Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Bright Wizard discussion
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:44:24  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nepresvedcuj me ale kazdej kdo BW hraje ti rekne ze kecas. Ted si opet jen dokazal ze svou teorii o tom jak strasne je BW OP zakladas na nesmyslech. Sorry ale 1300 BW v T2 scenariu nikdy nedal a neda. Mate uplne zkresleny predstavy o BW. Tyhle crity dava pouze sorcka!

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:45:53  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Nevim cim to ovlivnim, az budu hrat BW tak ti to klidne ukazu V soucasny dobe je pro me tvrzeni Maniaca mnohem verohodnejsi nez tvoje ololgtfo teen posty. Jsi naprosto jasnej pripad fotm idiota. Jsem zvedav co za sahodlouhe vyplody choreho mozku tu budes matlat po 1.1 patchi, uz se tesim.
Btw tactiky.....tic tac...


Ostatne jak uz tu nekdo rekl, a ty se tomu stale vyhejbas, zasadni problem je v Playing with fire a resist debuffu pro tvuj dmg type, velmi silny dot mastery je pak uz jen zastupny problem..

Edited by - Lobos on 29/10/2008 18:47:15
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:56:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen, prosim ta.. vytiahni hlavu zo zadku a precitaj co napisal Lobos..a ked uz budes pritom, prosim ta.. cituj ma kde som povedal ze tie velke crity od nuke spellov su overpowered... len pre tvoju informaciu, ja si to nemyslim.. Takze nabuduce ked chces dokazovat svoju posahanu teoriu, tak mi aspon nevkladaj slova do ust.

A sleduj, ak mi ten 1300 crit neveris.. je mi to uplne jedno..ja oci mam. A nemam preco sem chodit a vykrikovat jak podaktori "z0mg 8W/S0rc cr1te7ed meh f0r z1ll10n d"fak1ng"mg..nerf pl0x!!1!!" ked si ani nemyslim ze by to tak nemalo byt.. Nuke tree tam pre volaco je a bolo by smutne keby nuke tree nerobil sem tam velky spike damage... Este raz a len pre teba... to co je problem su dotky + playing with fire + resist debuff + combustion system... nic viac a nic menej.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:58:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Aha... kdyz se podivate na jeho BW char, tak je porad jeste v t2.
A ja uz jsem si rikal, co nam to ta matka priroda zas vyplodila.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  18:59:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ver si komu chces. Ja narozdil od nej toho BW hraju a vim co dokaze. Ani kdyby toho BW osvitilo ja nevim co tak proste 1300 neda. Je uplne jasny ze mania si tu cuca rozumy z prstu.

S tim Playing with fire souhlasim, to ze se to nasobi tim kolik combution zrovna mas je podle me nesmysl. Stejne tak to ze to procuje i z hotek, i kdyz kdyby to davalo jen za tech 70dmg tak bych to mozna i chapal, ale rozhodne ne za 600 kdy staci stat zarohem se 100 combution.

BW je jinak stavenej nez sorcka. BW nema takovou burst dmg jako sorcka, sorcka ma zas slabsi dotky. Co je lepsi jde tezko posoudit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:00:32  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Aha... kdyz se podivate na jeho BW char, tak je porad jeste v t2.
A ja uz jsem si rikal, co nam to ta matka priroda zas vyplodila.

Tak sem hod tvuj R40 BW profil at se pobavime...Porad lepsi hrat t2 BW a healovat je v t4, nez kecat o necem co jsem si zkusil do lvlu5 ze?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:03:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k celkove jednoduchosti tehle hry to neni potreba. Podivam se na stromy ve wardb, zahraju par her v t3 proti nim, v t4 s nima (prumerne je polovina naseho teamu v serp. pass slozena z BW) a proste vidim, ze neco neni v poradku.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:13:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Aha :), sem presne cekal.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/10/2008 :  19:46:42  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Je uplne jasny ze mania si tu cuca rozumy z prstu.


Jasne pre teba? Potom by to davalo zmysel

quote:
BW je jinak stavenej nez sorcka. BW nema takovou burst dmg jako sorcka, sorcka ma zas slabsi dotky. Co je lepsi jde tezko posoudit.


