Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Par dotazu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 16/02/2008 :  16:21:58  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, premyslim o reaktivaci VG, ma to cenu? To je spis takovej dotaz do vetru:).

Spis me zajima, jdou presouvat postavy mezi servery? To me zajima hodne:).
Kde hraje nejvic cechu?
Ma to nakou budoucnost?
Je lepsi EQ2 nebo VG?
Zrovna me prestalo bavit wowko,tak resim alternativy,nejlepe hry kde me ceka zkoumani hry co zje treba Vg kde jsem skoncil u naky lvl 30?:).
Dik

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 16/02/2008 17:29:49

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 16/02/2008 :  16:39:52  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt

Zdravim, premyslim o reaktivaci VG, ma to cenu?
Ma to nakou budoucnost?


ne a ne

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 17/02/2008 :  10:50:53  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
Ja bych pridal taky par dotazu

1) Kdyz si koupim hru pres digital download primo u SOE, tak dostanu prvni mesic hrani zdarma? (jak u krabicove verze)

2) Pri placeni v US dolarech mi jeste nauctuji VAT ze? Na webu maji psano neco o 17,5% a me by zajimalo kolik celkem v Kc zaplatite za napr: mesic hrani.

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 17/02/2008 :  22:16:57  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
1) presun ano/ne myslim ze porad to jeste povoluji a nejaky presun snad jeste planovany je ale jestli to tak zustane pravidlem bych si netypoval

2) cechu hraje nejvice pravdepodobne na halgaru a to desitky v ceske legii

3) budoucnost ..ja doufam ze ano

4) EQ2xVG - flame otazka na to nebudu radeji odpovidat, hral jsem 2.5roku eq2 a ted uz jsem ve vg pres rok.

5)zkoumani hry - doporucuji vg

6)prvni mesic - ano

7)mesicne pri placeni za mesic myslim neco pres 4 stovky, ale netusim presne ja tohle moc neresim.




Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/02/2008 :  11:30:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vg vs eq2

pokud chces pvp tak eq2

pokud chces pve tak vg

muj osobni nazor, v zadnem pripade to neni obecne pravidlo ani to neznamena ze dana hra je pro dane zamereni obecne lepsi

ale obecne vg ma od wowka dal nez eq2 kam uz stihlo soe zkopirovat skoro vsechno

ad transfer

http://vgplayers.station.sony.com/newsArchive.vm?section=News&month=current&id=435

zitra mozna posledni, kdo vi jestli bude dalsi

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/02/2008 11:34:53
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 11/03/2008 :  12:09:49  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
7, co se tyka placeni tak ve vypisu z banky mam :

31,1,2008 -------------------------- 267,60 kč

což je podle mne za mmorpg primereny mesicni poplatek ne?

Edited by - zdena on 11/03/2008 12:10:34
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/03/2008 :  13:06:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no podle me neni, imo primereny poplatek je to tak 500 mesicne, tohle je malo

lastfm
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 11/03/2008 :  13:31:40  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
jo jo kazdy mame jiny nazor mi by bylo davat 2x vic za mmo.
500,- je silene moc a kdyz vezmes napr pocet platicich wow-karu tak i 400,- je zlodejina

za ty prachy co vyberou by wow mel mit tym 10.000 lidi obmenujici obsah stavajici hry nejmin co 1/2 roku v rozsahu datadisku a ne ze placnou jednou za rok datadisk udelany tak aby ho lidi museli koupit

10.000.000 x 400 = ... to je kurevsky hodne penez na to co poskytuji

Edited by - zdena on 11/03/2008 13:33:27
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 23/03/2008 :  12:25:18  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arakis

Ja bych pridal taky par dotazu

1) Kdyz si koupim hru pres digital download primo u SOE, tak dostanu prvni mesic hrani zdarma? (jak u krabicove verze)

2) Pri placeni v US dolarech mi jeste nauctuji VAT ze? Na webu maji psano neco o 17,5% a me by zajimalo kolik celkem v Kc zaplatite za napr: mesic hrani.



1,jo mesic zdarma je vazany na cd key ktery bys mel dostat po zaplaceni
2,VAT se pokud vim plati pri platbe v nasi uzasne UEéé UAáá teda EU
takze ja mam pro jistotu dane ze jsem z kanady
a 31,1,08 me stalo 14,99 usd jen 267,60kc
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000