Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 warlock
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/02/2005 :  20:17:08  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
betu jsem nehrál, takže všechno ještě objevuju

docela by mě zajímali vaše zkušenosti s warlockem
hlavně kolem pvp
chtěl bych si udělat nějakou kombinaci affliction a demonology (abych z warlocka nakonec neměl jen mága s jinym jménem :) )

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 25/02/2005 :  00:53:25  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
Na VN bordu sem obevil toto a celkem se mi to libi ale zatim mam 15 level takze uvidime
Affliction Talents (7 points)


Improved Corruption - 5/5 points
Reduces the casting time of your Corruption spell by 2 seconds.


Improved Life Tap - 2/2 points
Increases the amount of Mana awarded by your Life Tap spell by 20%.



Demonology Talents (31 points)


Improved Imp - 3/3 points
Increases the effect of your Imp's Firebolt, Fire Shield, and Blood Pact spells by 30%.


Demonic Embrace - 5/5 points
Increases your total Stamina by 15%, but reduces your total Spirit by 5%.


Improved Voidwalker - 3/3 points
Increases the effectiveness of your Voidwalker's Torment, Consume Shadows, and Suffering spells by 25%.


Fel Intellect - 5/5 points
Increases the maximum Mana of your Imp, Voidwalker, Succubus, and Felhunter by 15%.


Fel Domination - 1/1 point
Your next Imp, Voidwalker, Succubus, or Felhunter Summon spell has its casting time reduced by 5.5 seconds and its Mana cost reduced by 50%.


Fel Stamina - 5/5 points
Increases the maximum Health of your Imp, Voidwalker, Succubus, and Felhunter by 15%.


Master Summoner - 2/2 points
Reduces the casting time of your Imp, Voidwalker, Succubus, and Felhunter Summoning spells by ?.


Demonic Sacrifice - 1/1 point
When activated, sacrifices your summoned demon to grant you an effect that lasts 30 minutes. The effect is cancelled if any Demon is summoned.

Imp: Increases your Fire damage by 15%.

Voidwalker: Increases your maximum Health by 15%.

Succubus: Increases your Shadow damage by 15%.

Felhunter: Increases your maximum Mana by 20%.


Unholy Power - 5/5 points
Increases the damage done by your Voidwalker, Succubus, and Felhunter's melee attacks by 20%.


Soul Link - 1/1 point
When active, 50% of all damage taken is split with your summoned demon. Lasts 30 seconds.



Destruction Talents (13 points)


Improved Shadow Bolt - 5/5 points
Your Shadow Bolt critical strikes increase the next 4 sources of Shadow damage dealt to the target by 20%.


Aftermath - 5/5 points
Gives your Destruction spells a 10% chance to daze the target for 5 seconds.


Improved Firebolt - 2/2 points
Reduces the casting time of your Imp's firebolt spell by 1 second.


Shadowburn - 1/1 point
Instantly blasts the target with 87 to 99 Shadow damage. Requires 1 Soul Shard. If the target dies from Shadowburn, and yields experience, the caster gains a Soul Shard.

edit: tady je k tomu jeste link http://vnboards.ign.com/WoW_Warlock_Class/b22784/81970119/?105

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians

Edited by - Lim-Dul on 25/02/2005 07:35:03
Go to Top of Page

Julian
New Member

128 Posts

Posted - 25/02/2005 :  08:34:07  Show Profile Send Julian a Private Message  Reply with Quote
Ja taky nehral betu a zatim mam warlocka na 19-20 levelu, ale jak jsem tak prochazel weby, tak podle me zalezi co chce clovek delat, jestli solo a nebo v groupe. Pri solovani se asi dost hodi Demonology napr. kvuli, ale nejen, Soul Linku, a to jak pri PvP, tak i pri PvE. Do groupy bych to videl spis na kombinaci Destr+Aff.
Zatim jsem si vyhlidl do grupy tuhle template a na solo tuhle. Ta druha je asi stejna, jak psal Lim-Dul.

Rozhodne to zatim nijak nehrotim, sam uvidim co se mi osvedci a co budu pouzivat.

