Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/11/2004 :  13:31:14  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Spajdr:

Jo musel, faxoval jsem jim vsechny udaje a pak jsem platil jak mourovatej. Jeste ze zrusili platbu za obaly - novela zakona (protoze to byl super opruz )

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/11/2004 13:33:31
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  13:32:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by spajdr



Jaké problémy a jak si je vyřešil? já si z cdrom bral něco 4x ale klasicky airmail a žádné problémy jsem neměl, proč zasrané DHL kde platíš daleko více má s tímhle problémy? lamy jedny. Mají si to clo zaplatit sami, když to poštovné stojí tolik.



tim myslim zdrzeni na celnici doplatky cla dorucovani dokladu na celnici o me, nasledne o zaplaceni cla atd.
a nevim jestli jsem mel proste smulu, ale stavalo se to i u normalni airmail , nejen dhl
u dhl byla ta vyhoda, ze to vyrizovani s celnici bylo jednodussi bo toho vetsinu udelaj oni a vedi s kym konkretne a jak jednat



K nám tu DHL jezdí normálně denně, mám to na firmu, takže možná se tomu papírování vyhnu, doufám. Takže si tam teda musel posílat kopii dokladu?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  13:33:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jo musel, faxoval jsem jim vsechny udaje a pak jsem platil jak mourovatej. Jeste ze zrusili platbu za obaly - novela zakona (protoze to byl super opruz )



Kolik si doplácel?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/11/2004 :  13:35:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Spajdr:

Jo to ti nepovim. Je to nekolik mesicu. Netyka se to EQ2, objednaval jsem jiny veci z US. Na hry, jejich clo a max. castku jsem se ptal dodatecne celnika, kdyz mi volali, kvuli obsahu baliku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 10/11/2004 :  13:52:32  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Já mám ten samej problém s UPS. Objednal jsem si hru od Sony, kde se zaúčtovávali i polatky. Daň atd, a včera mi prišel fax, jenže to se týká firmy, takže sem tam zavolal a oni mi řekli at to vyplnim a stejně jim to pošlu-úředníci!!!:-((( a proclim si to sám protože, proč se snima hádat. Zejtra bych to snad už měl mít doma. Přitom to mam na Ruzyni od 11h odbavený a maj to ve skladu. Tak nevim proč to za těch 46 doláčů už nemam doma co chtěli za poštovný. Hrůza. Ale ten samej problém sem měl i kdy si když jsem objednával EQ1.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:04:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by spajdr



Jaké problémy a jak si je vyřešil? já si z cdrom bral něco 4x ale klasicky airmail a žádné problémy jsem neměl, proč zasrané DHL kde platíš daleko více má s tímhle problémy? lamy jedny. Mají si to clo zaplatit sami, když to poštovné stojí tolik.



tim myslim zdrzeni na celnici doplatky cla dorucovani dokladu na celnici o me, nasledne o zaplaceni cla atd.
a nevim jestli jsem mel proste smulu, ale stavalo se to i u normalni airmail , nejen dhl
u dhl byla ta vyhoda, ze to vyrizovani s celnici bylo jednodussi bo toho vetsinu udelaj oni a vedi s kym konkretne a jak jednat



K nám tu DHL jezdí normálně denně, mám to na firmu, takže možná se tomu papírování vyhnu, doufám. Takže si tam teda musel posílat kopii dokladu?



jo nejdriv kopie my obcanky, s prohlasenim, ze to nemam na prodej
pak pro zmenu vypocitali nakej doplatek cla a tak este doklad o zaplaceni :) proste magorina, este, ze sem nezapomel uz zachazet s faxem

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:19:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ach bože, ještě že mám aspoň rozjetý beta klient. Tak hlavně aby jasně řekli co tam je vše třeba napsat. Mělo by se dát na všechny fóra že přes DHL nic nebrat jako sticky
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:20:28  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
ja mel nej skusenost s UPS... Zavolala vzdy nejaka holka a rekla ze zasilka je nutna proclit a ze uz na to maj postup, kerym to vyridej bezeme, jen je potreba si pripravit prachy pri prevzeti za clo. Normalne pak prijel vzdy manik a ja mu jen vysolil 3x podpis, opsal si cislo obcanky do jiz vyplneneho formulare z celnice (asi jim to davaly na dobry slovo) a prasule (clo + si uctovaly asi 150,- za praci s celni spravou), dostal gejmu a sel parit :) pravda ze to je tak 2 roky spatky, protoze posledni dobou to chodilo bez procleni airmailem...

jinak co bych za to dal bejt to na celnici...
status: Everquest 2 (DVD Rom) Pre-Ordered Est 10/11/2004

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 10/11/2004 14:22:47
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:25:52  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
kurna uz zacinam s deprese hrat Doom 3 a Rome total war :p voboji dost podivny Doom 3 je jen vo lekani a Rome je zase divne udelanej... GRRRR JA CHCI EQ II !!!

