Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 druid pvp talent build
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 05/03/2005 :  12:33:01  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
tak co si o tom myslíte? já to zatim vidim nějak takhle, i když ještě nejsem úplně rozhodnutej
prosím jen lidi co maj praktický zkušenosti, teoreticky si to můžu vokecat taky ;)




Balance Talents (18 points)

Nature's Grasp - 1/1 points
While active, any time an enemy strikes the caster, they have a 35% chance to become afflicted by Entangling Roots (Rank 1). Only usable outdoors. 1 charge. Lasts 45 seconds.

Improved Nature's Grasp - 4/4 points
Increases the chance for your Nature's Grasp to entangle an enemy by 65%.

Improved Moonfire - 5/5 points
Increases the damage and critical strike chance of your Moonfire spell by 10%.

Improved Entangling Roots - 3/3 points
Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while casting Entangling Roots.

Nature's Reach - 2/2 points
Increases the range of your Wrath, Entangling Roots, Faerie Fire (caster form only), Moonfire, and Starfire spells by 20%.

Omen of Clarity - 1/1 points
Imbue the Druid's weapon with natural energy. Each hit has a chance of causing the caster to enter a Clearcasting state. The Clearcasting state reduces the Mana cost of your next damage or healing spell by 100%. The Omen of Clarity enchantment lasts 5 minutes.

Moonglow - 2/5 points
Reduces the Mana cost of your Moonfire and Starfire spells by 4%.



Feral Combat Talents (0 points)

None



Restoration Talents (33 points)

Improved Mark of the Wild - 5/5 points
Increases the effects of your Mark of the Wild spell by 35%.

Improved Healing Touch - 5/5 points
Reduces the mana cost of your Healing Touch spell by 15%.

Gift of Nature - 1/1 points
Increases the effect of your Healing Touch, Rejuvenation, Regrowth, and Tranquility spells by 5%.

Nature's Focus - 5/5 points
Gives you a 60% chance to avoid interruption caused by damage while casting the Healing Touch or Regrowth spells.

Reflection - 5/5 points
Allows 15% of your Mana regeneration to continue while casting.

Improved Rejuvenation - 5/5 points
Increases the effect of your Rejuvenation spell by 15%.

Improved Regrowth - 5/5 points
Increases the critical effect chance of your Regrowth spell by 50%.

Innervate - 1/1 points
Increases the target's Mana regeneration by 400% and allows 100% of the target's Mana regeneration to continue while casting. Lasts 20 seconds.

Nature's Swiftness - 1/1 points
When activated, your next Nature spell becomes an instant cast spell.

offline

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/03/2005 :  13:05:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
No tohle je Ferahgo talent spec.

Imho je nutnosti aby jsi mel 33 pts v Restoration misto 31 a nesnazit se treba o specnuti 3 sec stunu bashem, proto aby jsi se mohl healnout/rootnout? Znamenalo by to 7 pts do Feral Combat.


Edited by - VT on 05/03/2005 13:07:55
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 05/03/2005 :  13:51:47  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
nojo, ale kde v balancu bys vzal těch dalších 5? řekněme 2 z moonglow a ty další 3? nevim jestli by za to ta 1 sekunda stála

offline
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/03/2005 :  14:55:33  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Uz jsem se na to ptal ve hre a neni mi to uplne jasne takze kdyz mam:

Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while casting Entangling Roots.

Znamena to ze:

a)Ze mne ER nejde prerusit interupt abilitami(shield bash,kick)
b)Nejde ER interuptnout velkou dmg(nevim,jestli je pri nejake vetsi dmg sance na preruseni kouzla i bez abilit)
c)Nestracim kdyz kouzlim ER pri zasahu casting time

co je spravne?

k buildu:podle vyjadreni blizardu bude v dohledne dobe predelana feral talent vetev(pribude treba abilita pro medu na prevod rage->hp)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/03/2005 :  15:12:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Uz jsem se na to ptal ve hre a neni mi to uplne jasne takze kdyz mam:

Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while casting Entangling Roots.

Znamena to ze:



Znamena to, ze napr. kick ci earth shock te prerusi, ale normalni damage ti casting time nebude prerusovat.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/04/2005 :  23:09:16  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Tazke uz se mi blizi lvl 60 a proto jsem oprasil topic abych prodiskutoval talent buildy.

-Hlavnim cilem je build zamereny na massPvP a endInstance (v tomto poradi)

Nebudu zde vypisovat jednotlive talenty ,protoze predpokladam ze vsichni vite ktere se na ten ktery build pouzivaji.

1)Muj oblibeny 20/0/31
Standart rest+innervate a v balance k OoC +9bodiku navic do upravy moonfire(ktere je v mas pvp opravdu s rootem nejpouzivanejsi).

