Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:10:41  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
jo, nejak rozdeleny by to melo byt, ale sam byhc spis ocenil, kdyby neco udelali s tou neuveritelnou zavislosti na healerech... grupa bez healera je neuveritelne slaba ve srovnani s jakoukoliv jinou skupinou s nejakym lecitelem.

tohle jsi myslel jenom jako vtip, ze jo? Mas svoje nazory a ja je respektuju at jsou jakekoliv. ale tohle je ta nejvetsi blbost co jsem kdy cetl od doby co umim cist o vsech hrach co jsem kdy hral, nebo o nich jenom slysel ....
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:12:38  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
BARVY MODELU
No ja osobne jsem pro jednoduchy realny barvy. Pro mece bez zbytecne zdobenych jilcu. Mam rad ranny stredovek. Nicmene co bych uvital je vic modelu textur, spise nez barev. Jinak ja jsem vymenil rukavice 4x za posledni 2 levely, a vsechny mely dost odlisny vyhled. O co jde je hlavne asi BP. Jinak ja jdu do statsu a pak az do vzhledu, coz asi neni prekvapeni . Ale jsem rad, kdyz mec nebo armor co si koupim na trhu dobre vypada, to zase jo. Barvy by klidne mohli pridat jako volitelny prvek, ale truchu me desi fosforovz tanci a ruzovy priesti jak to bylo v EQ1 . No ja sem stejne jako warden furt v nejaky illusion forme, takze, to jde trochu mimo me. K tomu vrkoci.... supr napad ale hooodne tezky na implementaci do hry. Radsi bych ho vynechal, nebo SOE zase neco spis posere s texturama. Jinak vrkoc nevzniknul pro paradu ale pro snadsi urceni prislusnosti k rodu/vetvi/panovi. Az o dost pozdeji se z toho stala moda, ale i tak byla transparentost k rodu hlavnim duvodem. Coz se dost podoba guildovnimu obleceni treba z CoH a ja bych to uvital. Ale uprimne me to moc netrapi, jsou jinz veci, ktery bych ja osobne zmenil/pridal driv

vsak jsem psal, ze by mely byt dostupne pouze barvy realne pouzivane ve stredoveku. kdyz ne varkoc, tka plast.. ale chapu, uz ted je cloth simulation trochu problem, viz prilepena roba na ocasu Iksaru, stejne to bylo v horizons.

co se tyka historie varkocu, tak uplne puvodne byly pouzivany kvuli ochrane pred zarem na krizackych vypravach, potom k heraldickym ucelum a postupne z toho byla moda. wothanburg je docela dobry zdroj infa v cestine, nejlepsi je al evlastni zkusenost s histroickym sermem a vyrobou kostymu :)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:15:05  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
tohle jsi myslel jenom jako vtip, ze jo? Mas svoje nazory a ja je respektuju at jsou jakekoliv. ale tohle je ta nejvetsi blbost co jsem kdy cetl od doby co umim cist o vsech hrach co jsem kdy hral, nebo o nich jenom slysel ....

no vidis, a ja si myslim, ze groupovat by se melo dat nezavisle na archetypech tedy, ze by nemel byt tak velky rozdil mezi "idealnimů slozenim skupiny a nahodnym. je mi jedno, jestli to vnimas jako blbost nebo utopii, mne se proste nelibi, kdyz ve hre "musim" nejen schanet grupu kvuli lepsimu xp a sanci na loot, ale jeste musim sehnat "spravnou" grupu. EQ2 je v tomhle proste dost restriktivni.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:15:41  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Uvidime co na to taunteri
CO by. Vi ze je to chyba toho dps.

Pokud tank hraje spravne a dps mu sebere aggro, tak je to chyba toho dps, ze hraje blbe. To je vse.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:17:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
co mam ja zkusennosti s mym dmg parserem :)
jsem ~37 assassin vsechny spelly mam adept1 a vyssi , mam nejlepsi zbrane co jsou pro muj lvl k sehnani , krom rare pristine craftu, ten nemam mam jen rare drop

wizard na mym levelu dava do single group moba cca o ctvrtinu mensi dmg
do grupy mobu 3 a vic dava stejnou a vyssi o naky drobny
bruiser dava do single group moba cca o tretinu dmg vic nez ja
do grupy tri moby a vic dvojnasobek dmg co ja
jinak guardian dava cca polovinu myho dmg bez ohledu na cil

takze rozhodne si wizard zaslouzi dmg o neco zvednout

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:22:33  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
ja nevim, jak je to na levelech 25+ ale co jsme zaitm byl v grupach, tak i kdyz jsme byli treba ctyri, pet, tak bez lecitele to bylo mnohem tezsi, vyrazne mene efektivni nez ve trech kde jeden tankoval, dalsi lecil (moje groggy) a treti nukoval (a to ten treti byl summoner/conjurer).

