade. Na druhou stranu ma vice many nez priest diky innervate.


Mno s tou manou bych to zas tolik neprehanel.Innervate da druidovi kolik,2K? Imo maj s priestem tak stejne many,mozna priest vic,protoze meditace a inner focus trochu many taky pridaji.Mimoto co sme zkouseli s Beldorem,druidovi pridaval spirit min many / tick jak me.

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:39:09  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Nikdo netvrdi, ze druid je na solo slaby ve smyslu, ze by nebyl schopen zabit drsneho moba. Jen proste zabiji pomaleji nez top damage dealeri. Na druhou stranu nema zadny downtime.

Pepo: Vsak sem to rikal, absence kratkeho rychleho healu je velky druiduv problem. Kdyz jde ale o healovani main tanka, tak je druid zcela rovnoceny healer priestovi, mozna dokonce o trosku lepsi.

PS: Pochopitelne mluvim o druidovi i priestovi specnutem na healing.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:41:40  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Druid ma meditaci taky.

Pokusy s regenem many ze spiritu jsou zajimave, ale nejak mi to nedava smysl, ve WoWu vetsinou stejny stat dava stejne vysledky vsem classam pri stejne hodnote.

(I kdyz vlastne u spiritu to az tak uplne neplati, warrior regeni MNOHEM vic hp nez priest, prestoze warrior ma spirit 50 a priest 360 ;-)). Treba se to vztahuje i na manu.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:43:57  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, s tuo manou nevim, pretoze innervate pridava many na zaklade toho kolko mas spirit, kedze to zvysuje regen.

Ale ja svojho druida maxujem na stam/int takze mam relativne malo spiritu, takze aj ten innervate my dava menej many. Ale prida tak 3k many myslim, neviem presne. Ide o to ci pocas innervate kuzlis alebo nie.

Vyhoda innervate je ze to pridava manu aj ked si morfnuty, tak proste hodis regrowth, rejuvation , innervate a ides do medu a mlatis dalej, ked ti dojdu regeny tak sa morfnes do cloveka a zistis ze mas 80% many
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:45:23  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jo, to ma vzdy zaujimalo, ako funguje ten spirit u warriora ???

Ja ked som mal spirit 200 tak som regeneroval asi 25 hp a war so spiritom 60 regeneroval 60-70.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:46:12  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Nikdo netvrdi, ze druid je na solo slaby ve smyslu, ze by nebyl schopen zabit drsneho moba. Jen proste zabiji pomaleji nez top damage dealeri. Na druhou stranu nema zadny downtime.




A preto je najlepsie ist do grupy s warrom alebo rogue, robit dmg jak svina a bez downtimu
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/06/2005 :  16:48:49  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
nejvetsi vyhodu inervate vidim v tom, ze ji muzes hodit na nekoho, kdo to vyuzije lip - na priesta
Go to Top of Page

cracky
Starting Member

75 Posts

Posted - 06/06/2005 :  17:02:44  Show Profile  Send cracky an ICQ Message Send cracky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

nejvetsi vyhodu inervate vidim v tom, ze ji muzes hodit na nekoho, kdo to vyuzije lip - na priesta



presne tak, obcas se hodi soupnout innervate na priesta v MC je to temer nezbytne

WoW:Cracky Shadow Moon member of Black Division
GW: Dark Cracky(necro-illusioner)> NooB
UO: Cracky(mage)Amigo(wamp) deleted by hairless GM :)
HGL - Cabalist - Summoner
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/06/2005 :  17:02:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

Z čeho pak pramení ty výkřiky že je nejslabší solovač, pokud má nej healy a druhý nej damage po rogueovi? Docela mě to překvapilo...



Po brněnsku - to jsou jen keci :-)

Druid je nejlepší soler ve hře, protože co dá on nedá ani shaman.

Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 06/06/2005 :  18:02:34  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cracky

quote:
Originally posted by MegaDeath

nejvetsi vyhodu inervate vidim v tom, ze ji muzes hodit na nekoho, kdo to vyuzije lip - na priesta



presne tak, obcas se hodi soupnout innervate na priesta v MC je to temer nezbytne



Tak o tom nikdo nepochybuje,ale bavili sme se o necem jinem

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/06/2005 :  12:26:33  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno trosku to upresnim.Me zajima druid na lvl 60(o lvl 30 nemluvim)

1)slaba dmg ve formach
2)slaba dmg jako caster

Uz todle s neho dela prakticky healera/rootera only.Kazdej proste rekne: Ty davas wrathem za 2s 250dmg? :) hehe,drz se radsi healu...

A ja rikam proc mam kua hrat healera kterej ma o dost slabsi DD nez priest??To ze si muzu jednou za cas zatankovat v medovi me nevytrhne(a druid jako main tank,mno skuste si to porovnat s warem,jde to ale je o30% horsi).Ja bral druida jako nekoho kdo vetsinu casu strida morfy a sem tam treba healne...

toRahman:Druid zabiji solo VYRAZNE pomaleji nez ostatni a se skoro stejnym coldownem!!!!!!(na 60ce)

megadeath:Nevim jestli druid utankuje magmadara(mozna jo) ,ale urcite je to pro nej 3x tezsi nez pro wara!!!

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 07/06/2005 :  15:45:26  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Nikdo ta druida hrat nenuti
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/06/2005 :  19:28:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Druid je co se heal outputu tyce zcela srovnatelny healer s priestem, jedine dve slabiny ohledne healovani jsou absence rychleho levneho healu a absence fade. Na druhou stranu ma vice many nez priest diky innervate.

Druid je podle mne main healer (spolu s priestem), secondary tank (diky taunt abilite v medvedovi dokaze instantne prebrat aggro, jedina chyba je, ze aggro dlouhodobe neudrzi proti damage dealerum), a secondary damage dealer (opravdu mi prijde v poradku, ze takhle univerzalni class nedava takovou damage jako rogue. Nicmene na solo je cat form hodne dobra vec).

Presne todle podle mne by mnelo popisovat druida.A plati to az na tu posledni vec.na lvl 60 delam v kocce(mereno proti backst. roguovi se shankerem) ve svem sta/int buildu 31% jeho dmg......(pro nematematicke typy to je 1/3) pokud prejdu na str/sta build tak je to 40%,mereno dnes dopoledne....... +nemam zadnou abilitu typu KS/CS/Vanish/Blind + nemuzu pouzivat trinkety/flasky.Pokud me rogue chyti v cat forme tak se me neuveritelne posvaci(pokud to neni debil a jede stunlock)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:32:35  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
No každopádně by asi druid potřeboval trochu dodělat, jestli je jen varianta priesta s menším damage tak nějak postrádám jeho smysl ;)


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Wolfie
Starting Member

24 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:40:02  Show Profile  Send Wolfie an ICQ Message Send Wolfie a Private Message  Reply with Quote
taky jsem si najivne myslel, ze bude druid ve feral forme aspon na 80% Wara a Rogue v obyc vecech, vybava dela hodne a byla by zase blbost, aby druid mohl umlatit spatne vybaveneho wara...
Taky je druid immuni proti disarmu, coz mu dava malou vyhodu.

No ale kdyz wara v PvP ukouzlim na 20%HP a pak ho v medvedovi s plnym mym HP neumlatim tak jsem fakt nastvanej

Wolfi/Tauren/Druid <Mor do kuli>.....Shadow Moon
http://wow.allakhazam.com/profile.html?155162

Edited by - Wolfie on 07/06/2005 20:41:00
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  07:01:30  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Ehm imuni vuci disarmu? a to si zjistil jak? sem si toho nejak nevsim :o)))

Kdyz bojuju s nejakym mobem kterej tu abilitu ma, vidim tam tu ikonku skoro porad :o)...spis mas enchant ne?

A nevim na kterym lvlu to hodnotis ale pro me je war celkem malina sem 41. Roots, nature grasps sou tvoje nejsilnejsi stranka. Mozna ze na 60ce s dobrym equipem s nim mozna sou problemy, ale ted mi rozhodne dela nejmensi problemy.

Edit: preklepy

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."

Edited by - Little on 08/06/2005 07:02:05
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:06:01  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Kazdy class ktory to vie dobre hrat ta vysvaci. Ale warr ktory neni az taky super je lahodka ....

