Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2004 :  14:53:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
muzete mi vysvetlit co teda jsou reakcni a pozicni specky ? btw jestli je to spec. vyraz z daocu tak tezko muzete nekoho nazyvat noobem, muze mit x vic zkusenosti jen tento termin proste neslysel(ackoliv on tvrdi ze daoc hral). Kazdopadne ja ho neznam a docela by me zajimalo co je tim mysleno.

lastfm
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/09/2004 :  15:04:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Reakcni a pozicni specky jsou temer v kazde mmorpg (tedy ne jenom v daocu), jen jich je vetsinou safra malo a jsou mizerne provedene.

Velice strucne:

Reakcni - napr. parrnes a muzes navazat speckou, ktera je k pouziti prave pouze po parry apod. - mohou vzniknout dlouha komba, ktera se mohou i vetvit (muzes si vybrat, zda placnes target za hodne hp nebo za mene hp, ale target ziska nejaky add negativniho effektu (debuff, dot, cc atd.). "Reagovat" muzes na ruzne podnety: bloknes, target blokne, evadednes, target evadne apod.

Pozicni - temer v kazde hre mas rogue class a jeho back stab, ktery je pouzitelny vetsinou pouze behind target. DAOC pozicni specky rozvedl a muzes pouzivat specky zepredu, z boku, ze zadu, ze stealthu apod.

Ovsem daoc melee hra taky neobsahuje vsechny features, ktere jsou k dostani v soucasnych mmorpg - napr. stances.

Edited by - VT on 10/09/2004 15:09:49
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2004 :  15:48:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ok dekuji za vysvetleni, ja jsem posledni skoro rok hral ffxi a oboji se zde vyskytuje, jak reakcni tak pozicni, oboji pouzivam, presto jsem nazev reakcni a pozicni nikdy nezaslechl a to jak od japoncu, amiku, ci evropanu, coz me privadi k nazoru ze se tyto veci vyskytuji sice temer vsude ale nazvoslovi se muze ruznit.

teda ne ze by pozicni a reakcni byly spatne nazvy :)

lastfm
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 10/09/2004 :  20:40:26  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
hm. Ten EQ2 vypada fakt zajimave. Ted jsem v situaci, kdy fakt nevim, jestli pujdu do Wow nebo EQ2, penize mam jen na jednu, kdyby v EQ2 bylo PvP, tak si myslim, ze volba je jasna..


btw: nevite jestli v EQ2 bude taky nejaky 'open' test na par dni, podobne jako u WoW?

Edited by - Anomaly on 10/09/2004 20:43:51
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/09/2004 :  09:15:39  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
tak uz zacali rozesilat emaily s invitem a keyem na aktivaci uctu.. akorat ten key nefunguje ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  09:39:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

tak uz zacali rozesilat emaily s invitem a keyem na aktivaci uctu.. akorat ten key nefunguje ;P



Zkus najit nejake informace proc to nefunguje (ja budu az vecer) :)

Nejakej invite jsem dostal taky, ale asi to bylo omylem nebo to maji rozbite, pac mi key taky nefunguje.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2004 :  09:50:32  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Dear station member,

We are pleased to welcome you into the Friends and Family Beta for EverQuest II. Thank you for volunteering to help us build a stronger, more stable game.

Please read this entire e-mail carefully. It will provide all the information you need to install the beta client and begin exploration of the world of EverQuest II.

Please remember that taking part in our beta program means you must accept the terms of our Non-Disclosure Agreement; everything included in this letter and within the software itself is covered by that agreement.

hehe
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  09:53:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Moc se nechlub, ja jsem tam taky a aby toho nebylo malo uz mne to nechce vzit klic, kterej jsem dostal ...proste nadhera. Potreboval bych dat vedet, jak to dat do kupy. Account mam uz davno a presto to nebere, tak nevim.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:00:51  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Koukam ze me taky ne. Zda se, ze to brzo vyjde, kdyz rozesilaj pozvanky na vsechny strany...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:03:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Koukam ze me taky ne. Zda se, ze to brzo vyjde, kdyz rozesilaj pozvanky na vsechny strany...