Mne je jedno kto je ako stavany.... ked bude BW viac o dotkach a Sorc viac o utilitach alebo burst damage..pre mna za mna, je to vec Mythicu..co ale viem ze neni uplne v poriadku ked "Hopla, volakde je BW.. jeeej..mam 3 dotky na sebe.. hmm..200, 450, 300, 260, 480, 360, 300, 530, 400, 300, 530, 400, 300, 530, 400..." behom par sekund .. takto to vyzera ked das 3 sekundy bright wizardovy specnutemu na Immolaciu.. to je proste moc. (teraz hovorim o tier 3)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/10/2008 :  20:25:59  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
ManiaCCC tak to ti neverim. SS or did not happend! Hraju BW v T2 scenarku a VZIVOTE a NIKDY jsem nedal zadnym spellem vic jak 700.
...
...
Ver si komu chces. Ja narozdil od nej toho BW hraju a vim co dokaze. Ani kdyby toho BW osvitilo ja nevim co tak proste 1300 neda. Je uplne jasny ze mania si tu cuca rozumy z prstu.


sem trochu zagooglil
http://img.photobucket.com/albums/v282/cgcaver/brewwizard.jpg
je to spatne citelny, ale tech 1086 se snad vycist da. A ano do 1300 jeste neco chybi, ale porad je o dost vic nez tech 700.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/10/2008 :  20:36:08  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Haha, pekny. Musim se smat

Mandorallen teh FOTM player

quote:
Originally posted by Mandorallen

tak to ti neverim. SS or did not happend! Hraju BW v T2 scenarku a VZIVOTE a NIKDY jsem nedal zadnym spellem vic jak 700. Bromin ale BW ani na lvlu 21 nema nic co by dokazalo dat pri 100 combution a lucky critu 1300!!! Sorry ale tu ted trosku prehanis. Ooprav si to dej tam mosto od BW ze to bylo od sorcky.


quote:
Originally posted by Mandorallen

Na lvlu 21 jeste nemas nic co by ti mohlo nakej spell boostnout o tolik. Takze si zvolil blbou citaci. Jediny co to muze ovlivnit na tomhle levelu je jak moc mas z gearu int a pokud se podivas do meho profilu tak uvidis ze na tom s gearem nejsem zas uplne nejhur, takze GTFO =)


Edited by - Lobos on 29/10/2008 20:38:51
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:02:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A cemu se jako musis smat? To ze da do lvl buvi kolik crit za 1k me neudivuje. Do +- stejnyho lvlu to nikdy neda. Nebavim se o killovani lowbiku prosimte a to ze ve scenarku nehraje lvl roli kvuli automatickymu zvyseni ranku mi netvrd....

Tady mas toho typka do kteryho mu to tak critlo http://www.wardb.com/profile.aspx?id=115399 . Takze minimalne 8lvlu rozdil. Bez si dat pred zrcadlo facku prosimte...

Dalsi pokus?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 29/10/2008 22:12:26
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:25:59  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Koukam ze tonouci se stebla chyta.

Ja osobne uz nic dal hledat nehodlam. Tvrdis tu, ze neco neni za zadnejch okolnosti mozny a chces screen. Vygooglim ti screen a najednou s 8mi lvlym rozdilem to mozny je... i kdyz je tu samozrejme zvyseni ranku, ktery ovsem nehraje roli - tady by me zajimalo proc.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:27:05  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
tak v s kratke ...
"Dostal som v T2 od BW crit za 1300"
"LOOLOLOO ZOMG NENI MOZNE ONO SA TO NEDA>>ANI NA RANKU 21 NEDA LOLOLOLOLOLO NOOBOS BS MAXIMALNE TAK 700 OHLOLOLOLO"
-postnuty screenshot kde rank 19 BW dal vyse 1k crit
"ALE ALE ALE>>AJ TAK SI NUUB BS LOLOLO SA NESMEJ LOLOLO"
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:29:55  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nic proti tobe... osobne me to docela zaskocilo. Jenze se tu snad opravdu nechceme bavit o osmy levelovym rozdilu? To ze mu to hodilo rank automaticky na 18 je sice fakt, ale at mi nekdo vysvetli ze chosen lvl11 ma ve scenarku mensi vydrz nez WE lvl20. Asi to zvysovani ranku nebude funkcni tak jak si myslime. Nerikej mi ze davas do chosena lvl 11 stejny hity jako do lvlu18 nebo 20.