Ale tak ci tak mam najradsej huntera rootnuteho a ked stojim od neho nejake 2 yrd a on sa moze len pozerat to je krasne

Edited by - Pepo on 08/06/2005 10:06:46
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:08:03  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
A neviem, ale ze by ma nejako priest overdmgoval sa mi moc nezda ....

Vyhoda druida je jeho morf, ked je imuny na poly, root a take srandy .... len potom ma druid smolu ked ho niekdo upsi ked je morflej
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:08:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo


Ale tak ci tak mam najradsej huntera rootnuteho a ked stojim od neho nejake 2 yrd a on sa moze len pozerat to je krasne



jo s hunterem je sranda petovi sleep huntera root a stoupnout kousicek od nej a delat na nej posunky :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Zaba
Starting Member

4 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:21:01  Show Profile  Send Zaba an ICQ Message Send Zaba a Private Message  Reply with Quote
devs: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-druid&t=248986&p=1&tmp=1#post248986
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:29:40  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
jj presne

war - nejsnazsi obet pro druida (roots (popr. NG), starfire, faery fire, moonfire + rejuv -> bear, obcas se healnout a zase bear ... insta heal rulezzz)

hunter - druha nejsnazsi obet pru druida :o) (uspat nebo rootnout peta a s hunterem uz si hrajete jak kocka s mysi)

mag - ten mi celkem dava ma moc many a jen tak se ji nezbavi (kdyz umi ten char hrat) tzn snazit se ho sejmout driv nez on vas je to tezky :/ (roots sux ma blink)

priest - no jak kdy, kdyz to ustojite nez se odmani mate vyhrano (coz je ale peklo s jeho DoTama) kolem 30 lvlu sem priesta daval ted nevim, ale urcite to bude tezsi (myslim si ze o dost a zalezi taky na equipu a jeho statech)

rogue - 1v1 zatim prohravam nez se proberu ze stunlocku sem skoro mrtvej, dobra strategie je jakmile uslysite swoooosh -> NG + bearform ... bohuzel zatim sem ji nikdy nestihl :D

warlock - tak tady vubec nevim, je to tim ze tuhle class vubec neznam zatim sem bojoval jen s warlockem co mel sucubu a ta furt na me davala silence...nez sem cokoliv udelal byl sem mrtvej

shaman - tam nevim s nim sem zatim jeste nebojoval (teda spis nedueloval, hraju hordu)

paladin - tahle class sux, ma aury, polohealer, polowar schovanej ve zvejkacce co k tomu dodat :o)

druid - tomu se radsi vyhejbam, roots na nic, zbytek mate oba stejny, bud jde o to kdo ma vyssi lvl, nebo kdo to fakt umi, nebo kdo driv utece :D

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:31:36  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zaba

devs: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-druid&t=248986&p=1&tmp=1#post248986


Halelujaaaa konecne diky zvedlo mi to naladu

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:42:45  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Paladin ma vyhodu ze ked nechces tak s nim nebojujes nema ako ta zastavit. Ale inac je to hajzel, vydrzi vela ..
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:55:14  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Vase skusenosti jsou sice pekne,ale na lvl 60 az budou mit vsichni dobry equip tak je to s polovinou charu uplne o necem jinem(mag je trapne lehkej a z wara se stava zabijak)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  10:55:41  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
No paladim ma jednu jedinou nevyhodu...ma malo many...a jakmile mu dojde...je to jako war o 10lvlu niz ;)
Bohuzel s palochem sem nikdy nebojoval 1v1...nevim proc ale vzdy kdyz nekde jdu sam a je tam pala ma s sebou minimalne 3 dalsi ally. Asi si myslej ze i s aurama healama a bublinou sou stale snadny terc

Na druhou stranu...kdo dnes v dobe CP vyhledava PvP a jde sam
Kdyz jdu sam, jdu obvykle questit...

