Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:09:08  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
....Umíš číst? A použít hlavu?


Hele co kdyby si poradne cetl na co kdo reaguje a prestal tu posthuntit a navazet se do lidi?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:14:36  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Se mi ty linky slily no
Mea culpa.

Edited by - Octopuss on 28/01/2009 13:14:57
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:20:18  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.



urcite to okopcili na to ze je to ve vyvoji asi 6 let...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:27:14  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Co se týče grafiky prostředí tak ta se mi celkem líbí dost.
Co se týče animací postav tak to je trošku horší ale vcelku jsem zatím se vším co jsem o DFO viděl spokojen.
Ta střelba lukem je masakr na to jsem zvědav asi to nebude žádná prdel:)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:31:46  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.



Já věděl že WAR k něčemu bude :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 28/01/2009 13:32:34
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/01/2009 :  13:33:44  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.



urcite to okopcili na to ze je to ve vyvoji asi 6 let...



To bylo na toho hexena

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 28/01/2009 :  16:03:07  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.



urcite to okopcili na to ze je to ve vyvoji asi 6 let...



To bylo na toho hexena



Beztak ten hexen je wow klon

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 28/01/2009 :  16:15:38  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Jestli jste si to cetli tak ten typek ma ve hre rozliseni 800x600 a navic jsou hodne low res :-) ve hre to vypada lip :-P
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 28/01/2009 :  16:29:33  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

Jestli jste si to cetli tak ten typek ma ve hre rozliseni 800x600 a navic jsou hodne low res :-) ve hre to vypada lip :-P



No me se ti videa libi i tak jak skou na to ze to je nezavisla hra kterou delalo 30lidi tak to ma dobrou grafiku. Hlavni je ze neni niak prebarvena jak v jedne nejmenovane MMO ktera je diky tomu fakt hnusna.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 28/01/2009 :  16:32:25  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

quote:
Originally posted by Omnax

Jestli jste si to cetli tak ten typek ma ve hre rozliseni 800x600 a navic jsou hodne low res :-) ve hre to vypada lip :-P



No me se ti videa libi i tak jak skou na to ze to je nezavisla hra kterou delalo 30lidi tak to ma dobrou grafiku. Hlavni je ze neni niak prebarvena jak v jedne nejmenovane MMO ktera je diky tomu fakt hnusna.



Grafika je vazne v pohode. Neni to nic extra ale naprosto dostacujici. youtube ma ty vide v bidne kvalite.
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 28/01/2009 :  18:15:33  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.


Hezky War okopčil 80% věcí z WoW.

Ten, kdo dnešní hry vydá dřív má výhodu v těchto argumentech :X

Ty videia se mi taky nelibí, ale to se mi nelibílo v každé MMO, je jiné to vidět až pak v pohybu. Bear shaman z AoC byl pro mě hnusná postava, když jsem koukal na screeny a videia z bety, ale ve hře zas nejoblíbenější postava. :X

Spíš to chce nějaké videia, kde už behaji s lepšími armory, zbraněmí, skilly, spelly než toto. Snad časem.

Dle mě, mají Orci hezčí newbie lokaci, než tohle "dobro" :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/01/2009 :  18:56:09  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Ještě jedno

http://www.youtube.com/watch?v=di1Gluf8WeY



lol :) dobry Isac :D
.... ale zase se na tomhle pozna 1) kdo umi cist 2) kolik je dotycnemu let 3) jeli to debil :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/01/2009 :  19:11:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


lol :) dobry Isac :D
.... ale zase se na tomhle pozna 1) kdo umi cist 2) kolik je dotycnemu let 3) jeli to debil :D



No podle těch pár snímků z Darkfallu je právě Hexen ideální hra na trening boje (ikdyž je teda fakt, že si člověk musí sednou trochu dál od monitoru, jinak je to souboj čtverců)

Edited by - Isac on 28/01/2009 19:14:49
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/01/2009 :  19:24:00  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scrat23

quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.


Hezky War okopčil 80% věcí z WoW.

Ten, kdo dnešní hry vydá dřív má výhodu v těchto argumentech :X

Ty videia se mi taky nelibí, ale to se mi nelibílo v každé MMO, je jiné to vidět až pak v pohybu. Bear shaman z AoC byl pro mě hnusná postava, když jsem koukal na screeny a videia z bety, ale ve hře zas nejoblíbenější postava. :X

Spíš to chce nějaké videia, kde už behaji s lepšími armory, zbraněmí, skilly, spelly než toto. Snad časem.

