Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  18:59:41  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by TDKbla bla bla



Vies, o tom, ze vsetci mame srackove PC, ze nevieme ocenit kvality EQ2 si zacal pisat prave len a len ty. Precitaj si svoje vcervene texty, moj maly...




Po přečtení tvé reakce nemá opravdu cenu pokračovat v nějakém comentu. Máš pravdu Wuuduu Budu se dál bavit pasivním čtením tvých postů. Jsem ostatně rád , že nepatříš do komunity EQ2 a užívají si tě v jiné hře

Edit: Já se vklidu posadím u krbu se sklenkou dobrého vína,zapálím si doutník, otevřu noťase a budu duševně relaxovat u čtení postů při hledání té nejlepší MMORPG na světě, jako jsem to dělal doposud.Jen pokračujte a omlouvám se za vyrušení, však se tu namasírujete vzájemě i bez mé účasti


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/02/2009 21:53:42
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/02/2009 :  19:10:22  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Tak nevim jestli sem si nespletl forum. Co tu kurva porad resite? Nebyla tohle v patek DF sekce ?

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 22/02/2009 19:10:36
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/02/2009 :  19:16:43  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Ještě jeden post o EQ a Mr. Blonde si vás najde.



No a rozhodně to tedy nebude hezkej pohled ...
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/02/2009 :  19:16:49  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Byla dokud tu nejaky hovado nezacalo exhibovat.

Black
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 22/02/2009 :  21:50:10  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Rodier prisel,nastartoval zabavny flame a odskotacil.My ho tu asi vazne potrebujeme

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 22/02/2009 :  23:00:01  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Na imperiu bude flame vzdy!
At uz s Rodierem nebo ne...
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 22/02/2009 :  23:14:53  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Když není dobrá vůle dodržovat téma, pomůže trocha starýho dobrýho násilí poslal bych vám domu tohoto jedlýho klouzka





One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/02/2009 :  23:44:25  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Lepší bude

(http://www.youtube.com/watch?v=Wqz_uf2rImE)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/02/2009 :  23:57:35  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
nebo: http://www.youtube.com/watch?v=F_n2BZCfHZ4]

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 23/02/2009 :  09:52:56  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Kdyby byli moderátoři co k čemu tak by to tady vydeletili nebo aspoň přesunuli do nějaký spam sekce, abychom nepřišli o všechny ty perly . Ale zřejmě tu moderátorům došla energie tu vlnu sraček zvládat.
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 23/02/2009 :  09:59:43  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Vyšlo to včera?

<cool signature here>
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  10:02:18  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Co mělo vyjít?
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 23/02/2009 :  10:24:14  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Co mělo vyjít?


Novej díl pokemonu přece!

<cool signature here>
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 23/02/2009 :  11:19:33  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Jeste ze nemyslel DF to by byl ve spatnem topicu.
Mam velmi dobry pocit z teamu teto hry, zejmena jejich rychlosti a schopnostech zprovoznit alspon preorder.
Nejlepsi hlaska je z dnes v noci, zprovoznili jsme to, vypada to dobre, funguje to, tak jsme to zase zneprovoznili a bude to ok nekdy zitra...

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/02/2009 :  12:41:53  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no jako na to jak malej je to team... tak si mylsim ze na tom makaj velice slusne... preorder jsem udelal hned 1 den na to jsem treba u takovyho warhammer pracoval asi 6 dni nez se zadarilo takze si mylsim ze na tom nejsou nijak spatne v porovnani s jinejma MMO startama

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  12:52:57  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morticia

Jeste ze nemyslel DF to by byl ve spatnem topicu.
Mam velmi dobry pocit z teamu teto hry, zejmena jejich rychlosti a schopnostech zprovoznit alspon preorder.
Nejlepsi hlaska je z dnes v noci, zprovoznili jsme to, vypada to dobre, funguje to, tak jsme to zase zneprovoznili a bude to ok nekdy zitra...



No ja se ani moc nedivim ze to vypnuli protoze bylo v evrope pozde a vsichni spali ty bas chtel aby vsechny zbyle preordery vykoupili amici ?