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:00:29  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Vase skusenosti jsou sice pekne,ale na lvl 60 az budou mit vsichni dobry equip tak je to s polovinou charu uplne o necem jinem(mag je trapne lehkej a z wara se stava zabijak)


Samozrejme nemluvim o 60ce tam jeste nejsem :) ale imho dobre hrany druid nema problemy skoro s zadnym classem 1v1...ikdyz ma mesni healy nez priest, mensi spelldmg nez mag, a mensi DD nez war ci rogue. (Staci si prohlednou videa od RubiX nebo Ferahgo )

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:02:26  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
udelal uz nekdo video z toho jak prohrava?
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:03:21  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

A neviem, ale ze by ma nejako priest overdmgoval sa mi moc nezda ....

Vyhoda druida je jeho morf, ked je imuny na poly, root a take srandy .... len potom ma druid smolu ked ho niekdo upsi ked je morflej

To ze se ti to nezda je tvuj problemnajdi si priesta a testni si to,owedamagne te uplne v pohode a to nemluvim o shadow priestovi,ale o rest spec.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:06:33  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

udelal uz nekdo video z toho jak prohrava?


Samo ze tyhle lidi jenom nevyhravaj :) ale je ukazano ze to jde (IMO ty chary co porazily zase nebyly nejaci n00bove)

btw...ferahgo tusim ze ve videu "Root down" ukazal i prohru, ale jen takovou kdy masil jednoho pribehl druhej a sundal ho

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:11:10  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by beldor5

Vase skusenosti jsou sice pekne,ale na lvl 60 az budou mit vsichni dobry equip tak je to s polovinou charu uplne o necem jinem(mag je trapne lehkej a z wara se stava zabijak)


Samozrejme nemluvim o 60ce tam jeste nejsem :) ale imho dobre hrany druid nema problemy skoro s zadnym classem 1v1...ikdyz ma mesni healy nez priest, mensi spelldmg nez mag, a mensi DD nez war ci rogue. (Staci si prohlednou videa od RubiX nebo Ferahgo )

Mno ja jsem na kdyz jsem hral na test serverech Huntera taky jsem prakticky nemel z zadnou clasou problemy(ani s druidem).Kdyz hraju za druida mam 1v1 skore cca 95% vyher... asi mam nejakej buglej comp.ne?Proste se smir s tim ze tidle lidi co tocej ty videa to maj tak promakane ze by te na 60ce dali s -5lvl charem.Todle nemuzes porovnavat...

btw:jak uz jsem rekl s druidem jsem "celkem" spokojen , az upravi dmg ve formach v zavislosti na dmg zbrane tak to uz bude skoro uplna clasa.Mno jeste by meli konecne srovnat tech asi 50 bugu co na druidovi stale jsou

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:20:07  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
Mno ja jsem na kdyz jsem hral na test serverech Huntera taky jsem prakticky nemel z zadnou clasou problemy(ani s druidem).Kdyz hraju za druida mam 1v1 skore cca 95% vyher... asi mam nejakej buglej comp.ne?Proste se smir s tim ze tidle lidi co tocej ty videa to maj tak promakane ze by te na 60ce dali s -5lvl charem.Todle nemuzes porovnavat...

btw:jak uz jsem rekl s druidem jsem "celkem" spokojen , az upravi dmg ve formach v zavislosti na dmg zbrane tak to uz bude skoro uplna clasa.Mno jeste by meli konecne srovnat tech asi 50 bugu co na druidovi stale jsou


jasny...ja se s nima ani nesrovnavam. Nadhodil sem svoje zkusenosti. Oni si taky delaj s warlockem ci roguem co chtej ja zatim stale prohravam. Ale o tom to je. Je to hra a zabava, zdokonalovat si um, zjistovat co poradne jaka class umi a co na ni pouzivat. To me na tom bavi.

V druhe rade je to taky samozrejme o gearu. Co sem koukal na profil Ferahgo, ten ma skoro same setove itemy Cenarion Reiment, nebo aspon Wildheart.

