Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Direct2drive promo kod.
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 22/02/2011 :  19:11:59  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

Me ten g2play prijde zase kokotsky. U vseho mi to ukazuje cenu 0.00SKK... :)

toz co na to rict jeslis to nekoupil tak ses kkt za tu cenu bych tez prikupil

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 22/02/2011 :  20:45:08  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lim-Dul

quote:
Originally posted by Deimnia

Me ten g2play prijde zase kokotsky. U vseho mi to ukazuje cenu 0.00SKK... :)

toz co na to rict jeslis to nekoupil tak ses kkt za tu cenu bych tez prikupil

To bych ted nasral, kdybych napsal, ze mam na prodej 300 klicu na Rift za 500Kc, co? :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 22/02/2011 :  21:22:21  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
PS: Diky Noe za to echo. Koupil jsem teda dnes i druhy ucet, jeste levneji nez vcera ten prvni.

Ve finale teda.

912Kc - USD bez VAT primo pres Trion - US region
830Kc - D2D UK za GBP s 20% slevovym kuponem - "vatfree"

Oboji normal edice.

Na druhem uctu bude sem tam hrat pritelkyne, takze kdyby nekdo ze znamych tvari mel zajem si Rift zkusit, klidne napiste a pujcim ucet.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 22/02/2011 :  21:54:27  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Tu maju Rift za 30 eciek: http://www.sendit.com/games/platforms/pc/rift-standard-edition/10308586.html

Kluc posielaju tak aby ste mohli uz 24 teho hrat. Postovne (ak sa nezmenilo pretoze nemozem najst nikde shipping info a objednavat to teraz este nejdem) ked som kupoval datadisk k WoWu pred 2 rokmi bolo len za 2e. Takze to vyjde podobne ako s D2 + mate peknu krabicu :D


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/02/2011 :  09:03:03  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Tu maju Rift za 30 eciek: http://www.sendit.com/games/platforms/pc/rift-standard-edition/10308586.html

Kluc posielaju tak aby ste mohli uz 24 teho hrat. Postovne (ak sa nezmenilo pretoze nemozem najst nikde shipping info a objednavat to teraz este nejdem) ked som kupoval datadisk k WoWu pred 2 rokmi bolo len za 2e. Takze to vyjde podobne ako s D2 + mate peknu krabicu :D



fakt velmi dobrá cena a navíc slušný e-shop


Noe

Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 23/02/2011 :  10:32:35  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Thundeeer

Tu maju Rift za 30 eciek: http://www.sendit.com/games/platforms/pc/rift-standard-edition/10308586.html

Kluc posielaju tak aby ste mohli uz 24 teho hrat. Postovne (ak sa nezmenilo pretoze nemozem najst nikde shipping info a objednavat to teraz este nejdem) ked som kupoval datadisk k WoWu pred 2 rokmi bolo len za 2e. Takze to vyjde podobne ako s D2 + mate peknu krabicu :D



fakt velmi dobrá cena a navíc slušný e-shop



ted tam maj slevu na 25liber = 725kc
tak sem to koupil sem zvedavej jestli prijde pre-order

mam to koupeny ale penize mi zatim nestrhly a prislo mi jen potvrzeni objednavky tak sem zvedavej ... kupoval to jeste nekdo dalsi dneska?

pro Thundeeer: ty uz mas od nich klic? a strhly ti prachy?

nebreč ty buzerante

Edited by - LordHoven on 23/02/2011 11:31:50
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  12:35:45  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
^ No to mas normalni hru, ne preorder. Kdyt to tam mas i napsany.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/02/2011 :  13:15:45  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
co na tomhle jako neni jasný ?

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/02/2011 :  13:46:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

co na tomhle jako neni jasný ?

http://i.sac.sweb.cz/imperium/rift.png

a za to se musi platit?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  14:00:28  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Aha, tak mas asi pravdu Isacu, ja ten detail dole necetl. Mel jsem za to, ze to je pre-order, ale bez headstartu. Tak nejak mi to vyplynulo z vety:"Availability: Pre-order now for delivery on 04 March 2011"

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/02/2011 :  15:15:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Stirius

Zvláštní, že mně strhli v přepočtu daného dne přesně 59,90 USD bez další taxy...

A Deime, nejlepší to bylo dřív na D2D, šlo to za USD a 20% sleva. To pak bylo za hubičku.


No VAT jak ja to chapu neni ani tak DPH, ale spis 'clo', ktere platis pri nakupu z jine krajiny nez z EU.

