Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Dalsi WelcomeBack 23-31
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/12/2009 :  15:33:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Takze od 23 tusim do konce roku se da hrat zase zdarma na starych uctech.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 19/12/2009 :  01:32:07  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Chtěl jsem to zkusit, tak jsem stáhnul clienta na trial. Tohle byla první online hra, kterou jsem dýl tahal než hrál. Hrozné.
Go to Top of Page

Lapcis
Junior Member

728 Posts

Posted - 19/12/2009 :  15:32:25  Show Profile  Send Lapcis an ICQ Message Send Lapcis a Private Message  Reply with Quote
Tak pokud rychlost tvýho internetu je závislá na běhu křečka v kolotoči, tak se nedivím.Já to měl bez problému.

Mlácení do popelnice, uvnitř které je zavřená opice se žaludečními problémy - to je grind? :)

Edited by - Lapcis on 19/12/2009 15:33:37
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 20/12/2009 :  02:22:18  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Hrál jsem to 14minut. Postava s pravítkem v těle která vypadá a pohybuje se opravdu strašným způsobem mě vskutku nezaujala. Nechápu proč hra s takovou licencí je taková jaká je. Viz. starej Star Wars online.

Edited by - Luka on 20/12/2009 02:24:28
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/12/2009 :  08:45:48  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kdyz nevis o cem pises, tak si radsi zlamej prsty a nepis nic. LOTRO urcite neni dokonala MMO, ale rozhodne bych ji zaradil do TOP5 her, co jsou aktualne ke hrani.
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 20/12/2009 :  09:52:50  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka
Hrál jsem to 14minut.


quote:
Originally posted by Luka
Nechápu proč hra s takovou licencí je taková jaká je.



The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/12/2009 :  10:35:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Hrál jsem to 14minut. Postava s pravítkem v těle která vypadá a pohybuje se opravdu strašným způsobem mě vskutku nezaujala. Nechápu proč hra s takovou licencí je taková jaká je. Viz. starej Star Wars online.



Dobře jsi udělal, kdyby jsi to hrál tak dlouho jak já, tak bys zjistil že tam je ještě více sračkových věcí, takhle ses toho hezky ušetřil
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 20/12/2009 :  14:19:01  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
Ano, nejkrásnější posty jsou ty po 14 minutách hry, ty mají opravdu sílu (kde máme post od Rodiera? už máme prosinec!), to skutečně najednou vidíš do systému onlinovky velmi fundovaně. A zajímavé je, že hodnotíš spíše vizuální stránku - nic ve zlém, ale pokud to hraješ na stejně "nabušeném" compu, na kterém jsi stahoval onoho klienta, tak se nediv - ono rozlišení 640x480 to fakt moc nevytrhne. Ale dosti ironie - pokud se ti hra nelíbí, máš na svůj názor právo a naštěstí i velký výběr, co hrát jiného. Každý si najde svoje podle svého naturelu, stylu i na co dává ve hře důraz. Dlouhodobá komunita v Lotru si svou hru užívá už skoro 3 roky a to je podstatné. Jen nechápu, skutečně ne, proč se pak obtěžuješ postovat sem takové výkřiky typu "hrál jsem to 14 minut" - co je nám po tom, proboha? Za takovou dobu by sis ani nestihl nastavit si věci v Options, aby sis hru upravil "k obrazu svému". Následný post pak logicky o tobě mnoho vypovídá. No nic, tak utíkej na další onlinovku v pořadí, a zase se někdy ukaž ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)

Edited by - Trimanius on 20/12/2009 14:23:47
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 20/12/2009 :  15:27:21  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trimanius

...a zase se někdy ukaž ...



Raději ne!

Zůstaň u nějaké jiné, nové lepší hry

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 20/12/2009 :  15:27:44  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Hrál jsem to 14minut. Postava s pravítkem v těle která vypadá a pohybuje se opravdu strašným způsobem mě vskutku nezaujala. Nechápu proč hra s takovou licencí je taková jaká je. Viz. starej Star Wars online.



Neplýtvej již déle svým vzácným časem na zaslepené primitivy sličný princi, tvá vysněná říše tě již netrpělivě očekává a leží tímto směrem za dvěma potoky, třemi pahorky a ústavem pro chudé duchem ---> http://zeleneimperium.cz/login.php

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 20/12/2009 15:31:15
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/12/2009 :  22:08:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy
... http://zeleneimperium.cz/login.php

Smarja Josef Kriste Pane to snad neni mozny, ze neco takoveho vubec existuje
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 20/12/2009 :  23:15:28  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Věř mi, že jsem taky nevěřil vlastním očím

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 21/12/2009 :  01:43:34  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Meddy
... http://zeleneimperium.cz/login.php

Smarja Josef Kriste Pane to snad neni mozny, ze neco takoveho vubec existuje




Moc hezke, "Škola hrou" i pro ateisty

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/12/2009 :  12:30:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
skoda, ze uz to zeleny imperium bezi, kdyby se to melo spustit tak za pul roku zacal bych tu lakat lidi do gyldi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 21/12/2009 :  15:34:41  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

skoda, ze uz to zeleny imperium bezi, kdyby se to melo spustit tak za pul roku zacal bych tu lakat lidi do gyldi

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/12/2009 :  08:24:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
a ja si myslel ze to tibor konecne zprovoznil novou verzi :(

lastfm
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 23/12/2009 :  09:29:08  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
K tomu startu 23.12. - ví někdo v kolik hodin? Až v poledne? Nebo kdy? :)

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 23/12/2009 :  12:49:41  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
už to jede, cca od 11h

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 04/03/2010 :  13:08:20  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Další Welcome Back Week je od 8.března do 15. března 2010

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 29/04/2010 :  01:22:54  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Bozinku dalsi wbw skoro na krku a porad to jeste Rodier nezacal roztrubovat, zacinam se bat, ze na nas zanevrel..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 29/04/2010 :  22:48:06  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Bozinku dalsi wbw skoro na krku a porad to jeste Rodier nezacal roztrubovat, zacinam se bat, ze na nas zanevrel..


rejpale

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000