A stejne to porad neni 1300 :) a tohle uz je poradnej extrem.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:42:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
BW vykoukne zpoza rohu vyhodi instantne dotky a ja vim ze umru, jeste ke vsemu pozdeji dostane aoe dotku, to je idiocie.

dnes asi 10 scenarii za sebou porad dokola, vsechno prohrane, tohle bylo jeste nejlepsi, neni imo prakticky sance

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=kHvdZV3HOH.jpg

pravdou je ze kdyz jsi lvl 11 a ve scenarku smazis do lvl 2 zvysenyho na 8 tak to krituje tedy podtstane vic nez do lvl 8

lastfm

Edited by - Rashaverak on 29/10/2008 22:46:28
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/10/2008 :  22:51:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
proc to porad hodnotie podle tech scenarek, dyk tam to je hrozny zverstvo, zvlast teda mourkain : -) mourkain kazdej chodi akorat pro expy, protoze to tam je zdaleka nejvetsi zerk a konci to vetsinou behem 7 minut
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/10/2008 :  23:10:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Protoze temple je zrovna scenarko jako delany pro BW. Presne jak napsal rashevak :). Nadotovat co nejvetsi grp coz neni problem protoze v templu jsou vetsinou vsichni nahromade kvuli stisnenejm prostorum. Odpalit aoe dotku tak aby to zasahlo co nejvic + jim dat fire breath, zalizt za roh se 100 combution a obcas vycastit aoe fireball. Proste raj pro BW navic kdyz te healeri leci tak neni co resit. Sorcka to tam ma logicky mnohem horsi. Musi bejt vic na ocich jak uz tu kdosi psal.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 29/10/2008 23:11:03
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 30/10/2008 :  01:10:09  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Napisu ti to v bodech, mozna to lip pochopis. Ta veticka na vytazeni hlavy z prdele byla docela trefna...

1)Brecel jsi tu, jak takovy dmg neni mozny v T2, pze my ostatni tomu nerozumime, protoze prave ty tu hrajes toho r21BW "co da max 700" a rozumis tomu nejvic. Evidentne vubec nevis jak se ma hrat BW, protoze jsi jenom klasicky fotm reroll hrac.

2) Ten profile co jsi linknul je "last updated" 7.10.2008 takze neni vubec jiste, ze je to prave aktualni info vzhledem k screenu... Nemluve o tom, ze tehle shamanu se stejnym jmenem muze byt stovka.

3) Je uplne jedno jestli to byl r11 shaman, hp mel na urovni toho BW a resist equip na r11 je temer stejnej jako r19, rozdil 3% je v takovym cisle nula nic.

4) Taky jsme tu predlozili argumenty proc prave BW je OP career. Neni to kvuli tomu ze da fireball za xk, je to kvuli trem skillum, ktere se prave projevi az o tier nebo dva pozdeji nez ty zrovna hrajes, o tom nevis vubec nic, coz je opet klasickej syndrom fotm.

5) Vubec tu nezalezi na tom jaky scenario se hraje, to nema vliv damaz do targetu.

Takze na zaver bych si znovu dovolil citovat fotm idiota: "Ze by meli skill a ty ne?"

