Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 20/02/2009 :  14:30:47  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
No ono to taky neni nic jineho nez shrnuti topicu WHo a AoC.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/02/2009 :  14:48:34  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Až se objeví nějaká firma, co si nebude myslet že
  • PREORDER = placený betatest

  • feature list = předvolební program politických stran

tak ty diskuze budou třeba taky vypadat jinak..
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 20/02/2009 :  14:49:44  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Sorrow
wah waah


Úplně souhlasím.



To jsem rád, že jsme se nakonec shodli :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 20/02/2009 :  15:13:54  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jo jo, TDK to napsal naprosto přesně... u WHO to bylo podobné. Zatím je pro mě pořád the best EQ2
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 20/02/2009 :  15:31:17  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Yes, preordered
Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 20/02/2009 :  16:51:32  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,
pravě jsem dokončil předobjednání, ale nestrhli mi žádné peníze z karty... Je to možné ? máte někdo podobnou skušenost ? Přišel mi email s potvrzením kde je že nic nestrhly: Your Darkfall pre-order was successful. You were charged 0 euro to initiate the pre-order process and this amount has gone towards your purchase of the Darkfall Client Download and a month of Darkfall play starting on February 25th.
Přitom na webu mají že berou hned kolem 2,5Euro...
tak si nejsem jistý jestli to mám nebo nemám předobjednané :(

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)

Edited by - Silenter on 20/02/2009 16:55:15
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/02/2009 :  17:08:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Jé už to začalo. V jaké jste teď fázi ?

5.fáze-Preoder –fanatické klikání na link,zakládání několik acc (pro jistotu),závist těm co to jede,technické dotazy na fórech atd.


Osobne bych tento bod nazval spise "Beta test" Preorder si muze udelat kdokoliv. Ehm pokud teda nechce hrat hru od amateru.
Fakt me zajima jak jim to pojede kdyz nejsou schopni zajistit ani fungujici na web stranky.
Podle me je to jeden velkej Fishing od nigerijske mafie.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/02/2009 :  17:13:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Remember GOA (WAR)? :D
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/02/2009 :  17:15:00  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
zadavat svoje udaje z karty takejto "firme", ktorej vlastne vsetko viac nefunguje, ako funguje, firme, o ktorej nikto nic nevie, ktorej stranka je na urovni tretotriednej fanstranky, info o predajnom produkte takmer ziadne, nuz... Good Luck.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/02/2009 :  17:20:35  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hokiag

Jo jo, TDK to napsal naprosto přesně... u WHO to bylo podobné. Zatím je pro mě pořád the best EQ2



Začínal jsem u EQ2 a protože jsem si EQ2 dost nevážil, musel jsem pak projít dlouhou cestu po všech možných MMORPG jako HC magor.Po letech jsem zpátky v EQ2 a už se nikam nehnu. Už vím kde jsem doma a umím si kvality vážit.Stálo to hodně peněz a času než jsem na to přišel. Trošku Vám závidím nadšení z DF já jsem naprosto v klidu

PS: reply only for Hokiag, because "nechci tady narušovat jinak pěkný topic o DF žvaněním o EQ2, na to si každý musí přijít sám" :-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/02/2009 :  18:16:46  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hm.. já jsem ve fázi hraju si WoW a čekám na seriozní recenze.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 20/02/2009 :  19:19:47  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

zadavat svoje udaje z karty takejto "firme", ktorej vlastne vsetko viac nefunguje, ako funguje, firme, o ktorej nikto nic nevie, ktorej stranka je na urovni tretotriednej fanstranky, info o predajnom produkte takmer ziadne, nuz... Good Luck.



Ja mam ucet jenom na takove veci kde nemam zadne penize krome tech co chcou za preorder takze i kdyby chteli vybrat ucet tak nevyberou vic nez muzou

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 20/02/2009 19:20:14
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 20/02/2009 :  19:34:32  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Presne tak, mam to same. Ale souhlasim s tim ze to maj nic moc, zatim me to vzdy pri pokusu zaplatt spadlo

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 20/02/2009 19:35:36
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/02/2009 :  20:47:09  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mozno spadlo, mozno len pytaju viacnasobne udaje a tvari sa to, ze to spadlo :-)

Ale tiez mam samostatny ucet s MasterCard, len pre tento ucel.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 20/02/2009 :  21:25:57  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Hokiag

Jo jo, TDK to napsal naprosto přesně... u WHO to bylo podobné. Zatím je pro mě pořád the best EQ2