No a s tou rychlosti reseni problemu to asi nemohli niak moc zrychlit kdyz to nebyl jejich problem ale problem providera.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  13:16:01  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

no jako na to jak malej je to team... tak si mylsim ze na tom makaj velice slusne... preorder jsem udelal hned 1 den na to jsem treba u takovyho warhammer pracoval asi 6 dni nez se zadarilo takze si mylsim ze na tom nejsou nijak spatne v porovnani s jinejma MMO startama



Hihi Já se dokonale bavím tím, jak už několik dnů střídavě píšou "problém není u nás", "bude to fungovat odpoledne", "bude to fungovat zítra" a "už to funguje" - následně opět návrat na začátek

Já mám mailové potvrzení "preorderu" taky, ale s mailem "0 Euro" a bez stržené částky, takže předpokládám, že jako by se nestalo.

Už jsem tu něco v tom smyslu psal, ale myslím, že pokud se 25ho půjde byť jen nalogovat na server, bude to velké překvapení. Přesněji řečeno, skoro určitě bude třeba koupit hru a aktivovat subscription, na což je potřeba account manageent, který samozřejmě stále nefunguje :)

Nebo jinak - kolik asi mají beta testerů, a jaká je šance, že je pak počet hráčů nezaskočí stejně jako u preorderu? Pustit svou první masivní onlinovku bez open bety je velmi, velmi odvážné. Inu, uvidíme, opět, dovolenou bych si na to fakt nebral.

Edited by - Marigold on 23/02/2009 13:18:22
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/02/2009 :  13:43:47  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Pro ně je Open beta ten preorder. Což je samozřejmě další odklad. Původně to mělo být 25 pro všechny.
Myslím, že nemusím mít ani křištálovou kouli abych řekl, že start bude tragedie.Typuji, že si zahrajeme až tak týden po tom co to bude oficiálně zprovozněné. A to kdoví jestli.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  14:01:42  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Pro ně je Open beta ten preorder. Což je samozřejmě další odklad. Původně to mělo být 25 pro všechny.
Myslím, že nemusím mít ani křištálovou kouli abych řekl, že start bude tragedie.Typuji, že si zahrajeme až tak týden po tom co to bude oficiálně zprovozněné. A to kdoví jestli.


Já s tím počítám a nemám s tím problém. AO byla ve fázi pre-alpha ještě dobře čtvrt roku po vydání. A hráli jsme. Jsem ledově klidný :)
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 23/02/2009 :  14:17:47  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda
No ja se ani moc nedivim ze to vypnuli protoze bylo v evrope pozde a vsichni spali ty bas chtel aby vsechny zbyle preordery vykoupili amici ?



Vsichni nespali, ja kvuli tomu vstal rano o pul seste.., sem si to precetl a sel si zase lehnout.

Nehlede na to ze to nespustili doposud. Pravdepodobne bude nekde zakopan pes..

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 23/02/2009 14:39:58
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/02/2009 :  15:36:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no jako na to jak malej je to team... tak si mylsim ze na tom makaj velice slusne... preorder jsem udelal hned 1 den na to jsem treba u takovyho warhammer pracoval asi 6 dni nez se zadarilo takze si mylsim ze na tom nejsou nijak spatne v porovnani s jinejma MMO startama



Hihi Já se dokonale bavím tím, jak už několik dnů střídavě píšou "problém není u nás", "bude to fungovat odpoledne", "bude to fungovat zítra" a "už to funguje" - následně opět návrat na začátek

Já mám mailové potvrzení "preorderu" taky, ale s mailem "0 Euro" a bez stržené částky, takže předpokládám, že jako by se nestalo.

