Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:50:55  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Jsem bez gildy. Republic of Chaldor se rozpadla, protože guild leadři usoudili, že Mortal Online bude lepší, takže přecházejí tam... a chtějí jen hráče ze severu Evropy. To mě strašně pobavilo. Kdo jen čeká, nikdy se nedočká. Jsme zvědavý, co bude chybět v Mortalu v betě a při releasu. Bez housingu se podle mně hra dá krásně přežít... a že si nemůžeš město pojmenovat, jak chceš či že musíš stavět na předem připravených místech, to mě opravdu netrápí.



Jo budes si muset najit novy domov

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:50:59  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Naštěstí nedokážu rozluštit ty zkratky, ale řekl bych, že to bude buď výsměch nebo nadávka nebo obojí (po zhodnocení tvých předchozích postů)
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:51:57  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Kajdo, a s Tebou to vypadá jak? Za co budeš hrát a kde začneš?
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:54:59  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Řečnická otázka: jaká hra neměla při releasu problémy?
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:55:54  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Kajdo, a s Tebou to vypadá jak? Za co budeš hrát a kde začneš?



No tak ja budu hrat jako clovek. Chtel bych jet nakeho Meele/archer hybrida. No a do guildy sem se prihlasil tady http://sugest.cz/index.php/forum?func=showcat&catid=37 Nebudu rikat kdo tam je abych nevzbudil dalsi velkou vlnu flamu

quote:
Originally posted by Hokiag

Řečnická otázka: jaká hra neměla při releasu problémy?



Pong ?

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 23/02/2009 22:56:28
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:58:20  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Smarja panno, Rodier. Je to docela zábavný chlapík... a přes VT ho člověk nemůže zabít. Že bych to s vámi zkusil?
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:00:19  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Jsem bez gildy. Republic of Chaldor se rozpadla,



Mazec. Guilda, která se stačila zformovat, vybudovat členskou základnu a rozpadnout se ještě před vydánim hry, do které se chystala - tak to je fakt moc :p Great job, indeed :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:01:12  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Smarja panno, Rodier. Je to docela zábavný chlapík... a přes VT ho člověk nemůže zabít. Že bych to s vámi zkusil?



Nerikej to meno tady na tomhle foru se o nem musis bavit jako o tom jehoz meno je zakazano vyslovit. Ja sem ho potkal parkrat v AOC a nemel sem s tim zadne problemy.
Akorat sem v AOC nedokoncil ani uvodni mesic a tak sem si moc veci v guilde neuzil.
A to se me stalo v poslednich 5ti MMO co sem hral

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 23/02/2009 23:02:41
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:03:39  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Nerozpadla, prostě zakladatel gildy napsal, že hru hrát nebude a přechází do MO (čekat a čekat a čekat). Nechápu a nepochopím
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:31:47  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Já nechápu, že někdo zakládá guildy v neexistující hře.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:45:49  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
Ja nechapu, jak nekdo muze z neexistujici hry prejit do jine neexistujici hry.

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:49:06  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Ja nechapu, ze sem este nesel spat

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 23/02/2009 :  23:51:13  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
Ja nechápu že se snažím za každou cenu zaplatit za něco co naprosto nefunguje a jetě mě sere, že to nejde
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/02/2009 :  04:33:46  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

Ja nechápu že se snažím za každou cenu zaplatit za něco co naprosto nefunguje a jetě mě sere, že to nejde



tak to jsme na tom stejne
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/02/2009 :  06:39:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jo chlapi a to budete vubec radi, jestli si zahrajete.....

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/02/2009 :  09:25:53  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ale o to v tyhle taskarici vubec nejde ne? Jde jen o to nahypovat co nejvic hejlu a oskubat je na preorderu a orderu. Rekl bych ze zadne dalsi cile (napr. co bude za tri mesice po "vydani") si tvurci ani nestanovili

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 24/02/2009 09:26:37
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/02/2009 :  09:55:18  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nigerijski internetovi podvodnici maju vzdy len jednorazove ciele... dostat sa k udajom z platobnych kariet, pripadne k nejakym "poplatkom" za nieco.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/02/2009 :  09:56:19  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
tak zejtra to vypukne co !
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 24/02/2009 :  10:21:17  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
Stahuje/stahoval někdo klienta přes ten jejich oficiální torrent? Jede mi to <5kB/s tak by mě zajímalo jestli je to normální.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/02/2009 :  10:22:24  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Není, něco děláš špatně. Download průměr 800kB-1MB/s, uploadem se radši chlubit nebudu.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 24/02/2009 :  11:10:58  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

Stahuje/stahoval někdo klienta přes ten jejich oficiální torrent? Jede mi to <5kB/s tak by mě zajímalo jestli je to normální.