nerikam, ze chci zrusit lecitele, jen me zarazi ten velky rozdil v efektivite grupy bez a s lecitelem, ja byhc jim ty healy malinko zkrouhnul :) s groggy jsme na lvl 20 usoloval lvl 24 potvoru v TS jen tak, ze jsme na sobe mel buffy a heal over time a toho smejda jsem ustipal dotem a holi. kdyz neoc podobneho zkusil nekdo jinej, tak sem ho ozivoval



Nevim, jestli resit solo moby nebo group moby (a jeste jestli ^ nebo ^^). Ale pokud se podivam na to rozmezi, tak to je o 4 lvl vyse, myslim, ze to byl CERVENY mob. Dle pravidel je pousteni se do boje s takovymto mobem velice nebezpecne (mas to tam i napsane, jak pro debily). Idealni je bojovat s mobem na stejnem lvl, pripadne zelenem mobu (o 3-5 lvl niz). U group mobu (^^) plati stejne pravidlo, jen se bere prumerny lvl grupy. Taktez u extremnich stretu (coz o 4 lvl vyse na lvl 20 urcite je) vyznamnym zpusobem rozhoduje vybava. Ano, ta vybava, kterou ty odmitas.
Pokud odmitas respektovat tato pravidla, je to pouze a jen tvuj problem. A bude lepsi, pokud to napises do recenze nejakeho vskutku respektovaneho casopisu/webu o hrach (a MMO hlavne). Myslim, ze jsme se ti to tu pokouseli vysvetlit jiz nekolikrat, jak vidim, marne
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:27:35  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
Vcera sem s pickup grupou delal Hirophants Crook Hritage a Scout mel DPS parser.
Myslis ze je sance splasit jmeno toho Scouta ze by poslal nejakou podrobnejsi statistiku? Moc by me to zajimalo.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:31:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Nevim, jestli resit solo moby nebo group moby (a jeste jestli ^ nebo ^^). Ale pokud se podivam na to rozmezi, tak to je o 4 lvl vyse, myslim, ze to byl CERVENY mob. Dle pravidel je pousteni se do boje s takovymto mobem velice nebezpecne (mas to tam i napsane, jak pro debily). Idealni je bojovat s mobem na stejnem lvl, pripadne zelenem mobu (o 3-5 lvl niz). U group mobu (^^) plati stejne pravidlo, jen se bere prumerny lvl grupy. Taktez u extremnich stretu (coz o 4 lvl vyse na lvl 20 urcite je) vyznamnym zpusobem rozhoduje vybava. Ano, ta vybava, kterou ty odmitas.
Pokud odmitas respektovat tato pravidla, je to pouze a jen tvuj problem. A bude lepsi, pokud to napises do recenze nejakeho vskutku respektovaneho casopisu/webu o hrach (a MMO hlavne). Myslim, ze jsme se ti to tu pokouseli vysvetlit jiz nekolikrat, jak vidim, marne

nechapu ted, co resis? ten mnou popsany pripad, kdy se projevuje sila healera? mas pravdu, ze bez adeptu na healech byhc to nedal, ale mel jsme je, nebyl problem je tehdy koupit na brokerovi za cenu kolem 20s. ten paladin mel taky nejaky adepty a rozhodne mel lepsi zbroj nez ja s groggy.

co se tyka pravidel dane hry.. muzou a nemuseji mi vyhovovat. s recenzovani mmorpg to ma stezky, EQ2 jsem venoval vic nez dost casu, je jasne, ze tu hru neznam tka dobre jako nekdo, kdo hral x let EQ1 a ted hraje nekolik hodin dene uz tri mesice EQ2. Psani recenzi ma zas svoje pravidla, ktere odmitas akceptovat ty...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:43:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

Psani recenzi ma zas svoje pravidla, ktere odmitas akceptovat ty...



ano , ale ty taky ne, akorat Khaot to ani nedela

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:48:28  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Myslis ze je sance splasit jmeno toho Scouta ze by poslal nejakou podrobnejsi statistiku? Moc by me to zajimalo.

