Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 corellian corveta
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/01/2005 :  14:53:42  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
V corvete je jenom schema ne? Powerplant v DWB.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/01/2005 :  15:02:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

V corvete je jenom schema ne? Powerplant v DWB.



nee pokud me pamet neklame tak schema je quest reward a powerplant je loot z corvetty.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 25/01/2005 :  15:07:02  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Takhle, ja samozrejme Corvettu nepotrebuju delat, ale chci se tam podivat a taky chci pomoci, takze samozrejme nabizim kladivo a sve sluzby o vikendu.

....mozna AV-21 powerplant bych rad...

ja pudu taky, pomuzu rad.

PS jaky povolani doporucite na vypravy a lootovani kraytu, kimogil, nightsisters..

Uvazuju o kombu master doctor, master swordsman, ubiju s tim krayta?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/01/2005 :  15:23:23  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
to nevim ja videl riflemana huntit krayta. Solove ho daval. Nic proti Power plant,ale ten vetsinou patri tomu koho je mise, pokud se majitel nedohodne jinak.

Edited by - Jorssk on 25/01/2005 15:23:55
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/01/2005 :  16:38:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ad krayt NS etc.

Sword,mdoc staci (btw na krayta staci i msword a novice medic). Krayta si das se swordem k snidani a o riflemanovi ani nemluve. U NS je podminka mit compost se stunem, protoze obcas mivaji NS po ruce stun baton a bez compostu s protekci na stun jsi v ..... (sam jsem vyzkousel ).

To Jorssk: v zadnym pripade si nenarokuju powerplant a badge bych rad splnil samozrejme taky, protoze nemam ani jednu. Powerplant odkoupim od toho co ho lootne, dostane jako dar, ....

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 25/01/2005 16:40:06
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 25/01/2005 :  16:49:14  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
hlásim se
badge nemam

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 25/01/2005 :  20:10:21  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jdu taky
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 25/01/2005 :  21:50:54  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Idem

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 25/01/2005 :  21:52:57  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Doufám, že to bude teda o víkendu, tak nějak v době odpolední siesty :o)
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 25/01/2005 :  21:53:27  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ja bych sel asi taky...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/01/2005 :  15:52:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ale ja listek delat nebudu, na to ted absolutne nemam cas.. takze zde - udelejte si vicekrat (kazdy muze mit u sebe jen jeden) kdyby se nepovedlo napoprve..

Neutral: (Jabba)
Destroy Mission:
tady dostanete zadani - Bruce McBrain: Jabba's Palace, Tatooine Entrance area (-580 –6220)
na jednom z tehle mist naleznete dokument a ten pak zanesete tomu, co vam zadal ukol
1st - Maulers ?Stronghold? on Naboo(POI)
2nd - Rogue CorSec(POI)
3rd - Dath Nightsister Slave Camp(POI) - You don't have to go all the way down. When you enter the cave, in the first large open area if you look at the overhead map (Ctrl+M) you will see a small cove on one side. There is a decayed/destroyed container there, do a search on it. You don't have to go down and kill the protector or the elder (though that was fun!).

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 26/01/2005 :  16:16:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Pokud máte zájem, mám furt lístek na Neutral Assasination.

Ta je ale ku*evsky těžká, takže takhle do startu bych jí fakt nedoporučoval.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 26/01/2005 :  17:20:31  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Mam na prodej kvalitni stun composite brneni, co mi zbyly po olusriel:
Popis:
všechno přes 80% a vice
stun 40%
37000/37000 - (nepouzita ;-)

K dispozici jsou helmy, chesty, boty, rukavice (vice ani nepotrebujete:)
Pokud ma nekdo zajem pst.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/01/2005 :  05:34:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Janek - Pokud se nepletu tak listek nejde predavat, a assasin asi jeste nezmaknem :)

Olusriel - Za kolik?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/01/2005 :  15:10:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Mam na prodej kvalitni stun composite brneni, co mi zbyly po olusriel:
Popis:
všechno přes 80% a vice
stun 40%
37000/37000 - (nepouzita ;-)

K dispozici jsou helmy, chesty, boty, rukavice (vice ani nepotrebujete:)
Pokud ma nekdo zajem pst.



Beru ...Jorsskovi nic neprodavej .

Kolik chces?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 27/01/2005 :  15:35:52  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Janek - Pokud se nepletu tak listek nejde predavat, a assasin asi jeste nezmaknem :)

Nepleteš. Já jen aby se vědělo že ho mám, taky jí potřebuju udělat.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/01/2005 :  18:00:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Janek - Pokud se nepletu tak listek nejde predavat, a assasin asi jeste nezmaknem :)

Olusriel - Za kolik?



