Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 48

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 25/01/2013 :  15:40:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
RMAH má své pro a proti.

Aby to bylo pro mě ideální, představoval bych si Diablo III bez aukce, s lobby, trade serverama a tak. A o něco s větším dropem. Taky bych nechtěl platit měsíční poplatky a chci, aby často vydávali patche.

Jak z týhle utopie? Aukce je nutné zlo a musim se přiznat, že jen 2x mi padlo něco, co bylo progresem pro můj char a to jen itemy v hodnotě 10mil., tzn. pořád úroveň průměrné inferno postavy. Takže aukci využívám... Nebo využíval jsem, když jsem hrál.

Souhlasim s Rahmanem ohledně bidu. Už jse tam takhle prodělal pár miliońů, že někomu vyšel konec aukce na nepopulární hodinu a odbidoval si to za hubičku - jistě že má chyba, ale takhle předvídat v jakou hodinu si udělat aukci..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 25/01/2013 :  15:43:49  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
A v dnešní době bych nechtěl expit Barbara na 5 způsobů, abych si pak vyzkoušel, co jak vlastně funguje a co že asi bude do neexistujícího PvP dobré..

Ne toto fakt ne - model skillů šel s dobou a myslím si, že funguje opravdu skvěle. Souhlasím s nedostatkem variability, málo typů gameplaye. Chybí ve hře runový systém, itemy o více socketech (JEWELY, ne gemy). Chybí velmi unikátní a ojedinělé ability, staty itemů, které právě třeba dělala runová slova.

REVOLUTION

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/01/2013 :  18:12:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Mně přijde, že už teď tu hru neuvěřitelně posunuli. Jde to hrát v partě a je to vcelku zábava. My když jedem pohodovým tempem, tak padne tak jedna legendárka za 1,5 hodiny a to už jde.

Jinak dle mého jak by mohli tu hru teď hodně zvednout je jak už tu někdo podotknul nekonečný dungeon, kdy každé patro bude těžší a s lepším dropem (Jako v Torchlight 1). S tím, že by se nescaloval podle počtu hráčů ve hře (tudíž by bylo nejlepší hrát v plné partě), byly tam nejlepší dropy, progress by se neukládal a nešlo by se tam portnout (tudíž pokud chcípne celá parta, tak odznova)

Farmilo by se v náhodně generovaných lokacích a byla by to i nějaká challenge.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 25/01/2013 18:13:58
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/01/2013 :  18:24:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

me prijde, ze vy by jste radsi "akcni wowko" (rahman+kar-chee), ale pro me nebylo cilem hrat "akcni wowko"... ja jsem chtel hrat diablo akcni rpg na odpocinuti vecer... a to mi diablo nebylo schopne dat

Věř mi, že nechci "akční wowko" :) Diablo 2 jsem hrál 6 let na battle.netu v podstatě denně. Mazal jsem postavy na lvlu 70 protože jsem dal pár statů (statů, ne skillů) jinam. A víš jak se to dělalo? Takzvaným protahováním, kdy tě protáhli do nějaké lokace na hell a tam jsi stál před bránou a skákaly ti expy. A to trvalo celý den. Tohle prostě není zábava a systém v D3 je dle mého názoru jednoznačný pokrok.

Jinak hraješ ještě? Teď je to vážně o hodně jiná hra než měsíc po launchi.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/01/2013 :  22:28:57  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by celdric

me prijde, ze vy by jste radsi "akcni wowko" (rahman+kar-chee), ale pro me nebylo cilem hrat "akcni wowko"... ja jsem chtel hrat diablo akcni rpg na odpocinuti vecer... a to mi diablo nebylo schopne dat

Věř mi, že nechci "akční wowko" :) Diablo 2 jsem hrál 6 let na battle.netu v podstatě denně. Mazal jsem postavy na lvlu 70 protože jsem dal pár statů (statů, ne skillů) jinam. A víš jak se to dělalo? Takzvaným protahováním, kdy tě protáhli do nějaké lokace na hell a tam jsi stál před bránou a skákaly ti expy. A to trvalo celý den. Tohle prostě není zábava a systém v D3 je dle mého názoru jednoznačný pokrok.