Zkusim to jeste pozdeji a kdyz to nepujde, tak se v pondeli obratim na online service sony, protoze kdyz uz posilaji klic, tak chci aby fungoval!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:05:04  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Octopuss

Koukam ze me taky ne. Zda se, ze to brzo vyjde, kdyz rozesilaj pozvanky na vsechny strany...



Zkusim to jeste pozdeji a kdyz to nepujde, tak se v pondeli obratim na online service sony, protoze kdyz uz posilaji klic, tak chci aby fungoval!



jo a urcite ti odpovi kdyz uz jim psalo zhruba 100 tisic lidi ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:06:34  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Stejne si nemyslim ze bych na to mel komp
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:07:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Njn, alespon mi budou moci overit platnost klice. Ja na to comp mam a chci to hrat kua!

Nejsme sami, jsou to asi vsichni .

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=34144

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/09/2004 10:20:05
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:37:44  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Njn, alespon mi budou moci overit platnost klice. Ja na to comp mam a chci to hrat kua!

Nejsme sami, jsou to asi vsichni .

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=34144



ja uz mam dokonce predobednanou collectors edition.. tesim se na to moc moc.. i kdyz me to mozna prestane brzy bavit pokud tam budou jen naznaky PvP bez hlubsiho smyslu.. nejvetsi nadeje ted davam Guild Wars ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  10:44:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
No je to tak, chtel jsem hrat WoW i EQ2, respektive cekal jsem, ze EQ2 vyjde tak jak melo. Bohuzel se nestalo a pravdepodobne vyjde spolecne v listopadu. Zvazoval jsem co je lepsi a priklanim se EQ2, sice PvP nic moc (tedy moc informaci neni), ale myslis, ze WoW ma lepsi PvP? U EQ2 mam alepson jistotu skvelych questu, eventu a ja nevim ceho. Doufam, ze EQ bude ta "moje" onlinovka.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/09/2004 10:45:25
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 11/09/2004 :  11:51:08  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
dochazi ted k docela kuriozni situaci...lidi si nemuzou postezovat na oficialnich boardech EQ2 protoze tak porusujou NDA o beta testu...ale zaroven ani nemuzou na beta fora,protoze je to tam nepusti prave kvuli neplatnymu EQ2 beta kodu

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  11:56:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

dochazi ted k docela kuriozni situaci...lidi si nemuzou postezovat na oficialnich boardech EQ2 protoze tak porusujou NDA o beta testu...ale zaroven ani nemuzou na beta fora,protoze je to tam nepusti prave kvuli neplatnymu EQ2 beta kodu



Ne.

Porusujes velky kulovy. NDA agreementnes az pozdeji, az po aplikaci naseho nefunkcniho klice.

Edited by - VT on 11/09/2004 11:57:13
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2004 :  12:03:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jo, mě taky nefunguje

Edit.

Poslal jsem jim mail na adresu, kterou uvádějí, když má člověk problémy s Beta key. Tento mail se mi vrátil jako nedoručitelný.
Možná mají technické problémy a proto nefunguje key verification.

Edit2.

Koukal jsem se na fóra a vypadá to, že to nejde nikomu, kdo dostal invitaci.

Edited by - Aramir on 11/09/2004 12:25:43
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 11/09/2004 :  12:17:52  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
jen tak, ciste nahodou, nemel by nekdo CD - KEY navic?
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 11/09/2004 :  12:47:15  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by SHIMI

dochazi ted k docela kuriozni situaci...lidi si nemuzou postezovat na oficialnich boardech EQ2 protoze tak porusujou NDA o beta testu...ale zaroven ani nemuzou na beta fora,protoze je to tam nepusti prave kvuli neplatnymu EQ2 beta kodu



Ne.

Porusujes velky kulovy. NDA agreementnes az pozdeji, az po aplikaci naseho nefunkcniho klice.


nevim jak ty ale ja NDA agreementoval kdyz sem chtel do bety...

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 11/09/2004 :  13:23:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Jsem na tom stejně byl jsem pozván a key je neplatný.


Noe

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  13:28:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by SHIMI

dochazi ted k docela kuriozni situaci...lidi si nemuzou postezovat na oficialnich boardech EQ2 protoze tak porusujou NDA o beta testu...ale zaroven ani nemuzou na beta fora,protoze je to tam nepusti prave kvuli neplatnymu EQ2 beta kodu



Ne.

