Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:55:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Mari: Myslim, ze uz nebehaji. Dlouho jsem to nevidel.
Svete div se i opravovani bugu ma sve priority. A ohledne reakcni doby pul roku. To same muze byt v DF roky 2. Jsou to spekulace, ale vezmi v potaz resources (lidi) jake maji. Pro nekoho je dulezity kolac, pro nekoho crash. Ver tomu, ze ten kolac dulezity zase tak neni.


Tech bugu co jsou hodne otravny, kteryma se nezabyvaj, je tam habadej a jsou urcite dulezity, ale ten seznam by byl az moc dlouhej (resetujici se moby, zustavani v combatu, AoE do ruznych pater budovy, vezicky strilejici prez nekolik zdi, out of range hlasky atd atd) a do tyhle sekce to ani nepatri, jen podotykam, ze je sice branis hezky, ale serou na plno veci a nektery jejich reseni bugu, to uz radsi ani nekomentuju (castlag vyreseny pridanim 0,5sec ke cast baru atd).

Bohuzel ani u DF nemam zrovna idealni myslenky ohledne opravovani bugu a dodelavani contentu :(

To cele nebyla obhajoba Mythicu. To cele bylo o schopnosti opravovat bugy. Neco ve smyslu Blizzard, Mythic, Funcom, NC Soft vs DF team...pocet, lidi, cas, resources ..vsechno v jednom. To znamena budou na to mit sily, budou na to mit lidi, kteri to budou opravovat vcas, dale to radne testovat a vypoustet fixes v terminu. Proces opravy bugu neni pouze v nahlaseni, oprava, vypichnuti ven. Myslim, ze je ti samotnemu jasne, ze opravovani bugu neni jen tak, zvlast kdyz je oprava svazana s jinou casti kodu, feature a ja nevim ceho. Takova hloupa oprava (opravdu to muze byt blbost) si muze vyzadat tydny. Ma na to DF team resources? Nemyslim, pri scalu jaky DF ma.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 29/01/2009 14:57:00
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:58:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Mari: Myslim, ze uz nebehaji. Dlouho jsem to nevidel.
Svete div se i opravovani bugu ma sve priority. A ohledne reakcni doby pul roku. To same muze byt v DF roky 2. Jsou to spekulace, ale vezmi v potaz resources (lidi) jake maji. Pro nekoho je dulezity kolac, pro nekoho crash. Ver tomu, ze ten kolac dulezity zase tak neni.



mala firma o par lidech s pruznym systemem rizeni muze byt mnohem efektivnejsi nez obrovsky kolos ktery vedou manageri typu: v leve ruce knihu 100 triku jak se stat lepsim vudcem, v prave, jak zefektivnit praci developeru zavadenim wysivig editoru.

ad hype: procital jsem si fora na mmorpg.com a tam je to samej prispevek: vypada to otresne, bude to fail, ja to teda hrat nebudu, zklamani roku, apod. Myslim ze tech lidi nakonec tolik nebude :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 29/01/2009 15:03:27
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:05:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Filda LNL

No ta hra bude potřebovat tak rok lidem lhát slibovat, aby je udržela, než to bude jakž takž hratelný.


Ty jsi v betě?



Ne, ani nemám potřebu se tam hlásit.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:06:35  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

Fakt se mi libi jak tu kazdej mudruje o tom co to bude za propadak a kolik casu ta hra bude potrebovat nez vubec bude hratelna a to i pres to, ze jste ji tak maximalne videli na youtube. To, ze nejakej nouma natoci parminutovy video a pri nataceni se mota v kruhu, kde je nahodou pusto neznamena, ze je momentalne v dfo malo npc. Oni taky nemaji byt vsude, je to tak spravne a doufam, ze to tak i zustane, protoze mit npc na kazdym metru jako v jinych mmo je na zbliti.



no to se nediv, imperium je celosvetovou odbornou verejnosti pres onlinovky velice uznavany a state zdejsich mmorpg profesoru zaplnujou stranky nejednoho odbornyho periodika
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:09:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Filda LNL

No ta hra bude potřebovat tak rok lidem lhát slibovat, aby je udržela, než to bude jakž takž hratelný.


Ty jsi v betě?



Ne, ani nemám potřebu se tam hlásit.


