Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/03/2004 :  10:57:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Neni potreba hledat idealni spojeni rozdil mezi 0-300 pingem nebude vubec podstatny a na US servery budes mit ping do 200 s prehledem

Jinak na US serveru Eclipse hraje cca 70 cechu na EU odhaduju ze max 10

Jinak Erdy na GPRS se nejspis da hrat hraje na nem napr Klattu a Pedro, pripadne Patas takze si je vyzpovidej.



No pingal jsem na US a na většinu jsem měl 220-230ms průměr, jenom asi na tři to bylo kolem 170ms průměr, ale ani jeden nebyl z nich v Evropě.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/03/2004 :  11:07:53  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
no vsak to v pohode staci

Black
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 09/03/2004 :  11:25:06  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

Zdar, poprosím Vás, napíšte mi sem aké máte skúsenosti s hraním cez GPRS. Budem to používať len niekedy a len na hľadanie resources, prípadne craft, ale potrebujem vedieť či je to vôbec hrateľné a má zmysel to objednávať. ďakujem.



No tak bohuzel nebo bohudik hraji pres GPRS SWG uz mesic a pul a az na obcasne vypadky ET ( kdy ti na 5 minut nejdou data, ale to se stane tak jednou za tyden) jsem s nim spokojeny. Ping neni sice to prave orechove (900 - 1100), ale kdyz se naucis s tim hrat (musis mackat tlacitka s predstihem a odhadovat co ten mob udela) tak se to da prezit. Ona zavislost dela divy... Mno a pak jeste zalezi na tom kolik lidi v dane bunce prave pouziva GPRS a to pri vetsim poctu lidi je pak katastrofa, protoze soudruzi od ET s tim jaxi nic nedelaji (nebo nechcou delat). Nastesti v te me prdeli, kde bydlim to zatim asi pouzivam jen ja.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/03/2004 :  14:31:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ještě jedna otázka,
snažím se dostat na oficiální fórum SWG
http://forums.station.sony.com/swg/?no_redir=true
no a píše mi to že vyžaduje členství k SWG, co je třeba udělat? účet tam mám zřízený, je třeba nainstalovat hru a potom co mi začne se počítat ten měsíc zdarma, se tam dostanu, nebo mi ten měsíc nezačne běžet dokud nezačnu hrát hru? Jde mi o to ještě týden si číst o čem se mluví na SWG fóru bez toho, aby mi běžel volný měsíc zdarma.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 09/03/2004 :  14:48:48  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Ještě jedna otázka,
snažím se dostat na oficiální fórum SWG
http://forums.station.sony.com/swg/?no_redir=true
no a píše mi to že vyžaduje členství k SWG, co je třeba udělat? účet tam mám zřízený, je třeba nainstalovat hru a potom co mi začne se počítat ten měsíc zdarma, se tam dostanu, nebo mi ten měsíc nezačne běžet dokud nezačnu hrát hru? Jde mi o to ještě týden si číst o čem se mluví na SWG fóru bez toho, aby mi běžel volný měsíc zdarma.



Nejdrive se zkus prihlasit na svuj ucet (nick i heslo). Pokud to nepujde, tak se zaregistruj a tam nejak pouzij ucet, ktery jiz mas zrizeny a jeho heslo (ten do hry). Pote si budes muset zvolit nick na forum (je jiny nez nazev uctu) a budes mit pristup po dobu, co bude ucet zaplacen, aspon myslim, ze tak to ted funguje.
Bohuzel si to uz nepamatuji presne, delal jsem to o letnich prazdninach, ale verim, ze se tim nejak prokouses.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/03/2004 :  15:15:27  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by spajdr

Ještě jedna otázka,
snažím se dostat na oficiální fórum SWG
http://forums.station.sony.com/swg/?no_redir=true
no a píše mi to že vyžaduje členství k SWG, co je třeba udělat? účet tam mám zřízený, je třeba nainstalovat hru a potom co mi začne se počítat ten měsíc zdarma, se tam dostanu, nebo mi ten měsíc nezačne běžet dokud nezačnu hrát hru? Jde mi o to ještě týden si číst o čem se mluví na SWG fóru bez toho, aby mi běžel volný měsíc zdarma.




