Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

TUQ
Starting Member

50 Posts

Posted - 14/05/2003 :  22:31:58  Show Profile  Send TUQ an ICQ Message Send TUQ a Private Message  Reply with Quote
Nevsiml jsem si, ze by tady o tom neco bylo a vypada to, podle me, hodne zajimave...zvlast, kdyz na tom pry spolupracuje Richard Gariot.

http://www.lineage2.com

A doporucuju druhy trailer :)
Beta pry uz v lete.

Jestli uz tu o tomhle neco je, tak se omlouvam.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."

Roger Zelazny

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 15/05/2003 :  08:44:20  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
Topic k tyhle hre uz tady byl :) Ale jaksi zasel :) Ja uz se na ni klepu minimalne rok ;) skoda, ze posledni news maj ze 2002-10-24 :-/
Doporucuju sledovat korejskou verzi :) tam podle me uz betatest bezi :)
kurna umite nekdo cist ten jejich caj ? :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 15/05/2003 :  10:08:48  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
tenhle movie mam na dojem na en verzi neni :)

mms://vod.lineage2.co.kr/LineageII_Mpeg4_0325.wmv :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 15/05/2003 :  23:42:04  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Lineage je ta " husta " parba co hraje pull zillionu koreancu?
stoji to vubec za pokus ?

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 16/05/2003 :  07:38:34  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
Coll : presne :)
no ja to rozhodne prubnu :)
Gariot by moh udelat zasejc nejakej fakt dobrej kousek :) tohle odesel delat hned po tom co byla zrusena Ultima II :)

p.s.: gratz k 1K postu ;)


/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO

Edited by - Listyx on 16/05/2003 07:40:14
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2003 :  02:41:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak uz 2 dny bezi beta.. nezaspali ste ? :) http://www.golyszny.com/lineage2/

jen je prej client komplet v korejstine ;-(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/07/2003 :  02:56:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Lineage je ta " husta " parba co hraje pull zillionu koreancu?
stoji to vubec za pokus ?



kdyz kvuli tomu zakoupili Unreal warfare Engine.. verim ze jo :-)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2003 :  09:02:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Do prdele to vypada dobre (sry neslo to jinak) a jeste kdyz tak zeru FF serii ....to bych paril. Korejsky se mi teda fakt ucit nechce, radeji bych bral anglictinu

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 10/07/2003 :  11:19:40  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Grafika, ač podstatný faktor, skutečně není to nejdůležitější. Ale ten korejský klient považuji za DOST velkou překážku - celkem by mi to zabránilo v testování, když bych neměl přístup k helpu a ani se nemohl zeptat ostatnich protoze by na me hazeli ten rozsypaný čaj, co vydávají za písmo.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2003 :  11:29:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

Grafika, ač podstatný faktor, skutečně není to nejdůležitější. Ale ten korejský klient považuji za DOST velkou překážku - celkem by mi to zabránilo v testování, když bych neměl přístup k helpu a ani se nemohl zeptat ostatnich protoze by na me hazeli ten rozsypaný čaj, co vydávají za písmo.



Mas recht ja na grafiku seru, hlavne to musi byt zabavny. Osobne si myslim, ze anglicky to bude taky, prece nas takhle nemuzou ignorovat. Btw. Hraje to tam spousta lidi takze si myslim, ze to takovej shit nebude...a Richard Gariot uz par her udelal

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/07/2003 :  20:15:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na screenech co postují ti němci z bety jsou zcela evidentně anglické označení příkazů, oken etc. Takže s tím korejským klientem co mluví anglicky bysme si zcela jistě rozumněli.

Mnohem horší je proklikat se přes jejich stránky a najít registraci na betu. Zkoušel jsem to ráno asi hodinu a nepochodil jsem. Pokud někdo objeví postup, dejte vědět pls. Jinak nezbývá než čekat na pomoc ze strany fileplanet.com a podobných...
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 11/07/2003 :  08:03:24  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No abych pravdu řekl, už nějakou dobu uvažuji, že se ten jejich rozsypaný čaj naučím. Zatím mě odrazuje to, že když se naučím japonský rozsypaný čas, budu se pak muset učit čínský, korejský. Kdybych se to učil jen jednou, docela by to šlo.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 11/07/2003 :  11:58:13  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

No abych pravdu řekl, už nějakou dobu uvažuji, že se ten jejich rozsypaný čaj naučím. Zatím mě odrazuje to, že když se naučím japonský rozsypaný čas, budu se pak muset učit čínský, korejský. Kdybych se to učil jen jednou, docela by to šlo.