Porusujes velky kulovy. NDA agreementnes az pozdeji, az po aplikaci naseho nefunkcniho klice.


nevim jak ty ale ja NDA agreementoval kdyz sem chtel do bety...



Ja si na to uz nevzpominam. Nicmene v mejlu co prisel dnes (s klicem) se popisuji kroky, ktere mas udelat. Jeden z tech kroku je i potvrzeni NDA.

Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 11/09/2004 :  14:37:24  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Key dostal pravdepodobne kazdy zaregistrovany. Alespon ja neznam nikoho kdo by se registroval a key mu dnes neprisel. Trochu divny ... ne?

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  14:46:30  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Teď všichni v SOE umírají smíchy, jak jsou všichni natěšený na betu a nic.
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 11/09/2004 :  15:11:53  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Ja si na to uz nevzpominam. Nicmene v mejlu co prisel dnes (s klicem) se popisuji kroky, ktere mas udelat. Jeden z tech kroku je i potvrzeni NDA.


mno ale to prece nevylucuje ze uz si s nakym EQ2 NDA uz pred nakejma 2 mesicema souhlasil,ne?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  15:25:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

quote:
Originally posted by Van Tassel
Ja si na to uz nevzpominam. Nicmene v mejlu co prisel dnes (s klicem) se popisuji kroky, ktere mas udelat. Jeden z tech kroku je i potvrzeni NDA.


mno ale to prece nevylucuje ze uz si s nakym EQ2 NDA uz pred nakejma 2 mesicema souhlasil,ne?



Vzhledem k tomu, ze si to nepamatuji, tak skutecne nevylucuje.

Nicmene chteji NDA znovu potvrdit, ja nemam diky spatnym klicum ci spatne verifikaci pristup do beta fora, takze smula - budu sve problemy postovat do verejneho fora.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  15:46:32  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Já se rozhodně bavím
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 11/09/2004 :  16:33:24  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Ja se taky bavim (ve WoW ), ale klice uz fungujou, tak se nestydte a regujte se .

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  16:54:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Logovaci okno je obslehnuty z Everquestu jednicky; vypada skvele.

Na mem Chellu plus (1 mega) mam odpocitavano 45 hodin do stazeni vsech dat :(

Mimochodem patcher je pry bugnuty a po kompletni downladu, zacne celou hru znovu stahovat ..

Edited by - VT on 11/09/2004 17:03:10
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  17:17:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Stale se nemohu dostat na beta forum. Vite nekdo jak tento problem resit nebo?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  17:30:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Stale se nemohu dostat na beta forum. Vite nekdo jak tento problem resit nebo?



To jsme dva, taky se tam nedostanu. Nevim jak tobe, ale me se treba nepodarilo na zaver registrace znovu potvrdit serial number, prej ho uz nekdo pouziva , tak mrknu to emailu a vsechno je succes tak nechapu. Nactu znovu ten link a muzu si stahnout klienta ..no funguje jim to skvele. Po zkousce dostat se na Beta forum, jsem zjistil, ze tam nemam prava a tady jsem skoncil. Btw do stazeni dat 43 hodin (na 512 ADSL) ..lol ..asi to stahnu v praci na 10 Mbit ale mam takovej pocit ze to bude jedno, kde to stahuju, kdyz ty na 1Mbit to tahas 40 hodin..

To Khostri: Tak jsem poprve dokoukal Noir a moje Chloe umrela zabita vidlickou , ach jo...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/09/2004 17:36:53
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 11/09/2004 :  17:51:41  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Na forum se zatim dostat nejde...
A problemy s registraci jsou zpusobeny napr. firewallem aj. pak to hazi nesmyslny chyby o neplatnejch klicich atd.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  17:55:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

Na forum se zatim dostat nejde...
A problemy s registraci jsou zpusobeny napr. firewallem aj. pak to hazi nesmyslny chyby o neplatnejch klicich atd.



FW mam vypnutej, ze by NOD..hehe ..no kazdopadne mas recht opravdu se neda dostat na forum. Mluvi o tom i na chatu, na ktery se da lognout z launchpadu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:08:01  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Ja betaforum normalne vidim
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2?no_redir=true
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:34:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zadal key, který už šel. Nicméně po zadání keye mě to redirectlo na nějakou stránku, která mi hodila forbidden. Zadat klíč znovu nemohu, protože je registrovaný a dál nevím kam jít.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:35:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Ja betaforum normalne vidim
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2?no_redir=true



Toto je klasicke verejne forum.