Už jsem tu něco v tom smyslu psal, ale myslím, že pokud se 25ho půjde byť jen nalogovat na server, bude to velké překvapení. Přesněji řečeno, skoro určitě bude třeba koupit hru a aktivovat subscription, na což je potřeba account manageent, který samozřejmě stále nefunguje :)

Nebo jinak - kolik asi mají beta testerů, a jaká je šance, že je pak počet hráčů nezaskočí stejně jako u preorderu? Pustit svou první masivní onlinovku bez open bety je velmi, velmi odvážné. Inu, uvidíme, opět, dovolenou bych si na to fakt nebral.



protoze castka se strhne uderem 25... pisou to v tom mailu ze do te doby mas sanci preorder zrusit

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  16:32:40  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no jako na to jak malej je to team... tak si mylsim ze na tom makaj velice slusne... preorder jsem udelal hned 1 den na to jsem treba u takovyho warhammer pracoval asi 6 dni nez se zadarilo takze si mylsim ze na tom nejsou nijak spatne v porovnani s jinejma MMO startama



Hihi Já se dokonale bavím tím, jak už několik dnů střídavě píšou "problém není u nás", "bude to fungovat odpoledne", "bude to fungovat zítra" a "už to funguje" - následně opět návrat na začátek

Já mám mailové potvrzení "preorderu" taky, ale s mailem "0 Euro" a bez stržené částky, takže předpokládám, že jako by se nestalo.

Už jsem tu něco v tom smyslu psal, ale myslím, že pokud se 25ho půjde byť jen nalogovat na server, bude to velké překvapení. Přesněji řečeno, skoro určitě bude třeba koupit hru a aktivovat subscription, na což je potřeba account manageent, který samozřejmě stále nefunguje :)

Nebo jinak - kolik asi mají beta testerů, a jaká je šance, že je pak počet hráčů nezaskočí stejně jako u preorderu? Pustit svou první masivní onlinovku bez open bety je velmi, velmi odvážné. Inu, uvidíme, opět, dovolenou bych si na to fakt nebral.



protoze castka se strhne uderem 25... pisou to v tom mailu ze do te doby mas sanci preorder zrusit



Jo ale meli mu nauctovat 3 Eura to ze mu je nenauctovali je divne ty se strhavaji hned a je to nevratna castka kdyz zrusis preorder tak o ne prijdes

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  16:36:35  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Marigold
Já mám mailové potvrzení "preorderu" taky, ale s mailem "0 Euro" a bez stržené částky, takže předpokládám, že jako by se nestalo.


protoze castka se strhne uderem 25... pisou to v tom mailu ze do te doby mas sanci preorder zrusit



To není tak docela pravda:

quote:
The pre-order consists of the Darkfall client digital download along with a month of play starting on February 25th. The full cost for this is 42 Euro. This amount WILL NOT be charged during the pre-order. What will be charged is an initial 2.52 Euro non-refundable payment to activate the process. The remainder (39.48) of the pre-release price will be billed on release, February 25th. You’ll be free to cancel the purchase any time before the additional charge goes in on February the 25th.


Pokud vím, tak při normálním průběhu preorderu ty dvě eura a něco normálně na kartu naúčtovali - až na výjimky, kterým dorazil mail s nulovou částkou. I s ohledem na to, že když se mi občas povedlo přihlásit, střídavě tam data o kartě byly a při pokusu o preorder to po mě chtělo zadat platební údaje - jak říkám s ničím moc nepočítám Ostatně i v mailu se mluví o "full cost" a "remaining amount" (proto i možnost to zrušit, aby se nenaúčtoval "zbytek", ovšem to by se musela napočítat úvodní platba...), čili zjevně nastala chyba.

P.S. Píšou, že to bude fungovat zítra
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/02/2009 :  16:38:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
50 000 x 3EUR...jo to neni spatny.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/02/2009 :  16:56:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

50 000 x 3EUR...jo to neni spatny.



mozna i mesicni naklady to pokryje

lastfm
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/02/2009 :  19:39:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Pro TDK - ja VUBEC nemluvil o kvalitach EQ2. EQ2 je kvalitni hra, mluvil jsem pouze o populaci.

- mam celou radu highlev postav v cele rade her, EQ2 k nim nepatri, protoze me ta hra nebavi.. v kazdem pripade ale nevim, co ma populace na serveru co spolecneho s vlastnenim postavicky? Staci cist financni reporty + mmogchart.com a dalsi herni weby (gamasutra..)