Dle mě, mají Orci hezčí newbie lokaci, než tohle "dobro" :)



prosimte... war tu byl davno pred tim nez nejaky wow vubec existovalo...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/01/2009 :  19:28:35  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Se naopak obávám, že svět Warcraftu je jedna velká vykrádačka Warhammeru :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/01/2009 :  19:45:58  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Obávat se nemusíš - že je lore dost okopčený, pozná každej vypatlanec, a chytrej člověk si i zjistí, že Blizz škemral u Jacobse, jak že se to MMO vlastně dělá. Flame me, fanbois.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 28/01/2009 :  20:35:07  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Scrat23

quote:
Originally posted by Filda LNL

Hezky okopčili easter egg lokace z WARu.


Hezky War okopčil 80% věcí z WoW.

Ten, kdo dnešní hry vydá dřív má výhodu v těchto argumentech :X

Ty videia se mi taky nelibí, ale to se mi nelibílo v každé MMO, je jiné to vidět až pak v pohybu. Bear shaman z AoC byl pro mě hnusná postava, když jsem koukal na screeny a videia z bety, ale ve hře zas nejoblíbenější postava. :X

Spíš to chce nějaké videia, kde už behaji s lepšími armory, zbraněmí, skilly, spelly než toto. Snad časem.

Dle mě, mají Orci hezčí newbie lokaci, než tohle "dobro" :)



prosimte... war tu byl davno pred tim nez nejaky wow vubec existovalo...



Tady se bavíme o hrach ne? :X
Nemyslim svět, myslim, možnosti hry, bojový systém atd.
A lokace jsou taky z větší části založené na fantazii autorů...

Proto jsem psal jen z 80% protože těch 20% je svět, postavy atd. ^^
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/01/2009 :  20:57:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
? a warhammer je co? to snad hra je a byla ne?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 28/01/2009 :  21:28:19  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
sry že jsem nenapsal "o PC hrách" :X

Myslim, že to každý pochopil...

Edited by - Scrat23 on 28/01/2009 21:33:11
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/01/2009 :  21:34:47  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Warhammer existuje v podobě hned několika PC her.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 28/01/2009 :  23:06:45  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
Tak jinak no:

Tady se bavíme o MMORPG PC hrách,ne? :X
Nemyslim svět těchto MMORPG PC her, myslim, možnosti těchto MMORPG PC her, jejich bojový systém, equipment, atd.

A lokace v těchto MMORPG PC hrách jsou taky z větší části založené na fantazii autorů těchto MMORPG PC her, jen Warhammer online má licenci na to, to pojmenovat jako tu známou stolní hru Warhammmer :X ...

Proto jsem psal, že tato MMORPG PC hra Warhammer online je jen z 80% stejná jako MMORPG PC hra WOW, protože těch 20% je svět, postavy, příběh v této MMORPG PC hře. ^^

Takže o kopírování bych pomlčel.

...Neřikam nic. Ten kdo neumí číst, tak FU.

Edited by - Scrat23 on 28/01/2009 23:07:58
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/01/2009 :  07:36:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak ja myslim ze diskuse na tema kdo od koho krade a proc jsou naprosto zbytecny. Pro hrace je to jenom dobre (pokud se obslehne to dobre). Lepsi nez jit originalni cestou a zkurvit to.


Dotaz na Gandalfa (nebo nekoho kdo je v bete) - zajimalo by mne, zda dodrzeli slovo ohledne loootu NPC. Tedy kdyz clovek zabije skeletona co ma na sobe peknej kozenej armor a mece (viz dnesni videa na betaleaku) tak jestli to ma potom i v inventari. Jestli to dodrzeli, proc tam porad vsichni chodej nahaty :-DDD

Co se tyce grafiky - ta je vazne pekna, textury, barevnost a rozmanitost sveta. chce si nepoustet youtube fullscreen, to desne kurvi obraz.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/01/2009 :  08:17:06  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja vcera zjistil, ze youtube obecne kurvi videjka... delal jsem si nejaky z waru v 800x500 (zhruba) a zatimco na originalech si texty bez problemu prectu tak po nahrani na youtube je to nejak zmrsene prekonvertovany a ani v tom "vysokym rozliseni" to proste neni citelny...

takze doporucuju silne se podle videi na youtube vubec neorientovat...

no mmo
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 29/01/2009 :  08:49:49  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
takze doporucuju silne se podle videi na youtube vubec neorientovat...