No comment

Edited by - Julian on 25/02/2005 08:37:42
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 25/02/2005 :  09:34:48  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
mozna ze ten warlock bude i nakonec hratelnej - http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-warlock&t=78593&p=1&tmp=1#post78593
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/02/2005 :  09:57:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
copak hratelnej celkem je, teda zatim mluvim jen o PvM
uvidíme jak to dopadne v PvP

už jste viděli todle ?

http://www.wow-database.net/fate/viewtopic.php?p=6#6
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 25/02/2005 :  09:59:35  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=12998&REPLY_ID=312245
jj
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/02/2005 :  10:19:11  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
a todle
http://www.guildvsguild.com/nuke/modules/media/pafiledb.php?action=file&id=147
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 01/03/2005 :  09:32:35  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
Muzu se zeptat,jak je to s tim vetsim demonem? kdy ho ziskam? zatim mam jen zigpita ajsem na lvl 14, ale videla jsem uz warlocky na lvl 12, kteri maji toho vetsiho, ale za boha nemuzu prijit na to, jak ho ziskat. poradi nekdo prosim?

Harra
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 01/03/2005 :  09:36:45  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Harra

Muzu se zeptat,jak je to s tim vetsim demonem? kdy ho ziskam? zatim mam jen zigpita ajsem na lvl 14, ale videla jsem uz warlocky na lvl 12, kteri maji toho vetsiho, ale za boha nemuzu prijit na to, jak ho ziskat. poradi nekdo prosim?



vetsinou jde o to splnit specialni quest pro warlocky
Go to Top of Page

Anubis32
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/03/2005 :  13:15:57  Show Profile Send Anubis32 a Private Message  Reply with Quote
docela kdys je tu res o warlockovi by se sikly nejake tipy triky strategije jak pro pvp tak pro pve nejake zkusenosti od tech co jsou na vyssim lvl
Go to Top of Page

bubu
New Member

126 Posts

Posted - 01/03/2005 :  15:34:41  Show Profile  Send bubu an ICQ Message Send bubu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Harra

Muzu se zeptat,jak je to s tim vetsim demonem? kdy ho ziskam? zatim mam jen zigpita ajsem na lvl 14, ale videla jsem uz warlocky na lvl 12, kteri maji toho vetsiho, ale za boha nemuzu prijit na to, jak ho ziskat. poradi nekdo prosim?



Aliance: quest ti zada borec ve stormwindu u trenera. Musis zabit Surenu, pak zas pokecas s tim borcem a sejdes dolu na takovej svitici kruh, vykouzlis voidwalkera, pak ho zabijes, zas des pokecat s tim borcem a hotovo, mas novyho peta
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 02/03/2005 :  11:09:02  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

betu jsem nehrál, takže všechno ještě objevuju

docela by mě zajímali vaše zkušenosti s warlockem
hlavně kolem pvp
chtěl bych si udělat nějakou kombinaci affliction a demonology (abych z warlocka nakonec neměl jen mága s jinym jménem :) )



Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D

Hus da masta?
Go to Top of Page

Anubis32
Starting Member

23 Posts

Posted - 02/03/2005 :  19:53:54  Show Profile Send Anubis32 a Private Message  Reply with Quote
pla do ceho se vyplati davat nejdrive talent bodiky dik
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/03/2005 :  20:29:13  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun
Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D


Warlock v PvE problemy urcite nema. V PvP je to horsie, hm... pochybujem, ze si neporazitelny. Roguovia (hlavne UD) a Priesti robia Warlockom viac ako VELKE problemy. Warlock ma najlepsie AoE v hre, aj ked jeho pouzitie je velmi riskantne (momentalne totiz kvoli bugu +fire rezist neznizuje damage z Hellfire), avsak pri dostatku +sta predmetov a dobrom priestovi je to XP machine :P.
Bohuzial Internal a Doom su velmi rare random dropy.
Warlock je dost tazke povolanie, ale ma obrovske moznosti.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 03/03/2005 :  10:08:43  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by flekoun
Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D


Warlock v PvE problemy urcite nema. V PvP je to horsie, hm... pochybujem, ze si neporazitelny. Roguovia (hlavne UD) a Priesti robia Warlockom viac ako VELKE problemy. Warlock ma najlepsie AoE v hre, aj ked jeho pouzitie je velmi riskantne (momentalne totiz kvoli bugu +fire rezist neznizuje damage z Hellfire), avsak pri dostatku +sta predmetov a dobrom priestovi je to XP machine :P.
Bohuzial Internal a Doom su velmi rare random dropy.
Warlock je dost tazke povolanie, ale ma obrovske moznosti.




