Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

zorz
Starting Member

5 Posts

Posted - 02/03/2009 :  10:52:49  Show Profile Send zorz a Private Message  Reply with Quote
Zdar chlapi. Nehraju MMO dlouho a mám zkušenost pouze s LOTRO, ovšem každej nějak začínal, že... jenže časem mi došlo, že moje srdce víc touží po PvP a protože v Ettenmoors se skloňoval Darkfall všemi pády, v poslední době jsem tuhle hru sledoval a vážně mě zaujala. Docela rád bych jí zahrál, ale má to několik velkých ALE.

Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 02/03/2009 :  11:18:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorz

Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.


wow... prostě wow
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:01:54  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
zorz: Kdybsi dávno bych s tebou souhlasil, kromě UO a WoW jsem vlastně taky nehrál nic déle než 2 roky, respektive 2 měsíce, jenže po zkušenosti s AOC a WAR jsem slova jako profík či amatér ze svého slovníku vyškrtl, už asi nadobro.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:24:07  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by zorz

Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.


wow... prostě wow


Po špatnych zkušenostech s WHO a AoC radši čekam, jak se to vyvine. Lidi věřili v AoC i WHO, oba celkem zklamani, prostě už radši opatrnost...

Faktem je, že propagace a distribuce z jejich strany je mizerna. Jejich web radši no comment. Stejne s tim prodejem, nedostupnosti a relativni předraženosti vzhledem ke konkurenci.

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:30:38  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Web a propagace je mi ukradená (ostatně se to dost dobře propaguje samo), cena je mi srdečně u řiti. Nežiju z kapesnýho, abych brečel nad rozdílem v řádech jednotek ojro.
Sice je to takový trochu problematičtější, ale nepoděláme se... Není kam spěchat. Nechápu proč furt někdo pyskuje. Sice bych si taky rád už zahrál, ale pro pár dní se svět nezboří.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:34:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
chtel bych se zeptat, jaka je hra z pohledu melee ? kdyz vam cil zacne zdrhat nebo kitovat, da se ten cil zabit ? jsou nejaky ability na zpomaleni cile treba ?
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:43:51  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
sprintujes za nim a sekas :)

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 02/03/2009 :  12:58:41  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

sprintujes za nim a sekas :)



A kdo má menší spotřebu staminy? Ten kdo sprintuje, nebo ten kdo sprintuje a u toho seká? Neměl s tím problémy AoC?
Go to Top of Page

Dotik
Starting Member

89 Posts

Posted - 02/03/2009 :  13:04:48  Show Profile  Visit Dotik's Homepage  Send Dotik an ICQ Message Send Dotik a Private Message  Reply with Quote
Vezmeš si luk a sejmeš ho...do zad dáváš 2x dmg, takže jde dolů celkem rychle...

DarkFall - Mrs Alexis (ReD)
UO Drachenfels - Alexis (CzH)
EQ - Thorg
WoW - Trpaslo
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/03/2009 :  14:13:56  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Musím se pochlubit prvnim jezdidlem ..

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_kun2.jpg

Trosku me naštvala jedna věc, na koni můžete používat pouze jednoruční zbraň, což mě po 2 dnech trenovani obouručních mečů nepotěšilo.

Jo a pak ještě druhá věc kůň je šedivej, tzn že vám ho může beztrestně kdokoliv ve městě zabít pod zadkem, věže po něm ani nebliknout..

co naopak potěšilo, kůň umí plavat :)

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_kun_plave.jpg

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 02/03/2009 14:20:38
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/03/2009 :  14:35:45  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior



Jo a pak ještě druhá věc kůň je šedivej, tzn že vám ho může beztrestně kdokoliv ve městě zabít pod zadkem, věže po něm ani nebliknout..




nice :)
Go to Top of Page

Goodfellas
Starting Member

16 Posts

Posted - 02/03/2009 :  14:37:22  Show Profile Send Goodfellas a Private Message  Reply with Quote
na kolik to teda vyjde prachu v cz? a je tam hodne lidi v zonach?
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 02/03/2009 :  14:46:55  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
bude sa dat v dohladnom case kupit aj krabicova verzia hry?
Go to Top of Page

Ymir
Starting Member

1 Posts

Posted - 02/03/2009 :  21:28:39  Show Profile  Send Ymir an ICQ Message Send Ymir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

bude sa dat v dohladnom case kupit aj krabicova verzia hry?