No ono je dost těžký, protože podle čeho se chceš orientovat, když videa je minimum a reporty ze hry od cz hráčů skoro nulový
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/01/2009 :  08:59:12  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scrat23

Tak jinak no:

Tady se bavíme o MMORPG PC hrách,ne? :X
Nemyslim svět těchto MMORPG PC her, myslim, možnosti těchto MMORPG PC her, jejich bojový systém, equipment, atd.

A lokace v těchto MMORPG PC hrách jsou taky z větší části založené na fantazii autorů těchto MMORPG PC her, jen Warhammer online má licenci na to, to pojmenovat jako tu známou stolní hru Warhammmer :X ...

Proto jsem psal, že tato MMORPG PC hra Warhammer online je jen z 80% stejná jako MMORPG PC hra WOW, protože těch 20% je svět, postavy, příběh v této MMORPG PC hře. ^^

Takže o kopírování bych pomlčel.

...Neřikam nic. Ten kdo neumí číst, tak FU.



evidentne o tom nevis absolutne vubec nic jinak bys tady neplacal takovy shity.. staci se jen podivat v kterym roce se zacal war vyvyjiet. takze fu si strc vis kam?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 29/01/2009 :  09:53:54  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=KFgEBojquxc

Ten mele kombat na tomhle videu vypada dost chudě.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 29/01/2009 :  10:02:39  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
No tak já myslim ze to bude třeba tím, že ta postava je zatim ještě low, že toho asi ještě moc neumí. Teda doufám
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:12:20  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
evidentne o tom nevis absolutne vubec nic jinak bys tady neplacal takovy shity.. staci se jen podivat v kterym roce se zacal war vyvyjiet. takze fu si strc vis kam?


2005 no a?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:18:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Já vám nějak nevím, ale jakmile vidím "†… Havran …†", jednak se mi hned asociuje slovo "pračurák", a potom mám intenzivní pocit, že někoho kdo si udělá tak dementní nick nelze brát vážně.

Edited by - Octopuss on 29/01/2009 11:20:27
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:24:59  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

http://www.youtube.com/watch?v=KFgEBojquxc

Ten mele kombat na tomhle videu vypada dost chudě.



Hrůza nic jiného.

Dokonale prázdný svět bez npc než doběhl k přívozu, potom radši následoval střih než narazil na jednu kostru.
Vrchol videa byla poslední kostra zaseknuta v prostu takže pathfinding mobu bude určitě skvělej

Narozdíl od Mythicu který moby opravil ve WARu do měsíce nevěřím že to tyhle patlalové z Řecka to daj někdy do kupy.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:25:14  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
octopus je chobotnica nie? A havran je vranivity vtak, aky je v tom kurwa rozdiel... ze havran nema chapadla?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:34:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No ta hra bude potřebovat tak rok lidem lhát slibovat, aby je udržela, než to bude jakž takž hratelný.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:35:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Hrůza nic jiného.

Dokonale prázdný svět bez npc než doběhl k přívozu, potom radši následoval střih než narazil na jednu kostru.
Vrchol videa byla poslední kostra zaseknuta v prostu takže pathfinding mobu bude určitě skvělej

Narozdíl od Mythicu který moby opravil ve WARu do měsíce nevěřím že to tyhle patlalové z Řecka to daj někdy do kupy.




zaprve videa a obrazky jsou irelevantni, me se nelibily ani z aoc

za druhe sve tvrzeni o tom ze nebudou shopni opravovat bugy mas jiste zcela fakticky podlozene ze ?

lastfm
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:49:27  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Originally posted by Jaffa

zaprve videa a obrazky jsou irelevantni, me se nelibily ani z aoc

za druhe sve tvrzeni o tom ze nebudou shopni opravovat bugy mas jiste zcela fakticky podlozene ze ?



Nemusím nic dokazovat ani dokladat nějaké důkazy, prostě tomu nevěřím.

V DFO mě rajcuje a zajímá jen prvek stavění měst, flotil, vesnic, dolů, království.

Nepřekousnu ale tenhle technický hnus do kterého to zabalili, který bude jak "věřím" (můj osobní názor) plný bugů a polofunkční.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 29/01/2009 :  11:57:45  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Rashaverak

Originally posted by Jaffa

zaprve videa a obrazky jsou irelevantni, me se nelibily ani z aoc

za druhe sve tvrzeni o tom ze nebudou shopni opravovat bugy mas jiste zcela fakticky podlozene ze ?



