Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/12/2004 :  08:41:55  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
No v EQ2 bych si dovedl velice dobře představit PvP systém z SWG kde si sám hráč zvolí zdali bude hrát PvP se všemi důsledky pro něj či nikoliv.


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/12/2004 :  08:49:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ja si to moc predstavit neumim, napr by se muselo vyresit fungovani scoutu, ted kdyz sneaknu tak me porad vsichni videj , takze do pvp nic moc

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/12/2004 :  08:54:37  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To není nic složitého. Pokud je někdo někdo v grupě, fungovalo by to jako teď. pokud by byl někdo enemy, platilo by pro něj to samé jako pro NPC monstra vůči tobě.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 07/12/2004 :  09:06:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Sb jsem hral do L45 postavy (pro nekoho tydem pro me asi 3 mesice hrani). Vetsina smrti nebyla rukou moba ale kuprikladu thiefa ktery me sejmul kdyz jsem si sednul abych healnul, pripadne smrt rukou pkcka ktere cekalu u stromu ve meste kde se spawnes po dani portalu - nez se mi na obrazovce neco vubec zobrazilo byl jsem dead. Povazujes toto 'za chytrou lidskou taktiku' ? Ja ne imho to je prasarna ze strany tech lidi a podle toho je i taky ocenuji.



A presne o tom FFA pvp je.

To, ze te thief sejmul je feature (a je jedno zda jsi pri tom klecel, lezel ci zabijel moba).

Pokud mas s ffa pvp problemy, tak ho fakt nehraj.

Edited by - VT on 07/12/2004 09:34:49
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/12/2004 :  09:19:36  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
attronach - nemusis reagovat na nic, vubec si se za tu dobu, co uplynula od spolecneho hrani HZ hodne zmenil v projevu, takhle agresivni si nebyval.

srovnani s Diablem II ma svuj smysl - diablo II sice je mlaticka, ale online ho hraje porad strasne moc lidi, prave uspech battle netu dal zaklad vybudovani MMOPRG a na Diablu II i dalsich hrach blizzardu je videt jejich dlouhovekost, vzdyt starcraft se hraje oficialne na profi urovni uz kolik let...
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 07/12/2004 :  09:44:00  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Proc maj evil chary porad takovou touhu po tom masit jine hrace?

ROFL. Muzes mi prosim te rici, jak si vydedukoval z me vety: PvP kdyz nebude, me to vadit nebude. Ze mam touhu masit jine hrace? Cetl si vubec muj prispevek?

OMG

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/12/2004 :  11:09:33  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vubec nechapu jak nekdo mzue trvdit ze je malo mista pro noseni veci to je lol. ja mam neustale prazdno a fakt nevim co bych tam daval a to mi 80% slotu zabyra nasbirany material a vycrafteny veci, pokud nekdo nedela craft tak musi ve smym baglu asi dostat opak klaustrofobie, coz bohuzel nevim jak se menuje ;)

pokud vemu ze bych mel prumerny 8 slotovy bagly, coz v budoucnu bude jiste silny podprumer tak to mam postavicka + banka 14x8 mist = 112, to ti nestaci ? :) stacil jsi uz zjistit ze veci nemusis nosit az dokonce hrani v baglu ale jdou znicit nebo prodat ? vis kliknout pravym tlacitkem a dat destroy. jo a jeste potvrdit pokud to mas nastaveny. Ze jsou bagly asi vis ne ?

nepocitam dalsi 4 sloty v bance sharovany, ted planuju v bance upgrade na 12 slotovy bedny coz bude pak jen v bance 12x12 = 144 + backpack postavicky. me to proste malo neprijde.

lastfm
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 07/12/2004 :  13:09:37  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
docela prdel http://thenoob.keenspace.com/d/20040608.html (prevzato z WOW fora)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:29:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
jiste, misto si muzes rozsirit, ale zakladni inventorar ma jen sest pozic, kdyz si do vsech das batohy, pak pro pouziti nejake veci musi otevirat batoh, to je zbytecna mrzutost z meho pohledu. a misot v bance funguje tim samym zpusobem.. proste mi tenhle zpusob nevyhovuje
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:44:13  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Já to mám tak, že inventář vůbec neotvírám a do batohů lezu přes alt+i. Někoku se můžou zdát batohy příliš velké, pak doporučuji instalovat UI mod
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:46:08  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

jiste, misto si muzes rozsirit, ale zakladni inventorar ma jen sest pozic, kdyz si do vsech das batohy, pak pro pouziti nejake veci musi otevirat batoh, to je zbytecna mrzutost z meho pohledu. a misot v bance funguje tim samym zpusobem.. proste mi tenhle zpusob nevyhovuje