Tak to by mě taky zajímalo, krabicová verze a kartčika, jestli nevyjde ani jedno, holt se budu muset nšjak smířit s tím, že si DFO nezahraju, ale bude to těžké...
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 02/03/2009 :  21:38:15  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Musím se pochlubit prvnim jezdidlem ..

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_kun2.jpg

Trosku me naštvala jedna věc, na koni můžete používat pouze jednoruční zbraň, což mě po 2 dnech trenovani obouručních mečů nepotěšilo.

Jo a pak ještě druhá věc kůň je šedivej, tzn že vám ho může beztrestně kdokoliv ve městě zabít pod zadkem, věže po něm ani nebliknout..

co naopak potěšilo, kůň umí plavat :)

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_kun_plave.jpg




Pekne ja uz mam asi 4 travy na mounta ale este sem se nedostal k tomu abych si ho vyrobil. Musim rict ze ten konik je opravdu pekny. Jak budu mit nake penize na skill a pistalku hned se vrhnu na vyrobu.

Jinak sem dneska cely den tezil a vyrobil asi 150 mecu uz si zacinam pripadat jak naky armadni zasobovac. By me zajimalo jak nekdo muze tezit bez makra ja bych to vydrzel asi tak 10min a znicil bych si za chvili mys.

quote:
Originally posted by Goodfellas

na kolik to teda vyjde prachu v cz? a je tam hodne lidi v zonach?



Cenu sem psal uz v jinem topicu a hracu ve start zonach bylo hodne ikdyz se me zdalo ze tam sice sou hraci ale goblinove se jim nak zdejchli.

quote:
Originally posted by Methodius

bude sa dat v dohladnom case kupit aj krabicova verzia hry?




Pochybuju ze kdy krabice bude. A ser na krabici tak leda se ti na ten kus plastu k nicemu bude prasit. A pokud neni kreditka tak se holt musi poprosit nekdo z okoli kdo kreditku ma. ( Rodice, kamaradi, atp. )

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 02/03/2009 21:42:11
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 02/03/2009 :  21:38:46  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Krajec

sprintujes za nim a sekas :)



A kdo má menší spotřebu staminy? Ten kdo sprintuje, nebo ten kdo sprintuje a u toho seká? Neměl s tím problémy AoC?


Kdyz do nekoho sekas tak mu ubiras staminu ... kolik - to zalezi na dmg a jelikos do zad dostava 2x tak se staminou vyjde lepe ten co seka ale musi se trefovat. Jinak u kazdy zbrane se da naucit spec. utok na kratkodobe zbrzdeni protivnika.

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 02/03/2009 :  21:42:11  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
Jinak dnes sem okusil jake to je byt PK. Nabindovalo me to stone na malem ostrove kde se respawnujou ostatni mrtva PK. Tak sem se hned PK statusu zbavil jejich kilenim a jeste sem si nabral dobrou karmu do celeho radku :-P do zasoby kdyz budu potrebovat nekoho sejmout. Treba nekoho poradne nafarmenyho :)

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/03/2009 :  22:05:22  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda
Jinak sem dneska cely den tezil a vyrobil asi 150 mecu uz si zacinam pripadat jak naky armadni zasobovac.



Sem s nima ! :)

Jakou maji dmg vyraběné obouručáky ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 02/03/2009 :  22:21:55  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by kajda
Jinak sem dneska cely den tezil a vyrobil asi 150 mecu uz si zacinam pripadat jak naky armadni zasobovac.



Sem s nima ! :)

Jakou maji dmg vyraběné obouručáky ?