Nemusím nic dokazovat ani dokladat nějaké důkazy, prostě tomu nevěřím.

V DFO mě rajcuje a zajímá jen prvek stavění měst, flotil, vesnic, dolů, království.

Nepřekousnu ale tenhle technický hnus do kterého to zabalili, který bude jak "věřím" (můj osobní názor) plný bugů a polofunkční.




Ja doufam ze nemas pravdu a i kdyby si mel tak urcite maji na zabugovanost veci pravo nez treba AOC je to prece jenom nezavisla hra a tam se na ni musi nahlizet. Taky je tezke tuhle hru porovnavat s jakoukoli jinou hrou uz jenom kdyz porovnas tym ktery pracoval na tomhle a tymy ktere pracji na velkych hrach jako je AOC, WAR atd a porovnas finance do hry vlozene. Ja treba radsi budu hrat skill system, sandbox hru s bugama nez jakykoliv level hnus ( ktery vydrzi max tak na mesic ) bez bugu. Kdyz uz clovek nemuze verit velkym vyvojarskym tymum kteri maji misto mozku kasicku tak se musi obratit na nezavislo scenu a doufat ze se jednou neco povede.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:03:38  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
když je hra buď hratelná nebo nehratelná, tak nebudeš nahlížet na to, kdo ji dělal. Když někdo vydá něco nehratelnýho, je to jeho blbost, a malej tým nebo finance neni omluva.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:17:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

No ta hra bude potřebovat tak rok lidem lhát slibovat, aby je udržela, než to bude jakž takž hratelný.


Ty jsi v betě?
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:23:45  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
To je zase odborníků Ale chápu, že se nudíte, takže máte tendenci věštit.

quote:
Originally posted by Jaffa
Narozdíl od Mythicu který moby opravil ve WARu do měsíce nevěřím že to tyhle patlalové z Řecka to daj někdy do kupy.


Reakční dobou Mythicu bych se moc neoháněl - neběhají Sorcky náhodou pořád ještě se zaseklým koláčem od AOE kolem sebe? Když jsem končil, pořád ještě to opravené nebylo, a že to byl neuvěřitelně otravný bug.. Nemluvě o reakční době Blizzardu, kde půl roku na opravu tooltipu (kvůli kterému nebyl ve hře kus priestovského PVP setu) nebyla žádná míra. S velikostí týmu nemá rychlost opravy bugů v podstatě nic společného, dokonce to může být úplně naopak

Edited by - Marigold on 29/01/2009 12:24:02
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:55:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Já vám nějak nevím, ale jakmile vidím "†… Havran …†", jednak se mi hned asociuje slovo "pračurák", a potom mám intenzivní pocit, že někoho kdo si udělá tak dementní nick nelze brát vážně.



hlavne ze tvoje posty jsou samy moudro :) co post to absolutni bullshit

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:01:05  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Octopuss

Já vám nějak nevím, ale jakmile vidím "†… Havran …†", jednak se mi hned asociuje slovo "pračurák", a potom mám intenzivní pocit, že někoho kdo si udělá tak dementní nick nelze brát vážně.



hlavne ze tvoje posty jsou samy moudro :) co post to absolutni bullshit


Aha.. No teda. Jenže já nikdy netvrdil, že přispívám samýma moudrama, ani že jsem sežral šalamounovo hovno... A i tak jsem pořád někde deset pater nad tebou.
Rozumíš tomu co jsi právě napsal, nebo jsi to někde zkopíroval? A vyjadřovat se normálně česky umíš?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:04:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ja to snad nekde tvrdim? prosimte radsi drz tlamu, ty ses mozna tak nekde na absolutnim dne nejakych pater...
btw: pisu tak aby to pochopil i takovej retos jakko ses ty :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:26:55  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No, asi to ukončíme, to bych se stejně dobře mohl se stejným výsledkem bavit s kusem cihly.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:29:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

http://www.youtube.com/watch?v=KFgEBojquxc

Ten mele kombat na tomhle videu vypada dost chudě.

S prominutim jsem se malem pochcal smichy...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

bitch
Junior Member

744 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:53:47  Show Profile  Send bitch an ICQ Message Send bitch a Private Message  Reply with Quote
Fakt se mi libi jak tu kazdej mudruje o tom co to bude za propadak a kolik casu ta hra bude potrebovat nez vubec bude hratelna a to i pres to, ze jste ji tak maximalne videli na youtube. To, ze nejakej nouma natoci parminutovy video a pri nataceni se mota v kruhu, kde je nahodou pusto neznamena, ze je momentalne v dfo malo npc. Oni taky nemaji byt vsude, je to tak spravne a doufam, ze to tak i zustane, protoze mit npc na kazdym metru jako v jinych mmo je na zbliti.

