Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Czech Alliance <CzA>
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 07/12/2005 :  18:50:27  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
kwebs co takhle psat vsechny tve posty do jednoho prispevku?

za B) taky se asi nekdy vratim... nekdy... mno... let it be...

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 07/12/2005 :  19:42:01  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Vadi to snad tolik? Tak radsi budu drzet hubu abych tady nedostal po tlame

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74

Edited by - Kwebs on 20/12/2005 16:44:19
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 19/12/2005 :  07:10:47  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Tedka se z novými hráci rozbil pytel

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 20/12/2005 :  20:36:58  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Tedka se z novými hráci rozbil pytel

ono je SOE ma v pytlich???

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/12/2005 :  09:52:15  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

quote:
Originally posted by Kwebs

Tedka se z novými hráci rozbil pytel

ono je SOE ma v pytlich???


ne, soe je ma u prdele..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 21/12/2005 :  17:06:17  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 21/12/2005 17:09:56
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 21/12/2005 :  17:16:49  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy



Ja zadny komplexy nemam a nepotrebuju neco prekousavat sem v pohode a psychicky vyrovnanej a na tu perlu sem davno zapomel az budu potrebovat odbornou pomoc vyhledam ji sam dik za upozorneni jinak ted se hraje dobre skoda ze uz se nemam skym hadat.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 21/12/2005 :  18:11:27  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy



Ja zadny komplexy nemam a nepotrebuju neco prekousavat sem v pohode a psychicky vyrovnanej a na tu perlu sem davno zapomel az budu potrebovat odbornou pomoc vyhledam ji sam dik za upozorneni jinak ted se hraje dobre skoda ze uz se nemam skym hadat.

tak mi vysvetli proc tam furt zminujes me? Neni to poprve cos neco takovyho rekl. Dela ti to dobre navazet se do nekoho kdo se nemuze branit (protoze tam neni)?Ubozacku..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 21/12/2005 18:14:21
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 21/12/2005 :  18:23:11  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy



Ja zadny komplexy nemam a nepotrebuju neco prekousavat sem v pohode a psychicky vyrovnanej a na tu perlu sem davno zapomel az budu potrebovat odbornou pomoc vyhledam ji sam dik za upozorneni jinak ted se hraje dobre skoda ze uz se nemam skym hadat.

tak mi vysvetli proc tam furt zminujes me? Neni to poprve cos neco takovyho rekl. Dela ti to dobre navazet se do nekoho kdo se nemuze branit (protoze tam neni)?Ubozacku..



Jen se vztekej vybij si zlost ulevi se ti jinak to co sem napsal to bylo takova chvilkova vzpominka na tvy chovani tak to na co sem myslel se prevedlo na klavesnici no sem vedel ze se to dozvis pac vetsina impu sou bonzacci jako Paja napriklad.Reknu to takle to chce klid a nohy v teple ber to trochu s humorem ja sem se do tebe nechtel navazet a jak pises ze to nebylo poprvy tak to nejak nechapu krome naseho staryho sporu o blbou perlu sem o tobe nic nikdy nerek. tecka smitec
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 21/12/2005 :  18:34:31  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy



Ja zadny komplexy nemam a nepotrebuju neco prekousavat sem v pohode a psychicky vyrovnanej a na tu perlu sem davno zapomel az budu potrebovat odbornou pomoc vyhledam ji sam dik za upozorneni jinak ted se hraje dobre skoda ze uz se nemam skym hadat.

tak mi vysvetli proc tam furt zminujes me? Neni to poprve cos neco takovyho rekl. Dela ti to dobre navazet se do nekoho kdo se nemuze branit (protoze tam neni)?Ubozacku..



Jen se vztekej vybij si zlost ulevi se ti jinak to co sem napsal to bylo takova chvilkova vzpominka na tvy chovani tak to na co sem myslel se prevedlo na klavesnici no sem vedel ze se to dozvis pac vetsina impu sou bonzacci jako Paja napriklad.Reknu to takle to chce klid a nohy v teple ber to trochu s humorem ja sem se do tebe nechtel navazet a jak pises ze to nebylo poprvy tak to nejak nechapu krome naseho staryho sporu o blbou perlu sem o tobe nic nikdy nerek. tecka smitec

ja se nevztekam jsem naprosto v klidu jen tohle delaji naprosti ubozaci. A nevim co tim chovanim myslis? Ty ses urazil jak 10ti letej fracek tak se spis zamysli nad sebou. Urazil ses po tom, co jsi za 5 minut nedokazal lootnout draka (pritom ja jsem se v klidu podival, ze tam byla premium perla ) tak nevim nevim. A btw, rekl jsi toho o me vic, tak nekecej

