Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Nákup, prodej, bazar
 (DK 3x glad etc)WoW Cata acc + WoW Wotlk acc + SC2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Sengir
Starting Member

1 Posts

Posted - 19/03/2011 :  06:31:35  Show Profile  Send Sengir an ICQ Message Send Sengir a Private Message  Reply with Quote
Zdravím nejdříve bych se chtěl představit sebe a tak celkově acc jak je na tom. Jmenuju se Radek Hanzák a wowko hraju vlastně od začátku co vyšlo tento účet je samozřejme můj jakožto prvního majitele.(vlastním tajné heslo a otázku ne resetovani hesla pres e mail)
(SC2)
Začnu nejdřív bokovkama..... takže jak jsem se již zmínil tak Bnet účet obsahuje Starcraft 2 acc (stačí si jen stáhnout hru z torentu nebo od blizzardu a pak se jen příhlásit na acc :-)
(WoW acc wotlk)
Na bnet acc je také další účet označený jako WoW2 na kterým hrála moje přítelkyně.
Tam je vlastně Warlock 80lvl který je na burning bladu - eu alliance což je český server pro allianci.
(WoW acc cataclysm)
Tak a konečně jsme se dostali k mému hlavnímu acc označený jako Sengirek.
Začneme armorkou na mojí hlavní postavu, která vlastně má největší část ceny nastarost :)
Armory link: http://eu.battle.net/wow/en/charact er/d ... %B3/simple
Tak kdyby náhodou někoho nebavilo prohlížet celou armory tak bych to nějak shrnul.
3x gladiator titul + mount
High Warlord + všechny ostatní old school tituly
Arena Master
Battle Master (skoro 100k Honorable killu)
11525 achiev pointu (pres 100 unikatnich mountu, pres 50 petu, mnoho tabardu, mnoho titulu)
Na této postavě jsem udělal rekord v 2v2 na světě v kombu DK,R drood s ratingem 2855. ( V season 8) pres 10k nahranych aren si určitě můžete všimnout ve statistikách. Battleground rating 2575 (což by možná mohlo postačit na pozemního gladiator mounta + titul hero of the alliance/horde :-) popř bychom se mohli nějak domluvit a já bych mohl ještě nahrát dalšího glada nebo toho hero of the xxxxxxx.
Goldu je na DK teď 14 000.
Minning 525
JWC 525
Fishing 525
Cooking 525
FirstAid525
Archeo. 525
Postava je vybavená skoro celým epickým PvP setem (včetně lepší pvp zbraně) + Nejlepší Tank gear z HCček (+ něco craft) a to samé Pve DPS gear z HCček.

Mno co vás zbytek zajíma tak si prosím dohledejte na armorce doopravdy nevim co bych měl přídávat.

+ dodatek na hlavním účtu kde je death knight tak je taktéž Priest 80 a Shaman 80

A nakonec bych rád uvedl důvod prodeje a to, že už nemám tolik času na hraní a rozešel jsem se s přítelkyní takže se už moc doma nezdržuju :-)


kontakty ( zastihnete mě jak na icq tak na skypu )

icq:361 158 868
skype: radek.hanzak

+ Jsem z kladna kdyby někdo chtěl tak osobní předání nebude problém.
cena: 8000kč

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/03/2011 :  07:23:51  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Za prve: fixni tu linku na armory, alebo daj meno toho DK pls (Sengir/Sengirek DK s 11.5k achiev bodmi neexistuje)

Za druhe: nepredavaj to, budes lutovat

MMO traveller
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000