Začínal jsem u EQ2 a protože jsem si EQ2 dost nevážil, musel jsem pak projít dlouhou cestu po všech možných MMORPG jako HC magor.Po letech jsem zpátky v EQ2 a už se nikam nehnu. Už vím kde jsem doma a umím si kvality vážit.Stálo to hodně peněz a času než jsem na to přišel. Trošku Vám závidím nadšení z DF já jsem naprosto v klidu




Hmm tak ja mam neco podobneho s EvE zacal sem hrat a za nakou dobu sem toho nechal ale do eve sem se zase vratil to uz se me stalo 3x ted se tesim na DF ale nejsu schopny rict jestli me ta chut hrat EvE zase nepremuze a ja se tam zase na nakou dobu nepodivam.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 21/02/2009 :  14:48:23  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Silenter

Ahoj,
pravě jsem dokončil předobjednání, ale nestrhli mi žádné peníze z karty... Je to možné ? máte někdo podobnou skušenost ? Přišel mi email s potvrzením kde je že nic nestrhly: Your Darkfall pre-order was successful. You were charged 0 euro to initiate the pre-order process and this amount has gone towards your purchase of the Darkfall Client Download and a month of Darkfall play starting on February 25th.
Přitom na webu mají že berou hned kolem 2,5Euro...
tak si nejsem jistý jestli to mám nebo nemám předobjednané :(



kdyby sis ten mail precetl celej tak by ses dovedel proc ti to nestrhlo zadny prachy

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/02/2009 :  20:45:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Hokiag

Jo jo, TDK to napsal naprosto přesně... u WHO to bylo podobné. Zatím je pro mě pořád the best EQ2



Začínal jsem u EQ2 a protože jsem si EQ2 dost nevážil, musel jsem pak projít dlouhou cestu po všech možných MMORPG jako HC magor.Po letech jsem zpátky v EQ2 a už se nikam nehnu. Už vím kde jsem doma a umím si kvality vážit.Stálo to hodně peněz a času než jsem na to přišel. Trošku Vám závidím nadšení z DF já jsem naprosto v klidu

PS: reply only for Hokiag, because "nechci tady narušovat jinak pěkný topic o DF žvaněním o EQ2, na to si každý musí přijít sám" :-)


problem eq2 je v tom, ze uz je populacne mrtvej a sony znej uz jen zdima penize srackama typu karticky nebo ted naposledy mikrotransakce. Az soe zacne delat neco pro obnoveni populace, bude mit smysl ted jit/vracet se do eq2. Aspon merge serveru by mohli provest..tak na 1/3, potom by byl eq2 suprova hra..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/02/2009 :  20:48:48  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by TDK

Jé už to začalo. V jaké jste teď fázi ?

5.fáze-Preoder –fanatické klikání na link,zakládání několik acc (pro jistotu),závist těm co to jede,technické dotazy na fórech atd.


Osobne bych tento bod nazval spise "Beta test" Preorder si muze udelat kdokoliv. Ehm pokud teda nechce hrat hru od amateru.
Fakt me zajima jak jim to pojede kdyz nejsou schopni zajistit ani fungujici na web stranky.
Podle me je to jeden velkej Fishing od nigerijske mafie.



jedna vec je funkcnost, druha vec je pretizeni. Ze par wowkodeti nemuze prestat hype DFO tak DDOSuji ty jejich stranky.. no booze..



Even though areas like Asia are excluded from this release, they remain major contributors to the heavy server load. This load is many times above our highest estimate and as a result the system has been very slow. We’ve been correcting the few issues that have surfaced while in the process of increasing our web server capacity-yet again.
http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=2757445#post2757445


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 21/02/2009 21:07:56
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 21/02/2009 :  21:10:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
http://ekonomika.idnes.cz/recke-kamiony-blokuji-hranice-zeme-dtd-/eko-zahranicni.asp?c=A090221_113210_eko-zahranicni_vem

Podle nejnovějších zpráv řečtí kamionisti požadují přednostní vstup do preorderu. Předák odborového svazu se vyjádřil asi takto. Cituji:
"Vzhledem k neočekávanému spuštění preoderu, si hodně našich řidičů nemohli upravit svoje směny. A tak se stalo, že v momentě kdy si oni plnili svoje pracovní povinosti, nějaci zasrancí ze zbytku světa jim rozebrali všechny preorder keys. Svaz řeckých řidičů se rozhodl za tyto neštastníky postavit a vyhlásit neomezenou blokádu hranic."
To se nám to začíná pěkně komplikovat.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 21/02/2009 :  21:18:12  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Rodiere, co prosím tě znamená " Ze par wowkodeti nemuze prestat hype DFO tak DDOSuji ty jejich stranky"? Zamyslel ses někdy nad potenciální přínosnosti menší aktivity na fóru a věnování získaného času zameškanému studiu češtiny pro okolní svět?