Už seš armorsmith? Už máš továrnu?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/07/2003 :  14:40:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
2 Khostri > no ja se snazim dostat k nauceni se japonskyho caje.. zatim nak nemam moc knih ani zadne nejsou pro samouky ;( mam jen 1 slovnik..premyslim o kurzu v Praze..
V kazdem pripade Japonsky caj vychazi z Cinskeho, takze zas az takovej problem to nebude (pry japonstina vs cistina vs korejstina je asi neco jako polstina vs cestina :o))

Ohledne bety - mame smulu. I kdyz na lineage.de pisou ze je open beta, je zatim jen pro Korejce. Na zacatku pri tvorbe uctu na korejskem webu to chce "neco jako PSC" kde v korei bydlite (naky residence registration number), docetl jsem se prave na tom nemeckym foru ze to chce sehnat si to PSC. Jeden clovek tam i psal adresu kde ty PSC jsou, ale stejne mi to ten jejich formular nebral. Leda pozadat po icq nejakeho korejce (je jich na icq fura co umej anglicky pres vyhledavani..) Ale zase, admini na foru durazne upozornuji aby takhle hraci nepodvadeli, ze prej je to trestne :-)) . Take se tam pise ze az zkonci korejska beta tak zacne evropska..no tak uvidime no.. korejska mela zkoncit ted nekdy v lete.

Jinak ta hra vypada fakt pekne, nj unreal warfare engine :-)
jinak trailer sem taky videl ze mel anglicky menu atp.. podle mne maj asi 2 verze, protoze na tom webu pisou ze client je korejsky. Mno, bylo by to logicky.. voni korejcani jsou takovy ze delaj hry hlavne pro sebe a svuj narod :( ale pokud chystaj expanzi do evropky skrz nemecko nejspis budou mit i anglickej client.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/07/2003 :  14:55:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Khostri, Rodier, co se tyce nauceni japonstiny, tak u nas v praci se tomu jeden kluk uz delsi dobu venuje a chce to opravdu nejakeho soukromeho ucitele, ktery se ti bude venovat. Uci se pak mnohem lepe a ten clovek ti rad vsechno vysvetli, coz kniha nekdy umoznuje, ale velmi tezkopadne. Z jeho reci vyplyva, ze jenom praxe ma vyznam a je jasny ze jeden ucitel na jednoho zaka bude nejlepsi reseni. Nemam ovsem poneti, jak je to cenove narocny.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 15/07/2003 :  16:48:26  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
Nazdar,
kdo trochu umí německy tak tady je návod ja si udělat ten account http://golyszny.com/lineage2/forum/showthread.php?s=&threadid=128 ,není to zase tak těžký

a tady ještě pár obrázků ze hry http://pnavy.com/Andhor/album01?&page=1
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 15/07/2003 :  16:57:36  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
jo ještě něco,ten klient je v korejštině ale dá se tam nastavit angličtina a ten si můžete stáhnout tady http://lineage2.cachenet.com/L2_Arc.exe

Tady máte pár ID´s který při té registraci budete potřebovat(možná nebudou některý fungovat,chce to vyzkoušet)
Cleri

Edited by - Cleri on 15/07/2003 17:10:10
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/07/2003 :  08:54:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Uz to stahuju dnes odpoledne to bude. Tak doufam, ze to povali!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/07/2003 :  17:14:25  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
bejt tebou tak si radeji nejdriv zkusim udelat ucet :-))) .neudelali byste mne nekdo 2 ucty please ? .. i kdyz co jsem slysel prej kontrolujou IPcka :( akdo neni z asie ma smuulu