A předávat se prej dají, stačí ji strčit do nějakého droida a předat si droida.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 27/01/2005 :  18:06:38  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
exploiters

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2005 :  05:30:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Oni jdou dat do droida? Me nesli dat ani do pitomiho baglu nebo do domku.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:43:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Oni jdou dat do droida? Me nesli dat ani do pitomiho baglu nebo do domku.


no kdybys nebyl hluchej a sklerotickej, tak tohle říkal koudy už někdy hodně dávno ve hře

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:58:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Sklerotickej sem to priznavam
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/01/2005 :  16:01:38  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Moc se omlouvam ze sem neprisel ale mel sem potize z netem
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/01/2005 :  17:17:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja se taky omlouvam, jako jeden kvuli kterymu se to presouvalo na vikend me to jeste vice stve. V poledne jsem musel odjet a vratil jsem se az tedka . Jeste jednou sorry.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 30/01/2005 :  21:38:14  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Ja se taky omlouvam, jako jeden kvuli kterymu se to presouvalo na vikend me to jeste vice stve. V poledne jsem musel odjet a vratil jsem se az tedka . Jeste jednou sorry.


to mas dobry ja myslel ze bude vecer a kdyz sem prisel tak mi rekli ze byla v 14 :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  00:28:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
pristi ?vikend? by se sla neutral rescue,
udelejte nekdo listek a ja nastuduju navod :-D

jeste bychom mohli taky zabehnout jednou na tu neutral destroy, kdyz ma jestera listek..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  00:53:05  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jeste bych mohl zhodnotit tuhle dnesni (vcerejsi)

bylo nas 7, takze prvni 3 SBD nas rozprasili jak se dalo cekat..

nicmene hlavne diky vyrazne zlepsene lecebne podpore dance se mi podarilo prezit
a diky statecnemu rozhodnuti obetovat ostatni cleny skupiny jako kanonfutro se mi podarilo i utect
a korvetu dokoncit..

tudy ale cesta nevede.. nepredpokladam, ze bychom v sedmi ustali 3 SBD, ale to ze nas znicili behem asi 10 sekund se mi zda jako dost velka katastrofa..
(prekvapilo me jak rychle zabili lukase - on ma sice obe def na capu, ale nema ranged mitigaci - je to kvuli tomu ? osobne mam dojem ze ja, ac def. stacker, R. mitigace 2, dostavam od SBD mnohem vetsi sodu nez treba dedmen nebo girossczr, co jsou riflemani a maji ranged mitigaci 3)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/01/2005 :  07:54:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jo, je to kvuli ranged mitigation. Pokud vim, tak dmg se distribuuje do nejake maximalne vyse. Cim vyssi ranged mitigation, tim nizsi je maximalni dmg co muzes dostat. Alespon takto jsem to pochopil. Plati stejne i v pripade melee mitigation. Dobry priklad byl napriklad na Tusken Executioner. Ja jako rifleman jsem dostal strafe shotem do 1k a muj kamos swordsman dostal incap, tzn. pres 3k. Nejlepsi kombinace je samozrejme: Ranged, Melee Miti a high melee a ranged def. Jestli si pamatuju tak aby fungovalo ranged miti musis mit equiplou ranged zbran a naopak.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:10:02  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jo, je to kvuli ranged mitigation. Pokud vim, tak dmg se distribuuje do nejake maximalne vyse. Cim vyssi ranged mitigation, tim nizsi je maximalni dmg co muzes dostat. Alespon takto jsem to pochopil. Plati stejne i v pripade melee mitigation. Dobry priklad byl napriklad na Tusken Executioner. Ja jako rifleman jsem dostal strafe shotem do 1k a muj kamos swordsman dostal incap, tzn. pres 3k. Nejlepsi kombinace je samozrejme: Ranged, Melee Miti a high melee a ranged def. Jestli si pamatuju tak aby fungovalo ranged miti musis mit equiplou ranged zbran a naopak.



jo tak to je jina.. v tom pripade kdyz mam VK, tak me SBD jebou jako bych mel RM 0 .. pak se mi asi vyplati, kdyz mezi nimi klickuju, zahodit to VK a vzit pistolku, protoze stejne jim nic neubiram, tak aspon vice vydrzim..
to musim priste vyzkouset :-D

co se tyce nejlepsi kombinace, tam bude asi problem, protoze jak jsem to zbezne prohlizel, tak RM 3 maji master ranged povolani a to se pak neda nakombit.. i kdyz mozna.. musim propocitat..

edit: krasne to vyjde.. master TK, master rifle a diky FS defensim uz neni treba vetev z fencera staci novice a mas vsecky 4 na capu..
akorat stoji za h...o def. vs stat.. hlavne zamrzi vs dizzy 15 a vs KD 20..
a taky nedosahnes na master brawlera - o kterem me tusim janek presvedcoval, ze kvuli intim.2 se hodne vyplati mit..

vidim to ze asi ozelim 3 body melee def. (budu mit 122) a zrusim uplne fencera a radeji dam vetev z pitolera - takze def. vs dizzy bude55 vs KD 70