Byla to pickup grupa, tudiz si nejsem jisty jmenem. Ale zacinalo urcite na Draak.... Mozna Draakson, ale nejsem si jistej. Jinak je na Splitpaw. Tyhle parsery uy jsem videl uz i na RE ale ....

jinak rozsah ty dps byl asi takovydle:
magove a scout nesli pod 3000
guardian mel rozsah 800 - 2000
ja jako warden sem mel 600 - 1800 (za sebe muzu rict ze to zaviselo na tom jestli lecim nebo jenom nukuju)

PS dps je spatny vyraz, spis dmg output sem mel napsat
templar obcas prekrocil 1000 (on ale vetsinou lecil)

Edited by - Brum on 14/02/2005 14:58:56
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:52:14  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Jinak Kuriku .. ta nezavislost na classech by byla podle me chyba. To co dela MMORPG tak zajimavou je krome komunikace i spoluprace mezi rozlisnymi druhy avataru, kde nekdo umi to a ten druhy zase neco jinyho a dohromady to je super. Ale myslenka univerzalniho classu /at uz jich bude ve hre vic pod ruznymi jmeny/ , se mi zda dost nestastna.

Edited by - Brum on 14/02/2005 15:11:17
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:06:09  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
Ale zacinalo urcite na Draak.... Mozna Draakson, ale nejsem si jistej. Jinak je na Splitpaw. Tyhle parsery uy jsem videl uz i na RE
Dik, uz ho mam - Draakard. Me nejde o parser ale o tu konkretni statistiku. Zkusim ho odlapit :)

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:10:16  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
jo to bude on hehe. np.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:14:25  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum

Jinak Kuriku .. ta nezavislost na classech by byla podle me chyba. To co dela MMORPG tak zajimavou je krome komunikace i spoluprace mezi rozlisnymi druhy avataru, kde nekdo umi to a ten druhy zase neco jinyho a dohromady to je super. Ale myslenka univerzalniho classu /at uz jich bude ve hre vic pod ruznymi jmeny/ se mi prici, se mi zda dost nestastna.

ubiverzalonost jiste ne, podle me by mela byt povolani postavena tak, aby nabizela ruzne zpusoby dosazeni nejkeho cile, ale nenutila jednu idealni cesu k tomu vysledku. On je cely koncept povolani v podani svym zpuosbem nestastny, omezujici. moc se mi libi system vyvoje postav v ao nebo rubies of eventide, kde mas jako hrac obrovske moznosit prizpusobeni postavy svych predstavam.

jasne, ze i v tehle hrach exsituje nejaky "uber" template, ale ty ma smoznost se ho nedrzet a porad docela solidne hrat jak v grupe, tak mimo ni, coz se samozrejme muze na nejvissich levelech + SL zmenit, ze se postava bude hrat hodne spatne. ale podle me s ni muzes uzit vic srandy.

Podle me by melo byt odmeneno treba vytvoreni te idealni skupiny v EQ2, ale soucasny stav mi spis nez odmenovani tech, kdo maji ten cas a spolubojovniky, pripada jako trestani tech ostatnich. ne proto, ze by nedosahli na nejaky uberloot nebo mnohonasobne pomaleji expovali, ale proto, zehrani neni moc zabavne, kdyz te neodmenuje vubec nebo minimalne. Proste nevim, proc by skupina dvou tanku a treba maga mela byt o tolik mene efektivni nez grupa tank, lecitel mag.

Fakt jsem zvedavej, jak se bude EQ2 vyvijet dal, jestli vyhraje lobby HC hracu, kteri vyznavaji group only hrani nebo jestli soe prosadi svuj business plan na zachyceni mas. kazdopadne sem tu dnes ztratil uz dost casu, zpet k praci.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:25:53  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Fakt jsem zvedavej, jak se bude EQ2 vyvijet dal, jestli vyhraje lobby HC hracu, kteri vyznavaji group only hrani nebo jestli soe prosadi svuj business plan na zachyceni mas.
Myslim, ze to je jenom tvoje predstava - tenhle rozpor, problem IMO vice mene neexistuje.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:27:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

ubiverzalonost jiste ne, podle me by mela byt povolani postavena tak, aby nabizela ruzne zpusoby dosazeni nejkeho cile, ale nenutila jednu idealni cesu k tomu vysledku. On je cely koncept povolani v podani svym zpuosbem nestastny, omezujici. moc se mi libi system vyvoje postav v ao nebo rubies of eventide, kde mas jako hrac obrovske moznosit prizpusobeni postavy svych predstavam.