Apropos - ten citovanej odstavec z of. fóra jsi zřejmě nepochopil (pokud jsem správně pochopil ten tvůj šílenej canc kousek výš).

Edited by - Octopuss on 21/02/2009 21:18:55
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/02/2009 :  21:19:16  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
v novem patch notes cca v 1/2 je konecne popsane zabirani mest..
http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=2757356#post2757356

edit: a od kdy chobotnice mluvi cesky? kdo umi cist mezi radky, tak mu dojde jak to je. Urcite naky asiati budou registrovat DFO preorder.. o ty hre v zivote ani neslyseli.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 21/02/2009 21:21:10
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  00:07:10  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

problem eq2 je v tom, ze uz je populacne mrtvej a sony znej uz jen zdima penize srackama typu karticky nebo ted naposledy mikrotransakce. Az soe zacne delat neco pro obnoveni populace, bude mit smysl ted jit/vracet se do eq2. Aspon merge serveru by mohli provest..tak na 1/3, potom by byl eq2 suprova hra..



Rodiere než tady napíšeš zase nějaké ty tvoje herní " SRAČKY", tak se aspoň informuj o současném stavu.
EQ2 zažívá opět velký příliv hráčů.Vracejí se od WAR a AOC. Server na kterém hraji je stále heavy a v guildě máme skoro 1000 postav a běžně pořád 100+ lidí on-line. Denně se invitují další.
Dám ti jednu dobrou radu. Dohraj na ofiku aspoň jednu postavu z nějaké MMORPG na max lvl a pak tady plkej o hrách. Možná o tom pak budeš trošku něco vědět.

Ostatním se omlouvám ,ale na tenhle blábol se nedalo nereagovat.
Nazačínej se navážet do hry , kterou jsi viděl jen na obrázku.Děkuji.

EDIT: neznám situaci na EU realmech-hraji only na US, kde mám kamarády a je tam na můj vkus až nějak moc plno.Jediný problém EQ2 v CZ krajích je ten, že o něm píší lidé,kteří o situaci nic nevědí.Nic víc.

Screny stavu - foceno 10 min. back !




Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/02/2009 00:15:10
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 22/02/2009 :  00:13:36  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Moji kumpáni z České legie raiduji na Runnyeye jedna radost
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/02/2009 :  00:14:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
TDK: Nenech se rozhodit, rozumný uživatel tohoto fóra (nebo jakéhokoliv jiného, protože Rodier zamořuje česká fóra minimálně již od dob MaMedia) si veškeré Rodierovi kecy zneguje a dostane tak reálný pohled na věc.

No ale občas je potřeba to připomenout novým členům fóra, takže děkují za příspěvek.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  00:18:53  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

TDK: Nenech se rozhodit, rozumný uživatel tohoto fóra (nebo jakéhokoliv jiného, protože Rodier zamořuje česká fóra minimálně již od dob MaMedia) si veškeré Rodierovi kecy zneguje a dostane tak reálný pohled na věc.

No ale občas je potřeba to připomenout novým členům fóra, takže děkují za příspěvek.



Omlouvám se nechal jsem se unést.Kdyby to aspoň hrál, když to hodnotí.No máš pravdu, beru to z nadhledem
Holt jsem herní srdcař


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/02/2009 :  00:19:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
TDK: Jedna věc z archivu, taky jsem se nechal unést

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15319&whichpage=1
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 22/02/2009 :  02:08:45  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
problem eq2 je v tom, ze uz je populacne mrtvej a sony znej uz jen zdima penize srackama typu karticky nebo ted naposledy mikrotransakce. Az soe zacne delat neco pro obnoveni populace, bude mit smysl ted jit/vracet se do eq2. Aspon merge serveru by mohli provest..tak na 1/3, potom by byl eq2 suprova hra..