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

ToHor
reMember

488 Posts

Posted - 28/07/2003 :  17:59:49  Show Profile  Visit ToHor's Homepage  Send ToHor an ICQ Message Send ToHor a Private Message  Reply with Quote
account uz mam (docela porod) ted uz jen presunout 1.5gb z vesnice do mesta ... nekdy queceru to bude pocitam

ego tycoon
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/07/2003 :  22:44:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Určitě informujte !!!
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/07/2003 :  07:03:32  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

bejt tebou tak si radeji nejdriv zkusim udelat ucet :-))) .neudelali byste mne nekdo 2 ucty please ? .. i kdyz co jsem slysel prej kontrolujou IPcka :( akdo neni z asie ma smuulu



hm ty IPcka jsou bloklý je u T-Online(Německo,ale většina stejně funguje)
jinak ja jedu přes Netbox a nemám žádnej problém,jsem na serveru5 a můj char se jmenuje Shantal(Dark Elf Fighter),kdyby jste někdo neco potřebovali tak se klidně ozvite
a to je moje malá
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6231363132626666.jpg http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/3234633634366463.jpg

a ještě pár obrázků ze hry
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6230363162363862.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6533363463353461.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/3166636336323135.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6136313339336462.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6536343435383765.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6264633130616139.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6364373039383539.jpg
http://www.arcor.de/palb/alben/59/36359/6332306639336163.jpg


Edited by - Cleri on 30/07/2003 07:06:04
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/07/2003 :  08:40:05  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Mohl bys prosím napsat, jak to vypadá s hratelností, zpracováním, atp? Je to akční mlátička ala AC2, je tam vývoj postavy, jaké je prostředí, atd? Prostředí je dostatečně variabilní? Unreal Engine dělá nějaké problémy například s rozlehlými lokacemi?
Prostě takový souhrn. Předem díky.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  10:10:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No já se pokouším vytvořit account, byť neumím německy ani korejsky, ale končím na tom posledním popupu, kam se má vložit to, co je v tom návodu. Bohužel ta čísla už se mi neotevřou.

Nevím čím to může být :(
Go to Top of Page

GunMan
Starting Member

9 Posts

Posted - 30/07/2003 :  10:29:16  Show Profile Send GunMan a Private Message  Reply with Quote
dneska sem zacal .. ale asi zacnu znovu na tom 5. serveru kdyz uz tam jeden cech hraje :) jinak jmeno budu mit asi GunMan - human mage, grafika nadhernaaa a hratelnost suuuupeeer ! to musite videt!

Edited by - GunMan on 30/07/2003 10:35:04
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/07/2003 :  10:54:14  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Grafiak super zvlast kdyz okukujes elfky
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  10:54:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GunMan

dneska sem zacal .. ale asi zacnu znovu na tom 5. serveru kdyz uz tam jeden cech hraje :) jinak jmeno budu mit asi GunMan - human mage, grafika nadhernaaa a hratelnost suuuupeeer ! to musite videt!



Mno a myslíš že by jsi mi mohl pomoci s vytvořením accountu, případně prozradit co přesně jsi vyplňoval a jaké to jejich šílené číslo jsi zvolil ?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/07/2003 :  10:55:45  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To Khostri. Pokud jsi cetl jejich stranku tak uz z toho malo co tam popisuji musi byt jasne ze to bude 100x lepsi nez AC2.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/07/2003 :  11:06:42  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Stránku jsem četl už vloni v listopadu.

Jde mi o to, jak to vypadá v reálu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/07/2003 :  11:55:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To me taky. Videl jsem posledni video a vypada to slusne. Ale co si clovek nezkusi sam....
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:06:09  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
no já to trochu zkrátím