Tak přestaň blekotat hovna!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:10:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To jiste muze Rashi, to muze. Ale support pro MMO teto velikosti a plne features jake opravdu DF ma, v 30ti lidech neudelas ani omylem. A muzou mit sebelepsi planovani..sebelepsi system. To je dle meho nazoru absolutne nemozne. Treba maji 150 lidi. Opravdu nevim, jak je jejich studio velke.

3A hra se da udelat i ve 20-30ti lidech. Proc ne. U MMO o tom pochybuju, pokud to nechces delat 10 let.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 29/01/2009 15:13:57
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:21:38  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Mari: Myslim, ze uz nebehaji. Dlouho jsem to nevidel.
Svete div se i opravovani bugu ma sve priority. A ohledne reakcni doby pul roku. To same muze byt v DF roky 2. Jsou to spekulace, ale vezmi v potaz resources (lidi) jake maji. Pro nekoho je dulezity kolac, pro nekoho crash. Ver tomu, ze ten kolac dulezity zase tak neni.



Já je přestal vidět, když jsme šli za Order - efekty u ostatních jsem měl vypnuté. Ale těsně před koncem accountu na začátku ledna jsem si to zapnul, a koukal jsem, že to pořád ještě bylo Chápu, že i bugy mají svojí prioritu, ale zrovna díky tomuhle se to kouzlo skoro nedalo používat, v partě už vůbec ne.

Nicméně trvám na tom, že velikost vývojového týmu nemusí mít s reakční dobou / rychlostí opravy bugů přímou úměrnost, dokonce to může být přesně naopak - čím větší firma, tím pomalejší fixy. Mám dlouholeté zkušenosti včetně betatestu s projektem podobné "velikosti" jako Darkfall (World War 2 Online), a tam, pokud pominu tragické předčasné vydání, co si pamatuju nahlášené bugy opravují vždy v příštím patchi, každopádně co nejdřív

Je to totiž i o procesech a reakční době v rámci firmy. Když si developer najde bug ze své oblasti na beta fóru, sedne, napíše fix, ten je během pár dnů na beta serveru a za 14 dnů v patchi, tak to možná není úplně systémové, ale zato je to rychle. A zrovna oprava tipu "špatná věta v tooltipu" mi nepřijde jako dobrý důvod, proč item - speciálně z PVP setu - vyjmout ze hry na půl roku.

Když máš velkou firmu, tak to potrvá dva měsíce, než se vůbec k tomu developerovi úkol "opravit tenhle bug" dostane...

Content a grafika jsou jedna věc (teda dvě věci), ale osobně mi zejména viditelné a často se opakující bugy dokážou hru znechutit zcela spolehlivě.

Edited by - Marigold on 29/01/2009 15:25:56
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:35:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Pocet lidi neni opravdu smerodatny. Neverim ale a ani nemuzu verit, ze to budou schopni pokryt v malem tymu a dat DF takovy support jaky bude potrebovat. Maji tam strasne moc features a hra je obrovska. Den nenatahnes. Rad bych se samozrejme mylil...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:41:27  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Rad bych se samozrejme mylil...


To bych taky rad, pri vsi ucte k Tobe


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:48:05  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
Taky berte v úvahu, že oni mají engine, který sami udělali a tam se hledají mouchy mnohem lépe, než na enginu, který jen koupíš.
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 29/01/2009 :  15:56:38  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Me se libi jak se tu vsichni hadate, a rozumujete a pritom vite prd :-)
Go to Top of Page

daimont
Starting Member

11 Posts

Posted - 29/01/2009 :  16:39:25  Show Profile  Send daimont an ICQ Message Send daimont a Private Message  Reply with Quote
toto cist je opravdu pro zasmati :) ja si toto tady rad prectu obcas se zasmeju neco si zapamatuju ze by to nemusel byt blaf a jen cekam az se pustim do hry a ohodnotim to sam protoze jinak se zavery delat nedaji dokud si to clovek neosaha sam a zrovna tomuto reckemu tymu verim (chci verit) vic nez nejakym kolosum ktery delaji hry uz jen pro prachy tito aspon se snazi udelat neco noveho co jeste na trhu neni (nebo aspon ne moc) ale kazdej ma rad neco jineho hold jen at ti negativisti a pesimisti si odpusti nektere sve vyroky....
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/01/2009 :  16:50:00  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To by si mohli odpustit i fanbois, ne? A o če bysme se tu pak bavili?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:06:06  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak ja myslim ze diskuse na tema kdo od koho krade a proc jsou naprosto zbytecny. Pro hrace je to jenom dobre (pokud se obslehne to dobre). Lepsi nez jit originalni cestou a zkurvit to.


