Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 warlock
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 10/03/2005 :  23:23:09  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
nerad ti to rikam ale jako UD rogue se sesmahnu warlocka klidne o par levelu vejs a fakt mi to nedela zadny problemy :)
warlock je pro me na sundani nejsnazsi povolani
priest si muze nahodit shield, mag si blinkne ( pote co ho sejmu z hidu )
ale warlock muze tka maximalne zdrhat a ..... umrit

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 11/03/2005 :  01:00:48  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Harra: Tak přesně takové pocity mám i já, sám bych to nenapsal lépe :) Také jsem na 23 lvl. Já jsem dal zatím jen 3 talenty do staminy, ostatní šetřím až si budu jistý kam s nima. Ale zatím dost tápu. S tím shadowboltem je to fakt, když jsem ve skupině, tak velice časté je, že než ho vůbec stačím udělat tak skupina už potvoru zabije. Mimochodem, občas tě tam potkám :)
Go to Top of Page

Julian
New Member

128 Posts

Posted - 11/03/2005 :  08:36:45  Show Profile Send Julian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

nerad ti to rikam ale jako UD rogue se sesmahnu warlocka klidne o par levelu vejs a fakt mi to nedela zadny problemy :)
warlock je pro me na sundani nejsnazsi povolani
priest si muze nahodit shield, mag si blinkne ( pote co ho sejmu z hidu )
ale warlock muze tka maximalne zdrhat a ..... umrit



Nikdo neni uber proti vsem. Warlock ma proti vsem UD problemy. Mozna by na UD rogua sla taktika hit'n'run pomoci succuby. Seduce -> zdrhnout o neco dal. Kdyz pak pujde po me, nechat ho mlatit succubou a zdrhat, kdyz pujde po succube, tak se obratit a nahazet na nej co se da. No tohle je jen teorie :), ale kdyz se bude warlockovi darit, drzet si ho od tela, tak ma sanci. A pokud mam zrovna VW, tak jen sacrifice a zdrhat :).

No comment
Go to Top of Page

eda2
Starting Member

4 Posts

Posted - 11/03/2005 :  13:21:47  Show Profile Send eda2 a Private Message  Reply with Quote
Mam 24 lv warlocka ma 1140 HP a jsem s postavou velice spokojen. Potvory dostanu o 3-5 lvl vyssi. Strategii pouzivam
nasledujici. (nazvy pisi z hlavy) Curse of agony, coruption, imolate v tu chvilku je nob u me nasleduje fear a kdyz utika
tak drain soul (je to dobry kouzlo ze ma velkej dosah kdyz utocnik utika hodne daleko tak shadow bolt nestrelim)
kdyz se vraci tak prerusim drain soul a jeden searching pain nob je u me jedna dve rany holi a znova fear a to je vetsinou konec. Dulezity je si hlidat demona aby pri fearu nebezel za nobem a nevytahl dalsi. Pri dualech pouzivam obdobnou taktiku
obcas jeste utikam dokolecka aby imp mohl nerusene strilet. Zatim nejvetsi problemy v dualech mam s hunterem. Paladin a rogue me jeste nikdy na stejnem lvl nedostal ale obcas to bylo fakt o fous. V pvp se nemrtvejm vyhejbam jak jen to jde
je to jak kdyby vam sebrali 50 % vasich zbrani to je jeden z duvodu proc uvazuji za prejdu na stranu hordy.
Jinak build jdu 13-destruction 7-affiliction 31-demology
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 11/03/2005 :  21:20:10  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
Diky za info, ten postup zkusim:-)

Magic - vazne? to je ostuda, ja te snad jeste nezaregistrovala:-)

a jeste jedna vec, kdyz si dam odnaucit talenty, uplne mi zmizi nebo s emi jen objevi dole a muzu si je rozdelit znovu?