Věř mi že warlock je v 1v1 neporazitelný.Priest je naprostá malina, rogue není o nic těžšího zabít než wara.Přiznávám že UD rogue je kvůli forsakenu trochu drsnější ale nic s čím bych si nepororadil.

Hus da masta?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 03/03/2005 :  11:14:37  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
ses lvl33 a uz rikas, ze si neporazitelnej? neni na to jeste brzo?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/03/2005 :  11:26:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

ses lvl33 a uz rikas, ze si neporazitelnej? neni na to jeste brzo?



Já mít level 33, tak mu nakopu řiť než by mrknul cheche
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/03/2005 :  13:19:14  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun
Věř mi že warlock je v 1v1 neporazitelný.Priest je naprostá malina, rogue není o nic těžšího zabít než wara.Přiznávám že UD rogue je kvůli forsakenu trochu drsnější ale nic s čím bych si nepororadil.



V piatok sa snad uz zotavim z chripky a mozme dat duel (teda ak mame aspon priblizne levely :P, ja som len 39, uz tyzden som skoro nehral).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 03/03/2005 :  15:03:52  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Mam warlocka na 28 lev na Shadowmoonu. Myslim ze je to postava ktera je slusna na pvp i pvm ale jako u vsech charakteru zalezi proti jakemu nepriteli bojuje. Zatim mam celkem problem s vetsim mnozstvim nez 2 melee charakteru na identickem levelu jako ja...jeho summoni nejsou nic moc, imp stoji zcela zaprd, voidwalker je slusnej ze vydrzi ale ma malej damage, succuba sice slusnej damage ale malo vydrzi. Fear je zejmena v instancich znacne problematickej nebot LAKA...to znamena ze postava ktere dam fear utece pryc ale za chvilicku se vrati a privede sebou dalsich 5-10 kamaradu ktery se jdou podivat ceho se tak boji , takze pozor na to.

Jinak warlock je znacne zajimavej v tom ze se da udelat pomoci talentu na dosti odlisne postavy.

Chtel sem se zeptat na jednu vec..nejak se me nepovedlo uvest do chodu ten warlockuv ress pomoci kamenu soul stones. Ma to nekdo v praxi odzkouseny? Mohl by sem dat postup.

Jeste jedna vec me napada..velice dobra vec kterou ma warlock k dispozici je prenaseni clenu party k ostatnim...dost to vyuzivame.

Nekdo tu zminoval ziskani voidwalkera, verte ze proti tomu kdy se na 20 lev mate vydat doprostred uzemi hordy pro succubu je to sranda.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 03/03/2005 15:11:31
Go to Top of Page

bubu
New Member

126 Posts

Posted - 03/03/2005 :  15:41:08  Show Profile  Send bubu an ICQ Message Send bubu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morpheus.cz

Mam warlocka na 28 lev na Shadowmoonu. Myslim ze je to postava ktera je slusna na pvp i pvm ale jako u vsech charakteru zalezi proti jakemu nepriteli bojuje. Zatim mam celkem problem s vetsim mnozstvim nez 2 melee charakteru na identickem levelu jako ja...jeho summoni nejsou nic moc, imp stoji zcela zaprd, voidwalker je slusnej ze vydrzi ale ma malej damage, succuba sice slusnej damage ale malo vydrzi. Fear je zejmena v instancich znacne problematickej nebot LAKA...to znamena ze postava ktere dam fear utece pryc ale za chvilicku se vrati a privede sebou dalsich 5-10 kamaradu ktery se jdou podivat ceho se tak boji , takze pozor na to.

Jinak warlock je znacne zajimavej v tom ze se da udelat pomoci talentu na dosti odlisne postavy.

Chtel sem se zeptat na jednu vec..nejak se me nepovedlo uvest do chodu ten warlockuv ress pomoci kamenu soul stones. Ma to nekdo v praxi odzkouseny? Mohl by sem dat postup.

