Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 21/05/2004 :  09:03:39  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
No s Mathopolis(em) jiz nejakou dobu mluvim o spolecnych akcich :-) Je to dobrej kolik. Je mu sice asi jen 16 let a je z kanady (coz interoperabilitu s cechama trochu kazi) ale jinak v poho.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 21/05/2004 :  09:07:14  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Jo jeste dve veci. Zase sem natrenoval Mastera smugglera, kteryho jsem kvuli jedi huntu shodil. Takze pokud byste potrebovali neco slicnout, tak se ozvete. Slicuji zdarma, nicmene nekdy mam delsi dodaci doby :-)

A pak jsem se chtel zeptat. Thread "Rebelska guilda" je ve strasnym bordelu. Slo by, ze bych napsal o nasi gulde jen par slov, a bud by se to dalo sem jako "sticky thread", pripadne se udelal kategorie, stejne jako tu ma Bohemka (SWG - Bohemian Mercenaries [BoH]). I kdyz to mozna potreba nebude, nebot tolik pravidel nemame :-).

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2004 :  09:20:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja vedel, ze sem se pridal na spravnou stranu, uz to pisou aj v novinach

Rentgenový vesmírný dalekohled Chandra potvrdil, že v kosmu převládá takzvaná skrytá energie (dark energy).

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 21/05/2004 :  18:36:40  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

A pak jsem se chtel zeptat. Thread "Rebelska guilda" je ve strasnym bordelu. Slo by, ze bych napsal o nasi gulde jen par slov, a bud by se to dalo sem jako "sticky thread", pripadne se udelal kategorie, stejne jako tu ma Bohemka (SWG - Bohemian Mercenaries [BoH]). I kdyz to mozna potreba nebude, nebot tolik pravidel nemame :-).

A co na to Black?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Otosi
Starting Member

51 Posts

Posted - 26/05/2004 :  11:19:21  Show Profile  Send Otosi an ICQ Message Send Otosi a Private Message  Reply with Quote
Že by se v BoH báli odlivu oveček, po té co by si přečetli pravidla která by se dala vměstnat do slov "My jsme tu a Vy jste vítáni" :). Alespoň to beru podle toho jak jste pomohli mně. Tímto bych Vám chtěl veřejně poděkovat a doufám že už brzy budu guildě k užitku.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/05/2004 :  11:26:51  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otosi
.. pravidla která by se dala vměstnat do slov "My jsme tu a Vy jste vítáni" :). ...


Ale tak byla kontruovana od sameho zacatku. Neni nasim cilem se povysovat (i kdyz si to nekteri z rebelu mysli) nebo delat ze sebe neco jako "bohy". Cilem pravidel je stanovit pravidla pro fungovani guildy tak, aby nikdo nemohl rict, ze je utlacovan, ci ze byl podveden.
A vzhledem k tomu, ze guilda si usmyslela, ze bude mit mesto a nejake zakladny, je potreba stanovit system, ktery zabezpeci chod techto struktur tak, aby nelezely na bedrech pouze jednoho jedince nebo uzkeho poctu lidi.
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 26/05/2004 :  15:08:06  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
Klasika
Rebelové=Bordel
Imperium=Řád a pořádek


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Otosi
Starting Member

51 Posts

Posted - 26/05/2004 :  15:26:57  Show Profile  Send Otosi an ICQ Message Send Otosi a Private Message  Reply with Quote
Tak už to na tom světě bývá
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 26/05/2004 :  18:48:57  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

Klasika
Rebelové=Bordel
Imperium=Řád a pořádek



At zije anarchie

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 27/05/2004 :  14:24:51  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Nechci tu vyvolavat nejake rozbroje nebo tak neco. Jen bych byl rad, jestli by slo tu udelat jeden topic nebo oddil, ktery bych managovat ja nebo v jednodussim pripade bych nekomu jen poslal text, ten by to sem nekam lipnul a zamknul.

Kam by se jenom dalo jenom oznameni ze guilda existuje, pravidla a to je vse. Jde mi jen o to, ze nekteri novackove rikaji, ze o ceske rebelske guilde nevi. Tak bych to jenom chtel dat nejak radne navedomi jeji existenci. Tot vse.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 27/05/2004 :  14:34:36  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
(i kdyz si to nekteri z rebelu mysli) nebo delat ze sebe neco jako "bohy".