Ty uplne zapladni trpaslici co nestoji zlato ted 49,5 ale porad roste.
Ty co potrebuji 30g kolem 51,1
Pokud by si nake chtel tak me kontaktuj ingame pro CZ hrace mam slevy
Jinak normalne vyrabim jednorucaky protoze u nich se me zda ze lip roste skill. Ted mam nakych 200ingotu coz na par mesu este staci ale doslo drevo.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 02/03/2009 22:33:46
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/03/2009 :  12:00:05  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by zorz

Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.


wow... prostě wow

nevim jestli wow je ta spravna reakce kdyz vezmes v potaz WoW :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 03/03/2009 :  13:16:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja trochu nechapu proc se mu smejete,ale muzete se zacit smat i me.
Ja naopak hraju MMO,hral sem jich kupu ale tohle to jsem nevidel snad ani na ruskejch free serverech. O darkfallu vim asi 3 roky,aktivne ho sleduju asi 4-5 mesic,ale na stranky a status okolo bety jsem koukal uz driv. Sedim skoro cely dny u pocitace,v praci i doma.

Do bety jsem se nedostal,par dni pred vzdanim to odsunuli o mesic,preorder jsem nedostal ani po proklikany noci u nefungujicich stranek,ted tahne druhej tejden po releasu,klienta jsem stahoval z torentu 4dny a nemuzu si to koupit ikdyz to moji kamosi hrajou.

Ja jsem na tom nepodelal nic a nemuzu delat nic lepsiho nez nadavat,stejne jako tady typek.

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 03/03/2009 :  13:49:05  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
fňuk fňuk
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/03/2009 :  14:30:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
breci jak tenkrat kdyz prisel o rare kone a volal na me gm :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/03/2009 :  14:37:41  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorz



Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.



to si trosku proti reci nemyslis? kdyby z toho chteli co nejvic penez tak zapnou preorder neomezenej a hraci treba se na tom serveru ulagujte nemyslis? evidentne nemas vubec paru o tom o cem mluvis...

navic ten poradnej web na acc bezi uplne normalne to ze se tam hold naloguje xxxxxxx hracu je uz druha vec to proste neutahne zadnej server. takovej problem ma kazda hra

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 03/03/2009 14:39:48
Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 03/03/2009 :  15:00:15  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ty uplne zapladni trpaslici co nestoji zlato ted 49,5 ale porad roste.
Ty co potrebuji 30g kolem 51,1
Pokud by si nake chtel tak me kontaktuj ingame pro CZ hrace mam slevy
Jinak normalne vyrabim jednorucaky protoze u nich se me zda ze lip roste skill. Ted mam nakych 200ingotu coz na par mesu este staci ale doslo drevo.



Nejake dobre halapartničky nebo jednoruční sekery by nebyly na skladě ?

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 03/03/2009 :  15:31:54  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

ja trochu nechapu proc se mu smejete,ale muzete se zacit smat i me.
Ja naopak hraju MMO,hral sem jich kupu ale tohle to jsem nevidel snad ani na ruskejch free serverech. O darkfallu vim asi 3 roky,aktivne ho sleduju asi 4-5 mesic,ale na stranky a status okolo bety jsem koukal uz driv. Sedim skoro cely dny u pocitace,v praci i doma.

Do bety jsem se nedostal,par dni pred vzdanim to odsunuli o mesic,preorder jsem nedostal ani po proklikany noci u nefungujicich stranek,ted tahne druhej tejden po releasu,klienta jsem stahoval z torentu 4dny a nemuzu si to koupit ikdyz to moji kamosi hrajou.

Ja jsem na tom nepodelal nic a nemuzu delat nic lepsiho nez nadavat,stejne jako tady typek.


Kdyby si sledoval i jine hry tak to odsouvani datumu vydani o mesic by ti prisla jako chvilicka. Kdyby si sledoval Darkfall jak rikas aktivne tak by si vedel ze to dela spis banda nadsencu s omezenejma zdrojema jak lidskejma tak financnima. To ze si stahoval klienta je jen tvoje blbost. Na strankach jasne psali ze prodaji pouze omezeny pocet uctu nechapu jak sis mohl bejt jistej ze zrovna ty se k nemu prez ten napor dostanes .... v klidu jsi mohl s kamaradama pockat nez uznaji hru jako ofiko hratelnou a spusti servery pro vsechny zajemce. Ja si myslim ze si muze stezovat jen naprostej naab na neco o cem se mohl dnes a denne docist jak na strankach darkfallu tak na strankach fanousku.