2)oblibeny vetsiny lidi 9/11/31 (nekdy 7/11/33)
z balance imp.root+reach.Feral k feral charge +rest standartni.(nekdo dava body do +10rage pri reschiftu na charge+stun).Ja sice neodsuzuju silu feral charge ktere je napraklad v duelech proti nekterych clasum opravdu zlomovy skill ,ale na duely se vetsinou nehraje a v massPvP a instancich zadne velke zlepseni pridanim feral vetve nevidim.

3)hmmm 30/0/21
Todle je takovej utocnej build kteremu bohuzel celkem chybi innervate,na druhou stranu,clovek dokaze vyspamovat tolikrat moonfire(ktere je ted o 20% silnejsi,10%levnejsi,+10% crit,a +100% crit dmg) ze da behem 10 sekund 4k. dmg ani nemrknete... v rest stromu je tu standartni NS.

Me se z dosavadni skusenosti jevi jako nejlepsi prvni build ,ale z respectnutim pockam na nejake komentare :)))

Thx..

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 07/04/2005 :  16:44:08  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Problem u moonfire je ten ze urobis rychlo 4k dmg, lenze ked ma ten target 4k hp a nekdo ho este healuje tak ten dmg sa strati a target je full hp a ty si bez many ...
Go to Top of Page

cracky
Starting Member

75 Posts

Posted - 07/04/2005 :  17:06:55  Show Profile  Send cracky an ICQ Message Send cracky a Private Message  Reply with Quote
takhle to pojedu ja :
Balance Mastery
Improved Wrath Rank 3
Nature's Grasp Rank 1
Improved Nature's Grasp Rank 1
Improved Entangling Roots Rank 1
Improved Moonfire Rank 5
Nature's Reach Rank 2
Swiftshifting Rank 2
Omen of Clarity Rank 1
Balance Total: 16

Restoration Mastery
Improved Mark of the Wild Rank 5
Nature's Focus Rank 5
Improved Healing Touch Rank 5
Gift of Nature Rank 1
Reflection Rank 5
Improved Rejuvenation Rank 5
Nature's Swiftness Rank 1
Improved Tranquility Rank 2
Improved Regrowth Rank 5
Innervate Rank 1
Restoration Total: 35

WoW:Cracky Shadow Moon member of Black Division
GW: Dark Cracky(necro-illusioner)> NooB
UO: Cracky(mage)Amigo(wamp) deleted by hairless GM :)
HGL - Cabalist - Summoner
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/04/2005 :  20:23:51  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Problem u moonfire je ten ze urobis rychlo 4k dmg, lenze ked ma ten target 4k hp a nekdo ho este healuje tak ten dmg sa strati a target je full hp a ty si bez many ...

Asi nevis jak probiha mass PvP,ale moonfire je v nem velmi pouzitelne,vzhledem k tomu ze je to instant tak ti narozdil od ostatnich charu nevadi ze cil zdrha a proste bezis za nim a spamujes,i pokud cil odbehne dostatecne daleko tak ma na sobe dot 4x104dmg(ted mluvim o buildu 20/0/31) coz neni zrovna jednoduche rozchodit..
Kdyz si spocitas cenu jednoho mf coz je 338 many a to ze mas na lvl 60 cca 6k. many +2k lahev +4k. innervate. vyjde ti cca 30x moonfire(s rezervou cca 1-2k. many na ostatni veci)jedno moonfire da 225dmg(mas priblizne 20% crit sanci na +50% dmg tzn +110)takze to vyjde cca (225+22)x30=>7400dmg(nepocitam DoT). V boji vetsinou vyhlizis utikajici nepratele s 1/4 hp ,ktere 3-4 mf dobijes.+samozrejmne rootujes a v potrebnych situacich healujes.

Rozdil v buildu 30/0/21 jeze v nem mas mf jeste trosku silnejsi a taky o dost silnejsi crit(takove dva crity ca 520hp po sobe rozhodi dost lidi)...bohuzel zase chybi +4k. many z innervate...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 07/04/2005 :  20:27:03  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Njn zerg sux, tam mozes byt afk a vysledok je ten isty.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/04/2005 :  20:31:58  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Njn zerg sux, tam mozes byt afk a vysledok je ten isty.

Hehe to mas pravdu,ale rict si todle cela jedna strana tak ma druha fight zdarma :)))

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 08/04/2005 :  09:58:54  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, ale zase ide o to ako sa na druida pozeras, ci sa na neho pozeras ako na dmg dealera alebo na supporta.

Mozno je to trosku zly priklad, ale hodim ho sem :

Daoc : cleric. Mohol si ho specovat na smite (/wave Rikin) a mohol si smitovat , samozrejme urobil si dmg, ale nemal si za chvilu ziadnu manu. Ale viacej prospesny si bol, ked si za tu manu healol maga, ktory ten isty dmg urobi 5x rychlejsie a za 1/5 many alebo tanka, ktory je to iste. Proste mozes robit dmg, ale lepsie je ked budes hrat toho supporta.

