Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 29/11/2004 :  19:35:37  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
No a byl by dalsi. Uz strasne dlouho muzu delat kozeny veci,ale chybi mi na ne posledni vec a to - Threadbare cloth - Sem uz lvl.11 a porad to nikde nemam. Co to je zac a co na to potrebuju.Dik!
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 30/11/2004 :  08:23:01  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

No a byl by dalsi. Uz strasne dlouho muzu delat kozeny veci,ale chybi mi na ne posledni vec a to - Threadbare cloth - Sem uz lvl.11 a porad to nikde nemam. Co to je zac a co na to potrebuju.Dik!


Na http://eq2.ogaming.com/db/list/items_T1.php son nasiel k threadbare xy ze su to questovne veci ale cloth tam nieje, skus sa tam pozret.

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 30/11/2004 :  08:42:39  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

vazne ti to prijde casual gamer friendly?



Ano, vzhledem k tomu, ze to pochopila behem 5 minut i moje zena, ktera nikdy zadnou hru nehrala a je na materske dovolene uz 8 let .

Nejak nevidim, co je na tom extra sloziteho, clovek musi jen umet cist a uvazovat zakladni logikou. Vyresi to jednou a pak je v klidu.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/11/2004 :  09:21:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
8 let ? sakrys kolik to je deti ? :) to bys jich moh mit teoreticky az 8 jestli se nemylim mozna 9 :)

lastfm
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 30/11/2004 :  09:34:58  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

8 let ? sakrys kolik to je deti ? :) to bys jich moh mit teoreticky az 8 jestli se nemylim mozna 9 :)



Vole, jsou to 3 po necelych 3 letech. Myslim, ze to je 8 bo nejstarsi dceri je 6 a pul, takze zena asi zacina/jede osmy rok hehe

A ma to svoje vyhody, muze dobre forbesit. I kdyz se strida s 14 letou neteri. Ale jako duo jsou zatim nejvyssi jeweler na serveru


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ


Edited by - Jaris on 30/11/2004 09:40:52
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 30/11/2004 :  10:33:32  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Rashaverak

8 let ? sakrys kolik to je deti ? :) to bys jich moh mit teoreticky az 8 jestli se nemylim mozna 9 :)



Vole, jsou to 3 po necelych 3 letech. Myslim, ze to je 8 bo nejstarsi dceri je 6 a pul, takze zena asi zacina/jede osmy rok hehe

A ma to svoje vyhody, muze dobre forbesit. I kdyz se strida s 14 letou neteri. Ale jako duo jsou zatim nejvyssi jeweler na serveru



takze pouzivas svoji zenu jako takove makro ze? :) odejdes do prace a ona ti zatim doma expi :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 30/11/2004 :  10:45:08  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

takze pouzivas svoji zenu jako takove makro ze? :) odejdes do prace a ona ti zatim doma expi :)



No ona ma samozrejme svuj PC/account/char. My jsme si v domacnosti rovnoceni

A ono to je prave jinak. Samo hraje, kdyz jsem ja v praci, ale hlavne hraje i vecer a nenadava me, ze si hraju ja


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ


Edited by - Jaris on 30/11/2004 10:46:01
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 30/11/2004 :  10:57:34  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

No ona ma samozrejme svuj PC/account/char. My jsme si v domacnosti rovnoceni

A ono to je prave jinak. Samo hraje, kdyz jsem ja v praci, ale hlavne hraje i vecer a nenadava me, ze si hraju ja




to mas stesti na partnera .. o me si mlada mysli ze jsem magor porad cumet do compu :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/11/2004 :  11:07:35  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To je dlouhodobější vývoj. Měl jsi slyšet Jarise, když hrál EQ1 před několika lety, jak komentoval svojí tichou domácnost

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 30/11/2004 :  11:10:23  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jiste, vse je o diskuzi a o diplomacii. Dnes to moje zena hraje rada


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/11/2004 :  12:06:30  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Jiste, vse je o diskuzi a o diplomacii. Dnes to moje zena hraje rada




dulezite je pouzit ty spravne argumenty :D aby se dostavil spravny vysledek

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 30/11/2004 :  15:55:46  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Hmm a nechcete sa podeliť o svoje skúsenosti s prevychovávaním ženy a jej vzťahu k PC? Dostať ženu do postele to je maličkosť. Ale keď v nej chcem prebudiť lásku k online hrám, aby sme mali aj nejaké spoločné záujmy, vždy stroskotám a stroskotá na tom aj každý vzťah. A to som ochotný prepustiť jej tretí počítač a hrať len na dvoch.