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 03/03/2009 :  15:39:33  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo kdy se budou prodavat dalsi accounty. Dneska jsem prohlizel oficialni stranky a nenasel jsem tam nikde o moznosti koupe ani zpravicku.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 03/03/2009 :  15:43:04  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
tak se podivej znovu

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/03/2009 :  16:12:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golgoleth

Nevite nekdo kdy se budou prodavat dalsi accounty. Dneska jsem prohlizel oficialni stranky a nenasel jsem tam nikde o moznosti koupe ani zpravicku.




http://forums.darkfallonline.com/forumdisplay.php?f=29

jinak marketing je Aventurine ukradený, některé lidi to sere a jiným je to u prdele, ale všichni pochopí pointu:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 03/03/2009 :  16:14:11  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

tak se podivej znovu



Aha... uz sem to nasel, me staci popostrcit ale nejak nechapu proc ten link na vytvoreni accountu nemaji nekde z hlavni stranky a musi se hledat na foru.
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:04:08  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
toto je ze the best.... :p

http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=146164
Go to Top of Page

zorz
Starting Member

5 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:27:08  Show Profile Send zorz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by zorz



Co mě na tom štve nejvíc je ten do očí bijící amatérismus kolem toho a očividná snaha vývojářůt vytřískat z hráčů prachy co nejrychlejc za každou cenu. Navíc pokud považujou za "release" zřízení jednoho servru, tak je to komické. Stejně tak, že nejsou schopní pro svůj produkt udělat ani pořádnej web a account managment. Hra může bejt super, ale jestli to pohřbí neschopnost tvůrců to dotáhnout, bude to vážně škoda... každopádně dneska po pročítání spousty různých fór a informací už vim, že dokud nebude k dostání trial, tak jim určitě nedám ani korunu, abych neskončil jako spousta lidí dnes, co si zaplatili hru a ještě se do ní ani nedosali, to je vážně na palici.


evidentne nemas vubec paru o tom o cem mluvis...



Zato ty jsi rozenej byznysmen Hele nemám v úmyslu se hádat, ale z toho, co jsi sám napsal, jasně vyplývá, že tady měli nedodělanou hru, zdaleka ne řádně otestovanou a sami nebyli připraveni na adekvátní release. Tak se rozhodli to střelit aspoň minimu lidí, který byli schpný utáhnout, aby získali aspoň nějaký prachy, to by samo o sobě nebylo tak hrozný, ale patří do do velkejch uvozovek, protože i spousta těch, co si to už zaplatila, furt nemůžou hrát nebo jen velice omezeně, to je fakt super
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:41:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nikdo te nenuti hrat nedodelanou hru... tj snad kazdyho volba ne? navic neznam mmo kera by vysla a byla super dodelana

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:43:05  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
Ja sem jeste neslysel ze by mel nekdo odectene penize a nemohl DF hrat.... dej me kdyztak odkaz o tom si chci precist. Vim jen ze nekomu vratili preorder atd. A omezene hrani? Jak se to projevuje?

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

zorz
Starting Member

5 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:47:16  Show Profile Send zorz a Private Message  Reply with Quote
Třeba tak, že se stojí fronty na login a ne zrovna krátký, jak jsem slyšel, to já považuju za omezené hraní a nemožnost hrát, kdy já chci. Jinak mně se ta hra líbí a nemám proti ní nic osobního. Když se to vyřeší, tak si rád zahraju, ale začátek teda totálně nezvládnutej a odvolávat se na ostatní není omluva... to jako když jiní lidi dělají něco blbě, tak já to taky můžu udělat blbě a nic se neděje jo?
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:51:47  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
me se teda jeste nestalo, ze bych nemohl okamzite lognout...

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:51:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
fronty na login? rofl prosimte nemluv uz :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kelvi
Starting Member

34 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:54:01  Show Profile Send Kelvi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorz

Třeba tak, že se stojí fronty na login a ne zrovna krátký, jak jsem slyšel, to já považuju za omezené hraní a nemožnost hrát, kdy já chci. Jinak mně se ta hra líbí a nemám proti ní nic osobního. Když se to vyřeší, tak si rád zahraju, ale začátek teda totálně nezvládnutej a odvolávat se na ostatní není omluva... to jako když jiní lidi dělají něco blbě, tak já to taky můžu udělat blbě a nic se neděje jo?