Nejdrive se zkus prihlasit na svuj ucet (nick i heslo). Pokud to nepujde, tak se zaregistruj a tam nejak pouzij ucet, ktery jiz mas zrizeny a jeho heslo (ten do hry). Pote si budes muset zvolit nick na forum (je jiny nez nazev uctu) a budes mit pristup po dobu, co bude ucet zaplacen, aspon myslim, ze tak to ted funguje.
Bohuzel si to uz nepamatuji presne, delal jsem to o letnich prazdninach, ale verim, ze se tim nejak prokouses.



Hmmm, to je to co jsem nechtěl slyšet, no díky za info

Edited by - spajdr on 09/03/2004 15:15:51
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/03/2004 :  16:47:52  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
14 dni sem se neukazal bo sem mel narozeniny a 14 dni chlastal . Ted mi bude tejden blbe a taky potrebuju vydelavat nejaky penizky tak si dam zhruba na mesic od SWG voraz. Doufam ze vam budu chybet . A at je aspon dalsich 5 jedi v guilde nez se za metr lognu
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2004 :  19:46:34  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

14 dni sem se neukazal bo sem mel narozeniny a 14 dni chlastal . Ted mi bude tejden blbe a taky potrebuju vydelavat nejaky penizky tak si dam zhruba na mesic od SWG voraz. Doufam ze vam budu chybet . A at je aspon dalsich 5 jedi v guilde nez se za metr lognu

tak ted by me zajimalo kde sezenu nahradniho prekupnika ... hlasi se nekdo?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 10/03/2004 :  21:24:15  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Neviete niekto ako sa da manualne stiahnut a nainstalovat patch? Cez tyzden mam rychly net cez http, ale hrat a patchovat musim cez GPRS ... Chcelo by to manual download patch cez http.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 10/03/2004 :  22:46:30  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Taky by me to zajimalo, ale myslim ze to nejde .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/03/2004 :  11:17:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

Neviete niekto ako sa da manualne stiahnut a nainstalovat patch? Cez tyzden mam rychly net cez http, ale hrat a patchovat musim cez GPRS ... Chcelo by to manual download patch cez http.



Snad by to slo - patche jsou asi 50MB soubory (je jich v adresari Galaxies 6), stací, aby ti je nekdo nasdilel, ty si je stahnes, natahnes do adresare Galaxies, ono to sice zacne patchovat, ale tyhle soubory tam najde, tak to stahne jenom drobne soubory (interface, spousteci soubor) a muzes jet. Hodi se to i pro pripad, ze musis reinstalovat pocitac - staci si vypalit na RWcko soubory patchu a pak jenom natahnout do adresare a za par minut muzes hrat bez toho, abys stahoval cca 300MB patchu - funguje, vyzkouseno.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 11/03/2004 :  11:22:34  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
To uz si muzes rovnou vypalit SWG adresar
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/03/2004 :  15:07:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

To uz si muzes rovnou vypalit SWG adresar


Snazil jsem se jenom pomoct - na pocitaci, kde to jde (treba v praci) si stahne treba pres DCcko ty soubory patchu, vysmahne na RWcko, pretahne do notebooku a hraje. Jestli se ti to reseni nelibi, tak navrhni lepsi.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 12/03/2004 :  18:57:42  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Did you know...
Got a 9 minute shuttle wait? Simply type /pause 540;/tell [yourname] Shuttle is here!.

Tak tomuhle ja rikam vychytavka, oni tam musej bejt vsichni uplne zkoureni bo takovou radu dat na uvodni obrazovku je opravdu dilo ...

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 12/03/2004 :  19:03:21  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
proc nahodou originalni

Black
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 17/03/2004 :  11:46:38  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Nasel jsem docela dobrou levelovaci jeskyni. Je to POI 1700 metru od smuggler's outpostu na endoru (bohuzel ted si nevzpomenu jaky, ale v nazvu to ma "cave"). Je hrozne jednoducha. potvurky 4,5-5k. Je jich dost, bufflyho cloveka v armoru neohrozej, a driv nez tuhle jeskyni na solo vykosite, tak se zacnou znovu respawnovat.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 26/03/2004 :  10:05:20  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Na co su dobre 2 postavy na jednom serveri ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

mates-swg
Starting Member

74 Posts

Posted - 27/03/2004 :  07:53:47  Show Profile Send mates-swg a Private Message  Reply with Quote
Pls potrebaoval bych poradit od Rangera naco a jak se pouzivaj Kamo Kit planety , nevim si rady . dik za help
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 27/03/2004 :  09:08:49  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mates-swg