Edited by - erdisk on 30/11/2004 15:56:39
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 30/11/2004 :  16:28:42  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

Hmm a nechcete sa podeliť o svoje skúsenosti s prevychovávaním ženy a jej vzťahu k PC? Dostať ženu do postele to je maličkosť. Ale keď v nej chcem prebudiť lásku k online hrám, aby sme mali aj nejaké spoločné záujmy, vždy stroskotám a stroskotá na tom aj každý vzťah. A to som ochotný prepustiť jej tretí počítač a hrať len na dvoch.


no, taky se pridam :) podelte se !!! moje pritelkyne teda toleruje moji uchylku uz 9 let, ale sama by si ke kompu hrat nesedla :P Poradte jak probudit sklon k pareni...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 30/11/2004 :  16:50:33  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Ja bych to ani nedoporucoval lamat pres koleno, nenavist a zloba ji burcuje z pohody a ona pak podava lepsi vykony (v kuchyni atp.) ve snaze menit mou predstavu o stravenem veceru.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/11/2004 :  16:50:54  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn


no, taky se pridam :) podelte se !!! moje pritelkyne teda toleruje moji uchylku uz 9 let, ale sama by si ke kompu hrat nesedla :P Poradte jak probudit sklon k pareni...



primontuj ji na zidli pred kompem vybrator, treba uz ji pak od kompu neodtrhnes

lastfm
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/11/2004 :  17:00:36  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No já zkusím vážně - mě se to teda nepovedlo, ale myslím si, že to má několik příčin:
1) moje žena neumí anglicky. To bych viděl jako podstatnou překážku. Něco jiného je, když někdo neumí cizí jazyk, ale sám o sobě má chuť a vůli se tím prokousat a něco jiného je, když bych chtěl někoho přesvědčit, že je něco super a on tomu nerozumí
2) čas - moje žena je neustále zaměstnaná a něco musí dělat. Ať už to je malej prcek, účetnictví, úklid, atp. Takže nemá čas si ani sednout na 10 min k televizi, natož zkoušet nějakou hru. To jí pak připadá jako ztráta času.
3)geny - co si budeme namlouvat - 99 procent chlapů taky nezajímá, jestli je na dveřních zárubních prach, jestli by se neměl koupit prckovi další svetřík a jestli ty botičky jsou akorát.

Co se týká tolerování PC jako zábavy - pokud má žena averzi, tak si myslím, že nejlepším řešením je postavit PC na úroveň normální zábavy, tzn. že místo 2x týdně do hospody budu 2x týdně večer hrát. A normálka si udělat a dohodnout den a termín. ono to tak nějak postupně zkonverguje to normálního hraní si myslím. Jinak se dá nasadit potom také to, že holt do té hospody půjdu. Většinou pak raději mávne rukou a řekne, ať si ty dva dny teda hraju, když jsem doma.

Také jsem to řešil, ale teď se to prozatím vyřešilo samo, jelikož chodí manželka spát s prckem po osmé a tím pádem já zapnu comp. A zas na oplátku ho nezapínám dřív (mimo dní, kdy například zapnu download nějakého anime z Bittorrentu). A zatím to jede. O víkendech ho přes den taky nezapínám.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/11/2004 :  17:15:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

No já zkusím vážně - mě se to teda nepovedlo, ale myslím si, že to má několik příčin:
1) moje žena neumí anglicky. To bych viděl jako podstatnou překážku. Něco jiného je, když někdo neumí cizí jazyk, ale sám o sobě má chuť a vůli se tím prokousat a něco jiného je, když bych chtěl někoho přesvědčit, že je něco super a on tomu nerozumí
2) čas - moje žena je neustále zaměstnaná a něco musí dělat. Ať už to je malej prcek, účetnictví, úklid, atp. Takže nemá čas si ani sednout na 10 min k televizi, natož zkoušet nějakou hru. To jí pak připadá jako ztráta času.
3)geny - co si budeme namlouvat - 99 procent chlapů taky nezajímá, jestli je na dveřních zárubních prach, jestli by se neměl koupit prckovi další svetřík a jestli ty botičky jsou akorát.