Problem v EQ2 je v tom, ze tam zadnej neni. EQ2 si stale drzi svych 250-300k aktivnich hracu. Servery jsou vytizeny naprosto dostatecne, nektere jsou dokonce prelideny. Koukam ze TDK postnul screen jak to vypada... takze na serveru kde hraju (Nagafen - US PVP) je populace heavy.
Co se cechu tyka, tak neplati keci, kde nedavno nekdo napsal na Bonuswebu, ze EQ2 hraje mozna 10 a mene cechu. Co ja vim, tak Ceska Legie stale aktivne hraje a raiduje na serveru Runnyeye v poctu 50+ lidi. Na Nagafenu je nejvetsi a stale aktivni guilda Pohodari, kde je taky 50+ aktivnich lidi. Kdyz pripoctu ostatni mensi CZ/SK guildy a lidi co jsou v mezinarodnich guildach, tak vyjde ze cechoslovaku hraje EQ2 200+ lidi.
Rodiere mluv tu o DF... o tom zatim nikdo nic poradne nevi, takze ti ty tvoje "sracky" muzou verit. Ale nemluv o necem, co si nevidel ani na tech screenech. Nechapu ze te po tech letech stale bavi si delat z drzky zumpu a ze sebe kardinalniho debila a klauna mistniho fora. Uz to neni ani k smichu

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/02/2009 :  07:40:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

TDK: Nenech se rozhodit, rozumný uživatel tohoto fóra (nebo jakéhokoliv jiného, protože Rodier zamořuje česká fóra minimálně již od dob MaMedia) si veškeré Rodierovi kecy zneguje a dostane tak reálný pohled na věc.

No ale občas je potřeba to připomenout novým členům fóra, takže děkují za příspěvek.



takhle to bohuzel nefunguje, rodier meni nazory nekolikrat casteji nez se meni skutecny stav veci tudiz nekdy negace funguji uplne, jindy jen castecne, ovsem pravdu samozrejme nema nikdy, to je jasne :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 22/02/2009 07:41:05
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 22/02/2009 :  08:19:52  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Musim se v te EQ2 veci trochu Rodiera zastat, nema tak uplne nepravdu, je nutno se na to divat trosku z pohledu hrace ktery by ev. EQ2 chtel zacit hrat a ne jen z pozice high levelu na pvp serveru ktery jediny ma velkou populaci. Je pravda ze CL na Runneye stale raiduje pokud vim. Ale ze by server byl plny, to teda ani nahodou. Asi pred pul rokem jsem znechucen stavem AoC zkusil se vratit prave k EQ2 na Runneye ktery jsem hral nekolik let. Zkusil jsem proste od zacatku vytvorit si postavu a co me nejvic vadilo byla prave low pupulace v nekterych zonach, stavalo se mi treba ze v CL a NF byli treba 5 hracu, z toho dva na high levely v prime time. Sance na nejake grupovani pokud jsi nechtel tahat high levely z guildy na pomoc byla minimalni. Dalsi vec byla to ze level up se straslivym zpusobem zrychlil, v podstate ani nestihas q delat, duvodem je pravdepodobne to aby si se rychle dostal na lev. cup a pridal se k pleneni end contentu. Grafika EQ2 je uz proste za dnesni dobou o tom snad diskuze zadna. Nakonec to co napsal taky neni tak uplne nepravda o tech mitrotransakcich ze ano? Je jasne ze situace je jina na US/EU serverech, navic kdyz se podivas na postnutou tabulku tak vidis ze pouze oba pvp servery maji populaci heavy, ostatek low nebo medium, pokud vim EU servery maji low. Nakonec hodnoceni kdyby se udelal merge serveru (ted si nejsem jisty jestli nahodou nejsou jen 2 EU) tak ze by to byla suprova hra (a ona to fakt dobra hra urcite je) rozhodne neni negativni. Podle me se do nej obcas navazite spise ze zvyku, nerikam ze si o to obcas (vetsinou) nekoleduje ale v tomhle nemel tak uplne nepravdu. Jo kdyby napsal situace na Nafagenu je .., tak je to o necem jinem

Omluva za offtopic nakonec.





A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 22/02/2009 08:31:29
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 22/02/2009 :  09:10:17  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Pokud si dobře vzpomínám, tak Rodier napsal, že EQ2 je mrtvý. To by ale byly mrtvé všechny onlinovky vyjma WoW. Pokud mě Darkfall zklame, vrátím se do EQ2, případně do Spellbornu. Uvidím, jaká bude populace.Je mnoho pěkných onlinovek a každá má mít své příznivce
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 22/02/2009 :  09:40:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morticia

Musim se v te EQ2 veci trochu Rodiera zastat, nema tak uplne nepravdu, je nutno se na to divat trosku z pohledu hrace ktery by ev. EQ2 chtel zacit hrat a ne jen z pozice high levelu na pvp serveru ktery jediny ma velkou populaci.