jasne, ze i v tehle hrach exsituje nejaky "uber" template, ale ty ma smoznost se ho nedrzet a porad docela solidne hrat jak v grupe, tak mimo ni, coz se samozrejme muze na nejvissich levelech + SL zmenit, ze se postava bude hrat hodne spatne. ale podle me s ni muzes uzit vic srandy.




no i v EQ2 se muzes podobne jako v ao rozhodnout jakou zbrani budes za svuj char mastit , tolik k moznostem v AO

bez doce si samozrejme ani v AO neprdnes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:35:47  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
no i v EQ2 se muzes podobne jako v ao rozhodnout jakou zbrani budes za svuj char mastit , tolik k moznostem v AO

bez doce si samozrejme ani v AO neprdnes


no, t moznosti vyberu jsou dost omezene ve srovnani s ao... hrals obe hry, tak vis moc dobre, ze mezi vyvojem postavy v ao a eq2 je nebetycny rozdil. osotne netusil sme, ze by mohl mit v EQ2 summoner luk treba :)

no a co se tyka toho doce... na raidech si bez doce urcite v nezavidenihodne pozici, ale muzes to minimalne castecne nahradit advem nebo mackem, stejne tak ti misto enfa muze tankovat nekdo jinej, mozna nebude tak efektivni, ale porad to bude hratelny, zabavny, mozna o to vic.

genagen - kdyby rozpor neexistoval nebo spis kdyby neexistoval problem, tezko by reditel soe psal takove hezke otevrene dopisy http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=356§ion=News&month=current
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:54:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha
no i v EQ2 se muzes podobne jako v ao rozhodnout jakou zbrani budes za svuj char mastit , tolik k moznostem v AO

bez doce si samozrejme ani v AO neprdnes


no, t moznosti vyberu jsou dost omezene ve srovnani s ao... hrals obe hry, tak vis moc dobre, ze mezi vyvojem postavy v ao a eq2 je nebetycny rozdil. osotne netusil sme, ze by mohl mit v EQ2 summoner luk treba :)

no a co se tyka toho doce... na raidech si bez doce urcite v nezavidenihodne pozici, ale muzes to minimalne castecne nahradit advem nebo mackem, stejne tak ti misto enfa muze tankovat nekdo jinej, mozna nebude tak efektivni, ale porad to bude hratelny, zabavny, mozna o to vic.

genagen - kdyby rozpor neexistoval nebo spis kdyby neexistoval problem, tezko by reditel soe psal takove hezke otevrene dopisy http://eq2players.station.sony.com/news_archive.vm?id=356§ion=News&month=current



ano v ao je vic charu :) taky ma za sebou nekolik let existence a nekolik datadisku

a rozhodne doce nenahradis advem nebo mackem, tak leda na low lvl pomoci twinkovani

na high lvl jedine agentem :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 14/02/2005 15:57:47
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  15:59:50  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha



ano v ao je vic charu :) taky ma za sebou nekolik let existence a nekolik datadisku

a rozhodne doce nenahradis advem nebo mackem, tak leda na low lvl pomoci twinkovani

na high lvl jedine agentem :)

[/quote]clovece, o tolik ne, kdyz si spocitac kolik je ve vyslednym class tree v EQ2 (pruser je to, ze je to stromova struktura, ale to je zas jen muj osobni nazor). naopak, mam takovy neblahy pocit, ze EQ2 ma vic nebo stejne classu nez AO, ale sem linej to pocitat. Datadisk Shadowlands pridal profese keper a shade, tedy jen dve.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/02/2005 :  16:03:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Pertha
ano v ao je vic charu :) taky ma za sebou nekolik let existence a nekolik datadisku

a rozhodne doce nenahradis advem nebo mackem, tak leda na low lvl pomoci twinkovani

na high lvl jedine agentem :)


clovece, o tolik ne, kdyz si spocitac kolik je ve vyslednym class tree v EQ2 (pruser je to, ze je to stromova struktura, ale to je zas jen muj osobni nazor). naopak, mam takovy neblahy pocit, ze EQ2 ma vic nebo stejne classu nez AO, ale sem linej to pocitat. Datadisk Shadowlands pridal profese keper a shade, tedy jen dve.