Jeste jedna vec me napada..velice dobra vec kterou ma warlock k dispozici je prenaseni clenu party k ostatnim...dost to vyuzivame.

Nekdo tu zminoval ziskani voidwalkera, verte ze proti tomu kdy se na 20 lev mate vydat doprostred uzemi hordy pro succubu je to sranda.


Imp neni naprd. Kdyz ses v grupe a je tam tank, tak je supr, pridava dost staminy cele grupe.
Void je dobrej, kdyz solujes. Zatim muj oblibenec :)
Succub bude asi dobrej na pvp (nemam zkusenosti, spis pve-uju, jen jednou me honil nejakej shaman :) )

S fearem bacha, to je fakt :)

Normalne vykouzlis soulstone. Pak nekoho targetnes a kliknes na ten soulstone a hodis na neho ten buff self-rez na 30min. No a kdyz chcipne tak ma navyber release nebo reincarnate.

Taky sem si sel pro succuba na 20lvl, projit cely barrens to je doba :) Pak v Ashenvale to bylo trosku vo hubu, ale slo to.

Edited by - bubu on 03/03/2005 15:42:17
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 03/03/2005 :  16:48:04  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
z druhy strany, jakozto rogue sem nejvic podelanej ze sucuby, jediny co muze pomoct je ji Sapnout, ale to je theorycraft
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 04/03/2005 :  08:41:32  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Poraďte, poučte, jak křeččí warlock na 25 může zabít paladina o 3 levely výše? Fearnul jsem ho, naskládal doty, sukuba už ho žižlala. Několik shadowboltů a byl skoro mrtvej... tramtará.. healnul se, on na tom byl skoro stejně jako na začátku boje, akorát já bez many a sukuba dořezaná.. Tak ji dodělal a pak mne..
Nechá se nějak dostat na jednu manu? Bez nutnosti chlemstání, jídla atd..?

p.s. Zaútočil na mne u vendora, když jsem prodával ryby :) Celej boj jsem měl v ruce rybářský prut :))) (12-23) :)))))))
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 04/03/2005 :  08:46:04  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Poraďte, poučte, jak křeččí warlock na 25 může zabít paladina o 3 levely výše? Fearnul jsem ho, naskládal doty, sukuba už ho žižlala. Několik shadowboltů a byl skoro mrtvej... tramtará.. healnul se, on na tom byl skoro stejně jako na začátku boje, akorát já bez many a sukuba dořezaná.. Tak ji dodělal a pak mne..
Nechá se nějak dostat na jednu manu? Bez nutnosti chlemstání, jídla atd..?

p.s. Zaútočil na mne u vendora, když jsem prodával ryby :) Celej boj jsem měl v ruce rybářský prut :))) (12-23) :)))))))


mel si ho odlakat nekam mezi monstra a fearnout ho oni by ti pomohli

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 04/03/2005 :  08:57:24  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Já jsem teď s Warlockem na 10. levelu a stále nejsem schopen zabít young forrest beara na 9-10 levelu. Kouzla mám všechna dostupná, nepomůže mi ani healthstone... prostě se nechytám. Je chyba ve mě nebo ve Warlockovi?
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 04/03/2005 :  09:03:01  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magic

Já jsem teď s Warlockem na 10. levelu a stále nejsem schopen zabít young forrest beara na 9-10 levelu. Kouzla mám všechna dostupná, nepomůže mi ani healthstone... prostě se nechytám. Je chyba ve mě nebo ve Warlockovi?


samozrejmne v tobe
mas uz impa?

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Kostoun
Starting Member

25 Posts

Posted - 04/03/2005 :  09:26:07  Show Profile  Send Kostoun an ICQ Message Send Kostoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun

quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by flekoun
Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D




Warlock v PvE problemy urcite nema. V PvP je to horsie, hm... pochybujem, ze si neporazitelny. Roguovia (hlavne UD) a Priesti robia Warlockom viac ako VELKE problemy. Warlock ma najlepsie AoE v hre, aj ked jeho pouzitie je velmi riskantne (momentalne totiz kvoli bugu +fire rezist neznizuje damage z Hellfire), avsak pri dostatku +sta predmetov a dobrom priestovi je to XP machine :P.
Bohuzial Internal a Doom su velmi rare random dropy.
Warlock je dost tazke povolanie, ale ma obrovske moznosti.