svata pravda
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:07:44  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ja vcera zjistil, ze youtube obecne kurvi videjka... delal jsem si nejaky z waru v 800x500 (zhruba) a zatimco na originalech si texty bez problemu prectu tak po nahrani na youtube je to nejak zmrsene prekonvertovany a ani v tom "vysokym rozliseni" to proste neni citelny...

takze doporucuju silne se podle videi na youtube vubec neorientovat...

musis pouzivat spravne programy nez zakladni ve winu viz movie maker atd... jestli delas ze hry tak nejlepe si natocit ze hry replay a pak pouzit fraps nebo jine programy ma to pak vetsi kvalitu i na youtube mam to vyzkousene
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:10:27  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
Já spíš stále nechápu, proč až po těchto videii se mnozí diví jakou to má grafiku/animace/zvuky. Prece tyhle veci jsou známe už více jak rok a každý ví, že v Darkfallu zatím toto stojí za .....

I plno lidí na offic fóru se o tom zmiňuje a diví se, já nevim jestli jste čekali zázrak že se něco po roce změní, ale já osobně jsem toto čekal a nevadí mi to, když to bude mít takový gameplay jaký to má mít.

Se divim, že nikdo nepochválil AI mobů (nahazovaní skillů, útěk, vyhýbání úderům - to bylo vidět ve videií), sice se jeden na jednom videiu zasekl, ale to je 1 z 20-ti, co jsme mohli vidět.

Svět v DF není špatně udělaný, jen je moc mrtví možná právě proto má na 1 serveru být 10k lidí, ten svět je na to stavěný.
Autoři sami říkali, že plno mobů si musíte najit ne aby jste šli po cestě a při tom narazili na 100-ky mobů.

Není to slává, není to boom, ale je to dobrý začátek.
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:14:06  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Rashaverak

Originally posted by Jaffa

zaprve videa a obrazky jsou irelevantni, me se nelibily ani z aoc

za druhe sve tvrzeni o tom ze nebudou shopni opravovat bugy mas jiste zcela fakticky podlozene ze ?



Nemusím nic dokazovat ani dokladat nějaké důkazy, prostě tomu nevěřím.

V DFO mě rajcuje a zajímá jen prvek stavění měst, flotil, vesnic, dolů, království.

Nepřekousnu ale tenhle technický hnus do kterého to zabalili, který bude jak "věřím" (můj osobní názor) plný bugů a polofunkční.


bugy se urcite opravi ale bude to nejaky cas trvat je to mmorpg takze musej...jinak to ztrati hratelsnost a maj mrte roku ztracenych v prde**
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:18:12  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitch

Fakt se mi libi jak tu kazdej mudruje o tom co to bude za propadak a kolik casu ta hra bude potrebovat nez vubec bude hratelna a to i pres to, ze jste ji tak maximalne videli na youtube. To, ze nejakej nouma natoci parminutovy video a pri nataceni se mota v kruhu, kde je nahodou pusto neznamena, ze je momentalne v dfo malo npc. Oni taky nemaji byt vsude, je to tak spravne a doufam, ze to tak i zustane, protoze mit npc na kazdym metru jako v jinych mmo je na zbliti.


plne souhlasim a taky ma pravdu... neresil bych to co ani jeden z vas nevi ani ten co je v bete... az to bude uvidime zatim tu melete o nicem, o nejakych vasich teoriich
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  17:21:34  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scrat23

Já spíš stále nechápu, proč až po těchto videii se mnozí diví jakou to má grafiku/animace/zvuky. Prece tyhle veci jsou známe už více jak rok a každý ví, že v Darkfallu zatím toto stojí za .....

I plno lidí na offic fóru se o tom zmiňuje a diví se, já nevim jestli jste čekali zázrak že se něco po roce změní, ale já osobně jsem toto čekal a nevadí mi to, když to bude mít takový gameplay jaký to má mít.

