Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 CHEATOVANIE SUX!!!
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 03/06/2004 :  02:35:22  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01325.jpg
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01326.jpg
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01327.jpg
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01328.jpg
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01329.jpg
http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ff11/FF11_Killerko_01330.jpg

tak takto som dneska nachytal bestie a mrnousa jak im to veselo rybarilo a oni tu neboli!
neviem jak sa k tomu stavaju ostatni clenovia LS ale mal som 100 chuti na vas zavolat GM pretoze pouzivanie botov a inych "cheat devices" je porusenie playonline agreement! (si ho precitajte)

budem rad ked sa k tomu vyjadria aj ostatni vratane Mrnousa a Bestie
ale co sa mna tyka ak vas chytim takto este raz tak bez vahania volam na vas GM pretoze je to nespravodlive uz len voci ostanim ludom co rybaria poctivo!

naozaj som si nemyslel ze niekto z nasho linkshellu zacne cheatovat :(

masseur
Starting Member

23 Posts

Posted - 03/06/2004 :  10:49:21  Show Profile Send masseur a Private Message
Tak me nahlas kdyz ti to udela dobre, potrebuju splatit 160 000 gilu maxovi, kerej mi pujcil kdyz jsem znova zacal. Aspon bude o dalsiho cloveka v FF min a budes mit klid.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/06/2004 :  17:31:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
quote:
Originally posted by kilerko
tak takto som dneska nachytal bestie a mrnousa jak im to veselo rybarilo a oni tu neboli!
neviem jak sa k tomu stavaju ostatni clenovia LS ale mal som 100 chuti na vas zavolat GM pretoze pouzivanie botov a inych "cheat devices" je porusenie playonline agreement! (si ho precitajte)

budem rad ked sa k tomu vyjadria aj ostatni vratane Mrnousa a Bestie
ale co sa mna tyka ak vas chytim takto este raz tak bez vahania volam na vas GM pretoze je to nespravodlive uz len voci ostanim ludom co rybaria poctivo!

naozaj som si nemyslel ze niekto z nasho linkshellu zacne cheatovat :(



pokud bych nepouzival bota a mel bych stravit denne ve hre x hodin farmarenim abych si vydelal penize a vubec mohl hrat tak bych tu hru vubec nehral protoze narozdil od nekoho jsou lidi ktery se musej zivit sami a musej pracovat a nemaj cas se flakat denne 20 hodin ve hre. Jak rekl bestie jestli ti to udela radost pak me nahlas, akorat ze GM na to serou protoze fishbota pouziva tolik lidi ze kdyby proti tomu meli bojovat prijdou o prilis velky prijmy. Btw to co je cheat a co neni cheat zalezi na uhlu pohledu ja fish bota jako cheat nevnimam vnimam ho jako nastroj ktery mi vubec umoznuje tu hru hrat, bez nej bych to zabalil.

ja zas nesnasim lidi ktery se serou do neceho po cem je jim ***** btw pokud nahodou uspejes a bude mi napr smazana postava congratulations, doufam ze te to uspokoji.

btw pokud se nemylim pouzivas na tipani screenshotu kterymi me usvedcujes hypersnap ze ? to ovsem odporuje pravidlum playonline protoze jsou zakazany veskere external programy tak si dej bacha abych te neprasknul ja, nemluve i windoweru coz je ciste usefull programek kterej resi snad nejvetsi debilitu ff, diky pravidlum je ovsem taky ilegal.




lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/06/2004 17:41:08
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/06/2004 :  17:55:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message
Přesně tak Killerko, myslím, že tohle hraničí se zdravým rozumem. Fishbota používá skutečně téměř každý.

Uklidni se, užívej si členství v EU a přestaň vyhrožovat práskáním vlastní rodiny
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 03/06/2004 :  22:34:03  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message
booze.. to som snad jedniny kto tu rybari poctivo?
ze som sa vobec ozval..

cheaty kazia hry! a obzvlast tie onlineove
dneska fishbot zajtra vas uvidim kempit v dunach s nejakym provoke botom...

"Absentee play, which is a prohibited act, is a situation where the player uses third party equipment or programs to control characters acts and does not personaly control the characters."

"Absentee play can have many negative effects on the world on Vanadiel and is strictly prohibited."

co sa tyka Windowera ano je to tiez porusenie pravidiel.. kedze priamo zasahuje do behu ff ale nie je to chetovanie. (na hyper snap by sa tiez dalo nieco naist ale ten uz vobec nezasahuje do behu hry)

nemam vobec zaujem aby niekomu zrusili account.. uz aj tak nas to hraje dost malo.. len proste nemam rad podvadzanie a nepoctive hranie.. holt asi som jediny

ale vsak robte si co chcete.. mne je to vlastne jedno...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/06/2004 :  22:46:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
mozna se budes divit ale ja te chapu taky nemam rad kdyz nekdo cheatuje a uvedomuju si ze svym pocinanim byt minimalne ovlivnuju ekonomiku na serveru (ale fakt minimalne).