Edited by - Lobos on 30/10/2008 02:16:42
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 31/10/2008 :  00:42:15  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Přemýšlel jsem jak to napsat aby to nevypadalo ironicky. Když už je tohle BW diskuse (sic spíše 700<1300wtf) tak sem Lobosi hod jak hrat toho BW. Jako nějaký rady a návody. Díky moc
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 31/10/2008 :  01:50:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ty bys chtel navod, jak hrat BW? :) To si z nas ted delas srandu ne?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/10/2008 :  06:33:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem dostal za 1700 od sorcky crit...hmm..to je OP, nerf (lvl 27 byla).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/10/2008 :  07:24:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Vcera jsem dostal za 1700 od sorcky crit...hmm..to je OP, nerf (lvl 27 byla).



kdybys hral za nedeti tak se ti to nestane

lastfm
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:04:54  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jace : já nevím, co myslíš ty ?
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:09:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Za sorcku jsem jsem schopnej s 12,5 % (0,5 na treti) pravdepodobnosti schopen vyprodukovat 3800 DMG za 1,5 sec (priblizne 7 sec i s castem)

Casti se doombolt (3 sec)
Doombolt leti k cili a GC (1,5sec)
Casti se gloomburst a doombolt stale leti k cili (1 sec)
Doombolt zasahuje (1600 dmg) zaroven s gloomburstem (1100 dmg)
GC (1,5 sec)
Instant Impending doom zasahuje (1100 dmg)

Vse pocitano s ohledem na muj lvl 26. (V scenariu umele na 28)

Jak jsem uz napsal, nepovede se to vzdy. Ale na spoustu lidi v T3 staci i o jeden crit min (To uz je 37,5 % sance, vlastne 50% sance pokud prictu prvni pripad...). A ano, prijdu si proti ostatnim dps classum OP.

A BW mi OP neprijde. OP je pouze na public scenaria. Stacili by dve tri sorcky co by si assistovaly target a je to mnohem lepsi nez dva tri BW s dotkama...


Edit: pokud koukate na profil na INT, tak wardb nezapocitava tech 100 z tacticy...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 31/10/2008 14:19:25
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:49:08  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Debata je to hezká což o to, ale zastánce BW lze umlčet nezvratnými fakty z databáze WARDB (bavíme se o ranku 40 tedy max lvl charakterech). Podívejte se sami:

Bright Wizard career builder:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=11

Sorcerer career builder:
http://www.wardb.com/career.aspx?id=24

Prvni strom: Jak BW tak SORC jsou adekvátní, a co do damage zcela rovnocenní.
Třetí strom: Zdálo by to opět vyrovnané co do damage, ale pozor:
BW: Choking Smoke - AOE silence INSTANT
SORC: Stricken Voices - AOE silence CASTED 2 sec
To je zásadní rozdíl pro PvP, ale pojdme dále, to nejlepší nakonec:

Druhý strom (dotky):
BW: Detonate: insta DD + AOE DOT (!!)
SORC: Word of Pain: insta debuf Willpower + DD po 10 sec, stackuje 3x

BW: Boiling Blood: insta DOT + Corporeal resistence debuf
(zde BW debufuje svůj vlastní typ damage!)
SORC: insta AP debuf + DD po 5 sec

BW: Withering Heat: insta Corporeal damage DOT + snare 40%
(insta snare wtf)
SORC: Hand of Ruin: insta DOT

BW: Stop, Drop and Roll: insta DD + knockdown 3sec
(srazí vás instantem k zemi na vzd. 100 stop!)
SORC: Absorb Vitality: DOT + self heal z damage dotky
... a to není vše, můžete zkoumat dále nebudu to všechno vypisovat.

Tohle neni "cry cry baby" post, tohle jsou fakta z Warhammer databáze, které gramotný člověk nemůže ignorovat, leda by ze sebe udělal totálního hlupáka.
Tak co zkusí to někdo ?

Ninjagon
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 31/10/2008 :  14:56:27  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Me to uz prijde fakt trapny... faj ntak BW je lepsi ... diky svem dot stromu ..

ale asi to tak je spravne, hold mame jeden mirror silnejsi nez ma destro.

mohl bych tu postovat stejny vypis jako ty, ale zamerenej na Sm a BO...
a mame to samy .. nebo WE vs WH .. marauder ws WL ...

bud to fixne 1.1 nebo ne..
kdyz ne tak si smazte account kuli tomu a je to ..
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 31/10/2008 :  15:01:08  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Je rozdiel ked je silnejsi mirror a ked je nejaky strom totalne OP :).. Ale to uz asi nema fakt zmysel riesit.. verim tomu ze Mythic si nesedi na ociach...