Harra
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/03/2005 :  01:45:33  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
talenty si můžeš rozdělit znovu

Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 12/03/2005 :  12:55:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by eda2

Mam 24 lv warlocka ma 1140 HP a jsem s postavou velice spokojen. Potvory dostanu o 3-5 lvl vyssi. Strategii pouzivam
nasledujici. (nazvy pisi z hlavy) Curse of agony, coruption, imolate v tu chvilku je nob u me nasleduje fear a kdyz utika
tak drain soul (je to dobry kouzlo ze ma velkej dosah kdyz utocnik utika hodne daleko tak shadow bolt nestrelim)
kdyz se vraci tak prerusim drain soul a jeden searching pain nob je u me jedna dve rany holi a znova fear a to je vetsinou konec. Dulezity je si hlidat demona aby pri fearu nebezel za nobem a nevytahl dalsi. Pri dualech pouzivam obdobnou taktiku
obcas jeste utikam dokolecka aby imp mohl nerusene strilet. Zatim nejvetsi problemy v dualech mam s hunterem. Paladin a rogue me jeste nikdy na stejnem lvl nedostal ale obcas to bylo fakt o fous. V pvp se nemrtvejm vyhejbam jak jen to jde
je to jak kdyby vam sebrali 50 % vasich zbrani to je jeden z duvodu proc uvazuji za prejdu na stranu hordy.
Jinak build jdu 13-destruction 7-affiliction 31-demology


edo jestli das na tvym lvl24 potvoru ktera je lvl29, tak ses fakt hodne dobrej, ale na tak nizkym levelu jeste nemuzes soudit silu svoji postavy
ad ty duely - na lvl24 jeste rogue nema zadny dulezity ability a pravdepodobne si jeste nemohl poznat, co to znamena stun lock, pockej az budes bojovat proti rogue lvl30 - ten uz ma cheap shot (4sec stun) a kidney shot (1-5sec stun) a na lvl34 dostane jeste blind, pak asi trosku zmenis nazor :)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/03/2005 :  08:36:43  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
První malá vítězství: Dostal jsem rogue o dva levely výše než já, jednoho o level níž a jednoho warlocka o dva levely výše :) Pokaždé si začali oni. Ani jednou jsme nepoužil fear a seduction... (i když byli z aliance)

Byl jsem na levelu 33..
Go to Top of Page

Magic
New Member

114 Posts

Posted - 14/03/2005 :  09:24:24  Show Profile Send Magic a Private Message  Reply with Quote
Jak jsi to dokázal? Co jsi kouzlil?
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 14/03/2005 :  14:07:59  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
To Harra:

Shadow Bolt pouzivej pouze v pripade, ze na nej mas cas (a manu :), tj mob neutoci na tebe a proto ti jeho kouzleni neprerusi. Misto SB radeji pouzivej Searching Pain ... dava o neco mensi dmg, ale je mnohem rychlejsi, takze za stejny cas jich zvladnes vykouzlit vic a ve vysledku i ten dmg je vyssi.
Pokud jsi porad bez many, tak ji neplytvej prave temi SB, ale zkus strategii ze na moba posles voidwalkera, zakouzli CoA a Corruption a pak jen dokola Life Tap a Drain Life ... tim budes moba postupne vysavat, ty budes mit stale manu a navic mu tim nezasadis vetsi okamzite dmg nez tvuj VW, takze agro bude porad na nem.
Jinak ver tomu, ze i ve skupine ma warlock svoje misto ... s impem je to blood pact, ktery vsem clenum skupiny pridava staminu - HP, healthstony, soulstone pro clena, ktery muze ressovat, se succubou kontrola davu .. seducing
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 14/03/2005 :  14:25:13  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
warlock v parte? no warlock ma silny AoE kouzla, jinak jen kvuli soulstonu bych ho nebral
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/03/2005 :  14:36:06  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Malé ohlédnutí za nedělním pvp...

Zloděj útočící ze zálohy: okamžitě jsem obětoval voida (chudáček) - 700hp štít, healthstone pro alespoň malou náhradu zdravíčka...
Na zloděje DOT trojici boží: Immolate, Corruption,Curse of Agony... Tohle by mu mělo ožužlat alespoň polovinu životů..
Štít drží.. jeden shadowbolt..
Pokud štít ještě drží: druhý..
Au au au.. už jde do masa...
Immolate... 15 sec co vydrží je hrozně krátká doba :))))
Shadowburn... když umřel, proč se mi nevrátil soulshard? ... :)

Dle potřeby vylohnit lahvičku...

