Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Closed account
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Silius
New Member

146 Posts

Posted - 25/09/2008 :  17:22:35  Show Profile  Send Silius an ICQ Message Send Silius a Private Message  Reply with Quote
Cau vsichni
Mam mensi problem.Dneska me na email prisel mail od Mythicu..
(Your account ******** was closed because the previous subscription period expired).Mel sem code na head start od 16.9.a v ten den sem se i regnul.Tzn ze to tipnuli o 20 dni drive(teda jestli je free mesic jako u vsech mmorpg).To by me ani tak nevadilo, ale ono nefunguje ani subcription biling.... neni to aktivni.
Nema nekdo podobne obtize popr. nema nekdo nejaky napad co stim :/???

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/09/2008 :  17:26:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Také mi dnes doběhl account. Lepeřečeno preorder key. Tak jsem tam šoupnul ten klíč co jsem obdrežel jako poslední na hru. Sice už mám v account manageru zelene ten kámen, ale také to mám šedivé a do hry se nemůžu dostat.

Poslal jsem to rovnou jako trouble ticket a jdu si zajezdit nakole. Snad to do večera vyřeší.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/09/2008 :  17:51:03  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Silius

Cau vsichni
Mam mensi problem.Dneska me na email prisel mail od Mythicu..
(Your account ******** was closed because the previous subscription period expired).Mel sem code na head start od 16.9.a v ten den sem se i regnul.Tzn ze to tipnuli o 20 dni drive(teda jestli je free mesic jako u vsech mmorpg).To by me ani tak nevadilo, ale ono nefunguje ani subcription biling.... neni to aktivni.
Nema nekdo podobne obtize popr. nema nekdo nejaky napad co stim :/???



Ale headstart nebyl mesic zdarma... ale jen do 24tyho... tzn vcera. Ten mail mi taky prisel, tak sem zadal kod z krabice a hraju dal. Sice na prvni pokus to neprosto, i kdyz bych prisahal ze sem vse zadal dobre, ale druhej pohoda a uz hraju.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:01:21  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Je třeba přes http://www.war-europe.com/#/activation/?lang=en klasicky zadat kód z krabice se hrou (vytištěný na zadní straně manuálu).

Account se tím reaktivuje a začne běžet měsíc zdarma. Do té doby není account management potřeba, protože se stejně nic neplatí - zatím...
Go to Top of Page

Silius
New Member

146 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:09:59  Show Profile  Send Silius an ICQ Message Send Silius a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Ale headstart nebyl mesic zdarma... ale jen do 24tyho... tzn vcera. Ten mail mi taky prisel, tak sem zadal kod z krabice a hraju dal. Sice na prvni pokus to neprosto, i kdyz bych prisahal ze sem vse zadal dobre, ale druhej pohoda a uz hraju.
[/quote]
To vsechno vysvetluje diky za rychle reseni
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 25/09/2008 :  18:35:28  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
V souvislostí s tímo mě napadá...
Byl jsem v betě a jelikož to měli jakési rozbité, tak dávali navrch 7 dní zdarma pro účastníky bety. Dostanu je ještě, když si aktivuju account třeba až za 2 týdny? :) Je to jen 7 dní, ale stejně potěší

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Hidden
Starting Member

5 Posts

Posted - 25/09/2008 :  20:29:22  Show Profile  Send Hidden an ICQ Message Send Hidden a Private Message  Reply with Quote
mno taky by me zajimalo jestli mi to locknou dneska nebo az za tech 7dni(jedu na preorder a ucet z bety). Jsem pryc a krabici jsem nechal doma tak by to bylo docela neprijemny..
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:03:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Takže všem co to ještě neudělali doporučuji zadat activation key ještě dokud máte živý účet. Obnova zavřeného trvá tak +- 2 hodinky.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/09/2008 :  08:45:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
co mate koupeno z d2d prisel vam klic na hru samotnou ? me totiz jaksi doposud nedorazil

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:01:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

co mate koupeno z d2d prisel vam klic na hru samotnou ? me totiz jaksi doposud nedorazil


tak si ho dej poslat :)
prijdou dva maily jeden s klicem a druhej s game itemama

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:04:37  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No ja som kupoval hru z D2D ale nekupoval som tu collectors edition ale klasicku verziu ... takze tiez mozem ocakavat ze mi to zmrazi account ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:06:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

No ja som kupoval hru z D2D ale nekupoval som tu collectors edition ale klasicku verziu ... takze tiez mozem ocakavat ze mi to zmrazi account ?