Co se týká tolerování PC jako zábavy - pokud má žena averzi, tak si myslím, že nejlepším řešením je postavit PC na úroveň normální zábavy, tzn. že místo 2x týdně do hospody budu 2x týdně večer hrát. A normálka si udělat a dohodnout den a termín. ono to tak nějak postupně zkonverguje to normálního hraní si myslím. Jinak se dá nasadit potom také to, že holt do té hospody půjdu. Většinou pak raději mávne rukou a řekne, ať si ty dva dny teda hraju, když jsem doma.

Také jsem to řešil, ale teď se to prozatím vyřešilo samo, jelikož chodí manželka spát s prckem po osmé a tím pádem já zapnu comp. A zas na oplátku ho nezapínám dřív (mimo dní, kdy například zapnu download nějakého anime z Bittorrentu). A zatím to jede. O víkendech ho přes den taky nezapínám.



Divný Khostri, Ty bydlíš u nás doma ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/11/2004 :  20:19:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jojo srovnani s nejakou jinou zabavou - televize hospoda atd proste funguje nejlip :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 30/11/2004 :  21:43:59  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jojo srovnani s nejakou jinou zabavou - televize hospoda atd proste funguje nejlip :)

presne.. pritelkyne taky nehraje, ale je rada, ze enchodim chlastat nebo za zenskejma, navic sem na mmorpg nalakal i dcerku, takze mame doma presilu :)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  01:14:47  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
konecne sem se dostal k aktivaci uctu a musim rict, ze je pekny, jak udelali patchovani, ze se nestahuje tolik dat, ale rychlsot downlaod serveru je fakt k placi, mit ctyrmegovej internet a tahat od ich rychlsoti 10kB je fakt smutny
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/12/2004 :  06:51:01  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

konecne sem se dostal k aktivaci uctu a musim rict, ze je pekny, jak udelali patchovani, ze se nestahuje tolik dat, ale rychlsot downlaod serveru je fakt k placi, mit ctyrmegovej internet a tahat od ich rychlsoti 10kB je fakt smutny

Ty jako budes nakonec po tech zaprisahlych konstatovanich ze jsi s eq2 skoncil, hrat?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 01/12/2004 :  07:27:19  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jojo srovnani s nejakou jinou zabavou - televize hospoda atd proste funguje nejlip :)



Tak tak. Stejne tak funguje i pokud nemate net na hrani doma. Je potreba zacit chodit jinam a casem sam dojde navrh na reseni, aby byl clovek doma.
Ale nesmi se zapominat na dulezitou vec. Zena neni sluzka a zena musi mit zabavu. Pokud se zena nudi, moc si nezahrajete (mluvim hlavne o tech, kteri nemaji deti ci "workoholicku")
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  07:49:34  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Kurik

konecne sem se dostal k aktivaci uctu a musim rict, ze je pekny, jak udelali patchovani, ze se nestahuje tolik dat, ale rychlsot downlaod serveru je fakt k placi, mit ctyrmegovej internet a tahat od ich rychlsoti 10kB je fakt smutny

Ty jako budes nakonec po tech zaprisahlych konstatovanich ze jsi s eq2 skoncil, hrat?


bohuzel musim, a ver mi, ze byhc svuj cas radeji travil v nejake jine hre, ale dostal jsem to na recenzi. A protoze nejsem az takova kurva, tak se donutim to hrat alespon ten mesic (SOE poskytlo casove neomezeny ucet), abych nepsal jen prvni dojmy, ale skutecne recenzi, i kdyz evidentne nebude nadsenecka.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/12/2004 :  08:33:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
bohuzel musim, a ver mi, ze byhc svuj cas radeji travil v nejake jine hre, ale dostal jsem to na recenzi.