Ale ked si zacal o tych mirroch..tak si to zhrnme

BW > Sorc
Marauder > White Lion
Ironbreaker > Chosen, BO
Chosen, BO > Swordmaster
Engineer > Magus
Shadow Warrior > Squig Herder
WE > WH
Rune Priest > Zealot
DoK > WP (tymto som si ale neni moc isty)
Shaman > AM (odhadujem podla for)

Edited by - ManiaCCC on 31/10/2008 15:04:30
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 31/10/2008 :  15:03:09  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Fajn, ale nejde o to že jedna classa je silnější než druhá, jde o to že se na to díky internetu hrozně brzo přijde a nastává effekt "hurá moje další postava bude BW!".
A další věc, tyhle šílené insta vlastnosti v PvP dávají bohužel podstatnou výhodu celé straně, protože druhá strana je nemá. Pravda mají zas něco jiného, možná stejně dobrého, v součanosti ale prim hraje tato problematika, přitom by stačilo trochu pár věcí upravit, místo pár instantů dát 1-2 sekundy castění a bylo by z větší části po všech problémech.

Ninjagon
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 31/10/2008 :  19:28:30  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Přemýšlel jsem jak to napsat aby to nevypadalo ironicky. Když už je tohle BW diskuse (sic spíše 700<1300wtf) tak sem Lobosi hod jak hrat toho BW. Jako nějaký rady a návody. Díky moc



Citoval jsem Mandalorena. Jeho zarucene info prameni z toho, ze tuto classu hraje, nakonec se ukazalo, ze misto toho dela buhvi co cimz se vsechny jeho argumenty promenily v popel
Btw nevim co je tezkyho na mackani 4 tlacitek, na to potrebujes navod? Snad jedine, nastav si to na cisla od 1 do 4, a pak je mackej postupne od 1 do 4.

Edited by - Lobos on 31/10/2008 19:31:01
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 31/10/2008 :  21:02:57  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Je rozdiel ked je silnejsi mirror a ked je nejaky strom totalne OP :).. Ale to uz asi nema fakt zmysel riesit.. verim tomu ze Mythic si nesedi na ociach...

Ale ked si zacal o tych mirroch..tak si to zhrnme

BW > Sorc
Marauder > White Lion
Ironbreaker > Chosen, BO
Chosen, BO > Swordmaster
Engineer > Magus
Shadow Warrior > Squig Herder
WE > WH
Rune Priest > Zealot
DoK > WP (tymto som si ale neni moc isty)
Shaman > AM (odhadujem podla for)



Nesouhlas u maguse, protože inža má magnet v jinak pitomym mastery pathu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/11/2008 :  00:24:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

quote:
Originally posted by Luka

Přemýšlel jsem jak to napsat aby to nevypadalo ironicky. Když už je tohle BW diskuse (sic spíše 700<1300wtf) tak sem Lobosi hod jak hrat toho BW. Jako nějaký rady a návody. Díky moc



Citoval jsem Mandalorena. Jeho zarucene info prameni z toho, ze tuto classu hraje, nakonec se ukazalo, ze misto toho dela buhvi co cimz se vsechny jeho argumenty promenily v popel
Btw nevim co je tezkyho na mackani 4 tlacitek, na to potrebujes navod? Snad jedine, nastav si to na cisla od 1 do 4, a pak je mackej postupne od 1 do 4.

No je videt ze si za BW nehral a doporucuju ti to za nej raci ani nezkouset. 4 prsty by ti asi nestacily, i kdyz na to tvoje "hrani" mozna i jo.

quote:
BW > Sorc
Marauder > White Lion
Ironbreaker > Chosen, BO
Chosen, BO > Swordmaster
Engineer > Magus
Shadow Warrior > Squig Herder
WE > WH
Rune Priest > Zealot
DoK > WP (tymto som si ale neni moc isty)
Shaman > AM (odhadujem podla for)
Souhlas, uz sem myslel ze si vazne destruction mysli ze vsechno je vyrovnany jen BW je imba a proto destruction prohrava.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 01/11/2008 :  01:02:51  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Je rozdiel ked je silnejsi mirror a ked je nejaky strom totalne OP :).. Ale to uz asi nema fakt zmysel riesit.. verim tomu ze Mythic si nesedi na ociach...