/togglebags
a ticho uz previte

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:50:05  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
kdyz jsme u baglu v bance, existuje nejakej prikaz na otevreni vsech batohu tam (v bance)? alt+i funguje jenom na moje

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:53:28  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

attronach - nemusis reagovat na nic, vubec si se za tu dobu, co uplynula od spolecneho hrani HZ hodne zmenil v projevu, takhle agresivni si nebyval.

srovnani s Diablem II ma svuj smysl - diablo II sice je mlaticka, ale online ho hraje porad strasne moc lidi, prave uspech battle netu dal zaklad vybudovani MMOPRG a na Diablu II i dalsich hrach blizzardu je videt jejich dlouhovekost, vzdyt starcraft se hraje oficialne na profi urovni uz kolik let...



ano Blizzard je vyborna firma s dobrejma napadama, kazdopadne diablo II nema rozhodne poradnou zakladnu. Mel ji po vydani a pak pri kazdem "mission packu". DII se hraje jen proto, ze battlenet nechce poplatky (teda aspon nechtel) a tim padem si nebyl nucen si rozmejslet jestly hrat a platit nebo ne. Placena hra je dneska opravdu neco jinyho a k DII sem se vracel jen tak na skok nekolikrat za par poslednich let, ale k MMORPG sem se vratil vzdy jen jednou na mesic abych se koukl, jestly se neco nezmenilo. Pokud bude WoW nakonec bezducha mlaticka, ktera omrzi za par tejdnu, to se teprve ukaze... Osobne bych WoW nebral jako primarni hru u ktery bych travil vetsinu casu, leda jako sekundarni zabavu, ale na to nemam ani cas ani penize :P (teda nechce se me rozhodne drzet 5 acc v ruznejch hrach, abych se mohl odreagovavat). Proto volim EQ2 a sem zatim spokojen, i kdyz si PORAD na neco stezuju :P

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/12/2004 :  14:57:57  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
ja si taky porad stezuju,a le u EQ2 se fakt bavim, jen me zacina docela enbavit solovani (to ej u me co rict) jde hlavne o questy spojeny s grupovamy potvorama, pritom sehnat grupu neni zrovna snadny :( nebo mam proste smulu, asi sem nasral tolik lidi, ze se mnou nechce nikdo hrat :-) a to sme vcera na chatu nabizel par kuzi z medvedu a nikdo se neozval, ze by si pro ne dosel..

tibor: diky, ty vzdycky prijdes s necim, co debatu rozsekne,t en mod vypada super, stejne jako ten na zdravi

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/12/2004 :  17:22:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Já to mám tak, že inventář vůbec neotvírám a do batohů lezu přes alt+i. Někoku se můžou zdát batohy příliš velké, pak doporučuji instalovat UI mod



podarilo se nekomu aby kdyz si ty bagly seskladam se me po zavreni oteviraly do stejnyho mista a ne zas rozhazeny po obrazovce ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/12/2004 :  17:48:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Nikdo netvrdi, ze se neda vystacit s malym inventarem a bankovnim uloznym prostorem. Na druhou stranu, v Anarchy online jsem s oblibou strkal do banky veci, ktere sem vyhrabal treba po dvou letech a nejaky newbik byl stastny, ze dostal bagl pistoli. Takze ano, musim rict, ze mi az tak moc omezeny ulozny prostor take nevyhovuje. Na druhou stranu mi vyhovuje zpusob, jakym mohu pracovat na jeho zvetsovani.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 07/12/2004 :  20:26:55  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Attro : Tak uz sem konecne dorazil do sveta EQ :-). Zacal sem za evil stranu, jelikoz Troll neni zrovna "hodnej". Samozrejme jen co prijdu na to kde a jak udelat quest o kterym psal Tibor (mozna bys mi mohl i poradit kde). Zatim sem lvl 4 fighter, planujici do budoucna bud berserkra nebo guardina. :-)
Brzo naschledanou ve hre

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/12/2004 :  20:28:51  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Nikdo netvrdi, ze se neda vystacit s malym inventarem a bankovnim uloznym prostorem. Na druhou stranu, v Anarchy online jsem s oblibou strkal do banky veci, ktere sem vyhrabal treba po dvou letech a nejaky newbik byl stastny, ze dostal bagl pistoli. Takze ano, musim rict, ze mi az tak moc omezeny ulozny prostor take nevyhovuje. Na druhou stranu mi vyhovuje zpusob, jakym mohu pracovat na jeho zvetsovani.


