Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/07/2003 :  13:05:30  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Co jsem videl ty videa tak jsem docela slintal. Ty ruzne efekty vypadaji skvele.


Btw slintal jsem nejen z Elfic
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  13:13:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tyhle asijský MMORPG mají ale jednu nevýhodu. Téměř nulové questy. Pokud ano, pak se jedná o epické questy většinou spojeny s přechodem postavy na nějakou úroveň.
Vždy jsou orientovány výhradně na boj a explorování, ale zase jsou neuvěřitelně rozsáhlé a rozmanité. Zejména pak v otázce equipu a mobů. A hrají to miliony asijatů :)
Lineage II je navíc velmi orientována na solo hru, přičemž pro grupování mluví hlavně siege systém. Ale to je tak nějak obecný trend dnes.

Je to Garriotova UO II :-)) tak to možná bude v otázce questů jinak.

Edited by - Gabriel on 31/07/2003 13:15:04
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/07/2003 :  13:47:41  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Nicmene k tehle hre by se questy hodili. Docela me bavi delat quest kdyz zato mas nejaky krasny item a jeste ma skvely pribeh.
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 31/07/2003 :  13:57:25  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Hlavne nezapomente sem hazet vse co uznate ze by meli vedet ostatni. Jak funguji kouzla boje atd. Lineage 2 je jedna z her na ktere jsem zvedav


Videa ukazuji uplne totez co lineage1, jen je to ve 3d. Jesli to bude aspon tak jako v lineage tak se mame na co tesit :)
Jinak lineage1 ma asi 7 nebo 10 dni hrani zdarma tak se muzes aj tam kouknout jak vypada lineage2 ve 2d ;p

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:11:03  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo o nějakém bližším downloadu toho klienta?

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:15:01  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
questů je tam hafo ale bouhžel zatím jen korejsky,třeba je tam lvl10 quest a za ten dostaneš super meč kterej je lepší než nějakej nejlevnější kterej se dá koupit(ceny začínají od 10000 adena(gold) a to není málo na lvl10)
pak se ještě dělají questy když seš lvl20 a lvl40,tam si vybereš co chceš být.

Human Fighter
Level 20:Warrior, Knight, Rogue

Level 40:Knight -> Dark Avenger, Paladin
Warrior -> Warlord, Gladiator
Rogue -> Hawkeye, Treasure Hunter

Human Mage
Level 20:Wizard, Cleric

Level 40:Wizard -> Sorceror, Warlock, Necromancer
Cleric -> Bishop, Prophet

Orc Fighter
Level 20:Orc Raider, Orc Monk

Level 40:Orc Raider -> Destroyer
Orc Monk -> Tyrant

Orc Mage
Level 20:Orc Shaman

Level 40:Orc Shaman -> Overlord, Warcryer

Dark Fighter
Level 20:Palus Knight, Assassin

Level 40 Paths:Palus Knight -> Shillien Knight, Abyss Walker
Assassin -> Blade Dancer, Phantom Ranger

Dark Mage
Level 20:Dark Wizard, Shillien Oracle

Level 40:Dark Wizard -> Phantom Summoner, Spell Howler
Shillien Oracle -> Sillen Elder


Elven Fighter
Level 20: Elven Knight, Elven Scout

Level 40:Elven Knight -> Temple Knight, Sword Singer
Elven Scout -> Plains Walker, Silver Ranger

Elven Mage
Level 20:Elven Wizard, Oracle

Level 40:Elven Wizard -> Elemental Summoner, Spell Singer
Elven Oracle -> Elven Elder

Dwarf Fighter
Level 20:Scavenger, Artisan

Level 40:Scavenger -> Bounty Hunter
Artisan -> Warsmith


no je toho celkem dost ale jde to pomalu,jsem LVL18 už se to táhne jak sopel,chtělo by to nějakej chat,ta korejština už mě leze krkem
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:19:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri

questů je tam hafo ale bouhžel zatím jen korejsky,třeba je tam lvl10 quest a za ten dostaneš super meč kterej je lepší než nějakej nejlevnější kterej se dá koupit(ceny začínají od 10000 adena(gold) a to není málo na lvl10)
pak se ještě dělají questy když seš lvl20 a lvl40,tam si vybereš co chceš být.