A ked ide o ten mass pvp .... ked vygrcas celu manu na jeden target tak to tej mase potom bez many moc nepomozes.

A pocitat 4k many z innervate je trosku blbe, kedze je to len raz za 6 minut myslim. Ide skor o to ako robit ked uz tak velky dmg ale stale nie jednorazovo.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/04/2005 :  10:59:28  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

No, ale zase ide o to ako sa na druida pozeras, ci sa na neho pozeras ako na dmg dealera alebo na supporta.

Mozno je to trosku zly priklad, ale hodim ho sem :

Daoc : cleric. Mohol si ho specovat na smite (/wave Rikin) a mohol si smitovat , samozrejme urobil si dmg, ale nemal si za chvilu ziadnu manu. Ale viacej prospesny si bol, ked si za tu manu healol maga, ktory ten isty dmg urobi 5x rychlejsie a za 1/5 many alebo tanka, ktory je to iste. Proste mozes robit dmg, ale lepsie je ked budes hrat toho supporta.

A ked ide o ten mass pvp .... ked vygrcas celu manu na jeden target tak to tej mase potom bez many moc nepomozes.

A pocitat 4k many z innervate je trosku blbe, kedze je to len raz za 6 minut myslim. Ide skor o to ako robit ked uz tak velky dmg ale stale nie jednorazovo.

Sry ale todle neni Daoc,nesrovnatelne....Jde o to ze se na sebe muzu divat i jako na DD i supporta ,ty buildy se pouze lisi v tom ze prvni je o 15% lepsi DD a druhej o 15% lepsi healer.Tady nic takoveho jako 5x vetsi dmg od maga neplati...+Kde vidis neco o vyplytvani many na jeden target,ja za tech 6 min nez se doplni innervate nebo poodejdu a zacnu chlastat ,za manu DOBIJU 3-5 targetu uplne v pohode...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

GZX
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/04/2005 :  17:35:44  Show Profile Send GZX a Private Message  Reply with Quote
Jaky byste rekli ze je vyuziti Druida v PvP ma vubec nejakou sanci a v PvM
Vim ze nic nerikam na talenty ale nechci zbytecne zakladat novej topic
...

Edited by - GZX on 19/04/2005 17:37:51
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/04/2005 :  20:20:03  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
Sry ale todle neni Daoc,nesrovnatelne....Jde o to ze se na sebe muzu divat i jako na DD i supporta ,ty buildy se pouze lisi v tom ze prvni je o 15% lepsi DD a druhej o 15% lepsi healer.Tady nic takoveho jako 5x vetsi dmg od maga neplati...+Kde vidis neco o vyplytvani many na jeden target,ja za tech 6 min nez se doplni innervate nebo poodejdu a zacnu chlastat ,za manu DOBIJU 3-5 targetu uplne v pohode...



targetů v PvE nebo PvP? Já co jsem viděl druidí videa, tak většinou, pokud začal házet moonfirey tak mu došla mana hned a pokud ten class, proti kterému bojuješ má healy, tak si prostě v prdeli. On ti ten dmg vycountruje healama za mnohem míň many a v konci to má výsledek, že umřeš.

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 19/04/2005 20:21:26
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/04/2005 :  20:23:23  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GZX

Jaky byste rekli ze je vyuziti Druida v PvP ma vubec nejakou sanci a v PvM
Vim ze nic nerikam na talenty ale nechci zbytecne zakladat novej topic
...



Stejný potencial, jako ostatní classy. Záleží na tom, kdo druida ovládá. Stahni si video(je to v sekci screenshots and movies v tédle části fora). Někde ke konci jsou tam 2 super druidí videa. Určitě si díky nim uděláš alespoň částečnou představu o tom, jaký druid do pvp bude.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/04/2005 :  09:10:43  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by beldor5
Sry ale todle neni Daoc,nesrovnatelne....Jde o to ze se na sebe muzu divat i jako na DD i supporta ,ty buildy se pouze lisi v tom ze prvni je o 15% lepsi DD a druhej o 15% lepsi healer.Tady nic takoveho jako 5x vetsi dmg od maga neplati...+Kde vidis neco o vyplytvani many na jeden target,ja za tech 6 min nez se doplni innervate nebo poodejdu a zacnu chlastat ,za manu DOBIJU 3-5 targetu uplne v pohode...



targetů v PvE nebo PvP? Já co jsem viděl druidí videa, tak většinou, pokud začal házet moonfirey tak mu došla mana hned a pokud ten class, proti kterému bojuješ má healy, tak si prostě v prdeli. On ti ten dmg vycountruje healama za mnohem míň many a v konci to má výsledek, že umřeš.