Se divim, že nikdo nepochválil AI mobů (nahazovaní skillů, útěk, vyhýbání úderům - to bylo vidět ve videií), sice se jeden na jednom videiu zasekl, ale to je 1 z 20-ti, co jsme mohli vidět.

Svět v DF není špatně udělaný, jen je moc mrtví možná právě proto má na 1 serveru být 10k lidí, ten svět je na to stavěný.
Autoři sami říkali, že plno mobů si musíte najit ne aby jste šli po cestě a při tom narazili na 100-ky mobů.

Není to slává, není to boom, ale je to dobrý začátek.

dost lidi radsi bude hledat kritiku na DFO nez nejaky pozitiva... ja si myslim ze to bude super hra nezalezi na grafiku neni tak strasna libi se mi a jde mi o ten bojovy system to je SUPER!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 29/01/2009 :  18:12:06  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
jurus: použíj tu věc co máš mezi ušima a odpovídej za použití jedné zprávy, jinak už na tomto fóru nebudeš odpovídat vůbec
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 29/01/2009 :  18:24:20  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
jurusi, ty ses fakt pakon...10x ti uz rekli, ze to mas dat vse do jednoho postu a ty to sem nasolis znovu ...ses si fakt jistej, ze ti je (skoro) 19?

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]

Edited by - Krajec on 29/01/2009 18:25:39
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/01/2009 :  18:53:24  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
demencia... ten clovek prekona Marketku zachvilku...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:12:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

demencia... ten clovek prekona Marketku zachvilku...


To je kdo?
ale Rodier je taky dobrej :)
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:19:23  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

jurusi, ty ses fakt pakon...10x ti uz rekli, ze to mas dat vse do jednoho postu a ty to sem nasolis znovu ...ses si fakt jistej, ze ti je (skoro) 19?

sry ale fakt neresim takove blbosti kdyz ve se dovedete bavit o kravinach tak proc vas tohle stve?? kdo pak dela spam
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:53:05  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurus

sry ale fakt neresim takove blbosti kdyz ve se dovedete bavit o kravinach tak proc vas tohle stve?? kdo pak dela spam



i o píčovinách se dá bavit za dodržení jisté netiquette , pokud toho nejsi schopen, tak tu nejsi vítán
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/01/2009 :  20:48:14  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
i o píčovinách se dá bavit za dodržení jisté netiquette , pokud toho nejsi schopen, tak tu nejsi vítán



Když už jste u těch píčovin, dneska jsem zkoušel hrát ten Crisis, opět platí přímá úměra: "čím lepší grafika, tím větší hovadina"!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 29/01/2009 :  22:52:02  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Amen, nudnejsi hru jsem dlouho nehral
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 30/01/2009 :  09:20:18  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
quote:

Když už jste u těch píčovin, dneska jsem zkoušel hrát ten Crisis, opět platí přímá úměra: "čím lepší grafika, tím větší hovadina"!



takze podle tve umery by mel byt DFO dost dobry :)
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 30/01/2009 :  10:38:49  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Isac
i o píčovinách se dá bavit za dodržení jisté netiquette , pokud toho nejsi schopen, tak tu nejsi vítán



Když už jste u těch píčovin, dneska jsem zkoušel hrát ten Crisis, opět platí přímá úměra: "čím lepší grafika, tím větší hovadina"!



No ja sem hral oba dily crysis a cekal sem od toho genericke FPS a bylo to genericke FPS takze sem nebyl zklamany. Ja bych rekl ze to zase rak spatna hra nebyla.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 30/01/2009 :  11:21:56  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
Doporucuju si precist na http://betaleaks.blogspot.com/ report od Scaraba:)

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/01/2009 :  13:17:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mark

Doporucuju si precist na http://betaleaks.blogspot.com/ report od Scaraba:)



ten clovek na me pusobi jako idiot, presne ten typ whinera ktery tu hru dokaze pohrbit kdyz je vyslysen, kdyz ma skill 0 tak asi nemuze cekat ze bude tezit rychle a jestli na zaklade wowka ceka ze bude mit skill za hodinu na max tak se hold hosik spletl, jedine dobre.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/01/2009 13:56:30
Go to Top of Page

jurus
Starting Member

50 Posts

Posted - 30/01/2009 :  13:59:07  Show Profile  Send jurus an ICQ Message Send jurus a Private Message  Reply with Quote
DFO ani nejde srovnavat s WOWkem to je blbost obe tyhle hry maji odlisny herni styl
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:00:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Mark