Jinak hraješ ještě? Teď je to vážně o hodně jiná hra než měsíc po launchi.

vubec... kamos me dotah k torchlightu kdyz byl v sales za 10 ojro hraju to... a bavi me to vic nez diablo 3...

samozrejme nemuzu komentovat soucasny stav, ale to asi nebyla pointa meho puvodniho prispevku.

na skill systemu se zjevne neshodneme :-) ale to asi ani z principu neni mozne, kdyz je to muj nazor na to jak ma byt level system udelany.
ja za sebou MP scenu v DII nemam prozitou, takze tyhle protahovaci triky jdou mimo me...

no mmo
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/01/2013 :  10:42:16  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth
Zkusim trochu vysvetlit: kazdy char potrebuje defakto jen main stat/vit / all res/crit/crit dmg a attack speed - to je presne 6 statu, ktere se muzou narollovat na rare itemech. Kdyz rare item neco z toho nema, tak je to defakto spatny item.
Kazdy char potrebuje uplne ty stejne staty. Uplne ty stejne veci. Chybi jakakoliv variabilita. Totez se deje u zbrani - musis mit dmg, %dmg, crit dmg, diru, LS, attackspeed / popripade main stat - pokud zbran nema diru tak je hned nahovno, je jedno na dalsich modech.

V D2 tech statu bylo podstatne vic a podporovali navic ruzne druhy gameplaye

Víc důležitých statů by určitě neuškodilo, ale nemyslím si, že by to teď bylo vyloženě broken. To, co říkáš, platí prakticky pouze v případě, že máš neomezené zdroje (tzn. miliardy goldů). Pro drtivou většinu hráčů je to tak, že si itemy s ideálním rollem zkrátka nemůžou dovolit, což znamená, že tam těch ideálních statů budou mít jen pár a k nim sem tam i nějaký další. Ve chvíli, kdy další main stat zmanená desítky mega navíc, zatímco třeba přidaný magic find nebo pickup range jen pár mega navíc, hrají roli i ty sekundární staty.

Fakt nemám pocit, že bych měl jen jedinou možnost jak si poskládat equip. Spíš naopak, teď například intenzivně dumám nad tím, do jaké zbraně s wizardem jít. Možností je docela hodně, každá je různě vhodná pro různé buildy a různé styly hraní (na zbrani APOC nebo life steal nebo LOH, na offhandu APOC nebo bez ale vetší damage, atd.).

Určitě by to mohlo být i lepší (a větřím tomu, že časem bude), ale imho to celkem funguje i takhle. Ono D2 čerstvě po vydání taky nemělo ty možnosti, co má dnes.

Edited by - Rahman on 29/01/2013 10:42:46
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/01/2013 :  10:04:42  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Teda čumím.
Musím uznat, že máte pravdu vlastně všichni.
IMO D3 je prostě jiný než D2, nemůže být stejný, dropů musí být méně, protože i tak je AH zahrnuta itemy "více než dobrými" a hlavně přibývá jich, takže za měsíc za dva tam bude hromada ještě lepších a levnějších.
V podstatě za milióny (tedy ani ne za desítky milionu) si vybavis postavu schopnou v klidecku farmit MP0 a projit nizsi MPlvly.
Itemy jako Skorn jsou opravdu vsude, je jich moc az prilis.
Hrat-farmit kvuli dropu je silne neefektivni. Efektivni je vydelat na AH , za to si nakoupit gear a pak se bavit ... ale jde to, když už ten gear mas? Asi jo, kdyz u toho toliko z nas stale tvrdne :D.
D3 bylo an zacatku strasne zmrseny, je stale, ale uz mene.
Ty novy legendarky nejsou spatny, urcite ej to mnohem lepsi nyni nez kdyz nebyly nicmene meli u jejich tvoreni premyslet trochu vice. Protoze itemy jako manticore, windforce, echoing fury, skorn jsou fakt vsude v silenem mnozstvi a tudiz i slusne takrka zadara,
Tech melo rozhodne padat mnohem mnohem mene.
No nic, jdu hrat a vy jdete pracovat :p

Edited by - vool on 31/01/2013 10:05:55
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 31/01/2013 :  10:45:57  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote

Zkusil jsem Path of Exile jako alternativu k D3 - ze zacatku me to uplne sralo, stupidni umirani, jinak nastavene skilly, jiny druh curency, brutalni talent strom pro vsechny classy.
Vcera jsem to dohral na Normal a ted to valim na "nightmare" a ta hra je proste dobra. V hodne vecech je lepsi nez D3. Uvidime jak to bude v endgame.
Bezi ted open beta, hra bude free2play s microtransakcema.