Věř mi že warlock je v 1v1 neporazitelný.Priest je naprostá malina, rogue není o nic těžšího zabít než wara.Přiznávám že UD rogue je kvůli forsakenu trochu drsnější ale nic s čím bych si nepororadil.



teda silny slova :)
ze zkusenost vim ze warlock proti shamanovi moc sanci nema, staci prdet na miniona a naucit se rozpoznat fear, a ten shocknout, popripade hazet groundig totem...warlock me dal v pvp mozna jednou, kdyz mi dal fear a ja nabeh mezi moby..ale to je ciste haluz

Edited by - Kostoun on 04/03/2005 09:44:11
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 04/03/2005 :  09:33:11  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

quote:
Originally posted by Magic

Já jsem teď s Warlockem na 10. levelu a stále nejsem schopen zabít young forrest beara na 9-10 levelu. Kouzla mám všechna dostupná, nepomůže mi ani healthstone... prostě se nechytám. Je chyba ve mě nebo ve Warlockovi?


samozrejmne v tobe
mas uz impa?



Tak toho jsem se tak trochu bál, že je to v mě. Impa nemám.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/03/2005 :  09:58:33  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
A přitom Impa můžeš získat už na levelu 3 (nebo tak nějak).
Go to Top of Page

Julian
New Member

128 Posts

Posted - 04/03/2005 :  10:59:39  Show Profile Send Julian a Private Message  Reply with Quote
2Magic:

Popisy warlock questu:

http://warlock.worldofwar.net/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=listarticles&secid=10
http://www.thottbot.com/?f=q&title=&obj=&desc=&minl=&maxl=&minol=&maxol=&empire=H&cat=Warlock

S petem to bude hned o necem jinym, uvidis :).

No comment
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 04/03/2005 :  11:18:06  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
Jj s Impem uz to je pohodka ja ho pouzivam porad i kdyz mam sucubu.

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 04/03/2005 :  14:47:48  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Děkuju moc
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 04/03/2005 :  15:21:50  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Mam takovej dotazecek, trenujete nekdo nejak pety pro warlocka?
Osobne sem si myslel ze to nejde..ale ted jak nejede cast serveru sem se ze srandy podival na nejakej server na trolly a zjistil ze je u warlock trenera je demon trainer.
Nikde sem nic moc o nejaky moznosti trenovani summonu u warlocka nenasel

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 04/03/2005 15:22:28
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 04/03/2005 :  15:33:20  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morpheus.cz

Mam takovej dotazecek, trenujete nekdo nejak pety pro warlocka?
Osobne sem si myslel ze to nejde..ale ted jak nejede cast serveru sem se ze srandy podival na nejakej server na trolly a zjistil ze je u warlock trenera je demon trainer.
Nikde sem nic moc o nejaky moznosti trenovani summonu u warlocka nenasel




Daemon trainer prodává kouzla pro jednotlivé miniony. Nebo snad dělá něco více?
Ale na obrazovce u postavy (tlačítko "C") v záložce "pet" jsou nějaké training bodíky, ne? já tam mám neustále 0 :(
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 04/03/2005 :  15:59:55  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
U demon trainera se kupuji knihy (grimoares), které učí pety nová kouzla nebo vylepšují stará. Je to stejné jako si ty kupuješ skilly. žádné body na to nejsou, je to opět stejné jako u skillů, neboli se to zpřístupňuje levelem.
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 07/03/2005 :  14:03:15  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
quote:
...Taky sem si sel pro succuba na 20lvl, projit cely barrens to je doba :) Pak v Ashenvale to bylo trosku vo hubu, ale slo to.



Pockej, az budes plnit quest na felhuntera, to si teprve uzijes praci v tylu nepritele :)
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 07/03/2005 :  14:11:39  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

Jj s Impem uz to je pohodka ja ho pouzivam porad i kdyz mam sucubu.