V AO jsi ale také používal kontejnery. Tu samou možnost máš zde jen místo kontejneru si dosaď bágl či truhlu. Co se mi v AO ale líbilo oproti EQ, že ty kontejnery byli dobře odlišený graficky takže pokud jsi hledal zbraň šánhul jsi na kontejner na zbraně atd ... což u báglů bohužel není a uznávám, že časem to bude asi celkem nepřehledný hledat něco třeba v 50 stejných báglech. Nicméně třeba i toto je ve hře vyřešené.


Noe

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/12/2004 :  21:07:24  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

V AO jsi ale také používal kontejnery. Tu samou možnost máš zde jen místo kontejneru si dosaď bágl či truhlu. Co se mi v AO ale líbilo oproti EQ, že ty kontejnery byli dobře odlišený graficky takže pokud jsi hledal zbraň šánhul jsi na kontejner na zbraně atd ... což u báglů bohužel není a uznávám, že časem to bude asi celkem nepřehledný hledat něco třeba v 50 stejných báglech. Nicméně třeba i toto je ve hře vyřešené.

v AO si ale mel zakladni batoh dost velky na to,a bys mel casto pouzivane veci hned nadosah. pokud chci mit slusnej sttorage v EQ2, tak treba jidlo musim mit v baglu, jinka by mi jidlo a piti zabralo dva sloty. jiste, muzu dat automaticky jidlo a piti, ale to mi v tuhle chvili, kdy na zacatku skudlim, jak muzu, nevyhovuje
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 07/12/2004 :  21:44:14  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
hele zkuste pouzivat Alt+I a mate po problemu :)

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/12/2004 :  22:00:27  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ja mluvim ciste o poctu slotu, tj pocet mist kam muzes dat batoh x pocet slotu v batohu (truhle, whatever). V tomhle smeru je AO vs EQII hrubym odhadem rozdil skoro o dva dekadicke rady, leda by v EQII existovaly containery se stovkami slotu. Proc je tomu tak? Pac v AO je v inventari radove 50 slotu (na bagly), a v bance radove 250 slotu (na bagly). Samozrejme ze za tyden hrani se to nezaplni, ale za dva roky uz jo.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 07/12/2004 :  22:33:15  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
o boze co se to tu resi za kraviny :) ano v AO ma hrac opravdu spoustu mista na kramy v EQII ne ... me spis sere ze to moc nezmakli se zonama napr s Nektulos Forrest ... ted prave Zone is temporarily unavailable. Please try again in few minutes. Jinak udesny lagy

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 07/12/2004 :  23:32:56  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Jinak udesny lagy

Ja na ne take slysim nadavat (obcas ze sluchatek o spolubojovniku :-). Ale abych rekl pravdu, tak jsem na zadne fatalni nenarazil. Obcas to cukne malicko v meste nez se naloadujou textury PCecek, ale tim mi to hasne.

Takze spis myslim, ze problem bude patrne v klientovi.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/12/2004 :  00:23:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Nevím proč, ale přestalo mě to úplně bavit. Holt pěkná grafika není vše, v Horizons byla menší parta, ale o to větší spolupráce. Někde se honit s grupou a plnit stupidní questy jako zabíjení nějakého slizu v počtu 50 mě fakt nebaví :-) nebo čekat než se jeden chcípák objevi. Dále, když už se najde grupa, tak je všude plno. Subscription jsem zrušil, snad mi to šmejdi nenaúčtujou. Tímto děkuji Kromusovi, Liokimu, Khandarovi za dobrou partu (i když pravda to honění levelu proto aby člověk držel krok s guildou mě poslední dobou sral). Ještě si to během dneška promyslím co bude dále. Čus a mějte se :-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/12/2004 :  00:38:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

o boze co se to tu resi za kraviny :) ano v AO ma hrac opravdu spoustu mista na kramy v EQII ne ... me spis sere ze to moc nezmakli se zonama napr s Nektulos Forrest ... ted prave Zone is temporarily unavailable. Please try again in few minutes. Jinak udesny lagy



jo lagy sem zazil uz taky, a kupodivu jen v nektulosu a fallen gate , coz jsou dve zony, ktere se neinstancuji

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 08/12/2004 :  06:38:36  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Nevím proč, ale přestalo mě to úplně bavit. Holt pěkná grafika není vše, v Horizons byla menší parta, ale o to větší spolupráce. Někde se honit s grupou a plnit stupidní questy jako zabíjení nějakého slizu v počtu 50 mě fakt nebaví :-) nebo čekat než se jeden chcípák objevi.