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:27:17  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
Tak uz sem to s tema kretenama vyridil...

Dostali vsechny dokumenty co chteli i kopii obcanky...
Kolik budu doplacet mi nebyly schopni rict, ze mam zavolat zitra.
Doruceni se dnes uz nedockam ale rekli mi ze s nejvetsi pravdepodobnosti zitra ano.

timto koncim s DHL

so...
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:27:54  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
DHL s tim tezko neco udela. Vy jste zaplatily DHL 50 dolacu za to, ze to sem dopravi, nechapu proc si myslite ze by v tom melo byt zahrnuty i clo. To bych si moh koupit zlaty hodinky za 3000 dolacu nechat si je poslat DHL za 50 a trvdit ze by jim tech 50 melo stacit i na clo.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:31:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

DHL s tim tezko neco udela. Vy jste zaplatily DHL 50 dolacu za to, ze to sem dopravi, nechapu proc si myslite ze by v tom melo byt zahrnuty i clo. To bych si moh koupit zlaty hodinky za 3000 dolacu nechat si je poslat DHL za 50 a trvdit ze by jim tech 50 melo stacit i na clo.



aspoň by ty lamy to mohli vyřídit tak jako to psal Marwyn s UPC .. 3x podepsat, na místě vypsat info i občance, zaplatit a jdete do řiti
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:34:37  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
To imho záleží hlavně na celníkách, ne na UPC.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:41:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Moje zkusenost s DHL PRED VSTUPEM DO EU byla jen ta nejlepsi.
Z cdromshopu to privezli az ke me a nic jsem neplatil.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 10/11/2004 14:42:17
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:41:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

kurna uz zacinam s deprese hrat Doom 3 a Rome total war :p voboji dost podivny Doom 3 je jen vo lekani a Rome je zase divne udelanej... GRRRR JA CHCI EQ II !!!



Offtopic - zahrej si misto Rome Knights of Honor. Mne to dojde az pristi tyden, takze uz nic nepisu o mem doruceni EQII .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/11/2004 14:42:18
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 10/11/2004 :  14:50:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak to Alan přehnal volal jsem na DHL, nic mi fakt zatím neposlal ale peníze si už z účtu strhnul.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:00:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jak dopadl Jaris, taky musel dělat to samé co Al-Khandie?
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:07:08  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Jaris mi teď volal, že je na DHL a prej to dostane za 30 minut.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:08:30  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Jaris momentalne vypruzuje osobne v Ruzyni. Prej mu to daj za 30minut. Freeport se muze dnes tesit na 6 novych obcanu

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)

Edited by - Berserk on 10/11/2004 15:08:53
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:10:52  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Jaris mi teď volal, že je na DHL a prej to dostane za 30 minut.


grats...
njn mi mimoprazsti muzem tak akorad na ne nadavat ale osobne je popohnat ne e

so...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:11:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Jaris momentalne vypruzuje osobne v Ruzyni. Prej mu to daj za 30minut. Freeport se muze dnes tesit na 6 novych obcanu



Koukám že DHL je evil stejně jako vy
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:36:50  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
No jo, proto to maj tak rychle


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/11/2004 :  15:42:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Jaris momentalne vypruzuje osobne v Ruzyni. Prej mu to daj za 30minut. Freeport se muze dnes tesit na 6 novych obcanu



od 18.30 na 7 :)

lastfm
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:07:38  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
no já osobně to s UPS nechápu. Když jsem to objednával od Sony, tak tam měli, že platim 17,5 % daň,clo atd. takže nevim kde sou ty chyby.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:11:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Moje zkušenosti s DHL jsou jen ty nejhorší, proto již drahnou dobu jen airmail a bez problémů. Zejména jejich opruz se clem nad 1500 Kč. Zajímavé, že když totéž šlo airmailem tak se clo neplatilo.