Dalsi co to nepochopil,moonfire spamming se pouziva jak v duelech tak i v mass. na dobiti protihrace na konci souboje,samozrejmne ze nezacnes spamovat na zacatku,ale treba neni problem prehodit do medy dat stun kdyz ma enemy 1/3hp + po reshiftu zaspamovat 3xmoon. dat stom +2x moon. a souper je ve stunlocku a ma v sobe 2k. dmg.

+s innervate jsem nikdy nekoncil duel bez many.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/04/2005 :  09:21:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GZX

Jaky byste rekli ze je vyuziti Druida v PvP ma vubec nejakou sanci a v PvM
Vim ze nic nerikam na talenty ale nechci zbytecne zakladat novej topic
...


v PvE ..jsi prakticky healer only a do raidu/group te berou hlavne kvuli GotW+innervate+batleressu+jako secondary healera...takze se na to dopredu psychicky priprav....

v PvP ma druid roli rootovace+healovace+dobijece(moon).

Pred 4mi dny jse mi stalo ze jsem byl pomoct kamosum(45-50) na princeznu a potkali jsme v podzemi grupu 5x50-53 aliku.Byt s nama misto me rogue/mag(na 60ce) tak je proste za podpory zbytku grupy rozkope.Ja bez jakehokoliv poradneho dmg outputu a jeste v podzemi jsem si v tu chvili pripadal naprosto na ho**o.Kocka je na nic,meda ma dmg jak war -15lvl.moje kouzla jsou pomala+slaba.navic jsem byl jedinej healer v grupe takze jsem nemoh shiftnou medu a vyuzit rozdilu v levlech.sux :(

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/04/2005 :  09:27:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem porad jeste druid v treninku momentalne 41 a jde mi to docela pomalu jelikoz nemam moc casu, muzu vychazet jen to s cim me krmi lidi u nas v guilde ;))

Co se pvp tyce, spis prohravam, ale myslim ze je to spis moji malou zkusenosti, pripadne neschopnosti nez tim ze by druid nebyl dobrej na pvp. Prijde mi ale ze dobre hranej druid v PVP je jedna z nejtezsich classu ve wowu, musis vyuzivat mozna nejvic skillu (mam na mysli duely). Ale jelikoz nemam zadny zkusenosti s hranim ostatnich classu tak jsem mozna uplne vedle :) A taky druidi pvp duely jsou na dlouho, pokud teda rychle neprohraju :) K vitezstvi se jako druid proprcovavam docela dlouho.

V PVE je prej restoration docela cenenej, podle talentu predpokladam ze predevsim ten co snizuje threat od kouzel o 20% a pak ten hlavni buff na regenaraci jsou hodne dobry, ale ani jedno zatim nemam :)

hmm abych to schrnul vsecko co tu pisu jsou bud moje domenky nebo jsem to slysel od jinych takze vlastne vubec nevim jestli to je pravda :))) takze se tim radsi neridte

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/04/2005 09:29:39
Go to Top of Page

cracky
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/04/2005 :  09:47:29  Show Profile  Send cracky an ICQ Message Send cracky a Private Message  Reply with Quote
Co se tyce PvP, tak druid je jedno z top povolani, samozrejme boje musi byt outdoor, aby uplatnil svoji hlavni prednost a to jsou koreny, v duelech sundam o lvl i dva vyssi protivniky, hodne velky problemy mi dela akorat shaman(popr palat) s nima se zapotim nejvic, hodim fearie, stun, na sebe hodim n.grasp popr odbehnu hodim roots a stridam to wrath a MF, vyhodou je ze mas instant heal, innervate, rejuvenation a regrowth...obcas ti pomuze i barskin...ale samozrejme to je i vice variabilnejsi, obcas vychlastas nejakej cool potion jako imunita na stun popr zvyseni dmg u kouzel atp... je toho vic...

Co se PvE tyce, tak jak uz psal nekdo vyse(Beldor) ses secundarni healer, prednosti sou vypsany v jeho postu, to samy i tvuj podil v raidu pod to se podepisu :)

WoW:Cracky Shadow Moon member of Black Division
GW: Dark Cracky(necro-illusioner)> NooB
UO: Cracky(mage)Amigo(wamp) deleted by hairless GM :)
HGL - Cabalist - Summoner

Edited by - cracky on 20/04/2005 09:48:29
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/04/2005 :  11:30:27  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Asi tomu vůbec nerozumím, ale proč vlastně hrajete druidy? Můj druid má zatím všechny talenty ve ferals, zbytek hodím do balance. To co tady předvádíte, je jen další kouzelník, navíc omezenej na outdoor.