No za bohy vas nepovazuji. Za BoHy ale rozhodne ano!



edit: preklep

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 27/05/2004 14:35:20
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/05/2004 :  14:46:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Tak bych to jenom chtel dat nejak radne navedomi jeji existenci. Tot vse.



tak jim udelej web a zaplat reklamu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 27/05/2004 :  15:29:00  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ale vzdyt mate-meli jste stejne moznosti jako my, co ja s tim mam spolecneho ? Snad jedine to ze se mi nelibi ze chcete az kdyz jste videli nas kopirovat stejny styl, tot vse co k tomu muzu sam za sebe rict.

Black
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 27/05/2004 :  17:29:29  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
My vlastni web mame. I interni fora. Jen jsem sem chtel dat sem jeden sticky thread jako oznameni. Prava na to v tomto foru nemam (ani nikdo z nasi guildy), proto sem vas o to poprosil.

Nic vic nic min. Pokud berete, ze tohle forum je jen imperatorsky pripadne ze tu info o rebelske guilde nema co delat tak uz s tim prestanu prudit. To je vse.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 27/05/2004 17:44:17
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 27/05/2004 :  18:00:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

My vlastni web mame. I interni fora. Jen jsem sem chtel dat sem jeden sticky thread jako oznameni. Prava na to v tomto foru nemam (ani nikdo z nasi guildy), proto sem vas o to poprosil.

Nic vic nic min. Pokud berete, ze tohle forum je jen imperatorsky pripadne ze tu info o rebelske guilde nema co delat tak uz s tim prestanu prudit. To je vse.



ty ses jak jorsk, tak polopate , toto cele forum ma jednoho admina, tim je tibor tomu pis private msg icq proste neco, a nechtej to tady po jinych aby to za tebe s nim vyrizovali

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 27/05/2004 :  18:08:14  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Promin. Nevedel jsem, ze tu je jediny sef a to tibor. Koukal jsem jenom na vlastniky a spravce k jednotlivym forum/threadum, takze jsem myslel ze tahle prava ma hafo lidi. Pro jsem to dal sem a ne jako privatni msg.

A byti jako jorssk je mi cti

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 28/05/2004 :  18:56:45  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

A byti jako jorssk je mi cti



[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/06/2004 :  15:59:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mam jednu otazku ..mate nekdo zkusenosti s tapes??

Rekneme ze mam tape:

Rifle accuracy +6
Pistol speed +10
Armor experimentation +6

Je nejaka sance jak dostat Aexp +6. Napriklad ze do kosile dam armor exp +1 a pak tuto tape a tim padem se "odemce". Cetl jsem na to spoustu materialu na forech a dost dobre do nechapu. Nekdo pise ze to funguje jiny ze ne. Nerad bych posral nejakou tape za nekolik milionu.

Mozna existuje nejaky link, kde jsou komplexnejsi informace. Dik

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 02/06/2004 :  16:09:31  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mam jednu otazku ..mate nekdo zkusenosti s tapes??

Rekneme ze mam tape:

Rifle accuracy +6
Pistol speed +10
Armor experimentation +6

Je nejaka sance jak dostat Aexp +6. Napriklad ze do kosile dam armor exp +1 a pak tuto tape a tim padem se "odemce". Cetl jsem na to spoustu materialu na forech a dost dobre do nechapu. Nekdo pise ze to funguje jiny ze ne. Nerad bych posral nejakou tape za nekolik milionu.

Mozna existuje nejaky link, kde jsou komplexnejsi informace. Dik



Pokud to nezmenili (a o tom dost pochybuji), tak se vzdy bere ta, ktera ma nejvetsi cislo. Pokud maji nektere stejne cislo, bere se to dale podle abecedy.
Do kosile jde dat vzdy jen jednu tapu s danym skillem. Pokud treba das do kosile exp +1 a pak dalsi tapu s +6, tak akorat znicis tu +6 a v kosili bude porad +1.
Teoreticky by bylo mozne dat do kosile +1 tech ostatnich (rifle, pistol) a pak tam dat tuto tak, aby vypada arm exp. Ale ruku do ohne za to nedam, mozna to vyzkouset na necem (sezen si nejakou tapu s +1 a +2 a pak jeste jednu na tu +1 a uvidis).
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/06/2004 :  19:20:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
to zni zajimave .....
tape mam totiz asi 60...zkusim neco ..uvidime.