do AO pribyvaly chary nejen s datadiskem shadowlands, pokud se dobre pamatuju startovalo se snad se ctyrma nebo peti zakladnima, ale to je neco jinyho, AO je uplne jina hra, ma zase neduhy, ktery nejsou v EQ2 a ktery jsou zasadni problem pro low level hrace narozdil od potreby healeru v EQ2

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 14/02/2005 :  18:18:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jo, nejak rozdeleny by to melo byt, ale sam byhc spis ocenil, kdyby neco udelali s tou neuveritelnou zavislosti na healerech... grupa bez healera je neuveritelne slaba ve srovnani s jakoukoliv jinou skupinou s nejakym lecitelem.



Jo, a kdo by pak healera hral, kdyby grupa s healerem dala to same co grupa bez healera? Klasicky priklad je SWG, dekuju nechci. V kooperativni hre neni chyba mit classy, ktere se v grupe velmi dobre uplatni, chyba je mit classy, ktere jsou v grupe naprd.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  18:54:49  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Jo, a kdo by pak healera hral, kdyby grupa s healerem dala to same co grupa bez healera? Klasicky priklad je SWG, dekuju nechci. V kooperativni hre neni chyba mit classy, ktere se v grupe velmi dobre uplatni, chyba je mit classy, ktere jsou v grupe naprd.

tohle je otazka nastaveni... v grupe by se imho mela uplatnovat veschna povolani a ruzne lozene grupy by mely byt obdobne efektivni, byt by te efektivity dosahovaly jinak. ale tank + healer je v boji vyrazne efektivnejsi nez jina kombinace.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 14/02/2005 :  20:26:47  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Vsak ale rikas presne to co ja. Spatne je, pokud ma tank jeste navic velkou damage. Ale ze healer hodne healuje, vsak je to healer, co by mel jako delat, tancovat na hlave?

Grupa healer + tank ma mit problem s tim, ze vsechno zabiji dlouho, a tudiz se jim kazdy slusny damager zatracene hodi.

Jinak healer + cokoliv je dobra kombinace, ale healer je taky jediny ciste support char (mozna neni ale mel by byt, cim lepe umi healovat, tim mene ma umet damagit)

Edit: phrasing

Edited by - Rahman on 14/02/2005 20:33:44
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  20:37:17  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Jinak healer + cokoliv je dobra kombinace, ale healer je taky jediny ciste support char (mozna neni ale mel by byt, cim lepe umi healovat, tim mene ma umet damagit)

Edit: phrasing

no, nevim, jak na high levelech, ale do lvl 21, co jsme hral groggy, mi to moc jako ciste support neprislo :)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 14/02/2005 :  20:56:34  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Kuriku ta hlaska o healerech by fakt mela jit do slavnych vet :)) Predpokladam ze nemas svuj main healers ? Jinak by si musel povesit lekarnicku na hrebik a najit si jinou praci. Treba cisteni stok v Q :)) POkud by ho nerfnuli, ze by nebyl tolik potreba.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2005 :  21:16:49  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Kuriku ta hlaska o healerech by fakt mela jit do slavnych vet :)) Predpokladam ze nemas svuj main healers ? Jinak by si musel povesit lekarnicku na hrebik a najit si jinou praci. Treba cisteni stok v Q :)) Pokud by ho nerfnuli, ze by nebyl tolik potreba.

s groggy ted nehraju, ale porad je to ma postava s nejvyssim levelem. ale nikde nerikam, ze ma byt nerfnuty tak, aby nebyl potrebajen mi ten rozdil pripada proste prilis velkej.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/02/2005 :  23:32:22  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
tohle je otazka nastaveni... v grupe by se imho mela uplatnovat veschna povolani a ruzne lozene grupy by mely byt obdobne efektivni, byt by te efektivity dosahovaly jinak. ale tank + healer je v boji vyrazne efektivnejsi nez jina kombinace.


Do lvl 30 je tank a healer bez dps na nic. protoze to tank proste neuzizla a healerovi dojde mana...