Kazdy pet ma svoje pro a proti

Imp - sice nic nevydrzi, ale ve skupine, kdy vsem pridava staminu je dobrej, navic jeho firebolty se taky hodi
Voidwalker - funguje jako tank a v PvP se jako posledni zachrana hodi jeho schopnost sacrifice
Succuba - ta ma smysl, az kdyz ma seducing, neni nad to, kdyz svadi orc huntera, ktery se vas prave pokusil zabit ... chudak nevi, co si ma myslet :) ... navic je super, kdyz se umi skryt, to je pak prekvapeni, kdyz se vedle toho osamoceneho warlocka najednou objevi necekany pomocnik :)
Felhunter - dobrej proti vsemu, co na vas kouzli

Na kazdou situaci se hodi jiny, ale dost zalezi, jak to s nim hrac umi, videl jsem video z PvP, kde jel manik jen s impem a dal 3 hrace
Go to Top of Page

bubu
New Member

126 Posts

Posted - 07/03/2005 :  14:26:12  Show Profile  Send bubu an ICQ Message Send bubu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BrainBox

quote:
...Taky sem si sel pro succuba na 20lvl, projit cely barrens to je doba :) Pak v Ashenvale to bylo trosku vo hubu, ale slo to.



Pockej, az budes plnit quest na felhuntera, to si teprve uzijes praci v tylu nepritele :)


Fellhuntera uz mam. Bylo ho jednodussi ziskat nez Succuba :) Ale to bylo asi tim, ze sem to delal az na levelu 35 a nejak ve 3 rano
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 07/03/2005 :  15:51:58  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jůůů, máte nějakej odkaz na warlock (vítězný) pvp?

Zatím přeperu tak maximálně zloděje..
Go to Top of Page

rams
Starting Member

15 Posts

Posted - 08/03/2005 :  16:26:59  Show Profile  Send rams an ICQ Message Send rams a Private Message  Reply with Quote
Mě se taky s Warlockem docela fajn hraje akorat sme srovnavali s magem na stejnym lvl pocet zivotu ja mel kolem 700 on 900,s manou to bylo jeste horsi ja 1300 on 1700 a to bylo nekde kolem 28 lvl tušim.
Což je docela slušny problém,prostě pokud se k tobě kdokoliv přiblíží moc blízko je s tebou amen.Nutnosti jsou poty H+M.Pokud se ke mne war nebo rogue dostane moc blizko nezbyva nez obetovat peta a na 10s ziskat cas na fear ,pak rychle imammolate,dolu armor a shadowbolt atd.Problem je v tom ze kazdej si tvyho peta vubec nevsima a jde hned do tebe.Potoze zpravidla druhy utok diky nizkymu zivotu neprezijes.A pokud narazis na protivnika ktery pouzije pot na shadow zhruba 1000 dmg absorb a to umi delat kazdej alchymista tusim od 200-220 skilu nezbyva nez zdrhnout.Navic bez speed potu me vetsina ostatnich charu dozene.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/03/2005 :  17:49:04  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rams

Mě se taky s Warlockem docela fajn hraje akorat sme srovnavali s magem na stejnym lvl pocet zivotu ja mel kolem 700 on 900,s manou to bylo jeste horsi ja 1300 on 1700 a to bylo nekde kolem 28 lvl tušim.
Což je docela slušny problém,prostě pokud se k tobě kdokoliv přiblíží moc blízko je s tebou amen.Nutnosti jsou poty H+M.Pokud se ke mne war nebo rogue dostane moc blizko nezbyva nez obetovat peta a na 10s ziskat cas na fear ,pak rychle imammolate,dolu armor a shadowbolt atd.Problem je v tom ze kazdej si tvyho peta vubec nevsima a jde hned do tebe.Potoze zpravidla druhy utok diky nizkymu zivotu neprezijes.A pokud narazis na protivnika ktery pouzije pot na shadow zhruba 1000 dmg absorb a to umi delat kazdej alchymista tusim od 200-220 skilu nezbyva nez zdrhnout.Navic bez speed potu me vetsina ostatnich charu dozene.


Warlock je caster s najvacsim poctom zivotov (dokonca poznam warlockov, ktori toto dotiahli az do extremu a maju viac HP ako warriori).
Da sa celkom dobre fungovat aj so Succubus (seduce). Rozhodne odporucam investovat do talentov, ktore zvysuju staminu o 15%, kedze warlockov primarny atribut JE prave stamina.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 08/03/2005 :  17:52:14  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
magove nemaj zadnej HP buff, warlock ho ma, to jestli si mel min zivotu nez mag, bylo o equipu - byl si proste spatne vybavenej


edit: coz je nejcastejsi problem lidi, ktery si na podobny veci stezujou. Pak jeste miluju, kdyz treba priest/druid/shaman/paladin ti rekne, ze nebude delat first aid, kdyt se prece muze healnout spellem...

