Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 Final Fantasy Offline
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 01/12/2003 :  15:23:49  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Tenhle topic bych primarne venoval vsem offline dilum, ktere vysly a doufam jeste vyjdou.

A zapocnu ho hned velmi nemilou zpravou. Podle prvnich informaci o FF X-2 (http://www.doupe.cz/Konzole/AR.asp?ARI=105555&CAI=2132) se nam v nasi milovane serii dejou opravdu zvlastni veci. Doporucuji precist.

Snad FF-XII dopadne lip

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"

Edited by - Tragedy on 01/12/2003 15:25:11

Deputy
Starting Member

13 Posts

Posted - 01/12/2003 :  16:57:02  Show Profile  Send Deputy an ICQ Message Send Deputy a Private Message  Reply with Quote
po precteni te recenze je mi opravdu smutno

...
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 01/12/2003 :  21:11:36  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Mno, ono si staci dat Create charakter a chvilku sledovat "Mithru v akci" a taky je to dost jen otom jednom.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 02/12/2003 :  02:05:48  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
no ta rezence zni celkem fakt zle ale stejne dokud to nezahraju neuverim.
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 02/12/2003 :  03:01:24  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja som to ani nedocital tu "recenziu" ...to nema zmysel hodnotit hru ked ma niekto nahrate 10-20 hodin ;) zvlast ff, a nechcel som citat ziadne spoilery.

a aj tak si nazor na hru spravim az si ju zahram sam, a nie z nejakej recenzie... a okrem toho neverim ze by to bola zla hra.. ina mozno ako ostatne ale zla hra to urcite nebude, nato poznam square az moc dobre ffx sa mi lubilo, tesim sa na pokracovanie a verim ze sa mi bude pacit aspon tak ako predosly diel...

viac az si to kupim a dohram to.. (co tak skoro asi nebude kedze teraz drtim toto ) tak niekedy buduci rok az to pride do eu

inac pochybnosti su vzdy trochu.. kazde ff je trochu ine ako ostatne a vzdy su nejake pochybnosti ci to bude take dobre ako predosle, aj z ff11 som mal iste obavy.. ale jakonahle sa to kumne dostalo sa hned ukazalo ze to bolo zbytocne ^_^
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/12/2003 :  10:36:47  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jde o to, ze kazda FF je sice jina, ale jedno je spojuje: Silne postavy a promysleny, orginalni a epicky pribeh. A to tam zda se prave chybi... mavic se bojim, ze mi to zkazi postavy z FFX :(

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/12/2003 :  08:23:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Co se mě týká, tak mě sice recenze překvapila, ale FF bych si pořídil, i kdyby dostala 1/10. FFx také mnoho lidí zatracovalo - já to dohrál pře dvěma dny, nahráno zatím 130 hodin. 3 charry jsem si namaxoval (všechny stats na max, akorát na Luck jsem zatím ještě neměl sílu). Ještě mi stejně zbývají Dark Aeoni. A můžu říci, že dost lidí bud příběh nepochopilo, nebo ho beze smyslu prolétli, nebo prostě chtěli srovnávat s jinými díly. Podle mě je Ale FFX odlišný. Atmosféra se mi líbila a tak mě nezajímá, jestli byla ta a ta potvora ve FFVII lepší, nebo příběh propletenější. Prostě jsem se u toho bavil a víc mě nezajímá.
U FFX-2 se mi zdá, že jde opět o jiný koncept. Je pravdou, že posloupnost misí působí trochu jako "rušička" příběhu (podle popisů), ale je možné, že atmosféra bude opět skvělá. Proto si počkám na svůj vlastní názor, až to vyzkouším

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 03/12/2003 :  09:34:48  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
jj... pro me FF-X byla spolecne se sedmickou nejlepsim dilem FF. Pribeh byl perfektni a rozhodne si na nej stezovat nemuzu. Jediny co me trochu zklamalo byla absence nejaky uber animace na konci :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2003 :  09:37:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Podle mě, je vše otázkou očekávání

PS:Mírně sexistické hry mají něco do sebe :)

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 03/12/2003 :  10:30:53  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Co se mě týká, tak mě sice recenze překvapila, ale FF bych si pořídil, i kdyby dostala 1/10. FFx také mnoho lidí zatracovalo - já to dohrál pře dvěma dny, nahráno zatím 130 hodin. 3 charry jsem si namaxoval (všechny stats na max, akorát na Luck jsem zatím ještě neměl sílu). Ještě mi stejně zbývají Dark Aeoni. A můžu říci, že dost lidí bud příběh nepochopilo, nebo ho beze smyslu prolétli, nebo prostě chtěli srovnávat s jinými díly. Podle mě je Ale FFX odlišný. Atmosféra se mi líbila a tak mě nezajímá, jestli byla ta a ta potvora ve FFVII lepší, nebo příběh propletenější. Prostě jsem se u toho bavil a víc mě nezajímá.
U FFX-2 se mi zdá, že jde opět o jiný koncept. Je pravdou, že posloupnost misí působí trochu jako "rušička" příběhu (podle popisů), ale je možné, že atmosféra bude opět skvělá. Proto si počkám na svůj vlastní názor, až to vyzkouším



a kdy se k nám přidáš do FF XI ??
Go to Top of Page

Horin
New Member

179 Posts

Posted - 03/12/2003 :  22:19:15  Show Profile  Send Horin an ICQ Message Send Horin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Podle mě, je vše otázkou očekávání

PS:Mírně sexistické hry mají něco do sebe :)






Jojo treba takova Gender Wars byla skvela . Pamatujete to nekdo?


Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 05/12/2003 :  11:17:34  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan
a kdy se k nám přidáš do FF XI ??



Se mnou je to pořád stejné - doma internet v nedohledu a v práci to už nejde. Takže nehraju nic online, protože nemůžu. Jinak bzch do toho asi šel.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Mr.Selfdestruct
Nihil Ichtyl

284 Posts

Posted - 12/01/2004 :  01:37:16  Show Profile  Send Mr.Selfdestruct an ICQ Message Send Mr.Selfdestruct a Private Message  Reply with Quote
-jezis to sou problemy ja bych byl docela rad kdyby na pccko predelali dewitku :) Konzoliste sou moc rozmazleni :)
-a jeste raci bych byl s kreditkou a hustym kompem takhle mohu akurwat tak poslintat nad liwe streamem na kterym je wecinu casu bohuzel k wideny temer howno :( ( jako myslim malo kouzel jen bezici lidi atak :)
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 12/01/2004 :  02:16:37  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ff9 som presiel na emulatore este ked som mal PIII 733 ci take nieco..
a uplne vpohode.. (ePSXe)
Go to Top of Page

Mr.Selfdestruct
Nihil Ichtyl

284 Posts

Posted - 12/01/2004 :  03:16:10  Show Profile  Send Mr.Selfdestruct an ICQ Message Send Mr.Selfdestruct a Private Message  Reply with Quote
Jo? no ja mam 400Mhz ;/ me na emulatoru fachaj akurwat SNES ROMY ;-D
Ani Zeldu pro N64 sem nerozbehl... takze zatim si pockam
Jinak nekde sem slysel, ze se chysta konwerze. Je natom neco prawdy?
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/01/2004 :  09:17:23  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Na PIII-500 mi FF9 bezela taky v poho (ePSX). TAk bych to být tebou vyzkoušel. Je se musí zatrhnout tuším nějaký patch v sekci options na Final fantasy. Jinak ti to při vstupu do poje a tom kroutícím efektu bude trvat hrozně dlouho a bude to hrozně pomalé.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Mr.Selfdestruct
Nihil Ichtyl

284 Posts

Posted - 12/01/2004 :  14:44:37  Show Profile  Send Mr.Selfdestruct an ICQ Message Send Mr.Selfdestruct a Private Message  Reply with Quote
Zeby? Sezeneme, vyskousime :)
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 25/02/2004 :  06:06:55  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak uz to mam.. FFX-2
dnes to dostali do obchodu.. tak som si to hned bezal kupit
som mal dneska taky 12 hodinovy maraton.. (rozumej mam po dnesnom dni nahranych asi 12 hodin ^^)

nejake moje prve dojmy:

uvod bol dost chaos.. prvy boj som ani nevedel koho ovladam a na koho to mam utocit vlastne ;) vsetci pobehovali po ploche na nikoho sa necakalo.. kym som si pozrel ake mam moznosti utoku nepriatelia si domna zo 2x zatali :P
a ani som tomu zaciatku uplne nepochopil o co tam presne slo.. (neskor sa to objasni v jednej super fun misii kde bude yuna behat v kostyme moogla - vyborne som sa bavil na tejto casti)

na maly moment som mal dokonca dojem ze tam nebudu random stretnutia (ktore nemam moc v laske) ...ale su tam ..a celkom hojne ;]

inac po prvych 2 misiach dostaneke uplnu slobodu pohybu a mozete navstivit lubovolne 15 lokacii (z ffx) alebo ist rovno na dalsie misie.. ja som pozrel par starych miest, a potom som siel na dalsiu misiu a potom som az doteraz behal po ostatnych lokaciach..
dokopy sa tam toho vlasne este nic neudialo, vsetko bolo zatial o tom ako si yuna teraz zije, co robi a stretol som starych znamych a pod....
v calm lande som si skusil nejake 3 minihry ktore ma ale nijako moc nezaujali a skoncil som v pohori gagazet.

zajtra pokracujem.. skusim dalsiu misiu a mrknem zvysne lokacie ktore som dnes nestihol

yo a skoro by som zabudol.. hudba sa mi moc nepozdava. boli tam zatial asi len 2-3 pekne melodie, inac nic extra (uvidim ci sa to zlepsi)
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 25/02/2004 :  12:35:21  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
FF9 jsem hral na emulatoru EPSXe na celeronu 333 pretaktovanem na 450 s Rivou TNT takze asi tak k FF9 a emulatoru a uplne bez problemu

a vicemene sem hru dohral :)

Kilerko: hele taky bys nas mohl navstivit v FF XI online -> jako treba ze byhcom zasli na EXPANDITORY FORCE QUEST nebo tak neco :)

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 06/03/2004 :  22:34:29  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
smarja ja nechci bejt student :(
ff az do 9 sem dohral ( krom prvnich nesovejch dilu na ktery sem fakt nemel zaludek :) )
mesicny poplatky suxxx :(

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 06/03/2004 22:38:40
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 07/03/2004 :  17:55:04  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
heh.. ja by som zase rad bol student...
ono to zase az taka vyhra neni chodit do prace.
mas sice $$$ ale zato nemas tolko casu ako ked si student :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000