Shadowburny kombinovat dle volné many a cooldownu :( V boji se zlodějem ale většinou mám many moc, co se nedostává jsou životy :)

p.s. Fear jsem nepoužil ne protože jsem pan superférový, ale protože jsem si na něj v průbehu boje vůbec nevzpoměl :((( pan panikář :)

Warlock: Poslal na mne felhuntera.. lekl jsem se.. nejsem žádnej nebojsa...
Sukubko, sežer ho...
Trojice boží na warlocka
Shadowbolt (občas malinko přerušovanej felhunterem)
Shadowbolt (občas malinko přerušovanej felhunterem)
Shadowburn..

Poklona mrtvolce kolegy...

Kvapný útěk před bandou alíků :)


p.s. Na levelu 32 jsem získal warlockou róbičku... Quest (hromada questíků) se získává na levelu 31? Nutnost :)) Róbička a jedny nárameníky = +300hp
V době bojů jsem měl něco kolem 1700hp..


Nějaké vaše poznatky?

Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 15/03/2005 :  09:17:38  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
warlock ma moc hp, nerf pls

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/03/2005 :  09:43:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no otázka je jestli se warlock k tomu kouzlení vůbec dostane že protože co jsem já zkoušel, tak než se pořádně rozhoupal, tak se válel na zemi , stačilo cheapshot, kidney shot při 4 bodech kombo, když to zkouší znova, tak jednu dvě rány dám, pak gouge, no a když mám jed na meči i dýce, tak jde k zemi hodně rychlééé, případně kick do řiti ještě při opětovném kouzlení
Go to Top of Page

kotte
Starting Member

96 Posts

Posted - 15/03/2005 :  09:46:04  Show Profile Send kotte a Private Message  Reply with Quote
warlock je super, dnes nad ranem nam konecne v Brs padla infernal knizka pro warlocka a kdyz jsme se vratili do if, warlock infernala vyvolal, privedl na AH a ztratil... chaosem se pak situace dala prirovnat k legendarnimu "mass murder" videu na AH od warlocka z US verze....
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 15/03/2005 :  09:56:14  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
no myslim ze za tohle pouziti infernala by se mel suspendovat account nebo tak neco
Go to Top of Page

kotte
Starting Member

96 Posts

Posted - 15/03/2005 :  10:28:13  Show Profile Send kotte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

no myslim ze za tohle pouziti infernala by se mel suspendovat account nebo tak neco



whine...
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/03/2005 :  11:56:22  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
quote:
whine...



Nepouzivej cizi vyrazy, kdyz neznas jejich vyznam :)
Go to Top of Page

kotte
Starting Member

96 Posts

Posted - 15/03/2005 :  12:12:55  Show Profile Send kotte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BrainBox

quote:
whine...



Nepouzivej cizi vyrazy, kdyz neznas jejich vyznam :)



za a/ vyznam znam a na MeDuv prispevek se hodi, vsadim se, ze MeDa by s chuti bannoval i lidi co na US serveru privedli stitchese do goldshire... spousta tech lidi urcite videla infernala poprve a je to rozhodne lepsi zazitek nez lide stojici v IF AH v ohni...
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 15/03/2005 :  12:57:48  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
za ten ohen by to melo bejt samozrejme automaticky
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2005 :  14:22:57  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

no otázka je jestli se warlock k tomu kouzlení vůbec dostane že protože co jsem já zkoušel, tak než se pořádně rozhoupal, tak se válel na zemi , stačilo cheapshot, kidney shot při 4 bodech kombo, když to zkouší znova, tak jednu dvě rány dám, pak gouge, no a když mám jed na meči i dýce, tak jde k zemi hodně rychlééé, případně kick do řiti ještě při opětovném kouzlení



No, schopnost obětovat peta je vlastnost peta, ne? Takže jde o to, neztratit hlavu :) Klidně můžu být stunlej a já nevím co, ale už mě může chránit bariéra...

Dostává rogue combo bodíky i za ránu, která jde do immune?
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 15/03/2005 :  14:59:17  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
tak vcera sem slavil svuj nejvetsi uspech nakopal sem prdel paladinovi o 4 levely vyssim nez ja asi to ale byla naka lama kdyz nemnel manu tak se vubec nelecil :0
mimochodem kolikrat na nekoho muzu hodit fear nez je imuni nebo to ma paladin naky skil?