Neni to fer ale cheat mi prijde jako prilis silny slovo , jako cheat chapu program kterej ti dovoli behat rychlejc nebo te udela nesmrtelnyho, todle je rece jen neco jinyho.

Nicmene jak jsem napsal vyse bud tohle nebo si hold nezahraju vubec protoze blm neni, ostatne jako vetsina jinejch jobu, natolik levnej aby se na nej dalo vydelat vecma ktery padaj pri expovani (nepocitaje bst).

jen si me vytocil tou vetou o tom ze nas prasknes.

jen tak na okraj nebudu tu zminovat jmena ale tipnul bych si ze na nasem malem linkshellu nejsme sami kdo obevil kouzlo fishbota.

lastfm
Go to Top of Page

Curtis
Moderator

x

156 Posts

Posted - 03/06/2004 :  22:48:30  Show Profile  Send Curtis an ICQ Message Send Curtis a Private Message
Killerko ty potvrzujes rceni ze slovaci sou blby moravaci vyhozeny pres plot .

RL @ League of Legends
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/06/2004 :  23:54:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message
quote:
Originally posted by Curtis

Killerko ty potvrzujes rceni ze slovaci sou blby moravaci vyhozeny pres plot .



Ale no tak, moje žena je slovenka, moje děti mají obě občanství a mé firmě se na Slovensku celkem daří

Těch rčení je o slovácích hodně, ovšem neméně tolik je jich o nás.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/06/2004 :  09:52:24  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
Vim ze uz do toho nemam co kecat, ale zda se mi, ze to Killerko nejak moc zeres. Je to neco podobnyho jako kdyz se v UO zacal pouzivat assist (myslim u nas) a hned byl kazdej, kdo ho pouziva cheater. Protoze sprava hra je prece o klikani.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/06/2004 :  10:31:03  Show Profile Send VT a Private Message
quote:
Originally posted by Killerko
uz aj tak nas to hraje dost malo..


Az bude k dispozici digital download, tak vas bude hned vic (napr. ja).

Nemam cas, chut ani naladu vyuzit stredoveky zpusob nakupu z kamenneho obchodu/ci krabicova objednavka z net shopu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/06/2004 :  10:58:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
quote:
Originally posted by Curtis

Killerko ty potvrzujes rceni ze slovaci sou blby moravaci vyhozeny pres plot .



nemam rad lidi co se snazej rozdmichavat spory cr vs sk, o tom to vubec neni.


quote:

Az bude k dispozici digital download, tak vas bude hned vic (napr. ja).

Nemam cas, chut ani naladu vyuzit stredoveky zpusob nakupu z kamenneho obchodu/ci krabicova objednavka z net shopu.




stejne si budes muset koupit ucet takze nechapu moc v cem je rozdil tak nebo tak platbu kartou musis provadet a to obednani a nasledne doruceni do domu uz te nic nestoji, ani cas, maximalne par minut a uprimne lidi hrajici onlinovky vetsinou nejaky ten cas maji :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/06/2004 11:03:45
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/06/2004 :  11:50:53  Show Profile Send VT a Private Message
quote:
Originally posted by Rashaverak
stejne si budes muset koupit ucet takze nechapu moc v cem je rozdil tak nebo tak platbu kartou musis provadet a to obednani a nasledne doruceni do domu uz te nic nestoji, ani cas, maximalne par minut a uprimne lidi hrajici onlinovky vetsinou nejaky ten cas maji :)



No jiste. Rikas, ze se strida den s noci. Samozrejme, ze si budu muset koupit account a asi i za ten download zaplatit. Penize problem nejsou.

Ale ja sice mmorpg hraji, ale cas nemam. Takze chci vse hned (ddownload) nebo nikdy.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/06/2004 :  11:59:40  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
VT: Popravde nechapu... mas cas zadat cislo kreditky u downloadu, ale nemas cas zadat cislo kreditky pri nakupu? V cem je rozdil?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/06/2004 :  12:59:50  Show Profile Send VT a Private Message
quote:
Originally posted by Tragedy

VT: Popravde nechapu... mas cas zadat cislo kreditky u downloadu, ale nemas cas zadat cislo kreditky pri nakupu? V cem je rozdil?