EQ2 je mrtve v tom, ze mu lidi nepribejvaji ale u byvaji - opet viz mmogcharts.com a je mrtve kvuli tomu, ze tam nejsou lowlevley.. vetsina newbie oblasti je prazdna.. i mid level sou prazdne.. stejne jak ti to tady ptovrdilo X dalsich lidi. To ze ty hrajes s partou svejch kamosu a pripada ti hra plna, je sice fajn. Ale realita je, ze opravdu vetsina serveru je prazdnejch a ta hra vyzaduje merge ktere se soe brani. To, ze maj 2 servery red populaci je dost malo..

Proste jak psali ostatni - jde jen o cisla. zony sou prazdny a lidi utikaj.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 23/02/2009 20:02:58
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  19:59:23  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Já už snad fakt budu sprostej Jděte s EQ někam!
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/02/2009 :  20:03:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
promin ale chtel jsem odpovedet. 1 zprava je snad v normalu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 23/02/2009 :  20:21:08  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Pro TDK - ja VUBEC nemluvil o kvalitach EQ2. EQ2 je kvalitni hra, mluvil jsem pouze o populaci.

- mam celou radu highlev postav v cele rade her, EQ2 k nim nepatri, protoze me ta hra nebavi.. v kazdem pripade ale nevim, co ma populace na serveru co spolecneho s vlastnenim postavicky? Staci cist financni reporty + mmogchart.com a dalsi herni weby (gamasutra..)

EQ2 je mrtve v tom, ze mu lidi nepribejvaji ale u byvaji - opet viz mmogcharts.com a je mrtve kvuli tomu, ze tam nejsou lowlevley.. vetsina newbie oblasti je prazdna.. i mid level sou prazdne.. stejne jak ti to tady ptovrdilo X dalsich lidi. To ze ty hrajes s partou svejch kamosu a pripada ti hra plna, je sice fajn. Ale realita je, ze opravdu vetsina serveru je prazdnejch a ta hra vyzaduje merge ktere se soe brani. To, ze maj 2 servery red populaci je dost malo..

Proste jak psali ostatni - jde jen o cisla. zony sou prazdny a lidi utikaj.


nad vetou ´´mam celou radu highlev postav v cele rade her´´ bych mozna i zacal pochybovat. Mel jsem neblahe stesti byt v guilde s tebou,naposledy to bylo ve warhammeru a co vim tak jsi tu postavu nevytahl ani na 30lvl. Kdo vi jestli.
Byt tebou tak bych byl opatrnejsi ohledne otazek do kterych vidis jen z minima.
Dycky jsem si rikal,proc se do tebe lidi z fora navazi,ale asi po roce pozorovani jsem si uvedomil proc.
Nic ve zlem,ale proste mi to tak prijde.

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 23/02/2009 :  20:46:17  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
http://www.gamesindustry.biz/articles/funcom-reports-q4-USD23-3m-loss


aby to nedopadlo takto

Edited by - Scathain on 23/02/2009 20:46:40
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  20:59:26  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Preorder je zase otevřenej, ale opět to nefunguje
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:09:27  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Preorder je zase otevřenej, ale opět to nefunguje



Ja su rad ze sem stihl predobednat v te prvni vlne pro testery ted to bude hodne o hubu.

quote:
Tasos
Pre-Orders will run until February 25th, or until they're sold out.
If sold out, more copies of Darkfall will be offered on launch day, February 25th.


Tak trosku ale nechapu k cemu ty preordery teda sou krome toho ze sem jim poskytul 3eura

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 23/02/2009 21:22:13
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:25:59  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scathain
aby to nedopadlo takto



Pokud se jim nepodaří zprovoznit ani account management, tak bych se toho nebál Protože v tom případě je nějaký release jen dobrý vtip, pokud se nikdo do hry nepřihlásí.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:26:45  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Mě baví ten preorder dva dny před spuštěním
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:28:49  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Mě baví ten preorder dva dny před spuštěním



No tak technicky jeden den pokud to dneska zase nepojede

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:42:53  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
No mě se to ještě od pátku nepodařilo předobjednat. To slovo "preorder" už pomalu ztrácí význam a mám docela obavy jak udrží funkční server s Xtisící hráči, když nedokážou ani zprovoznit za 3 dny Account managment.
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:49:05  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Reminiscence na WAR
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:53:23  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

funkční server s Xtisící hráči


Server bude prázdný, pokud nedokážou ten account management zprovoznit.

