Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 The Liberation of Eslingar
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/07/2011 :  20:46:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
SUN úspěšně přežil pokus o zničení, naopak spíš posílíl a teď probíhá likvidace nepřátel, hezky jeden po druhym ...

u této příležitostí jsem si dovolil objednat osvobození Eslingaru, rodiště Reservoir Dogs

http://www.youtube.com/watch?v=FJ2bpP4k98g

http://www.youtube.com/watch?v=mG1mN_XF3yw&hd=1



Edited by - Isac on 15/07/2011 20:47:35

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/07/2011 :  11:39:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

SUN úspěšně přežil pokus o zničení, naopak spíš posílíl a teď probíhá likvidace nepřátel, hezky jeden po druhym ...

u této příležitostí jsem si dovolil objednat osvobození Eslingaru, rodiště Reservoir Dogs

http://www.youtube.com/watch?v=FJ2bpP4k98g

http://www.youtube.com/watch?v=mG1mN_XF3yw&hd=1




Je vcelku smutny vzdycky videt dva nejsilnejsi clany plny pvp veteranu zergovat clany casual hracu :D.

A nerikej miu ze zagenda je dnes HC pvp clan.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/07/2011 :  12:14:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Musel jsem si to dát bez zvuku, tahle hudba mě níčí...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/07/2011 :  13:24:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Je vcelku smutny vzdycky videt dva nejsilnejsi clany plny pvp veteranu zergovat clany casual hracu :D.

A nerikej miu ze zagenda je dnes HC pvp clan.



"kdo seje vítr, sklízí bouři"

není tomu tak dávno, kdy ty tvoje "casual" klany měli plnou hubu keců a myslely si, že jim svět leží u nohou (těch 700 účtu v alianci jim trochu zvedlo sebevědomí)

quote:
Originally Posted by Sarek



The banner of Wessex will fly at your defeat fear not Sunling



quote:
Originally Posted by Van Dali



i am looking forward to the end of this war when we in LA can fuck Sun like a newborn sheep in wales/ireland as a clan.




pár týdnu potom a zase všichni vytahujou tu svoji "casual" kartu, já nic, já muzikant pokud si někdo zaslouží pořádnou nakládačku, tak jsou to přesně tyhle klany




Tohle jsou nejmenší housle na světě a hrajou jenom pro ně.

Edited by - Isac on 16/07/2011 13:38:30
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/07/2011 :  13:50:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
rofl :D pritom ty hc clany jsou tak k nicemu, ze se ubranili jen exploitem :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 16/07/2011 13:51:21
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/07/2011 :  13:53:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

Je vcelku smutny vzdycky videt dva nejsilnejsi clany plny pvp veteranu zergovat clany casual hracu :D.

A nerikej miu ze zagenda je dnes HC pvp clan.



"kdo seje vítr, sklízí bouři"

není tomu tak dávno, kdy ty tvoje "casual" klany měli plnou hubu keců a myslely si, že jim svět leží u nohou (těch 700 účtu v alianci jim trochu zvedlo sebevědomí)

quote:
Originally Posted by Sarek



The banner of Wessex will fly at your defeat fear not Sunling



quote:
Originally Posted by Van Dali



i am looking forward to the end of this war when we in LA can fuck Sun like a newborn sheep in wales/ireland as a clan.




pár týdnu potom a zase všichni vytahujou tu svoji "casual" kartu, já nic, já muzikant pokud si někdo zaslouží pořádnou nakládačku, tak jsou to přesně tyhle klany




Tohle jsou nejmenší housle na světě a hrajou jenom pro ně.

A chvilku pred tim zergoval SUN + Vogue + jejich mass recrtuit party ve 150ti lidech zagendu, ktera mela asi 60 lidi :D.

Navic SUN kdyz byl zergovanej, tak 3 mesice dodgoval a selfsiegoval :D. Ty svoje buliky vesej na nos lidem, kteri neznaji situaci v DF ne me.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/07/2011 :  14:13:21  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

rofl :D pritom ty hc clany jsou tak k nicemu, ze se ubranili jen exploitem :)



pokud mluvíš o selfsiegování, tak to je věc co je v Darkfallu celou dobu, celou dobu se používá a dál se používat bude, dokud to Aventurine nezměni

během tý války o který mluvíš to používaly obě strany, ta "silnější" mnohem víc, takže těžko mluvit o tom, že se někdo ubránil jen díky tomu

ubránili bysme se i bez toho, na každej útok bysme měli možnost odpovědět několika dalšíma útokama a využít naší větší mobilitu

navíc tento "exploit" je velice jednoduchý "zlomit", stačí k tomu někdo kdo má aspoň půl mozku a dost lidí

aliance co měla 700 lidí se neustále vymlouvala, že nemůže nic dělat, a pak nás za jeden den 2 x siegnula guilda o 80 lidech co s nima neměla vůbec nic společnýho (ti asi měli alespoň tu polovinu mozku)

quote:
Originally posted by Mandorallen

A chvilku pred tim zergoval SUN + Vogue + jejich mass recrtuit party ve 150ti lidech zagendu, ktera mela asi 60 lidi :D.

Navic SUN kdyz byl zergovanej, tak 3 mesice dodgoval a selfsiegoval :D. Ty svoje buliky vesej na nos lidem, kteri neznaji situaci v DF ne me.



a jakou to má souvislost s tím co jsem říkal ? absolutně žádnou

to že to Eclipse nebyla schopná za 3 měsíce vyhrát bylo jen díky jejich neschopnosti, selfsiege s tím nemají nic společnýho, ostatně těch oni položili násobně víc jak SUN

vždyť oni ani nebyli schopný vyhrát víc jak jeden siege ve stejnou dobu, v poměru sil 1:3, a to neustále břečeli za multisiege, trochu paradox
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 16/07/2011 :  18:13:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jo v eslingaru bylo pekne

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000