Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/06/2005 :  11:48:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Infik
no dnes je minimum 256 al ene na hry a stredn atrida kompo ma 512 , a nekdtere ma ju az 12gb ram :) ako muj serve al enten uz neni na hry ::D

ale pokial sa da treba rwat ramku hore ono okna zeru ramku slusne a stale im bude malo , casom a technikou + softwar. pokrokom , na dalsie leto bude 1gb malo, si vem ako skacu grafarny hore su vykonejsie nec pocitac sam o sebe sice ich nahpvno vyuzikes az tak za pol roka a aj neskor ale cisty vykon je brutalny.



Kolik si toho pozil pred napsanim tohohle?









tak jsem nechtel psat post jen kvuli tomuhle, ale nakonec proc ne:



(chudak medved)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 11/06/2005 :  13:17:55  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
jerzeeg hod mi ICQ :)

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 11/06/2005 :  20:34:35  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
Imperium vymyslelo novou taktiku na verbovani rekrutu.

http://daemlich.net/t8339

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 12/06/2005 :  01:06:59  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote

ROFLMAO...
SOE by se mohlo inspirovat a do Theedu hodit new live event
Exclusive DJ V4d3r sh0w v Theed cantine

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 12/06/2005 01:07:28
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 12/06/2005 :  03:51:34  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Azeroth hustarnicka fakt hustarnicka :DDD
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 12/06/2005 :  09:27:00  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hele lucky lee.. proc se mi neozyvas na icq? si na mne uz nevzpominas ? :)

Jinak jo to stim 75% sem cetl. ted zere 385MB. On ale system moc nepotrebuje. V kazdem pripade 1GB objednana.. doufam ze to v Alzasoftu poslou jeste dneska (dpd prijima do 18:00) a vpondeli mi prijde ;-D

edit: co to je za pocty? pri 1.5GB je 75% cca 1.3GB ne? ale pokud zere 1GB max, tak zustane na system 500mb.


Jinak L2 je uplkne stejne nenazrany. Trha se mi to na A643200+ stejne jako kamosovi na 1ghz cpu - oba 512mb ram ;]



2) Tohle koukám asi bude složité vysvětlit. Když píšu že SWG používá 75% pamětí do hranice 1 giga tak to prostě je 750 mega a nic víc. Tak že když budeš mít 1,5 giaga tak to bude zase používat 75% paměti do hranice 1 giga což je stále 750 mega a nic víc. Už to doufám chápeš jak jsem to myslel.

1) Nejsem si zcela jist že bych od tebe někdy obdržel zprávu po ICQ ale to bude asi tím že mě nechodí nic od nikoho koho nemám v seznamu. Pokud mě budeš chtít něco posílat tak nejdříve budeš muset požádat o autorizaci.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/06/2005 :  11:51:01  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucky_Lee

quote:
Originally posted by Rodier

hele lucky lee.. proc se mi neozyvas na icq? si na mne uz nevzpominas ? :)

Jinak jo to stim 75% sem cetl. ted zere 385MB. On ale system moc nepotrebuje. V kazdem pripade 1GB objednana.. doufam ze to v Alzasoftu poslou jeste dneska (dpd prijima do 18:00) a vpondeli mi prijde ;-D

edit: co to je za pocty? pri 1.5GB je 75% cca 1.3GB ne? ale pokud zere 1GB max, tak zustane na system 500mb.


Jinak L2 je uplkne stejne nenazrany. Trha se mi to na A643200+ stejne jako kamosovi na 1ghz cpu - oba 512mb ram ;]



2) Tohle koukám asi bude složité vysvětlit. Když píšu že SWG používá 75% pamětí do hranice 1 giga tak to prostě je 750 mega a nic víc. Tak že když budeš mít 1,5 giaga tak to bude zase používat 75% paměti do hranice 1 giga což je stále 750 mega a nic víc. Už to doufám chápeš jak jsem to myslel.