Pls potrebaoval bych poradit od Rangera naco a jak se pouzivaj Kamo Kit planety , nevim si rady . dik za help


No kamo kit je neco podobneho jako mask scent, akorat je daleko lepsi . Ma efekt nejenom na zvirata ale i na NPC a je pro ne daleko tezsi te detekovat. Pravdepodobnost ze se jim to povede je docela mala.
Pouzivaji se tak ze pro kazdou planetu postupne podle skilu dostanes schema na camo kit, ten ukraftis a pak pouzijes a ses zakamuflovanej Na kazde planete pouzivas kamo kit pro danou planetu. Kamo kit muzes pouzit i na hrace ktery jsou s tebou v grupe.
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 01/04/2004 :  16:30:40  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
Co je lepsi na CH/bioeng a Sharpshooter ?
Clovek nebo Twi-Lek
CHci si udelat bud hodne hezkou jak rokate kocicku bud T-L anebo lidskou ale nevim kterou vybrat.

A nedali byste mi neco do zacatku aj uz mam u nakzho cizince vybavu z testu kdy sem se rozhodoval jestli vubec SWG hrat, ale je toa asi 1500cr
nejakej 3ti-nejhorsi armor a 300resourcu(hides,bones a meat)

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week

Edited by - Isis on 01/04/2004 16:40:03
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/04/2004 :  09:28:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Mam drobnej problem :)
potrebuju udelat survival expu a na crafteni me byl doporucen macroexpress , ale kdyz ho zkusim tak me vzdy crashne klienta. netusite cim to muze byt ?
hraju pod WXP ve fullscreenu, ale crashne to i kdyz se hodim do okna

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 02/04/2004 :  09:51:59  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

Mam drobnej problem :)
potrebuju udelat survival expu a na crafteni me byl doporucen macroexpress , ale kdyz ho zkusim tak me vzdy crashne klienta. netusite cim to muze byt ?
hraju pod WXP ve fullscreenu, ale crashne to i kdyz se hodim do okna



No ja ho pouzival jak fullscreen tak pod woknama a ve WinXP bez problemu.
Btw. proc blbnes s ME kdyz udelat scouti survival expu je otazka tak max na 3hodky a bohate ti na to staci swg makra. Pokud si dobre pamatuji tak nejvic expy dostavas za tu past z trap4.
Go to Top of Page

nyAMX
Starting Member

8 Posts

Posted - 02/04/2004 :  13:02:09  Show Profile Send nyAMX a Private Message  Reply with Quote
Je k necemu dobra Stormtroopers armor?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/04/2004 :  13:08:56  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nyAMX

Je k necemu dobra Stormtroopers armor?



na okrasu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

nyAMX
Starting Member

8 Posts

Posted - 02/04/2004 :  13:16:24  Show Profile Send nyAMX a Private Message  Reply with Quote
nevis o naky dobry rifly?
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 05/04/2004 :  15:37:58  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
Co je lepsi na CH/bioeng a Sharpshooter ?
Clovek nebo Twi-Lek
CHci si udelat bud hodne hezkou jak rokate kocicku bud T-L anebo lidskou ale nevim kterou vybrat.

A nedali byste mi neco do zacatku aj uz mam u nakzho cizince vybavu z testu kdy sem se rozhodoval jestli vubec SWG hrat, ale je toa asi 1500cr
nejakej 3ti-nejhorsi armor a 300resourcu(hides,bones a meat)

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 05/04/2004 :  16:12:55  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

Co je lepsi na CH/bioeng a Sharpshooter ?
Clovek nebo Twi-Lek
CHci si udelat bud hodne hezkou jak rokate kocicku bud T-L anebo lidskou ale nevim kterou vybrat.

A nedali byste mi neco do zacatku aj uz mam u nakzho cizince vybavu z testu kdy sem se rozhodoval jestli vubec SWG hrat, ale je toa asi 1500cr
nejakej 3ti-nejhorsi armor a 300resourcu(hides,bones a meat)



Twi-Lek ma vyhody len na povolania ako su tanecnik a muzikant.