Do D3 se vratim mozna na datadisk, ale jinak mi ta hra prijde opravdu mrtva. Pri hrani D3 mam neodbytny pocit, ze vsechno je matematicky propocitane a tudiz se i bavit musim "propocitane".

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/01/2013 :  10:52:10  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

On je taky problém s botováním a dupováním. Děje se to v podstatě od launche a Blizzard s tím nic moc nedělá. A právě díky aukci je ten problém mnohem větší než když se to samé dělo v D2.

Sranda byla, když byly jednou gemy za nižší cenu, než byla jejich výroba...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 31/01/2013 10:53:02
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 31/01/2013 :  15:35:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:

On je taky problém s botováním a dupováním. Děje se to v podstatě od launche a Blizzard s tím nic moc nedělá. A právě díky aukci je ten problém mnohem větší než když se to samé dělo v D2.

Sranda byla, když byly jednou gemy za nižší cenu, než byla jejich výroba...

Aha, ja myslel, ze to Blizzard uz dal do poradku. Takze jestli dobre chapu, kdo vi, jak to ci ono zduplikovat si muze nadelat itemu kolik chce?
S tema gemama to je sranda i nyni, kolikrat kdyz si nekoho inspectnes, tak vidis, jak ma na nejake postave zcela ubohy gear dejme tomu itemy co se prodavaji kolem 100-200k a to ma ogemovany gemama za miliony. Ja teda myslel, ze to je jen pozustatek z doby, kdy se duplikovcalo tedy nekdy po releasu.
No aspon vidite, ze i kdyz na Blizzard nadavam, tak jsem je zase precenil, kdyz jsem mel proste za samozrejmy, ze tohle uz napravili. :D
Ostudy to jsou ..
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/02/2013 :  10:32:36  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jeste k tem legendarkam.
Je to fakt jeden velkej trapas Blizzardu. Skoro rok po releasu, byl dokonce patch zamerenej na legendarky a porad je to takova fraska.
jako hlavni problem vidim stav, kdy ve valne vetsine pripadu, kdy legendarka dropne a je jeste neidentifikovana z ni hrac nema radost, protoze uz podle jeji ikony pozna, ze bude bud totalne na nic nebo bude mit pramalou hodnotu. V dusledku jsem pak vlastne radeji, kdyz mi dropne treba ring nebo amu nebot tam se pri identifikaci vzdy tesim, co tam mam za staty. Vetsinou jsou spatny, samozrejme, ale vzdy mohou byt i super, coz u mnohych legendarek vubec neni mozny.
Dalsi vec je droprate nekterych legend/set itemu, kterych je v obehu tolik, ze i kdyz jsou velmi dobre a pouzitelne, prodavaji se za pakatel cili zacinajici hrac pak nema vubec problem si takovy item poridit po 20 minutach pobytu v infernu, mozna po 5 minutach, kdo vi.
Vzdyt to preci nemuze byt problem, proste projet AH nebo nejake statistiky, pokud je vedou :) a kouknout co se dlouhodobe prodava zbytecne levne a upravit tomu droprate. Vzdyt to by zvladl kdejaky skolak a kdyby se tomu venoval par minut denne, po par tydnech by to vypadalo jinak. Jenze to Blizzard ne, to by prisli o to divadlo, kterymu rikaji komunita.
Proste Blizzard jde s dobou, neboli nejde o kvalitu, jde o spotrebu.