Myslim, ze ste asi plnili spatny questy. Ja sem rozmanitosti questu naopak prijemne prekvapen. Sice je tu hodne kill X questu, ale ty jsou spise soucasti pruzkumu dungeonu a alespon me nutej zmenit expovaci flek. Heritage a pripadne Hallmark questy jsou ty prave, honej te po hromade lokaci, jsou pomerne obtizny, povetsinou jeste neprozkoumany a s vybornou odmenou.

EDIT: Ted jsem si vsim, ze jsi lvl27. 25 se mi jevil jako zlomovej level, kdy ziskas pristup do EL a ZEKu , dost se tim zvetsi hraci plocha. Do 30 se otevrou 3-4 Heritage questy. Skoda, ze si odpadl prave ted.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)

Edited by - Berserk on 08/12/2004 06:42:38
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  08:27:42  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

quote:
Originally posted by spajdr

Nevím proč, ale přestalo mě to úplně bavit. Holt pěkná grafika není vše, v Horizons byla menší parta, ale o to větší spolupráce. Někde se honit s grupou a plnit stupidní questy jako zabíjení nějakého slizu v počtu 50 mě fakt nebaví :-) nebo čekat než se jeden chcípák objevi.

Ted jsem si vsim, ze jsi lvl27. 25 se mi jevil jako zlomovej level, kdy ziskas pristup do EL a ZEKu , dost se tim zvetsi hraci plocha. Do 30 se otevrou 3-4 Heritage questy. Skoda, ze si odpadl prave ted.


Je to o lidech..... Proto "nase grupa" prestala expit a explorovat a cekame az se na nas dotahnou nasi dalsi 2 spolubojovnici a pak to poradne rozjedem (az jim pomuzem s AQ )
Edit: nemuzu si pomoci, ale moznost ze si stopnes combat expu mi pripadne uber.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%

Edited by - Pedro on 08/12/2004 08:29:17
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/12/2004 :  08:49:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

quote:
Originally posted by spajdr

Nevím proč, ale přestalo mě to úplně bavit. Holt pěkná grafika není vše, v Horizons byla menší parta, ale o to větší spolupráce. Někde se honit s grupou a plnit stupidní questy jako zabíjení nějakého slizu v počtu 50 mě fakt nebaví :-) nebo čekat než se jeden chcípák objevi.

Myslim, ze ste asi plnili spatny questy. Ja sem rozmanitosti questu naopak prijemne prekvapen. Sice je tu hodne kill X questu, ale ty jsou spise soucasti pruzkumu dungeonu a alespon me nutej zmenit expovaci flek. Heritage a pripadne Hallmark questy jsou ty prave, honej te po hromade lokaci, jsou pomerne obtizny, povetsinou jeste neprozkoumany a s vybornou odmenou.

EDIT: Ted jsem si vsim, ze jsi lvl27. 25 se mi jevil jako zlomovej level, kdy ziskas pristup do EL a ZEKu , dost se tim zvetsi hraci plocha. Do 30 se otevrou 3-4 Heritage questy. Skoda, ze si odpadl prave ted.



Však EL jsem včera procházel, nejlepší jsou kopce na kraji ostrova kde jsou poblíž aggro halflings, ani je člověk nevidí a než se vzpamatuje, tak je někdo mrtvý :-) :-/ Mě právě to dlouhé běhání nebaví, navíc lokace typu SH, kde člověk běhá v tunelech, kde je omezený výhled mě štvalo taky, proč to neudělali větší? ale to je spíš prkotina, jenom se to ve mě hromadilo, to, co se mi nelíbí.
Stopnutí combat exp je sice zajímavá věc, ale vzhledem k tomu jak rychlost expování probíhá teď se dá skoro říct, že to vypnuté mám i tak
Prostě mě to přestalo bavit. V Horizons jsem měl jako healer více prostoru i kouzel, kde bylo fakt znát že jsou nějak vylepšené, že si člověk připadal potřebný, ale tady to je omezeno na 3 nebo 4 kouzla, později budou další, ale i tak je to slabé.
A další věci se mi nelíbí nebudu zmiňovat, je možné že ještě měsíc dám a pak na to prdím, už jsem si stejně objednal WOW.