Aj by sme Ti dali nieco na zaciatok, ale nevieme Tvoje ingame name, takze sa aspon napis do zoznamu hracov SWG. (A potom je to uz len dva kroky k clenstvu v guilde . Samozrejme, len ked chapes potrebu poriadku a discipliny pod vladou imperia.)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/04/2004 :  01:33:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Hm, podle toho co jsem cetl na swg.iglu.cz jsem myslel ze Twilek by se hodil na strelce atp.
On ma dost action bodu a docela i levne, ne ? Nebo muze mi nekdo vysvetlit jake body sou k cemu ? (myslim str body, akcni body, mind body) ja myslel ze ty akcni body, ten action pool ze to slouzi prave k strileni atp.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/04/2004 :  08:25:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jsou je v zasade 9 poolu rozdeleny do tri oblasti
cerveny tri health,constitution,strength maj souvislost se zivotama - health, ktery ztracis zasahem do tela a rychlosti obnovy zivota
zeleny tri Action, quickness, stamina Action jsou zivoty ktery ztracis zasahem do rukou a nohou
posledni tri - Mind, willpower a focus jsou ty posledni, ktery ztracis zasahem do hlavy
prvni dve skupiny se daji velmi levne nechat bufnout o 2k+ bodu od doctoru na 3.5hodiny
posledni se bufuje pomoci jidla - napr canape na 10 minut , nebo pitim brandy na 30 minut a pomerne draz
vysledek tedy ? pro bojova povolani se vyplati mit co nejvyssi posledni tri staty coz se da udelat i migraci statu, jen je zapotrebi si ohlidat aby nemela rasa na nektery z tech statu cap

PS tohle je my pozorovani jako 14tidenniho novacka, takze me mozna nekdo opravi jak je to doopravdy :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 06/04/2004 :  11:41:48  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
len malicke upresnenie.

Health (cerveny) su tvoje hit points. Znizuju sa, ked Ti niekto streli do torsa a ruk. Ak klesne na nulu si incap
Strength (cerveny) je takzvany cost. Hovori o tom akou mierou Ti bude ubudat health. Ked ho mas velky, tak Ti napr. burst run uberie menej z health. Ked ho mas na nule, tak kazde ubratie z health je ovela vacsie.
Costitution (cerveny) hovori o tom, ako rychlo sa Ti bude regenerovat health. Ked je na nule, health sa neregeneruje, alebo len velmi pomaly.

Action (zeleny) znizuje sa, ked ta niekto zasiahne do stehien a noh. Ked je na nule, incap.
Quickness (zeleny) cost atribut pre action
Stamina (zeleny) hovori o tom, ako sa action regeneruje.

Mind (modry) klesa po zasahu do hlavy. Ked je na nule, incap.
Focus (modry) cost atribut pre mind
Willpower (modry) rychlost regeneracie pre mind


maximalnu velkost statov ovplyvnuje rasa a startovne povolanie. Pekne je to popisane tu:

http://swg.universalrealms.com/info/GuidesHowTo/Stats/statdefault.asp




Edited by - erdisk on 07/04/2004 14:45:26
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 06/04/2004 :  15:59:28  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
Asi nebudu hrat na eclipse, protoze to budu mit o 300kc mesicne levnejsi :-{{ a tak se ptem kde mam jinde hrat radsi Chimaera nebo Starsider to JEdi Knight co je lepsi tvuj brach hraje na vobojim ne ?

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/04/2004 :  16:21:58  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

Asi nebudu hrat na eclipse, protoze to budu mit o 300kc mesicne levnejsi :-{{



tak to hle fakt nechapu

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 06/04/2004 :  16:26:45  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

Asi nebudu hrat na eclipse, protoze to budu mit o 300kc mesicne levnejsi :-{{



No je uplne jedno na kterem serveru hrajes, pokud mas vlastni account tak platit budes porad stejne.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 06/04/2004 :  16:48:54  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
to si taky mslim... to je jako kdyz jdes do kina a cekas ze ti zlevnej vstupenku jen pro to ze budes se divat klicovou dirkou....

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/04/2004 :  07:41:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Diky za ty staty - ja jenom myslel, ze se nejak spotrebovavaji hranim (neco jako stamina v UO atp.) mne spletly ty action :o) .. aha na tom odkazu ale pisou ze action pointy slouzi i ke special utokum, no takze jsou asi taky dulezity ne ? (jako pro strelce..nebo ten nema spec.utoky ? :o))

Zvazuju boj na dalku, to mne vzdycky bavilo nejvic - takze marksman ale peti sou taky fajn, co si myslite o marksman/scout/ch ? jde ten marksman potom zlepsit na riflemana ? nebo uz to nejde kvuli skillcapu ?
Prijde mi, ze je tedy podle toho co pisete asi nejlepsi ten wookie, teda sice podle tech dvou prvnich tabulek ma dobre bonusy bothan, ale podle te dalsi wookie..