Doporucuju si precist na http://betaleaks.blogspot.com/ report od Scaraba:)



ten clovek na me pusobi jako idiot, presne ten typ whinera ktery tu hru dokaze pohrbit kdyz je vyslysen, kdyz ma skill 0 tak asi nemuze cekat ze bude tezit rychle a jestli na zaklade wowka ceka ze bude mit skill za hodinu na max tak se hold hosik spletl, jedine dobre.



mozna by sis to mel precist cely, ze samozrejme to zbytecne zvelicuje ale celej problem bude asi v tom, ze se pocet failu nesnizuje prubehem skillovani ale skokove pri postupu z 99.9 na 100 jinak je 0 - 99.9porad stejnej

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:01:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
blaboly zasadne nectu cele ale jen zacatek, pokud je to tak jak rikas pak to problem samozrejme je

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/01/2009 14:02:30
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/01/2009 :  15:05:51  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=tjQgyMmpv38

Mno, tak jestli merili velikost sveta podle toho kolik toho za urcity cas ujdes a z toho pak odvozovali to srovnani s mapu WoWka .. tak mozna meli vzit v potaz, ze v DF chodi postavicky tak o tretinu pomalejc..

Alespon z toho videa to tak vypada a cetl jsem na betaleaku, ze si na to stezuji i hraci na betaforu .. tak to snad trosku zrychlej, nechci videt 10 metru pred sebou strom a bezet k nemu 10 sekund ( s lehkou nadsazkou )

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 30/01/2009 :  16:50:11  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

http://www.youtube.com/watch?v=tjQgyMmpv38

Mno, tak jestli merili velikost sveta podle toho kolik toho za urcity cas ujdes a z toho pak odvozovali to srovnani s mapu WoWka .. tak mozna meli vzit v potaz, ze v DF chodi postavicky tak o tretinu pomalejc..

Alespon z toho videa to tak vypada a cetl jsem na betaleaku, ze si na to stezuji i hraci na betaforu .. tak to snad trosku zrychlej, nechci videt 10 metru pred sebou strom a bezet k nemu 10 sekund ( s lehkou nadsazkou )



http://s1.zetaboards.com/betaleaks/topic/1159506/1/


Run Speed
Agon is such a huge world, that moving around may seem a lot slower than it really is. You only get a feel for the real speed if you are inside buildings or running next to small houses. If the movement speed becomes too fast, it becomes a compounding problem; ping times become increasingly important to the outcome of a fight, aiming spells, bows, cannons becomes harder, prediction becomes less reliable etc. We are considering making run a skill that raises by use, which will increase your overall speed slightly, and we are running some internal tests to calculate the impact of it.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/01/2009 :  18:54:05  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Havran

quote:
Originally posted by M.C warior

http://www.youtube.com/watch?v=tjQgyMmpv38

Mno, tak jestli merili velikost sveta podle toho kolik toho za urcity cas ujdes a z toho pak odvozovali to srovnani s mapu WoWka .. tak mozna meli vzit v potaz, ze v DF chodi postavicky tak o tretinu pomalejc..

Alespon z toho videa to tak vypada a cetl jsem na betaleaku, ze si na to stezuji i hraci na betaforu .. tak to snad trosku zrychlej, nechci videt 10 metru pred sebou strom a bezet k nemu 10 sekund ( s lehkou nadsazkou )



http://s1.zetaboards.com/betaleaks/topic/1159506/1/


Run Speed
Agon is such a huge world...




To jsem taky cetl, ale to jsou takovy kecy .. pravda je, ze ten pohyb na me nedela dobry dojem, ukazu ti to na prikladu ..

Pust si to video a posun ho na cas 1.15 a chvili ho sleduj, stanou se tam 3 veci, ktere se mi nelibi .. tipek vycasti kouzlo na moby a s ohledem na presilu se otoci a zacne moudre zdrhat ..