Pedro : s těma lidma máš pravdu, ti v tom hráli taky podstatnou roli.

Edited by - spajdr on 08/12/2004 08:50:33
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/12/2004 :  08:57:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) tak nevim healer kterej si pripadal k nepotrebe ? tak na to si u nas khaot urcite stezovat nemuze :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:01:02  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) tak nevim healer kterej si pripadal k nepotrebe ? tak na to si u nas khaot urcite stezovat nemuze :D


Neser! Zase tak spatne netankuju...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:12:33  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Nevim jak clerik (a jeho odnoze), ale se defilerem se mi hraje fajn, rozhodne se nenudim (pokud nepobijime nejakeho zelene, protoze mi zakazali mlatit...asi abych nedelal vse ci co )
Jinak nase grupka zpomalila prave proto, ze neni dostatek kvalitnich hracu (a dohnat lvl na Arru a spol se nam fakt ted nechce...preskakovat questy?).
Jsme asi narocni
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:18:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Nevim jak clerik (a jeho odnoze), ale se defilerem se mi hraje fajn, rozhodne se nenudim (pokud nepobijime nejakeho zelene, protoze mi zakazali mlatit...asi abych nedelal vse ci co )
Jinak nase grupka zpomalila prave proto, ze neni dostatek kvalitnich hracu (a dohnat lvl na Arru a spol se nam fakt ted nechce...preskakovat questy?).
Jsme asi narocni



Je fakt, ze se ted snazim dohnat stred guildy (kolem lvl 25), je tam hodne lidi, takze by se dali vytvorit dve - tri pekne raid grupy. Nastesti z Bety vim, kde se da slusne expit a hlavne vydelat, takze to jde jak po masle. Na to ze jsem to pustil (z nedostatku casu) pouze 3x. Jenom doufam, ze mi nekdo helfne s AQ questem. Prece byste neodmitli hodneho inquisitora .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:25:50  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Nevim jak clerik (a jeho odnoze), ale se defilerem se mi hraje fajn, rozhodne se nenudim (pokud nepobijime nejakeho zelene, protoze mi zakazali mlatit...asi abych nedelal vse ci co )
Jinak nase grupka zpomalila prave proto, ze neni dostatek kvalitnich hracu (a dohnat lvl na Arru a spol se nam fakt ted nechce...preskakovat questy?).
Jsme asi narocni


Tak tak... myslim, ze neni kam spechat a pak si to teprve muzem vychutnat. Zacina se mi ten EQ libit cim dal vic jak clovek exploruje nove uzemi a plni questiky, ktere jsou s tim spojeny. Na druhou stranu je tahle hra delana pro grupu stabilne hrajicich hracu, kteri jsou uz sehrani a znaji sve i ostani chary v teamu a vi co ktery char dela.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:29:08  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Jenom doufam, ze mi nekdo helfne s AQ questem. Prece byste neodmitli hodneho inquisitora .


My ted cekame az dingnou Klattu a Kwah na 20 a pak jdeme (opet) na ten zasr... AQ .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:34:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Shemiramoth
Jenom doufam, ze mi nekdo helfne s AQ questem. Prece byste neodmitli hodneho inquisitora .


My ted cekame az dingnou Klattu a Kwah na 20 a pak jdeme (opet) na ten zasr... AQ .



JJ nerikam, ze AQ je nejakej odvaz, ale ty casti armoru jsou fakt uber a taky mam zavazek dopsani AQ do EQ2 quest fora, aby se ostatni mohli pripravit na to co je ceka.