Ale ked si zacal o tych mirroch..tak si to zhrnme

BW > Sorc
Marauder > White Lion
Ironbreaker > Chosen, BO
Chosen, BO > Swordmaster
Engineer > Magus
Shadow Warrior > Squig Herder
WE > WH
Rune Priest > Zealot
DoK > WP (tymto som si ale neni moc isty)
Shaman > AM (odhadujem podla for)



Nesouhlas u maguse, protože inža má magnet v jinak pitomym mastery pathu.


Heh :) to je dobre :).. vies.. ono..niekedy Magus a Engineer hra aj bez magnetu a riftu.. A ak sa nato pozries takto tak Engineer ma proste lepsie takitky...aspon teda ja ako Magus by som bral minimalne 80% inzinierskych taktik vsetkymi desiatimi. Ved uz samo o sebe dost hovori ked sa neviem rozhodnut co si dam do stvrteho career slotu..nie ze by som sa nevedel rozhodnut medzi dobrymi taktikami. Vsetky dobre som totiz uz minul v tych troch slotoch..vsetko ostatne je totalny trash :) aspon mne sa tak zda.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/11/2008 :  01:21:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Heh :) to je dobre :).. vies.. ono..niekedy Magus a Engineer hra aj bez magnetu a riftu.. A ak sa nato pozries takto tak Engineer ma proste lepsie takitky...aspon teda ja ako Magus by som bral minimalne 80% inzinierskych taktik vsetkymi desiatimi.



zakladni problem (a minus eng oproti magusovi) je, ze ma cely long rane strom s "mechanickym" dmg - cili proti nemu plati armor... diky tomu (a tomu ze je zabugovanej) nejde naprosto hrat :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 01/11/2008 :  01:36:16  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ako je armor bugnuty? O tom este neviem..

Ale si si isty ze je ten magic damage tak vyhra? Vlastne vsetky squishy targety maju v t4 vacsiu magic damage mitigation nez physical. .. okej.. Magus je ucinejsi proti tazkym armorom..ale.. myslis ze tie dotky za 80 az 130 damage plus casty ktore critnu raz za cas za 500-600 nejako tym tankom aj ublizia?

Edited by - ManiaCCC on 01/11/2008 01:38:26
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 01/11/2008 :  19:30:43  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Gorfe, nejak ta BW prestal bavit ? :) dnes som ta videl v t4 s WP a nejak sa vam dlhodobo nedari :) dufam, ze nequitnes

MMO traveller
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 01/11/2008 :  23:44:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nem praveze bavi :). Ale stridam to. Bavi me oba chary. No dnesk je to bida :). Vis jak prijde do scenarka 5 BW leavnou grupu takze tam s WP litam jak sasek sam a healuju hotkama. BW jedou jen dmg serou na vsechno ostatni. Zbytek vzdycky odejde ze scenarka. Kdyz se ale sleze min BW tak vetsinou vyhravame. Krom deadly komba magnus a tri sorcky. Asi si budu muset najit nakou grp s kterou tam budu chodit. S pugem me to uz vazne prestava bavit :).


Jinak War me zatim bavi. Uvidim na 40ce. Pokud to bude porad tohle dokola tak asi dlouho nevydrzim, ale BW i WP chci dojet na R40. Dnes sem zaplatil dalsi mesic :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 01/11/2008 23:56:44
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 03/11/2008 :  15:57:37  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Dyt cely who nema v podstate zadni normalni cc system ... to co ma je bud moc op nebo vtipny :p

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 03/11/2008 :  23:41:18  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Dyt cely who nema v podstate zadni normalni cc system ... to co ma je bud moc op nebo vtipny :p



A co je to "normální cc systém" ? Myslíš třeba stunlock a dead, nebo fear a v něm dead ?

