Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 VG download klienta/problemy
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/03/2008 :  13:07:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Caf, kupil som Vanguard vo STVRTOK rano, je SOBOTA poobede a ja stale updatujem, prejdem rovno k mojmu problemu:

Dnes rano som sa dostal na estimated time: 1h50minut, lenze som sa vratil z obeda,a mam 110+ .... dementny updater, presne ako Lineage2, mrzne kazdu polhodinu, stahuje asi 50kb/s, nespal som 2 noci, stravil som ich restartovanim updatera, je to normalne ?

Moj Vanguard adresar ma momentalne 18.5 GB !!!!!, kedy to asi skonci ? Nevidim to ruzovo, teraz v sobotu poobede ked sa stazim restartnut updater, niekedy mi ani nenabehne (patcher initializing) .. a ked mam stastie, taham par kilo za sekundu, nie je na to PLEASE nejaky trik/zapis do registrov/hack/whatever aby ten updater siel NORMALNE ?

Skusal som vcera tu linku co som tu nasiel na direct download .. ale nema zmysel, 4kb/s ...Ja chapem ze je sobota, vsetci su nalogovani, ale preboha, preco kvoli tomu nejde updater ? Hruza, 3 dni z trialu v prdeli (a mozno aj viacej, bohvie kedy to updatnem nakoniec, nozno az v pondelok ^^)

Vopred dakujem za pripadne komenty

MMO traveller

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 22/03/2008 :  15:05:20  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
Zkusil jsi station launcher (beta)?

http://launcher.station.sony.com/

PS: moje instalace ma ted 18,7GB

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke

Edited by - Arakis on 22/03/2008 15:10:39
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 22/03/2008 :  15:49:18  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
moje ma 18.6 gb a hraju uz davno :)

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/03/2008 :  17:11:56  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hmm zaujimava vec ten launcher, ale ako pisete, vyzera ze som tesne pred koncom, podla toho, kolko maju vase instalacie VG

som sa na to vyspal, a uz to zase bezi ok ;) est 2h, pustim filma a uz na to dohliadnem.

okey, a teraz dolezitejsia otazka, stale su tri EU servery alebo pridali nejake nove ? Najviac ma taha asi na Geleniu, ani neviem preco, mozno kvoli dvom rokov PvE vo WoW ? Ale ani PvP mi vobec nevadi, kludne by som hral cisto PvP bez instancovania. z FFA PvPcka mam troska obavy, aj ked Lineage2 bol v podstate FFA PvP, stisk CTRL a mohli ste zabit aj guild membera. Vyzera to tiez tak podobne aj vo VG, ze na serveri vladne viac menej respekt, respektovane gildy, ktorych memberov urcite neslaghtujete, kludny lvling a podobne ? alebo je to cista vrazda, server plny PKciek cakajucich pri branach na lvl 1 chudakov ?

ide mi vazne iba o dobru komunitu, planujem hrat VG naplno, do WoW iba na par hodin kvoli raidom ... kludne si vystacim aj s piatimi ludmi, ked su rozumni :) Poradite ? dakujem

MMO traveller
Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 22/03/2008 :  18:20:30  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli o tom vis, ale po slouceni serveru jsou uz jen ctyri (z toho jeden FFA PvP a tri PvE). O tom jak to na PvP serveru chodi nevim, mam tam jen lvl 11. Podle slov jednoho guild leadera tam zalezi na vyberu guildy, protoze kazda guilda ma urcity KOS na jinou guildu/lidi....tak si dej pripadne pozor, aby jsi nevlezl do valky guild a nebo nenastval clena nejake guildy :)

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 22/03/2008 :  18:33:56  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arakis

Nevim jestli o tom vis, ale po slouceni serveru jsou uz jen ctyri (z toho jeden FFA PvP a tri PvE). O tom jak to na PvP serveru chodi nevim, mam tam jen lvl 11. Podle slov jednoho guild leadera tam zalezi na vyberu guildy, protoze kazda guilda ma urcity KOS na jinou guildu/lidi....tak si dej pripadne pozor, aby jsi nevlezl do valky guild a nebo nenastval clena nejake guildy :)



A vzhledem k poctu hracu ve Vanguardu se vsichni vetsinou dobre znaji
A kdyz nekde potkas 20 lidi na miste nezapomen udelat scren a dat ho na web je to udalost.Neni to WoW jen jeho nepovedena kopie.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 22/03/2008 :  19:24:45  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
vyprdni se na reci nekterych radoby chytrych jedincu tady

doporucuji halgar
http://vgplayers.station.sony.com/guildsProfiles.vm?guildId=111669150044&order=2&dir=d#Member

lidi je dost prakticky tezko najdes hodinu kdy neni nekdo z gildy online
i kdyz dost lidi na 50 lvl ted honi raidy, tezi/crafti matros na guild hall anebo delaji questy ted asi nejaktualnejsi je q na vlastniho letaciho mounta (gryffin nebo wyvern).
ale jsou ochotni a da se s nima domluvit a pomohou

pokud jeste nemas dotahane tak by ses mel dostat na velikost vanguardu po GU4 neco pres 20GB

co se tyka trialu tak stejne do 14 dni muzes v pohode byt na 40 lvl a myslim ze nebudes litovat

Edited by - zdena on 22/03/2008 19:27:06
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/03/2008 :  19:51:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena

vyprdni se na reci nekterych radoby chytrych jedincu tady

doporucuji halgar
http://vgplayers.station.sony.com/guildsProfiles.vm?guildId=111669150044&order=2&dir=d#Member

lidi je dost prakticky tezko najdes hodinu kdy neni nekdo z gildy online
i kdyz dost lidi na 50 lvl ted honi raidy, tezi/crafti matros na guild hall anebo delaji questy ted asi nejaktualnejsi je q na vlastniho letaciho mounta (gryffin nebo wyvern).
ale jsou ochotni a da se s nima domluvit a pomohou

pokud jeste nemas dotahane tak by ses mel dostat na velikost vanguardu po GU4 neco pres 20GB

co se tyka trialu tak stejne do 14 dni muzes v pohode byt na 40 lvl a myslim ze nebudes litovat


moc dik, presne takyto tip som potreboval

Edit: 7min estimated, za chvilku som tam :)

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 22/03/2008 19:52:07
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 22/03/2008 :  20:00:57  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
rad pomuzu

jestli budes hrat i pozde v noci treba se tam uvidime
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 23/03/2008 :  02:21:40  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena

rad pomuzu

jestli budes hrat i pozde v noci treba se tam uvidime



Please aky mas nick ingame ? Daj mi nejak vediet ... :)

MMO traveller
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 06/04/2008 :  19:33:28  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Jenom se chci zeptat, po instalaci Vanguarda, jsem vytvoril ucet a kdyz chci zadat info o placeni tedy Subscribe, objeví se stranku nelze zobrazit. Nemaji dnes nejakou udrzbu nebo tak neco?
Dik za info...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/04/2008 :  19:38:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Jenom se chci zeptat, po instalaci Vanguarda, jsem vytvoril ucet a kdyz chci zadat info o placeni tedy Subscribe, objeví se stranku nelze zobrazit. Nemaji dnes nejakou udrzbu nebo tak neco?
Dik za info...



Tezko - skus jinej browser mozna (ja mel kdysi u SOE problem s tim ze nektere veci nebyly videt v Opere treba).

(Chodis tam prez stranku: https://account.station.sony.com/authenticated/cam/amHome.vm ?)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 06/04/2008 19:41:03
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 06/04/2008 :  19:46:06  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Dikes pres tento odkaz jsem se tam dostal!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000