Hmm, ze bych je rychle dohnal na 20citku a tak nejak se svezl s nimi. . Jsem tesne 15. To by se mozna dalo stihnout v rozumnem case.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/12/2004 09:35:28
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:55:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Armor questy je pěkná věc, ale dělá si ho každý = vypadá pak každý stejně, má to spousty hezkých + 50-100 na odolnost proti ohni, atd. Ale v praxi jsem prakticky na žádnou příšeru co by dávala nějaké magické zranění nenarazil. Většinou se tě každá snaží normálně ubít. Navíc když najdu feysteel sekeru, tak je jedna na chlup stejná jako ta druhá, proč tam není random statusy na nich? prostě ani radost z lootu nemám. Že by tam třeba něco přidalo na síle healování, to že z příšer padají kouzla, který prakticky NIKDY nejsou pro nikoho v grupě jsem si zvykl. Někdo by možná řekl, však o tom to je, money sink, musíš si to koupit, proč? To mám lítat za brokerech a furt po tom pátrat.

Edited by - spajdr on 08/12/2004 09:56:02
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 08/12/2004 :  09:56:02  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No s Klattuem a Kwahem jsme hrali,ale treba ja proste stabilni grupu hrat nemuzu. vcera jsem napriklad nebyl, protoze jaksi dceři rostou asi další zuby, takže od 4 odpoledne přes celou noc až do rána prořvala. Takže jsem večer ani nezapínal.
Nadruhou stranu i když potom hraju solo či ve dvou, tak mi vůbec nepřijde, že bych byl při solování nějak omezen. Dobře, asi solo na levelu 14 nedám ve WC dole orka na klíč, ale na to si tu grupu můžu najít případně tam dole už na 80 procent někdo bude.
A ËQ2 se mi také líbí. Questy mi vyhovujou (zatím snad mám splněny (nabrány) všechny, které šli, kromě 2 collactors z Ostrova)

A spajdr: Nevím, jak ti padali kouzla. Nám padalo skoro vždy něco pro někoho v grupě, někteří moby do mě masí kouzlama už na mojem levelu (například za klíčníkem ve WC je v druhé místnosti nějakej boss, ktere střídá heat a cold damage a minule nás slušně vysmahl)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:01:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mě jako sólo nepřijde v pořádku to, že mám na Levelu 27 zabít 200 želv Level 32, abych měl Level 28.

Khostri já byl ve spoustě grupách, ale spadlo mi něco pro mě jenom JEDNOU.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:01:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no nebo pri delani AQ v nektulosu tak bludicky kouzlej jako fakt dost :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:06:33  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Musím se přiznat, že jsem měl vždy hrozný odpor k levelům a např. v DAoC jsem neměl sílu dotáhnout ani jednu postavu na lvl 50.
Tady prostě děláme questy a ona o toho nějak expa leze.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:11:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mě jako sólo nepřijde v pořádku to, že mám na Levelu 27 zabít 200 želv Level 32, abych měl Level 28.

Khostri já byl ve spoustě grupách, ale spadlo mi něco pro mě jenom JEDNOU.



Jee, co zase resite. Za celou betu a v releasu mi nikdy nepadlo nic pro clerica a uz vubec ne pro inquisitora (adept I+ spells) a to ani v grupe. No a? Prece tady mame trady, aukce, sage povolani, ...nesednu si do kouta a nebudu brecet, jak mi nic nepadlo. Delam vse, abych to sehnal a sledovani chat okna nekdy bohate staci.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/12/2004 10:12:22
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:13:56  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Musím se přiznat, že jsem měl vždy hrozný odpor k levelům a např. v DAoC jsem neměl sílu dotáhnout ani jednu postavu na lvl 50.
Tady prostě děláme questy a ona o toho nějak expa leze.


Presne tak, delas questy a najednou zjistis, ze jsi dingnul. Prijde mi to, ze to jde zatim rychleji nez bych si pral, protoze pak mas uz v jinych zonach, ktere jsi neprozkoumal uz vse sede a tak nejak pak odpada motivace se tam vracet.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:15:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by spajdr

Mě jako sólo nepřijde v pořádku to, že mám na Levelu 27 zabít 200 želv Level 32, abych měl Level 28.

Khostri já byl ve spoustě grupách, ale spadlo mi něco pro mě jenom JEDNOU.



Jee, co zase resite. Za celou betu a v releasu mi nikdy nepadlo nic pro clerica a uz vubec ne pro inquisitora (adept I+ spells) a to ani v grupe. No a? Prece tady mame trady, aukce, sage povolani, ...nesednu si do kouta a nebudu brecet, jak mi nic nepadlo. Delam vse, abych to sehnal a sledovani chat okna nekdy bohate staci.