Beta forum by melo byt closed pouze pro vybrane clienty.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:36:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Ja betaforum normalne vidim
http://eqiiforums.station.sony.com/eq2?no_redir=true



To neni ono ....Pro vsechny BETA FORUM uz funguje!

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:36:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kolik MB nebo spis GB ma teda ten EQ2 klient ? Dost mozna se objevi celej na BT ;-D .. mozna bude lepsi si pockat..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:40:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Tak jsem zadal key, který už šel. Nicméně po zadání keye mě to redirectlo na nějakou stránku, která mi hodila forbidden. Zadat klíč znovu nemohu, protože je registrovaný a dál nevím kam jít.



Toto je 4 megovy setup, ktery ti sosne zbytek hry, zkus ho (ale bude vyzadovat jeste jednou sonystation login (v enginu everquestu jednicky 00)):

http://download.station.sony.com/patch/download/eq2/eq2beta.zip


Edited by - VT on 11/09/2004 18:41:11
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:40:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

kolik MB nebo spis GB ma teda ten EQ2 klient ? Dost mozna se objevi celej na BT ;-D .. mozna bude lepsi si pockat..



Pry 2gb +-.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:43:50  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To neni ono ....Pro vsechny BETA FORUM uz funguje!

Nemuzu si pomoct, vidim tam beta fora.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:50:45  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm tak mi ten jejich vlezlej detekcni system nadetekoval 2. grafickou kartu misto 1. - bohuzel je to stara S3 co mi slouzi jako 2. monitor na plochu kde mam ikonky a sleduju tv ;] tak to sem zvedavej co mi na to napisou az si prectou ze S3 virge dx/gx 2mb ram ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/09/2004 :  18:55:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier

kolik MB nebo spis GB ma teda ten EQ2 klient ? Dost mozna se objevi celej na BT ;-D .. mozna bude lepsi si pockat..



Pry 2gb +-.


aha.. ja se obaval tech zrudnejch 12CD nebo co tu kdo psal ;-)) hmm uz stahuju ten 4mb zip ale download resume not supported :( .. to je jak za krale klacka..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  19:03:08  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier

kolik MB nebo spis GB ma teda ten EQ2 klient ? Dost mozna se objevi celej na BT ;-D .. mozna bude lepsi si pockat..



Pry 2gb +-.


aha.. ja se obaval tech zrudnejch 12CD nebo co tu kdo psal ;-)) hmm uz stahuju ten 4mb zip ale download resume not supported :( .. to je jak za krale klacka..



To se tyka pouze techto 4 mb. Zbytek hry je stahovan pres eq2 patchovac a resumnout muzes np.

Edited by - VT on 11/09/2004 19:03:22
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  19:06:12  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Ale pomaly je to stahovani zoufale. Uz jsem se dostal z puvodnich 29 hodin na 34.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  19:13:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Ale pomaly je to stahovani zoufale. Uz jsem se dostal z puvodnich 29 hodin na 34.



Ja jsem porad na svych 40ti no uvidime, zkusim to stahovat i v praci, trebo to bude rychlejsi a stahnu to za den. Nekdo to asi nezkousi na 10Mbitu co?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 11/09/2004 :  19:36:33  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Ja to sosam na 100M ethernetu. To je tech 34hod.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/09/2004 :  19:39:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To se máš, já to mám na 111 hodinách
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  20:14:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Van Tassel
Pry 2gb +-.


aha.. ja se obaval tech zrudnejch 12CD nebo co tu kdo psal ;-)) hmm uz stahuju ten 4mb zip ale download resume not supported :( .. to je jak za krale klacka..



Nicmene to podle stavoveho baru stezenych dat, casu ktery zbyva do dokonceni downloadu atd. to vypada, ze se bude sosat 5 - 7 gb :(

Snad jim to pouze spatne ukazuje a meri.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2004 :  20:21:57  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Ja to sosam na 100M ethernetu. To je tech 34hod.



To je divny, protoze ja ma 512 ADSL a ma to na 44hod, ted je to trochu pomalejsi, jinak jsem mel 40hod.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000