Hrac co chce s EQ2 zacit ma svobodnou volbu kde zacne. Jestli na serveru kde je vseobecne znama low populace a nebo na serveru, kde je lidi dostatek. CZ/SK hracu je na obou typech dost.

quote:

...Dalsi vec byla to ze level up se straslivym zpusobem zrychlil, v podstate ani nestihas q delat, duvodem je pravdepodobne to aby si se rychle dostal na lev. cup a pridal se k pleneni end contentu.


Konkurence taky nespi a s poctem vydani datadisku se rychlost levelovani zvysuje. WoW de stejnym smerem, takze z hlediska marketingu chapu ze se o to same snazie i SOE.
quote:

Grafika EQ2 je uz proste za dnesni dobou o tom snad diskuze zadna.


O tom bych vedl velkou diskuzi. Na dnesnich prumernych hernich strojich se EQ2 hraje na high quality nastaveni a tehle grafice muze tezko konkurovat jakakoli soucasna MMORPG.

quote:

Nakonec to co napsal taky neni tak uplne nepravda o tech mitrotransakcich ze ano? Je jasne ze situace je jina na US/EU serverech, navic kdyz se podivas na postnutou tabulku tak vidis ze pouze oba pvp servery maji populaci heavy, ostatek low nebo medium, pokud vim EU servery maji low.


Nerozumim tomu, co myslite konkretne mikrotransakcema. To ze SOE ma servery specialne s podoporou ingame/real money nakupama.... nebo to ze vytvorili LoN, ktere jsou myslim soucasti vsech SOE her atd.
Nevidim za tim nic spatneho. Zase jen marketing, kde se firma snazi maximalizovat sve vydelky. Neni to nic neobvykleho a hlavne... nikoho nenuti aby jim za tohle platil. Chod EQ2 to nijak neovlivnuje a ja osobne sem jim nikdy nic vic nez mesicni pausal a datadisky nezaplatil a bavim se skvele.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/02/2009 :  09:56:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kuzmi i ostatni hry maji highend nastaveni a highend nastaveni v aoc nebo vg vypada opravdu jinak nez v eq2. je to proste starsi hra. nerikam ze ma osklivou grafiku jen aoc nebo vg na dobrym kompu muzes hrat taky na max astaveni a eq2 uz proste nemuze konkurovat

lastfm
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 22/02/2009 :  10:17:03  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kuzmi i ostatni hry maji highend nastaveni a highend nastaveni v aoc nebo vg vypada opravdu jinak nez v eq2. je to proste starsi hra. nerikam ze ma osklivou grafiku jen aoc nebo vg na dobrym kompu muzes hrat taky na max astaveni a eq2 uz proste nemuze konkurovat


AoC jsem videl... neni to osklive. Problem je ze ta hra byla spatna a grafika to nedozene. VG to same. Netvrdim ze EQ2 je spicka, ale musim se ohradit proti tomu, kdyz nekdo rekne ze je spatna nebo stara. I kdyz je stara, je daleko lepsi a hezci nez u mnoha novejsich titulu.
Kdyz bych mel bejt konkretni, tak zrovna v DF topiku bych o grafice nemluvil. Pac EQ2 vs DF je nebe a dudy

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 22/02/2009 :  10:24:40  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Asi tak. Me taky se velice treba libi efekty kouzel v high end nastaveni u EQ2 ale kdyz celkove grafiku srovnas s AoC nebo VG tak je skutecne nekde jinde. Nerikam jen ze hra je jen o grafice to urcite ne.
Jeste ad to ze hrac ma na vyber servery. No ano ma, dva americke pvp servery se slusnou populaci (ne kazdemu se libi eq2 pvp) nebo zbytek s low/medium kde prevazna vetsina pupulace jsou raidujici high levely. Tedy jestlize napsal ze je pupulacne mrtvy, pravda to neni, ale z pohledu newbie na pve to nekdy nemusi byt od pravdy tak zas daleko.
Ad VG a AoC, ano mas pravdu obe hry vysly v hodne nedodelanem stavu, VG jeste o neco vice. VG je dnes uplne nekde jinde (je ohromna skoda ze ho hraje malo lidi) a i AoC se pomalu (posledni patch) zacina posunovat dopredu.
Konec offtopicu snad.