Nenenene, přes DHL ani svoji tchyni, to bych ji prostě neudělal.
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:17:59  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Byl jsem ted tejden bez netu, nechce se mi hledat informace ktery potrebuju po tech X novejch strankach. Zajimalo by me jaky bankovni ucet pro platbu pouzivate? eBanka? Na jakem serveru hraji (budou hrat) lide z "betove" MDK.? Dik za odpoved

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:19:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
sporku a visu

runnyeye

lastfm
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:22:37  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
ebanka InternetCard
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:33:04  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
RB

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:53:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak další den EQII a další patch .. přesněji patchlo to akorát hlavní .exe
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/11/2004 :  16:57:36  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Nenenene, přes DHL ani svoji tchyni, to bych ji prostě neudělal.

Zase na druhou stranu, kdybys nezaplatil clo...by ti ji nedodali


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2004 :  17:04:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Gabriel
Nenenene, přes DHL ani svoji tchyni, to bych ji prostě neudělal.

Zase na druhou stranu, kdybys nezaplatil clo...by ti ji nedodali





No ona zase tak špatná není :)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 10/11/2004 :  17:11:52  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Gabriel
Nenenene, přes DHL ani svoji tchyni, to bych ji prostě neudělal.

Zase na druhou stranu, kdybys nezaplatil clo...by ti ji nedodali





No ona zase tak špatná není :)


neverim

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2004 :  17:16:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No prostě DHLkem bych ji fakt neposlal :)
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 10/11/2004 :  17:35:31  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Pred par mesici se me jedna hra od Alana posilana Airmailem ztratila
Pisu to tu jeste jednou nikdo pred tim neodpovedel neznate stranku na hledani zasilky podle na Airmailu
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 10/11/2004 :  17:44:41  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
Tak ja to uz mam doma.Ak by som si to sam dneska nevybehal tak mi to dorucia az zajtra.Dnes rano mi volali z DHL ze je to uz v Bratislave,ale cena zasielky je nad 20 euro takzeto musia preclit.K tomu ale potrebuju aby som ich splnomocnil k colnemu konaniu.Musel som im faxnut kopiu obcanaku a podpisane splnomocnenie.Preclene to bolo az o 16.00 takze mi volali ze ak to chcem hned mam si pre to prist sam. Tak ma to nasr... a sadol som do auta a isiel po krabicu.Doplacal som 300 sk.

Ale stoji to za to je to pekne zabalene

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/11/2004 :  18:49:08  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Pred par mesici se me jedna hra od Alana posilana Airmailem ztratila
Pisu to tu jeste jednou nikdo pred tim neodpovedel neznate stranku na hledani zasilky podle na Airmailu



covece hledal jsem a nikde nemuzu najit ani pres google ale urcite neco takoveho existovalo

lastfm
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 10/11/2004 :  18:55:07  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Ja to kdysi videl na foru SWG tusim ale nedokazu to najit
Go to Top of Page

Ahmed
Starting Member

84 Posts

Posted - 10/11/2004 :  19:24:13  Show Profile  Send Ahmed an ICQ Message Send Ahmed a Private Message  Reply with Quote
Traking se nechal sledovat primo na strankach kanadske posty. Ale ted bohuzel baliky nemaji tracking number takze se necha sledovat prd (plati pro air mail zasilky z cdromshopu)

Zlatovous <MdK> Mordred DAoC

Edited by - Ahmed on 10/11/2004 19:24:49
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 10/11/2004 :  19:28:56  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Popbob

Tak ja to uz mam doma.Ak by som si to sam dneska nevybehal tak mi to dorucia az zajtra.Dnes rano mi volali z DHL ze je to uz v Bratislave,ale cena zasielky je nad 20 euro takzeto musia preclit.K tomu ale potrebuju aby som ich splnomocnil k colnemu konaniu.Musel som im faxnut kopiu obcanaku a podpisane splnomocnenie.Preclene to bolo az o 16.00 takze mi volali ze ak to chcem hned mam si pre to prist sam. Tak ma to nasr... a sadol som do auta a isiel po krabicu.Doplacal som 300 sk.