No to je klasika - epic quest. Záleží to na levelu kde seš, ale questy, které Ti jen tak zadá NPC, případně quest kdy něco sbíráš po nějkou dobu a pak si z toho necháš udělat armor tam zcela určitě (jak je asijským zvykem) nejsou. (Alespoň zatím)

Zase na druhou stranu jsem koukal, LineageII ma crafting.
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:19:56  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Nevíte někdo o nějakém bližším downloadu toho klienta?



pokuď vím taj se to dá stahnout jen tady http://lineage2.cachenet.com/L2_Arc.exe

a nebo tady http://www.lineage2.co.kr/pds/download_client.asp#
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:22:50  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Cleri

questů je tam hafo ale bouhžel zatím jen korejsky,třeba je tam lvl10 quest a za ten dostaneš super meč kterej je lepší než nějakej nejlevnější kterej se dá koupit(ceny začínají od 10000 adena(gold) a to není málo na lvl10)
pak se ještě dělají questy když seš lvl20 a lvl40,tam si vybereš co chceš být.



No to je klasika - epic quest. Záleží to na levelu kde seš, ale questy, které Ti jen tak zadá NPC, případně quest kdy něco sbíráš po nějkou dobu a pak si z toho necháš udělat armor tam zcela určitě (jak je asijským zvykem) nejsou. (Alespoň zatím)

Zase na druhou stranu jsem koukal, LineageII ma crafting.



to víš že tam jsou i normální questy ale jak jsem říkal jsou v korejštině a je jich dost,některý jsou přeložený do angličtiny tady http://www.lineage2compendium.com/quests.php
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:24:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri
to víš že tam jsou i normální questy ale jak jsem říkal jsou v korejštině a je jich dost,některý jsou přeložený do angličtiny tady http://www.lineage2compendium.com/quests.php



Ehh, tak teď ten šutrák co mi spadl ze srdce musel otřást i Prahou :)

Perfekt !
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:54:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Nevi se neco blizsiho o Evropske bete ?
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:56:11  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Safra, můj pokus o registraci skončil na těch kvízech, bo já opravdu nevím, co mám odpovědět na otázku "ł»°ˇ ´Ů´Ń ĂʵîÇбł Ŕ̸§Ŕş?">ł»°ˇ ´Ů´Ń ĂʵîÇбł Ŕ̸§Ŕş?"

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  14:59:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Nevi se neco blizsiho o Evropske bete ?



Bude US beta asi v září.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:00:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Safra, můj pokus o registraci skončil na těch kvízech, bo já opravdu nevím, co mám odpovědět na otázku "ł»°ˇ ´Ů´Ń ĂʵîÇбł Ŕ̸§Ŕş?">ł»°ˇ ´Ů´Ń ĂʵîÇбł Ŕ̸§Ŕş?"



To není kvízová otázka. To je otázka na co se Tě budou ptát po telefonu :) Do odpovědí napiš cokoliv. Pak přijde další popup kde nefunguje ten korejský string co je na německém návodu. Vrzni tam tenhle Áö±Ý a bude to fungovat.
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:09:04  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Bezva, teď už mi zbývá jen poslední tabulka, nějaký další hint by byl? (:

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:18:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Bezva, teď už mi zbývá jen poslední tabulka, nějaký další hint by byl? (:



to jsou telefonni cisla. tam dej cokoliv. ten řádek nad tím je adresa. tam jsem napsal: Samsung :)
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:30:20  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Pořád mne to odkazuje na první řádek v té tabulce, "cokoli" nezabírá.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:37:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Pořád mne to odkazuje na první řádek v té tabulce, "cokoli" nezabírá.



Udělej to přesně podle toho německého návodu se na něj někde kolem válí link, akorát ten string do popup 3 dej ten co jsem psal já
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:38:19  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Pořád mne to odkazuje na první řádek v té tabulce, "cokoli" nezabírá.



ty jsi teď tady? http://mitglied.lycos.de/marcobrinn/bild7.jpg
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:46:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri

quote:
Originally posted by Johanka

Pořád mne to odkazuje na první řádek v té tabulce, "cokoli" nezabírá.



ty jsi teď tady? http://mitglied.lycos.de/marcobrinn/bild7.jpg



Přesně na tomhle místě ten jejich string nefunguje. Ten co jsem někde vyhrabal mi fungoval
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:49:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mně se to už 3 hodiny updatuje :) a zrovna se nechutně, ale opravdu nechutně pomalu updatuje chrsound.uax.
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:49:59  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
No já jaksi nevalím ani německy, takže .. ale v té poslední tabulce je pravděpodobně adresa, no naštěstí ti korejci tam uvádějí příklad v závorce, jen mne nenapadlo, že ty příklady jsou tam dva a oddělené čárkou, takže stačilo selektnout řetězec max do první čárky a už to prošlo. (:

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  15:56:27  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Mně se to už 3 hodiny updatuje :) a zrovna se nechutně, ale opravdu nechutně pomalu updatuje chrsound.uax.




chrsound.uax má asi 41MB,kompletní patch asi 200MB
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/07/2003 :  16:35:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri

quote:
Originally posted by Gabriel

Mně se to už 3 hodiny updatuje :) a zrovna se nechutně, ale opravdu nechutně pomalu updatuje chrsound.uax.




chrsound.uax má asi 41MB,kompletní patch asi 200MB




Jenze to jede pomale i na na 10Mbit lince....cleri pockej na meee
sakra jsem jen level 7 ...

Btw. cim se delaji picsy?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/07/2003 16:49:22
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/07/2003 :  17:41:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Hmm ten Chrsound je tragédie. Mají to tam nějaké posraté :) že se stahuje 3x tak dlouho než normálně a mě to ještě v půlce spadlo. Nemůžete ho pls někde vystavit na normální stažení ?
Soubor /music/Chrsound.uax
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 31/07/2003 :  21:13:29  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Cleri

quote:
Originally posted by Gabriel

Mně se to už 3 hodiny updatuje :) a zrovna se nechutně, ale opravdu nechutně pomalu updatuje chrsound.uax.




chrsound.uax má asi 41MB,kompletní patch asi 200MB




Jenze to jede pomale i na na 10Mbit lince....cleri pockej na meee
sakra jsem jen level 7 ...

Btw. cim se delaji picsy?



jsem lvl18 dark elf fighter a lvl12 human fighter

screenshoty se dělají Alt+H a potom F12,obrazky je ukládají tam kam jsi nainstaloval hru \Lineage II\system ,shot00000,shot00001 atd.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/07/2003 :  21:23:58  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky jeste neco mam Kdyby jsi nahodou zjistil jak se ucit kouzla tak dej vedet. Mam asi 3 spellbooky a absolutne netusim co s tim.

Vim, ze kouzelnici budou mit pravdepodobne problemy s kouzlenim, kdyz oblecou armor, ale po obleceni se mi rapidne snizil speel casting speed a i kdyz jsem vsechno hodil na zem a behal tam nahej, tak se rychlost nezvysila....kouzla jsou tak o polovinu pomalejsi.

Jeste neco, kde se da sehnat roba pro maga? Nejak nemuzu najit kseft.

Predem diky

Btw. bud se mi to zda nebo bloudim v kruhu, porad narazim na stejny moby .......fuj low lvl moby

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 31/07/2003 21:25:32
Go to Top of Page

GunMan
Starting Member

9 Posts

Posted - 31/07/2003 :  23:31:56  Show Profile Send GunMan a Private Message  Reply with Quote
na 7lvl se budes moci naucit nova kouzla tet nevim jaka to presne jsou, protoze na 7 lvl jeste nejsem .. ale musis zajit do mesta,
presneji do kostela a tusim po tve pravici bude NPC (je jich tam vic dyztak zkus jina) klikni na nej pokecej s nim a mel by ses dostat do menu, kde bys mel mit napsane nove skilly nebo kouzla.. jinak kdyz se vyucis dane kouzlo tak ti to tusim vezme PS nebo SP bodyy [tet nevim presny nazev ;)] ty dostanes za kazdou zabitou nestvurku ale to uz sis urcite vsim ..
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  02:01:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se k tomu dostal v jednu ráno. Jediné co můžu zatím říct, že graficky to je velká krása. Pokud máte rádi fantasy tak tohle je ráj.

No víc zatím nevím :)
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 01/08/2003 :  08:14:28  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
tak konečně jsem z práce doma

každej mage může trénovat až od levelu 7 (pak to jde dál lvl 14,21,28 atd.)
fighter trénuje od levelu 5 (pak 10,15,20 atd.)
tadyhttp://www.lineage2compendium.com/mage.php jsou nějaký spells vypsaný ale není to ještě kompletní co jsem slyšel.
jinak tady http://www.lineage2compendium.com/location.php jsou mapy kdyby jste nevěděli kde jste,v každým městě se dá koupit mapa za 575 adena(nebo tak nějak).

jo našel jsem ještě pěknej obrázek http://image.com.com/gamespot/images/2003/e3/0514/lineage2_screen002.jpg

Edited by - Cleri on 01/08/2003 08:35:40
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  08:54:57  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Na jakém servru hrajete?
Mám cvičně humana fightera.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 01/08/2003 :  09:04:11  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
já jsem na serveru 5
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  09:04:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Na jakém servru hrajete?
Mám cvičně humana fightera.