Ehm chlapce.... jeste se me nestalo ze bych cekal frontu a to se loguju kazdej den asi 5x :) ... Je videt ze tady hazis argumenty "jedna pani povidala".

"We are all brought back to life
Only to die again"
|,,|,__(O_o)_,|,,|
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/03/2009 :  17:54:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorz

Třeba tak, že se stojí fronty na login a ne zrovna krátký, jak jsem slyšel, to já považuju za omezené hraní a nemožnost hrát, kdy já chci.



zazaluj blizzard

lastfm
Go to Top of Page

zorz
Starting Member

5 Posts

Posted - 03/03/2009 :  18:00:04  Show Profile Send zorz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

fronty na login? rofl prosimte nemluv uz :D



Možná teď už se to neděje, protože už nějakej čas uběhl po releasu, každopádně z palce jsem si to nevycucal. Ale klidně se dál bav, mi to může bejt šumák.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/03/2009 :  18:58:41  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jj uz ubehlo celejch 6 dni... tj ukrutne dlouha doba...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 03/03/2009 :  19:16:00  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kelvi

quote:
Originally posted by Dynty

ja trochu nechapu proc se mu smejete,ale muzete se zacit smat i me.
Ja naopak hraju MMO,hral sem jich kupu ale tohle to jsem nevidel snad ani na ruskejch free serverech. O darkfallu vim asi 3 roky,aktivne ho sleduju asi 4-5 mesic,ale na stranky a status okolo bety jsem koukal uz driv. Sedim skoro cely dny u pocitace,v praci i doma.

Do bety jsem se nedostal,par dni pred vzdanim to odsunuli o mesic,preorder jsem nedostal ani po proklikany noci u nefungujicich stranek,ted tahne druhej tejden po releasu,klienta jsem stahoval z torentu 4dny a nemuzu si to koupit ikdyz to moji kamosi hrajou.

Ja jsem na tom nepodelal nic a nemuzu delat nic lepsiho nez nadavat,stejne jako tady typek.


Kdyby si sledoval i jine hry tak to odsouvani datumu vydani o mesic by ti prisla jako chvilicka. Kdyby si sledoval Darkfall jak rikas aktivne tak by si vedel ze to dela spis banda nadsencu s omezenejma zdrojema jak lidskejma tak financnima. To ze si stahoval klienta je jen tvoje blbost. Na strankach jasne psali ze prodaji pouze omezeny pocet uctu nechapu jak sis mohl bejt jistej ze zrovna ty se k nemu prez ten napor dostanes .... v klidu jsi mohl s kamaradama pockat nez uznaji hru jako ofiko hratelnou a spusti servery pro vsechny zajemce. Ja si myslim ze si muze stezovat jen naprostej naab na neco o cem se mohl dnes a denne docist jak na strankach darkfallu tak na strankach fanousku.


ty mi tu odpovidas typickej prispevek ze to dela banda nadsencu a co bych nechtel:)

je tu jeden fakt a to ten ze to stoji stejny prachy jako call of duty 4 akoratze je distribuce stala tadaaa 0kc vcetne dph a ze si za to koupej pekny sluzebni mercedesy.
Ale to me nestve,naopak,ja jim to preju. Co me stve je ze 7000 lidi vcetne mejch kamaradu si vklidu hraje,ale ja nemuzu a uz na to cekam druhej mesic. A to sem neudelal nic spatne. Co mam delat jinyho,radovat se?

www.boiians.cz
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 03/03/2009 :  20:27:11  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

je tu jeden fakt a to ten ze to stoji stejny prachy jako call of duty 4 akoratze je distribuce stala tadaaa 0kc vcetne dph a ze si za to koupej pekny sluzebni mercedesy.
Ale to me nestve,naopak,ja jim to preju. Co me stve je ze 7000 lidi vcetne mejch kamaradu si vklidu hraje,ale ja nemuzu a uz na to cekam druhej mesic. A to sem neudelal nic spatne. Co mam delat jinyho,radovat se?



Tobe nelibit ? Ty blbe nekecat ! A jit hrat neco jineho !!