Nevim proc ale SWG mne prijde silene slozita a vubec do toho nemuzu proniknout :o( no snad se to podari az za tejden dojde kreditka a ja si to zaplatim :o) jak dlouho trva odfrouz ucet po zaplaceni ? den ?

ad ten clovicek co tu psal stim eclipsem a slevou .. asi se bude o ucet s nekym delit a ten nekdo bude hrat na eclipse, takze on tim padem nemuze a musi hrat jinde :o)
co jsem tu vycetl tak na Chimere jsou snad 7 cechu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 07/04/2004 07:49:59
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/04/2004 :  08:23:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
planovani si zkus v char builderu co je mezi zajimavyma linkama

wookie nema zadnej poradnej armor zase
a jak sem psal action a health te fakt nemusej zajima po bufnuti se ti regenerujou tak rychle, ze je strilenim rozhodne nespotrebujes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 07/04/2004 :  14:16:30  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
je to jednoduchy budu se na nekom prizivovat za kiloale tim padem nebudu moct bejt na eclipse, protoze tam je on
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 07/04/2004 :  14:33:29  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
co je teda podle vas lepsi Starsider nebo Chimaera

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 07/04/2004 :  15:02:51  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk
maximalnu velkost statov ovplyvnuje rasa a startovne povolanie. Pekne je to popisane tu:

http://swg.universalrealms.com/info/GuidesHowTo/Stats/statdefault.asp







S tim, ze human nema zadne omezeni, vse muze mit 400-1100
Go to Top of Page

Icah
Starting Member

31 Posts

Posted - 07/04/2004 :  21:06:20  Show Profile Send Icah a Private Message  Reply with Quote
Dělám Master Marksmana a potřebuju získat exp. za učení ale nevím jak to udělat. Jak mohu někoho nějakou dovednost naučit?
Dík za radu.

E&B,SW,EVE,WOW, LOTR---Megg
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/04/2004 :  09:47:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

Dělám Master Marksmana a potřebuju získat exp. za učení ale nevím jak to udělat. Jak mohu někoho nějakou dovednost naučit?
Dík za radu.



Bud se natrefit na nekoho, kdo shazuje markse (AP raj) nebo asi nejjednodusi varianta je spamovat nekde ve znamych mestech. Me osobne se nejvice osvedcila Bestine, pred Corronetem. Napis si macro treba:

/yell Teaching MARKSMAN 4-4-4-4 for free!!! Pls /tell (tvoje jmeno), nebo mas-li prachy: Teaching MARKSMAN 4-4-4-4. I will pay u xxx (kolik chces sam dat za nauceni jednoho skillu) ..pls /tell (tvoje jmeno)


AP pointy dostavas tak, ze ucis ostatni hrace ty skilly, ktere umis sam, tzn. pokud umis pistole II a rifle III, muzes nekoho jineho naucit Pistole I a II a rifle I, II a III. Za kazde naucene "okno" mas urcitej pocet AP. Za nejnizsi (treba pistole I) mas 20 AP pointu, za pistole, rifle, carbines .. II 30 atd. Na kazde master povolani potrebujes 620 AP pointu. Mozna se to zda jako nemozne, ale pri trose trpelivosti to neni problem.

Jeste neco uci se takto:

Danou osobu invitnes do grupy. Pote na ni kliknes a pockas az se ti objevi na postave moznosti "teach" .. kliknes a v tabulce vyberes schopnost ...pokud s tim ten clovek bude souhlasit, na obrazovce se ti objevi, ze jsi ho naucil to a to a dostanes AP expu.

Rodian Master BH, Pistoleer, Chimaera

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 08/04/2004 :  10:05:41  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Icah

Dělám Master Marksmana a potřebuju získat exp. za učení ale nevím jak to udělat. Jak mohu někoho nějakou dovednost naučit?
Dík za radu.



No jestli hrajes na eclipse tak mi posli ve hre tell a muzes me ucit ranged support 1 porad dokolecka a AP expu budes mit hned
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/04/2004 :  10:08:15  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote

[/quote]
Rodian Master BH, Pistoleer, Chimaera
[/quote]

Tebe sem hledal dneska nebo pozitri zacinam na Chimaere a budu potrebovat pomoc pomuzes mi, pudu na Dantooine anebo Naboo (pozdeji chuttle na tatooine)chci levelovat.