podle toho co jsi aktivoval :)
head start - ano ceka te close
uz i klasiku - ne dokdu neprijde na placeni

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:14:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

co mate koupeno z d2d prisel vam klic na hru samotnou ? me totiz jaksi doposud nedorazil


D2D posílalo mail asi před týdnem kde se máš lognout na svůj account u D2D a kliknout pro zaslání dalšího klíče,tentokrát je to už klíč,který nahrazuje číslo v krabici.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/09/2008 :  09:21:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

co mate koupeno z d2d prisel vam klic na hru samotnou ? me totiz jaksi doposud nedorazil



Ten na mail nechodí. Musíš se zalogovat na jejich stránky a po kliknutí na download hry ti naběhne. Mě přišlo jen info o tom, že ho tam mám a jak mám pokračovat.

Your Warhammer Online live game server key is available NOW. You will need this key to play on the live servers. Visit your account page on https://www.direct2drive.co.uk/account.aspx (you must be logged in) and click on the Download button next to your Warhammer Online order. If you have any other question in regards to your order, please contact us at http://support.direct2drive.com.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/09/2008 :  11:03:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
diky

lastfm
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 02/10/2008 :  19:28:37  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Je třeba přes http://www.war-europe.com/#/activation/?lang=en klasicky zadat kód z krabice se hrou (vytištěný na zadní straně manuálu).

Account se tím reaktivuje a začne běžet měsíc zdarma. Do té doby není account management potřeba, protože se stejně nic neplatí - zatím...


Děkuju
P.S: měl jsem to mnohem delší s filosofickou uvouhou na téma imperium.cz a jeho celebrity, ale pak jsem to postnul a zjistil, že nejsem loglý protože se to celé smazalo - znovu to fakt psát nebudu.

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 04/10/2008 :  19:02:29  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Mel prosim nekdo nejakou zkusenost s EA store ? netahal sem to pres ten jejich download manager takze tedka nevim jak se dostat ke klici pokud je knemu pristup pres nej. Email taky nic a v Accountu to v platbach nemam {jako cely WAR}
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/10/2008 :  05:07:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Mno co se tyce EA store - alespon drive meli hry vazane na ten ucet u EA, takze jsem se lognul do toho jejich manageru (ale to jeste tenkrat meli pod nazvem Link) a me hry jsem tam videl..

Zkus se lognout na EAstore web a do nastaveni accountu tam by nekde ten klic mohl bejt, pripadne proste napis na jejich support..dyt maj EAstore i v cestine..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

mahut
Starting Member

7 Posts

Posted - 23/10/2008 :  12:41:44  Show Profile  Send mahut an ICQ Message Send mahut a Private Message  Reply with Quote
Po formatu HD jsem nainstaloval Warhamera stahnul patch a mam tenhle problem. Pustim Mythic patcher zadam login heslo, patch complete pustim play a konec dal se nedostanu spadne to. Koukal jsem na stranky a acc mam status stale aktivni takze fakt nevim co stim dik za kazdou radu.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 24/10/2008 :  11:31:06  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Zkus dat full file check, vetsinou to pomaha.
Go to Top of Page

mahut
Starting Member

7 Posts

Posted - 24/10/2008 :  12:44:29  Show Profile  Send mahut an ICQ Message Send mahut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Zkus dat full file check, vetsinou to pomaha.



Bohuzel nic dvakrat to stahovalo update a pustim play a konec
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 24/10/2008 :  16:27:19  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak to nevim, maximalne jeste stahnout posledni verzi directX, ovladace na grafiku, kdyz to predtim jelo ted by melo taky :(
Go to Top of Page

mahut
Starting Member

7 Posts

Posted - 25/10/2008 :  15:07:07  Show Profile  Send mahut an ICQ Message Send mahut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Hmm tak to nevim, maximalne jeste stahnout posledni verzi directX, ovladace na grafiku, kdyz to predtim jelo ted by melo taky :(


Ted delam posledni pokus instaluji a pak to vzdavam. Bo jsem dneska mluvil z kamosem a ten ma uplne ten samej problem co ja. Jen ,ze jemu to takhle zacalo z nicehonic padat jeste na puvodni instalaci Warhameru.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 25/10/2008 :  17:35:54  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Meli byste byt radi, ze vam ucet nejede a jste vysvobozeni od demona alkoholu hrani.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000