Edited by - MegaDeath on 08/03/2005 17:53:31
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 09/03/2005 :  09:14:22  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Takže zvyšovat staminu i na úkor spirit?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/03/2005 :  09:16:42  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
tak to v kazdym pripade, tvoje atributy bych podle priority seradil takhle:
1. stamina
2. intelect
3. sila+agilita+spirit

casto sezenes "zeleny" obleceni, ktery ma +x stamina a +x intelect najednou - to je to na co se zamer primarne
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 09/03/2005 :  09:29:51  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jsem na 29 levelu, životů mám 9xx - 1150, záleží na impovi, jídle, zbrani. Při oblékání dávám přednost právě bonusům na staminu..

Jestli moc nekecám tak mám staminu 4x + 4x magický bonus z oblečení, takže něco přes 80..

Jak hůl, tak dýka, tak měčík co používám mají minimálně +4 na staminu (v lepším případě +7)

Ale nejsem nějakej optimalizátor, mnoho oblečků by se nechalo zreevidovat, zahodit a koupit aktuální, odpovídající levelu :)))


Co se týká pvp.. Obětovat voidíka a získat max 30sec klidu, je pěkné, ale mnoho povolání se dokáže za boje vyléčit.. i několikrát..
Po spadnutí šítu jsi bez peta, bez štítu a bez many... Pokud nechci bojovat, tak běhám s voidem, pokud chci bojovat, běhám se sucubou.. ta většinou dělá vetší damage než já a dost hráčů jí jde po krku :)


Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/03/2005 :  09:33:39  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
sucuba musi bejt vyrazena z boje jako prvni, to jeji svadeni je takova svinarna...
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/03/2005 :  13:35:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
a jak je na tom v pvp felhunter ?
zrovna včera jsem si ho vyquestoval a ta abilita mi příjde v pohodě .)

jen nevim co přesně za magii dokáže sežrat

nějakej příklad ? :)

jinak já jedu itemy stamina+intellect
nebo intellect+spirit

Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 09/03/2005 :  17:23:17  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Vyplatí se dávat talenty do shadowboltu?
Go to Top of Page

drzka
Starting Member

Joker

2 Posts

Posted - 09/03/2005 :  21:10:52  Show Profile Send drzka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun

quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by flekoun
Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D


Warlock v PvE problemy urcite nema. V PvP je to horsie, hm... pochybujem, ze si neporazitelny. Roguovia (hlavne UD) a Priesti robia Warlockom viac ako VELKE problemy. Warlock ma najlepsie AoE v hre, aj ked jeho pouzitie je velmi riskantne (momentalne totiz kvoli bugu +fire rezist neznizuje damage z Hellfire), avsak pri dostatku +sta predmetov a dobrom priestovi je to XP machine :P.
Bohuzial Internal a Doom su velmi rare random dropy.
Warlock je dost tazke povolanie, ale ma obrovske moznosti.




Věř mi že warlock je v 1v1 neporazitelný.Priest je naprostá malina, rogue není o nic těžšího zabít než wara.Přiznávám že UD rogue je kvůli forsakenu trochu drsnější ale nic s čím bych si nepororadil.

Go to Top of Page

drzka
Starting Member

Joker

2 Posts

Posted - 09/03/2005 :  21:15:15  Show Profile Send drzka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flekoun

quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by flekoun
Ja mam warlocka na 33 levlu. Můžu říct že v PvE problémy nemam.Myslím si že jsem schopen docela rychle zabíjet moby.v PvP je Warlock nejlepší charakter ve WOWu.Na 1vs1 je neporazitelnej.V mass PvP je velice užitečnej, díky jeho DoTům , kurzím, rain of fire , hellfire. Sice to není takový AoE dealer jako mág , ale rozhodně se nestratí.Já jsem s ním zatím velice spokojen, protože mě hrát za něj zatím skvěle baví.Každý nový kouzlo je originální.Už se těším na infernála a Dooma , to bude teprv prdel :D