Edited by - vool on 01/02/2013 10:34:23
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2013 :  10:52:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Levné kvalitní itemy nejsou důsledkem itemizace, ale toho, že itemy neustále přibývají a nikam nemizí. Když se nad tím ale trochu víc zamýšlím, tak mi to nepřijde až tak úplně špatně. Díky tomu se totiž postupem času za stejnou cenu dá sehnat lepší equip, což znamená, že se někam posunou i příležitostní hráči, nebo ti, kdo máme prostě smůlu a nic drahého nám nedropne.

S příchodem datadisku (nebo patche, který přidá nové, lepší itemy,) se pak tohle celé zresetuje, takže imho jde jen o to takový update správně načasovat.

S tím, že by na šedesátce nemusely existovat legendárky, které nemají šanci rollnout použitelné staty, ale rozhodně souhlasím.

Edit: Velké množství Skornů na AHčku imho neznamená, že by Skorn měl nějak výrazně vyšší droprate, než cokoliv jiného, jen má prostě potenciál být hodně dobrý, takže i průměrně rollnuté Skorny má smysl na AHčko dávat, zatímco ostatní průměrně rollnuté legendárky skončí jako brimstone.

Hmm, tohle vlastně znamená, že itemy ze hry přece jen mizí (disenchantují se). Ovšem nepříjemným vedlejším důsledkem je, že aby něco bylo drahé, tak to musí být čím dál tím lepší. Takže hráči se sice za stejné peníze gearují výrazně lépe, ale nemají z toho radost, přestože jim padají relativně slušné itemy. Protože těch relativně slušných itemů už je na trhu tolik, že nemají žádnou cenu.

Edited by - Rahman on 01/02/2013 13:23:34
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/02/2013 :  11:22:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Levné kvalitní itemy nejsou důsledkem itemizace, ale toho, že itemy neustále přibývají a nikam nemizí.

To máme ale na mysli kazdy neco trochu jineho.
Kuprikladu treba wizzard legendarni helma Storm Crow http://us.battle.net/d3/en/item/storm-crow
je v podstate velmi dobry item, at se naroluje jakkoliv a zaroven dropuje tak moc, ze je velmi levna.
Tedy v dusledku kazdy, kdo vymlati prvni lokaci v infernu na ni nejspis bude mit (cena tech nejlevnejsich je podobna cene brimstone).
A to je spatne, protoze tim padem min 99,99% vsech rare a magic helm je pro magy totalne k nicemu. Takze kdyz dropne rare wizzard hat, nema smysl ho vubec identifikovat.
V ramci legendarniho patche taky vlastne odepsali min 99.99% rare off handu pro magy, demon huntery a witch doctory. Shieldy jsou stale i nejaky rare pouzitelny, ale spis teda pro jiny classy nez barbariany.
Proste se tim ted par tydnu bavim a zjistuji , jak moc itemu je tam vlastne uplne zbytecnych, je to krasne videt na tom, co ma vubec vlastne smysl sbirat, kdyz farmis...jak to tu popisoval tusim Seth.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2013 :  13:22:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Levné kvalitní itemy nejsou důsledkem itemizace, ale toho, že itemy neustále přibývají a nikam nemizí.

To máme ale na mysli kazdy neco trochu jineho.
Kuprikladu treba wizzard legendarni helma Storm Crow http://us.battle.net/d3/en/item/storm-crow
je v podstate velmi dobry item, at se naroluje jakkoliv a zaroven dropuje tak moc, ze je velmi levna.
Tedy v dusledku kazdy, kdo vymlati prvni lokaci v infernu na ni nejspis bude mit (cena tech nejlevnejsich je podobna cene brimstone).
A to je spatne, protoze tim padem min 99,99% vsech rare a magic helm je pro magy totalne k nicemu. Takze kdyz dropne rare wizzard hat, nema smysl ho vubec identifikovat.
V ramci legendarniho patche taky vlastne odepsali min 99.99% rare off handu pro magy, demon huntery a witch doctory. Shieldy jsou stale i nejaky rare pouzitelny, ale spis teda pro jiny classy nez barbariany.
Proste se tim ted par tydnu bavim a zjistuji , jak moc itemu je tam vlastne uplne zbytecnych, je to krasne videt na tom, co ma vubec vlastne smysl sbirat, kdyz farmis...jak to tu popisoval tusim Seth.