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:07:31  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

tak vcera sem slavil svuj nejvetsi uspech nakopal sem prdel paladinovi o 4 levely vyssim nez ja asi to ale byla naka lama kdyz nemnel manu tak se vubec nelecil :0
mimochodem kolikrat na nekoho muzu hodit fear nez je imuni nebo to ma paladin naky skil?



4x a pak je imuní. paladin je v pohodě, stačí z něj vysát manu(paladin jí moc většinou nemá) a pak mezz nuke mezz nuke a jde k zemi.Pala je snadný sousto stejně jako war.

Hus da masta?
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:10:21  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
Co sem slyšel o věcech v novym patchi:

Firestone +15 dmg to fire spells
Spellstone +1% critic spell chance
fear(na 60lvl) : asi 200 many

Ten fear nasere ale není to tak hrozný. Spellstone je hezkej a firestone nevim nevim, je to málo.


Hus da masta?

Edited by - flekoun on 15/03/2005 15:11:17
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:11:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by spajdr

no otázka je jestli se warlock k tomu kouzlení vůbec dostane že protože co jsem já zkoušel, tak než se pořádně rozhoupal, tak se válel na zemi , stačilo cheapshot, kidney shot při 4 bodech kombo, když to zkouší znova, tak jednu dvě rány dám, pak gouge, no a když mám jed na meči i dýce, tak jde k zemi hodně rychlééé, případně kick do řiti ještě při opětovném kouzlení



No, schopnost obětovat peta je vlastnost peta, ne? Takže jde o to, neztratit hlavu :) Klidně můžu být stunlej a já nevím co, ale už mě může chránit bariéra...

Dostává rogue combo bodíky i za ránu, která jde do immune?



No jo, ale on peta zrovna neměl s tou jestli dostanu combo za immune tak to fakt nevím, zatím jsem tuhle hlášku u svého rogue neviděl
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/03/2005 :  15:32:19  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Nevim jak u warlockova stitu ,ale u absorbu od priesta pointy rogue nedostava(takze asi taky ne)...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 17/03/2005 :  01:00:07  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
felhound nebo infernal jak to je kdo uz to podstoupil

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

shambaaaaL
Starting Member

2 Posts

Posted - 17/03/2005 :  18:46:35  Show Profile  Send shambaaaaL an ICQ Message Send shambaaaaL a Private Message  Reply with Quote
Lum dul ako pozeram urobil si si charakter podla toho navodu.Lenze ten tipek to kritizoval
Go to Top of Page

Ulan Baatar
Starting Member

6 Posts

Posted - 18/03/2005 :  02:39:27  Show Profile  Send Ulan Baatar an ICQ Message Send Ulan Baatar a Private Message  Reply with Quote
taky jedu warlocka - zatim lvl 45 a sem nad miru spokojenej, jsem teda undead takze kosim alianci a problem s undeadama teda odpada ;)
jinak vyborny je sacrifice voidwalkera - pouzivam hlavne kdyz me nekdo napadne zatimco kosim moby, obetujes - dostanes 1000hp absorpcni auru, vypijes flasku rychlyho behu a ses pryc, staci namanit udelat sucubu a muzes se vratit na pomstu...

Neznalek, Undead Warlock @ Dragonmaw [Malevolence Incarnate]
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:21:57  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
ted brousim na netu a koukam, ze warloci muzou mit toho specialniho ohnivyho kone - Warlock Felsteed nevite jak a kdy s eda ziskat??

Harra
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:25:57  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Harra

ted brousim na netu a koukam, ze warloci muzou mit toho specialniho ohnivyho kone - Warlock Felsteed nevite jak a kdy s eda ziskat??


je to skill, lvl40
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/03/2005 :  10:55:16  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
wow, no to je parada!!!!