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/03/2009 :  21:15:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty
to sem neudelal nic spatne. Co mam delat jinyho,radovat se?



brecet dal, jak uz to mas leta ve zvyku :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 03/03/2009 :  21:25:22  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
To ze to sem tam nejede se da skousnout. To ze to ma v zacatcich problemy se dalo predpokladat. To ze nemam account diky nezvladnutemu preorder systemu a zahlceni stranek me zase az tak netrapi. Jediny co mi celkem vadi je, ze maji udaje o my creditce s dennim limitem XXX XXX a kdovi co je to za kluky z garaze ... To je k zamysleni. Priznam se ze jsem cekal trochu vetsi profi pristup nez to co predvadeji. Pripomina mi to startovani UO free serveru Moria pred 10ti lety, to sme se vozrali 1x u Noeho, 1x na chalupe a pak se to "nejak spustilo". A slapalo to teda lip nez soucasny DF ...

Edited by - PRIBOO on 03/03/2009 21:29:36
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 03/03/2009 :  21:36:46  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
ma uz nekdo nejakej skill na 100?

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 03/03/2009 :  21:43:27  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

ma uz nekdo nejakej skill na 100?



Ja mam mining pres 70 :-) jinak nic

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 03/03/2009 :  21:52:52  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

To ze to sem tam nejede se da skousnout. To ze to ma v zacatcich problemy se dalo predpokladat. To ze nemam account diky nezvladnutemu preorder systemu a zahlceni stranek me zase az tak netrapi. Jediny co mi celkem vadi je, ze maji udaje o my creditce s dennim limitem XXX XXX a kdovi co je to za kluky z garaze ... To je k zamysleni. Priznam se ze jsem cekal trochu vetsi profi pristup nez to co predvadeji. Pripomina mi to startovani UO free serveru Moria pred 10ti lety, to sme se vozrali 1x u Noeho, 1x na chalupe a pak se to "nejak spustilo". A slapalo to teda lip nez soucasny DF ...



Asi tak nejak. Taky me to pripomina casy pres 10 lety. Situace je vazna ale nikoliv kriticka, da se ocekavat ze v horizontu 14 dni se k nejakemu uctu a hrani dostaneme. Dnes opet misto prodeje pad fora, pad account managementu, sakra kde se vsichni ti zajemci vzali?

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/03/2009 :  22:30:17  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Tohle nářez .. ten obrovskej skalní masiv ma na sobě podle mapy plošinu na které je podle všeho město obsazené hráči ..

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_mesto_na_skale.jpg
http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_mesto_na_skale2.jpg

ostatni fotky jsou vedle v topicu http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31456


https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 03/03/2009 :  23:31:36  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Dynty
to sem neudelal nic spatne. Co mam delat jinyho,radovat se?



brecet dal, jak uz to mas leta ve zvyku :)


njn ja brecim,ale az vytahnu vidle a pochoden tak v Recku splacou nad vejdelkem!

.po 9ty slavnostne oznamili ze spousti prodej,o 3minuty pozdejc se jim to zhroutilo na oblibene "stranku nelze zobrazit" behem 2hodin jsem se asi 3x uspesne dostal k platbe ale nikdy nedostal vysledek o jejim potvrzeni,tak jdu spat

jeste edit:

quote:
Tohle nářez .. ten obrovskej skalní masiv ma na sobě podle mapy plošinu na které je podle všeho město obsazené hráči ..

http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_mesto_na_skale.jpg
http://sugest.cz/images/phocagallery/mmo/thumbs/phoca_thumb_l_mesto_na_skale2.jpg

ostatni fotky jsou vedle v topicu http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31456


SUN (ta guilda co podle screenu obsadila to mesto) je "nadherni" komunita z DAOC a buhvi ceho vseho,a vzhledem k tomu jak to rulovali v Conanovi na Fury serveru,nebude legrace jim to sebrat:)

viz http://www.guildofsun.com/Webnodes/en/Web/SUN/News/Archive
popripade vide oslavujici jejich 10lete vyroci
http://www.guildofsun.com/Webnodes/en/SUN/Members/Viper/Movies/MISC/Teaser+SUN+10+year+anniversay
(know your enemy:)


Tak jeste edit: 23:58 opet vyprodano :) ale ma to i svetle stranky,muzu se lognout do account managementu:)

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 03/03/2009 23:59:14
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,65 seconds. on eygor Snitz Forums 2000