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 21/12/2005 18:35:46
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 21/12/2005 :  20:15:00  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

akohu ty jsi na tom asi hodne spatne psychicky kdyz me pomlouvas na CZE kdyz uz ani nehraju co? Njn trotlik co nedostal perlu A jeste predskolackym stylem ta Lady Valarian vypada jako krizeny natekly prase krizeny s konem a carmaxem. Chapal sem to 2 dny po tom, ale mesic co uz nehraju a porad jsi to neprekousnul, to uz hranici s komplexy



Ja zadny komplexy nemam a nepotrebuju neco prekousavat sem v pohode a psychicky vyrovnanej a na tu perlu sem davno zapomel az budu potrebovat odbornou pomoc vyhledam ji sam dik za upozorneni jinak ted se hraje dobre skoda ze uz se nemam skym hadat.

tak mi vysvetli proc tam furt zminujes me? Neni to poprve cos neco takovyho rekl. Dela ti to dobre navazet se do nekoho kdo se nemuze branit (protoze tam neni)?Ubozacku..



Jen se vztekej vybij si zlost ulevi se ti jinak to co sem napsal to bylo takova chvilkova vzpominka na tvy chovani tak to na co sem myslel se prevedlo na klavesnici no sem vedel ze se to dozvis pac vetsina impu sou bonzacci jako Paja napriklad.Reknu to takle to chce klid a nohy v teple ber to trochu s humorem ja sem se do tebe nechtel navazet a jak pises ze to nebylo poprvy tak to nejak nechapu krome naseho staryho sporu o blbou perlu sem o tobe nic nikdy nerek. tecka smitec

ja se nevztekam jsem naprosto v klidu jen tohle delaji naprosti ubozaci. A nevim co tim chovanim myslis? Ty ses urazil jak 10ti letej fracek tak se spis zamysli nad sebou. Urazil ses po tom, co jsi za 5 minut nedokazal lootnout draka (pritom ja jsem se v klidu podival, ze tam byla premium perla ) tak nevim nevim. A btw, rekl jsi toho o me vic, tak nekecej



Neminim se s tebou opet hadat o kravine a moc dobre vis ze toho draka sem nemoh lootnout pac sem se snazil utyct pred dalsima dvema co po me sli a vyt dobe byl loot celej pojebanej:) a nejsem urazenej a nic o tobe nerikam
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 21/12/2005 :  21:48:51  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
jj taky se uz o tom nechci hadat jen bych rad kdyby sis podobne pripominky nechal priste. Dekuji

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 22/12/2005 :  08:52:28  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

jj taky se uz o tom nechci hadat jen bych rad kdyby sis podobne pripominky nechal priste. Dekuji




Beru na vedomi hrajes uz WoW?
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 22/12/2005 :  09:20:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

jj taky se uz o tom nechci hadat jen bych rad kdyby sis podobne pripominky nechal priste. Dekuji




Beru na vedomi hrajes uz WoW?

v sobotu zacnu muzem spolu mam taky lvl 15

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 22/12/2005 :  13:07:29  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

jj taky se uz o tom nechci hadat jen bych rad kdyby sis podobne pripominky nechal priste. Dekuji




Beru na vedomi hrajes uz WoW?

v sobotu zacnu muzem spolu mam taky lvl 15



Ja tam ted aspon tejden nebyl a pocitam z kdyz to ted zapnu budu stahovat nakej velkej patch jesi to uz zabalili do vanocniho havu. Spis ted kosim krayty a vydelavam se Sherkarem
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 12/02/2006 :  13:20:08  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tak co Airvashi jak to vidis se svym navratem pokud si dobre pamatuju rikal si ze po Vanocich se vratis ale nerek si po kterych.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/02/2006 :  12:26:57  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak co Airvashi jak to vidis se svym navratem pokud si dobre pamatuju rikal si ze po Vanocich se vratis ale nerek si po kterych.


jo, hrat s airvashem je parada, skoda ze v SWG patril k rebel scumu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 13/02/2006 :  21:41:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tak co Airvashi jak to vidis se svym navratem pokud si dobre pamatuju rikal si ze po Vanocich se vratis ale nerek si po kterych.


jo, hrat s airvashem je parada, skoda ze v SWG patril k rebel scumu..