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs

Edited by - Morticia on 22/02/2009 10:28:10
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 22/02/2009 :  10:31:23  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Na Rodiera pozor, abyste si neudelali příliš silnýho nepřítele
quote:
Originally posted by Rodier

Jsem pomerne znama osoba, stal jsem u zalozeni prvnich serveru na UO, RO, L2, gamemasteroval jsem na kelevaru v zacatcich UO a na Morii, psal jsem nejvice na mmorpg.cz a taky na gamepark.cz = moje nazory jsou hodne rozsirene .. a proste se nezalibej kazdymu. A pravdou je, ze lidi co me podporuji to zde samozrejme nenapisou..proc by sem spamovali neco, co je normalni? Takze se ozyva jen tech par blbecku co spamujou kraviny..



Jen bych se chtěl dožít toho, že s nějakým postem, vyjadřujícím Rodierův názor, bude někdo na tomto foru zcela souhlasit. Ale to je asi námět na další díl románu Utopie :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/02/2009 :  12:18:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
OT: aj podla mna je EQ2 uz takmer "mrtvy". Hral som ho skoro 2 roky a to, ze ludia ubudaju bolo od trapneho RoK uplne jasne.

Ale su tu fanatici, co si hraju so svojou mailnkatou ceskou guildickou a ini hraci z inych guild na serveri ich vobec nezaujimaju, ci vobec existuju - je im uplne jedno. Najspokojnejsi budu, ked ich ostane na serveri 24... tak akurat, nikto im nebude kradnut mobov.

Ja viem len to, ze na Runyeye mi koncom minuleho roka z friendlistu prestalo hrat asi 95% ludi - a to za "mrtvost" hry povazujem.
A nielen to, doteraz tam zaniklo uz dost predtym VELKYCH medzinarodnych semiHC guild, niektore sa presunuli.

EQ2 ostal takou uzavretou hrou, sam pre seba, ludia co ho hraju netrapi, ze uz nikto novy takmer nepribuda, ani to, ze populacia klesa... oni maju kol dokola svoje 4 raidy a SOE ich obcas nakrmi nejakym upgradom, co ludi priputa na dlhsiu dobu, lebo vyzaduje farmit, farmit a farmit... na dlho. Vobec im nevadi, ze nove datace su len prepratymi uz X krat prezviakanymi vecami...

P.S. veta, ze EQ2 hra 10 ludi totalne sadla na tu hru, len ju netreba brat doslovne...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  13:19:06  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

OT: aj podla mna je EQ2 uz takmer "mrtvy". Hral som ho skoro 2 roky a to, ze ludia ubudaju bolo od trapneho RoK uplne jasne.




Ja si dovolím reagovat. EQ2 je a vždycky byla mrtvá hra pro lidi, kteří na to neměli PC, neuměli pořádně AJ a drželi se jen CZ/SK komunity, kde měli perma grupu.
Je to v prvé řadě už dnes US hra s tím nic nenaděláte.
Denně bereme do naší US guildy nové hráče a lidi vracející se z AOC a WAR.Guilda má 500 acc a 1000 postav a je to jen na poměry US průměrná guilda.Je součástí velké US aliance Exodus. Scren je focen schválně v čase, kdy není v US herní špička, takže v jejich prime time to vypadá ještě lépe.
Poud někdo hraje na EU s low populací a jeho jediná zábava je denně 4 hodiny raidy tak ho lituji.
Jak někdo trefně poznamenal WoW se hraje a EQ2 se žije.
Ano hraji na PVP.Je to další rozměr do hry. Po zkušenostech z WAR, je pro mě osobně lepší souboj 6 na 6, kde mě každá chyba mrzí a každé vítězství potěší a každá smrt pořádně naštve, než hodinu bušit do Gate a pak čekat v řadě na gold bágl.
Grafika je když na to máte PC úžasná. Na postavě vidíte i jak dýchá a animace jsou prostě best. KDYŽ NA TO MÁTE PC !!! To je velký problém CZ komunity. Prostě na to v době expanze WoW neměli stroje, takže volba byla jasná. Dnes je situace jiná.Ta hra je tak obsáhlá a má tolik obsahu co nemá AOC s WAR a DF + WoW dohromady.
Základ je AJ, PC a pochopení hry. Není to o tom farmit equip. Já hraji cca 4 hodky denně a mám problém s tím co dělat dříve.
To že někdo neumí využít potenciál hry není problém hry, ale hráče.

Edit: Kartičky jsou naprosto best(vyhráváte herní itemy do hry)+ věcné ceny (posledně Plazma a DVD recorder).Samozřejmě pokud je umíte hrát.