V cekani na krabici. V cekani ve fronte na poste. Na takovyhle sracky z 20 stoleti fakt cas nemam.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/06/2004 :  13:04:50  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
VT: No hlavne ze mas spoustu casu se exponovat na forech

Teda nic proti, ale cekani na krabici te zadny cas nestoji (pokud jsi multitaskingovej a zvladnes pri tom cekani delat i neco jinyho:)). No a pokud vim, tak posta ti to velmi rada dovali az ke dverim = zadne cekani u okenka. V lepsim pripade, kdyz pro tebe tedy nejsou penize problem, si muzes zaplatit UPS nebo jinou expresni sluzbu.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/06/2004 :  13:16:39  Show Profile Send VT a Private Message
quote:
Originally posted by Tragedy

VT: No hlavne ze mas spoustu casu se exponovat na forech



Taky si vsimni, ze mne to maximalne obtezuje a zdrzuje od prace

quote:

Teda nic proti, ale cekani na krabici te zadny cas nestoji (pokud jsi multitaskingovej a zvladnes pri tom cekani delat i neco jinyho:)). No a pokud vim, tak posta ti to velmi rada dovali az ke dverim = zadne cekani u okenka. V lepsim pripade, kdyz pro tebe tedy nejsou penize problem, si muzes zaplatit UPS nebo jinou expresni sluzbu.



To je vsechno pekny, ale pouze relativni. Muj mozek pracuje s mmorpg hrama jako s kvalitni drogou, na ktere jsem zavisly. Nejsem schopen na ni proste cekat, chci ji hned. V momente kdy se rozhodnu, chci hrat; pokud bych mel cekat x dni, tak zhasnu a svuj zajem upru nekam jinam.

V posledni dobe je jen malo vyjimek, ktere prejdou pres muj "chci_vse_hned_chtic" a jsem ochoten na ne cekat.

A uz mne nerozptylujte .

Edited by - VT on 04/06/2004 13:16:59
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/06/2004 :  13:39:08  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
stejne to jsou jen vyhovorky a jsi proste linej

lastfm
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 04/06/2004 :  13:44:13  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message
>> Tragedy & Van Tassel prosim panove, jiste uznate ze vase posledni posty se sem moc nehodi <<

naprosto souhlasim s Kilerkem, cheating sux...
sice nikoho praskat nehodlam, ale ste zmetci...

- potrebujes-li prachy vydelej si je, nepucuj si prachy kdyz si je neumis vydelat poctive
- agrument "Fishbota používá skutečně téměř každý" je naprosto nesmyslný

Curtis - to cos prones o slovacich muze rict jen naprostej ignorant

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO

Edited by - Listyx on 04/06/2004 13:46:10
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/06/2004 :  14:04:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
pokud si ty penize nepujcuju od tebe tak ti do toho nic neni

argument "Fishbota používá skutečně téměř každý" je velmi smyslny ;)

za a) je to pravda
za b) kdyz te chytne policajt a reknes mu ze i vsichni ostatni zde prekracuji rychlost tak ti to sice nepomuze ale za to svemu svedomi tim odlehcim dokonale :)
za c) stejne jenom zavidite protoze sami to neumite pouzivat ;)

lastfm
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 04/06/2004 :  14:52:11  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message
"pokud si ty penize nepujcuju od tebe tak ti do toho nic neni"

je mi do toho velmi, protoze uzivatele fishbotu ovlivnuji ekonomiku... pokud budu chit prodat moat karpu tam kde ji prodava takovejhle vycuranek muze bejt stack klidne o nekolik k gilu dole

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO

Edited by - Listyx on 04/06/2004 14:53:33
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 04/06/2004 :  14:56:16  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
Ve FF se uz da vydelat jen rybarenim? Pokud ne, tak je dalsi tucet zpusobu, co a jak prodavat, kde ekonomika ovlivnena neni.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 04/06/2004 :  14:57:14  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message
a opravdu by me zajimalo jak ta vetsina co FF XI hraje na PS2 pouziva fishboty :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 04/06/2004 :  14:59:22  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message
quote:
Originally posted by Tragedy

Ve FF se uz da vydelat jen rybarenim? Pokud ne, tak je dalsi tucet zpusobu, co a jak prodavat, kde ekonomika ovlivnena neni.



crafty sou provazany, navic to ovlivnuje samotnou cenu penez, na fishingu vydelas prachy naboostujes ostatni craftskilly

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/06/2004 :  15:31:39  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
sve duvody pro pouzivani fishbota jsem sdelil, nehodlam s tim prestat, jestli ti to vadi dej si me do blacklistu, nebav se se mnou nechod se mnou do party, kdyz to bude vadit vetsine linkshellu odejdu z nej, kdyz me prasknete gm treba prestanu hrat, reseni tohohle vaseho problemu je na vas.