Tak mu ve WoWku telni az ho uvidis aby se tu objevil a neco napsal on uz sem vubec nechodi:)
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 17/02/2006 :  19:49:06  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwebs

Tedka se z novými hráci rozbil pytel



jj asi tak..v podnelok mi maju dorucit SWG: Total Experience a ked bude emboska tak si dokupim obi wana + dokupim ramku aby som mal aspon 1.5 GB (to snad bude musiet stacit)

a dovtedy precitat nejake navody pre total noobov :D
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 14/03/2006 :  08:48:11  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

quote:
Originally posted by Kwebs

Tedka se z novými hráci rozbil pytel



jj asi tak..v podnelok mi maju dorucit SWG: Total Experience a ked bude emboska tak si dokupim obi wana + dokupim ramku aby som mal aspon 1.5 GB (to snad bude musiet stacit)

a dovtedy precitat nejake navody pre total noobov :D




Kuvaa kde sou ty dva(ROBERION,AIRVASH) co si me jako uplnyho noobika vzali do parady.Uz se konecne vratte
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 14/03/2006 :  14:10:40  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
ze bych prisel dnes postrilet par impiku nad endor? :)

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/03/2006 :  08:36:44  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

ze bych prisel dnes postrilet par impiku nad endor? :)



A fofrem voe nebo me selze pistole.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/03/2006 :  10:31:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by airvash

ze bych prisel dnes postrilet par impiku nad endor? :)



A fofrem voe nebo me selze pistole.


(+1)
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/03/2006 :  15:16:28  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by airvash

ze bych prisel dnes postrilet par impiku nad endor? :)



A fofrem voe nebo me selze pistole.


(+1)



Ty se moc nesmej a taky pospichej nebo ti vyrabuju barak.
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 18/03/2006 :  20:42:09  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
oni nam ty baraky este stoji?

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 18/03/2006 :  22:22:00  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

oni nam ty baraky este stoji?



Nevim jak si to zaridil Rob ale o ten tvuj se stale staram ja mam preci admina.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/03/2006 :  02:30:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Proc by nestaly? Maintanence je vypnuta.
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 19/03/2006 :  11:40:48  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
hohoho, mazec... jinak jak to vypada? ja 25.5 maturuju a pak bych se prisel asi podivat, protoze budu mit hafec casu... da se to hrat? je to horsi/Lepsi nebo jak? :)

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/03/2006 :  19:14:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hrat se to da urcite, se stavem tesne po NGE se to neda srovnat
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/03/2006 :  21:04:50  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

hohoho, mazec... jinak jak to vypada? ja 25.5 maturuju a pak bych se prisel asi podivat, protoze budu mit hafec casu... da se to hrat? je to horsi/Lepsi nebo jak? :)



Je to rozhodne lepsi.Uvidis sam:)
Go to Top of Page

Kwebs
Starting Member

73 Posts

Posted - 21/03/2006 :  08:24:59  Show Profile  Send Kwebs an ICQ Message Send Kwebs a Private Message  Reply with Quote
Sry ale Modem je pooooooooooořad na raklamačce a už mam absták dohral sem vsecky hry co mam v kompu

SWG - Eclipse | CzA | Wayen Torr | Jedi Kinght | CL90
SWG - Eclipse | BoH | Ayiena Torr | Scout trooper sniper | CL74
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 29/05/2006 :  09:45:44  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

hohoho, mazec... jinak jak to vypada? ja 25.5 maturuju a pak bych se prisel asi podivat, protoze budu mit hafec casu... da se to hrat? je to horsi/Lepsi nebo jak? :)



Tak co jak dopadla matura? Uz se chystas na navrat potrebujem te jako senatora.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 30/05/2006 :  16:31:21  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Almychu a Akhe dneska je zasedani CZA ukazte se jakozto jediny aktivni.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 31/05/2006 :  14:14:40  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Almychu a Akhe dneska je zasedani CZA ukazte se jakozto jediny aktivni.

to vas teda moc neni

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 31/05/2006 :  21:22:14  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Almychu a Akhe dneska je zasedani CZA ukazte se jakozto jediny aktivni.

to vas teda moc neni



Tak akorat.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 01/06/2006 :  21:47:08  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Halooooó Airvashi.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2006 :  11:11:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Halooooó Airvashi.


lol

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

optick
Starting Member

2 Posts

Posted - 29/06/2006 :  09:54:30  Show Profile  Send optick an ICQ Message Send optick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Almychu a Akhe dneska je zasedani CZA ukazte se jakozto jediny aktivni.

to vas teda moc neni



Tak akorat.




no co ani malo ani moc proste dva :)
Go to Top of Page

Kana
New Member

109 Posts

Posted - 05/07/2006 :  02:24:39  Show Profile  Send Kana an ICQ Message Send Kana a Private Message  Reply with Quote
to je tak malo rebelu?