1) Nejsem si zcela jist že bych od tebe někdy obdržel zprávu po ICQ ale to bude asi tím že mě nechodí nic od nikoho koho nemám v seznamu. Pokud mě budeš chtít něco posílat tak nejdříve budeš muset požádat o autorizaci.


nejjednodussi by bylo kdyby nekdo s 1.5G ramky zkusil juknout do setupu ... ukazuje to tam kolik to vyuziva pameti (myslim ten setup v launchpadu )

Edited by - SNowie on 12/06/2005 11:53:14
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/06/2005 :  13:29:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
v setup je napsano:

This value should be 75% of your total system RAM up to 1 GB (reserving memory for Direct3D and the OS)


dle me to znamena 75% celkove pameti, maximalne 1gb
nikoliv 75% z maximalne 1 GB celkove pameti


nejjednodusi asi bude, kdyz se nekdo, kdo ma vice nez 1GB pameti podiva do toho setupu a rekne..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/06/2005 :  14:05:32  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

v setup je napsano:

This value should be 75% of your total system RAM up to 1 GB (reserving memory for Direct3D and the OS)


dle me to znamena 75% celkove pameti, maximalne 1gb
nikoliv 75% z maximalne 1 GB celkove pameti


nejjednodusi asi bude, kdyz se nekdo, kdo ma vice nez 1GB pameti podiva do toho setupu a rekne..


presne to sem psal o post vejs
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 12/06/2005 :  14:40:23  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

v setup je napsano:

This value should be 75% of your total system RAM up to 1 GB (reserving memory for Direct3D and the OS)


dle me to znamena 75% celkove pameti, maximalne 1gb
nikoliv 75% z maximalne 1 GB celkove pameti


nejjednodusi asi bude, kdyz se nekdo, kdo ma vice nez 1GB pameti podiva do toho setupu a rekne..


Je možné že si to vysvětluju špatně. Třeba by se mohl podívat Rodier.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 12/06/2005 :  19:27:55  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
heh trefne
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/06/2005 :  21:26:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Lucky > vysvetlujes si to spatne. Je tam psano, ze to zabere 75% pameti UP TO 1GB. takze az do 1GB.
= pokud budes mit 1GB pameti, vezme to 750MB.
Pokud budes mit vic nez 1GB tak si to vezme celej ten 1GB a vic ne.


btw > zajimalo by mne, jestli to swg mate vsichni tak pekne jako na obrazkach na swg homepage v galerii. ja i kdyz dam vsecko na max tak mi to prijde takove.. neni to tak hezke, tak clenite.. zem.. textury vseho.. kuze lidi sou takove obyc


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/06/2005 :  21:54:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
pokud das vsechno na max, tak ti klesne FPS tak na 2 frame, a ano kdyz dam vsechno na max, tak to mam jeste hezci, obcas tak delam fotky
Go to Top of Page

Nith
Starting Member

11 Posts

Posted - 12/06/2005 :  22:13:53  Show Profile  Send Nith an ICQ Message Send Nith a Private Message  Reply with Quote
Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 12/06/2005 :  23:02:18  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?



Myslim ze jakakoliv, ale vse krome human a zabrak vypada divne
Kua, ale strasne rad bych videl nejakoho Ithorian jediho.

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 12/06/2005 :  23:15:30  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Zdar, nainstaloval jsem si SWG The Total exp. a zaclo to tahat nejaky sileny patch (konkretne soubor data_sample_01.tre...) STahuje to strasne pomalu, nejakych 6 - 7 kb/s. Nejde ten patch stahnout nekde jinde?

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/06/2005 :  23:32:41  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Zdar, nainstaloval jsem si SWG The Total exp. a zaclo to tahat nejaky sileny patch (konkretne soubor data_sample_01.tre...) STahuje to strasne pomalu, nejakych 6 - 7 kb/s. Nejde ten patch stahnout nekde jinde?



to je divne, v tom totalu by snad mely byt vsecky patche, krome publish 17 a jeste neceho, ale zrovna nazev, co uvadis, se mi nezda..
ale asi ho jinde nestahnes.. leda ze by ti to nekdo dal treba na ftp, ale to bys musel presne vedet, ktere soubory nemas..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/06/2005 :  03:35:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo taky sem stahoval tusim 2. soubory asi hodinu na 512cce ..ale jelo mi to rychleji


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/06/2005 :  03:37:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

pokud das vsechno na max, tak ti klesne FPS tak na 2 frame, a ano kdyz dam vsechno na max, tak to mam jeste hezci, obcas tak delam fotky



no jde mi spis o to pri cem to mas tak hezke. jakou mas konfiguraci ze ti to dava 2fps..ale hlavne ze to mas tak pekne?