Warlock v PvE problemy urcite nema. V PvP je to horsie, hm... pochybujem, ze si neporazitelny. Roguovia (hlavne UD) a Priesti robia Warlockom viac ako VELKE problemy. Warlock ma najlepsie AoE v hre, aj ked jeho pouzitie je velmi riskantne (momentalne totiz kvoli bugu +fire rezist neznizuje damage z Hellfire), avsak pri dostatku +sta predmetov a dobrom priestovi je to XP machine :P.
Bohuzial Internal a Doom su velmi rare random dropy.
Warlock je dost tazke povolanie, ale ma obrovske moznosti.




Věř mi že warlock je v 1v1 neporazitelný.Priest je naprostá malina, rogue není o nic těžšího zabít než wara.Přiznávám že UD rogue je kvůli forsakenu trochu drsnější ale nic s čím bych si nepororadil.



warlock neni spatnej ale neporazitelnej neni s huntrem das warlocka o 4 lvl vic a podle situace bych rek ze i o vic
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 10/03/2005 :  04:54:45  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
Jako u vsech i u warlocka je dulezite na co se chces zamerit jestli PvP nebo PvM.
U PvP je nejlepsi ficet staminu na itemech max jak to jen jde nejlepe serku "Eagle" (Stamina Intelect) a talenty Demonology + Affiction.Zbran 1H mec a v ruce Firestone.
Pak se to v PvP dela tak ze pokud mas (a je to nejlepsi) udelaneho Voidwalkera zapnes mu "Soul Link" (31 bodu v Demonology)a zacnes rezat svou obet nebo toho kdo te napadl promixujes to s debufama a divte se co za narez se zacne dit :o).
Pokud jste visi lvl a mate penize nebo znameho enchatera doporucuju "Fiery weapon" na dyku nebo mecik (rychla dyka bude samozrejme to nejlepsi) u levelu 60 to znamena 100-200 damage kazdy hit a nejlepsi na tom je ze je jedno jestli mlatite Platovaneho manika nebo Cloth castera pac je to Magic a navic malo kdo ma naslapany fire resistance.
Mam warlocka 58 a nemam zamereni na tyhle veci ale mam take shamana 60 a mel jsem moznost si to rozdat s warlockem 60kou ktery mel tyhle vecicky na stejnem levelu mel 4500 hp ja mam 3400 :o) a navic pulku damage ktery delam bere pet 3x me sejmul a s toho 2x to bylo tak tak ale sejmul me.
Byly casi kdy jsem mel dojem ze warlock je nepouzitelny na PvP 1v1 ale uz tomu neverim :o).
U paladina je to jina story pac toho musis prohanet a sat mu manu pak teprve delat nejaky damage navic ted warlock bude mit improved Drain mana tak to bude jeste lepsi.

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51

Edited by - Roman76 on 10/03/2005 05:03:45
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 10/03/2005 :  22:56:10  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
ja mam warlocka na lvl 23. driv jsem si rikala,ze je dost v pohode, ale posledni 3 lvl mam dojem,ze to silne nezvladam:-) bez miniona si ani neskrtnu, manu mam vecne na nule a jakmile zautoci vic, nez jedna potvora, tak nepomaha ani healthstone, ani lektvary a jsem ztracena.
je nejaka obecna rada na to, do ceho davat a do ceho nedavat talenty? ja to zatim tak nejak placam, moc moudra z toho nejsem, tak bych byla rada za pomoc:-) nebo nejaka strategie boje - cemu se vyhnout, co preferovat,jaky kouzla a tak? v parte jsem dobra tak akorat na plosny kouzlo a na summon, jinak mam pocot, ze warlock je v parte hodne slabej. mozna hraju blbe, ale rada bych se poucila:-)
jinak se sucubusou mam hodne dobry zkusenosti a naopak mi vadi shadow bolt rank 4, ma sice slusnej dmg (az 100),ale strasne dlouho nabiji, zere hrozne moc many a po jednom utoku na me natahne potvoru i pres voida a kohokoli jinyho.

Harra

Edited by - Harra on 10/03/2005 22:59:35
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000