Na EQ2 je pekny to, ze se podarilo udelat to, ze vsechna povolani vice mene soluji obdobne a kazde je unikatni a v groupe potrebne. Jinak se hraje s enchaterem jinak bez neho. Jinak s jednim healerem jina se dvema. Jinak se roguem jinak bez neho, jinak wizardem jinak bez neho. Taktiku groupy je potreba menit podle jejiho slozeni. Je fakt ze na tezsi ukoly se bez tanka a healera neobejdete. Ale tak je to IMO v poradku. Strategii to nijak neochuzuje.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 14/02/2005 23:42:16
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 15/02/2005 :  00:40:47  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
nerikam, ze chci zrusit lecitele, jen me zarazi ten velky rozdil v efektivite grupy bez a s lecitelem, ja byhc jim ty healy malinko zkrouhnul :) s groggy jsme na lvl 20 usoloval lvl 24 potvoru v TS jen tak, ze jsme na sobe mel buffy a heal over time a toho smejda jsem ustipal dotem a holi. kdyz neoc podobneho zkusil nekdo jinej, tak sem ho ozivoval



Co je tohle za mega kretenskej blabol? Neleze ti to uz trochu na mozek? Chapes na co jsou HEALERI, jejich vyznam v grupe? Jak muzes vubec porovnavat efektivitu grupy bez a s healerem? ROFL, prober se a prestan postovat takovy picoviny, protoze jsi s nima uplne mimo.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 15/02/2005 :  06:49:51  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Proc me nejak pripada ze tu nejde chvilema ani o obsah ale o to ze se Kurik obrazne receno rad posloucha ??
Az tohle vysumi zacne tu rozmazavat neco jinyho,nejak pochybuju o tvym veku Kuriku.

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/02/2005 :  08:37:06  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Proc me nejak pripada ze tu nejde chvilema ani o obsah ale o to ze se Kurik obrazne receno rad posloucha ??
Az tohle vysumi zacne tu rozmazavat neco jinyho,nejak pochybuju o tvym veku Kuriku.



myslim, ze to nema co delat s vekem :)
kromus: psal jsem nekde, ze healeri nemaji lecit a maji kopat moby do zadku? nepsal, jen jsem zpochybnil vyvazenost ruznych povolani respektive efektivitu ruznych slozeni skupin. vetsine z vas to prijde prirozeny, ja k tomu mam vyhrady a vy se z toho muzete po...
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 15/02/2005 :  08:59:08  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
myslim, ze to nema co delat s vekem :)
kromus: psal jsem nekde, ze healeri nemaji lecit a maji kopat moby do zadku? nepsal, jen jsem zpochybnil vyvazenost ruznych povolani respektive efektivitu ruznych slozeni skupin. vetsine z vas to prijde prirozeny, ja k tomu mam vyhrady a vy se z toho muzete po...



Me připadně, že máš výhrady naprosto ke všemu. EQ2 fakt není hra pro tebe, zkus SWG ci WoW a jiné online singlovky.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 15/02/2005 :  09:07:00  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Me připadně, že máš výhrady naprosto ke všemu. EQ2 fakt není hra pro tebe, zkus SWG ci WoW a jiné online singlovky.
No me to pripada, ze ma vyhrady ke vsemu kde najde publikum. Imho jedina cesta jak to vyresit je na to neodpovidat. Mozna ho bavi sledovat jak nas tema svejma stupiditama (vetsinou) dokaze donutit k odpovedim...


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 15/02/2005 :  09:10:24  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Khaot
Me připadně, že máš výhrady naprosto ke všemu. EQ2 fakt není hra pro tebe, zkus SWG ci WoW a jiné online singlovky.
No me to pripada, ze ma vyhrady ke vsemu kde najde publikum. Imho jedina cesta jak to vyresit je na to neodpovidat. Mozna ho bavi sledovat jak nas tema svejma stupiditama (vetsinou) dokaze donutit k odpovedim...


Myslim, ze jsi uhodil hlavicku na hrebicek....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 15/02/2005 :  09:12:48  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jo, nejak rozdeleny by to melo byt, ale sam byhc spis ocenil, kdyby neco udelali s tou neuveritelnou zavislosti na healerech... grupa bez healera je neuveritelne slaba ve srovnani s jakoukoliv jinou skupinou s nejakym lecitelem.