1.Grafika super,asi nejlepší kdy jaká v nějakým MMORPG kdy byla
2.Hra se ovládá kompletně myší(šipkam to jde taky)
3.Svět v Lineage 2 ma být asi 20krát!!! větší než v Everquestu(nevím jestli to je dobře napsaný) a na jeden server se vleze 15000(ano patnáct tisíc) hráčů,momentálně je k dispozici 12 serverů,ale jelikož jsou pořád plný rozhodli se korejci že postavijou 1.8. další čtyři(server 13,14,15 a 16)
4.maximální level je 50(nejsem si alle 100% jistý,v lineage1 byl max level 67 mám takovej dojem)
5.co se týče PVP tak toho zatím moc nevím,vím je to že každej může zabit každýho,ale když se podíváte na tyhle videa tak by to mohlo bejt zajímavé ftp://www.lineagecompendium.com/movies/OpenBetaShowMovie.zip 50MB
ftp://ftp.lineage2.co.kr/LineageII_Mpeg4_0325.zip
jinak většinou bojují klany proti sobě,stavěji hrady atd.(podobně jak v DAoC ale ve větším měřítku)
6.jinak je ten unreal engine už v té betě velice stabilní,jen když mám to menu nastavený v angličtině a jdu do nějakýho města tak to vytuhne,proto doporučuji než půjdete do města tak tam nastavit korejštinu,pak to jede bez problému
7.dám si pauzu,už to píšu dost dlouho,na další otázky rád odpovím
8.kdo bude potřebovat account tak mu ho udělám,musíte ale mít e-mail account na http://www.hotmail.com jinak ta registrace na té korejské stránce nefunguje
9.tady je ještě jedna anglická stránka o Lineage2 http://www.lineage2compendium.com

zatím čus
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:09:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri
account na http://www.hotmail.com jinak ta registrace na té korejské stránce nefunguje
9.tady je ještě jedna anglická stránka o Lineage2 http://www.lineage2compendium.com

zatím čus



Hmm tak jsem si naivně myslel že msn je totéž jako hotmail. Nicméně už mám účet i na hotmailu fatalyn@hotmail.com
Pokud by jsi mmi stvořil účet s jakýmkoliv loginem a heslem a poslal mi info na email, byl bych Ti vděčný a vděčný a taky vděčný :)

Edited by - Gabriel on 30/07/2003 12:42:01
Go to Top of Page

ToHor
reMember

488 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:36:19  Show Profile  Visit ToHor's Homepage  Send ToHor an ICQ Message Send ToHor a Private Message  Reply with Quote
ja mam mail normalne na seznamu a account se mi vytvoril ...
a nestabilni je to jak prase, aspon ve meste ... vsude je tuna korejcu, mozna vic ...

ego tycoon

Edited by - ToHor on 30/07/2003 12:37:46
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:45:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ToHor

ja mam mail normalne na seznamu a account se mi vytvoril ...
a nestabilni je to jak prase, aspon ve meste ... vsude je tuna korejcu, mozna vic ...



Mno to už se naplňuje Sibylino proroctví.... Nájezdy žlutých hord, jež zaplavý celý svět...
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:51:06  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote

poslal jsem ti ten account na archandel@msn.com

Edited by - Cleri on 30/07/2003 12:51:37
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/07/2003 :  12:54:33  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ToHor

ja mam mail normalne na seznamu a account se mi vytvoril ...
a nestabilni je to jak prase, aspon ve meste ... vsude je tuna korejcu, mozna vic ...



ja když to mam v korejštině tak pohoda,ale v angličtině to ve městě vždycky vytuhne,se taky nedivím když tam je 15000 žlutejch

Edited by - Cleri on 30/07/2003 12:55:13
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  13:19:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri


poslal jsem ti ten account na archandel@msn.com



Mám to. Díky moc
Go to Top of Page

GunMan
Starting Member

9 Posts

Posted - 30/07/2003 :  13:36:17  Show Profile Send GunMan a Private Message  Reply with Quote
vytvoril sem si postavu na serveru 5 v pohode sem si naexpoval 5lvl, rozhodl jsem se ze pujdu na silnejsi nestvurky v tom sem videl jeden hrac patrne utocnik utoci ta druheho hrace ktery zdrhal sejmul sem toho utocnika a stal sem se pk asi po 20x killu ktery mi dal hrac sem se rozhodl smazat postavu a zalozit si novou ... nyni me jmeno je GunMan1 ... btw taky se vam stava ze vam hra spadne???(mam angickou verzi..) tetka se snazim uz 15min pripojit na server a porad mi to pise ze tam je moc liiiiiiiidi :(
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  13:50:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ještě jeden dotaz. Z vás co to hrajete není někdo z Brna nebo blízkého okolí ? Ne že bych to na své mikrovlně nestáhl ale vypálené bych to mohl mít o nějakých 20 hodin dřív :)
Go to Top of Page