Diky

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/06/2004 :  20:28:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Potreboval bych poradit s takovou hovadinou. Zadal jsem pri instalaci Test Centera spatnej adresar. A nevim jak to zmenit a porad se mi to do nej instaluje. Kdyz to vymazu tak to jede znova ale ta nabydka kam to chci uz mi nenaskoci :(
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/06/2004 :  20:43:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Potreboval bych poradit s takovou hovadinou. Zadal jsem pri instalaci Test Centera spatnej adresar. A nevim jak to zmenit a porad se mi to do nej instaluje. Kdyz to vymazu tak to jede znova ale ta nabydka kam to chci uz mi nenaskoci :(



Zkus format c:
Pak ti už ta nabídka naskočí
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/06/2004 :  06:25:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kdo se chce pobavit tak at se koukne na: http://www.jangofett.wz.cz/pulpy.htm

Je to flash animace, velmi povedena star wars parodie na pulp fiction
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 07/06/2004 :  12:32:55  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
Muze mi nekdo rict jak to bude s nerfem armoru?Nikde sem se o tom nic podstatnyho nedocet jen na swg.stratics.com je poznamka "Armor rebalance. (Everything may be reduced to make room for better armor. Can't have 80% Comp or the ones above have to be 90-100%.)",ktery tak docela nerozumim.Nikde sem se ani nedocet jestly nerfnou i ty co uz sou ve hre.Jde mi o to jestli mam koupit nakou zasobu...

EDIT:oficiali fora nectu...


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí

Edited by - Algul on 07/06/2004 12:33:47
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 07/06/2004 :  12:46:32  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Rekl bych, ze jeste poradne nic nevi. Maji pouze jen ramcovou predstavu. Vse se bude odvijet od dmg lightsabru, u nich jde dmg output vyrazne dolu, a to i ve srovnani s dmg outputem soucasnych zbrani. Bude rewamp armoru i zbrani. Armor bude "pry" asi podle jedi rob, ktere budou kontruovany tak, ze budou zhruba na urovni soucasnych komposite.

Jinymi slovy - nej armor = soucasny composite (nevim, jestli basic, nebo uz slicnute)
Zbrane - nej dmg (speckou) = podprumerna/prumerna specka.

Jestli provedou nasledne zmenu redukce dmg v PvP nelze rict. Kazdopadne zadne zasoby bych si nevytvarel (zalezi podle stavu penez ), protoze si myslim, ze s puvodnimi armory a zbranemi provedou totez, co s meci. Broken.
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 07/06/2004 :  12:59:52  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
No procital sem swg.stratics.com celkem podrobne a je tam napsany dost veci co chtej zmenit,coz me trochu nahani hruzu:(
Napr pokud ma bejt RIS nejlepsi tak compo pujde do hajzu...
Vubec nechci myslet co zase vymyslej takze si davam od SWG pauzu...


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/06/2004 :  13:13:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

No procital sem swg.stratics.com celkem podrobne a je tam napsany dost veci co chtej zmenit,coz me trochu nahani hruzu:(
Napr pokud ma bejt RIS nejlepsi tak compo pujde do hajzu...
Vubec nechci myslet co zase vymyslej takze si davam od SWG pauzu...



ono to nebude tak zly, holt konecne vyuziju svy king gurk hide :) bude ze me miliardar az je rozprodam :p

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 07/06/2004 :  14:50:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja spise potreboju woolmander harower bone segmend a to s te dune kimogili. Podle me bude nejlepsi mandalorian a ne RIS. Btw pry ma ted RIS lepsi helmu nez composite.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 07/06/2004 :  15:26:17  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja spise potreboju woolmander harower bone segmend a to s te dune kimogili. Podle me bude nejlepsi mandalorian a ne RIS. Btw pry ma ted RIS lepsi helmu nez composite.



Aby ses z toho svyho mandalorianu nepotentil, voe

Pokud se veme v uvahu, ktery armor bude nej (za predpokladu, ze budou vsechny dodelany a budou funkcni), tak nejlepsi bude RIS armor (nebo jiny uber_armor_co_nikdo_neda_do_kupy). Pokud tomu neveris, precti si popis RIS armoru. A potom si precti popis ostatnich armoru.

I kdyz, ja zapomnel, ty vse vis nejlepe...
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2004 :  15:28:45  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
7
quote:
Originally posted by Algul

No procital sem swg.stratics.com celkem podrobne a je tam napsany dost veci co chtej zmenit,coz me trochu nahani hruzu:(
Napr pokud ma bejt RIS nejlepsi tak compo pujde do hajzu...
Vubec nechci myslet co zase vymyslej takze si davam od SWG pauzu...