No to je úžasný přístup


Noe

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  08:39:44  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
No to je úžasný přístup

A co bys cekal? ze recenze na tve oblibene hry budou psat pouze lide, kteri sdileji tve nazory? Tak to nefunguje. psani je prace jako kazda jina, akorat, jak rika terry pratchett, nemusis zvedat tezke veci.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  09:06:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Noe
No to je úžasný přístup

A co bys cekal? ze recenze na tve oblibene hry budou psat pouze lide, kteri sdileji tve nazory? Tak to nefunguje. psani je prace jako kazda jina, akorat, jak rika terry pratchett, nemusis zvedat tezke veci.





nekdy musis :) delat recenze na velkoformatovy tiskarny se taky musi :D

ne ja doufam, ze to zkusis objektivne posoudit, i kdyz je skoda, ze tu recenzi nenapise nekdo kdo alespon od zacatku neni rozhodnutej ze ta hra je spatna , protoze je od SOE a navic narocna na hardware

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  09:11:26  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
nekdy musis :) delat recenze na velkoformatovy tiskarny se taky musi :D

ne ja doufam, ze to zkusis objektivne posoudit, i kdyz je skoda, ze tu recenzi nenapise nekdo kdo alespon od zacatku neni rozhodnutej ze ta hra je spatna , protoze je od SOE a navic narocna na hardware


vis, ja proti SOE a HW narocnym hram tolik nemam, tpo by se mi nelibil treba HL2. Navic si zrovna ted uzivam recenzovani Jump to lightspeed ve star wars galaxies, takze tyhle argumenty o prepojatosti vuci soe jsou neopodstatnene. uz behem bet yjsem mel svuj nazor na EQ2 zalozeny na urcitych faktech. Je veci osobnich preferenci, jak ta fakta interpretovat, od toho je ale recenze subjektivni zanr. Kazdy ma nejak nastavene hodnoty, ktere od hry vyzaduje, to je prirozene. kdyby je meli vsichni stejne, nebudou existovat tisice her a stovky onlinovek, ale jen jedna.

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 01/12/2004 :  09:24:29  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jen posledni k tem zenam ...

Nesouhlasim s Khostrim. Ja jsem naopak nalakal zenu na rozvoj jeji osobnosti s tim, ze prave ve hre se nauci super anglicky, jako treba ja . Navic to uz ani tolik nekritizuji jeji a moji rodice, kterym rika, jak se uci anglicky


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/12/2004 :  10:08:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Jen posledni k tem zenam ...

Nesouhlasim s Khostrim. Ja jsem naopak nalakal zenu na rozvoj jeji osobnosti s tim, ze prave ve hre se nauci super anglicky, jako treba ja . Navic to uz ani tolik nekritizuji jeji a moji rodice, kterym rika, jak se uci anglicky




aha hmm takze na mufu mluvit zasadne anglicky rikas :)

lastfm
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/12/2004 :  11:08:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Noe
No to je úžasný přístup

A co bys cekal? ze recenze na tve oblibene hry budou psat pouze lide, kteri sdileji tve nazory? Tak to nefunguje. psani je prace jako kazda jina, akorat, jak rika terry pratchett, nemusis zvedat tezke veci.





Stejně jako u recenze na cokoliv jiného budu očekávat, že testy a recenze budou dělat lidé relativně nezaujatí a co nejvíce proffesionálové, kteří se nad zaujatost dokáží povznést. Což ty bohužel evidentně nejsi. Né lidé které recenze vyloženě otravuje tak, že se ani nezdráhají přiznat, že to na výsledku té recenze bude znát.

A upřímně mě tvůj přístup přímo "sere" (omlouvám se za toto slovo ale nenašel jsem slušné synonimum) protože jsou lidi co dají skoro 200kč měsíčně za časák třeba kvůli TVÉ recenzi a očekávají, že se dozví nezaujatý pohled profesionála na hru do které chtějí investovat i několik tisíc korun. Pochybuji, že ti tvůj vydavatel dovolí aby jsi je v recenzi upozornil s jakou nechutí jsi tu recenzi dělal, jak tě otravovala tahle práce a že to na recenzi je znát. Myslím že by jsi jako recenzent na hodinu zkončil a asi by to bylo dobře


Noe


Edited by - Noe on 01/12/2004 11:12:03
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  11:54:58  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
no, a me zase sere tvoje predpojatost. Odsuzujes neco, co jsi jeste nevidel. Vubec me neznas, ale s predstihem vis, ze sme neobjektivni... pro me je mnohem horsi napsat nadsenou recenzi ze dvou dnu hrani, kdy je clovek maximalne tak maximalne ohromenej grafikou a voiceoverama, nez pristupovat k vyhypovany hre skepticky.

ostatne, recenze bude pro bonusweb, takze se pak pod diskusi ve clanku muzes ze svych podezreni vybrecet a vysvetlit vsem ctenarum, jak se ten zaujatej recenzent strasne myli, a jak je EQ2 naprosto bezchybna hra, která uspokoji kazdeho vcetne triletych deti a stoletych starcu.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 01/12/2004 :  12:15:26  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
No ja chapu jak to Noe mysli.
Ty si jasne dopredu rekl, ze tva recenze "NEBUDE NADSENECKA".
Na otazku zda EQ2 hrat budes si napsal "BOHUZEL MUSIM, I KDYZ BYCH RADSI SVUJ VOLNY CAS TRAVIL JINDE".

