Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 FF11 PVP - Ballista
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 30/05/2004 :  07:09:50  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
heh.. tak si tak utekam z holla do jeuna cez junger ked ohlasili zapas v baliste :) pozeram na pravidla.. lv cap bol na 40 co mi vyhovovalo az na zbran tu som mal 41 (ale whm je aj tak nanic :)

tak som sa prihlasil.. :PPP boli tam skoro sami japoci
zapas bol medzi Windurst a Sandoria.. mali sme dost blbu partu
2x whm 2x bard 1x blm a 1x dark ^^; zo zaciatku sa nam celkom darilo
vyhravali sme 30:1 ci tak nejak.. ale potom smradi z windu zmenili taktiku.. vyslali tanka ktory zacal nahanat nejakeho maga a kosil donho kosil.. sme ho liecil ale ked si nazbieral TP nanom tak mu potom zatal kritikal a mag padol.. :( aj mna tak zabili kua

nakoniec sme prehrali celkom vysoko.. nejako 30:72
ale bolo to fasa.. urcite odporucam :DDD
chcelo by to CzSk grupu a taktiku dobru..
japoncom som nerozumel ani slovo.. furt len caj sypali.. len ked
dostal niekto silence ci nieco podobne sa unuvali translator pouzivat -_-; ale par sme ich sundali tiez :P (ja som scipol 2x)

screeshoty zo zapasu su pristupne tunak:

ftp://pic:pic@217.23.245.216/FF11/FF11_Killerko_01195.jpg az 01229.jpg
(IP sa moze zmenit casom)

no o chvilu zacina dalsi zapas.. Sandoria VS Bastok.. tak sa idem pripravit ^_^ (jaaaj len to stoji 1600gil/zapas .. tu zbankrotujem ked nevyhrame aspon raz)

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 30/05/2004 :  16:12:02  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
LOL LOL LOL LOL

KILERKO tvuj report je absolutne NO COMMENT se chalmu jeste ted :))))))))))))))))


....

uz ted se tesim az budu mit vic casu do tohohle JDU jako THF muzu tem mrcham kradnout ty kameny ci co a jeste mugovat heh smejdi :-) tak me nesmite nechat chcipnout :)))

skoda ze tam je plno novych commandu a clovek nema ani zdani jak to poradne hrat na poprfni asi :)

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 06/06/2004 :  10:41:23  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Tez se pridam pocitejte semnou
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000