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/04/2004 :  10:54:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis




Rodian Master BH, Pistoleer, Chimaera
[/quote]

Tebe sem hledal dneska nebo pozitri zacinam na Chimaere a budu potrebovat pomoc pomuzes mi, pudu na Dantooine anebo Naboo (pozdeji chuttle na tatooine)chci levelovat.
[/quote]

Co chces delat za profesi?? Potrebujes prachy, armor, zbrane, vozitko ? Levelovani jako takove je v klidu, kdyz mas patricne vybaveni (staci ubese na grind, da se sehnat s vysokym kineticem), nejakou zbran, vozidlo (chodit pesky se vetsinou nechce), par penez a z pocatecniho opruzu se stane levelovaci raj :)

Btw. muzu ti sehnat vsechno co potrebujes, od brneni az po bike. Dam ti klidne prachy do zacatku, ale moje pritomnost neni mozna, plan na vikend co se SWG tyce uz je tyden domluveny. Pokud se buffnes, budes mit treba ubese a nejakou slusnou zbran/e, tak udelas za chvilku zakladni profesi.

Osobne uznavam vice samostatnosti, clovek se pak lepe otrka, ale me pomohli taky (dostal jsem 5000cr, bike a polovicni armor ), takze samozrejme rad pomuzu i tobe. Jako guild leader ti rovnou muzu rict, ze te bohuzel nemohu prijmout, i kdyby jsi byl nejlepsi, nejbohatsi a nejsilnejsi char na serveru. Nase guilda ma pouze 5 clenu a to je maximum co chceme.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/04/2004 11:07:12
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/04/2004 :  11:05:13  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
ZAcnu tak v 13:30 nebo tak nejak a asi si dam Marksmana i když bych radsi scouta, ale to bych ho pak na hola musel masterovat

Asi vsechno ale z testu mam u nekoho 1500cr 3ti nejhorsi armor(nejakej breast plate) a par sracek, takze vsechno budu ve start meste na naboo v 13:30 ale ted musim koncit cau.

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/04/2004 :  11:09:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

ZAcnu tak v 13:30 nebo tak nejak a asi si dam Marksmana i když bych radsi scouta, ale to bych ho pak na hola musel masterovat

Asi vsechno ale z testu mam u nekoho 1500cr 3ti nejhorsi armor(nejakej breast plate) a par sracek, takze vsechno budu ve start meste na naboo v 13:30 ale ted musim koncit cau.



Jsem v praci, hrat budu bud dnes vecer nebo az zitra dopoledne kazdopadne se ozvu. Kdyz mi sem napises svoje IGN ..


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/04/2004 :  11:30:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mno ten swg char builder uz jsem par krat navstivil, ale problem je, ze ten builder cloveku nerekne "hele, tohle nekombinuj, budes potom desnej gimp, radsi tam dej tohle a tohle"..atp :)
Jinak je super ze je tu topic o zkratkach kde jsou blbosti typu co je "lol" a co je "rofl"
ale treba nejak sem se nikde nedocetl co jsou ty holocrony, "ubese na grind s vysokym kinetikem"..atp :o) nebo ty 4cisilka jak tu nekdo z vas ma treba 0/4/1/1 atp..
No asi to poradne nechapu protoze sem jeste nebyl ve hre, ach jo.. tenhle tejden bude asi muj nejdelsi zatim.. cekat nez vyvarej v ebance kreditku :o)) stejne sou to blbci.
mam smlouvu, mam ucet, mam na nem penize, mam smlouvu na kreditku, mam cislo kreditky, ale nefunguje a nebude dokud ji proste neudelaji coz trva tyden :( doufam ze nejsou problemy s EC/MC InternetCard :o))

Cim byste doporucili zacit z trojice scout, ch, marksman ? nebo je to nesmyslna trojka ?
Docela mne laka to harvesteni scoutem a petovani s CH, ale strileni na dalku tzn marksman taky neni k zahozeni.. vsiml jsem si ze si tu nekdo vybral sharpshootera ..proc ? je to lepsi ? Ja vim, musim jeste asi hodne cist..sorry ze otravuju :o)



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/04/2004 :  11:50:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tak ja vysvetlim jenom cast

Grind: no jak to volne prelozit, snad neco jako do umoru zabijet moby kvuli expe, lootu (predmety) nebo surovinam (kosti, maso, kuze).