Pokud tohle napises, dost tezko se da predpokladat, ze tva recenze bude objektivni a nezaujata.
Je jasne ze na druhou stranu recenze od cloveka do EQ2 zazraneho by taky nebyla objektivni. Proto se Noe zminuje o tom ze takovehle recenze by mel psat nekdo nezaujaty a neovlivneny, coz ty rozhodne nejjsi, vzhledem k tomu co si napsal a pises v tvych postech zde na foru.

A to ze to bude recenze pro BonusWeb, kde se pak da dolu cokoliv pripsat je dost spatna vymluva.

Ostatne, co si myslis, ze by se stalo, kdyby si tvoje posty v tohmle topiku precetli majitele a tvoji zadavatele na tuhle recenzi z BonusWebu.... porad myslis ze by si tu recenzi od nich dostal a dostal si za tohle tvoje "UTRPENI" u neceho co te nebavi zaplaceno?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  12:22:01  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
budes se divit, ale zrovna se o tom bvime s sefredaktorem BW a dobre se bavime.
Moje "nenadseni" je zalozeno na exaktni zkusenosti s tou hrou, ale kdybyhc ji chtel odrovnat, tak tu recenzi napisu hned a nevyclenim si na to mesic zivota. Za recenzi dostanu nejakych 600 korun, kdyz si to prectes na pocet hodin stravenych hranim, tak to neni zadna slava 10 korun na hodinu plus psani? fakt si myslis, ze by mi to zato stalo, kdybych byl tak kurevsky zaujatej?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  12:24:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

budes se divit, ale zrovna se o tom bvime s sefredaktorem BW a dobre se bavime.
Moje "nenadseni" je zalozeno na exaktni zkusenosti s tou hrou, ale kdybyhc ji chtel odrovnat, tak tu recenzi napisu hned a nevyclenim si na to mesic zivota. Za recenzi dostanu nejakych 600 korun, kdyz si to prectes na pocet hodin stravenych hranim, tak to neni zadna slava 10 korun na hodinu plus psani? fakt si myslis, ze by mi to zato stalo, kdybych byl tak kurevsky zaujatej?



zaklad je proste ten, ze nebudes nezaujatej , mas uz ted pred recenzi o hre nejakej nazor , a to jsi ji vlastne nikdy nevyzkousel - bo v bete si to fakt nezkusil , protoze do lvl 20 to neni plna verze hry :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/12/2004 12:24:53
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  12:26:34  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
sorry, ale ten zacatek hry se nezmenil, je to stejne jako v bete a pokud te hra nezaujme behem prvnich hodin, tak to imho neni dobra hra. proc by se mel hrac trapit 14dni aktivniho hrani, nez dostane level 20, aby se zacal bavit. To ti dava smysl? Mne fakt ne.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  12:34:24  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

sorry, ale ten zacatek hry se nezmenil, je to stejne jako v bete a pokud te hra nezaujme behem prvnich hodin, tak to imho neni dobra hra. proc by se mel hrac trapit 14dni aktivniho hrani, nez dostane level 20, aby se zacal bavit. To ti dava smysl? Mne fakt ne.



a to je prave to o cem mluvim ty rikas, ze to neni dobra hra, nezaujaty clovek by rekl , ze hra ze zacatku nabizi tyto moznosti , v pozdejsi fazi pribudou tyto naopak ubudou jine atd. a at si konkretni hrac sam rozhodne jestli to je dobra nebo spatna hra

btw level 20 jsem mel za 2 tydny velmi obcasneho hrani , v prumeru cca 2 hodiny denne :) ale to je jen o diskuzi co je mira aktivniho hrani

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:07:01  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
vis,a le tophle neni recenze, nebo je? ja si toho nevsiml, tohle je diskusni foruma nazory vyjadrene tady jsou soukrome, jiste, projevi se i v recenzi,a le tezko ybhc je tam uvadel jako jedine spravne.

nemluve o tom, ze dva tdny hrani, byt obcasneho, jak tomu rikas, proto, aby se clovek dostal k "zabave" nebo k zacatku hry, jak to oznacujes, jsou pro normalniho cloveka docela dlouho. pokud te hra enchytne hned od zacatku, je podle me neco spatne.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:08:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

budes se divit, ale zrovna se o tom bvime s sefredaktorem BW a dobre se bavime.