Ale to je jenom zdržování, padne mi kouzlo pro jinou classu, tak jí prodám a koupím svoje, vyjde mě to vlastně zadarmo, ale jde o to zdržování s tím tradováním. Sage povolání je teď pořád moc nízko, na to aby někdo udělal za rozumné peníze a pro level25+ kouzla.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:18:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Pedro:

Mas recht, to me taky mrzi ze se nestihnu podivat i jinam, ale asi to chce jinej pristup neco ve stylu, prijdu tam, jednou to prolezu, zabiju pokud mozno vsechny bossy a jdu jinam. Travit tam treba 5 hodin, uz se nevyplaci. Malokdo napriklad vi, ze pod Freeportem jsou minimalne tri patra -Thieves Way, Serpent Sewers (vse kolem 18, bossove myslim max lvl 21) a pak jeste jedny stoky (dal jsem se nedostal), kde normalni monstrum ma lvl 21+.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 08/12/2004 10:19:44
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:20:27  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth


Malokdo napriklad vi, ze pod Freeportem jsou minimalne tri patra -Thieves Way, Serpent Sewers (vse kolem 18, bossove myslim max lvl 21) a pak jeste jedny stoky (dal jsem se nedostal), kde normalni monstrum ma lvl 21+.


O tom vi vsichni 20+ co delaji AQ

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:22:23  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Shemiramoth


Malokdo napriklad vi, ze pod Freeportem jsou minimalne tri patra -Thieves Way, Serpent Sewers (vse kolem 18, bossove myslim max lvl 21) a pak jeste jedny stoky (dal jsem se nedostal), kde normalni monstrum ma lvl 21+.


O tom vi vsichni 20+ co delaji AQ



Aha no vidis ja byl pouze lvl 21 Inquisitor a druhej AQ je jeste v FG, jestli se nepletu. Haha, tak to jsi me dostal.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/12/2004 :  10:32:01  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Pedro:

Mas recht, to me taky mrzi ze se nestihnu podivat i jinam, ale asi to chce jinej pristup neco ve stylu, prijdu tam, jednou to prolezu, zabiju pokud mozno vsechny bossy a jdu jinam. Travit tam treba 5 hodin, uz se nevyplaci. Malokdo napriklad vi, ze pod Freeportem jsou minimalne tri patra -Thieves Way, Serpent Sewers (vse kolem 18, bossove myslim max lvl 21) a pak jeste jedny stoky (dal jsem se nedostal), kde normalni monstrum ma lvl 21+.



No, my to tedy vime. A dokonce vime, ze je tam instant zona pres access quest.

ALe nekteri si tu hru pletou s necim jinym a jedine, co sleduji je lvl. Cimz se, bohuzel, pripravuji o hru.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 08/12/2004 :  11:22:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
No, my to tedy vime. A dokonce vime, ze je tam instant zona pres access quest.

ALe nekteri si tu hru pletou s necim jinym a jedine, co sleduji je lvl. Cimz se, bohuzel, pripravuji o hru.

problem je v tom, ze spolu muzou groupovat jejn lidi na oibdobnym levelu s minimalnim rozptylem, coz moznosti bojove spoluprace dost zuzuje a lidi, co maji mene casu na rhani proste maji smulu, pokud by chtelid rzet krok s guldou...
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 08/12/2004 :  11:51:15  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Ale to je problem vsech her, kde je neco jako lvl. Neni to chyba EQ2, ten je tak staveny a jako vse na svete, ma to sve plusy, tak i minusy.
Absolutne nic to nemeni na faktu, ze nekteri se honi za levelem a nekoukaji okolo, cimz se pripravuji o hru.

EQ2 nikoho nenuti honit se za lvl. Je to jen a pouze o pristupu ke hre (zde bych odkazal na post s linkem na kresleny pribeh, ktery tu postoval Raiden, myslim)

Edited by - Khaot on 08/12/2004 11:52:39
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 08/12/2004 :  12:13:52  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
neni to problem vsech her zalozenyhc na levelu, v jinych hrahc je grupovani vyreseno lepe, mene restriktivne. ono kdyz nemuzes hrat s partou ldi, ktery znas, tak to neni nic moc a co tyden menit grupu, s ekterou huntis... to take neni ono. jedinou moznosti je asi skutecne velka guilda, kde je hromada lidi ruznyhc levelu, takova ale nikdy nebude ceska
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000