Harra
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:03:05  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Harra

wow, no to je parada!!!!


asi je to jako kompenzace ze to, ze kupujes vic skillu - skilly pro warlocka a pro pety a nebo mozna proto, aby vubec nekdo hral warlocka
Go to Top of Page

flekoun
Starting Member

97 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:06:56  Show Profile Send flekoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Harra

wow, no to je parada!!!!


asi je to jako kompenzace ze to, ze kupujes vic skillu - skilly pro warlocka a pro pety a nebo mozna proto, aby vubec nekdo hral warlocka



Heh, no je pravda že na 40 levlu po koupeni kouzel sem měl asi 3g :))

Hus da masta?
Go to Top of Page

Harra
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:13:03  Show Profile  Visit Harra's Homepage  Send Harra an ICQ Message Send Harra a Private Message  Reply with Quote
no ja si hlavne na lichym lvl rikam, z euz s emi penizky konecne zacinaji stradat a pak buch, sudej lvl a od trenera se vracim se 30s :-)
na normalniho kone bych nikdy nenasetrila:-)

ale hlavne ja myslela, ze tenhle warlockej je jen pro hordu, libil se mi a az dneska (po 26lvl) jsme zjistila,z eho maji warloci:-D

Harra
Go to Top of Page

ko56
New Member

123 Posts

Posted - 18/03/2005 :  11:38:52  Show Profile  Send ko56 an ICQ Message Send ko56 a Private Message  Reply with Quote
a kolik bude stat nebo zdarma
Go to Top of Page

BrainBox
Starting Member

8 Posts

Posted - 18/03/2005 :  12:31:40  Show Profile Send BrainBox a Private Message  Reply with Quote
Stoji te jenom manu jeho vykouzleni, jinak je uplne zadara. Staci jen na lvl 40 zajit do Ratchet a mas ho ... Vcera jsem do tri do rana jenom grindoval, abych si ho uz konecne mohl poridil. Vypada vazne uzasne, jizda na nem je mnohem lepsi nez orgasmus ;)
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 18/03/2005 :  12:39:44  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BrainBox

Stoji te jenom manu jeho vykouzleni, jinak je uplne zadara. Staci jen na lvl 40 zajit do Ratchet a mas ho ... Vcera jsem do tri do rana jenom grindoval, abych si ho uz konecne mohl poridil. Vypada vazne uzasne, jizda na nem je mnohem lepsi nez orgasmus ;)



tvy orgasmy bych teda fakt nechtel
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 20/03/2005 :  11:14:22  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Dejte si pozor na quest ziskani Orb of Orathil, je na lev 40.
Ten quest spociva v tom ze ten orb ziskate od nejakeho warlocka v Desolaci a pak mate jit za nejakou zenskou co ma chajdu uprostred bazin zapadne od Theramore. Tahle warlocka na 62 lev vam z ty orby vykouzli demona ktereho musite v urcitem casovem limitu zabit nez se vrati.
Ten demon sam o sobe je dost drsnej, to by tak nevadilo, ale ten quest nejde prozatim z duvodu bugu nejspis opakovat, je to i na thottbotu. Cili vemte si sebou nekoho tak na lev 50 nejlepe at vam vykryje zada, resp. demona dorazi, zabije ho za vas ci tak...

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 20/03/2005 11:15:38
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 21/03/2005 :  09:16:24  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
jesli se nepletu tak myslis tento http://www.thottbot.com/?q=2877 qest co je na lvl 35 a vybral sem za nej http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=15106 zenska vyvola demona 40 - poprve sem sel na toho demona sam byl sem 36 ubral sem mu asi tolik ze sem doufal ze umre smichy bohuzel neumrel on ale ja, pak sem dal abandon qest a nahodou do chajdy pribehl mag 42 od zenske sem vzal znova qest a ten mag toho demona pro mne zabil sice u toho malem umrel ale zabil ho ta stafka je za cestu felhounda

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 21/03/2005 :  15:32:52  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mefisto

nerad ti to rikam ale jako UD rogue se sesmahnu warlocka klidne o par levelu vejs a fakt mi to nedela zadny problemy :)
warlock je pro me na sundani nejsnazsi povolani
priest si muze nahodit shield, mag si blinkne ( pote co ho sejmu z hidu )
ale warlock muze tka maximalne zdrhat a ..... umrit


Pac jsi jeste nepotkal poradneho warlocka zamereneho na pvp a navic gankovacka rouge je neprekonatelna v duelu s poradnym warlockem specnutym na pvp muzes rovnou skocit do zdi a namalovat si tam frnak :o)).
Rogue pokud nezacne ze stealthu a s cold bloodem je onicem.