Tím hůř.

Ono to taky jde s úrovní BW od desíti k pěti, já osobně už ho nečtu vůbec.

Nuž a abych nebyl úplně "zlej", tak jak nemusím Kurikovi posty v různých fórech, protože něco tak mnohdy afektovaného se nevidí, jeho recenze a články čtu poměrně rád. (Tedy jsem četl, když ještě bonusweb měl místo v mém prohlížeči.)

Mimochodem, na Zive se obcas objeví články od Otakara Schona, to jsi taky Ty ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:13:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

vis,a le tophle neni recenze, nebo je? ja si toho nevsiml, tohle je diskusni foruma nazory vyjadrene tady jsou soukrome, jiste, projevi se i v recenzi,a le tezko ybhc je tam uvadel jako jedine spravne.

nemluve o tom, ze dva tdny hrani, byt obcasneho, jak tomu rikas, proto, aby se clovek dostal k "zabave" nebo k zacatku hry, jak to oznacujes, jsou pro normalniho cloveka docela dlouho. pokud te hra enchytne hned od zacatku, je podle me neco spatne.



je to proste jina hra potom,otevira se temer nova dimenze - nerikam ze je vic nebo min zabavna, to si neodvazim soudit, ale proste se otevrou mnohem sirsi moznosti zaberu


a tak rikam, ze nejde napsat dobrou recenzi pokud to clovek nezkusi , nebo da, ale pak to musi byt fakt profesional, ktery se na hru podiva jen zbezne aby vedel o cem mluvi a recenzi napise na zaklade informaci z mnoha zdroju

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/12/2004 13:14:59
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:22:15  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Co ta hra nabizi, jak funguje hodne veci ve hre se da bez problemu zjistit za 14 dnu. To ze recenzent neni z tech kdo finalne budou hrat hru podle me neni na zavadu.

Za clankem je vec zvana forum, kde muze kazdy komu se bude zdat ze recenze neni objektivni vyjadrit svuj nazor.

Ja jen doufam, ze bude v recenzi zmineno ze existuji dve, zcela rovnocene gildy za dobrou i spatnou stranu a ze si hraci maji moznost vybrat. Nejlepe vcetne jmen gild i serveru.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 01/12/2004 13:23:34
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:27:38  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
Attronach: ceske guildy mozna zminim,a le z zadnous enespojim, na runeye sem se nedostal, hraju na jinym serveru a asi je to lepsi, nikdo me nebude prudit :) urcite se ale zminim o imperiu

pertha: proc myslis, ze ctu fora, a nejen ceske?

gabriel: computer press je muj zamestnavatel, hry pro elvel a BW pisu ve volnem case "navic", takovy melouchy.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  13:28:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach






forum za clankem pro vyjadreni nazoru je krasna vec, ale omlouvat tim pripadnou tendencnost recenze nelze, protoze z vlastni zkusennosti vim, ze z lidi co si ctou clanek cte forum pod nim ani ne 5procent lidi- a jsou to prave vetsinou ti kterym se uz neco na clanku nezda, a proto tam jdou :) kdezto ti co si clanek ctou kvuli informaci o tom co hra prinasi tuto informaci rozhodne nebudou hledat ve foru pod nim

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:17:51  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Ja jen doufam, ze bude v recenzi zmineno ze existuji dve, zcela rovnocene gildy za dobrou i spatnou stranu....


No kdyz uz sem se dozvedel, ze vlastne BW je sracka a nikdo kompetentni to vlastne necte, tak se mi trosku ulevilo. Napis si tam co chces, a hlavne si nekaz zivot dyl nez je nutne Kuriku.

No a kdyz se tu zacalo tak pekne rozjizdet, zajimalo by me Atronachu, kde si prisel ze jsou nejaky dve cesky rovnoceny guildy???
MdK na evil strane je jednoznacne vetsi, levelove zajimavejsi, ma vic veci co muze nabidnout a ta druha za chudaky good "Ritiri Lva" jsou pro me bezcena guilda, neschopna komunikovat a jakakoliv budouci spoluprace je diky par lidem nemozna, a tudis me naprosto nezajima... takze kde mas tu "ROVNOCENOST"?