No já oproti doufám že toho změní skutečně hodně, protože hra v současném stavu je dosti odfláklá.

Jinak co se Armoru a zbraní týče, hru čeká KOMPLETNÍ REVAMP. Zahazujou se jak speed formule, tak současný armor. Výsledný armor bude něco silově úplně jiného než nyní.

A jen tak mimochodem, jedna věc mě velice potěšila (Keldarin je sice skutečně dementní DEV, ale tohle se mu opravdu povedlo) - pokud budete hrát za class s pomalými zbraněmi, nebude pomalý jen jako Novice, ale i jako Master. To znamená že už ve hře neuvídíme žádného Riflemana střílejícího Head Shot 3 každou 1s. Stejně tak Pikemana spammujicího Mind Dot, Bleed a Fire a pak Warcry.

KLOBOUK DOLŮ SOE!!!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/06/2004 :  15:29:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja spise potreboju woolmander harower bone segmend a to s te dune kimogili. Podle me bude nejlepsi mandalorian a ne RIS. Btw pry ma ted RIS lepsi helmu nez composite.



Zalezi co pouzijes za resources apod. Videl jsem helmu R.I.S, ktera mela vsechno 90, vulnerable acid a dokonce mela i stun. Kazdopadne Giant Dune Kimo Scale je zasrane vzacnej drop. Nepada s Giant Dune Kimo u Kimo Townu!!! Pouze z volne zijici. Zatim jsem natrefil pouze na jednu za celou dobu. Vetsinou je spousta Dune Kimo nebo Giant Kimo ale uz malo Giant Dune Kimogila. Bone Fragmet se da dostat celkem lehce

Edit: Stavaji Manda armor ma 40k condition a nic moc ressy (urcite uz je to armor, kterej je pripravenej na budouci rewamp). Na Test Centru pisou, ze craft na Manda prida 6 procent na vsechny ressy k tem co mame na BH armoru + 13 procent na blast . Existuji kousky BH armoru s vysokou condition (mam treba boty co maji 60k), skill mody nebo high ressy, takze podle vseho bude mozne vycraftit UBER armor.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 07/06/2004 15:38:21
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 07/06/2004 :  19:42:49  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
Still BETA... Revampovat muzou co chtej a kolikrat chtej, ale to nezmeni jadro problemu a to je, ze ve hre neni po delsi (kdyby delsi ) dobe co delat... SOE vsadilo jen na popularitu SW a doufali, ze to bude stacit a jak je videt, vetsine deti to staci... A na zaver jedna hlaska...



...po pridani vozitek...
"Wow, now I can get nowhere and do nothing even faster! "

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/06/2004 :  21:18:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRochSWG

Still BETA... Revampovat muzou co chtej a kolikrat chtej, ale to nezmeni jadro problemu a to je, ze ve hre neni po delsi (kdyby delsi ) dobe co delat... SOE vsadilo jen na popularitu SW a doufali, ze to bude stacit a jak je videt, vetsine deti to staci... A na zaver jedna hlaska...



...po pridani vozitek...
"Wow, now I can get nowhere and do nothing even faster! "





Mas recht ..nejsou tam zadne questy a nic se nedeje. Questy typu dovez nekomu moje kramy a ja ti dam 5 stovek jsou jaksi mimo. PvP nula a na neco jako masovy boje muzeme v klidu zapomenout, protoze se to skoro nehne, kdyz je pohromade 20 lidi. I kdyby jo, tak za zabiti mas leda kulovy a nekona se neco podobneho ala DAOC a jejich RA. Dalsi zajimavej postreh jsem slysel vcera primo ve hre a to: "Vsechno je extremne predrazeny" a maji pravdu, kdo si muze dovolit nakoupit uber zbrane, tapes do svych armoru a hader, perly, tissues a dalsi sracky, kdyz za jednu perlu das 5 mega, za blby tape klidne 20 mega. Nejvice me vytoci sraci se 100 milionama na konte, kteri skupujou co se da. Vzdycky to vidim na aukci ..."rad bych bidnul, ale stejne to nema cenu " a podobne. Me se to zas tak netyka mam 15mega na ucte, ale spousta lidi to ani neuvidi ..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Iani
New Member