(ano, jsem zatím druidí štěně, v pvp mám mnoho slavných proher a poskromnu výher)

To je ten feral opravdu tak nepoužitelnej? Zkoušel ho někdo? Nebo jen kopírujete rozhození talentů několika lidí, co si natočí filmeček "mé slavné výhry" ? (tím nechci nijak schazovat jejich um a nápady)

A ještě jedna otázka: nebyly kořeny v posledním patchi mezi kouzly se sníženým efektem? Nejsou přeceňovány? Proč na nich stavět build, když je tu stejně šance že je dalším útokem sám vyruším? Nebo jsou kouzla, která kořeny nerozplétají?

Edited by - WereHamster on 20/04/2005 11:38:25
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 20/04/2005 :  11:37:16  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
Abych taky prispel :
sem rest=31/balance=20 (na 50lvl zatim 10) full-grasp+crit-moonfire, co se pvp a duelu tyce tak sem tak 50/50 vitezstvi a prohry, druid ma nejmensi dmg a to tak ze ten rozdil celkem propastnej(nechapu proc to tak je) to je jedna vec a druha vec je ze na ziskani skillu je absolutne nejtezsi class.
Nejvic mam naduelovano s warlockem a priestem(shadow), pricemz warlock je to tak 50/50 zatimco priest si me nehorazne dava vubec nevim co proti nemu mam delat, jediny co se me osvedcilo je proste utikat sem tam ho nuknout a zase utikat a nechat do sebe sit dokud mu nedojde mana (coz ustat je skoro nemozny) pokud se to podari tak inervate a rychle ho nejak dobit. S warlockem je to o neco lepsi (pokud se me teda povede graspnout peta coz se me moc casto nestava, ty koreny proste nedrzej :(...), vubec warlock a priest je mazec pokud ten hrac je dobrej tak jakmile hodi fear tak je pro me vlastne konec, protoze vzhledem k jejich dmg nez prestanu pobihat jak blbec tak sem mrtvej, ono 2az3 nasobne vetsi dmg je proste znat. Presto mam druida tak nejak rad :) budu ho skillovat co to da :).

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 20/04/2005 :  11:42:59  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Asi tomu vůbec nerozumím, ale proč vlastně hrajete druidy? Můj druid má zatím všechny talenty ve ferals, zbytek hodím do balance. To co tady předvádíte, je jen další kouzelník, navíc omezenej na outdoor.

(ano, jsem zatím druidí štěně, v pvp mám mnoho slavných proher a poskromnu výher)

To je ten feral opravdu tak nepoužitelnej? Zkoušel ho někdo? Nebo jen kopírujete rozhození talentů několika lidí, co si natočí filmeček "mé slavné výhry" ? (tím nechci nijak schazovat jejich um a nápady)



asi do lvl 40 sem jel cistej feral a proste to nejak nejde vzhledem k tomu dmg je to naprd, druid s max feral na 60lvl je na tom tak jako war/rouge na 40lvl coz je k smichu, nesilnejsi druidi ability jsou proste NS a inervate.

PS : po tom co jsem se respecktnul z feral na rest a balanci tak davam zvlast jako kocka celkem znatelne vetsi dmg coz nechapu :) (upozornuju ze porovnavam stav az tom zasadni patchi)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 20/04/2005 :  15:07:25  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
nevim nevim
me prijde druid jako hodne hodne hodne zabavny char, ktery defakto castecne spojuje 3 chary v jednom - nehrozi tudiz "nuda"
ta dmg je teda asi desne mala, ale pokud clovek jede s grupou tak myslim ze to tak hrozne neni - stejne jako holy priest

pokud bych ja sam osobne nejel na priesta (healbot) tak bych zkusil druida
Bohuzel na 2 healer chary zatim nemam naladu :p

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/04/2005 :  15:20:19  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
feral talenty jsou vsechny naprosto na nic(krome par na zacatku)...
Kocka na 60ce s feral gearem je jako rogue na 50ce bez stunovacich abilit(tzn na nic),meda ma alespon taunt takze je v pve pouzitelnej, v pvp celkem taky,feral charge+stun se nekdy vice nez hodi.

duely:mno na 60ce jsem udelal maximalne tak 30-35 duelu:

vRogue: je to o tom kdo vypije free lahev,pokud zadny jsi vitez,pokud oba ,je to vyrovnane(mozno trosku lepsi pro tebe),pokud jen on je to na 80% pro nej....

vWar:skoro to same,ale tady je to pro tebe este cca o 20% lehci nez proti roguovi.pokud nevychlasta free tak je mrtvej...

vWarlock:Kdyz jsem mel nabite vsechny ability tak jsem vetsinou vyhral na manu,chce to odstranovat cursy a healovat se a pomalu ho nahlodavat a diki innervate ti tvoje mana v pohode vystaci na jeho zabiti.

vShaman,na 40ce jsem si je daval, ted mam bilanci ,1:6 ,proste skoro zadna sance....Grrr,meele ma 2x vetsi dmg nez ty,2x vetsi ar,ma heal,ma dispel ,ma counterspel.ma totemy..... no comment.

