Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Bright Wizard discussion
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 11/11/2008 :  19:40:52  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Winner team :)
http://s162.photobucket.com/albums/t255/Tianzi38/?action=view¤t=SkulltakerM_023.jpg


Gratz, ještě že tam nejsem za destro. Občas se zadaří i takovýhle výsledek a příště je to naopak, jako by záleželo na maličkostech.
ale zpět k topicu:
- v zatím posledním test patchi se snaží vyrovnávat potenciál BW a Sorce - sice ne úplně ale částečně se jim to i daří, takže až vyjde 1.05, tak ten porovnávací článek už bude dost zastaralý. Hlavně že se něco děje a nenechávají to být.

Ninjagon
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 13/11/2008 :  02:45:11  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Jako dost mi unika ze nekdo soudi char podle toho jake ma ability,ale uz se treba nediva jake ma taktiky,a jak ten char funguje sam nebo ve skupine.Ohledne toho DoT stromu u obou stran,ono se to zda silne,ale ma to jedno svoje ale a to zradny instant cast s 50% sanci na selfdmg,ktera je celkem znacna.

Mimoto na rdps funguje jedna dobra technika a to se jmenuje inteligentni tank se stitem.V serpent jsem napriklad nedavno videl BO cca asi 31 nebo 32,bohuzel jmeno si nepamatuju,nicmene hral to tak dobre,ze by si zaslouzil cenu za hru mesice.

Ale zpet k magum,nekomu vadi ze dava to a to dmg,no a co je to rdps orderu,to same dela sorceress,ona nema sice vlastni resist debuff nicmene(pokud by to chtel nekdo rozebirat doporucuju udelat srovnani napr WHaWE a synergie abilit) ma ho magus,a ono BW nedava jen corporeal dmg stejne jako sorcka.Co potom rict napriklad na infernal gift nebo knockbacky z AoE stromu.Hlavni problem je ze ten kdo hraje za destro,vidi problem BW,ale uz se nezamysli jakou zabavu protistrane dokazou prichystat jejich magove.
Nevim co vedlo autory ze BW ma AoE silence jako instant a sorc jako 2s,stejne tak proc sorc ma disarm a BW nikoli,ale nejspis to ma co do cineni se schopnostma jinych postav.

Edited by - Lupus on 13/11/2008 02:46:25
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  07:45:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jenom takova fakticka... v pripravovanem 1.0.5 dostava socka debuff na vlastni dmg type (jestli se nepletu na spirit) a co jsem cetl tak socka na prislusne dmg type ma mnohem vic abilit nez ma BW na corp resistu co si debuffuje...

osobne se domnivam, ze debuffy vlastniho typu dmg by meli jit ze hry pryc...
neco jinyho je kdyz treba debuffuju pro kamose v parte, ale sam sobe je imo hnus :-)

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/11/2008 :  15:56:01  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
To podla mna zmenia.. ono to ani nema vyznam mat dva krat spirit debuff u destruction.. jeden uz ma Magus :)

Ked vidim ako robia zmeny (naposledy odstranenie wardov) tak sa nebojim ze by to takto zostalo.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/11/2008 :  20:09:14  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

To podla mna zmenia.. ono to ani nema vyznam mat dva krat spirit debuff u destruction.. jeden uz ma Magus :)

Ked vidim ako robia zmeny (naposledy odstranenie wardov) tak sa nebojim ze by to takto zostalo.



nejsem si ted uplne jistej ale jestli se nepletu tak treba zrovna spirit debuff ma u orderu jak SM tak AM... takze pravidlo ze 1 debuff 1 povolani v cele frakci imo neplati...

spis mi jde o celkove vyzneni... misto aby debuffu vyuzili ke zvyseni spoluprace mezi povolanimi tak spis daj "kazdymu" debuff na vlastni dmg type, coz "degraduje" tymovou hru na solovou...

no mmo
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 13/11/2008 :  21:17:24  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Ono s tema debufuma a spolupraci to nemuze by uplne omezene preci jen parta je 6 lidi,ikdyz v tomhle pripade je to spis ohledne oslabeni cile nez vlastniho boostu.A ono je celkem jedno jestli lehne target za 6-8sec anebo o sec drive.Osobne spis nechapu core taktiku infernal gift,navic v kombinaci s easy mode 40lvl WE(ktery popira samotnou mechaniku charu...pouzivani finish utoku,behem boje je nevyhoda)...jsou potom debaty o OP nejakeho charu zcela zcestne.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/11/2008 :  21:33:43  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

Osobne spis nechapu core taktiku infernal gift,navic v kombinaci s easy mode 40lvl WE(ktery popira samotnou mechaniku charu...pouzivani finish utoku,behem boje je nevyhoda)...jsou potom debaty o OP nejakeho charu zcela zcestne.