Zrovna rare wizardske helmy identifikovat smysl má, Storm Crow totiž nemůže mít socket (a ten až do paragon levlu 100 rozhodně potřebuješ) a ostatní legendárky zas nemají APOC). Rare offhandy jsou opravdu dost o ničem.

Ale v zásadě asi chápu, co tím chceš říct. Tím, že legendárky mají obecně větší potenciál, než rare dropy, se po určité době nezávisle na dropratu (s malým dropratem to jen bude trvat dýl) saturuje trh takovým množstvím legendárek, že i sebelíp rollnutý rare drop už nemůže být srovnatelný nebo lepší.

Problém ale není v dropratu, ale v tom, že chary, které by ty itemy využily, přibývají podstatně pomaleji, než dropy.

Edited by - Rahman on 01/02/2013 13:23:12
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 01/02/2013 :  16:25:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tento problém řešil BoE systém ve WoW. Byla by to obrovská rána pro Diablo komunitu, ale já si myslim, že tím že je ve hře auction house, je takový systém nutností.

Byl bych pro to, aby hráč, který hraje hru bez aukce, nebyl takovým systémem zatížený. To znamená, že jedině tím, že by dal item do do aukce, by se item stal "Binds when equipped", v opačnym případě by si to mohl posílat mezi svýma postavama. Stejně tak trade bych udělal, aby se item pak stal BoE. Co se starym itemem, když budu kupovat nový? Spálit ho u artisana => podpora craftingu.

Asi by to mělo drastický dopad na ekonomiku a vznikl by velkej gold sink.. ale také by se snížila přehlcenost aukce, kdy se staré použité itemy opět vrací.

REVOLUTION

Edited by - Shatteren on 01/02/2013 16:28:19
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/02/2013 :  16:36:56  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ty jo tak to mi tu diru do ty my navrtal asi nejakej zlej demon.
Hned jsem si to sel overit na AH a nejlevnejsi se socketem byla s 4% na elity a 8% pridaneho dmg (tedy ty lepsi varianty) a stala celejch 20000 presne, tak jsem neodolal.
Mozna si to pletes s tim, ze nemuze mit crit+socket, to opravdu nemuze.
Jinak ty rare opravdu mohou stat za to...ale....nedavno jsem sehnal na ah nejakou s asi 250int, AP on crit, critical chance a nejsem si jistej tim socketem, hned jsem to obratem prodal, nicmene cekat, az zase nahodne neco takovy padne .... to fakt ne. Navic Kdyz kazdej nebo skorooo kazdej radej vezme jednu z legendarek.

No ja tim chtel ukazat na to, ze jednak to s tema legendarkama zase zdrbali, proste nektery jsou naprosto dostupny, neco jako epicy ve wowku, a to za pakatel a navic nektery jsou designovany tak, ze ostatni itemy stejneho druhu mohou jit do .....

Edited by - vool on 01/02/2013 16:37:14
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/02/2013 :  16:42:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tento problém řešil BoE systém ve WoW. Byla by to obrovská rána pro Diablo komunitu, ale já si myslim, že tím že je ve hře auction house, je takový systém nutností.

Byl bych pro to, aby hráč, který hraje hru bez aukce, nebyl takovým systémem zatížený. To znamená, že jedině tím, že by dal item do do aukce, by se item stal "Binds when equipped", v opačnym případě by si to mohl posílat mezi svýma postavama. Stejně tak trade bych udělal, aby se item pak stal BoE. Co se starym itemem, když budu kupovat nový? Spálit ho u artisana => podpora craftingu.

Asi by to mělo drastický dopad na ekonomiku a vznikl by velkej gold sink.. ale také by se snížila přehlcenost aukce, kdy se staré použité itemy opět vrací.

Zajimave, ja zas myslim, ze to, co jsem popsal by slo lehce regulovat prave nastavovanim te pravdepodobnosti dropu onoho itemu.
Samozrejme ne zcela, protoze ono je to vse provazany se vsim, takze zcela by se to nevyresilo.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2013 :  18:50:28  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:

Hned jsem si to sel overit na AH a nejlevnejsi se socketem byla s 4% na elity a 8% pridaneho dmg (tedy ty lepsi varianty) a stala celejch 20000 presne, tak jsem neodolal.