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 21/03/2005 :  15:46:57  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
taky si kupujes rouge aby ses libil pritelovi?
Go to Top of Page

ko56
New Member

123 Posts

Posted - 21/03/2005 :  16:10:54  Show Profile  Send ko56 an ICQ Message Send ko56 a Private Message  Reply with Quote
nevim ale v pvp me nesundal skoro nikdo na stejnem lvl kdyz byl cas kdyz mu pouziju feal tak me nesundaj a jeste za nema beha pet muzu si snch dobirat lif a jeste mam zivot sice jen na dobrani 550 a muzu si to udelat jen jednou a jeste resis stim uz nema skoro sanci jak me sunda mam zas spatky dost vysoky zivot a on moc nebude mit

pro normální lidi dekódoval Isac:
nevím, ale v PvP mě nesundal skoro nikdo na stejném levelu, když je čas tak použiju fear, protivník mně nedává damage,běhá za ním pet a navíc na něj hodím drain life, doplním si svoje životy a jeho zraním

další dobrá věc je soulstonem, po oživení mám docela dost životů a many narozdíl od protivníka

Edited by - Isac on 21/03/2005 16:46:52
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/03/2005 :  16:41:01  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ko56

nevim ale v pvp me nesundal skoro nikdo na stejnem lvl kdyz byl cas kdyz mu pouziju feal tak me nesundaj a jeste za nema beha pet muzu si snch dobirat lif a jeste mam zivot sice jen na dobrani 550 a muzu si to udelat jen jednou a jeste resis stim uz nema skoro sanci jak me sunda mam zas spatky dost vysoky zivot a on moc nebude mit



Taky z Mongolska? j/k

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 21/03/2005 16:41:18
Go to Top of Page

ko56
New Member

123 Posts

Posted - 21/03/2005 :  20:11:40  Show Profile  Send ko56 an ICQ Message Send ko56 a Private Message  Reply with Quote
ne z ukrajiny a omlouvam se za to heh ted jak to ctu
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 21/03/2005 :  22:47:38  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Pak se nemáš za co omlouvat, ty narážky byly proto že se najde spousta Čechů co píše ještě mnohem hůř než Ty
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 22/03/2005 :  00:39:35  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Pak se nemáš za co omlouvat, ty narážky byly proto že se najde spousta Čechů co píše ještě mnohem hůř než Ty


Treba ja

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 24/03/2005 :  13:22:54  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Taky se vám stává, že běžíte a běžíte a najednou běžíte bez peta? A nebo se neustále otáčíte za každých pár metrů čekáte, až ten moulala přiběhne :((

Jak to pak vypadá na vyšších levelech? Běhají peti tak rychle jako koníci? Nebo každé vyndání koně = spálený soulshard za peta po slezení?
Go to Top of Page

bubu
New Member

126 Posts

Posted - 24/03/2005 :  15:13:09  Show Profile  Send bubu an ICQ Message Send bubu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Taky se vám stává, že běžíte a běžíte a najednou běžíte bez peta? A nebo se neustále otáčíte za každých pár metrů čekáte, až ten moulala přiběhne :((

Jak to pak vypadá na vyšších levelech? Běhají peti tak rychle jako koníci? Nebo každé vyndání koně = spálený soulshard za peta po slezení?



Kdyz bezis/jedes furt rovne, tak pet vetsinou stiha Jak ale delas klicky a pohybujes se pres hory a doly, tak musis delat pauzy, aby te pet dohnal.

Jinak kdyz pet dostane treba disease a zemre a ja pak vyvolam novyho peta, tak ten novej pet ma na sobe ten disease z predchoziho peta. To je asi bug co ? Se mi i stalo ze dostal pet root pak zemrel a ja ho uz nevyvolal a druhej den kdyz sem ho vyvolal tak byl hned rootlej
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 24/03/2005 :  15:27:06  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
peti jsou cely zabugovany, blizz to vi, ale ...
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000