206 Posts

Posted - 08/06/2004 :  01:25:38  Show Profile  Send Iani an ICQ Message Send Iani a Private Message  Reply with Quote
Absolutne souhlasim. Sice jsem da se rici novacek, v milionech se nekoupu, ale na veci co nutne potrebuju staci par misi a je to. Semtam si muzu i dovolit koupit nejakou vybavu sympatickemu novackovi (novackovatejsimu nez ja), stejne jako tak bylo pomozeno ze zacatku me (velke diky specialne Werehammiemu, Robikovi, Ennimu, a vsem co mi ochotne pomahaji). Nicmene na veci typu SEA, Geoblaster, DE-10 apod. si muzu nechat zajit chut, protoze na ne nikdy mit nebudu, v lepsim pripade bych mesic drtil zabijeci mise a to je zabavne tak prvnich par hodin, pak je to nuda k uzoufani. A ze bych si pomohl vlastnimi silami, o tom nemuze byt rec. Veskere lokace s dobrym lootem jsou permanentne okupovany makroidnimi afekari a sance, ze se pres jejich makra probouram k necemu slusnejsimu zacina na nule a strme klesa do zapornych hodnot.

-= Major Rivers Durant =- Commando Combat Medic - Red Eclipse EU
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 08/06/2004 :  02:21:28  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Skoro mi to připomíná jedno pořekadlo, které jsem často slýchaval ... "Praktické věci jsou vždy za rozumnou cenu, to jen zbytečnosti jsou drahé".
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/06/2004 :  06:40:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No makrovaci manici jsou jen v Geo. v DW ani tolik ne. A do corvety na loot si musis zajit sam .

No vidis Khaote vis ty vubec neco o mandalorian?? Vis o tom ze je vzacnejsi nez RIS a jeste se blbeji shani? Vis o tom ze uz se tu mluvilo o tom ze je urcite pripravena na rewamp armoru? Tak kdo tu pak dela machra?
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/06/2004 :  07:33:39  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
No vidis Khaote vis ty vubec neco o mandalorian?? Vis o tom ze je vzacnejsi nez RIS a jeste se blbeji shani? Vis o tom ze uz se tu mluvilo o tom ze je urcite pripravena na rewamp armoru? Tak kdo tu pak dela machra?



Hehe, ty nikdy nezklames.

Vis, ze ja oficialni fora (a nejen ta) ctu kazdy den nekolikrat? Koukam po ruznych informacich?

Jen si precti debatu k RIS armoru a BH..mandal. BH i mandal je platove brneni s platky pevneho materialu na nekterych mistech a jeste jen zepredu. Ale jestli to ma byt nejlepsi armor, tak prosim. Ty, ktery se na informace vzdy ptas ostatnich, to je jisto jiste vis nejlepe. A shaneni armoru...no, sehnat BH/mandol je mnohem snazsi, nez sehnat RIS, ale...ja vim

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/06/2004 :  11:00:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Khaot: Mas recht .

R.I.S Armor by mel byt lepsi a bude lepsi (krome Manda delanyho s nejlepsich koustu BH armoru..a bla bla ..uz jsem o tom psal), protoze lze vycraftovat s 90ti procentnimy ressy (stun nizsi, protoze vertex neni tak dobrej) a vulnerable acid. Jeho dosazitelnost je uplne naprosto priserna!!! Samozrejme, ze znam borce co ma full set R.I.Su. Jenze to je typek, kterej ma prachu vic nez nektera guilda dohromady. Ma vibromotors, energy lances, perly ..vsechno mozny, sbira totiz veskere rare veci.

Jeste ted si pamatuju, kdyz jsem shanel hodiny na netu veskere info o R.I.S armoru a Manda Armoru. Po umornem pachteni ve hre, jsem nakonec usoudil, ze je to natolik nedostupny, ze jsem se na to vykaslal (krome Gurk King Hide te je plna prdel). Akorat jsem jako BH doufal, ze mi padne Manda Armor, coz uz je ted bezpredmetny. Denne ctu TC, sleduju Trade, Alakhazam, Swg Center apod, uz se mi to nekolikrat vyplatilo, zvlast sledovani TF.

A dost diskuze o hovadinach!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/06/2004 11:03:25
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/06/2004 :  13:44:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Dobre tak kdyz je to tak lehke postavit Mandalorian se predved Khaote a sezen mi ho . Nemam tech veci co je na nej potreba ani pulku. Za to na RIS mi chybi jen woolmander harrower bone segment a ta srajda z giant dune kimogili co je pry nejtezsi.