Na serveru 5 - Jméno Gabriela. Nakonec jsem toho orca změnil na darkelfa. Orcové jsou spíš šamani co jsem koukal.

Napište mi někdo ve hře pls, vůbec mi není jasná ta syntaxe jak někomu poslat zprávu

Edited by - Gabriel on 01/08/2003 10:00:29
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  10:16:04  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Hra nevypadá zle.
Artwork je typický šikmooký, zklamala mne trpaslice, která vypadá jak 8miletá školačka z manga filmu a vůbec tam nepasuje, zbytek jsou 4procentní chlapi a innocent-like ženské-sexbomby, teda až na dwarfa, ten jako kdyby utek z nějaké žertovné SNES konzolovky. Vůbec variabilita volby vzhledu postav je minimální, ale což, je to jen beta, třeba časem příjdou i s něcím dalším. Chybí mi tam třeba volba "staršího" chlápka za každou rasu, něco s šedinama (:
Animace .. no postavy běhají v předklonu, jako kdyby jim povoloval svěrač (:, ti korejci pro samé paření her ani neví, jak vypadá normální běh normálního zdravého člověka.
Pěkně jsou zpracované stíny postav.
Náročnost těžko posoudit, prostředí kolem měst je relativně chudé, co by mohlo generovat větší nároky je pohyb ve městě, ale kolem třetí ráno tam bylo cca 20-30 lidí, což nepředstavovalo nic vážného.
Korejština je šílenost (:
.. hudební uvod se mi líbí (viz signature)

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  10:44:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Hra nevypadá zle.
Animace .. no postavy běhají v předklonu



To jenom darkelfove ne ? :) Orcové běhají normálně ...
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  10:50:22  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Možná jen ženské ... humanka a orkyně .. ale i tak, vypadá to, jako běh v zákopu, nj, to jsou ty korejské bambusové zvyky z válek (:

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 01/08/2003 :  11:13:56  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak kdy se dockam toho obsahleho infa ?


Edit: Ta hudba je skvela. To ma nejakou Intro animaci ?

Edited by - Aramir on 01/08/2003 11:18:03
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  11:17:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Tak kdy se dockam toho obsahleho infa ?



No zatím ode mne ne, včera jsem to hrál hodku a hodku dnes ráno, pokračování až o víkendu. Takže počítám v neděli :)

Edited by - Gabriel on 01/08/2003 11:29:52
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  11:34:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Tak kdy se dockam toho obsahleho infa ?


Edit: Ta hudba je skvela. To ma nejakou Intro animaci ?



Mno dyť si to stáhni a testni :) Založit účet je jednoduché já mám dokonce jeden navíc, takže ti ho můžu poskytnout :)
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  11:48:06  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Intro animaci to nemá žádnou, tohle hraje na začátku při logování.
Źádná presentace, povídání, nic takového, vše jen strohé texty napsané psychopísmem, u merchanta aby člověk hádal, co že to znamená, noa mám třeba nějaký quest, ale zadání je Bůh a korejec ví jaké ((:

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 01/08/2003 :  11:58:22  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Prave stahnout to je problem. Jako v kazde spravne rozvojove zemi mame limit na stazena MB a pak nam snizej rychlost pokud si nepriplatime
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/08/2003 :  12:07:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Intro animaci to nemá žádnou, tohle hraje na začátku při logování.
Źádná presentace, povídání, nic takového, vše jen strohé texty napsané psychopísmem, u merchanta aby člověk hádal, co že to znamená, noa mám třeba nějaký quest, ale zadání je Bůh a korejec ví jaké ((:



Heh ty to umíš podat stylem, který je docela zdrcující. Já osobně vůbec netuším jestli ty texty jsou strohé nebo ne, merchant spolehlivě reaguje na stisknutí nejvyššího psychotlačítka, bo je pod ním buy :) o jedno níž je sell :) Zbytek možná repair ? a na shledanou :)

Zbytek odpovídá tomu že hrajeme korejskou betu :)

Pokud znáte Final Fantasy X, tak grafika je téměř v tom stylu. Prokreslená, ve stylu fantasy, hodně se dbá na detaily. Kouzla i boj mají pěkné efekty, přičemž ten bojový (při zásahu) se asi brzo okouká a může člověka srát. (pokud se čase nemění).