GunMan
Starting Member

9 Posts

Posted - 30/07/2003 :  14:21:43  Show Profile Send GunMan a Private Message  Reply with Quote
aaaaaaaargh .. vzdy kdyz se lognu tak hned nebo po chvili mi to spadne napise mi to critical error ... nevite co s tim ??? uz se mi to stalo asi po 5x
Go to Top of Page

GunMan
Starting Member

9 Posts

Posted - 30/07/2003 :  14:27:22  Show Profile Send GunMan a Private Message  Reply with Quote
hmm tak zase :( logl sem se ve meste a hned mi to spadlo
Critical Error
General protection fault!

History: FD3DRenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- SolidRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/07/2003 :  14:40:01  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
běž do Options a nastav tam korejštinu,pak to jde spustit bez problémů,každýho koho znám tak mu to taky dělá,i mě
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/07/2003 :  19:09:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Ještě jeden dotaz. Z vás co to hrajete není někdo z Brna nebo blízkého okolí ? Ne že bych to na své mikrovlně nestáhl ale vypálené bych to mohl mít o nějakých 20 hodin dřív :)



Ja jsem takrka z Brna :)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  20:12:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Gabriel

Ještě jeden dotaz. Z vás co to hrajete není někdo z Brna nebo blízkého okolí ? Ne že bych to na své mikrovlně nestáhl ale vypálené bych to mohl mít o nějakých 20 hodin dřív :)



Ja jsem takrka z Brna :)



A to je odkud ? A máš Lineage 2 možno vypálit ?
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 30/07/2003 :  20:55:50  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Gabriel

Ještě jeden dotaz. Z vás co to hrajete není někdo z Brna nebo blízkého okolí ? Ne že bych to na své mikrovlně nestáhl ale vypálené bych to mohl mít o nějakých 20 hodin dřív :)



Ja jsem takrka z Brna :)



A to je odkud ? A máš Lineage 2 možno vypálit ?



Uz nehrajes SWG?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/07/2003 :  21:02:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Gabriel:

Kazdej den jezdim pracovat do Brna, takze neni problem se domluvit. Staci rict, kdy mas cas.

Mimochodem hraju taky na serveru 5 a jsem LvL7 , pokud nekdo hraje za maga ...dark elf ..tak at se ozve, potreboval bych nekolik rad. Vubec totiz netusim, jak se naucit dalsi kouzla.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 30/07/2003 21:03:06
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/07/2003 :  21:18:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
Uz nehrajes SWG?



Ne, je konec měsíce. A to nejde z pracovních důvodů nikdy hrát nic :) Až zase o víkendu. Já se ale celkově nezmůžu na víc jak dvě hodky denně. A vlastně ani nechci...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/07/2003 :  11:04:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Araya
Uz nehrajes SWG?



Ne, je konec měsíce. A to nejde z pracovních důvodů nikdy hrát nic :) Až zase o víkendu. Já se ale celkově nezmůžu na víc jak dvě hodky denně. A vlastně ani nechci...



Chces teda to LineAGE2 nebo ne??

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  11:29:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

[quote]Originally posted by Gabriel

Chces teda to LineAGE2 nebo ne??




Uvidím, za chvíli bych to měl mít stažený. Jestli to bude bez chyby tak ne, jinak se ozvu
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/07/2003 :  12:04:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Hlavne nezapomente sem hazet vse co uznate ze by meli vedet ostatni. Jak funguji kouzla boje atd. Lineage 2 je jedna z her na ktere jsem zvedav
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  12:49:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Hlavne nezapomente sem hazet vse co uznate ze by meli vedet ostatni. Jak funguji kouzla boje atd. Lineage 2 je jedna z her na ktere jsem zvedav



No já na ni čekám od té doby co ji ohlásili. Ještě se těším na FF Online a WoW.
Pokud mi to pojede hodím obsáhlý report :)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000