Btw mando je stejne hezci :)

Edited by - Jorssk on 08/06/2004 13:46:42
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/06/2004 :  14:24:08  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Dobre tak kdyz je to tak lehke postavit Mandalorian se predved Khaote a sezen mi ho . Nemam tech veci co je na nej potreba ani pulku. Za to na RIS mi chybi jen woolmander harrower bone segment a ta srajda z giant dune kimogili co je pry nejtezsi.

Btw mando je stejne hezci :)



mando muze byt 100x hezci, ale je na 2 veci (i kdyz neni). Ale vzhledem k tomu, ze SOE se rozhodla udelat SWG pro lidi, jako jsi ty, to jest pro lidi, kterym zalezi na vzhledu, nikoli na vyznamu veci a systemu (a tim poslat celou SWG do pro me mene lakave roviny), je vyznam debaty nad uzitocnosti armoru zbytecna, protoze si pod tim kazdy predstavujeme neco jineho.

Mando armor ti shanet nebudu, nemam na to cas. Sehnat komponenty na RIS i mando bude/je zhruba stejne narocne, bude se jednat jen o campani/najiti patricnych mobu (za predpokladu, ze budou uzpusobeny predpoklady pro jejich slozeni). Myslim, ze nema smysl komentovat tvou vetu o tom, ze na RIS uz mas skoro vse a na mando ne, respektive, ze uz mas taky skoro vse. Nehlede na cas, kdy jsou komponenty na live serveru

Edited by - Khaot on 08/06/2004 14:25:39
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/06/2004 :  14:30:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Dobre tak kdyz je to tak lehke postavit Mandalorian se predved Khaote a sezen mi ho . Nemam tech veci co je na nej potreba ani pulku. Za to na RIS mi chybi jen woolmander harrower bone segment a ta srajda z giant dune kimogili co je pry nejtezsi.

Btw mando je stejne hezci :)



Tak ted jsi me teda rozesmal .... takze jenom bone fragment and scale .... zacni campovat u Woolamander Palace. Harrowers se spawnuji myslim kazdou hodinu v prave nejzazsi casti palace a to vzdy po dvou kusech. Giant Dune Kimo scale se obvykle prodava za 5 milionu. Takze setri, protoze ho urcite nelootnes.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/06/2004 :  14:55:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Fajn alespon vim na co setrit

Btw Khaote Mando neni na dve veci, vzdy prece jasne vsichni pisou ze cim kvalitnejsi na ni mas veci tak tim muzes postavit uber armor. I kdyz je blbe ze nema resist na elektriku. Do PvP se nehodi ale treba na zver nebo na ruzne utoky na NPC je v pohode. Jen me stve ze nejde opravovat
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/06/2004 :  15:03:30  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Fajn alespon vim na co setrit

Btw Khaote Mando neni na dve veci, vzdy prece jasne vsichni pisou ze cim kvalitnejsi na ni mas veci tak tim muzes postavit uber armor. I kdyz je blbe ze nema resist na elektriku. Do PvP se nehodi ale treba na zver nebo na ruzne utoky na NPC je v pohode. Jen me stve ze nejde opravovat



Zprvu jsem se smal, ale nez se nacetla stranka na odpoved, tak me to preslo...do place.
Prave to, ze armor (obzvlast za tolik usili) postrada nektere, rekneme zakladni resisty, je postavene na hlavu a je to jednou z veci, ktera posila tuto hru jinam. Ale presne to zapada do souladu, jaci lide SWG hraji. Lide jako ty, kterym je jedno, ze je to na 2 veci, hlavne, ze se tim muzu paradit. A nosit takovy armor na zver...tos me fakt dostal.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/06/2004 :  15:15:42  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Jorssk

Fajn alespon vim na co setrit

Btw Khaote Mando neni na dve veci, vzdy prece jasne vsichni pisou ze cim kvalitnejsi na ni mas veci tak tim muzes postavit uber armor. I kdyz je blbe ze nema resist na elektriku. Do PvP se nehodi ale treba na zver nebo na ruzne utoky na NPC je v pohode. Jen me stve ze nejde opravovat



Zprvu jsem se smal, ale nez se nacetla stranka na odpoved, tak me to preslo...do place.
Prave to, ze armor (obzvlast za tolik usili) postrada nektere, rekneme zakladni resisty, je postavene na hlavu a je to jednou z veci, ktera posila tuto hru jinam. Ale presne to zapada do souladu, jaci lide SWG hraji. Lide jako ty, kterym je jedno, ze je to na 2 veci, hlavne, ze se tim muzu paradit. A nosit takovy armor na zver...tos me fakt dostal.