vPriest:diki innervate mas vetsinou vice many nez on a nakonec vyhrajes :)) po 2 minutach...heheh

vMage:mno pokud mu nejak silene neprocnou stuny+crity tak proti tobe nema sanci.....( musis si davat bacha na silence a insta ball s critem kterej ti da insant na 2/5 hp,tzn,healovat se co nejdriv...)

vHunter:uspat peta rootnout a z 6-7 yardu ho pekne uwrathovat uspamovat :)) easy....

vPaladin s tema jsem toho moc neskousel,kupodivu ac ho vetsina clasu(podle jejich vyjadreni) lehce pojede me dela celkem problemy(neco jako shaman,ale zas ne tak hrozne)..... mozna to chce ho trosku skrouhnout+stun a uspamovat nez da heal...(fakt nevim mam 2 "duely" s nima)

btw:muj build 19/0/32

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 20/04/2005 :  17:25:10  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Neviem aky budem mat pvp build, ale ja idem zatial druida na full restoration, proste to je jedina uloha druida a to healovat, teda myslim ako v pve. Viem ze solo nebude nic slavne, ale zase hram ho ako group char. Mne prijde druid ako dost silny char, len ho treba vediet ovladat.
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 20/04/2005 :  19:13:26  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:

vPriest:diki innervate mas vetsinou vice many nez on a nakonec vyhrajes :)) po 2 minutach...heheh


celkove souhlas ale s tim priestem (shadow) me to nepride rozhodne tak jednodychy protoze celou "prvni" manu pred inervate vyplacam skoro celou na heal protoze ma obrovsky dmg kdyz se proberu z fearu sem skoro na nule s hp a musim fofrem healovat vetsinou NS+heal touch a pak pak me soli dal takze nevim nevim jak rikam rozhodujici je ustat nez se priest od-mani :)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/04/2005 :  19:43:17  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CabA

quote:

vPriest:diki innervate mas vetsinou vice many nez on a nakonec vyhrajes :)) po 2 minutach...heheh


celkove souhlas ale s tim priestem (shadow) me to nepride rozhodne tak jednodychy protoze celou "prvni" manu pred inervate vyplacam skoro celou na heal protoze ma obrovsky dmg kdyz se proberu z fearu sem skoro na nule s hp a musim fofrem healovat vetsinou NS+heal touch a pak pak me soli dal takze nevim nevim jak rikam rozhodujici je ustat nez se priest od-mani :)

Mno vono jde hlavne o to jak ten priest umi pracovat s fearem+manaburnem a dispelem(nesmi zapominat dispelovat Hoty a hned na zacatku dispelnout MotW),ale od te doby co uz nejde dispelnout innervate je to celkem v pohode,jen si to chce nechat instaheal na silence+fear coz je kombinace ve ktere te muzu v pohode zabit nez lock odezni(chce to ho mezi tim stunnout stompem)... ale je to jen 1 za 45sekund :)) tzn maximalne 1 za duel takze pohoda..

jedine co me sere je ze v travel forme na me ucinkuje manaburn..Grrr

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 05/05/2005 :  10:51:31  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
Ten utocny build se mi libi
to bude HK

jinak jak moc je druid teda na pvp dobrej oproti ostatnim classum ?

a nevim co furt mate s tim restoration

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/05/2005 :  11:10:03  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno uz jsem otestoval snad vsechny buildy:

30/0/21/--je to celekm o nicem,i s itemy +6%crit jsem v pvp critoval tak malo ze se nevyplati.....(a dost chybi innervate)

nakonec jsem skoncil u 7/11/33 ..feral charge je v 1v1 hodne dobre(co 15 sekund prerusite kuzlo a date cili silence) ,jen me sere ze musim mit cepku +5rage..Grrr....


.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 05/05/2005 :  11:21:22  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
jinak druid je dobrej taky v tom ze muze solovat i, je proste takovej univerzalnejsi
treba jako pal/shaman

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 05/05/2005 :  12:09:44  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
druid je OK, po magovi to bude muj druhej twink :p

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/05/2005 :  01:30:15  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
taky moznost - celkem zajimave video
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=1055
upozorneni ma to asi 210MB

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/05/2005 :  01:36:08  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
napriklad pry s tim shamanem na 16te minute nemel moc problemu

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/05/2005 :  09:41:10  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

jinak druid je dobrej taky v tom ze muze solovat i, je proste takovej univerzalnejsi
treba jako pal/shaman

:) druid je nejhorsi soler ve hre :)) ,na druhou stranu muze jako jeden z mala solovat venku elity(sice mu jedna trva 3 minuty ,ale ma na to)

Jsem se nedavno snazil nagrindovat nejake prachy a mam celkem problem se zabijenim mobu na lvl 55 :) trva mi to pul minuty a este se po tom musim healit :((

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 12/05/2005 :  23:22:10  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
ten balance druid je na mass pvp uplne bozi
sem na 27. lvl a mam za dnesek 102HK z toho 15-20% ranku 6/7 a 30_ ranku 3/4

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Mnich
Starting Member

6 Posts

Posted - 19/05/2005 :  11:20:11  Show Profile Send Mnich a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se zeptat, když budu mít vět co přidává arcane spell damage zvedne to u moonfire (damage DDcka, nebo damage toho dotu)?