Mas nekde nakou krpu ja sem mel stahnuty klient za 1h 35min.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 24/02/2009 :  11:49:01  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
No mě to jelo asi hodinu 400 KB/s a pak mi to z ničeho nic spadlo na nějakých 20-30 KB/s, což pokračuje doteď. S torrentama problémy absolutně nemam, většinou tahám max. rychlostí, takže problém mezí klávesnicí a židlí můžu vyloučit. Jednoduše se mi tenhle torrent kurví.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/02/2009 :  12:03:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

No mě to jelo asi hodinu 400 KB/s a pak mi to z ničeho nic spadlo na nějakých 20-30 KB/s, což pokračuje doteď. S torrentama problémy absolutně nemam, většinou tahám max. rychlostí, takže problém mezí klávesnicí a židlí můžu vyloučit. Jednoduše se mi tenhle torrent kurví.


problém je mezi klávesnicí a židlí
když to deset tisíc lidí stáhne v pohodě a jeden tvrdí, že se torrent kurví, kde budeme hledat problém?

btw. naseedoval jsem 173GB během dne a kousek
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 24/02/2009 :  12:49:04  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
problém je mezi klávesnicí a židlí
když to deset tisíc lidí stáhne v pohodě a jeden tvrdí, že se torrent kurví, kde budeme hledat problém?

btw. naseedoval jsem 173GB během dne a kousek


Ono taky těch X lidí, kterým to jelo/jede v pohodě nesedí na stejné lince a nemá stejného providera. Jinak Octo s torrentem nepracuju poprvé, využívám ho X let a tak vím, že pro větší rychlost downloadu prostě v téhle chvíli víc udělat nemůžu.

A jen pro tvou informaci, každý nemá tak kvalitní připojení jako ty. Bohužel mám jen usmrkané 4 mbity od O2 takže se ti možná DL 150-200 kB/s, na kterém se to teď chvilku ustálilo jako směšné číslo, nicméně pro mě je to polovina kapacity linky.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 24/02/2009 :  13:05:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
btw. naseedoval jsem 173GB během dne a kousek


upload 173/24/3600*8*1024=16Mbit za vteřinu. Na čemže to seš připojenej?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/02/2009 :  13:27:12  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Octopuss
btw. naseedoval jsem 173GB během dne a kousek


upload 173/24/3600*8*1024=16Mbit za vteřinu. Na čemže to seš připojenej?:)


Hm, to mě teda podceňuješ...

:P
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 24/02/2009 :  13:45:15  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Já to měl také stažené rychle a nemám žádnou skvělou rychlost. Tuším, že mám nějaký stahovač Vuze. Nejdříve to šlo mizernou rychlostí tak 1 kbs, odešel jsem do školy a po návratu jsem to měl celé stažené
Go to Top of Page

juf
Moderator

1304 Posts

Posted - 24/02/2009 :  14:01:33  Show Profile  Send juf an ICQ Message Send juf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Já to měl také stažené rychle a nemám žádnou skvělou rychlost. Tuším, že mám nějaký stahovač Vuze. Nejdříve to šlo mizernou rychlostí tak 1 kbs, odešel jsem do školy a po návratu jsem to měl celé stažené


To jezdis na ctvrt roku do francie, ne?

DarkFall - Mr Juf
Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 24/02/2009 :  15:49:28  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
Tušíte někdo kdy to zítra (25.) pustí ? Má cenu si přivstat a nikam nechodit ? Nebo to bude něco jak ty preodery a budeme rádi když to pustí ve 23:59 ?

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)

Edited by - Silenter on 24/02/2009 15:49:52
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 24/02/2009 :  16:11:24  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Silenter

Tušíte někdo kdy to zítra (25.) pustí ? Má cenu si přivstat a nikam nechodit ? Nebo to bude něco jak ty preodery a budeme rádi když to pustí ve 23:59 ?

Hlasuji pro druhou možnost, ale budu vám držet palce ,)

<cool signature here>
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/02/2009 :  16:45:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
23:59 25. je docela optimismus rekl bych, vubec me nenapadlo ze by jeste nekdo mohl predpokladat ze to zitra spusti, zjevne jsem se zmylil

lastfm

Edited by - Rashaverak on 24/02/2009 16:45:37
Go to Top of Page

Dotik
Starting Member

89 Posts

Posted - 24/02/2009 :  16:54:13  Show Profile  Visit Dotik's Homepage  Send Dotik an ICQ Message Send Dotik a Private Message  Reply with Quote
Tasos : všechno je otestováno, připraveno na spuštění. Ale musíme pár dní počkat...ještě nám nedorazila metaxa na oslavu...

DarkFall - Mrs Alexis (ReD)
UO Drachenfels - Alexis (CzH)
EQ - Thorg
WoW - Trpaslo
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 24/02/2009 :  17:47:39  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dotik

Tasos : všechno je otestováno, připraveno na spuštění. Ale musíme pár dní počkat...ještě nám nedorazila metaxa na oslavu...



Ja bych jim poslal mam tu este dve flasky. Sou pripravene na zitrek

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 24/02/2009 17:55:09
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/02/2009 :  18:53:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
neslibovali nahodou nahozeni novejch stranek? tyhle sou fakt trapny..

edit: tak preordery jsou fuc
http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=139246

We’ve processed all the pre-orders we had the capacity for and they're now temporarily sold-out. We didn't think this would happen so soon but as you probably experienced, the demand was just too high.