Asi je to tou pameti. Vim ze na 256mb pameti to ani nedovoluje volumetric stiny.. uvidim az dneska/zejtra dojde pamet. Protoze proste ja i kdyz dam vsecko na max tak to neni o nic moc hezci nez na low. Ale prave mam jen r9550 (ale umi ps2.0)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/06/2005 :  07:52:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Almych

pokud das vsechno na max, tak ti klesne FPS tak na 2 frame, a ano kdyz dam vsechno na max, tak to mam jeste hezci, obcas tak delam fotky



no jde mi spis o to pri cem to mas tak hezke. jakou mas konfiguraci ze ti to dava 2fps..ale hlavne ze to mas tak pekne?

Asi je to tou pameti. Vim ze na 256mb pameti to ani nedovoluje volumetric stiny.. uvidim az dneska/zejtra dojde pamet. Protoze proste ja i kdyz dam vsecko na max tak to neni o nic moc hezci nez na low. Ale prave mam jen r9550 (ale umi ps2.0)




PIV 3,4GHz, 2x512Mb OCZ dual, GFX6800, HDD Raptor 10000 ot.

kup si lepsi kartu, budes to mit hezci
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 13/06/2005 :  08:05:00  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Ja z toho zblbnu, konecne jsem to updatnul zahral si, vypnul a zachvili spustil znovu a zas to zacalo patchovat, tak jsem to tu hodnu nechal, potom zas vypnul a co se nestane po zapnuti to patchuje to same

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Nith
Starting Member

11 Posts

Posted - 13/06/2005 :  09:04:12  Show Profile  Send Nith an ICQ Message Send Nith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?



Myslim ze jakakoliv, ale vse krome human a zabrak vypada divne
Kua, ale strasne rad bych videl nejakoho Ithorian jediho.


Hh ale nejlepší by byl Wookie Jedi ale to myslím že nejde.
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 13/06/2005 :  09:16:21  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nith

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?



Myslim ze jakakoliv, ale vse krome human a zabrak vypada divne
Kua, ale strasne rad bych videl nejakoho Ithorian jediho.


Hh ale nejlepší by byl Wookie Jedi ale to myslím že nejde.



Wooki jedi ide, ale maju malu zivotnost, opitaj sa infika
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 13/06/2005 :  09:37:29  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Ja z toho zblbnu, konecne jsem to updatnul zahral si, vypnul a zachvili spustil znovu a zas to zacalo patchovat, tak jsem to tu hodnu nechal, potom zas vypnul a co se nestane po zapnuti to patchuje to same


Máš práva zápisu do složky kde to je?
Hraješ pod adminem nebo pod obyč uživatelem?
Provedl si FULL SCAN(položka v zaváděcí obrazovce)?
možností proč se to opakuje je docela dost.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 13/06/2005 09:40:34
Go to Top of Page

Nith
Starting Member

11 Posts

Posted - 13/06/2005 :  10:02:36  Show Profile  Send Nith an ICQ Message Send Nith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whom

quote:
Originally posted by Nith

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?



Myslim ze jakakoliv, ale vse krome human a zabrak vypada divne
Kua, ale strasne rad bych videl nejakoho Ithorian jediho.


Hh ale nejlepší by byl Wookie Jedi ale to myslím že nejde.



Wooki jedi ide, ale maju malu zivotnost, opitaj sa infika


Tak to musí být nářez to chcu
Jak to myslis malou životnost?

Edited by - Nith on 13/06/2005 12:59:11
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/06/2005 :  10:02:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jedi muze byt jakakoliv rasa.

Rodier - Ja mam tusim skoro vse na max. a zapnute stinovani a grafika je suprova, necekal sem ze hra stara rok ji bude mit tak vychytanou.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 13/06/2005 :  10:26:18  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by razorek

Ja z toho zblbnu, konecne jsem to updatnul zahral si, vypnul a zachvili spustil znovu a zas to zacalo patchovat, tak jsem to tu hodnu nechal, potom zas vypnul a co se nestane po zapnuti to patchuje to same


Máš práva zápisu do složky kde to je?
Hraješ pod adminem nebo pod obyč uživatelem?
Provedl si FULL SCAN(položka v zaváděcí obrazovce)?
možností proč se to opakuje je docela dost.