Zvedne se damage hurricanu když něco přidává natural spell damage?

Když budu mít věc co přidává (increases damage and healing done by magical spells) zvedne to účinnost healu (i regen healu) a zvedne to damage všech útočných kouzel?

Je nějaká hranice navýšení účinnosti kouzel?
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 19/05/2005 :  12:57:11  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

napriklad pry s tim shamanem na 16te minute nemel moc problemu


to je dost otazka ten saman to moc nezvlad, protoze ze samanem relativne v klidku svacim druidy i kdyz vecinou de o manu kdo ji rychlejs vystrili.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 20/05/2005 :  12:35:45  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Druidové, jak jste na tom v PVP s kořeny ? Používáte/nepoužíváte ?
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 20/05/2005 :  14:46:11  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Druidové, jak jste na tom v PVP s kořeny ? Používáte/nepoužíváte ?

Koreny jsou az moc uber...proto je pouzivam jen kdyz prohravam :)),proste kdyz vidim ze me nejakej meele drti tak si ho rootnu a rozlousknu si ho pekne z dalky :))).Pokud nema nejakej break tak to ma na 98% prohrane.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 21/05/2005 :  13:43:46  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Koreny ??? Toz koreny su medzi najcastejsie pouzivanymi druid kuzlami ... teda ide o to aku hras rolu, ale ja vidim svoju rolu v pvp ako healera, rootera a support dmgera.
Go to Top of Page

Mnich
Starting Member

6 Posts

Posted - 23/05/2005 :  06:26:27  Show Profile Send Mnich a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mnich

Chtěl bych se zeptat, když budu mít věc co přidává arcane spell damage zvedne to u moonfire (damage DDcka, nebo damage toho dotu)?

Zvedne se damage hurricanu když něco přidává natural spell damage?

Když budu mít věc co přidává (increases damage and healing done by magical spells) zvedne to účinnost healu (i regen healu) a zvedne to damage všech útočných kouzel?

Je nějaká hranice navýšení účinnosti kouzel?




Toto nikdo nevite
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 23/05/2005 :  08:26:16  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mnich

Chtěl bych se zeptat, když budu mít vět co přidává arcane spell damage zvedne to u moonfire (damage DDcka, nebo damage toho dotu)?

Zvedne se damage hurricanu když něco přidává natural spell damage?

Když budu mít věc co přidává (increases damage and healing done by magical spells) zvedne to účinnost healu (i regen healu) a zvedne to damage všech útočných kouzel?

Je nějaká hranice navýšení účinnosti kouzel?



1)hrozne malo, nevyplati se to(zvedne oboji)
2)hrozne malo, nevyplati se to
3)Ano
4)neni

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/05/2005 :  11:07:24  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
A oplati sa to nejako maxovat ??? Pretoze ,,posrat,, si cely build koli nejakemu +100 bonusu do healu my nepripada az take uber ...
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/06/2005 :  21:52:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Tak me prestalo bavit hrat buff/heal bota a prespectnul jsem s5 na balance build.Po dvou dnech testovani jsem celkem spokojeny,tendle build ze mne dela takoveho slabsiho maga s moznosti healu,zajimave treba je ze pokud procne crit u spelu a ja mam 15s -1s CT na healy tak mi hodne casto nestihnou enemy prerusit muj regrow(1 sekundovej CT se hodi).Kazdopadne si na to musite sehnat hodne veci +crit a +int na dostatecne mnozstvi many...

btw:na cca 450 pokusu v lvl 60 mne to spocitalo 28% crit sanci u moonfire(crity asi 500-530)

Balance Talents (30 points)

Improved Wrath - 5/5 points
Reduces the cast time of your Wrath spell by 0.5 seconds.

Nature's Grasp - 1/1 point
While active, any time an enemy strikes the caster, they have a 35% chance to become afflicted by Entangling Roots (Rank 1). Only usable outdoors. 1 charge. Lasts 45 seconds.

Improved Nature's Grasp - 1/4 point
Increases the chance for your Nature's Grasp to entangle an enemy by 15%.

Improved Entangling Roots - 3/3 points
Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while casting Entangling Roots.

Improved Moonfire - 5/5 points
Increases the damage and critical strike chance of your Moonfire spell by 10%.

Nature's Reach - 2/2 points
Increases the range of your Wrath, Entangling Roots, Faerie Fire (caster form only), Moonfire, and Starfire spells by 20%.