Ubese, Bone, Composite, Mabari etc - jsou druhy armoru. Ubese jsem doporucil kvuli tomu, ze je levne a drtiva vetsina priser dela KINETIC damage. No a ubese koupis v klidu se 70ti procentnim kinetic resistem. Jakmile zacnes zabijet NPC, Playery atp, uz budes potrebovat composite armor, protoze jeho zakladni staty jsou vzdy pres 50 procent a jeden z nich muzem byt vytahnuty az 90 procent pro slicu (slice - smuggler muze zvysit efektivnost armoru anebo snizit jeho naroky ..tedy zatizeni). Samozrejme existuji Composite armory i s 80+ resisty na vsechno, krome Stun resistu. Momentalne Vertex gemstone, ktery umoznuje udelat stun layer (cast armoru) ma nizkou Overall quality, ktera je pro armorsmithy dulezita, proto nejsou schopni vytahnout stun vice jak na 34% zaklad.

Ted ty cisla:
Kazdy charakter ma ctyri vetve, ve ctyrech sloupcich: Napriklad Marksman ma:

Pistol, Rifle, Carbine a Ranged Support. Pokud dosahnes a naucis se napriklad Pistol I, Rifle III, Carbine IV a Ranged Support I. Ve zkratce to napises, ze jsi Marksman 1/3/4/1, aby jsi nemusel vypisovat vsechno pomoci slov.


Ebanka funguje naprosto spolehlive,ale na tu kartu nevim proc se opravdu musi cekat tak dlouho .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/04/2004 11:52:41
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/04/2004 :  11:55:21  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Cim byste doporucili zacit z trojice scout, ch, marksman ? nebo je to nesmyslna trojka ?
Docela mne laka to harvesteni scoutem a petovani s CH, ale strileni na dalku tzn marksman taky neni k zahozeni.. vsiml jsem si ze si tu nekdo vybral sharpshootera ..proc ? je to lepsi ? Ja vim, musim jeste asi hodne cist..sorry ze otravuju :o)





Hodlam delat to sami, ale zacnu asi s marksmanem, protoze kdybych zacal delat hola, tak nechci jako prvni masterovat scouta

to sHEMIRAMOTH

Hlavne Guildu,Rifly,carbinu,basic scout camp, generic craft.tool,naky brnenicko a nejaky cr..
V sobotu nebo v nedeli budu taky nekdy hrat(tak od tech 13:00 ---)

kdyztak budu bud Human female Isis neco anebo Human male Draken Korin

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week

Edited by - Isis on 08/04/2004 11:58:15
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/04/2004 :  12:00:07  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Tak ja vysvetlim jenom cast

Grind: no jak to volne prelozit, snad neco jako do umoru zabijet moby kvuli expe, lootu (predmety) nebo surovinam (kosti, maso, kuze).

Ubese, Bone, Composite, Mabari etc - jsou druhy armoru. Ubese jsem doporucil kvuli tomu, ze je levne a drtiva vetsina priser dela KINETIC damage. No a ubese koupis v klidu se 70ti procentnim kinetic resistem. Jakmile zacnes zabijet NPC, Playery atp, uz budes potrebovat composite armor, protoze jeho zakladni staty jsou vzdy pres 50 procent a jeden z nich muzem byt vytahnuty az 90 procent pro slicu (slice - smuggler muze zvysit efektivnost armoru anebo snizit jeho naroky ..tedy zatizeni). Samozrejme existuji Composite armory i s 80+ resisty na vsechno, krome Stun resistu. Momentalne Vertex gemstone, ktery umoznuje udelat stun layer (cast armoru) ma nizkou Overall quality, ktera je pro armorsmithy dulezita, proto nejsou schopni vytahnout stun vice jak na 34% zaklad.

Ted ty cisla:
Kazdy charakter ma ctyri vetve, ve ctyrech sloupcich: Napriklad Marksman ma:

Pistol, Rifle, Carbine a Ranged Support. Pokud dosahnes a naucis se napriklad Pistol I, Rifle III, Carbine IV a Ranged Support I. Ve zkratce to napises, ze jsi Marksman 1/3/4/1, aby jsi nemusel vypisovat vsechno pomoci slov.


Ebanka funguje naprosto spolehlive,ale na tu kartu nevim proc se opravdu musi cekat tak dlouho .


ten platze co sem mel byl mabari tusim

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000