To si asi delas ted legraci ne? Kdyby grupa nepotrebivala healera, a to tak ze hodne, mohli vsichni co maji priesta smazat tento charakter. Takovej templar ma dmg konvergujici k nule. Jedinym jeho prinosem pro grupu je prave ten heal.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 15/02/2005 :  10:52:58  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady
To si asi delas ted legraci ne? Kdyby grupa nepotrebivala healera, a to tak ze hodne, mohli vsichni co maji priesta smazat tento charakter. Takovej templar ma dmg konvergujici k nule. Jedinym jeho prinosem pro grupu je prave ten heal.

kdyz ja nikde nerikam, ze ma healer byt k nicemu, znovu opakuju, je to otazka vyvazeni. ale co, jud upgradovat a pak hrat, vzal jsme si na dnesek volno kvuli tomu.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 15/02/2005 :  18:48:05  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Tak mi vám přišla domů taková zvláštní malá placatá krabice, vypadly z ní nějaký DVDčka a jak to tak vypadá budu teď muset po večerech číst knížečku co jsem vevnitř našel. Zatracená práce.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 16/02/2005 :  09:54:12  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Sassee: I remember in EQLive, my first trip to a “good” city as a Dark Elf. My invisible spell wore off and I had to run for my life from a guard. Needless to say, I didn’t make it. While some people found it very frustrating, a lot of players thought that added a lot to the storyline of good vs. evil. Will we ever be able to attack the guards/merchants in opposing cities and will they ever attack us back?

Steve "Moorgard" Danuser: Live Update #3 includes city sabotage quests which allow you to strike at the opposing city. This is the first real chance Freeport citizens get to lash out at those goody-goody Qeynosians, and it gives people from Qeynos the opportunity to undermine the nefarious schemes of the Overlord.

Seems like the cold war may be heating up...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 16/02/2005 :  11:33:47  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
Steve "Moorgard" Danuser: Live Update #3 includes city sabotage quests which allow you to strike at the opposing city. This is the first real chance Freeport citizens get to lash out at those goody-goody Qeynosians, and it gives people from Qeynos the opportunity to undermine the nefarious schemes of the Overlord.

Seems like the cold war may be heating up...


To by mohl být celkem adrenalinový sport. Ještě by mohli přidat řízené útoky příšer na města a nebudeme se stačit divit. To je dobrý nápad. Jestli jsem to dobře z vašich příspěvků pochopil, tak zatím není rozdíl jestli se hraje za dobré či zlé (myslím jiný než v jedničce tj. že přijdete o krk, když vás stráže načapají na území nepřítele)

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 16/02/2005 :  11:54:20  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Neprijdes o krk, se strazema se bojovat neda. Pokud te straz vidi tak te portne mimo mesto


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 16/02/2005 :  13:22:55  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Neprijdes o krk, se strazema se bojovat neda. Pokud te straz vidi tak te portne mimo mesto


To je velká změna. Jen tak port a žádné smuteční věnce? Zajímavé. Nezvyklé.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 16/02/2005 :  16:50:19  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by Jaris

Neprijdes o krk, se strazema se bojovat neda. Pokud te straz vidi tak te portne mimo mesto


To je velká změna. Jen tak port a žádné smuteční věnce? Zajímavé. Nezvyklé.



... a nahovno :)

jak nekdo psal v EQ1 to byl adrenalin hehe. Ted me to maximalne sere ponevadz mam 512RAM a zonuju dlouho :)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 16/02/2005 :  17:25:27  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum
jak nekdo psal v EQ1 to byl adrenalin hehe. Ted me to maximalne sere ponevadz mam 512RAM a zonuju dlouho :)


To si piš, že to byl adrenalin - zvlášť questy co ti přikazovaly zabít někoho v hlubinách nepřátelského města abys následně musel najít někoho kdo ti pomohl dostat vlastní mrtvolu zase ven

Port místo smrti ... je velice zvláštní řešení.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/02/2005 :  13:44:07  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
wow, uz to zcina :) patchnotes pro test server

You will now be able to choose whether you enter the solo or heroic versions of the instanced dungeons in Thundering Steppes, Orcish Wastes, and the Enchanted Lands.