Co k tomu dodat? Souhlasim....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 08/06/2004 :  15:30:17  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Zprvu jsem se smal, ale nez se nacetla stranka na odpoved, tak me to preslo...do place.
Prave to, ze armor (obzvlast za tolik usili) postrada nektere, rekneme zakladni resisty, je postavene na hlavu a je to jednou z veci, ktera posila tuto hru jinam. Ale presne to zapada do souladu, jaci lide SWG hraji. Lide jako ty, kterym je jedno, ze je to na 2 veci, hlavne, ze se tim muzu paradit. A nosit takovy armor na zver...tos me fakt dostal.



/agree


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/06/2004 :  15:41:11  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Nepredpokladam, ze se hosi mate moc radi, ale tahle je debata je celkem bezpredmetna.

Jak RIS, tak Mando JSOU Uber Armory. To, ze nyni vidite Mando pouze s *hodne* stupidnimi resisty nemusi notne znamenat, ze to tak bude i v budoucnu.

Vzdyt stejna situace byla u RIS armoru. Behem prvnich tydnu se podarilo nekolika lidem vycraftit nektere casti a nebyly to zadne extra staty. Mimo to je stejne jako PSG zuzoval Stat Shifting Bug (ktery je nyni, ze srdce doufam opraven) tudiz hotovy armor byl stejne jen na ozdobu.

A nyni, po cca 6 mesicich? RIS armor je *skutecne* UBER. Stejne tak bude v budoucnu UBER i Mando Armor. To proste neni prace na 1 noc, kdy vyrazite s namasenou grupou do DWB a vsechno rozsekate. Stejne jako RIS armor to bude vyzadovat mnohem vice snazeni a vynalozeho casu.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 08/06/2004 15:43:02
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/06/2004 :  15:46:26  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Jorssk

Fajn alespon vim na co setrit

Btw Khaote Mando neni na dve veci, vzdy prece jasne vsichni pisou ze cim kvalitnejsi na ni mas veci tak tim muzes postavit uber armor. I kdyz je blbe ze nema resist na elektriku. Do PvP se nehodi ale treba na zver nebo na ruzne utoky na NPC je v pohode. Jen me stve ze nejde opravovat



Zprvu jsem se smal, ale nez se nacetla stranka na odpoved, tak me to preslo...do place.
Prave to, ze armor (obzvlast za tolik usili) postrada nektere, rekneme zakladni resisty, je postavene na hlavu a je to jednou z veci, ktera posila tuto hru jinam. Ale presne to zapada do souladu, jaci lide SWG hraji. Lide jako ty, kterym je jedno, ze je to na 2 veci, hlavne, ze se tim muzu paradit. A nosit takovy armor na zver...tos me fakt dostal.



Ach jo... nic proti Khaote, ale nekteri lide treba *neholduji* PvP. A co pak s timhle Armorem? Chces si ho nechat ve vitrince na ukazku? Jorssk slovy "zver nebo na ruzne utoky na NPC" nemyslel pouze grindovani, ale cele PvE.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 08/06/2004 15:48:55
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 08/06/2004 :  16:03:41  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
A ja celou dobu myslel ze zver=rebelove jinak vazne nevim co bych mel jineho lovit za zver

Black
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 08/06/2004 :  16:07:05  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
to Jedi_Knight:
ja nevim jak ty ale ja si pod slovem UBER predstavim neco jinyho.Uber je podle me ion rifle s 400+ dmg,VK s 200+ dmg nebo compo s 90% eff.
RIS je RARE a hodi se max nekam vystavit na okrasu.A nechapu proc by nekdo chodil v RIS na PvE.Aby si nicil brneni za par mega?
Sam si napsal "A co pak s timhle Armorem?"
Odpoved je myslim jasna.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí

Edited by - Algul on 08/06/2004 16:10:04
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 08/06/2004 :  16:45:51  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
koukam ze tu taky hezky flamujete ... mi pripomina jak to Pedra v AO foru pohorsovalo

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,85 seconds. on eygor Snitz Forums 2000