Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Lokalizace
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/11/2007 :  06:25:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Rejpali ste uz nekdo do hry?
Zajimalo by mne, zda lze nejak zachovat cesky questy ale mit anglicky popisky itemu.
Je to fakt hell jako D2 mit cesky nazvy mobu a itemu :-(
na 2. stranu cesky questy se ctou fajn.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  08:42:53  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Dnes rano jsem instaloval EAstore verzi clienta. Nenechal mne nainstalovat jinou nez ceskou verzi (eng verze proste nesla nainstalovat).

U questu mi taky cestina nevadi. Naopak. Ale ty slash commandy a itemy bych radsi v anglictine.

Nakonec to asi prekousnu, ale potreboval bych nejaky seznam ceskych slash commandu. Nevite kde bych ho nasel?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  08:45:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Dnes rano jsem instaloval EAstore verzi clienta. Nenechal mne nainstalovat jinou nez ceskou verzi (eng verze proste nesla nainstalovat).

U questu mi taky cestina nevadi. Naopak. Ale ty slash commandy a itemy bych radsi v anglictine.

Nakonec to asi prekousnu, ale potreboval bych nejaky seznam ceskych slash commandu. Nevite kde bych ho nasel?




Čudné, právě koukám na instalaci EA klienta a normálně hned na první obrazovce šla udělat změna na english.

Jinak se to dá pak jednoduše udělat v nějakém ini souboru kde ručně přepíšeš jazyk.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  08:51:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Čudné, právě koukám na instalaci EA klienta a normálně hned na první obrazovce šla udělat změna na english.



To ano. Z rolovatka si anglictinu taky muzu vybrat. Ale kdyz dam pokracovat v instalaci (advanced nebo default, to je fuk) tak instalacni okno zmizi a neobjevi se nove. V procesech vidim jak mi setup.exe, zere veskery procesorovy cas + se objevi novy proces, ktery spustil win_bla_bla_instal****.exe soubor, z nejakeho hellgatelondon podadresare.

No a asi po deseti minutach oba procesy padnou a to je konec eng instalace. Kdyz ponecham cestinu tak instalace probehne. Mam ceske win xp home.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:06:23  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
teď jsem doinstaloval z EA digital download clienta a bezproblémů jsem si při instalaci vybral angličtinu i se mi nainstalovala.


stačí když si na souboru language dáš F4 a přepíšeš Language=Czech na Language=English

D:/Hellgate London/DATA/language.dat


aha tak asi nestačí - spuštěcí obrazovka je sice v češtině ale další už mám anglicky


Noe


Edited by - Noe on 02/11/2007 09:13:51
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:15:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT
To ano. Z rolovatka si anglictinu taky muzu vybrat. Ale kdyz dam pokracovat v instalaci (advanced nebo default, to je fuk) tak instalacni okno zmizi a neobjevi se nove. V procesech vidim jak mi setup.exe, zere veskery procesorovy cas + se objevi novy proces, ktery spustil win_bla_bla_instal****.exe soubor, z nejakeho hellgatelondon podadresare.

No a asi po deseti minutach oba procesy padnou a to je konec eng instalace. Kdyz ponecham cestinu tak instalace probehne. Mam ceske win xp home.



Staci nespoustet to z EA shitstalleru ale naopak ho zavrit a spustit rucne setup.exe vlastni instalace. (a pak dat ignore na blabol o tom, ze k pristupu do registru nemam dostatecna prava :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:29:36  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Staci nespoustet to z EA shitstalleru ale naopak ho zavrit a spustit rucne setup.exe vlastni instalace. (a pak dat ignore na blabol o tom, ze k pristupu do registru nemam dostatecna prava :)



Tenhle problem s registrama nastesti nemam. Setup.exe se mi korektne spusti i z EA instaleru. Zkousel jsem ho spustit i rucne, ale vysledek je stejny - eng verze nejde nainstalovat.

Uz jsem se s pocestenim uplne vseho smiril, ale potreboval bych ten seznamek ceskych slash commandu. Nevite nekdo?

Edited by - VT on 02/11/2007 09:30:04
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:45:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by brutus
Staci nespoustet to z EA shitstalleru ale naopak ho zavrit a spustit rucne setup.exe vlastni instalace. (a pak dat ignore na blabol o tom, ze k pristupu do registru nemam dostatecna prava :)



Tenhle problem s registrama nastesti nemam. Setup.exe se mi korektne spusti i z EA instaleru. Zkousel jsem ho spustit i rucne, ale vysledek je stejny - eng verze nejde nainstalovat.

Uz jsem se s pocestenim uplne vseho smiril, ale potreboval bych ten seznamek ceskych slash commandu. Nevite nekdo?



V českém manuálu to není ?

http://www.edisk.cz/stahni/13230/HELLGLpcMANdwnldCZ.pdf_2.28MB.html
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:54:49  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Malej dotaz na ty co instalujou z krabice.

Při vytvoření accountu na stránkách musíte zadat key tj. jasný, dále region(europe) a jazyk (čeština).

Ale mě právě zajíma když si vytvořím takto učet, jestli budu moci v budoucnu přeinstalovat případně hru na EN verzi a co potom uděla account? protože pak už nebude platit jazyk (čeština) ale jazyk (English) a key bude regnutej na cz verzi.