You no longer need to defeat an entire encounter to get credit for completing most quests.

dve zajimave veci pro solo, jen jsm necekal, ze v posttae komplet solo zony budou tak brzy :)
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:01:43  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Tak zrovna takoveto zmeny se mi nelibi, hodne nelibi. Povede to jen ke zkraceni zabavnosti a delky hrani.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:05:58  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
to je hodne hloupe.

Neny jsi musel zabit moba s ochrankou. Ted jen udelas sebevrazednou misi na moba, ochranka te sejme, ty si vyzvednes shard a jsi ok, taky jsem proti

Solo verzi intanced dungu, to mi nevadi, pokud loot tomu nude odpovidat, cili hluboko pod group verzi insta dungu


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:07:45  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Tak zrovna takoveto zmeny se mi nelibi, hodne nelibi. Povede to jen ke zkraceni zabavnosti a delky hrani.

ja vim, ze se ti o nelibi, ale vy me tady flamujete dva mesice a pak se stane tohle. cloveka to vazne potesi.

popravde, mozna vic nez solo instanced zona se mi libi moznost delat questy tak, ze zautocim na grupu potvor, sejmu jednu a zdrhnu. to totiz bude namenat riiko, ale take odmenu, protoze ted vetsinou neni moc moznosti udelat spoustu questu solo nebo ve dvojici. ale kdyz pujde takhle ozdibovat skupinky neprate, to by mohlo byt jine kafe.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:12:15  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

ja vim, ze se ti o nelibi, ale vy me tady flamujete dva mesice a pak se stane tohle. cloveka to vazne potesi.

popravde, mozna vic nez solo instanced zona se mi libi moznost delat questy tak, ze zautocim na grupu potvor, sejmu jednu a zdrhnu. to totiz bude namenat riiko, ale take odmenu, protoze ted vetsinou neni moc moznosti udelat spoustu questu solo nebo ve dvojici. ale kdyz pujde takhle ozdibovat skupinky neprate, to by mohlo byt jine kafe.



Uvazoval jsi nekdy o tom, ze treba kvuli podobnym zmenam skonci s EQ spousta lidi, kterym se libi puvodni EQ2 zamer? Mozna te to i potesi, ale je to zajimave, protoze s tema lidma jsi minimalne v guilde. No treba prijdou jini (pokud zrovna nebudou ve WoW, ke kteremu asi zmeny smeruji)


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:20:18  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Tak tohle:

You no longer need to defeat an entire encounter to get credit for completing most quests.

a snizovani skillu na tezbu jak to v minulosti udelali me nesmirne toci.

Delaj z toho hru s prominutim pro neschopne tezare line skillovat co chteji vsechno hned....

Delaji z toho hru pro neschopne adv. co chteji mit lepsi vybavu a nejsou schopni nebo jsou lini sundavat cele skupiny mobu.




WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 17/02/2005 14:22:14
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:32:11  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
No,stejně je to všechno dělaný pro magorský USA playery a nějaký vyjimky.Prostě nalítnou na group moba,killnout jednoho a pryč,mně přijde total ujetý.Instance pro solo beru,i když by měl být nějak stanovenej loot strop co se týče kvality a množství.Co se týče nemožnosti dělat některý questy solo,asi to tak prostě chtěli ,aby to dělala grupa.No a když neseženu grupu co ma přibližně stejnej cíl,tak jdu craftit nebo dělat zelený questy,sice většinou žádny expa,ale člověk se u toho pobaví,aspoň teda já.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:38:46  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris
Uvazoval jsi nekdy o tom, ze treba kvuli podobnym zmenam skonci s EQ spousta lidi, kterym se libi puvodni EQ2 zamer? Mozna te to i potesi, ale je to zajimave, protoze s tema lidma jsi minimalne v guilde. No treba prijdou jini (pokud zrovna nebudou ve WoW, ke kteremu asi zmeny smeruji)

no, ja bych to nevidel tak cerne. vzdyt guildy a perma grupy maji stale vyhradni pravo na raidy, lepe se jim delaji access quresty, heritage questy...

EQ2 chca nechca a at se to HC hracum libi nebo ne potrebuje oslovit vetsi okruh hracu, proste to tak je, sony ale musi delat business.

specificky ty quest kredity za killnuti jednoho moba ze skupiny - co je na tom spatne? to, ze je hrac odmenen, pokud riskuje a zautoci sam na skupinu mobu? ha ha ha.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,94 seconds. on eygor Snitz Forums 2000