Kazdopadne sdilim presne tvuj nazor. Druid me strasne bavi, zatim sem s nim nezazil nudu, je to strasne variabilni class. A jesli opravdu upravi dmg ve feral podobach, tak to teprve zacne mit stavu.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

cracky
Starting Member

75 Posts

Posted - 08/06/2005 :  11:32:52  Show Profile  Send cracky an ICQ Message Send cracky a Private Message  Reply with Quote
warr na 60tce je hodne tezky sousto...v human forme nemas temer zadnou sanci, jakmile se dostane z korenu a je blizko tebe ses jasna mrtvola...v medovi toho taky moc neudelas... ses moc slow...musim na warry neco vymyslet... do lvl 50 sem je sundaval jak malinu...

WoW:Cracky Shadow Moon member of Black Division
GW: Dark Cracky(necro-illusioner)> NooB
UO: Cracky(mage)Amigo(wamp) deleted by hairless GM :)
HGL - Cabalist - Summoner
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 08/06/2005 :  12:37:52  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
presne taky vam mohu ukazat 10 videii kdw warrovia ownuju druidy. video na netu o nicen nehovori. i ta najvetia lama sem tam vyhra a z toho sa da urobit hodinove video ako OWNUJE kazde povolani. Krom toho berte to tak 90% lidi co stretnete sou casual playeri takze nejsou moc problem a potom stretnete nejakeho manika "trebars gimp warlocka" ktory s vami zamete tak ze s toho nebudete spat. proste tak to tu chodi. takisto pvp ranky a vybava hovori akurat o tom kolko ma ten clovek casu nie o tom ako vie hrat. a za 3 verte tomu alebo nie dobry warr je pre druida nocna mora

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 08/06/2005 :  12:40:37  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimos

verte tomu alebo nie dobry warr je pre druida nocna mora


A pro koho neni?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 08/06/2005 :  12:45:10  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimos

presne taky vam mohu ukazat 10 videii kdw warrovia ownuju druidy. video na netu o nicen nehovori. i ta najvetia lama sem tam vyhra a z toho sa da urobit hodinove video ako OWNUJE kazde povolani. Krom toho berte to tak 90% lidi co stretnete sou casual playeri takze nejsou moc problem a potom stretnete nejakeho manika "trebars gimp warlocka" ktory s vami zamete tak ze s toho nebudete spat. proste tak to tu chodi. takisto pvp ranky a vybava hovori akurat o tom kolko ma ten clovek casu nie o tom ako vie hrat. a za 3 verte tomu alebo nie dobry warr je pre druida nocna mora



Ver tomu nebo ne dobry kdokoliv je pro kohokoliv nocni mura

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/06/2005 :  12:45:11  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
ja tomu i verim :) jak rikam nejsem na 60ce takze nevim

ale podle me jsou classy celkem vyrovnane takze je to jen o tom jak kdo umi hrat. kdyz pujde totalni owner proti naprostemu n00bovi tak je jasny ze ho umlati rybarskym prutem ve slipech :D (trosku prehnany ale neco na tom je) kazdopadne nejsem z tech co kdyz ho parkrat nekdo pojede zacne brecet na foru jak je to strasne nespravedlivy a ze jeho class je spatna a at nerfnou ostatni classy atd. Max hodim sux hlasku do guild chatu zasmejem se a jde se dal. Tohle potka kazdeho...

Kdyz ho to neba je tu pro nej PvE (ikdyz obcas pri corpsecampingu par highlvlama o tom taky uvazuju) na druhou stranu PvE musi casem cloveka strasne omrzet...ale to sem nepatri takze uz mlcim

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 08/06/2005 :  12:55:43  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
no vyrovnane to neni. funguje preci jenom system kamen, paper,noznice.

kazdy ma nekoho koho ownuje a kazdy ma nekoho na kom chcipa.
napr dobry mag neda warrovi moc sanci.
a zase warr sesvaci temer kazdeho rogua.
ale drui vo varovem repertuari vystupuje pod kolonkou "mel by sem vyhrat v pohode"

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 08/06/2005 :  13:40:54  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Je war a war. U warriora zalezi asi najviac na equipu a hlavne na skillu toho kto ho hra.

Neviem cim to je, ale ked hram s 90% ostatnymi warrmi tak nedokazu udrzat agro 2 mobov, a pritom viem ze sa to da uplne v pohode, ze sa da dokonca aj troch mobov.
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,59 seconds. on eygor Snitz Forums 2000