Vyzkoušejte si založit postavu na PVP,vyexpit na 80 lvl, poskládat full PVP výbavu a vybouchat si titul např. General.Možná změníte názor a už nebude nikde žánou jinou hru hledat.Mě už léta dává EQ2 tolik zábavy co jsem nenašel nikde jinde. Také jsem běhal jako ocas v Antonice a měl dojem ,že po pár Q mě už EQ2 nemá co dát.Teď když jsem už herně starší a o nějakou tu AJ větu bohatší si to luxusně užívám.
Kdo tuhle hru nepochopí je pak zklamán ,ale to není problém hry. EQ je běh na opravdu hodně dlouhou trať a to není pro každého.

I na US serveru jsou nějaké české guildy ,ale hodně hráčů a to jsem byl sám překvapen hraje v US guildách.Není tam bohužel realm DT jako ve WoW a řekl bych i komunita je daleko vyspělejší (možná jen můj dojem).
Hlavně není žádný pořádný FREE server, takže většina CZ raději hraje pokoutně na Gameparku L2 či jinde, než by platila hru na kterou si stejně musí pořídit pořádný PC. No možná je to tak i dobře.
V žádném případě ,ale není EQ2 žádná stará,skomírající hra to jste opravdu hodně vedle(psáno o US verzy).

Please omluvte případné chyby, už moc CZ nepoužívám.

EDIT II - možná by měl tuto debatu moderátor přesunout do sekce EQ2, koukal jsem, že tu také je.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/02/2009 13:32:55
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/02/2009 :  14:00:02  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Tak aby nestála řeč, právě jsem si registroval trial EQ2


ERROR!

We have encountered a system error while processing your request.

Please try again later.

We apologize for the inconvenience.

If you continue to encounter this error, please contact Customer Service at http://support.station.sony.com



Únor nějak MMO nepřeje
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 22/02/2009 :  14:11:34  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
To jsem pěkně rozproudil EQ2 debatu na darkfallu
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  14:23:56  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Tak aby nestála řeč, právě jsem si registroval trial EQ2


ERROR!

We have encountered a system error while processing your request.

Please try again later.

We apologize for the inconvenience.

If you continue to encounter this error, please contact Customer Service at http://support.station.sony.com



Únor nějak MMO nepřeje



Pokud můžu poradit POZOR na EU verzy, musíš si stáhnout US. Je v tom rozdíl.Schválně pak nastav grafiku na full (musíš i ručně v OPTIONS).
Vyber si FP a nebo Q né draka a nebo motýla to je na můj vkus děs.

Pak až vylezeš z ostrůvku do hry zjistíš, jak na tom s PC jsi, hodně AOC-čkářů se divilo.

Bohužel v trialu není dovoleno navštěvovat herní byt hráčů (velká škoda) či guild hally.Pro zájemce, teď pořídíte EQ2 v edici All in One za smešných cca 800kč + měsíc zdarma.Mě stál EQ2 několik tisíc.

Edit: v případě zájmu mě může kdokoli napsat třeba zde Message a já mu pomůžu vše vysvětlím. V případě, že si stáhnete US trial či hru.Není to problém, aby někdo neměl dojem,že jen žvaním.Stačí napsat realm, kde jste a in-game jméno.Voice chat je ve hře opravdu kvalitní.

Nezapomeňte si ve hře zapnout FPS meter.







Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/02/2009 14:25:35
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 22/02/2009 :  14:47:26  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
...Jsem pomerne znama osoba...
...stal jsem u zalozeni prvnich serveru na UO...
...gamemasteroval jsem...
...psal jsem nejvice...
...moje nazory jsou hodne rozsirene...
...lidi co me podporuji...



Ustavičně tady čtu příspěvky o nějakém Rodierovi.
Neuvěřitelně zajímavý člověk.
Kdo to je?

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/02/2009 :  14:59:24  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Těžko říct :) Třeba je to chyba v metryksu
Go to Top of Page

Morticia
Starting Member

Morticia

74 Posts

Posted - 22/02/2009 :  15:36:38  Show Profile Send Morticia a Private Message  Reply with Quote
Tak po dlouhe dobe slusny flame...