Ale stoji to za to je to pekne zabalene



Zlaty Slovensko ja dak za clo lidovku 794,-

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 10/11/2004 :  19:39:10  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Popbob

Tak ja to uz mam doma.Ak by som si to sam dneska nevybehal tak mi to dorucia az zajtra.Dnes rano mi volali z DHL ze je to uz v Bratislave,ale cena zasielky je nad 20 euro takzeto musia preclit.K tomu ale potrebuju aby som ich splnomocnil k colnemu konaniu.Musel som im faxnut kopiu obcanaku a podpisane splnomocnenie.Preclene to bolo az o 16.00 takze mi volali ze ak to chcem hned mam si pre to prist sam. Tak ma to nasr... a sadol som do auta a isiel po krabicu.Doplacal som 300 sk.

Ale stoji to za to je to pekne zabalene



Zlaty Slovensko ja dak za clo lidovku 794,-


sakra to je nejak desne moc ... Holt jina doba, ja si pamatuju nevetsi clo za dve gamesy najednou neco tesne prez 500 jestly to takhle pude dal, tak cekam az se gamesa dostane k nam, nebo budu rikat znamejm az nekam pojedou...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2004 :  20:50:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nj :) postovny clo, proste z cdromshopu ta hra vyjde pomalu na dvojnasobek ceny :) a este ta otrava s behanim na celnici
jen doufam, ze me to z te anglie konecne vyexpeduji


Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 10/11/2004 :  20:58:46  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Ja sem z cdromshopu objednal uz X her a nikdy jsem zadny clo neplatil ani jsem nemel problemy s celnici(obj.pres DHL-ko)


quote:
Originally posted by Pertha

nj :) postovny clo, proste z cdromshopu ta hra vyjde pomalu na dvojnasobek ceny :) a este ta otrava s behanim na celnici
jen doufam, ze me to z te anglie konecne vyexpeduji



Go to Top of Page

srato
Starting Member

28 Posts

Posted - 10/11/2004 :  21:44:32  Show Profile  Send srato an ICQ Message Send srato a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nj :) postovny clo, proste z cdromshopu ta hra vyjde pomalu na dvojnasobek ceny :) a este ta otrava s behanim na celnici
jen doufam, ze me to z te anglie konecne vyexpeduji




ty to mas taky z www.gameplay.co.uk ? Pokud ano uz odtamtud neco mas? A zkusenosti?

AMD A64 3200, GF 6800GT, 1.5 GB RAM
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2004 :  21:48:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
zkusmo jsem odtamtud objednal pred cca 3ma tejdnama sims2 a mel sem to 3ti den

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 10/11/2004 :  22:08:38  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nj :) postovny clo, proste z cdromshopu ta hra vyjde pomalu na dvojnasobek ceny :) a este ta otrava s behanim na celnici
jen doufam, ze me to z te anglie konecne vyexpeduji





Jak je to s tim clem ? Plati se neco nebo ne...Ja myslel ze to zaplatim v cdromshopu a uz se o nic nemusim starat
Nebo to je nad urcitou vahu nebo cenu baliku ?
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2004 :  22:25:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
clo musis platit od urcite ceny, nejsu si ted jistej kolik, ale myslim 30 ojro

profesionalni dorucovaci sluzby , to davaj na celnici automaticky,
standardni postou to nekdy projde , teda posledni dobou cim dal min pokud neni balik primo oznacenej jako darek apod.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 10/11/2004 :  22:44:38  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

clo musis platit od urcite ceny, nejsu si ted jistej kolik, ale myslim 30 ojro

profesionalni dorucovaci sluzby , to davaj na celnici automaticky,
standardni postou to nekdy projde , teda posledni dobou cim dal min pokud neni balik primo oznacenej jako darek apod.



Ja ze si objednal uz par her,vsechno DHL a nikdy problem nebyl...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/11/2004 :  22:58:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nj to nevim proc, ale bud rad, ses zrejme jedinej z tohodle fora

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 11/11/2004 :  00:17:34  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nj :) postovny clo, proste z cdromshopu ta hra vyjde pomalu na dvojnasobek ceny :) a este ta otrava s behanim na celnici
jen doufam, ze me to z te anglie konecne vyexpeduji




muhe he, koukam ze ses na tom stejne :p sleduju jak ostriz, ale 10.11. je za nama a porad nic...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,86 seconds. on eygor Snitz Forums 2000