We'll make more copies available on launch day, but if these happen to sell out as well, we'll offer copies as often as possible as we keep upgrading our capacity. As much as we would like to be able to handle all the demand, it's very difficult when this constantly increases. We’re working as fast as we can to catch up, but for now our #1 concern is that the people who do get into the game are able to have a good experience.

+

Account management is undergoing maintenance. When that's concluded, anyone who wishes to do so may cancel their pre-order.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 24/02/2009 18:55:30
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/02/2009 :  19:41:47  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Maintenance? LOL Ještě zapomněli připsat, že to poběží "zítra"
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 24/02/2009 :  21:11:18  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
no v 22:45 dorazim zitra zhruba z prace :-)
Takze tak v tech 23:00 bych to videl jako idealni cas na spusteni hry ? No co rikate? :-)
Ale spis bych to videl na slavnostni spusteni v 23:59:59 :-) Kurna to bude odpocitavani jak na silvestra ... otevreme sampano ... a ozerem se protoze to stejne nepujde :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/02/2009 :  21:44:14  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
IMHO zítra napíšou že servery už běží, ale kvůli malému technickému problému se na ně zatím nejde nalogovat - takže vlastně nevadí, že account management neběhá
Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 24/02/2009 :  22:08:46  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Doneslo se ke mě, že si kluci z Aventurine, za prachy utržené z preorderu, na zítřek objednali z Ukrajiny bus plnejch striptérek, aby s nimi společně spustili ostrý provoz a tento s nimi následně oslavili jak se patří. Bus je dle kusých informací sice na cestě, avšak má kvůli kalamitní sněhové nadílce zpoždění a tak je jejich příjezd do Řecka v den spuštění ohrožen! Z toho plyne, že dfo boys sice mají vše připravené k ostrému spuštění, ale jelikož zřejmě nedorazí jejich lepé děvy včas, budou muset spuštění odložit až do jejich příjezdu!

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR
Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:11:19  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
Tak jediné co se stalo po půlnoci 25. je to že mají přetížené fórum...

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:15:53  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
A cos čekal? Release?


Ha ha ha ha ha ha ha ha Jinak půlnoc ještě není, samozřejmě.

Edited by - Marigold on 24/02/2009 23:17:24
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:17:50  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
jeste ze je po svete nekolik casovych pasem, porad to muzou stihnout

Black
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:21:17  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Silenter

Tak jediné co se stalo po půlnoci 25. je to že mají přetížené fórum...


V jaký zemi se teď nacházíš? :)
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:36:49  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Silenter

Tak jediné co se stalo po půlnoci 25. je to že mají přetížené fórum...


V jaký zemi se teď nacházíš? :)



On asi myslel reckou pulnoc.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 24/02/2009 :  23:54:28  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Časově jsou napřed, ale jinak jsou dost pozadu Spíš bych čekal tu další půlnoc...

EDIT:

quote:
We’ll open up sales tomorrow Feb. 25 evening European time. We’re doing our best to make this a smoother experience but again the large volume we’ve been experiencing has been difficult to catch up with. We'd like to thank you for your patience so far.

The game servers will also open up sometime in the evening. We’ll keep you updated throughout the day tomorrow.


Tomorrow, tomorrow...

Edited by - Marigold on 25/02/2009 00:44:31
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/02/2009 :  07:51:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Takhle si z toho delat srandu...ze se nestydis!!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/02/2009 :  08:01:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
uz odhalili tu habaduru recky sen ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 25/02/2009 :  08:49:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
dalsi beta blog http://confessionsofabetatester.blogspot.com/ a je tam docela dobre zhodnoceni


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 25/02/2009 08:50:40
Go to Top of Page

broskev
Starting Member

9 Posts

Posted - 25/02/2009 :  08:54:44  Show Profile Send broskev a Private Message  Reply with Quote
jako clovek co to ted nechce hrat se musim jenom smat kdyz vidim co predvadej :)

dá si někdo broskvičku?

Me gustaría invitarte a tomar una copa, pero no puedo, soy sólo un fantasma!

go will rule the world once again!! prepare yourself...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 25/02/2009 :  08:54:51  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
We’ll open up sales tomorrow Feb. 25 evening European time. We’re doing our best to make this a smoother experience but again the large volume we’ve been experiencing has been difficult to catch up with. We'd like to thank you for your patience so far.

The game servers will also open up sometime in the evening. We’ll keep you updated throughout the day tomorrow.


Preklad z rectiny: pochopili jsme ze nase soucasne pripojeni 56k modemem nebude stacit a proto jedname s Greek Telecom na expresnim dodani ADSL kterou pote vyuzijeme i pro pripojeni hernich serveru.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/02/2009 :  09:11:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak co, uz hrajete ?

lastfm
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,63 seconds. on eygor Snitz Forums 2000