jeden klad to ma pro me uz ted, poucil jsem se ze neni mozne verit ani lidem z vlastni zeme u kterych se predpoklada nejaka vzajemna solidarita.

btw nechapu proc ti to tak vadi kdyz se ve hre obevis jednou za mesic na 5 minut.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/06/2004 15:32:50
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 04/06/2004 :  15:45:23  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message
tve odvolavani na "solidaritu" je opravdu smutne :)
navic kdyz od tebe by se ji clovek tezko nekdy dockal :)

jednou za mesic ve hre na 5 minut se vidim tak maximalne s tebou, i toho lituji :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/06/2004 :  15:53:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message
A jéje.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/06/2004 :  16:54:22  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message
quote:
Originally posted by Listyx
jednou za mesic ve hre na 5 minut se vidim tak maximalne s tebou, i toho lituji :)



jako ze tech 5 minut je moc malo nebo moc hodne ?

ale chapu ze od nejvetsiho zebraka z linkshellu se nic jineho nez zavist cekat neda ;)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/06/2004 16:55:53
Go to Top of Page

masseur
Starting Member

23 Posts

Posted - 04/06/2004 :  17:04:26  Show Profile Send masseur a Private Message
2Listyx: jen bych chtel podotknout, ze predtim nez jsem prodal account lukovi jsem udelal fish 33 skill a vydelal pres 400 000 gilu bez fishbota a aniz bych si cokoliv pujcil. Jelikoz se mi ale po ff zastesklo vratil jsem se, a fakt at se ti to libi nebo ne tak vydelavat tim samym zpusobem ty prachy zpet neni vubec zadnej med.

Jinak potkal jsem vsehovsudy 3 lidi za celou dobu co hraju co mi rekli ze hrajou na PSX. Projdi si nekdy windurst a kazdyho rybare se zeptej na neco, uvidis kolik ti jich odpovi hned.

A bez bota by asi malokdo mel Lu Shang - opet rozhlidni se kolem kolich jich je.

Proste no comment, jesi tohle povazujete za cheat nema cenu abych to dal hral. Ja jsem sam admin treba na ESL (electronic sports league), gamezone atd a dohlizim na to aby byly cheaty potirany, ale tohle fakt jako cheat neberu.

Jinak je to bezvadna vec treba kdyz se ucis nebo si ctes tak pustis bota a nemusis tupe mackat kazdejch 20 sekund klavesovou zkratku.

Edited by - masseur on 04/06/2004 17:08:43
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 04/06/2004 :  17:19:34  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message
No konecne, aspon niekto tu ma podobny naroz na cheatovanie..
(uz som si zacinal mysliet ze som divny :)

vase vyhovorky preco ste zacali pouzivat bota su velmi ubohe.

pokial si nevies/nechces zarobit na kuzla pre blm normalnym sposobom tak nehraj blm, hraj dragoona ci nieco co nie je tak financne narocne.

pokial si si pozical peniaze, tak si hold daj 1-2 dni pauzu od levelovania a chod si ich nafarmit aby si ich mohol vratit.

preco chcete mat vsetko hned? to naozaj nie je ina cesta len podvadzat aby ste si kupili nieco na co by ste si inac museli 2 dni poctivo zarabat? taktiez sa da hrat aj bez toho aby si musel mal vsetky kuzla na svojom levely...

je mi s toho naozaj zle.. kazite ostanym hru.
a vyhovorka typu pouzivaju ho aj ini ludia, tak preco by som aj ja nemohol je fakt smiesna.. vsak sa nad tym len trochu zamyslite!
Som zvedavy keby si kazdy jeden hrac pustil na noc bota ktory by mu nalovil plny inventar ryb ako by sa tie ryby potom predavali v AH.. cena by klesla behom par dni tak ze by ich uz ani nemalo zmysel chytat!

naco to potom vobec hrajete? ked vam to zaraba same..
si stiahnite este zopar dalsich botov a uz sa toho nemusite ani chytit.. bude sa to za vas hrat same -_-


PS: a je mi dost smutno s toho jak sa tu niektori ludia znizuju az na urazky o slovakoch a pod.. vobec nechapem co to ma spolocne s tymto topicom a uz vobec nemam zapotreby tak hlboko klesnut aby som tu zacal niekoho urazat :-(
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/06/2004 :  17:26:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message
Dobrá, myslím, že vše podstatné jste si vyříkali, své názory na cheaty sdělili, osobní invektivy vyzvraceli a můžu to tu locknout. Mazat to ovšem nebudu, je to po všech stránkách poučný topic.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000