Moonglow - 3/5 points
Reduces the Mana cost of your Moonfire and Starfire spells by 6%.

Moonfury - 5/5 points
Increases the damage done by your Starfire and Moonfire spells by 10%.

Nature's Grace - 1/1 point
Your critical strikes with the Wrath, Starfire, and Moonfire spells grace you with a blessing of nature, reducing the casting time of your next Regrowth or Healing Touch spell by 1 second.

Vengeance - 4/5 points
Increases the critical strike damage of your Starfire, Moonfire, and Wrath spells by 80%.

Feral Combat Talents (0 points)
None

Restoration Talents (21 points)

Improved Mark of the Wild - 5/5 points
Increases the effects of your Mark of the Wild spell by 35%.

Nature's Focus - 5/5 points
Gives you a 60% chance to avoid interruption caused by damage while casting the Healing Touch or Regrowth spells.

Improved Healing Touch - 4/5 points
Reduces the mana cost of your Healing Touch spell by 12%.

Gift of Nature - 1/1 point
Increases the effect of your Healing Touch, Rejuvenation, Regrowth, and Tranquility spells by 5%.

Improved Rejuvenation - 5/5 points
Increases the effect of your Rejuvenation spell by 15%.

Nature's Swiftness - 1/1 point
When activated, your next Nature spell becomes an instant cast spell.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 06/06/2005 :  09:30:13  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

:) druid je nejhorsi soler ve hre :)) ,na druhou stranu muze jako jeden z mala solovat venku elity(sice mu jedna trva 3 minuty ,ale ma na to)



Proč by měl být druid nejhorší solovač ve hře? Co jsem ho teď hrál tak mi to přišlo jako docela slušný mix schopností, použitelný mimojiné k hodně dobrému solování...

Jako že má problém zabít moby co ostatní solnou? Nebo že je při solo zabíjení pomalý? Nebo jak


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/06/2005 :  12:45:55  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Uplne v klude dokazem zabijat chain mobov mojho levelu, kludne aj dva naraz, lenze problem je ze to zabijam moc dlho. On zabije vela a s prehladom, ale dlho to trva.
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:05:34  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

quote:
Originally posted by beldor5

:) druid je nejhorsi soler ve hre :)) ,na druhou stranu muze jako jeden z mala solovat venku elity(sice mu jedna trva 3 minuty ,ale ma na to)



Proč by měl být druid nejhorší solovač ve hře? Co jsem ho teď hrál tak mi to přišlo jako docela slušný mix schopností, použitelný mimojiné k hodně dobrému solování...

Jako že má problém zabít moby co ostatní solnou? Nebo že je při solo zabíjení pomalý? Nebo jak


druid je pomalej
porovnej to s rogue nebo warriorem - rogue zabiji doslova par sekund, warrior taky, pak si daj jednu bandage a jedou dal a dal
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:32:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Firian

quote:
Originally posted by beldor5

:) druid je nejhorsi soler ve hre :)) ,na druhou stranu muze jako jeden z mala solovat venku elity(sice mu jedna trva 3 minuty ,ale ma na to)



Proč by měl být druid nejhorší solovač ve hře? Co jsem ho teď hrál tak mi to přišlo jako docela slušný mix schopností, použitelný mimojiné k hodně dobrému solování...

Jako že má problém zabít moby co ostatní solnou? Nebo že je při solo zabíjení pomalý? Nebo jak



Druid je v pohodě. Mám ho jako alta a miluju ho :-)

Druid je postava s největší schopností přežít. Je to postava, se kterou si můžu dovolit vše na co si vzpomenu. Třeba se bavím sólováním instancí s mobama na mém nebo + 1 level.

Ano, zabíjí pomalu, proto není vhodný pro levelující maniaky, kteří potřebují zabít během pár sekund, ale v podstatě mají velmi omezený okruh toho, co mohou dělat :-) To u druida nehrozí.
Go to Top of Page

Firian
Average Member

1047 Posts

Posted - 06/06/2005 :  13:39:22  Show Profile Send Firian a Private Message  Reply with Quote
Aha tak proto mi přišlo, když jsem byl v týmu s rogue, že dává o dost víc damage :) Já myslel že je to tím že už hraje dýl a ona to asi bude jen půlka pravdy :)


WoW EU *Drak'Thul* Firun (Druid), *Darkspear* Firun (Shaman), *Thunderhorn* Milagros (Gnome Mage)
Anarchy Online *RK1* Firian (200 Fixer), Firian2 (216/10 Bureaucrat), Firian3 (60 Doctor), Firian4 (215/13 Shade), Milagros (217/15 Engineer), Firun (217/18 Enforcer) | *RK2* Milagros (120 Adv)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2005 :  14:22:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jestli ono to nebude tim, ze rogue je damage dealer, kdezto druid je healer :)
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,77 seconds. on eygor Snitz Forums 2000