1. pokusi se preskocit nevelkou mezeru mezi kameny a skoci sotva do pulky

2. bezi ke strani naproti a ta je od nej ohadem tak 10 pomyslnych metru a na to ze k ni sprintuje se ta stran priblizuje dost pomalu..

3. tipek dorazi ke strme strani, ktera ma naklon tak 75-80 stupnu a v klidku ji vyjde, uz jsem si toho vsimnul i jinde na tech videjkach, ze hraci jsou schopni vybehnout i temer kolme steny a to se mi nelibi, neni to realisticke a jestli tohle ma byt skryto pod tim jejich sloganem "all mountains are ready for climbing" ( nebo tak nejak ) tak to teda nic moc..

Ja se na DF tesim, jen rikam co vidim.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/01/2009 :  19:01:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hehe vtom ma Sugest pravdu, ale zas na druhou stranu, kdyz se podivam do mesta, kde je opravdu hodne small houses, tak mi to zas tak pomale neprijde.

Mozna maj fakt jen blbe udelany pomery toho jak je co velke mimo mesta a proto to vypada ze pandulak slape pomalu.. Stejne tak kdyz vidim video s bojem tak mi neprijde ze by vuci tomu monstru ten pandulak slapal nejak pomalu........ je to divny no.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/01/2009 :  19:04:39  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
peklo.... ten pohyb to je simulator duchodce co si nadelal do plen a ztratil hul...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

czCZczCZcz
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/01/2009 :  19:34:37  Show Profile Send czCZczCZcz a Private Message  Reply with Quote
ja bych to hral taky

jak to teda vipada?? ja zas videl ze to bude 25.unora
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/01/2009 :  19:40:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Rodiere, prisel ti partak do guildy.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/01/2009 :  20:39:25  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
God save us!

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 30/01/2009 :  23:38:39  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Rodiere, prisel ti partak do guildy.


LoL:)

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/01/2009 :  11:22:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 31/01/2009 :  11:51:34  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
3. tipek dorazi ke strme strani, ktera ma naklon tak 75-80 stupnu a v klidku ji vyjde, uz jsem si toho vsimnul i jinde na tech videjkach, ze hraci jsou schopni vybehnout i temer kolme steny a to se mi nelibi, neni to realisticke a jestli tohle ma byt skryto pod tim jejich sloganem "all mountains are ready for climbing" ( nebo tak nejak ) tak to teda nic moc..



Jo, na toto jsem taky zíral...na druhou stranu i nepoměrně líp graficky vypadající AoC má climbing jen na určených climbing spotech, takže od DF nečekám, že by měli vychytané animace šplhání nějak univerzálně. Doufám, že to bude aspoň něják omezený skillem - čím vyšší skill, tím prudší kopec můžeš vyběhnout. A nějaký climbing spoty by tam taky mohli udělat.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 31/01/2009 :  11:56:22  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine

quote:
Originally posted by M.C warior
3. tipek dorazi ke strme strani, ktera ma naklon tak 75-80 stupnu a v klidku ji vyjde, uz jsem si toho vsimnul i jinde na tech videjkach, ze hraci jsou schopni vybehnout i temer kolme steny a to se mi nelibi, neni to realisticke a jestli tohle ma byt skryto pod tim jejich sloganem "all mountains are ready for climbing" ( nebo tak nejak ) tak to teda nic moc..



Jo, na toto jsem taky zíral...na druhou stranu i nepoměrně líp graficky vypadající AoC má climbing jen na určených climbing spotech, takže od DF nečekám, že by měli vychytané animace šplhání nějak univerzálně. Doufám, že to bude aspoň něják omezený skillem - čím vyšší skill, tím prudší kopec můžeš vyběhnout. A nějaký climbing spoty by tam taky mohli udělat.



No ja nevim proc se tady zrovna tohle resi protoze uz od zacatku snad vsichni cekali ze to takhle bude fungovat ne? Ja doufam ze nekdy v budoucnu udelaji animaci pro splhani ale ted asi maji jine veci na praci nez dodelavat veci ktere nejsou dulezite pro gameplay.

