Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 5 lidi na perma grupu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/03/2011 :  14:09:51  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote


Ahoj všichni.

Chtěl bych tady najít 4 lidi, co by měli chuť a náladu hrát ve stabilní skupině nějaký char od začátku a bavit se tím. Moje myšlenka je taková, že by se tyto chary hrály jen v rámci této skupiny a pokud by se lidi ten den večer nesešli, tak by si ostatní hráli svůj main char (pokud mají) a s tímto by hráli jen a jen v rámci této skupiny. Chtěl bych tomu také dát trošku nějakej originální nádech co se týká třeba jmen postav, které by se jmenovali podobně např. jako členové jednoho klanu, nebo rodiny apod. Měl by někdo zájem ? Popřípadě určitě hoďte i nějaké další nápady.

Já osobně nemám problém hrát takřka každý všední den od cca. 19:00-20:00 do půlnoci. Víkendy by bylo se třeba domlouvat předem. Osobně bych si chtěl užít hraní v pravidelné skupině a nechtěl bych, aby to byl nějaký hon za levely.

Prosím pište jen pokud máte opravdu zájem. Posty typu "už se to zkoušelo a nikdy to nefungovalo" neposílejte, protože pokud do toho půjdete s tímto přesvědčením, tak to opravdu fungovat nebude.




Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/03/2011 :  14:27:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pro mě to zní docela lákavě.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 22/03/2011 :  10:47:48  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Koukám zatím nic moc zájem. Snad se někdo ozve.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/03/2011 :  11:01:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
byt tebou hledam guildu .. tam se najde vzdycky nekdo s kym muzes jit a i kdyz se budou ty lidi menit bude to uzavrena skupina a zvyknes si na ne (doporucuju guildu co ma vic nez 15 lidi) a prestan vymyslet kraviny :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/05/2011 :  00:17:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Všiml jsem si toho tady až nyní. Je to ještě aktuální? jakože líbí se mi ta myšlenka, ale chtělo by to podrobnější představy ventilovat když tak....jak často a v jaký termín kde atd atd atd ....
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 06/06/2011 :  09:26:21  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Já tedy něco navrhnu a celé to sem postnu. Jen se ještě zeptám na jednu důležitou věc a to jsou classy v grupě. Chtělo by to ideální složení tak, aby bylo hraní pohodové. Tím myslím třeba možnost CC apod.

No něco sem dám a řkněte co si o tom myslíte.

TANK: WARR - prot
PALADIN - Ještě jsem ho jako tanka nehrál, tak že nevím jak stíhá oproti klasickému warrovi dále v HC apod.

HEAL: shamy/priest ?

Potkal jsem ve hře zatím všechny healy (jako tank) a pocitově mě vychází, že shamy/priest jsou tak na stejno, ale připadne mě, že priestovi o trochu víc docházela mana, ale to je také o equipu a stylu hraní. Pocitově mě o malou trošičku vychází možná lepší Shaman. (totemy také nejsou k zahození) Co se týká Druidů, tak tam sem měl buď smůlu na hráče/hráč+equip a nebo Druid není úplně the best healer.

DPS: (sestava zaměřená na CC = pohodovější procházení trashe + dobré dmg)
- mág (frost)
- hunter(survival)- pasti tzn. CC + pěkné dmg. v PVE.
- roguna

No ale máme tu i další classsy, které mají svoje +/- Možná bych tam někam ještě nacpal Retri paláta, ale místo čeho ? A nebo Paláta jako healera ?


Co si tom myslíte ?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/06/2011 :  10:23:54  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
pokud chces grupu na spolecne levelovani pak nepotrebujes slozeni best class .. ale to co vas bude bavit .. a hero dungy do levelu 80 se dali projit i ve slozeni 1xDK, 2xPaladin, 2xWar vsichni dmg ... takze si muzes poskladat opravdu cokoli

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 06/06/2011 10:24:48
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 06/06/2011 :  12:24:50  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
To je také pravda. Koho bude co bavit. Asi jsem trochu ovlivněnej tím, že tankuji a to je věčnej stress jak to všechno udržet na sobě a co zase kde zdrhlo. Když dostanu grupu s CC a snažej se, když si řeknu, tak je to pro mě tak trochu odpočinek.
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 07/09/2011 :  12:16:01  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak pokud má ještě někdo ještě zájem, tak se hlašte. Uveďte co chcete hrát a kdy můžete hrát. Classu uvedte dle priority za sebou.


- heal(priest nebo Shaman), locka, rogunu
- pondělí,úterý, pátek večer. Víkendy jak kdy

Jinak pokud na to budeme level, tak bych chtěl projít i staré raidy, které jsem neměl tu čest projít, protože sem začal hrát až v Cata. Samozřejmě za předpokladu, že seženeme dalších 5 lidí a poskládáme alespoň desítku.

Dlší věc je také kde budeme hrát. Já mám zatím všechny svoje chary na Burning Blade = mám tam zdroje. Chcete začínat s komplet Hierloomama ?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 23/10/2011 :  15:59:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Sice je to predcasne, ale byl bych pro domluveni grupy v novem dataci kdyztak , proste 5 x panda monk a hotovo.
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000