P.S. Vyjimky se najdou i u "Ritiru", ze Khane?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:33:27  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
protoze z vlastni zkusennosti vim, ze z lidi co si ctou clanek cte forum pod nim ani ne 5procent lidi
Neber to jako napadani nebo pokus o flame ci co, ale co te vede k tomu ze tvuj 'nazor' je zaroven i 'faktem'? Ja kuprikladu znam dost lidi kteri naopak ctou clanek a automaticky i diskuzi a to nejen na BW. Ale ze bych se odvazil to prezentovat jako pravidlo..no to ti nevim ..


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:35:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Pertha
protoze z vlastni zkusennosti vim, ze z lidi co si ctou clanek cte forum pod nim ani ne 5procent lidi
Neber to jako napadani nebo pokus o flame ci co, ale co te vede k tomu ze tvuj 'nazor' je zaroven i 'faktem'? Ja kuprikladu znam dost lidi kteri naopak ctou clanek a automaticky i diskuzi a to nejen na BW. Ale ze bych se odvazil to prezentovat jako pravidlo..no to ti nevim ..





podle statistik do kterych se muzu kouknout , treba konkretne pro zive

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:35:25  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
kuzmik - fakt bys mohl zkusit byt min osobni, komu si myslis, ze timhle prospivas? mozna svemu egu, to jiste.

attro - diskuse cte vazne mensina lidi a prispivaji do nich hlavne "extremisti" to je fakt
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:35:54  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
No a kdyz se tu zacalo tak pekne rozjizdet, zajimalo by me Atronachu, kde si prisel ze jsou nejaky dve cesky rovnoceny guildy???
MdK na evil strane je jednoznacne vetsi, levelove zajimavejsi, ma vic veci co muze nabidnout a ta druha za chudaky good "Ritiri Lva" jsou pro me bezcena guilda, neschopna komunikovat a jakakoliv budouci spoluprace je diky par lidem nemozna, a tudis me naprosto nezajima... takze kde mas tu "ROVNOCENOST"?
P.S. Vyjimky se najdou i u "Ritiru", ze Khane?

No RL urcite maji co nabidnout lidem, kteri maji zajem spolupracovat s mene arogantnima lidma nez jsi ty, myslim ze to je jednoznacne plus. Tenhle tvuj post vyda za 1000 propagacnich letaku, zprav a podobne. DIKY za nej!


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:42:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Kuzmik
No a kdyz se tu zacalo tak pekne rozjizdet, zajimalo by me Atronachu, kde si prisel ze jsou nejaky dve cesky rovnoceny guildy???
MdK na evil strane je jednoznacne vetsi, levelove zajimavejsi, ma vic veci co muze nabidnout a ta druha za chudaky good "Ritiri Lva" jsou pro me bezcena guilda, neschopna komunikovat a jakakoliv budouci spoluprace je diky par lidem nemozna, a tudis me naprosto nezajima... takze kde mas tu "ROVNOCENOST"?
P.S. Vyjimky se najdou i u "Ritiru", ze Khane?

No RL urcite maji co nabidnout lidem, kteri maji zajem spolupracovat s mene arogantnima lidma nez jsi ty, myslim ze to je jednoznacne plus. Tenhle tvuj post vyda za 1000 propagacnich letaku, zprav a podobne. DIKY za nej!





pak se dotycnej koukne na tvoje posty v napr topicu co se mi nelibi a razem zjisti ze to neni tak zly :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 01/12/2004 :  14:48:41  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
vy tu vubec mate veselo, na tech extremistech v diskusich neco bude :-D
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 01/12/2004 :  15:13:37  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

vy tu vubec mate veselo, na tech extremistech v diskusich neco bude :-D
JJ, je tu hodne lidi co jak vidi post odeme musi se do nej navazet at pisu o cemkoliv, i kdyz mam pravdu i kdyz se snazim poradit. Proste uz se bavit normalne neumi, nebo je naopak bavi kdyz muzou rejt do druhejch. A jsem snadnej cil, protoze nejsem splachovaci.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,95 seconds. on eygor Snitz Forums 2000