Ninjagon
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 04/11/2008 :  11:00:04  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Colldor

Dyt cely who nema v podstate zadni normalni cc system ... to co ma je bud moc op nebo vtipny :p



A co je to "normální cc systém" ? Myslíš třeba stunlock a dead, nebo fear a v něm dead ?



A kdo rika ze wow mel normalni cc system? ;)

Osobne pod normalni cc system beru ability ktere muzu na urcitou chvili odstavit soupere ale aby to nebyl OHSHIT button. Pokud root trva 10 sec napriklad tak mezi tim dokaze i clovek bez ruky udelat mazec veci ... pokud ovsem trva 3 sec, tak uz musi clovek "mackat" rychle.

cc rozhodovalo kdo vyhraje mezi dvouma hracema ... protoze bez toho je to jenom kdo ma jakej class, ale ja zas chapu ze nejlepsi system balancovani je rict - BW da Zealota, a zase WE da BW, a Zealota neda WH takze je to v podstate balanaced! :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 07/11/2008 :  10:48:21  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
V novém test patchi bufují Sorc/BW dotky. No to je maso, Dothammer Online

Ninjagon
Go to Top of Page

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 08/11/2008 :  13:41:28  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC


Ale ked si zacal o tych mirroch..tak si to zhrnme


DoK > WP (tymto som si ale neni moc isty)





Dok silnejsi nez WP? Tak to bych chtel prosim vysvetlit proc. Tohle neni pokus o flame. Mam 40 discipla a rad bych ho seriozne porovnal s nejakym warrior priestem, popripade prodiskutoval.
WP jsem hral tak do levelu 3, takze zadny srovnani sam o sobe dat nemuzu, ale podle toho co jsem koukal na wardb.com tak papirove se mi zda ze:

1) Healovaci tactics ma lepsi WP
Hned prvni tactica v heal specu je dispel curse pomoci skoro vsech healu, vcetne group healu (tzn: na vsechny naraz kazdy 3 vteriny). Curse ma sorcka v dotech. Takze WP bude healovat a jeste odstranovat doty.
Misto toho ma disciple absorb shield pri critu healu a musim podotknout ze je skoro permanentne up, protoze se to bere i z critu hotek a group hotka na nekom critne kazdou chvili. Takze taky moc pekny talent
Ale ja bych asi menil za ten dispel. Ono kdyz vas potom nekdo rozjede, tak vam ten 350bodovej absorb shield zas az tak nepomuze. A dotka kterou bych si sundal pomoci toho dispelu by mi udelala damage mnohem mnohem vetsi.

Jinak je to vicemene stejne az na usmevny rozdil ze WP ma group hotku za 615 zatimco dok za 600 to me pobavilo.
4kova moralku ma lepsi asi Dok, ale ja jsem se nikdy nedostal k tomu ji pouzit. Casto je potreba nekoho nutne healnout healim z morale 1 treba.

2) Damage tree ma z urcityho pohledu lip vyresen WP (vyssi crit bez nerfu healu, parry vem cert;) ) + jeste muze brat 80 initiativy coz je hodne, pak bere targetu thougness a strenght stejne jako dok. WP navic tu toughness dostane (ikdyz mene).
Dok ma ultimatni heeal debuff tactic v tom je lepsi.
Dok ma lepsi group buff na procovaci dotku se 60% snarou v tom je lepsi.

3) Vyroba soul pointu/righteous fury
WP jednoznacne lepsi. 1s Aecko co vyrobi stejne bodu jako moje instantni + 15 bodu za kazdej hitnutej target? bezne si takhle nabijim ve scenarkach body, ze se natocim k chumlu a boucnu aecko jen abych mohl z ceho healovat...ja tim vytvorim 45 bodu. WP kdyz to bude vterinu kouzlit a trefi v prumeru 4 cile z toho udela 105 bodu. Hnus ;) + je tam jeste nejaka zajimava tactics, tu ybch asi nepouzival

4) Dle meho nejvetsi rozdil: Obourucka u WP.
Na tohle bych se chtel prave nejakeho 40 warrior priesta zeptat. Dok ma sice dualwield ale damage ze specek se pocita jen ze zbrane v right handu, takze mnohem, mnohem mensi dmg nez u WP. A tim padem i mensi healy. Zajimalo by me o kolik.