A human and an Elf get captured by Skaven. The rat-men are getting ready to shoot the first hostage with Dwarf-made guns when he yells, "Earthquake!" The naturally nervous Skaven run and hide from the imaginary threat. He escapes. The Skaven regroup and bring out the Elf. Being very smart, the Elf has figured out what to do. When the Skaven get ready to shoot, the Elf, in order to scare them, yells, "Fire!"
Mrs. Svine, Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/02/2009 :  15:51:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK


Ja si dovolím reagovat. EQ2 je a vždycky byla mrtvá hra pro lidi, kteří na to neměli PC, neuměli pořádně AJ a drželi se jen CZ/SK komunity, kde měli perma grupu. [/quote]

Moj nazor nemenim, napriek tomu, ze v CZ/SK guilde som nikdy nehral v ziadnej hre, hram zasadne v US, napriek tomu ze moje PC je takmer vzdy HighEnd a chatujem po anglicky uplne normalne... moj friendlist bol plny ludi z celeho sveta, od Izraela, po USA...

ale mozno naozaj treba skusit/prejst na nejaky US server - nastastie, teraz ma uz EQ nezaujima, cvicit kazdy tyzden spartakiadu pre nove fabled cervene trenky... to nie je pre mna.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 22/02/2009 :  16:02:21  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Po pravdě, lidi, jděte už s tím EQ do ... EQ sekce, fakt.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/02/2009 :  17:08:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ale mozno naozaj treba skusit/prejst na nejaky US server - nastastie, teraz ma uz EQ nezaujima, cvicit kazdy tyzden spartakiadu pre nove fabled cervene trenky... to nie je pre mna.



Víš já si všimnul jedné zajímavé věci.Je zajímavé a možná je to jen náhoda,že když má někdo v podpisu hodně MMORPG tak se zřejmě považuje za velkého odborníka a střílí hodnocení a závěry od boku.Většinou nediskutuje a názory druhých nevidí.Hru sice aktuálně nehraje, ale protože tam kdysi někdy byl, přesně situaci zná.
Vždy je top, má nejlepší PC a ihned dělá odborné závěry z každého screnu.

Osobně mě tyhle fluktuanti z jedné MMORPG do druhé spíše pobaví.Ono asi nebude problém s hrou ,ale někde jinde.Ty mě přijdeš jako mladší bráška Rodiera viz. tvoje reakce jinde.

Schválně se podívejte na ty největší flamery co mají v podpisu viz. zdejší guru Rodier. Možná je to náhoda a možná............


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/02/2009 17:09:11
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 22/02/2009 :  17:19:27  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Vitejte na imperiu!
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 22/02/2009 :  18:29:37  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

zdejší guru Rodier

Mno, ty jsi hodne odjinud cece
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 22/02/2009 :  18:32:51  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Wuuduu

ale mozno naozaj treba skusit/prejst na nejaky US server - nastastie, teraz ma uz EQ nezaujima, cvicit kazdy tyzden spartakiadu pre nove fabled cervene trenky... to nie je pre mna.



Víš já si všimnul jedné zajímavé věci.Je zajímavé a možná je to jen náhoda,že když má někdo v podpisu hodně MMORPG tak se zřejmě považuje za velkého odborníka a střílí hodnocení a závěry od boku.Většinou nediskutuje a názory druhých nevidí.Hru sice aktuálně nehraje, ale protože tam kdysi někdy byl, přesně situaci zná.
Vždy je top, má nejlepší PC a ihned dělá odborné závěry z každého screnu.

Osobně mě tyhle fluktuanti z jedné MMORPG do druhé spíše pobaví.Ono asi nebude problém s hrou ,ale někde jinde.Ty mě přijdeš jako mladší bráška Rodiera viz. tvoje reakce jinde.

Schválně se podívejte na ty největší flamery co mají v podpisu viz. zdejší guru Rodier. Možná je to náhoda a možná............




Švejku, máte bratra...?

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/02/2009 :  18:54:22  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDKbla bla bla



Vies, o tom, ze vsetci mame srackove PC, ze nevieme ocenit kvality EQ2 si zacal pisat prave len a len ty. Precitaj si svoje vcervene texty, moj maly...

Vies, odkedy som z hry odisiel nadobro: leto roku 2008, myslim, ze sa nic nezmenilo, okrem jedneho addonu a nejakych technickych zmien. Ale, prekvapivo som na Skype so zopar ludmi, co som tam spoznal (svedi, nori...). Ze moj pekny...
A nazory na kvalitu grafiky DF som si robil z videi... tak isto uznavam, ze grafika EQ2 a cely system tej hry (chat, market, ...) je asi najlepsi, aky som zatial hral. Je ti snad ale jasne, ze engine EQ2 ma daleko k dokonalosti, aj napriek poslednemu updatu na multicore. Je detailny, celkom pekny, ale pomaly, ze moj mudry...
Niekto sa tu citi, ze len on ma pravdu a strasne mu vadi, ak mu niekto protireci, ze moj...

Ked ti to tak vadi, ze nie vsetci zboznuju EQ2, chod dalej cvicit spartakiadu (vsetky 4 raidy), raidy co sa daju naucit naspamet a hrat naslepo.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000