To je dost možné. Nicméně kdo by chtěl Storm Crow bez critu? :)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/02/2013 :  18:53:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ad BoE: To by pomohlo, ale problém by to nevyřešilo. Neprodávaly by se itemy koupené z auce, ale stále by platilo, že po čase počet nadropovaných itemů přeroste poptávku.

Navíc by se při tradování určitě začalo používat hození itemu na zem a následné tradnutí goldů (což by byla pastva pro scammery), takže by nastavení muselo být na jakékoliv předání jinou cestou než přes stash.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/02/2013 :  21:06:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Maji to udelat jako to bylo v SWG. Pouzivanim snizujes durabilitu a opravovanim snizujes maximalni durabilitu. Tzn. nemel bys napriklad 900/900, ale uz jenom 600/600 atd atd..postupem casu bys o item prisel a byl bys nucen kupovat nove. Takto dochazelo v SWG k perfektni spotrebe a porad byla vysoka poptavka. To je mechanika, ktera ma byt zavedena v kazde MMO. Btw, take to hoodne podporuje craftery. Nechapu, ze zadna nova western MMO to nema.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Edited by - Shemiramoth on 03/02/2013 21:06:59
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/02/2013 :  08:31:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mozna ze vetsine lidi se nelibi kdyz o svuj super item muzou prijit, to je zjevne duvod proc v hrach temer nenajdes full loot i kdyz je pvp povoleno, to co navrhujes je svym zpusobem podobne

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2013 :  09:01:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mozna ze vetsine lidi se nelibi kdyz o svuj super item muzou prijit, to je zjevne duvod proc v hrach temer nenajdes full loot i kdyz je pvp povoleno, to co navrhujes je svym zpusobem podobne

Mozna ano, ale neni to tak nasilne jako full loot. Je potreba s tim prijit hned pri vydani hry. Lidi si pak snaze zvykaji. Respektive oznamit tuto vlastnost pred vydanim hry. ;-) Mam ale pocit, ze toto je jediny opravdu seriozni lek na podporu spotreby. Veskere pridavani noveho obsahu je sice pekne, ale velice narocne jak casove, tak na pripravu. Kdezto toto reseni se s nadbytkem vyporadava prubezne. Navic si dovolim tvrdit, ze by vice ficela RMAH.

Je pravdou, ze se to musi nastavit rozumne, aby mel hrac pocit, ze item vydrzi pomerne dlouho, ale zaroven se to opotrebovavalo. Kdyz uz nic, tak tohle myslim melo SWG nastavene dobre. Jiste pamatujete na kupovani boxu s composite armorem apod.

Dalsi veci tam bylo, ze napriklad zbrane exceptional a legendary kvality v drtive vetsine pripadu nepadly neposkozene. Vestinou byly poskozene a to hodne. Dali se samozrejme opravit, ale automaticky jsi prisel o par desitek procent maximalni duralibity.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/02/2013 :  10:15:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
problem je , ze s tim musi jit i uplne jinej system ziskavani itemu, v swg to byl primarne craft, defacto ve vsech MMORPG za posledni dobu byl tim hlavnim zpuseb pro zisk top itemu grind raid instance a to pak moc nejde kdyz si predstavis, ze nez ziskas druhou cast setu uz by jsi pomalu o prvni prisel

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/02/2013 :  10:20:24  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Rashaverak

Mozna ano, ale neni to tak nasilne jako full loot.

Určitě ano :)

Hráče bohužel povětšinou nezajímá, že je něco takového přínosné pro herní ekonomiku. Je to funkční řešení, ale bohužel pro většinu hráčů nepoužitelné.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 04/02/2013 :  10:23:08  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

To je dost možné. Nicméně kdo by chtěl Storm Crow bez critu? :)

Tak když tam máš crit, zase tam nemůžeš mít třeba 299int a to je otázka, co je v tom či onom případě lepší volba.
Při špatném gearu vyjde určitě lépe ta int, přičemž je i dosti levnější.
Go to Top of Page
Page: of 48  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000