Ty jsi mel za Rift zaplatit 49,90USD, ale d2d ti k tomu pribalil 20% VAT, to znamena, ze jsi zaplatil 59,90USD.

Kdyz bys byl v Americe, mel americkou kartu a bydliste... nebo mozna jen americkou IP?... platil by jsi 49.90USD, ale 'clo/VAT' by jsi neplatil.

A protoze Trion to nehlida, tak je ted mozne si v account manageru primo na jejich webu prepnout region na USA, zaplatit jako American dolary bez VAT (takze 49,90USD) a pak se prepnout zpet na puvodni region "Ceska republika".

Ad. UK a DPH/VAT.

UK je clensky stat Evropske unie a veskere zbozi smerujici do zahranici fakturuje bez DPH. Povinost priznat a zaplatit DPH prechazi na kupujiciho. - takze na nic nezapominaji

Ty vole co ceskej koumak nevymysli a obzvlast deim :). No nic volam na financak at si te trosku proklepnou. Zaroven je upozornim aby si zkontrolovali tvoje danovy priznani za uplynulej rok. Doufam, ze si nezapomnel priznat ty prodeje uctu, goldu a ja nevim ceho. Do patku mas jeste posledni moznost to tam dopsat!

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  15:44:41  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Nechapu na co narazis. Prodej accountu je jednorazova vec. Ty kdyby jsi prodaval pouzitou pracku, tak taky z prijmu odvedes dan? Budes delat danove priznani? Myslim, ze nejaka hranice je cca 56.000Kc.

Jestli se v te americke VAT vyznas lepe, prosim, pouc nas.

Jinak s tim prodejem bez DPH pri vyvozu za hranice clenskych statu EU mam na 100% pravdu.

Viz:

Dodání zboží osvobozené od daně z přidané hodnoty dle ustanovení § 64 (mimo odst. 2) zákona 235/2004 Sb. ze dne 22.4.2004 o dani z přidané hodnoty v platném znění. Povinnost přiznat a zaplatit DPH přechází na kupujícího (2006/112/ES).


Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:06:21  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak hlavně prodej účtu je prodej něčeho, co podle TOS ani nevlastníš, tedy de facto podvod, takže to si asi těžko bude někdo psát do daňovýho přiznání

Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:16:43  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

tak hlavně prodej účtu je prodej něčeho, co podle TOS ani nevlastníš, tedy de facto podvod, takže to si asi těžko bude někdo psát do daňovýho přiznání



No tak statu by urcite nevadilo, kdyby jsi odvedl dan i z neceho, co ti nepatri :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:30:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Deime sem myslel ze mas i nejakej smysl pro humor podle tech videi co mi posilas a ja se jen divim co je na tom zabavnyho :).

Me by bylo uplne jedno i kdyby si tenhle zkurvenej stat na danich okradl mesicne treba o milion.

Tak se tak hned tak nevytacej

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:40:44  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Isac

tak hlavně prodej účtu je prodej něčeho, co podle TOS ani nevlastníš, tedy de facto podvod, takže to si asi těžko bude někdo psát do daňovýho přiznání



No tak statu by urcite nevadilo, kdyby jsi odvedl dan i z neceho, co ti nepatri :)



Priznej dan z prodeje pul kila koksu a cekej na pochvalu

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:43:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Isac

tak hlavně prodej účtu je prodej něčeho, co podle TOS ani nevlastníš, tedy de facto podvod, takže to si asi těžko bude někdo psát do daňovýho přiznání



No tak statu by urcite nevadilo, kdyby jsi odvedl dan i z neceho, co ti nepatri :)



Priznej dan z prodeje pul kila koksu a cekej na pochvalu

no pri dnesnich cenach koksu ta jedna koruna nas stat asi nevytrhne ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  16:58:39  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Deime sem myslel ze mas i nejakej smysl pro humor podle tech videi co mi posilas a ja se jen divim co je na tom zabavnyho :).

Me by bylo uplne jedno i kdyby si tenhle zkurvenej stat na danich okradl mesicne treba o milion.

Tak se tak hned tak nevytacej

Ok

Me jen zarazi, ze clovek ktery vi o danich asi uplne hovno pise kraviny na forum o PC hrach a navazi se zcela neopravnene do jinych. :)

Az kdyz by jsi podnikal a mel predstavu o tom, kolik dani a poplatku musis jako podnikatel zaplatit, asi by jsi mluvil uplne nejak jinak.

