Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 me zazitky s warpem 2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/06/2004 :  23:03:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak prvni zazitek je z doby kdy jsem udelal lvl 40 a tohle skvele kouzlo se naucil. Vsichni v parte jsme to nalezite oslavili, jeste chvili expili a pak jsme se rozhodli ze je cas odejit, samozrejme jsem se rad nabidl ze predvedu nove kouzlo, zajem meli vsichni, jeste jsem prohodil neco o tom ze nekteri blm chteji penize dokonce i od party members a ze to povazuju za naprostou stupiditu a at se divaji jak je krasne warpnu, dle zkusenosti z tele-kouzel jsem zacal castit warp2 na sebe a jeste jsem se vsem duchapritomne poklonil. jelikoz to je kouzlo castici se pomerne rychle narozdil od tele-kouzel nestihl me uz nikdo zastavit, takze vysledne jsem se ocitl v jeunu a ostatni zustali v dungu, ale vzali to s humorem, tu cestu zpet jim ovsem nezavidim. zazitek #1


zazitek #2, dnesni.
delali jsme lb2 quest, skoro full aliance 17 lidi, dokoncili jsme to a whm nas warpnuli z xarbardu na tele-holla. zacal jsem lidi warpovat a nejak jsem prehlidl ze jeden vehementne protestoval, protoze si jelito vzal hp v xarbardu. whm se vsici hned odlogli a tak final byl ze jsme v parte zustali sami dva ja na holla a von v zxarbardu a nemel se jak dostat zpet. ja jsem byl leader party. tak jsem sel do jeuna sehnal jsem mu whm zaplatil mu pac to byla moje chyba a spolecne jsme se portnuli do xarbardu, whm zacal castit dem coz byla destinace kam se chtel nestasnik dostat a vse vypadalo ok. ja jsem ovsem nechtel jit z nima a tak jsem zacal utikat pryc od nich, ale pak jsem dostal ten genialni napad ze nejjistejsi bude dat disband, tak jsem to taky udelal, v tu chvili jsme zahlidl jak whm mizi a ten covek tam =samozrejme zustal protoze jak jsem rekl vyse ja byl leader a zrusil jsem tim celou partu. Von si myslel ze si z nej delam prdel. No nakonec vse dobre dopadlo whm se vratil ja se vsem 10x omluvil a vsici prezili.



lastfm

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/06/2004 :  21:14:09  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
lol Rashi ty si pako mno uz se docela tesim na comeback
Go to Top of Page

masseur
Starting Member

23 Posts

Posted - 14/06/2004 :  21:31:07  Show Profile Send masseur a Private Message  Reply with Quote
jj moh by ses vratit :D
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000