Hodnotit herní styl je příliš brzo a ono ta korejština to skutečně neulehčuje :) Nicméně co jsem vysledoval z fun a oficiálních stránek, je tam vše co má být. Dungeony, podmořské město, létání na draku, epické questy, velcí bossové, questy na equip apod.

Edited by - Gabriel on 01/08/2003 12:18:20
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  12:21:04  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Samotný systém ovládání a bojování mi moc nesedí, mám radši fps klávesy než klikání myší. Holt si budu muset zvyknout.
Asi mám zlý konekt na servry, na klient-server povely mi hra reaguje se znatelnými spožděními.
Strohé texty - ve smyslu, že třeba merchant neřekne ani hello (nebo thcnoung moug sung či taknějak .. cokoli ((: )a vše se valí v textech, kterým nerozumím, zkrátka jak v Daocu - němá populace, nejsou tam talk bubliny, vše probíhá v chatu, aspoň že emoční animace mají nějaký zvuk, ve městě sedí/stojí/pobíhájí desítky lidí a .. ticho. Jo, cizí footsteps jsou myslím slyšet.

Jinak stabilita u mne je v pohodě, hra mi zatím nespadla ... nepočítám samozřejmě respaw ve městě se zapnutou poloangličtinou, tomu se dá ale vyhnout.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise

Edited by - Nat on 01/08/2003 12:25:29
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/08/2003 :  13:35:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Takze jak to tak vypada na serveru pet hrajou tyto lidi.

Cleri, Gabriel, Johanka, Maxpayne, a ja charakter Alustriel Dark Elf Mage. Btw. obcas neni na skodu u shopu, prepnout do anglictiny rychle neco koupit (nazvy itemu jsou anglicky) a zase prepnout zpatky. Nekdy to nespadne a clovek alespon nekupuje zajice v pytli. Krome me teda, protoze jsem koupil armor a speed u spell castu sel do kytek.....

Za radu, kde pridat spelly dekuju

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  14:13:16  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Bývá pětka často full?

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/08/2003 :  14:21:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johanka

Bývá pětka často full?



K veceru je to ok, ale kdyz je to plny tak se zkousej porad pripojit a ono te to veme, protoze pri 15000 lidech je velika sance na to ze nekdo pripadne. Btw. mne to nikdy netrvalo dele jak 5 minut (kdyz byl server plnej a to se stalo jednou).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 01/08/2003 14:22:12
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 01/08/2003 :  15:27:53  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Mno takže zobrazování textu v bublích nad hlavou by nějak mělo fungovat, potíž je, že zatím nemám možnost to vyzkoušet, bo nepoznám text v bubli od jména nad hlavou, když je to korejsky ((:
V options jsou přepínače na zobrazování jmen (asi) ovšem zase korejsky a co je co ..
Údajnou volbu WASD ovládání tam nemohu nalézt, asi staré info, bo screenshoty mi taky nejdou dělat, ani F12, ani Alf+F9, ani CTRL+P (různé zdroje), jedině přes printscreen a pastnout do něčeho (?), nebo hypersnapdx zkusím.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Gil-galad
Starting Member

30 Posts

Posted - 01/08/2003 :  18:50:52  Show Profile  Send Gil-galad an ICQ Message Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cleri

8.kdo bude potřebovat account tak mu ho udělám,musíte ale mít e-mail account na http://www.hotmail.com jinak ta registrace na té korejské stránce nefunguje


nemohl bys me udelat acc na email valantor@hotmail.com? thx

Edited by - Gil-galad on 01/08/2003 18:52:16
Go to Top of Page

Cleri
Starting Member

21 Posts

Posted - 01/08/2003 :  19:30:59  Show Profile Send Cleri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by Cleri

8.kdo bude potřebovat account tak mu ho udělám,musíte ale mít e-mail account na http://www.hotmail.com jinak ta registrace na té korejské stránce nefunguje


nemohl bys me udelat acc na email valantor@hotmail.com? thx



máš ho hotovej
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/08/2003 :  12:59:48  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak uz ocekavam nejake vycepravajici info plus obrazky.


Jak je to tam s mestama. Jsou to male vesnicky nebo poradne mestecka ?
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,49 seconds. on eygor Snitz Forums 2000