Praxe je takova, ze lidi neplati ani to, co by meli a vsemozne se placeni vyhejbaji. Takze mi rekni, kdo by platil, kdyz nemusi?

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 23/02/2011 17:02:17
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  17:09:53  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Isac

tak hlavně prodej účtu je prodej něčeho, co podle TOS ani nevlastníš, tedy de facto podvod, takže to si asi těžko bude někdo psát do daňovýho přiznání



No tak statu by urcite nevadilo, kdyby jsi odvedl dan i z neceho, co ti nepatri :)



Priznej dan z prodeje pul kila koksu a cekej na pochvalu

No ja netvrdim, ze by jsi dostal pochvalu, ba naopak... asi by te zavreli... ale rozhodne ne za to, ze jsi odvedl spravne a vcas DPH :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/02/2011 :  08:32:39  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Mandorallen

Deime sem myslel ze mas i nejakej smysl pro humor podle tech videi co mi posilas a ja se jen divim co je na tom zabavnyho :).

Me by bylo uplne jedno i kdyby si tenhle zkurvenej stat na danich okradl mesicne treba o milion.

Tak se tak hned tak nevytacej

Ok

Me jen zarazi, ze clovek ktery vi o danich asi uplne hovno pise kraviny na forum o PC hrach a navazi se zcela neopravnene do jinych. :)

Az kdyz by jsi podnikal a mel predstavu o tom, kolik dani a poplatku musis jako podnikatel zaplatit, asi by jsi mluvil uplne nejak jinak.

Praxe je takova, ze lidi neplati ani to, co by meli a vsemozne se placeni vyhejbaji. Takze mi rekni, kdo by platil, kdyz nemusi?

Jestli narazis na me, tak si strelil vedle deime :). Ja totiz vim moc dobre jaky dane musi firma platit. Je to bohuzel mimo jine to o co se musim starat. Jinak dane tlati vsichni a kazda koruna kterou tu vydelame nam zdani hned trikrat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 24/02/2011 :  12:08:12  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
^Dobre, tak jake teda?

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 24/02/2011 :  12:36:10  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

^Dobre, tak jake teda?


hehe,no jelikoz se nektery lidi planuj pri scitani lidu,prihlasit k víře Jedi,ja bych se nebal a priznal ty dane rovnou v Goldech :)

zpráva českého statistického úřadu:
za lonský rok bylo na daních přiznáno a odvedeno:
800 miliard kč
80 000 Gold
120 000 000 ISK
50 000 000 Zen
300 Platiny
20 000 000 Kinah
20 000 energy credits
30 000 000 Adena
20 000 000 Crysta

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 24/02/2011 :  16:26:28  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

co na tomhle jako neni jasný ?





nevím jak ostatním,ale včera jsme dělali objednávku na 2ks vše proběhlo,ale klíče nikde, prachy neztržený, takže s tím dnešním startem asi nic moc

Products In Your Order
Dispatch Date Est: 04/03/2011

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 24/02/2011 16:33:51
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 25/02/2011 :  03:29:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
D2D dodatečně poslal kód na corpus kitty, kdo si bral CE verzi, tak checknete si email.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 01/03/2011 :  16:08:27  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si to chtel vcera na direct2drive poridit, ale ani jednu kreditku mi to nevzalo. Zkousel jsem MC i Visa.

Po vyplneni udaju pro billing mi to napsalo, ze mam kontaktovat support team.

Stalo se to take nekomu?

PS: pouzil jsem promo kod: vatfree


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 01/03/2011 :  20:22:41  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

Tak jsem si to chtel vcera na direct2drive poridit, ale ani jednu kreditku mi to nevzalo. Zkousel jsem MC i Visa.

Po vyplneni udaju pro billing mi to napsalo, ze mam kontaktovat support team.

Stalo se to take nekomu?

PS: pouzil jsem promo kod: vatfree


Treba vatfree promokod uz nefrci?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Ussi
Starting Member

2 Posts

Posted - 15/03/2011 :  00:58:15  Show Profile Send Ussi a Private Message  Reply with Quote
Nestihl jsem zadny z uvedenych kodu, ale nakonec jsem poridil zberatelskou edici za 31 liber (-20%), navic se takto da poridit az do konce brezna a to s promo kodem "MADNESS" . Chvili mi trvalo nez jsem to zjistil, tak snad tim pomuzu i jinym zde...

Edited by - Ussi on 15/03/2011 01:01:36
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000