Jsem prihlaseny pod adminem, takze prava mam, fillscan jsem nedaval jen nejaky rychlejsi. Docela me to stve

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/06/2005 :  10:54:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jorssk > to je sice strasne moc fajn..ale nerekl si mi jakou mas grafiku ;-DD jako model.

Mne jde o to, jestli je to proste tim ze to treba moje R9550 neumi nebo co.

Jinak se omlouvam LuckyLee fakt si ta pitomina vezme jen 750MB, presto, ze je tam uvedeno up to 1GB ;-(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/06/2005 :  12:19:01  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
jelikož topic o filmu je furt zamčený tak píšu sem. Možná jste někdo viděli v sobotu předávání cen MTV Movie Awards, celkem jsem se pobavil. Pro ty kdo to neviděli : Na začátku celého ceremoniálu byla scéna z E3 kdy za Anakinem přiletí žena, těsně před soubojem s Obivanem, myslím ten jejich rozhovor kde ji pak chvili škrtí. Je to super nastříháno, že anakina hraje ten co to pak uvádí a vykládá padmé hrozný nesmysly, jsem se skoro pochcal smíchy, nakonec vyleze z lodi Obivan, Anakin vytahne LS, varuje Obiho že je nejlepší at se pripravi na smrt, vyskočí, udělá asi 3 salta ve vzduchu, netrefí obiho, naopak ho přeletí, spadne do lávy a uškvaří se a u toho má další funny hlášky.. fakt dobrý.
Pak měl už v průběhu vyhlašování nastoupit Samuel L Jackson. Měl vyhlásit nejlepší herečku. Přišel na podium s vážnou tváří a začal takto : Nejdříve bych chtěl všem SW fanouškům naléhavě vzkázat : Moje jméno není Mace Windo, nemám Lightsaber a ani neumím používat jedi Mind tricky.. u toho vypadal dost zoufale, asi si chudák ted po premieře užívá s fanoušky peklo... hehe. Už vidím Americký sw fanatiky jak po něm kde ho potkaj chtěj udělat nějakou jedi specku hehe

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/06/2005 :  12:43:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kravka - Jeee skoda ze sem to nevidel, hehe SW fanousci ho potkaj a "show me your purple kladelko!"

Rodier - Mam ATI Radeon 9800 a beha to krasne.
Go to Top of Page

Nith
Starting Member

11 Posts

Posted - 13/06/2005 :  18:55:36  Show Profile  Send Nith an ICQ Message Send Nith a Private Message  Reply with Quote
Mám otázku (zase)
Vyplatí se mít Pistolera s Commandem :) nebo se Smuglerem? :) nebo je pistoler lepší s nečím jiným nebo je uplně na pytel? :D
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/06/2005 :  02:08:48  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nith

quote:
Originally posted by Whom

quote:
Originally posted by Nith

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku.
Jedi může být jakákoliv rasa nebo jen Human?



Myslim ze jakakoliv, ale vse krome human a zabrak vypada divne
Kua, ale strasne rad bych videl nejakoho Ithorian jediho.


Hh ale nejlepší by byl Wookie Jedi ale to myslím že nejde.



Wooki jedi ide, ale maju malu zivotnost, opitaj sa infika


Tak to musí být nářez to chcu
Jak to myslis malou životnost?



to radsi ani nechtej vedet, nebo se meda ukaze tady a jeste dostaneme nalozeno na hrbet..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/06/2005 :  02:57:55  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nith

Mám otázku (zase)
Vyplatí se mít Pistolera s Commandem :) nebo se Smuglerem? :) nebo je pistoler lepší s nečím jiným nebo je uplně na pytel? :D



mam takovy neprijemny pocit, ze nejlepsi je doktor a neco.. treba doc a pistoler, nebo doc a commando, nebo doc a smugler..


quote:
Originally posted by Jorssk

Kravka - Jeee skoda ze sem to nevidel, hehe SW fanousci ho potkaj a "show me your purple kladelko!"




Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 14/06/2005 02:59:55
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/06/2005 :  10:49:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Bez doce to jde taky prezit...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/06/2005 :  13:46:50  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Bez doce to jde taky prezit...



jorssku, chces si dat duel ? abys vedel jak to prezijes bez doce ?

nemluvim o PvE, kde je to skoro jedno, co mas za template, ale o PvP, kde je doc povvinost, nebo alespon CM..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/06/2005 :  13:53:04  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
no v PvP nejni pokud neduelis tak te leci nekdo jinej a nebo se krejes za tim co doce ma, ale jde to ustat .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/06/2005 :  14:07:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Koudy taky doca nema a docela to jde, teda kdyz po nem nejdou dva BH naraz....
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/06/2005 :  14:16:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
btw Jorssku, už máš ty SW šachy, co o nich píšou na Level.cz?
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/06/2005 :  15:45:56  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Pár obrázků
http://www.theplace.ru/forum/php/message.php?id=42825&top_id=42820
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/06/2005 :  16:28:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
btw ten zítřejší patch - servery naběhnout v 9.00 PDT, tj 18.00 SEC, a vzhledem k tomu, že Eclipse je "nejrychleji nabíhající server" si asi zítra nezahrajeme, nebo přinejlepším v 22.00 (pokud ovšem server párkrát nespadne). Co že má být v té 18ce? Něco důležitého, jako třeba opravení vztahu BH/Jedi (aby nemohlo brat vic BH misi na jednoho Jedi?), nebo to zase bude shit jako ten minuly patch, ktery sice přidal pár vozítek, ale z problémů ve hře nevyřešil lautr......?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/06/2005 :  17:27:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
mno ja si myslim, ze SWG uz je v takove fazi, kdy je zapraskana datadiskama a stovkami patchu, ze v tom kodu uz je takovy bordel a chaos, ze se v tom nevyznaji ani ti, co ho programuji..

a protoze uz nevi, co s tim, tak jen obcas pridaji neco noveho a nebo opravi neco malo co jde, pricemz ale vyrobi X dalsich chyb..

tohle uz je proste ztraceny pripad..


Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 14/06/2005 17:28:10
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/06/2005 :  23:27:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze to bude dole dva dny aby dali double expu, jinak koudaku ten obsah co je v patchy mas na www.starwarsgalaxies.wz.cz psal sem ho dokonce ja. To je to s tema novyma trofejema.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 15/06/2005 :  08:33:33  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

btw ten zítřejší patch - servery naběhnout v 9.00 PDT, tj 18.00 SEC, a vzhledem k tomu, že Eclipse je "nejrychleji nabíhající server" si asi zítra nezahrajeme, nebo přinejlepším v 22.00 (pokud ovšem server párkrát nespadne). Co že má být v té 18ce? Něco důležitého, jako třeba opravení vztahu BH/Jedi (aby nemohlo brat vic BH misi na jednoho Jedi?), nebo to zase bude shit jako ten minuly patch, ktery sice přidal pár vozítek, ale z problémů ve hře nevyřešil lautr......?


Ma tam byt posledni re-spec

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 15/06/2005 :  08:40:20  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
tady je link na announcement http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Announcements&message.id=631

Zajímavá je oprava bugu LOS u cloning stations a možnost vypnout ForceRun

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 15/06/2005 :  09:31:16  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
http://www.nvidia.com/object/alienware_aurora_sw.html
Zajímavej case.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/06/2005 :  09:52:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No a tady je ceskej, kdyz uz jinak nedate : http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005061001

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/06/2005 :  10:02:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kua muzete my vysvetlit co je todle?? To si uz devove delaj srandu ne? http://www.swgcenter.com/info/article.asp?ID=4309
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/06/2005 :  10:25:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kua muzete my vysvetlit co je todle?? To si uz devove delaj srandu ne? http://www.swgcenter.com/info/article.asp?ID=4309



Asi tam zajedu, tam po mě BH nepudou. Nepůjdeme na Necrosise?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/06/2005 :  13:32:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
sloz si sveho Yodu

http://www.pajarita.org/aep/internacionales/intern2-1.pdf
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 15/06/2005 :  14:26:44  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Zlozene :)_))))))
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 4,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000