Suhlasim ze Infernal Gift znie ako velmi kvaltina taktika :) ale je vidiet ze nehras Destruction.. Vzdy som v paritii tak z dvoma sorckami a za celu dobu hrania som videl tento buff mozno raz.. a vies preco? Pretoze to neboostuje vlastny damage..pre vacsinu sorciek je to to proste cisty waste taktickeho slotu.. Mozes argumentovat ze to je silne a neviem co vsetko..ale fakt je ten ze hracov nezmenis.. a ak tam nedaju nejaky aspon minimalny effekt pre pouzivatela tej taktiky, tak sa ti nato 99% hracov vyprde..

tak isto by to dopadlo z debuffom ktory by znizoval resisty na damage ktory vlastne nemas.. Ver mi ze 99% ludi by to nemalo ani v bare. .. Ludia a hraci sa menia.. pokial nema ten dotycny hrac priamo z toho "nieco", tak to pouzivat nebude.. Myslim ze je neskoro sa snazit prinutit ludi pochopit ze ked niekomu zvysis damage o 20% tak v konecnom dosledku aj ty mas z toho nieco ak sa vam podari vyhrat... takto ludia uz nepremyslaju... takze as musia prisposobit developeri..

Navyse.. WE neni ani zdaleka easy mod ako sa ti moze zdat.. skor si myslim ze tieto classy su pre silne natury (wh a we).. skapat vzdy ked sa ti niekoho podari zabit neni vobec taka strasna zabava ako sa zda..a zas prezit s tymito povolaniami a zostat stale effektivny si vyzaduje pomerne velku davku skillu.. urcite omnoho viac ako "ownit" so sorc alebo BW. (BTW, nehram WE)

Edited by - ManiaCCC on 13/11/2008 21:34:55
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 13/11/2008 :  21:54:36  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
S tim souhlasim ohledne infernal giftu zalezi na lidech,nekteri ho tam maji jini ne,tak jde o to jestli jde parta dopredu.Taky musim souhlasit ze,driv ho moc videt neslo,ale posledni dobou se objevuje casto,dve sorcky v parte(nejspise),premade...vzdycky mam spoustu casu zkoumat enemy bufy,kdyz se valim na zemi:)

Trochu off:
Ja mam WH,(na svym mainu me staci chvile pvp a lezu skoro po stenach:)) a neni to zas tak narocne je to spis o tom naucit se dobre vyuzit situace a taky dost o stesti,ale pro silne natury,to bych nerekl:)

Jinak jedna vec je hrat nebo ownit s BW/Sorckou a druha vec je to s tim charem opravdu umet.Ikdyz pripoustim,ze po patchi pokud bude,ze i dotky pred rootem mohou zrusit root,tak to bude ponekud narocnejsi:)

Edited by - Lupus on 13/11/2008 21:55:58
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 14/11/2008 :  15:46:13  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Souhlas, ten patch balancuje Sorce i BW správným směrem, silence bude pro oba insta, přídán debuf pro Sorce, dotky budou srovnány pro všechny classy stejně, pro castery menší crit ale i menší šance na sebe zranění - což mi přijde fér. Někomu je trnem v oku Infernal Gift, jinému zas Stop, drop, roll, ale už to je - tedy bude - v mezích srovnatelnosti a to je dobře.

Ninjagon
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 15/11/2008 :  20:19:39  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Srovnavat top mastery abilitu s core taktikou:)Ninjo ty se podcenujes,ze by ses citil nedoceneny:)

A jestli to bylo na me,tak me to trnem v oku neni,jen nechapu proc sorcky nekdo podcenuje neustale:)
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 17/11/2008 :  23:49:07  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
To jsi pochopil špatně, rozhodně nesrovnávám ty dvě ability - to je jen tvoje mylná interpretace ale z textu to rozhodně nevyplývá. Byl to pouze příklad z mnohých dalších které jsem psal na předešlé straně.

Víš, řekněme že by nebyl žádný patch a že nezávisle na tom zda budeš Order nebo Destruction, tak si můžeš vybrat mezi BW a Sorcem, s cílem být maximálně úspěšný. Co by sis vybral? Nech mě hádat
A tímto bychom mohli uzavřít celou diskuzi.

Ninjagon
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 18/11/2008 :  12:01:18  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
A sakrys tezka volba,nebylo by tam neco jineho?Ja totiz zkousel oba a celkem zahy mi bylo jasny ze by me ani jeden nebavil...a uspesnost charu ,no zalezi dle ceho kazdy soudi,ja treba byl dost uspesny s healerem:)
Ale je mi jasne co tim myslis.

Edited by - Lupus on 18/11/2008 12:03:10
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 18/11/2008 :  12:17:04  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Healer by se nám hodil

Ninjagon
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000