S tim omezenim skillem to neni spatny napad a rekl bych ze to tam asi bude. A ty climbing spoty o tom uz nechcu ani slyset sem jednou v AOC hledal jeden zasrany zebrik asi dve hodiny obehl sem horu na ktere sem mel quest asi 15x a az naposled sem si ho vsiml sem byl tak nasrany ze sem tu hru vypnul a pokracoval az dalsi den ( moje vlastni blbost ale taky nastve )

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 31/01/2009 11:59:03
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 31/01/2009 :  12:09:51  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda
No ja nevim proc se tady zrovna tohle resi protoze uz od zacatku snad vsichni cekali ze to takhle bude fungovat ne?



Ne to jsem tedy nečekal viz FAQ :

"terrain features never seen before in online games, such as mountains ranges that rise for thousands of feet, waiting for you to climb and explore them."

Jestli touhle oslavnou rečí autoři mysleli to, že bude mít hra stupidní system, kdy vylezeš i pomalu kolmou zeď, tak jsem zklamanej, tohle mě totalně točilo už ve starym SWG ..

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 31/01/2009 :  19:26:42  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by kajda
No ja nevim proc se tady zrovna tohle resi protoze uz od zacatku snad vsichni cekali ze to takhle bude fungovat ne?



Ne to jsem tedy nečekal viz FAQ :

"terrain features never seen before in online games, such as mountains ranges that rise for thousands of feet, waiting for you to climb and explore them."

Jestli touhle oslavnou rečí autoři mysleli to, že bude mít hra stupidní system, kdy vylezeš i pomalu kolmou zeď, tak jsem zklamanej, tohle mě totalně točilo už ve starym SWG ..



Jinak to ani v podstate nejde, Je to tak ze postava do kopce proste vybehne, ale pohybuje se pomalej. Udelat nejakou kvalitni animaci pro splhani by bylo desne tezke. Protoze ty hory by v podstate museli byt uplne ploche. Tak aby se na nich dalo splhat. Nejdulezitejsi je to, ze se muzes dostat skoro kamkoliv. A nemas zadne neviditelne zdi nebo prekazky.
Go to Top of Page

arul
Starting Member

33 Posts

Posted - 31/01/2009 :  21:53:49  Show Profile  Visit arul's Homepage  Send arul an ICQ Message Send arul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
To jsem taky cetl, ale to jsou takovy kecy .. pravda je, ze ten pohyb na me nedela dobry dojem, ukazu ti to na prikladu ..

Pust si to video a posun ho na cas 1.15 a chvili ho sleduj, stanou se tam 3 veci, ktere se mi nelibi .. tipek vycasti kouzlo na moby a s ohledem na presilu se otoci a zacne moudre zdrhat ..

1. pokusi se preskocit nevelkou mezeru mezi kameny a skoci sotva do pulky

2. bezi ke strani naproti a ta je od nej ohadem tak 10 pomyslnych metru a na to ze k ni sprintuje se ta stran priblizuje dost pomalu..

3. tipek dorazi ke strme strani, ktera ma naklon tak 75-80 stupnu a v klidku ji vyjde, uz jsem si toho vsimnul i jinde na tech videjkach, ze hraci jsou schopni vybehnout i temer kolme steny a to se mi nelibi, neni to realisticke a jestli tohle ma byt skryto pod tim jejich sloganem "all mountains are ready for climbing" ( nebo tak nejak ) tak to teda nic moc..

Ja se na DF tesim, jen rikam co vidim.



1/ Skoci sotva do pulky protoze skace smerem do sterbiny mezi kameny, ne na druhy kamen.

2/ Kdyz porovnam onu pomyslnou vzdalenost s mrtvolou skeletona na zemi, tak panacek bezi cca. 25-30 metru a zastavi se po 3-4 sekundach. Nevim, ale pokud s nejakou vybavou dokazes bezet rychlejs nez ~8 km/h, tak si borec :)

3/ Kdyz panacek vyleze nahoru, tak se prehraje 'zvuk dopadu', takze mozna casem se dockame i animace splhani do zdi, kazdopadne nevim kde se DFO vytahovalo, ze je simulator VR

Mr. Crimson @ Reservoir Dogs [ReD] - Darkfall

Social Engineering Elite - Because there's no patch for human stupidity.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 01/02/2009 :  08:12:25  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
snad nevadi ze to tu davam...
http://thepiratebay.org/torrent/4692861/Darkfall
betaclient tentokrat ale komplet...
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,77 seconds. on eygor Snitz Forums 2000