Dr.Shadow WILDHAMMER
undead rogue
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/07/2006 :  07:13:44  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
rebelu by bylo celkem dost, kdyby si novacci neudelali vlastni guildu -EHC-
Go to Top of Page

Kana
New Member

109 Posts

Posted - 07/07/2006 :  17:58:20  Show Profile  Send Kana an ICQ Message Send Kana a Private Message  Reply with Quote
takze EHC je ceska guilda?
a este kolik je v CZA aktivnich hracu?

Dr.Shadow WILDHAMMER
undead rogue

Edited by - Kana on 07/07/2006 17:59:05
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 07/07/2006 :  23:48:47  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kana

a este kolik je v CZA aktivnich hracu?



Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion

Edited by - Dreik on 08/07/2006 10:12:55
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/07/2006 :  16:18:51  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kana

takze EHC je ceska guilda?
a este kolik je v CZA aktivnich hracu?



ja, akoh, akhemar, alty nepocitam
Go to Top of Page

Gedrex
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/07/2006 :  13:35:40  Show Profile  Visit Gedrex's Homepage  Send Gedrex an ICQ Message Send Gedrex a Private Message  Reply with Quote
quote:

ja, akoh, akhemar, alty nepocitam


jeste Aeido :) proste vetsina cechu co jsou od A

Gedrex as. Irrataki Abela(SWG - Infinity) as. Irrataki Abela(SWG - Eclipse) as. Aeido Mai-Shre(SWG - Eclipse)
GW - DNA, EVE - GenealogyCZ, Gedrex CZ

Go to Top of Page

Kana
New Member

109 Posts

Posted - 18/07/2006 :  14:01:11  Show Profile  Send Kana an ICQ Message Send Kana a Private Message  Reply with Quote
pekny samy Ačka

Dr.Shadow WILDHAMMER
undead rogue
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 22/07/2006 :  19:32:56  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak kdo se praští přes kapsu?
http://www.astrafit.cz/info/X-WING-STARFIGHTER--REPLICA-1901/
mají tam i repliky mečů
http://www.astrafit.cz/SUPER-HRACKY/
a dokonce i voicechanger vader-masku za celkem rozumnou cenu
http://www.astrafit.cz/info/DARTH-MASK-WITH-VOICE-CHANGER-1905/
a pro imperiální socky i bez voicechangeru za čtyři kila
http://www.astrafit.cz/info/DARTH-VADER-MASK-1916/

Edited by - SNowie on 22/07/2006 19:44:56
Go to Top of Page

Gedrex
Starting Member

16 Posts

Posted - 25/07/2006 :  14:23:15  Show Profile  Visit Gedrex's Homepage  Send Gedrex an ICQ Message Send Gedrex a Private Message  Reply with Quote
juuuuu!!!!! ze bych do toho sla?

Gedrex as. Irrataki Abela(SWG - Infinity) as. Irrataki Abela(SWG - Eclipse) as. Aeido Mai-Shre(SWG - Eclipse)
GW - DNA, EVE - GenealogyCZ, Gedrex CZ

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/08/2006 :  08:05:22  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ted se asi tak dva tejdny neukazu pocitam tak od stredy nebo ctvrtka delame novou kuchyn,hajzlik a koupelnu a nepude me delsi dobu proud tak si to beze me uzijte a sbirejte FP.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/09/2006 :  17:24:15  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
v sobotu 9.9. odjizdim na 14 dni do Rumunska, takze pokud neco tak na Akoha (snad se uz objevi) nebo Akhemara
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 07/09/2006 :  19:01:06  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

v sobotu 9.9. odjizdim na 14 dni do Rumunska, takze pokud neco tak na Akoha (snad se uz objevi) nebo Akhemara

do rumunska ? tkato hodne stesti ...

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000