DFO: Stabajzna Sweetie - Czech Heroes @ EU-1
AO: Stabajzna (equip: pvm|pvp) - Czech Anarchy @ RK1
----------------------
UO/VG/TR/WoW/AoC/WAR

Edited by - bitch on 29/01/2009 13:54:25
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 29/01/2009 :  13:59:26  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Eh.. Animace -1/10, zvuk 1/10
To snad časem dotáhnou.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:07:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Mari: Myslim, ze uz nebehaji. Dlouho jsem to nevidel.
Svete div se i opravovani bugu ma sve priority. A ohledne reakcni doby pul roku. To same muze byt v DF roky 2. Jsou to spekulace, ale vezmi v potaz resources (lidi) jake maji. Pro nekoho je dulezity kolac, pro nekoho crash. Ver tomu, ze ten kolac dulezity zase tak neni.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:13:20  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Eh.. Animace -1/10, zvuk 1/10
To snad časem dotáhnou.



No myslim, ze tydle 2 veci se zrovna daji dotahnout velmi snadno oproti ostatnim...Jsou dulezitejsi veci na hre, ktere prispivaji k jeji hratelnosti, a ktere se mnohem hure davaji do kupy po releasu, nez-li zvuky a animace.


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:15:10  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Mari: Myslim, ze uz nebehaji. Dlouho jsem to nevidel.
Svete div se i opravovani bugu ma sve priority. A ohledne reakcni doby pul roku. To same muze byt v DF roky 2. Jsou to spekulace, ale vezmi v potaz resources (lidi) jake maji. Pro nekoho je dulezity kolac, pro nekoho crash. Ver tomu, ze ten kolac dulezity zase tak neni.


Tech bugu co jsou hodne otravny, kteryma se nezabyvaj, je tam habadej a jsou urcite dulezity, ale ten seznam by byl az moc dlouhej (resetujici se moby, zustavani v combatu, AoE do ruznych pater budovy, vezicky strilejici prez nekolik zdi, out of range hlasky atd atd) a do tyhle sekce to ani nepatri, jen podotykam, ze je sice branis hezky, ale serou na plno veci a nektery jejich reseni bugu, to uz radsi ani nekomentuju (castlag vyreseny pridanim 0,5sec ke cast baru atd).

Bohuzel ani u DF nemam zrovna idealni myslenky ohledne opravovani bugu a dodelavani contentu :(

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:32:06  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Eh.. Animace -1/10, zvuk 1/10
To snad časem dotáhnou.



No myslim, ze tydle 2 veci se zrovna daji dotahnout velmi snadno oproti ostatnim...Jsou dulezitejsi veci na hre, ktere prispivaji k jeji hratelnosti, a ktere se mnohem hure davaji do kupy po releasu, nez-li zvuky a animace.


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 29/01/2009 :  14:41:38  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
Na tomhle něco bude: ..
quote:
I have to wonder if they a purposely turning down the amount of NPCs and graphics during beta, just to discourage some of the hype.

"Our hope for Darkfall is to have a good game with a tight player base that we can nurture and steadily build up. Hype surrounding Darkfall is huge right now, despite our best efforts." -Tasos


Taky se mi to nějak extra nelibí, nemyslim graficky, ale to prostředí na mě působí divně a chudě.

Na druhou stranu, v AoC byla začátečnícká lokace nádherná, zábavná, prostě fakt dobrá. Ale jakmile jste postoupili dál, začala to být nuda a to nádherné prostředí se změnilo na obyčejnou lokaci, bez atmosféry.
Lepší je mít horší pocity ze začátečnické lokace, než pak z celé hry.

Hodnotit hru na začátku, kde nemáte armor, skilly, zbraně, je blbost.

Já si to radčí vyzkoušim na vlastní kůži a pak tu o tom budu psát co chci.
Možná je lepší, když to nebude mít takový ohlas jako např WoW, jak je výše napsáno, autoři si to sami zatím nepřejí. Vždy je lepší mít komunitu, která za tou hrou fakt stojí, než 200 tis. lidí, kteří na vše řvou s kritikou.
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000