Mno snad rozumáte co myslím, teď jdu dělat ten account a právě se bojím že jakmile to regnu na cz tak to bude nezvratné a key máme jen jeden :) takže co teď ?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 02/11/2007 09:56:02
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  09:59:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Malej dotaz na ty co instalujou z krabice.

Při vytvoření accountu na stránkách musíte zadat key tj. jasný, dále region(europe) a jazyk (čeština).

Ale mě právě zajíma když si vytvořím takto učet, jestli budu moci v budoucnu přeinstalovat případně hru na EN verzi a co potom uděla account? protože pak už nebude platit jazyk (čeština) ale jazyk (English) a key bude regnutej na cz verzi.

Mno snad rozumáte co myslím, teď jdu dělat ten account a právě se bojím že jakmile to regnu na cz tak to bude nezvratné a key máme jen jeden :) takže co teď ?



Já mám anglickou instalaci a český account.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/11/2007 :  10:00:45  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Jaffa

Malej dotaz na ty co instalujou z krabice.

Při vytvoření accountu na stránkách musíte zadat key tj. jasný, dále region(europe) a jazyk (čeština).

Ale mě právě zajíma když si vytvořím takto učet, jestli budu moci v budoucnu přeinstalovat případně hru na EN verzi a co potom uděla account? protože pak už nebude platit jazyk (čeština) ale jazyk (English) a key bude regnutej na cz verzi.

Mno snad rozumáte co myslím, teď jdu dělat ten account a právě se bojím že jakmile to regnu na cz tak to bude nezvratné a key máme jen jeden :) takže co teď ?



Já mám anglickou instalaci a český account.



takže ok dík vyřešil si to jdu to založit v češtině ten acc.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/11/2007 :  10:01:05  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
V papirovem manualu jsou chta přikazy uvedené tyto:

/mesto - mluvit ke všem hráčum ve vasi blizkosti
/sep jmeno - Mluvit s konkrétním hráčem
/d - mluvit k družině
/vykopnout /rozpustit - odstranit hrace z druziny
/opustit - odejit z druziny

Jako překládat chat prikazy a ještě tímto způsobem to už musela být fakt ultra p(y)ča ...

Edit: nejdřív tě vykopnu a pak ti něco pošeptám ... brouku

Edited by - PRIBOO on 02/11/2007 10:01:39
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  10:02:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

V papirovem manualu jsou chta přikazy uvedené tyto:

/mesto - mluvit ke všem hráčum ve vasi blizkosti
/sep jmeno - Mluvit s konkrétním hráčem
/d - mluvit k družině
/vykopnout /rozpustit - odstranit hrace z druziny
/opustit - odejit z druziny

Jako překládat chat prikazy a ještě tímto způsobem to už musela být fakt ultra p(y)ča ...

Edit: nejdřív tě vykopnu a pak ti něco pošeptám ... brouku



To je normálně strašné :-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  10:05:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
http://www.edisk.cz/stahni/13230/HELLGLpcMANdwnldCZ.pdf_2.28MB.html



Mohl by mi nekdo zaslat tento cz manual na xxxx@yyyy? Novy mlady proaktivni sekuritaci nam zakazali edisk.cz ....

dekuji

Edited by - VT on 22/11/2007 13:25:50
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  10:06:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Gabriel
http://www.edisk.cz/stahni/13230/HELLGLpcMANdwnldCZ.pdf_2.28MB.html



Mohl by mi nekdo zaslat tento cz manual na sylogis@gmail.com? Novy mlady proaktivni sekuritaci nam zakazali edisk.cz ....

dekuji




No že jsi to ty :-)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:15:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Uz to nekdo rozjel komplet anglicky? Co Spajdr jak stahovam tu img?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:25:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Uz to nekdo rozjel komplet anglicky? Co Spajdr jak stahovam tu img?



Nechápu jak to myslíš ? Stáhnul jsem si to z EA, dal engish a mám to celé anglicky. V tom není žádný problém.
Go to Top of Page

jfprofa
New Member

190 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:40:37  Show Profile  Send jfprofa an ICQ Message Send jfprofa a Private Message  Reply with Quote
ohledne tech prikazu v cestine, ve chvili, kdy napises do chatokna "/" muzes pomoci tabu projet dostupny prikazy

Suptasnim - main
Ashurdan - relax
Wanamingo - towers
Supta
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/11/2007 :  12:07:06  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno lokalizace zatím super, abych řek pravdu skoro vůbec mi nevadí ta čeština, čekal sem to horší, 80% nazvu monster i předmětů snesu.Těch 20% ale stojí zato se někdo pěkně vyřádil, osobně to zatím překousnu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/11/2007 :  12:25:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No, mne ta Cestina ani nevadi, proste pro me nejaka novinka i kdyz jsem se z tech prikazu valel pod stolem

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 02/11/2007 :  19:24:26  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

No, mne ta Cestina ani nevadi, proste pro me nejaka novinka i kdyz jsem se z tech prikazu valel pod stolem



Problem nastane, az nekdo bude vyrvavat ze chce koupit neco co mate a vy vubec nebudete tusit.

Taky to mam komplet anglicky z EA a bez problemu.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/11/2007 :  21:10:55  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja mam normal krabicovou verzi x zone a jak tady nekdo psal proste v .ini zmenim language a bezi to komplet anglicky. menu, launcher, hra.

co mne skutecne stve, jsou nazvy itemu. kdyz clovek rve wtb/wtt/wts tak nevi co ma psat anglicky za nazev


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 03/11/2007 21:11:52
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000