Takže to potenciálně bude nejhladší release v historii MMORPG
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 23/02/2009 :  21:59:07  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Kdyz jsem sem par postu dozadu tady psal ze to smrdi tak jsem byl uklidnen ze je to uplne v pohode...



A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 23/02/2009 22:05:35
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:15:53  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by Blooderine

funkční server s Xtisící hráči


Server bude prázdný, pokud nedokážou ten account management zprovoznit.

Takže to potenciálně bude nejhladší release v historii MMORPG



Sakra ja uz se na ten klidek na serveru tesim

quote:
Originally posted by Morticia

Kdyz jsem sem par postu dozadu tady psal ze to smrdi tak jsem byl uklidnen ze je to uplne v pohode...



No ja uz mam preobednano takze v pohode

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 23/02/2009 22:16:43
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:19:48  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Mám takovou obavu (jakkoli nechci nikomu kazit radost), že s preorderem se do hry nikdo nenaloguje. Je ještě potřeba zakoupit po vydání hru a aktivovat subscription - a hádejte, přes jaký account management by se to mělo dělat?

Ale ZÍTRA už to určitě bude fungovat, fakt!
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:20:57  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Jen aby jsi se nedivil Kajdo (viz Marigold), slavil bych az budes ve hre.

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 23/02/2009 22:23:32
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:25:00  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Mám takovou obavu (jakkoli nechci nikomu kazit radost), že s preorderem se do hry nikdo nenaloguje. Je ještě potřeba zakoupit po vydání hru a aktivovat subscription - a hádejte, přes jaký account management by se to mělo dělat?

Ale ZÍTRA už to určitě bude fungovat, fakt!



Podle toho co sem pochopil tak by se tohle uz melo delat automaticky. Nebo aspon doufam ze bude protoze jinak by ten preorder uz byl totalne nahovno.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:27:32  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
No, vzhledem k tomu, že slíbili možnost preorder před vydáním zrušit (což zatím objektivně nejde), tak bych na nějaké automatické nakoupování a aktivaci nesázel
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:28:20  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
No budes mit moznost zkusit se lognout do account managementu v dobe vydani hry a koupit si ji. Ostatni co nebudou mit preorder budou muset pockat az uvolni k prodeji dalsi kopie...

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:33:19  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morticia

No budes mit moznost zkusit se lognout do account managementu v dobe vydani hry a koupit si ji. Ostatni co nebudou mit preorder budou muset pockat az uvolni k prodeji dalsi kopie...



No to zase dopadne

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:38:04  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No po dvou hodinách mě to přestalo bavit, takovej preorder a release ať si strčej do prdele. Jdu spát.
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:38:16  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jsem bez gildy. Republic of Chaldor se rozpadla, protože guild leadři usoudili, že Mortal Online bude lepší, takže přecházejí tam... a chtějí jen hráče ze severu Evropy. To mě strašně pobavilo. Kdo jen čeká, nikdy se nedočká. Jsme zvědavý, co bude chybět v Mortalu v betě a při releasu. Bez housingu se podle mně hra dá krásně přežít... a že si nemůžeš město pojmenovat, jak chceš či že musíš stavět na předem připravených místech, to mě opravdu netrápí.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:41:34  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Jsem bez gildy. Republic of Chaldor se rozpadla, protože guild leadři usoudili, že Mortal Online bude lepší, takže přecházejí tam...


ROFLMAO
Tak tohle je ultraGM level ForumFallu. A zároveň nejhlubšího epic failu :P

Edited by - Octopuss on 23/02/2009 22:42:12
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 23/02/2009 :  22:49:14  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
Dear Krajec88,
Your Darkfall pre-order was successful. :P

sice to tu posledni stranku zase nenacetlo, ale zrejme to stacilo

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000