To je tak vse co me v rychlosti napadlo, uvitam nazor druhy strany ;)
Diky
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/11/2008 :  00:11:28  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nataniel
To je tak vse co me v rychlosti napadlo, uvitam nazor druhy strany ;)
Diky
a proc je to v topicu o BW mne uniklo. ale nemusim chapat vse, ze
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/11/2008 :  00:50:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Nataniel
To je tak vse co me v rychlosti napadlo, uvitam nazor druhy strany ;)
Diky
a proc je to v topicu o BW mne uniklo. ale nemusim chapat vse, ze



Tak aby to bolo fer :) Reagoval na mna.. da sa povedat ze ja som s tym zacal..ale neviem mu nato odpovedat..moje skusenosti DoK a WP su viacmneje z bety.. minimalne po release.. takze to Dok > WP je skor vseobecny nazor co panuje v hre a na forach ...ale myslim ze som tam podotkol ze som si tym neni isty :)

Ale to uz je dost offtopic..

BTW: ma niekto nejake informacie ako znizily ten combustion crit?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/11/2008 :  18:48:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:

BTW: ma niekto nejake informacie ako znizily ten combustion crit?



Ne, ale mam informace, ze resisty stale nefunguji na critical hit a boiling blood stale stackuje. Takze se se zvysenim damaze na BW dotky dostavame opet na zacatek.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 09/11/2008 :  23:42:10  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Combustion/Dark magic crit nerf jeste neni na PTS.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/11/2008 :  07:57:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:

BTW: ma niekto nejake informacie ako znizily ten combustion crit?



Ne, ale mam informace, ze resisty stale nefunguji na critical hit a boiling blood stale stackuje. Takze se se zvysenim damaze na BW dotky dostavame opet na zacatek.



mno nekteri tvrdi, ze resisty nefungujici na crity je jen chyba zobrazeni v combat logu a ve skutecnosti dostavas o resisty mensi dmg...
co je pravda tezko rict, protoze jsem nikde necetl vyjadreni mythicu na toto tema...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/11/2008 :  09:49:47  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Jace

quote:

BTW: ma niekto nejake informacie ako znizily ten combustion crit?



Ne, ale mam informace, ze resisty stale nefunguji na critical hit a boiling blood stale stackuje. Takze se se zvysenim damaze na BW dotky dostavame opet na zacatek.



mno nekteri tvrdi, ze resisty nefungujici na crity je jen chyba zobrazeni v combat logu a ve skutecnosti dostavas o resisty mensi dmg...
co je pravda tezko rict, protoze jsem nikde necetl vyjadreni mythicu na toto tema...



Chyba v combat logu to muze byt tezko, protoze ten proste loguje, co do nej prijde a nic nepretvari. Ovsem u tak skveleho dev teamu, jako ma mythic, je i tohle dost mozny.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/11/2008 :  09:53:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Chyba v combat logu to muze byt tezko, protoze ten proste loguje, co do nej prijde a nic nepretvari. Ovsem u tak skveleho dev teamu, jako ma mythic, je i tohle dost mozny.



mno cetl jsem nejakej zaznam, kterej hlasil 180 dmg (10 resisted) a podle vypoctu to melo byt 200 takze to vypadalo, ze tech 10 dmg nekde vypadlo...
sam jsem to neoveroval ;-)
uz delsi chvili premyslim ze bych si modifikoval "QQ DPS meter" addon na vypocet incoming dmg abych videl jestli vubec to stackovani resistu (na lvl 21 mam kolem 35%) ma smysl...
ale zatim jsem byl moc linej ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/11/2008 :  09:08:53  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Winner team :)
http://s162.photobucket.com/albums/t255/Tianzi38/?action=view¤t=SkulltakerM_023.jpg
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000