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 31/01/2005 09:25:35
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/01/2005 :  10:59:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No to je prave ono. Problem SBD je ten, ze oni nepouzivaji melee utok, ale pouze ranged, jako droideka. Takze melee char, kdyz k nemu dojde tak se SBD "neprepne" do melee utoku, jako 99 procent vsech NPC. Tim padem jsi v haji. Idealni je stahnout SBD na nejakyho high RM chara, za nim doc, kteryho ho bude healovat. Meleecka do nej musi porad mlatit. Nejvetsi dmg vetsinou stejne dela rifleman, ale v tuto chvili si nejsem jistej, jaky ma v DW SBD resisty.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/01/2005 10:59:58
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:48:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
no uz jsem se rozhodl, jakmile dodelam granatnika a FS, tak zahodim duelista a ostatni melee z brawlera a udelam si master rifle / TKM / trickshot.. a budu prepinat na dalku rifle a na blizko VK
myslim ze vice se vyplati def. vs dizzy a KD a ty dalsi, nez mit 3 body v Me.Def.
edit: vlastne jeste vyjde na R. supp. 2, takze melee def. bude 124..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 31/01/2005 11:52:39
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 31/01/2005 :  14:57:18  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
nejmenší defensy má SBD na acid, electricity a tuším že heat. Takže pokud někdy bude akce do DWB, hodilo by se i pár plameno/kyselino metčíků
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/01/2005 :  16:17:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

nejmenší defensy má SBD na acid, electricity a tuším že heat. Takže pokud někdy bude akce do DWB, hodilo by se i pár plameno/kyselino metčíků



Commando je uplne na houby :)). Vzdycky jsem videl grupy, healeri, master BHs, riflemani, sem tam sword jako tank na neco jineho nec SBD, a squad leader jehoz kvality nikdy nedocenuje.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/02/2005 :  05:47:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
bez Commanda a BH sundas SBD jen z tezka. Maji proti nim cool zbrane a asi si koukal blbe dokonce i do DW chodi BH a commanda. Jinak listek na Destroy corvettu mam, mohli by jsme ji dat nekdy tendle vikend?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/02/2005 :  08:29:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Commanda v DW jsem fakt nevidel.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 01/02/2005 :  13:08:57  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Commanda v DW jsem fakt nevidel.


http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=102188
http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=96544

A podle tohoto
http://swg.allakhazam.com/db/bestiary.html?swgbeast=3333
by acidoflusačka na něj byla po LLC nejlepší, hned po ní plamenomet.

Edited by - Drizzt DoUrden on 01/02/2005 13:33:32
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:12:22  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/02/2005 :  17:55:32  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW


jaktoze nepomohl ? sword je snad na sbd uber pro dmg.. ale musis mit ten co dela blast..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/02/2005 :  20:02:43  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW


jaktoze nepomohl ? sword je snad na sbd uber pro dmg.. ale musis mit ten co dela blast..


Tak bez Power Hammeru je Swordsman hovno Swordsman.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/02/2005 :  09:04:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Prohlednete si obrazek SBD postnuty od Jedi Knighta, SBD ap heavy, resist: BLAST 100%, Kinetic 85.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:31:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Prohlednete si obrazek SBD postnuty od Jedi Knighta, SBD ap heavy, resist: BLAST 100%, Kinetic 85.



Ehm, Koudy ještě nebýt Jedi
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:38:44  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Sel bych taky, co proto potrebuji ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:53:27  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW


jaktoze nepomohl ? sword je snad na sbd uber pro dmg.. ale musis mit ten co dela blast..


Sword s blast dmg?Myslis baseballku?

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:06:19  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW


jaktoze nepomohl ? sword je snad na sbd uber pro dmg.. ale musis mit ten co dela blast..


Sword s blast dmg?Myslis baseballku?



rofl..

no ja nevim jestli to je zrovna blast, nejak jsem si mece a kladiva neprohlizel.. ale vsichni rikaji, ze na turrety a SBD je dobry sword no tak nevim..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:07:08  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Sel bych taky, co proto potrebuji ?


no jen rict :-D

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  22:08:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Thanks. Kruci jak ja bych se tam vydal. Jenze jsem swordman a to bych vam asi moc nepomohl. Skoda no, byl jsem pouze na zacatku DW


jaktoze nepomohl ? sword je snad na sbd uber pro dmg.. ale musis mit ten co dela blast..


Tak bez Power Hammeru je Swordsman hovno Swordsman.



nojono, akorat to pak neni mečíř, ale vlastne kladivoun mocný..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/02/2005 :  10:31:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nevím, já v korvetě jednou bušil do SBD mečem a divil jsem se, že mu to nic neubírá, protože na ten dmg měl 100% resist. Tak jsem musel přepnout na power hammer a už to šlo. Nevím, kde sebrali ten obrázek, na který jsem postnul odkaz výš, ale tam má na blast 100% resisty. Že by byly různé verze SBD?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/02/2005 :  10:48:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme ze jsou dva druhy SBD. Na Corvette je slabsi SBD a v DW je samozrejme mnohem odolnejsi. Proto to slo. V DW Sword nema co delat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 04/02/2005 :  10:56:00  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
a nebude na nej lepsi double bladed lightsaber a jedi master defender?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2005 :  11:06:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

a nebude na nej lepsi double bladed lightsaber a jedi master defender?




Staci ctyri a vice knightu

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/02/2005 11:07:18
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/02/2005 :  12:04:15  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Olusriel

a nebude na nej lepsi double bladed lightsaber a jedi master defender?




Staci ctyri a vice knightu


ROFL.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000